LAPSED LASTEASJAD LENDE MARI JOHANNA RIIDED TÄNA ON MUL SELJAS/JALAS TESTIN JA ARVUSTAN

uus lasteriiete pood: OVS Kids*

2. aprill 2018

Mõni aeg tagasi kutsuti meid Rocca al Maresse külla, kus avas oma uksed uus lasterõivaste pood nimega OVS. Mina ei olnud säärasest brändist küll midagi kuulnud, aga kuna lapsed on pahinal kasvanud, siis riideid oli vaja küll. Eriti ahvatles mind see osa, et riided pidid olema rahakotisõbralikud, kui kvaliteetsed.

Minu ettekujutus oli see, et me lähme poodi, valime lastele riideid ja teeme mõned pildid. Reaalsus: pood asub Rocca mängutoa lähistel, mistõttu kibeles Mari terve aja mängima ja ei tundunud riiete proovimisest just eriti sillas. Seega pidime me võimalikult kiiresti midagigi selga proovima. Ega tegelikult minu idee oligi see, et ma saaks kasvõi üht komplekti proovida, sest firmade suurused on ju erinevad ja kui ma enam-vähem aru saan, mis suurust lapsed kannavad, siis saan edaspidised valikud ise teha. Eriti kuna Mari huvitub ainult kleitidest ja seelikutest, muu jätab teda üsna külmaks.

Pildid: Katrin Press

Tüdrukutele on seal korralikult roosamannat, kellele see meeldib. Mulle isikult meeldib väga ja ka Mari oli õnnelik selle roosa satsikleidi, sädelevate kingade ja ükssarvikutega riiete üle. Samas vaatasin ma ka poiste poole ja no need, kes kurdavad, et poistele pole üldse valikut – minge vaadake OVS’i. Seal on jumala palju ägedaid riideid, mitte igavaid autopiltidega t-särke. Ma oleks tahtnud Marile ühte jopet poiste poolelt, aga just tema numbrit seal ei olnud. Kahju! Mul küll poegi pole, aga tavaliselt olen kuulnud kurtmist, et tüdrukutele on alati nii suur valik ja postele pole midagi. OVS on igatahes TÄPSELT pooleks :)

Üldse meeldis mulle see, et riided olidki kahes suunas – üks selline hästi lapselik ja nunnu ja satsiline. Teine selline klassikaline, stiilne ja moderne. Et saab ise valida, kumb “mood” sulle rohkem meeldib.

Kui nunnu käekotiga preili!!!!


Ei, mul ei ole kaelas tibudega sall, vaid see on Lende tudukalts – ta ei suuda selleta elada, seega on see alati kaasas :D

Mina igatahes soovitan soojalt teil Roccasse kaubavalikut üle kiikama. Tartu rahvas saab aga natukene valikust aimu KidzOne kauplusest, kus on ka OVS rõivastele väike nurgake eraldatud. Ps! Kindlasti vaadake alalhindluste riiulit, ma sain sealt ülihead leiud -50%! Sinna lähevad vist need asjad ka, mida viimane nr on, seega tasub kaeda. Rõivaid leiab alates kolmekuustele beebidele, nii et päris vastsündinuriideid ei maksa sealt otsida, aga juba natukene suurematele leiab sealt kindlasti miskit!

Mul on ühele õnnelikule hea uudis – keegi minu blogi lugejatest võidab endale lausa 100€ kinkekaardi OVS Kids poes kasutamiseks. Ütlen kohe ära, et selle summa eest saab ikka suuuuu-uuuuure kotitäie asju. Näiteks mina ostsin asju 89€ eest ja lahkusin suure kotiga, kus oli riideid mõlemale lapsele. Kõike alates jopedest, pükstest, kleitidest, kampsunitest ja pluusidest. Nii et ütlen kohe ära, et väärt kinkekaart on – saab terve kevad-suvise hooaja uusi riideid!

Et kinkekaardi loosis osaleda hakka OVSKidsEstonia sõbraks Facebookis (SIIN) ja jäta kommentaariks, mida teie lapsele praegu kinkekaardi eest kõige rohkem tarvis oleks. Võitja loosin välja juba kolmapäeval!

*Postitus sündis koostöös OVS’iga

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

363 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply M. 25. aprill 2018 at 17:26

  Max creepy kirjutada, aga ma ausõna otsisin firma nime ainult, aga ma ei leidnudki, et kas keegi siis võitis ka? :D

 • Reply Margit 9. aprill 2018 at 13:38

  Preilile retuuse ja poisile mõnusaid suviseid pükse :)

 • Reply Sirle 5. aprill 2018 at 14:44

  Täna avastasin, et pisipreilile meeldivad satsid :D Proovisime roosat trikood selga, millel oli satsiäär ja ta läks ning imetles, nautis enda peegelpilti tükk aega. Mõistsin, et mul pole ühtegi satsiseelikut temale. Kindlasti läheks ja ostaks pisitibule mõne roosamanna vahuseeliku ja mõne mõnusa kevadjope, mida saabunud soojade kevadilmadega oleks mõnus kanda. Kuna ise olen pärit suurest perest, kus kõik 7 last kandsid üksteise riideid, siis tahaksin, et minu pisike saaks kanda oma isiklikke kauneid riideid, mis ei oleks kõik kaltsukatest ostetud. :) Mitte, et kaltsuka riietel midagi viga oleks, aga siiski – tahaks pakkuda talle vaid parimat! :)

 • Reply Elis 4. aprill 2018 at 22:50

  Minu piiga oleks väga õnnelik uute riiete üle. Kuna sügisest ka lasteaeda minek siis arvatavasti valikski lasteaia riideid ? Aa ja tudukatest oleme ka välja kasvanud ?

 • Reply Stella 4. aprill 2018 at 21:02

  Pisikesele poisile kevadjopet, suurematele plikadele suvisemaid riideid.

 • Reply Kadri 4. aprill 2018 at 20:52

  Tundub, et loosimist ei ole veel olnud, seega beebil oleks kiiremas korras vaja kevad-sügis kombet ja järgmist suurust riideid ei ole veel ühtegi :|

 • Reply Liis 4. aprill 2018 at 20:42

  Meile kuluks uusi kleite ära küll :)

 • Reply Merilin 4. aprill 2018 at 19:35

  Kuna beebid niii kiiresti kasvavad siis on pidevalt vaja jälle uusi bodysid-pükse.
  Ja kevad piilub pilve tagant ju! Kevadkombe-või jope on meil veel valimata.

 • Reply Anneli 4. aprill 2018 at 18:51

  Kuna ilusaid värvilisi poiste riideid on millegipärast proportsionaalselt oluliselt vähem kui tüdrukute omasid, siis oleks sealt poest hea võimalus osta pojale riideid, mis kataksid teda pealaest jalatallani :)

 • Reply Kätlin Sofia 4. aprill 2018 at 15:23

  Pojal vaja uusi riideid, kõik hakkavad väikseks jääma. Küll need beebid kasvavad kiiresti. ?

 • Reply Helena Milvek 4. aprill 2018 at 15:19

  Helena Milvek imeilusad riided imeilusated printsessidel seljas :) palun meile ka selline ilus lilleline vest nagu printsess Maril seljas on :)

 • Reply MaKi 4. aprill 2018 at 15:15

  meie 1-a pildistamise outfit on sealt pärit :) Dressikaid ja lukuga pusasid ostaks kindlasti juurde :)

 • Reply Raili 4. aprill 2018 at 13:54

  KUIGI ühed dressipüksid meil sealt olid väga niru vastupidavusega, siis ma tahaks väga seda 100 EUR kinkekaarti, et uued riided saaks mulle tõestada, et see oli õnnetu juhus! Meil oleks mõlemale poisile vaja k/s õueriideid ja suveks t-särke ka. Nad kasvavad nii kiirelt, et eelmise aasta särgid on nabani juba.

 • Reply Aigi 4. aprill 2018 at 09:46

  Meie poisile oleks vaja kevad/sügis üleriideid. Talvekombekas, millega ta praegu vankris magab, hakkab juba kitsaks jääma ja tal on kergelt ebamugav juba. Auto sõitudeks oleks ilmselt mingit õhemat jopet ja papusid vaja. Ja kuna summa on suur siis jagaks teiste pisilinnudega rõõmu :)

  Päikest !

 • Reply Liis 4. aprill 2018 at 09:34

  Mu plikale oleks igasugu riideid vaja. praegu on ka kitsas käes, just siis kui ta kasvada otsustas.. kevadised üleriided olen ma talle juba suutnud muretseda, kuid pluuse-pükse ja jalanõusid oleks hädasti vaja. niiet näpud õhku ja loodetavasti loosiõnn naeratab ja täidab preili kappi :)

 • Reply Tuuli 4. aprill 2018 at 08:38

  Õega kahe peale ostaksime poegadele suviseid riideid – meil sündisid lapsed väikese vahega.

 • Reply Maia 4. aprill 2018 at 08:23

  Minu pojale oleks vaja kindlasti suviselt kihvte riideid ja ka jahedamad suveõhtud väljas ootavad mõnnasid dresse :)

 • Reply Kristi 4. aprill 2018 at 08:12

  Minu piigale oleks praegu tarvis tervet hunnikut uusi riideid, sest ta vahetab suurust ja vanad asjad hakkavad väikseks jääma. Nii et kinkekaart kuluks küll marjaks ära, et lapsele kleite ja pükse ja särke ja värke osta :)

 • Reply Merlyn 4. aprill 2018 at 03:52

  Soetaksin sealt poest sitse, satse oma peagi sündivale tütrele :)

 • Reply Sanna 3. aprill 2018 at 21:50

  Roosamannasid asju ikka taaahaks ?

 • Reply merilyn 3. aprill 2018 at 21:17

  kolme aastasele poisile uued kevad riided :)

 • Reply Heleriin 3. aprill 2018 at 20:54

  Kevadeks uued riided kolmele:)

 • Reply Kr6bin 3. aprill 2018 at 20:33

  Kõige rohkem oleks tarvis t-särke ja pluuse ja ehk ka mõni igapäevasem kleidike. See oleks küll tore võit :)

 • Reply Maret 3. aprill 2018 at 19:15

  Mul läheb riiete arvepidamine pidevalt sassi?- kolme lapsega on see juba keerulisem. Seda aga tean, et vaja on alati midagi ja igakordsel linnapoe kulastamisel on ostukotis kolmest kellelegi alati midagi?

 • Reply Sirlin Raag 3. aprill 2018 at 17:12

  Meie oleme juba tütrele sealt sisseoste teinud,tõesti head riided.Kuna eelmise aasta jalanõud kõik väiksed,siis täiendaksime jalanõu varu :)

 • Reply Katrin 3. aprill 2018 at 16:54

  Tütrele sooviks uut komplekti stuudios pildistamiseks

 • Reply Katrin Pihlakas 3. aprill 2018 at 16:51

  Tütrele kenasid riideid stuudio pildistamiseks

 • Reply Kairi 3. aprill 2018 at 15:32

  kevadisi riideid ostaks, kuna eelmise kevade omad on väikseks jäänud :)

 • Reply Katja 3. aprill 2018 at 15:18

  Kuna minu kolmene on kõvasti pikkust vahepeal visanus, siis tuleb meil nkn suurematsorti riiete sorteerimise ja ostlemise hooaeg, miks mitte teha seda siis OVSis- mulle praegu veel tundmatu brändiga. :)

 • Reply Ilona 3. aprill 2018 at 15:00

  Aastasele neiule oleks vaja suveks uusi riideid.

 • Reply Kaie 3. aprill 2018 at 14:23

  Meil on hädasti kõike vaja! Alates kevadistest tossudest kuni pluuside-seelikute-püksteni. Ma ei saa aru, kuidas nad nii kiiresti kasvavad?

 • Reply Marju 3. aprill 2018 at 14:05

  Minu laps vajaks kõige rohkem s. 68 bodysid ja kevad/sügis kombet vankrisse.

 • Reply Gerli 3. aprill 2018 at 14:05

  Kevadist jopet ja suveks kleidikest :)

 • Reply Kertu 3. aprill 2018 at 13:57

  Mul oleks tütrele soojemaks ajaks vaja pükse, pluuse, pusasid, suvekleite jms. Ûhesõnaga kôike, sest paljud asjad talle ilmselt suveks väiksed, mis praegu veel selga lähevad. Viskab praegu pikkust nii et… oeh.
  Rahakott aga ei taha poodi minna ??.
  OVS-ist leiaks kindlasti palju head ja vajalikku. Ostsin sealt talle suveks ette ûhe ilusa heleroosa tagi. Seda ei saanud lihtsalt maha jätta. Väãrt pood.

 • Reply MarisL 3. aprill 2018 at 13:24

  Ilusat roosamanna keliti ja suveks õhemat jopet :)

 • Reply TuLuu 3. aprill 2018 at 13:11

  Ostaksin nii poisile kui tüdrukule vabaaja pükse ;)

 • Reply Maarja 3. aprill 2018 at 13:07

  Meie väike printsess vajaks uusi bodysid ja väike prints kulutab oma pükse kiiremini kui emme poes jõuab käia :)

 • Reply Anette Seiton 3. aprill 2018 at 13:06

  Ostaksin kinkekaardi eest oma väiksele õekesele Tema kolmandaks sünnipäevaks taolise printsessikleidi nagu Maril nendel piltidel seljas on ja juurde valiksid veel sobivad kingad/baleriinad. Sellist komplekti soovib ta ka ise endale sünnipäevaks saada. :)

 • Reply Andrea 3. aprill 2018 at 13:05

  Lastele oleks kevadriideid hädasti vaja. :)

 • Reply Mari 3. aprill 2018 at 12:51

  Meie kolmene preili alustas nüüd lasteaia teed ja garderoobi värskendus kuluks küll ära. Talle meeldivad ka väga kleidid :) Väike venna on täpselt selles eas, kus pärast igat söögikorda peab riideid vahetama ja seega pesemist ja kulumist on palju, soetaks tallegi mõne värskema eseme :)

 • Reply Kaisa 3. aprill 2018 at 12:48

  Oleks vaja hakata varuma suviseid riideid :)

 • Reply Jaanika 3. aprill 2018 at 12:35

  Ma ostaks kindlasti oma pojale suveriideid, nt t-särgid ja püksid on väikseks jäänud. Kindlasti leiduks midagi ka suvel sündivale tütrele, sest roosamannat pole meil veel kokku varutud :).

 • Reply Kadri 3. aprill 2018 at 12:30

  Hetkel on mul üks poisslaps, aga juba kuu aja pärast sünnib pisike tüdruk, Vaja oleks tüdrukute riideid, kleite, pluuse, pükse jne

 • Reply Evely 3. aprill 2018 at 11:53

  Pisipoja garderoobi kevadeks riideid :)

 • Reply Madli 3. aprill 2018 at 11:51

  Mingeid suviseid lühikesi pükse ja midagi pidulikku oleks mul kutile vaja :)

 • Reply Liisi 3. aprill 2018 at 11:44

  Noormehele oleks nipet-näpet suveriideid vaja ja peatselt sündiva neiu riidekapp vajab ka veel täitmist ?

 • Reply Maarika 3. aprill 2018 at 11:32

  Mina tahaks oma mehe väiksele õele ja enda väiksele vennale ilmselt midagi, selleks kevadeks näiteks jopesi-kombesi.

 • Reply Maarja-Liis 3. aprill 2018 at 10:55

  Tütrele oleks vaja kõige rohkem pükse ja uuesti kleite. Püksid juba nii kulunud ja kleite pm ei olegi. Ja pojale on vaja kõike kuna ta nii pisi alles ning nagu teda kasvavad kiiresti.

 • Reply Marleen 3. aprill 2018 at 10:37

  Mul oleks vaja samuti suviseid riideid ja kuna poisile on tõesti raske midagi meelepärast leida, siis tuleb sammud OVS poodi seada ja üle vaadata, mis seal pakutakse. Kinkekaart oleks muidugi suureks abiks :)

 • Reply Kerli S. 3. aprill 2018 at 10:32

  Mina ostaks oma pliksile kevad/suve riideid. Täiesti ootamatult on mu tüdruk nii palju kascu visanud, et garderoobi on vaja suurendada küll :D ja igahetk on mul teine tirts sündimas.. tema saaks ka kindlasti midagi uut, kuna suurest õest eelmised riided ja midagi uut ostnud polegi veel :)

 • Reply K 3. aprill 2018 at 10:25

  Meil just hakkab poiss 86 suurusest välja kasvama ja oleks aeg suuremaid riideid ostma hakata :) See kinkekaart kuluks kindlasti marjaks ära!

 • Reply Liis 3. aprill 2018 at 10:25

  Mmmm roosa manna ? 2 tüdrukut vajavad hädasti kevad -suviseid riideid .
  6 kuune ja 4 aastane printsess ? retuusid,pluusid,kleidid,kingad. Joped,kombed ,saapad .
  Nu kõike on vaja lastele ?

 • Reply Ragne 3. aprill 2018 at 10:14

  Mina ostaks oma pojale su iseid riideid. Olen juba mõtetes suves.

 • Reply Laivi 3. aprill 2018 at 10:14

  Nii väga oleks vaja suviseid riideid,sest kaugel see suve soojuski enam on! :)

 • Reply Gärol 3. aprill 2018 at 09:35

  No niii hädasti oleks just seda kinkekat vaja. Laps 6 kuune ja kasvab oma riietest mega kiirusega välja. Kogu garderoob vaja hädasti välja vahetamist ja see auhind oleks rohkem kui parim kink üldse! ?

 • Reply Gärol 3. aprill 2018 at 09:32

  Kummut vajab kevadist tuulutust, laps kasvab kiiresti ja kogu garderoob vajab uuendust. Kinkekas oleks selleks puhuks ideaalne. Laps ka alles 6 kuune ja riided kipuvad kiiresti väikseks jääma ???

 • Reply Jana 3. aprill 2018 at 09:11

  Oii kui tore uudis, et OVS Kids Eestis ka on nüüd!
  Kinkekaart kuluks praegu ära, et enne reisile minekut suvised riided oma tirtsule hankida! :)

 • Reply Jaanika 3. aprill 2018 at 09:07

  Riideid ja jalanõusid pole kunagi vähe ning lasteaialapsel kulub neid veel omajagu :)
  Dressipükse ja t-särke oleks kõige rohkem vaja.

 • Reply Agnes 3. aprill 2018 at 08:49

  Ikka uusi ilusaid riideid :) kasvavad ju nii kiiresti :) püksid, särgid, mõned pidulikumad riided, need kuluvad ära

 • Reply Carmen 3. aprill 2018 at 08:37

  No nii kuluks selline kinkekaart ära. Pole ammu juba lapsele midagi uut ostnud, ikka ostame teise ringi poodidest, aga ausalt, tahaks väga-väga midagi talle ka uuest peast lubada, hetkel lihtsalt võimalused selleks puuduvad.
  Mul ongi just poiss, seega ka teiseringi poodides on tihti pigem väiksem valik poistele.
  Kui seal müüakse mingit kombekat, siis oleks kõige rohkem seda vaja kevadhooajaks. Uuest peast on nende veekindlus ikka kõige parem, niiet see on hetkel vast kõige hädavajalikum.
  Aga muidu kui kombekaid ei ole, siis alati kuluvad ära dressid, pluusid. Sellised ilusamad riided.
  Niiet pöidlad pihku, loodan seda poodi külastada. Rocca al Maresse pole õnneks väga kaugele minna ka :)

 • 1 2