Ma tulin praegu sõbrannadega linnast ja olen niiiiiiiii head emotsiooni täis, et kohe tahtsin teiega ka lobisema tulla. Uskuge mind, kallid blogisõbrad, te olete mind muutnud nagu väikestviisi skisoks, kes kujutab ette, et tal elab arvutis hästi palju sõpru, keda hullult huvitab, mis ta täna tegi ja kuidas tuju parasjagu on.

Ühesõnaga, meil oli selline naljakas istumine, kus sõime head paremat ja naersime nii palju, et mu kõik kohad valutavad. Kas te teate seda hetke, kus te olete NII palju naernud, et sellel hetkel võiks keegi juba ükskõik mida öelda, aga see ajab ka nii kohutavalt naerma, et sa ei suuda naermist lõpetada? Just nii mul oli. Mul reaalselt voolas pisaraid, mu meik oli laiali ja ma ei suutnud midagi muud teha, kui kõõksusin ägisedes, et palun laske mul lihtsalt surra, ma ei SUUDA enam naerda! :D

Ma kardan, et tegelikult need jutud ümberrääkides nii naljakad ei ole, aga no me rääkisime näiteks sellest, kuidas ma eile taksoga poest stuudiosse sõitsin. Mul oli kaks suurt kotti käes ja tahtsin need pagassi panna, aga taksojuht megatõsiselt oli nagu ei, pane need tagaistmele! Ma olin nagu jah, okei, vahet pole ka. Stuudiost oli mul vaja võtta Maigreti meigikohver, enda kaamera, läpakas ja Kardo suur softbox (valgusti pmst). Ehk siis tulin uuesti taksosse ja koputasin pagassiluugile, et äkki ta teeks ikka lahti selle, kui taksojuht välja kargas ja ütles, et äkki te ikka proovite tahaistmele mahutada neid asju. Ma reaalselt hakkasin täiega naerma ja ütlesin, et öelgu siis kohe välja, kui tal pagassis laip on, et siis ma teaks enam mitte üritada sinna asju sokutada, mille peale ta megatõsiselt kiiresti pagassi lahti tegi ja näitas, et ikka ei ole seal kedagi. Ma ei tea, mida ta kartis, et äkki jätan Taxifys ühe tärni ja kommentaari, et tal oli vist pagassis laip…

Siis meenus mulle, kuidas ma ostsin ükspäev maasikaid ja rääkisin Kardole, et mul on isu teha maasikad katki, valada neile suhkurt ja piima, mille peale Kardo küsis “Kaš nagu lapšepõlveš?” ja iga kord kui ta seda s-tähte öelda üritas, siis tal ila purskus suust välja, sest tal läks sellest mõttest suu ääreni vett täis :D Me olime parasjagu taksos ka, nii et vaene juht sai Kardolt tativihma oma õlale ja ma jälle naersin nii kohutavalt, kuigi see pole üldse nii naljakas, aga kui te oleksite näinud seda Kardo õhevil pilku, kui ta keha samal ajal 70 liitrit sülge tootis… Ma ei saa, ma jälle naeran siin omaette :D

Appi, mul tulevad nüüd korraga kõik naljakad asjad meelde, et ma peaks filmima, kuidas ma istun siin üksi ja kõõksun naerda lihtsalt. Telekast tuli see proteesiliimi reklaam, kus vana naine juubeldab, et “jeee, ma saan jälle vilistada!”. Ükskord vaatasime Kardoga seda ja Kardo rääkis, et iga kord, kui see reklaam on, siis ta kujutab ette, kuidas see õnnetu mammi on aastaid üritanud vilistada ja iga kord pudiseb suust hambaid nagu saiapuru :D Palun jumal… ma ei suuda selle ette kujutamist ära lõpetada.

Aaa ja täna rääkisin sõbrannadele, et Kardo lubas uue Simsi osta, et ma saaks proovida seda mängida, sest ma viimati mängisin seda, kui ma 10 olin. Üks sõbranna (ma ei hakka nime mainima, sest muidu keegi ilmselgelt kahtleks ta vaimses tervises) läks mega õhevile ja rääkis, kuidas ta tavaliselt ehitas basseinile seinad ümber, et keegi sinna ära upuks. Või siis ehitas maja, kuhu pani igasse tuppa luku taha raseda naise ja… Teine noogutas kaasa, et jaaa, ühe tapad ikka alati ära! Ma olin nagu aa… ma vist sellest mängust valesti aru saanud, ma arvasin, et see on nagu mingi sisekujundust saad teha ja pere kasvatada, mitte rasedaid naisi orjastada, jeesus küll :D Aga vb ma elust valesti aru saanud lihtsalt ja see on ka normaalne.

Huh. Ma lihtsalt ei või!

Aga muudest teemadest, siia naeru vahepeale, võin rääkida, et käisin täna oma telereklaami filmimas (ma saan 4x aastas hästi natsa oma blogi telekas reklaamida) ja mul oli hull idee välja mõeldud ja Maigret tegi ilusa meigi ja… Muidugi läksime me tuulisesse randa ja MUIDUGI ma kissitasin täiega ja MUIDUGI oli mul huuleohatis mega näha ja MUIDUGI hakkab mu otsaesise botox just siis maha kuluma, kui ma seda uuesti tegema minna ei saa, tekitades mulle otsaette vaid ÜHE ajutise kortsu kulmu peale :D Ühesõnaga, ajab vast asja ära, teine kord teeme paremini ja uhkemini, aga no ma EI VIITSI seda uuesti teha, pole midagi teha. Elate vast üle, kui seda morta telekast vaatama peate korraks!

Kahju, et videot pildina teha ei saa, ma pildil palju ilusam :D

Ma niisama sensuaalselt teed joomas

Ja lõpetuseks ma vist peaks sellise ilusa päeva lõpuks mainima, et ma ausalt ei alusta oma päeva Marileenu blogi lugemisega ja meie postitustes mainitud dieedid EI OLNUD samad ja minu postituse eesmärk ei olnud kuskil näidata, et mina – eetiline, et koostööd vastu ei võtnud, Marimell – ebaeetiline, et võttis. Kuigi jah, random, et me mõlemad sellest teemast kirjutasime, aga meil oli tegemist siiski erinevate koostööpakkumistega ja mina tõin oma näite vaid selle pärast, et ma tegelikult päris avalikult otsisin juba vabatahtlikke, kes seda dieeti nn minu eest teeks, kuni Henry mulle kirjutas ja ütles, et ma seda veits googeldaks, et see tema andmetel väga ebatervislik ja oli ka! Et siis, jutu lõpuks – minu eesmärk ei olnud samast teemast rääkida ja kui ma oleks seda Marileenu posti enne näinud, siis ma oleks enda näite üldse ära jätnud, et mitte vale muljet tekitada. Kuigi ma nõustun, et tema #koostöö on sama pisike, kui … mis on pisike? Minu loode? :D Ma ei tea, las see olla! Igatahes pole mul mingit vajadust kuskil kellelegi ära panna ja kui see vajadus tekib, siis ma oskaksin seda ka selge sõnaga öelda, ausalt kah! Aga minu papa juba õpetas, et kui midagi kena öelda pole, siis ära üldse ütle ja ole lihtsalt vait nagu sukk.

*Ma vait nagu sukk olemas*

Mul tuli lõpetuseks veel paar Kardo head pärlit meelde, aga ta on nii ropu suuga, et ma ei saa neid kirja panna, aga noh, kui te mind kunagi kuskil näete, siis küsige, ma räägin!

Ma nüüd kõkutan siin vaikselt edasi. Millal teil viimati MEGA naljakas oli ja võite mulle ka head nalja sheerida, isegi kui see kirja pannes väga naljakas ei tundu :D

Jaga: