Okei, ilmselgelt ma keset aprillikuud kuskil looduses magamas ei käi, aga meie magamistuba lõhnab küll nagu hea kotitäis taimi. Pole vist imestada, et ma ärkan iga hommik mõttega, et ma tahaks suurt tassitäit pärnaõieteed. Ps! Kui keegi teab, kust saaks osta pärnaõieteed, siis ma ostaks hea meelega!

Aga ma räägin nüüd asjast ka. Nimelt kirjutas mulle üks lapsevanem, kes tundis muret laste unekvaliteedi üle ajal, mil lapsed juba maast-madalast puutuvad palju kokku ekraanidega, mis teadupärast uinumist ei soosi. Seetõttu tuligi tal mõte hakata tegema patju, mis lapsi uinumise hetkel lõõgastaks ja rahustaks. Ülestimuleeritud maailm põhjustab liiga paljudel lastel uinumisprobleeme, kuid rahustavate taimede eeterlikud õlid (looduse lõhn!) on pehme viis selle tasakaalustamiseks. Nii sündisidki Hea Une Kaisupadjad!

Saadeti ka meie lastele kingituseks öökullikujuline padi, mis tõepoolest lõhnab nagu üks mõnus tassitäis teed. Ja pakend ise nägi ka väga äge välja, kingituseks ideaalne. Nagu näha, siis padi sisaldab tatart, piparmünti, kummelit, pärnaõisi ja melissi.

Padja sisu!

Andsin selle Lendele kätte ja esimene asi mis ta tegi, oli see, et surus oma nina sügavale patja. Eks ta ka tundis head teelõhna.

Ühesõnaga viisin mina padja üles magamistuppa ja…armusin ise ära. Nimelt mul on mingi viimased kuu aega probleemid padjaga. No mul on väga mugavad padjad, aga kuidagi kõik tundusid korraga pea all liiga kõrged ja ma magasin mitu nädalat absoluutselt ilma padjata, või kraapisin mingi tekinurga pea alla. Ei tea mina, mis error mul peale tulnud on. See padi on aga ideaalselt väike, madal ja lõhnab ülihästi. Okei, tsutt krabiseb pea all, kui väga rahmida, aga ma olen sellega nüüd mitu päeva maganud ja nii hea on. Pole lugu, et lastelt ära röövisin, see lõhnab nii intensiivselt, et ka lapsed magavad ikkagi selle looduslõhna sees. Me ju oleme kõik ühes pesas!

Patja saab ka püürist ära võtta ja pesta. Kui koos sisuga pesed, siis saad vist pesumasinatäie taimeteed :D

Seda ma ausalt ei oska kommenteerida, et kas meil kellelgi nüüd parem või rahulikum uni on, sellega oli meil ka enne kõik hästi, aga no minul on uus lemmikpadi (kuigi enamik normaalseid inimesi seda vist magamisepadjana ei kasutaks), lastele meeldib see mänguasjana, ja tuppa pole elusees mingit lõhnastajat või värskendajat vaja – magamistuba lõhnab nii hästi ja hubaselt.

Salasõnaga “Mallukas” saate nende FBi lehelt (mis asub SIIN) lausa 15% soodukat ja muuseas, nädala pärast loosime ka ühe õnneliku koodikasutaja, kes enda raha tagasi saab :)

Jaga: