Juba mõnda aega on meie perekond midagi teie eest varjanud. Või noh, mitte nagu salakavalalt meelega vait olnud, aga nagu te teate, siis mõni asi on selline, et kohe ei maksa rääkida, sest asjad pole veel 100% kindlad. Ja ega tavaliselt sellistest asjadest kohe ei hõisata ka, olen ennegi minevikus seda viga teinud. Seega sedapuhku otsustasime natukene oodata. Aga et sellest saladusest algusest peale rääkida, pean ma kerima kohe mitu-mitu kuud tagasi. Just siis tekkis meil esimest korda see mõte, et võiks sellise teekonna meie perega ette võtta.

Muidugi esimene mõte oli, et kas me kahe lapsega sellega hakkama saame, aga siis saime aru, et on siis vahet, palju neid lapsi on. Elus tuleb ikka uusi seiklusi ette võtta ja ega lapsed selles takistuseks ole. Meid on ju siiski ka kaks täiskasvanut, seega pole vast hullu!

Ühesõnaga, plaan meil tuli ja enne kui me jõudsime arugi saada, oli see tehtud. Ütleme nii, et väga põnev on ja tulevased kuud saavad veelgi põnevamad olema! Ah, mis ma teid ikka kiusan, eks te saate juba ise ka väga hästi aru, millest ma räägin. Me alustame suvel telekas oma saatega! Leping sai allkirjastatud ja asi on kindel, saade tuleb! Wohhoo!

Ega ma siin nüüd kõike ka ei hakka reetma, aga ma võin öelda, et saade on telekas terve suve ja igas episoodis teeme me oma perega midagi uut ja ägedat, mida inimesed suvel ikka teha võiksid. Annaks jumal vaid seda, et ma seda tralli rasedana kaasa teha suudaks, aga küllap saame hakkama, täiskasvanud inimesed ju siiski.

Ühesõnaga, põnevad ajad on ees, mis muud!


For a while now our family has been hiding something from you. Well no, not like a devious secret keeping, but as you know there are some things worth not revealing right away, as things are not 100% certain. And usually this is the kind of thing you don’t shout about right away, I have made that mistake before. So this time we decided to wait a little bit. But to give you the full story of this secret I have to go back many many months. To when I first thought it would be a great journey to embark upon with my family.

Of course the first thought was whether we would manage with two kids, but then we realized it doesn’t really matter how many kids we have. You have to go on adventures in life and kids are not show-stoppers. We are two adults after all, so it shouldn’t be too bad!

Anyway, we had the plan and before we knew it, it was done. Lets just say that it’s very exciting and the coming months are going to be even more exciting! So I won’t keep you in suspense any longer and you most likely already know what I am talking about. We are getting  our own TV show! We signed the contract and it’s confirmed, the show is happening! Woohoooo!

I can’t reveal everything, but I can tell you the show is going to be on the whole summer and in every episode our family is going to do something new and cool that people can do during summertime. I just pray to god I can take this while being pregnant, but I think I will manage, we are adults after all.

In summary – exciting times ahead!

Jaga: