TESTIN JA ARVUSTAN

vihjed-vihjed-vihjed

9. veebruar 2018

Ma olen ammu aru saanud, et meestele vihjeid teha peab käima umbes nii: “Kui mingi tähtpäev tuleb, siis palun kingi mulle JUST SEE ASI!”. See on sedasorti vihje, millest mehed aru saavad. Okei, võib-olla ma teen nüüd liiga ja teil on kõikidel sellised mehed, kes teie mõtteid ja soove õhust haaravad ja kõik ise meelde jätavad ja planeerivad, aga minu mees… Olgu ta nii hea, kui ta ka on, siis selles suhtes ei ole tema tavalisest mehe stereotüübist erinev. Õnneks on ta tubli ja kui ma midagi ütlen, siis selle ma ka saan.

Kes mäletab, siis jõulude ajal ma spekuleerisin, et tahaks endale Pandora sõrmust saada. Kes ei mäleta, siis hearts of Pandora sõrmus oli lihtsalt selline ehe, mille kohta ma mõtlesin, et ooo… Selline võiks ju olla. Ma isegi blogisin sellest ja ütlesin ka Kardole, et tahan, aga kui me Tenerifel kaubanduskeskuses poes olime ja Kardo ütles, et okei tavai, lähme ostame sulle siis selle sõrmuse, hakkasin ma mõtlema, et ah… Las see olla! Sellise raha eest saab nii palju muid ja vajalikke asju, mis me siin ikka saksapreilisid mängime ja priiskame. Nõnda läkski, et sõrmust me ei ostnud ja mina olin selle üldse ära unustanud.

Pandoral hakkas aga kampaania, mille hässhtäägid on #DOsurpriseme #DOcelebrate #DOPANDORA ja no ütleme nii, et üllatasid mind nad küll ja veel. Nimelt ütlesid nad, et mingu ma nüüd heaga Solarise Pandora poodi ja seal ootavat mind üllatus. No mina läksin siis ja, mis te arvate, mis mulle karbist vastu vaatas? See oli minu hearts of Pandora!

See on just nii edev ja samas tagasihoidlik, kui mulle meeldib. Ja noh, tõesti peab paika see, et inimene peabki ainult küsima ja ta saab. Võib-olla mitte sealt, kust ta ARVAS, et ta selle saab, aga kuskilt ikka.

Kuidas teie meestega lood on? Kas vihjate kingisoovidest, või peategi konkreetselt ütlema, et palun seda asja, sellel kuupäeval, selleks kingituseks? Kui peate ikka vihjama ja sooviks on Pandora ehe, siis näete, siit lingilt, saab oma “tagasihoidliku” vihje väga konkreetselt meheni saata 😀

Ma nüüd istun ja imetlen edasi…

Loe ka neid postitusi!

23 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Tyy 12. veebruar 2018 at 01:20

  Eh ei maksa endale probleeme ise leiutada.
  Või noh see läheb vanusega üle.
  Ütleme nii, et kasvu raskused, käib asja juurde.

 • Avatar
  Vasta Mai 11. veebruar 2018 at 15:28

  Mina pean ka otse ütlema. Vahest ta naerab, et ta sai vihjest aru. Mina siis vastu, et otse ütlemine pole vihje 😀
  Neli aastat abielus ja toimib 😀

 • Avatar
  Vasta Moonika 11. veebruar 2018 at 14:59

  Oeh, see kuldne sõrmus ?. Ma tahan ka sellist. Jäta või majale uued aknad ostmata ?.

  Mina üldiselt ütlen kindlalt, mida tahan. Viimased aastad olen üldse mehe poolt endale ise kingitused ära ostnud ja talle siis öelnud, et vot selle asja kingib mulle. Raha nagunii ühine, niiet vahet otseselt pole.
  Mehele kindlateks tähtpäevadeks kingitusi teha ei meeldi, aga see-eest suudab ta aeg-ajalt täiesti suvalisel päeval mind millegagi üllatada. Seda küll harva, aga seda erilisem see on ?.

 • Avatar
  Vasta Kristi 10. veebruar 2018 at 18:00

  Arvasin, et piisab tagasihoidlikust vihjest, no nt et vot jõuluks võiks kingikotti sattuda ka HELK helkur(neid seal nii ilusaid, pääsukesega ja hirvega ja oksakesega ja kassiga ja kiiliga ja..) tema tõi mulle koeraga 😀 veel tõlahtsin kuma liblikat, mul üks sinine on aga soovisin mingit teist värvi veel, see jäi ütlemata ja sinise ma sain 😀 Nüüd näitasin talle pilte konkreetsetest asjadest, et kui järgmisel korral kinkida on vaja, siis neid ja just selliseid 🙂

 • Avatar
  Vasta HAPPY 10. veebruar 2018 at 07:48

  Mu mees on sellebsuhtes lootusetu, sünnipäevaks, saan heal juhul kommikarbi ja see on juba suht suur saavutus ? Kui arvab, et on tähtis päev kingituseks (a’la sõbrapäev on jura kommerts) teeb ülekande, et mingu ma ise ostku midagi ilusat ? Aastatega olen ära harjunud ja ei oota enam üllatusi.

 • Avatar
  Vasta Lilian 9. veebruar 2018 at 22:48

  Mina pean ka oma kingisoovidega abikaasaga konkreetne olema ?! Kui ütlen, et midagi ei soovi, siis selle ma ka saan ?? Nt jōulukingituse sain paar nädalat tagasi, kuna lōpuks leidsin asja, mida endale kingituseks ‘küsida’ . Lilled ka lemmik kommikarbi on ta ikka toonud tähtpäevadel, kuid kingitustega oleme ikka pigem konkreetsed, mis sobib meile mōlemile, eksimisvōimalus ja ebavajalike asjade kinkimine jääb ära.

 • Avatar
  Vasta Suhkur 9. veebruar 2018 at 21:42

  Palun räägi sellest, kuidas sa diastaasi avastasid? Ühes postituses jäi mulle kõige põnevama osa juures jutt pooleli 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 9. veebruar 2018 at 20:55

  Mulle teeb mees kingitusi ainult sünnipäevaks ja jõuludeks. Midagi vihjama või konkreetselt paluma ei pea. Ta teab mu huvisid hästi ja imekombel on kingitustega alati täppi pannud. Sõbrapäeva kahjuks ei pea 😀 ma ei tea mis tal selle vastu on.

 • Avatar
  Vasta Dinnu 9. veebruar 2018 at 19:33

  Minu elukaaslane on see, kes alati teab, mida ma tahan! Isegi kui olen kuskil korraks maininud, et see vōiks olemas olla vōi, et vot seda tahaksin kunagi? Kui jōuludel vōi sünnipäevadel keegi mult küsib, et mis ma tahaksin, siis on hea alati elukaaslase poole pöörduda, sest ta mäletab kōiki asju, mida ma aasta jooksul tahtnud olen?? Samal ajal olen ma paljud soovid juba maha matnud vōi ära unustanud, sest noh liiga kallis vmskit?

 • Avatar
  Vasta Merje 9. veebruar 2018 at 17:38

  Ikka otse tuleb öelda, vihjetest arusaamisega on enamasti probleeme.

 • Avatar
  Vasta Stella 9. veebruar 2018 at 17:05

  Minu mees on ka selline stereotüüpne. Aga huvitav juhtumine oli selline, et kiitsin töökaaslasele tema swarowski kõrvarõngaid. Vist isegi mitu korda. Kui mu sünnipäev lähenema hakkas, siis võttis ta mu elukaaslasega, keda ta eriti ei tundnudki, ühendust ja soovitas tal mulle samasugused kinkida 😀 Mis sa arvad, kas mees julges vastu vaielda? 😀 Töökaaslane sai neid kuskilt soodukaga, sebis välja ka ja siis nad minu seljataga kohtusid, et kingitus kinkija kätte jõuaks 😀 Nii armas töökaaslase poolt 🙂

 • Avatar
  Vasta Pisi 9. veebruar 2018 at 16:04

  Minu, on kingitustega nii, et kui ma leian, et mul midagi vaja on, siis saadan mehele meili. Mees lisab need soovid endale mingisse kinginimekirja ja sealt siis kingib mulle midagi, kui soovi on.
  Päris ilma ma ei jää aga ma ei mäletagi millal sain kingiks midagi sellist mida ma ei ole ise mehele öelnud. Äkki oli mingi 10a tagasi, kui meil veel lapsi polnud. Siis mees mind ikka üllatas, kuna olime ju kahekesi.
  Kuna meil jäi nö kihlumine ära, kuna mul mees hakkab abiellumisest rääkima siis, kui podi sõitsime, siis ei ole mul kihlasõrmust. Ma ikka mehele öelnud, et sooviks kunagi ikka saada kivikesega sõrmust. Ikka midagi helkivat kätte 🙂 Kuna mina olen nö praktiline inimene, siis ei soovi sõrmust, mis maksaks õle 300eur. Kuna mulle meeldivad enamjaolt sellised romantilised/vanaaegsed/kuninglikud sõrmused, siis nende hinnad hakkavad seal 800eurost alates. Ma aga ei ole nõus nii kallist sõrmust kandma. Leian, et selle rahaga saaks teha mõnusa puhkuse perega või siis minna mehega kahekesi kuskile.

 • Avatar
  Vasta Laura 9. veebruar 2018 at 15:37

  Ooo, kui ilus. Kas see on ümberringi kividega ehk siis jäävad kivid ka peopesa pool? Kui jah, siis on see selline nagu olen alati tahtnud. Tuleb mehele kohe link saata ?

 • Avatar
  Vasta Merit 9. veebruar 2018 at 15:19

  Kui vihjata, siis ilmselt kuulen taaskord, kui mõttetu mingi päev on. Seega valentini päeva tähistamise lootuse raasugi mul sel aastal pole… Ilmselt tõsine üllatus olekski, kui ta üldse märkaks, sest noo ega see tegelt on ju sõbrapäev, mis tuleb sõpradega veeta ?

  • Avatar
   Vasta Mi 9. veebruar 2018 at 15:26

   TÄPSELT tean mida tunned.

  • Avatar
   Vasta Kristina 9. veebruar 2018 at 15:26

   Valentinipäev on armunute päev, mida tähistatakse 14. veebruaril. Soomlased ja nende eeskujul eestlased tähistavad seda ka sõbrapäevana. Sel päeval avaldatakse armastust, peetakse meeles kalleid inimesi ja tehakse neile kingitusi.

  • Avatar
   Vasta Inga 10. veebruar 2018 at 16:12

   Täpselt sama:) Tema arust on nii nõme mingite pühade puhul lilli kinkida, massipsühhoosiga kaasa minna. Ütlesin, et mulle meeldib ja lohistagu aga lilled koju. Sünnipäeva puhul pean ikka ise ütlema, mida saada tahan. Mingil hetkel lausutud vihje enamasti ei salvestu 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadi 9. veebruar 2018 at 15:11

  Tõeliselt kaunis ehe! Kohe kiikasin lingiga kodulehele,no ja “nojah”. Kallis.Kuramuse kallis ja neetult ilus!Mina sain mehelt viimati kingituse (kui nüüd meie 7 ja 5 aastased poisid välja jätta) täpselt 31.08.2003.a. Siis sain kingiks valgest kullast sõrmuse ja kõrvarõngad.Need on ka minu ainsad ehted.Kui niimoodi selle siia välja kirjutasin,siis tundub see suht kurb tegelikult.?Pealegi sõrmust ma kanda ei saa,kuna peale poegade sündi on teine mulle pisut kitsas.Ma ei saa päris nii öelda,et igapäevaselt tunneksin ehetest puudust,sest laste vajadused on tõusnud esikohale,aga naisena ikkagi igatsen küll,et mõni väike üllatus kusagilt harvagi“välja hüppaks”.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. veebruar 2018 at 15:24

   Täpselt samasugust sõrmust on 89€ eest ka (välimuselt sama, materjal teine). Aga no mul on see asi, et ega ma tahakski rohkem ehteid vist 😀 Kõik peale sõrmuse kaotaksin ma vist ära 😀

   • Avatar
    Vasta Kiisu 10. veebruar 2018 at 21:30

    Oeh….Mulle kuluks ka üks selline kaunitar sõrme ära. Kahjuks minu kaaslane ei kingiks mulle elu sees sellist. Elus 2 korda on ehteid kinkinud – kunagi kohtumise alguses ühed odavad kõrvarõngad, mis panid kõrvaaugud valutama ja andsid värvi ja teinekord sünnipäevaks kus kinkis päris hõbetatud käeketi lüli.

  • Avatar
   Vasta Tuuli 12. veebruar 2018 at 01:02

   Aga Kadi, lase näiteks Kullassepas laiemaks teha, kui Tallinnas elad. Vist saab isegi ootetööna (pakun, et 30 min umbes läheb). 🙂

   • Avatar
    Vasta Kadi 13. veebruar 2018 at 09:40

    Tere,Tuuli! See on sõrmus,mis on kaetud pisikeste briljantidega.Kardan,et venitusega lööb kivid järsku lahti.Aga ega vist sellele lootma jääda tõesti saa,et nii palju kaalu,nagu enne sünnitusi oli.

 • Avatar
  Vasta Lisete 9. veebruar 2018 at 15:06

  Mina tahaks endale käekella, sest vana läks katki ja nüüd vahin oma rannet nagu opakas. Aga meest pole, seega ma ei teagi kust ma selle endale saan… 😀