Mul on stuudios suur Saku Läte veemasin (kohvimasin ka!). Ma tellisin selle sinna ühe esimeste asjade seas, sest 90% mu klientidest on äsjasünnitanud naised ja nii palju kui ma enda sünnitusjärgsest ajast mäletan, siis pidevalt oli magusaisu ja surmav janu. Janu, mis hiilis mulle nii ootamatult ligi, et vabalt võis olla nii, et poole imetamise pealt tuli peale tunne, nagu ma oleks viis päeva joomata olnud. Seega teadsin ma kohe, et stuudios peab olema veemasin. Ega ma sellest otseselt pilti teinud ei ole, aga näete, siia nurka on ta jäänud küll. Jajah, ma tean, ma olen sada korda lubanud oma stuudiot näidata, aga ma ausalt varsti jõuan selleni ka, täna ma räägin hoopis veest, nagu lubatud.

Praeguseks on stuudio muidugi juba sätitud ja ümber tõstetud, aga vesi on ikka alles.

Nimelt rasedad naised ja vesi käivad kokku ja no tegelikult peavad kõik inimesed korralikult vett jooma. Ma pean tunnistama, et mõni päev kulistan ma vabalt kaks liitrit alla, teine päev avastan õhtul, et pole lonksugi vett joonud. Stuudios joon rohkem kui kodus, sest kui see masin juba mul laua kõrval on, siis võtan ikka aeg-ajalt klaasikese, nii et tasub stuudios istuda küll.

Kodus joon ma kas Värskat või kraanivett, sest meil on kodus jumala hea kraanivesi. Ma ei tea, igal pool Eestis vast seda luksust ei ole ja siis tuleb mässata nende filterkannude ja muu säärasega, aga minul on hea, jääkülm ja maitsetu kraanivesi varnast võtta. Muidu, ma olen isegi kodudes Saku Lätte masinaid näinud, ju siis ka neil pole parimat kraanivett. Soovitan lugeda ka põnevat artiklit “Saku Läte vesi vs kraanivesi“.

Igatahes kummutab see paljusid müüte ja julgustab ka kraanivett tarbima, kui see teil joodav on, sest ega pudeliveel ja kraaniveel ei olegi üldse palju vahet ja kasulikud on nad mõlemad.

Kas teil on kodus hea kraanivesi? Palju te üldse päevas vett joote?

*Postitus sündis koostöös Saku Läte veega

Jaga: