Ma ei saa aru, kui kaua see paganama iiveldus kestab? Mul on ta sedapuhku väga viisakalt eriti hommikuti, nagu nimigi lubab, aga õhtuti on teinekord olukord, kus otseselt paha olla pole, aga millegi järgi isu ka pole. Või kui on, siis on see isu nii spetsiifiline,  et ülejäänud pereliikmed seda õhtusöögiks ei liigitaks. Näiteks olen ma mõni õhtu sisse söönud ainult maasikaid, värskeid hapukurke ja herneid. No mis teha, kui isu on selline.

Enamasti võtab siis Kardo ohjad enda kätte ja kukub kokkama, aga mõnikord võib endale pisukest laiskust lubada, ERITI kui veel üks meist rase on ja nii. Seega olen ma viimasel kuul juba mingi 3-4 korda Wolti koju tellinud. Mõni söök on ka selline, et ei viitsi ise kokata, aga tahaks ikka. Ega ma üldiselt oma Woldisöögist pilti ei tee ja isegi sooduskoodi pole mul teile pakkuda, aga paar pilti viimasest satsist leidsin küll, mida sõbrannale saatsin.

Mulle tuli peale taltsutamatu kitsejuustusalati isu, lastele ikka friikad (ühele kanaga, teisele lõhega), Kardole burks ja mulle veel üks seene-peekonipasta, juhuks kui ma ikkagi ei taha kitsejuustusalatit. Rasedad naised ja nende isud.

Tegelikult mulle ju üldiselt meeldib ka kokata, aga no mõnikord lihtsalt ei taha ja ei viitsi ja ei jõua, siis on Wolt üli heaks lahenduseks. Kuigi miinuseks võin ma öelda, et kuna ma elan nii taga Männikul, siis 80% söögikohtadest jäävad mulle kättesaamatuks ja siia “kaugele” süüa ei too, aga no hakkama ikka saab, kui häda käes.

Nagu ma ütlesin, siis minul endal teile sooduskoodi pakkuda pole, aga kui te panete sooduskoodi lahtrisse sõna TORT, siis saate te sellega esiteks ühe tasuta kojuveo ja lisaks osalete suures tordiloosis, kus võite võita enda lapsele 5kg pidupäevatordi, mille teeb valmis “Eesti parim pagar” võitja! Rohkem lisainfot kampaaniast SIIT.

Lõpetuseks tutvustan teile ühte “retsepti”, kuigi retsept on selle kohta maru palju öeldud. Lihtsalt see on nii hea ja tervislik snäkk, mida ma esimest korda sain Tenerifel – Pimientos de Padron!

Ma enne polnud neid kuskil märganud, aga nüüd leidsin need Prismast ja no kindel laks ostan neid täna juurde, kui ma juba Kristiine kanti satun (mul on sõidutund). Pmst viskad kuumale pannile hea oliiviõli sisse need väiksed kaunad, maitsestad rohke soolaga ja pruunistad neid umbes 3-4 mintsa, rohkem pole vaja. Need pole ÜLDSE vürtsikad, pigem sellised…paprikalaadsed aga 100x paremad, sest soe paprika mulle väga ei istu. See pakk maksis ka mingi 1€ millegagi, seega soovitan kõigil proovida. Tenerifel serveeriti neid eelroana, niiet kui kellelegi veiniõhtut korraldad või niisama sõbranna külla tuleb, siis pakkuge talle neid. Kõige parem on, kui nad on kuumad või soojad, aga no ma sõin eile kaks viimast jääkülmana ka ära, sest appi, kui hea!

Jaga: