Uncategorized @et

me oleme teie eest midagi varjanud! / we have been hiding something from you!

2. aprill 2018

Juba mõnda aega on meie perekond midagi teie eest varjanud. Või noh, mitte nagu salakavalalt meelega vait olnud, aga nagu te teate, siis mõni asi on selline, et kohe ei maksa rääkida, sest asjad pole veel 100% kindlad. Ja ega tavaliselt sellistest asjadest kohe ei hõisata ka, olen ennegi minevikus seda viga teinud. Seega sedapuhku otsustasime natukene oodata. Aga et sellest saladusest algusest peale rääkida, pean ma kerima kohe mitu-mitu kuud tagasi. Just siis tekkis meil esimest korda see mõte, et võiks sellise teekonna meie perega ette võtta.

Muidugi esimene mõte oli, et kas me kahe lapsega sellega hakkama saame, aga siis saime aru, et on siis vahet, palju neid lapsi on. Elus tuleb ikka uusi seiklusi ette võtta ja ega lapsed selles takistuseks ole. Meid on ju siiski ka kaks täiskasvanut, seega pole vast hullu!

Ühesõnaga, plaan meil tuli ja enne kui me jõudsime arugi saada, oli see tehtud. Ütleme nii, et väga põnev on ja tulevased kuud saavad veelgi põnevamad olema! Ah, mis ma teid ikka kiusan, eks te saate juba ise ka väga hästi aru, millest ma räägin. Me alustame suvel telekas oma saatega! Leping sai allkirjastatud ja asi on kindel, saade tuleb! Wohhoo!

Ega ma siin nüüd kõike ka ei hakka reetma, aga ma võin öelda, et saade on telekas terve suve ja igas episoodis teeme me oma perega midagi uut ja ägedat, mida inimesed suvel ikka teha võiksid. Annaks jumal vaid seda, et ma seda tralli rasedana kaasa teha suudaks, aga küllap saame hakkama, täiskasvanud inimesed ju siiski.

Ühesõnaga, põnevad ajad on ees, mis muud!


For a while now our family has been hiding something from you. Well no, not like a devious secret keeping, but as you know there are some things worth not revealing right away, as things are not 100% certain. And usually this is the kind of thing you don’t shout about right away, I have made that mistake before. So this time we decided to wait a little bit. But to give you the full story of this secret I have to go back many many months. To when I first thought it would be a great journey to embark upon with my family.

Of course the first thought was whether we would manage with two kids, but then we realized it doesn’t really matter how many kids we have. You have to go on adventures in life and kids are not show-stoppers. We are two adults after all, so it shouldn’t be too bad!

Anyway, we had the plan and before we knew it, it was done. Lets just say that it’s very exciting and the coming months are going to be even more exciting! So I won’t keep you in suspense any longer and you most likely already know what I am talking about. We are getting  our own TV show! We signed the contract and it’s confirmed, the show is happening! Woohoooo!

I can’t reveal everything, but I can tell you the show is going to be on the whole summer and in every episode our family is going to do something new and cool that people can do during summertime. I just pray to god I can take this while being pregnant, but I think I will manage, we are adults after all.

In summary – exciting times ahead!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

71 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Emma 3. aprill 2018 at 14:26

  (Kuulen suurt perekooli arutelu) Kindlasti selle kolmanda lapse toetuse pärast tegi. Jube suur summa ju… Vähemalt meile öeldi nii, kuigi kolmas laps oli juba kolmene kui see toetus tuli :D Palju Õnne igaljuhul!

 • Reply m 3. aprill 2018 at 11:08

  saade ma ei teadnud et rase olen. okok.
  edu kasvamisel.

  • Reply Mallukas 3. aprill 2018 at 11:13

   Ma kahtlen, kas tehakse saade “ma ei teanud, et ma 3 nädalat rase olin”

 • Reply Eylin 3. aprill 2018 at 09:21

  Veelkord palju õnne teile Kardoga! Te olete nii vahvad!

 • Reply Katrin 3. aprill 2018 at 07:49

  Whaaaat? ? kui see tõsi, siis palju-palju õnne!!! Vägev uudis ?

 • Reply Silvia 3. aprill 2018 at 07:30

  Palju õnne igatahes ? meil siison suht sarnaste vanustega lapsed ?? hetkel kodus 4aastane, ühene ja olen ka rase ??

 • Reply Elo 3. aprill 2018 at 04:42

  No see peab olema aprillinali, sest sa raudselt ei teataks oma kolmanda lapse ootusest nii lahjalt ja möödaminnes! Ei ole ju võimalik? :) Aga kui siiski, siis palju õnne nii saate kui beebi puhul. Lapsi võiks teil rohkem olla tõesti, sest te tundute nii suurepärased inimesed. Mingi 5 või miks mitte 12 last võiks teil olla. Peale kolmandat ei pidanud enam vahet olema palju neid on. Olge muhedad edasi. ;)

  • Reply Lisbet 4. aprill 2018 at 13:28

   2. Aprilli postitus

  • Reply Mallukas 4. aprill 2018 at 13:50

   mis ma oleks pidanud paraadi korraldama või :D?

 • Reply Maris 3. aprill 2018 at 02:25

  Ma lugesin selle pealkirja ja ilma teksti lugematta ma teatdin et oled rase.. :D mu sisetunne lihtsslt ütles seda.. Palju Õnne :)

 • Reply Eliko 2. aprill 2018 at 23:56

  Omg!!! Päriseeelt?? ??? Issand, ma ei suuda seda kōike uskuda.

  Ma ei usu ka, et Sa aprilli nalja teed aga äkki koer on hoopis rase vms ?

  Aga kui tõesti Sina, yeerum! Ma tahaks Sind kōõvasti kallistada ( mis siis, et ma pole Sind kunagi live’is näinud ) ? ja anda medali ? Palju, paljuuuuu õnne!!! Juhhheiiiii

 • Reply Jana 2. aprill 2018 at 23:43

  Tundub küll mingi rämeda aprillisea moodi nali ja mul endiselt on meeles kus sa peale lendet vandusid et enam seda teekond ette ei võta siis kas see on nüüd nali v tõsi eks aeg näitab sest kui see tõsi siis selle uskumiseks et see uudis kohale jõuaks pean end veel koguma :D …No johhaidii mis ära ei juhtu kui mõne päeva olen arvutist eemal :D Muidugi palju õnne ja edu ka :D

 • Reply a. 2. aprill 2018 at 22:23

  Lugesin meenutuseks seda postitust: https://mallukas.com/2017/09/11/hullupilguga-naeratades/
  Saab veel lõbusam olema. Õnne! ^^

 • Reply meow 2. aprill 2018 at 22:13

  Sorry, aga seekord on mul ka totaalne wtf :D samas ma nüüd mõistan seda närvi minemise postitust, kus sa ütlesid, et oled sellisena vaid rasedana, aga sa ometi ei ole juu.. aga vot siis. Aga palju õnne ofkoors, kuidas Kardo reageeris?

 • Reply Ista 2. aprill 2018 at 21:52

  Raudseid närve ja palju armastust!

 • Reply Kai 2. aprill 2018 at 21:23

  Mul hea meel! Olen samuti lapseootel, ja mõni aeg tagasi mõtlesin et äge kui saaksin samal ajal sinuga rase olla! Huvitav oleks lugeda! Olen vist kúll veidi ees sinust, aga siiski… Edu

 • Reply Laura 2. aprill 2018 at 21:18

  Wohooo! Äkki tuleb seekord kauaoodatud poiss?! :D
  Kui ei, siis noh.. KArdo teeb vaid plikasid :D:D (nii öeldi mu mehe kohta ka, et ta sellise näoga, et teeb vaid tüdrukuid D::D)

  • Reply Liisu 3. aprill 2018 at 11:07

   No ütlus ju on et ,ega ilusad inimesed teevadki ja saavadki tüdrukuid. ? Näe mallukal juba kaks tirtsu. Paneb paika küll ?

   • Reply Mallukas 3. aprill 2018 at 11:12

    No ma küll ei ütleks, et koledatel poisid on :D

    • Reply Liisu 3. aprill 2018 at 11:59

     No seda küll.?. See lihtsalt ütlus,pidin ütlema ?

 • Reply K. 2. aprill 2018 at 21:13

  Kui see nüüd päriselt päriselt tõsi on, siis.. MUL ON NIIIII HEA MEEL TEIE ÜLE! ?

 • Reply P. 2. aprill 2018 at 21:08

  Vau!!! Nii ootamatult ja järsku! :) Ma olen täitsa pahviks löödud. Ja päris päris uskumatu uudis tundub. Huh. Kas sa ise vähemalt usud? Kolmas aprill, mil sa teatad rasedusest kui ma ei eksi :D Aga muidugi paljupaljupalju õnne!
  Veidi naiselikku kadedust ka, sest eestlane ilma ei saa ju :D

  • Reply Laura 2. aprill 2018 at 21:18

   Kas ta pidi teada andma kui seksib, et eostavad lapse? O.o

   • Reply a. 3. aprill 2018 at 09:10

    Pff. Saind nüüd vägeva pirni maha panna v. Ilmselgelt ootamatu ta enda jaokski. Ja minu jaoks nt ka, sest ta on andnud mõista, et see pole tema lähiaja plaan ja naudib hetkel elu just sellisena nagu see on.

    • Reply Mallukas 3. aprill 2018 at 09:13

     naised, ärge rüselege :D

 • Reply Kadi 2. aprill 2018 at 21:08

  Ei usu hästi, teed perekoolikatele tünni hoopis aga samas kui pärast ütled, et tüng, tegelt pole, siis annab sul alles sellest välja rabeleda. No eks me näe. “ma olen rase… Aprill!!” ei tundu ka sinu teema olema. Aga kuidas perekool jälle ennem teadis?

  • Reply Mallukas 2. aprill 2018 at 21:13

   mida perekool EI teaks, on küsimus :D

  • Reply P. 2. aprill 2018 at 21:19

   Apteeker läks perekooli kellama, et nägi Mallukat testi ostmas? :D :D :D

  • Reply Triin 3. aprill 2018 at 07:35

   Selle kohta, kas halvad sõbrannad või siis liiga vara mõne titegrupiga liitumine, kes siis igale poole laterdama läksid. Mina näiteks lugesin sellest uudisest ka ühest fb grupist, aga ei uskunud.

   • Reply Mallukas 3. aprill 2018 at 08:28

    Jah, ma liitusin tõesti, aga kuna seal oli kaksteist inimest, siis tundus “ohutu”. Eks ma siis järgmine kord tean :D

 • Reply Kätlin 2. aprill 2018 at 21:07

  Apppppiiii, kui äge Mallukas! Tõesti :) Palju, palju õnne. See beebi saab superägedate vanemad ja õed. Õige pisut tunnen oma kirjutises kadedust, kuid ainult heas mõttes :)

 • Reply Hõbe 2. aprill 2018 at 21:05

  Palju õnne, muidugi, aga päris hirmus – te peate VEEL ühe lapse nime välja mõtlema siis ju. See on üks keerukaimaid asju raseduse juures.

  • Reply P. 2. aprill 2018 at 21:22

   +1

  • Reply CT. 2. aprill 2018 at 22:46

   Palju õnne!

   Kui nime panekuks läheb siis osaleks seekord ka.. Vanaisa Endel’i nimest leiutatud Lende nimi oli tõeline üllatus kui see valituks osutus (:

 • Reply hm 2. aprill 2018 at 20:34

  Sa oleks võinud selle postituse ikka 1. aprillil teha, siis oleks suure osa Eesti naiste pead kollektiivselt plahvatanud üritades välja mõelda, kas see on nüüd nali või mitte. Edu igastahes!

  • Reply Liisi 2. aprill 2018 at 21:22

   mumst juba praegu paljudel plahvatas ? terve nett kihab

 • Reply Pille 2. aprill 2018 at 20:24

  Oh, kui toredad uudised! Pidin ka mitu korda üle lugema, et kas saan asjast õigesti aru. Nii äge! Rasedus ja muidugi ka uus saade. Vähemalt siis on, mida suvel telekast vaadata. Su pere on ikka üli lahe. Keep it up! :)

  • Reply Pille 2. aprill 2018 at 20:29

   Heh, enne kui postituse avasin FB kaudu, siis juba aimasin raseduse juttu. Ja oligi nii! Mul Ikka nii hea meel!

 • Reply Kats 2. aprill 2018 at 20:18

  Väga vinged uudised? Jään saadet ootama ja mõnusat rasedust :)

 • Reply nimi 2. aprill 2018 at 20:14

  Palju õnne titaootuse puhul ja jään põnevusega saadet ootama! :)

 • Reply Killu 2. aprill 2018 at 20:08

  Oota ma ei saa aru… Sa oled päriselt rase? P

 • Reply Elina 2. aprill 2018 at 20:02

  Imeline! Palju õnne!!! :) aga ma ei saaaa küsimata jätta- kas spiraal vedas alt? Mul retsept lihtsalt ootab selle välja ostmist hetkel :D

  • Reply Mallukas 2. aprill 2018 at 20:05

   Noh, mitte niiväga spiraal vist, kui rohkem minu emakas :D

   • Reply Aveli 2. aprill 2018 at 20:55

    See on selline huvitav vastus… Hea meelega loeksin täpsemalt juhul kui tõesti spiraaliga rasedaks jäid (vahet pole olgu “süüdlaseks” siis emakas või spiraal). Ise olen spiraalikasutaja ja vahel tekib ikka paranoia, et mis siis kui… Igatahes ootan täpsemat postitust ?

 • Reply Kaisa 2. aprill 2018 at 20:00

  Mis siis lapsendamisplaanist saab?

  • Reply Mallukas 2. aprill 2018 at 20:05

   Rasedana kahjuks lapsendada ei saa ja ausalt öeldes ei tahaks ka rasedana sellist vastutust lisaks võtta. Selleks peaks ikka stabiilne elu enne olema, mitte vaatama, et ah kuidas saame või ei saa. Iga “uus”laps peaks ikka mõneks ajaks 100% tähelepanu endale saama.

 • Reply MP 2. aprill 2018 at 19:57

  Minu arvates tegid opi siis ju tühja või kuidas öelda, polnud mõtet teha siis ju? :D Aga lahe, et saade tuleb. :)

  • Reply Mallukas 2. aprill 2018 at 19:58

   a) ma ei teadnud, et ma rase olen, seega ma ei teadnud toona väga, kas on mõtet või ei ole mõtet.
   b) laias laastus, ega ta “tühja” ei ole, sest ega rasedana sul ka PEKIST kõht ei moodustu, vaid ikka lapsest :D

   • Reply Evelin 3. aprill 2018 at 12:03

    See “opp läks tüja” on sama loogiline, kui et oleksid oma kõhupekist trenni ja dieediga lahti saanud ja siis kohe rasedaks jäänud.
    Põhimõtteliselt ei olekski siis mõtet hakata enne menopausi parema ja saledama välimuse heaks midagi tegema, sest noh, ikka on ju võimalus, et äkki jääd rasedaks ja siis on kogu vaev tühja läinud.

    • Reply Mallukas 3. aprill 2018 at 12:05

     just :D

 • Reply Krk 2. aprill 2018 at 19:45

  Palju palju õnne! :)

 • Reply Kelly 2. aprill 2018 at 19:41

  Alles oli rasvaimu ja nüüd rase. On see tervislik ja ohutu?

  • Reply Mallukas 2. aprill 2018 at 19:41

   No ei pruugi olla, mistõttu rasedatele naistele seda ka ei tehta. Aga noh, selle jaoks peaks inimene rohkem kui paar nädalat rase olema, et seda oleks võimalik ka UH’ga või veretestiga tuvastada. Asja positiivselt poolelt – nii väike rasedus ei ole ema vereringega veel ühendnud, seega pole sellest ka suuremat häda.

   • Reply Maris 2. aprill 2018 at 19:48

    Rasedatele tehakse ka pimesoole oppe. Ei usu mina et selles narkoosis midagi nii eluohtlikku on.
    Tublid olete !

    • Reply Mallukas 2. aprill 2018 at 19:50

     sama ütles mu arst :D

     • What 2. aprill 2018 at 19:56

      Spiraaliga? :O

 • Reply MP 2. aprill 2018 at 19:38

  Ise käisid ju alles opil ja ei saa ju rase olla? :D Ära kiusa meid siin nüüd. :D

 • Reply Ma 2. aprill 2018 at 19:38

  Ytlen sulle seda, mida mulle tihti öeldakse, kui rasedusest kuuldakse: “Sa hakkad nyyd ju viis sotti saama!”

  • Reply P. 2. aprill 2018 at 21:16

   Ja keegi ei mõtle, et sul hakkab ju nüüd lausa 1000 kuluma… :P

   • Reply P. 3. aprill 2018 at 12:50

    Mul ei tule küll riided kuskilt tasuta. Ainult need, mis suuremast lapsest on alles jäänud ja kannatavad veel teist ringi, need saab pisem ka omale selga. Lasteaiatasud Tartus on ka Eesti kõige kõrgemad tuleb u. 100€ kuus. Lastele on nii palju asju ja tihtipeale korraga tarvis. ning siis on nad neist juba välja kasvanud. Meelelahutust võiks ka suuta neile pakkuda mingit muud kui et oh, ma mängin teiega, käime mänguplatsil või kutsume kellegi külla. Suuremaks saades tahaks neile huviringe lubada jne. See 500€ sulab nende kulutuste kõrval üpris kiirelt. Kindlasti on neid peresid, kes mõtlevad, et selle asemel, et tööl teenida 500€, teevad nad 3 last ja saavad selle raha riigilt igal kuul. Kuid pere on ikkagi suurenenud ning tegelikke kulusid see ei kata. Muidugi on see väga suureks abiks ikkagi ja annab mingisugusegi turvatunde kolme- ja enam-lapselistele peredele. Aga need, kes tulevad ütlema, et õu, sa saad nüüd ju viis sotti, need vist arvavad, et see on lihtsalt mingi suva raha, mida enda lõbuks laiaks lüüa.

  • Reply Ma 3. aprill 2018 at 07:39

   Kusjuures, ma ei ole sellega vist nõus, sest kui teine laps sündis, siis ei hakanud väga palju rohkem raha kuluma. Peaaegu terve esimese eluaasta riided tulid igalt poolt tasuta, suuremad kulud hajutasime laiali ja tarbeasju ostame soodustuste ajal. Mujalt hoiab kenasti kokku, sest nii palju enam väljas söömas ja lustimas ei käi. :)

 • Reply Keidy 2. aprill 2018 at 19:37

  Apppi, kas ma olen mingi suure uudise maha maganud ? või on see niisama välja öeldud kõigi paanitsemiseks ??

 • Reply ? 2. aprill 2018 at 19:18

  Kle räägi nyyd välja kas sa oled rase???
  Muidu juba marimellide moodi postitus ?
  Pealkiri on põnev aga mitte ssssugi aru ei saa ?
  Ma ei usu, et nyyd mingi igi-vana tv saade tuleb kus sa Lendet ootad ?

  • Reply Mallukas 2. aprill 2018 at 19:35

   Miks peaks tulema mingi vana saade, kus ma Lendet ootan :D? Uus saade ikka!

  • Reply P. 2. aprill 2018 at 21:25

   Millest sa aru ei saanud? :D Puhtas eesti keeles kirjutatud ja väga hea vimkaga. Nii et loed ja mõtled, et nonii, Mallu ootab titat:), siis loed edasi ja saad teada, et aaa, ei räägitagi titast, vaid telesaatest. Ja siis teeb ninanipsu sinu mõttesegaduse pihta, et hah, obviously expecting a baby!!! Nii lahe! :D

 • Reply Mi 2. aprill 2018 at 19:16

  Sa peaks mu nägu nägema hetkel :D ma olen nii segaduses!! Peale saadet -ohhh äge! Siis …. rasedana.. oot mida? Kerin tagasi. RASEDANA?
  Täna ju 2. aprill?!

 • Reply Mann 2. aprill 2018 at 19:13

  eeem, kas täna tehakse ka veel aprillinalja v?

  • Reply Mallukas 2. aprill 2018 at 19:15

   keegi ikka raudselt teeb :D

 • Reply Triin 2. aprill 2018 at 19:11

  Kui päriselt rase oled, siis suurimad õnnesoovid. Tore, et lapsi saavad pered, kes neid ootavad ja suurepäraselt hakkama saavad.

 • Reply Piret 2. aprill 2018 at 19:10

  “Annaks jumal vaid seda, et ma seda tralli rasedana kaasa teha suudaks, aga küllap saame hakkama, täiskasvanud inimesed ju siiski.”

  Ma olen millestki olulisest vahepeal ilma jäänud??? ???

 • Reply Elen 2. aprill 2018 at 19:05

  Kas ma saan ôigesti aru, et oled titaootel?? ?