Uncategorized

mida ma sõbrapäevaks tahaks?

5. veebruar 2018

Ega ma vist otseselt mingi suur sõbrapäevataja ei ole ja kui Kardo küsis, et kas me teeme midagi romantilist ka sellel päeval, siis ma lihtsalt ühmasin ja kehitasin õlgu. Aga kui Astri.ee palus mul koostada nimekiri asjadest nende lehelt, mida mina sõbrapäevaks saaada TAHAKSIN, siis ma läksin päris hasarti.

Nagu ikka, siis esimesena hakkasid silma laste asjad, sest eks neid tahavad emad-isad ikka eelkõige rõõmustada, teiseks jäid mulle loomulikult silma kõiksugused asjad, mida ma oma uues stuudios ära kasutada saaksin. Aga no ma siis näitan teile asju, mis minu silmad natukene särama panevad. Ehk saab mõni teist siit kellelegi kingiidee, või leiab endale/lastele midagi põnevat.

Laste mänguköögid on kallid ja kõige odavam oleks need näiteks vanast kummutist ise valmis meisterdada. Kes aga suurem asi nobenäpp ei ole, siis see puidust väike köök on alustuseks ideaalne ja maksab muuseas alla 10€! Lastele polegi alati kõiki tulesid ja vilesid tarvis, minu meelest piisab sellest täitsa kenasti ja mängulusti jätkub kindlasti pikemaks ajaks.

Lasteasjadest rääkides, jäid mulle veel silma esiteks see üli nunnu punamütsikestega vihmavari (7.62€), äge koeraga onesie, mida on raudselt mõnus kanda nii toas, kui soojemal ajal õues (25.60€). Ja ega kõik asjad ei pea ainult lastele olema, mõnda asja saab kogu perega kasutada. Näiteks lauamäng Dixit on üle maailma üks populaarseimaid mänge!

Kui me nüüd stuudioteemale tagasi lähme, siis mida ma küll ei annaks, et saada endale sinna rohkem valgust. Ma ei hakka muidugi nii kallist asjast hetkel unistamagi, aga no, ei… unistada ikka võib ja see välgukomplekt oleks lihtsalt i-me-li-ne. Paraku üleliigset 600€ mul pole, seega jääb see hetkel mu unistuste listi.

Mida mul KINDLASTI vaja on, on kummut, kuhu kõik oma karvad ja kangad panna. Vaatan, et 99€ eest saab päris kobeda kummuti, näete, sellise.

Rääkides natukene taskukohasematest vajalikest asjadest, siis oleks mul täitsa ausalt vaja nagi ja ägedat peeglit. Mõlemad on astri.ee’s kenasti olemas. Hetkel viskan ma jope toolile, aga kena oleks endale nädala jooksul mingi viisakas nagi ja suurem peegel hankida küll. Ahjaa, natukene rohelist draakonipuu näol kuluks ka sinna marjaks ja paar sellist laternat oleks ka sisekujunduse mõttes ilusad, eks.

Lõpuks jõuame siis minuni. Mida mina ise, ainult iseendale tahaks? Ma olen vist üsna madalate nõudmistega, sest esiteks oleks mul vaja tavalist huulepalsamit, kõige prostamat. Näiteks seda. Kuivšampoon on ka asi, mis mul alati marjaks kulub, seda Nioxini oma ma pole veel proovida saanud, katsetaks hea meelega. Ja kuna ma armastan kokata, siis ma soovitan soojalt Salts’Up’i soolasid – need on üliägedad kingitused, nii sünnaks, katsikuks, sõbrapäevaks kui milleks iganes!

Üks naljakas kingisoov oleks mul veel –  mandariini aroomiõli. Ma nimelt tahaks proovida ise vannipalle teha.

Lõpetuseks, nagu naistele ikka, piisab mulle alati lilledest. Ja no see LUMM lillekimp on küll mega ilus! Kas pole?

Mis teie “soovinimekirjas” praegu esikohal oleks?

I am not really big on Valentine’s day and when Kardo asked me if we should do something romantic that day I just shrugged and said nothing. But when Astri.ee asked me to put together a wishlist of things I would LIKE to get for Valentine’s day from their site, I got excited.

As usual, the first things to catch my eye were kids’ stuff, because they are the ones moms and dads wish to make happy, secondly I looked at all kinds of things I could use around the studio. But I will show you a few things that made me smile. Maybe you will get a gift idea or maybe something cool for you or your kids.

Play kitchens are expensive and the cheapest way to get one is to make it yourself from an old dresser. But if you are not big on DIY’s you can get the perfect little beginner kitchen here and it’s also under 10€! Kids don’t need all the bells and whistles, I think this set will do just fine and keep them busy for a long time.

Speaking of kids stuff I also found this super cute little red riding hood umbrella (7.62€), a cool puppy onesie, which is perfect for both indoors and outdoors, when it’s a little warmer (25.60€). All things don’d have to be just for kids, but for the whole family to enjoy. For example Dixit, one of the most popular board games in the world!

Going back to the studio stuff. What I wouldn’t give to have more lighting in there. I can’t even dream of something so expensive right now, but well no.. I can still dream and this flash set would be jsut won-der-ful. Unfortunately I do not have 600€ to spare, so this will be on my dream’s list for now.

What I ABSOLUTELY need is a dresser where I could store all my furs and fabrics. For 99€ you could get a pretty decent one, look, like this.

Speaking of a few more affordable things I need, I honestly need a coat rack and a cool mirror. Both these things you can get very conveniently from Astri.ee. Currently my coat goes on a chair, but it would very nice to get a decent coat rack and a mirror within a week. Oh yeah, the studio would benefit from a little greenery, which this tree would be perfect for and a few of these lanterns  would be beautiful.

Finally we get to me. What would I love just for myself? I think I have pretty low demands, so first of all I need a chapstick, the simplest, most common one. Like this one. Dry shampoo is also a thing I could use, I have not tried this Nioxin one, but would love to test it. And since I love to cook, I can recommend these Salts’Up salts – they are super awesome for gifts for B-days, baby showers, Valentine’s day or whatever else!

I do have one more silly gift wish – clementine aroma oil. I would love to try making bath bombs.

Finally, like any other woman, flowers will be just fine. And well, this LUMM bouquet is absolutely gorgeous. Isn’t it?

What is number 1 on your “wishlist”?

Loe ka neid postitusi!

16 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Helen 9. veebruar 2018 at 21:49

  Mult küsis elukaaslane sama 😀 Ma päris ette ei tahtnud öelda, sest üllatus võiks ka ju jääda aga saatsin talle selle lingi https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/sobrapaevakingitused-naisele ja ütlesin, et valigu sealt midagi, aga et valigu selline asi, mida saab kohe kasutada ja et ei pea suve ootama (nt snorgeldamine). Ja talle kingin Järve keskuse õllepoest selle kuu kuuspakki (sa Kardole ka samast ostnud). Eks ma saan väheke odavamalt läbi, kui kallim aga ma tean, et see oleks midagi mida ta naudiks ja no ta ei raatsi enda peale raha kulutada kunagi xD

 • Avatar
  Vasta Kat 6. veebruar 2018 at 18:29

  Terveks tahaks saada. Samuti on lapsed haiged. Muu hetkel ei ole oluline. Oleks hea olla, siis lilled oleks piisav :). Noh, lilli võib praegu ja ka muul ajal alati tuua 🙂

 • Avatar
  Vasta Marin 5. veebruar 2018 at 23:15

  Lumm lilled ilusad aga kahjuks närtsivad, olemas ka alternatiiv sellele Vaubox, toob maale samasugust karpi roosidega, kuid lilled ei närtsi ja kestavad üle aasta just nii nagu oleks värsked. Ma alguses ka ei uskunud, kuid sain sünnipäevaks selle karbitäie punaseid roose ja No ei ole sõnu! (Isver tuli nagu reklaampostitus aga No tgl ka) mul hakkab veidi rahast kahju, kui ostetakse megalt lilli ja siis nad lihtsalt närtsivad ära ja viskad minema 🙁

  • Avatar
   Vasta Kaie 7. veebruar 2018 at 19:49

   Kuidas said selle sünnipäevaks saada ja aasta hoida kui nad pole veel müügiski? Tundubki nagu reklaampostitus

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 7. veebruar 2018 at 20:04

    mina ei leia üldse sellist asja nagu vaubox 😀

   • Avatar
    Vasta Marin 14. veebruar 2018 at 13:19

    Sain neid tõesti varem näha ja katsuda kuna tõesti mu sõbranna tegeleb nendega ja pildistamine ning mu sünnipäev sattusid samale päevale. Neil on olemas nii insta kui ka fb. (Lihtsalt selgituseks)

 • Avatar
  Vasta Eneli M 5. veebruar 2018 at 22:30

  Kihlasõrmust tahaks, aga peiks ütles juba kaudselt ära 🙁

 • Avatar
  Vasta Altius 5. veebruar 2018 at 19:23

  Minu soov on väga isiklik. Kuna just hiljuti oli minu elus kurb sündmus ja olude sunnil pidin katkestama oma kauaoodatud raseduse, siis ainus ja suurim soov oleks terve ja tubli laps. Võimalik, et see enam ei täitugi, kuna vanus on juba selline, aga loodan ikka. Aga kui midagi endale sõbrapäevaks soovida, siis tahaks juuksurisse minna ja midagi muuta- värvida, uus lõikus vms. Linea juuksetooted oleks ka meeldiv kingitus 🙂

 • Avatar
  Vasta Marju 5. veebruar 2018 at 18:30

  Kimp kevadisi lilli ja peaasi et meelespeetakse!

 • Avatar
  Vasta S1 5. veebruar 2018 at 16:04

  Lummi lilli juba pikalt tahtnud aga samas saa üldiselt iganädal lilli ja kuna lummi omad suht kallid60e, siis pole lugu. Ehk miskit koos tegemist või spaa.

 • Avatar
  Vasta C 5. veebruar 2018 at 13:21

  Uus käru millega lapsega jalutada 😀 ja trennivarustus 😀

 • Avatar
  Vasta Mari 5. veebruar 2018 at 13:09

  Ma vist väga igav inimene aga ausalt mitte midagi ei taha sõbrapäevaks.

 • Avatar
  Vasta A. 5. veebruar 2018 at 12:50

  Hah mul sõbrapäeval sünnipäev ? juubel ja lisaks abiellume. Nii et see sõbrapäev ise jääb justkui tahaplaanile 😀 aga no kes topeltkinkidele ära ütleb onju 😀

 • Avatar
  Vasta Kätlin 5. veebruar 2018 at 12:32

  Hmmmm…. Mida soovida iseendale? Neid pisiasju on tegelikult palju a la Linea šampooni või nöohooldust. Kuna sõbrapäev tulekul ning umbes kuu hiljem saab meil elukaaslasega 10 aastat koos oldud, siis sooviks ilusat/maitsekalt seksikat pesukomplekti. Bronnisin meile (küll koos lastega, aga ehk jääb aega ka meile) spaapuhkuse ööbimisega. Tema seda ei tea. Tahaks midagi ilusat selga, aga kui komplekte vaatan, siis alla 50 € midagi eriti ei saa. See vist oleks üks minu soovidest ?

 • Avatar
  Vasta Iris 5. veebruar 2018 at 12:29

  Ohh tahaks lilli 🙂 pole ammu lilli saanud 🙁 mehele mõttetu öelda ta ei viitsi :Dniiet ma lähen ise ostan mõne lilleõie siia kontorisse sõbrapäeval 🙂 kommi ka nagunii 🙂

 • Avatar
  Vasta annika 5. veebruar 2018 at 12:05

  See LUMM lillekimp on ülim 🙂 Lilled on alati parim kink……