Uncategorized

jälle vastused lugejate küsimustele

7. juuni 2018

Mulle tuleb palju kirju ja kõigile vastata ei jõua. Mida võtan vastamisel arvesse? a) guugeldan saatjat, b) vaatan viidet kirja sisule. Mis on c) ja d)?

Enamasti satun ma kirjade peale telefonis, mis tähendab seda, et ma loen kirja läbi ja vajutan nupule, et seda mitteloetuks märkida. Ma lihtsalt ei viitsi telefonis meile trükkida. Samas FBis ei saa seda teha, nii et seal jääb mul kõige rohkem kirjadele vastamata, lihtsalt mõtlen, et hiljem arvutist vaatan ja noh, unustan. Aga seda ma ei oska küll öelda, et mille järgi ma vastan – oleneb, mis tuju mul on ja kas on kiire ja saatjat ei guugelda ma küll kunagi, miks ma seda tegema peaks? Viimasel ajal on mul mingi Gmaili probleem, tihti saan teada, et pole sealt meile kätte saanud. On kellelgi veel nii olnud? Inboxis ei ole, trashis ei ole, spamis ei ole jne – milles probleem olla võiks? Kõige lihtsam on mulle kirjutada MINU enda FBi lehele, mitte Malluka omale. Malluka postkasti kirjad ei tule teavitusega. Või noh, teavitus hüppab lahti ja kui ma seda just see hetk ei näe, kaob see ära. Seega satun ma Malluka FBi lehe postkasti korra nädalas, kui sedagi. Aga kuna seal on 46637373 lugemata kirja, siis ega ma seal oluliselt ei süvene, kui aus olla.

Kõige raskem olukord, millega oled seoses blogiga pidanud tegelema ja kuidas kõik lõpuks lahenes, kui lahenes?

Issand, kõige raskemad on ehk olnud need kohtusse andmised. See segane linnutädi andis, aga sellega pole midagi siiamaani saanud, peaaegu aasta. Ei sõnagi kohtult. Arvatavasti said nad ise ka aru, et see tädi sego on. Ega see Mangi asi ka just meelakkumine olnud pole. Muidu pole blogiga väga midagi hullu kaasnenud, selles mõttes, et iga hobi/tööga on probleeme ja negatiivsemaid momente ja ma olen mõnikord mõelnud, et mõtle kui hea oleks elada mitte Mallukana vaid lihtsalt Mariannina. Et kas teised inimesed elavadki nii, et teevad, mis tahavad ja KEEGI ei kritiseeri neid anonüümselt netis 😀 Aga laias laastus ega vahet pole, sest blogi on mind väga õnnelikuks teinud. Minu töö ja minu nunnuke.

Mille järgi otsustad, millest blogid? 

Ma panen endale kirja mõtteid jooksvalt ja kui aega on ja mingi teema vabal hetkel kõnetab, siis kirjutangi. Aga mõnikord on midagi nii kaua draftis, et kustutan hiljem ära – lihtsalt ei mäleta, millest ma üldse kirjutada tahan. Samas mõnikord lasen lihtsalt emotsioonilt ja jooksvalt oma tunnetest või asjadest, mis juhtunud on.

Kui planeeritud su päev on? 

Ah, see oleneb ajast. Mõni kord on nii, et lahkun kodust kell 8 hommikul ja naasen 12 tunni pärast. Mõni kord ei tõuse ma kordagi diivanilt.

Mis sa paljastporgandist arvad?

Ma üritan mõelda, kas ma olen teda päris elus näinud, vist mitte. Paar korda olen temaga chatis suhelnud, seega ei arva ma temast mitte midagi halba. Ei ole ta midagi halba teinud, ega vist kellegi vastu nõme olnud, seega mis mul ikka arvata. Ilus naine, kes viitsib endaga tegeleda ja vääääga palju instagrammida 😀

Kuidas sa üldse ebapärlikarbiga suhtlema hakkasid? Kas läbi Eveliisi? Kas ma mäletan õigesti, et ta on lausa sul külas käinud (äkki oli sünnipäev või mingi muu istumine)? Ja järsku hakkas niisama teist maha tegema? 

Ma üritasin meenutada, et kuidas see täpselt oli, aga me käisime Mari-Leenu ja Ebapärlikarbi (ehk Triinuga) väljas veini joomas. Mul nii halb mälu, et absull ei mäleta, miks ja kus ja millest me rääkisime, aga ilmselt väga vist ei klappinud, sest rohkem me ei käinud väljas. Ainult seda mäletan, et me rääkisime pekist ja ma tõmbasin vetsus oma särgi üles, et kõhupekki näidata, mille peale Triin “ISSAND JUMAL” karjus ja taganes, nagu ma oleks püksist mädaneva kutsika välja kiskunud ja talle näidanud 😀 Külas Triin mul käinud pole ja rohkem meil omavahel mingeid tegemisi olnud ei ole.

Kas pildistamisi jagub? Nii vist sul ei ole, nagu Teesil, et aasta lõpuni kõik kohad bronnitud?

Ikka jagub. Selles suhtes, et mina palun emadel endale kirjutada peale beebi sündi, ei näe põhjust enne aega kinni panna. Tähtaeg võib ju olla ala 1. juuli, aga mis mõttega ma seda päeva endale enne kirja panen, kui laps PÄRISELT ka sündinud ei ole. Kui beebi sünnib, leian nädala jooksul aja. Muidugi see “olen aasta lõpuni bronnitud” jutt on kõige soovitatum turundustaktika, millest kuulnud olen, et tekitad nn nõudluse. Aga mul pole vaja seda teha, sest kliente jätkub nii meile, kui teistele. Suveks ma enam juurde võtta ei saa lihtsalt sellel põhjusel, et võtted, autokool + raamatu kirjutamine. Aga need, kes kirjas on ja on juba ette öelnud, et soovivad tulla, siis teen kindlasti ära. Praegu juba täiega igatsen beebipildistamist ja ausalt öeldes tahaks ühe sünnitusepildistuse ka veel enne enda oma ära teha. On kellelgi tähtaeg tulemas suvel-sügisel? Tahaksin ühele oma lugejale selle pildiseeria kinkida täitsa tasuta! Võite mulle kirjutada 🙂

Kas Kardo läheb vahepeal tööle, kui sa dekreeti jääd? Nii vist ei saa, et tema Lendega lapsehoolduspuhkusel ja sina beebiga dekreedis samal ajal?

Ei, Kardo ei lähe tööle, ma isegi ei saa küsimusest eriti aru. Praegu on ta Lendega, hiljem M’ga 🙂

Uusi küsse võite jätta kommentaaridesse 🙂 

Loe ka neid postitusi!

62 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Sirts 11. juuni 2018 at 18:36

  Kuidas sul ekstreemsspordiga on? Kas meeldib või ei meeldi? Ja kui meeldib, siis kas on mingi vahe enne ja pärast lapsi?
  Ma tahaksin täiega langevarjuhüpet teha aga ikka põen. Sõbrannad on nõus juba siit kingi tegema https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/langevarjuhupped-kingituseks aga ma ei julge lubada. Mõtlen, et kunagi ikka jõuan. Ja samas rääkis üks sõbranna, et tema enne last tegi igast ekstreemi aga pärast lapse sündi enam ei julge, sest „No mis siis kui midagi juhtub“. Mõnes mõttes oleks turvalisem veel edasi lükata aga kui pärast last enam üldse julgust pole 

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. juuni 2018 at 19:53

   Ma vist enne last oleks teinud, aga enam NEVER 😀

 • Avatar
  Vasta Tibu 11. juuni 2018 at 15:10

  Ülivinge pilt, 5+++ 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelly 11. juuni 2018 at 14:20

  Dekreet on haigusleht oma olemuselt ja seega ei takista kuidagi teise lapsega lapsehoolduspuhkusel olemist.
  Ema ei saa korraga olla dekreedis ja lapsehoolduspuhkusel.
  Samas peres ei saa kaks inimest korraga lapsehoolduspuhkusel olla dekreet ja lapsehoolduspuhkus ei ole samad asjad.

 • Avatar
  Vasta Kiisukeauh 10. juuni 2018 at 15:12

  Linnutädi? Kõlab põnevalt 😛 Ma pole sellele teemale peale sannudnud ja googeldamine ka ei aidanud.

 • Avatar
  Vasta Laura 9. juuni 2018 at 20:23

  Ma poleks ka nii kindel, et Kardo saab olla lapsehoolduspuhkusel edasi Lendega samal ajal kui sina uuega dekreeti jääd. Ja dekreeti pead sina jääma. Samuti peab lapsehoolduspuhkuse katkedes naasma töökohta või lõpetama töölepingu.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuni 2018 at 20:42

   No kui peab, siis peab. Sest kui dekreet lõppeb (70p peale teise lapse sündi), siis saab ta ju juba uue lapsega jääda.

  • Avatar
   Vasta :) 10. juuni 2018 at 11:49

   Ei pea ju naasma kohe, 3a peab tööandja hoidma sind töötajate nimekirjas.

 • Avatar
  Vasta Kadri 9. juuni 2018 at 09:32

  Mul on tähtaeg 24.07. Hea meelega lisan end sünnituspildistamise loosikasti 😀

 • Avatar
  Vasta Krix 8. juuni 2018 at 14:38

  Mis on saanud Mangi loost? Millal tuleb uus postitus?

 • Avatar
  Vasta Mirelle 8. juuni 2018 at 12:42

  Autokooli stalker siin jälle 🙂 Küsimus siis autokooli kohta.
  Ise olen teoorias hästi tubli kuid ei oska seda teooriat sõidus rakendada. Sõitmas olen käinud 7 x. Plaanin umbes 40 tundi võtta. Kurvaks teevad need vead mis tulevad (rajavahetus üle pideva joone, suunatule näitamine, tagurdamine jne) Olen ka Autosõit autokoolis ja ka automaat (käigukast siis :D) Minu küsimus ongi, et kui palju sa praeguseks tunde oled võtnud? Kui palju kokku plaanid võtta? Kuidas sa ühendad teooria ja praktika osa omavahel? Mis sul just sõidus põhivead? Lohutust palun 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 13:10

   Ma praegu ei saa täpselt vaadata, aga ma pakun et üle poole on tehtud, äkki varsti 15? Võtta plaanin kuni õpetaja ütleb, et noh, nüüd võid proovida, aga sama palju kindlasti veel. Ärs muretse, ma teen ka veel vigu 🙂 ma hoian liiga paremasse teeserva ja teen liiga järske pöördeid ?

   • Avatar
    Vasta Mirelle 8. juuni 2018 at 18:40

    Aitäh vastuse eest 🙂 Eheee mul ka pöörete jama lugu, teen kas liiga järsku või liiga aeglaselt. Otse ühes reas sõita on kõige mõnusam, nii võikski 😀 Järgmised tunnid mul sõidu lõpetamine ja parkimine. Seda osa kohe üldse ei oota.
    Aga anname gaasi edasi, võiduka lõpuni 🙂

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 19:11

     parkimises ma ka suht kehv 😀

     • Avatar
      Ahaa 13. juuni 2018 at 13:39

      Parkimises on kõik alguses kehavd. Aga omast kogemusest võin öelda, et mida rohkem sõidad, seda rohkem hakkad kogu sellest liikluses toimuvast möllust aru saama. Nii et praktikat, palju praktikat. ?

 • Avatar
  Vasta Katre 8. juuni 2018 at 10:32

  Kardo saab vabalt olla lapsehoolduspuhkusel edasi teise lapsega, teil ju alla 2.5a vahwt ka lastel, saab sama isapalka edasi ka. Las võttab ühendust oma tööandjaga, eks nad seletavad mjs avaldusi ja asju selleks vaja on. Või siis sotsiaalkindlustusametiga..
  Ja mis puutub gmaili..mul sama jama,siur osa kirjadeat lihtsalt jäävad märkamata, pean appi lahti tegema ja valima “kõik kirjad” siis näen teisi ka..huvutav mis värk on..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 10:34

   mul on valitud “kõik kirjad” aga ikka jääb mõni kuskile ma ei tea kuhu. Alles oli nii, et otsisin nimega ühte meili ja avastasin 4 lugemata kirja 😀

 • Avatar
  Vasta G 8. juuni 2018 at 10:05

  Kunagi mainisid, et sa ei ole oma lapsi vaktsineerinud. Kas isegi seda k-vitamiini süsti ei lasknud teha? Ja eeldan, et siis ei ole plaanis ka kolmandat vaktsineerida? Kuidas jõudsid selle otsuseni? Tundub, et nad ei ole sul üldse haiged ka …

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 10:14

   Marile vist tehti see K vitamiini süst tehti, Lendele jah mitte. Kolmandat ei plaani ka vaktsineerida, aga ma siiski tunnen, et ma pole õige inimene selles suhtes teistele nõu andma ja soovitusi tegema. Internett on materjali täis, nii et kindlasti varu aega sellega tutvumiseks ja tee oma otsused ise vaktsineerimise koha pealt 🙂

   Eks lapsed on haiged ikka olnud, ala mingid külmetused paar korda jne, aga see jutt, et lapse paned lasteaeda ja ta on kogu aeg haige, sellega jah kokku puutunud ei ole.

  • Avatar
   Vasta stina 8. juuni 2018 at 22:50

   Mis teema selle vaktsineerimatuse ja tervete lastega on? ? Mul on lapsed vaktsineeritud ja ei ole haiged ka olnud. ?

   • Avatar
    Vasta MP 9. juuni 2018 at 08:22

    Ma tahaks ka teada, et mis teema selle mitte vaktsineerimisega pidevalt on? Mingi uus moeröögatus või? 😀 Mina olen see vaktsineerimise pooldaja siiski. 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 9. juuni 2018 at 08:35

     Ah tead, see on lamp teema, mille üle vaielda 😀 Oled, siis oled, mis siis 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 8. juuni 2018 at 08:12

  Selle viimase küsimusega mõtlesin seda, et näiteks nii ei saa, et Kardo Lendega lapsehoolduspuhkusel ja sina uue beebiga lapsehoolduspuhkusel samal ajal. Kaks lapsevanemat ei saa olla samal ajal lhp. Uue beebiga dekreeti pead jääma sina. Kas teine vanem saab samal ajal olla lhp?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 08:45

   Ma ausalt öeldes ei tea ja ega seal ju eriti vahet ka pole? Selles suhtes, et kui saab siis on ja kui ei saa, siis ei ole 😀

   • Avatar
    Vasta Kats 8. juuni 2018 at 09:02

    Siis tuleb töölt ära? 😀
    Ok, tegelt google ütles, et vist ikka saab olla üks dekreedis ja teine lhp, seega vahet pole. 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 09:03

     Ta pole ju mingi poolteist aastat tööl käinud 😀

     • Avatar
      Kats 8. juuni 2018 at 09:08

      Jah, seetõttu, et ta on lapsehoolduspuhkusel? Või tuligi töölt ära, kui lhp jäi?
      Ma vist ei suuda oma mõtet õigesti edasi anda, aga mõtlesingi seda, et kui peaks olema selline olukord, et tema ei saa olla sel ajal lhp, siis ta peab ju tööle tagasi minema või lahkumisavalduse andma. Aga kuna VIST ikka saab, siis ma ajan siin mõttetut kägu.

     • Mallukas
      Mallukas 8. juuni 2018 at 09:09

      No kui ma olen teda nii kaua “kodus hoidnud” siis no shit, et ma vastsündinud lapse kõrvalt teda 70ks päevaks tööle ei saadaks 😀 Aga kuna nagu probleemi ei ole, siis jah, siis jätkame nii, nagu hetkel on 😀

 • Avatar
  Vasta Jaana 8. juuni 2018 at 07:26

  edu teile kõigega!

 • Avatar
  Vasta Kti 8. juuni 2018 at 07:07

  Ohhh… Juba rõõmustasin sünnituspildustamise idee üle aga siis tuli meelde, et meil samal ajal TA. Aga sinusugune võimekas naine saaks ju kahe asjaga ka korraga hakkama ju!? 😀

 • Avatar
  Vasta Kersti 8. juuni 2018 at 06:58

  Perekoolis räägitakse sinu narkosõltuvusest Mari raseduse ja imetamise ajal. On see tõsi, et tegid kanepit samal ajal?
  Küsin, sest oled alati öelnud, et kui midagi tahate teada, siis küsige otse kommentaarides. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 08:48

   Ma ausalt pole midagi naeruväärsemat kuulnud 😀 Ma olen ELUS loomulikult kanepit teinud, aga pean tunnistama, et väga ei istu -ma lähen mega hallarisse ja mõtlen terve aja mingeid väga haigeid mõtteid, nii et sellest “narkosõltuvuse” tekkimiseks peaks mul vast suurem taluvus sellele kraamile olema 😀

   Üldse mulle tundub, et seal perekoolis on mingid kurvad, oma eludeta inimesed, kes esitavad dramaatiliselt faktide pähe suvalist juttu. Noh, alustame sellest, kuidas ma olin Austraalias libu/strippar, kuidas ma oma ämma tänavale viskasin, kuidas ma narkomaan olen, kuidas ma dr. šoisi ähvardasin, et tasuta UH saada 😀 See on juba lausa põnev, et mis nad veel välja suudavad mõelda, aga laias laastus jälle jumala ükskõik ju. Kui sellised asjad oleks TÕSI, siis oleks nende “teadjate” püha kohustus kutsuda lastekaitse ja politsei, kes asja uurima hakkaks, kas pole nii? Huvitav, miks need inimesed siis seda ometi ei teinud? Väga ebaviisakas lasta neil narkosõltuvusega inimesel järjest lapsi edasi saada. Samas peaks vist tänulik olema, et nad ainult kanepist räägivad, sest mulle kirjutas kunagi üks lugeja, kes oli Tartu baaris kuulnud, kuidas ma raseduse ajal ikka SÜSTIV narkomaan olen – vb mul lihtsalt narkari nägu 😀

   • Avatar
    Vasta K 8. juuni 2018 at 12:22

    Kunagi lugesin samuti perekoolis neid kommentaare blogijate kohta. Ja kus nemad teavad ikka teie eraelu lõpmatusebi,?

  • Avatar
   Vasta K 8. juuni 2018 at 09:03

   ???

 • Avatar
  Vasta Saarlane 8. juuni 2018 at 05:34

  Millal avaldad meile beebi nime? 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 08:49

   Ma ei tea isegi, nunnu oleks ju siis, kui mul oleks pilt ka näoga kokku panna 😀

   • Avatar
    Vasta meow 8. juuni 2018 at 20:36

    Haha, kas nüüd oled ise see, et „ma ei ütle beebinime, sest äkki keegi varastab ära?“ ??

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 21:05

     Ei, ausalt varastagu terviseks, ma lihtsalt ei taha, et keegi mu imenunnule nimele puid alla paneks 😀

     • Avatar
      meow 9. juuni 2018 at 12:49

      Hehe, hea point, aga usun, et uus nimi on väga ilus! 🙂

     • Mallukas
      Mallukas 9. juuni 2018 at 13:00

      on, ma luban 😀

 • Avatar
  Vasta Kets 8. juuni 2018 at 01:49

  Facebooki lehe haldamiseks on selline hea app nagu Pages Manager.
  Seal jäävad ka loetud kirjad “Inbox” alla ja liigituvad “Done” kausta alles siis, kui vastad ja ise märgid, et on tehtud.
  Notificationid ei kao kuhugi ja oma hallatava fb lehe statistikat näeb ka kerge vaevaga telefonist.

 • Avatar
  Vasta Kelly 8. juuni 2018 at 00:04

  Mis tàhendab M’ga?? Mitu last ma pean veel ootama, et Kelly nimeks saaks ?

 • Avatar
  Vasta maise 7. juuni 2018 at 22:50

  see suvi sa enam ei tee vastsündinust pilte? mis ajal uuesti tegema hakkad, ma hoian kinni niikaua 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 00:16

   No ma teen nii palju kui aega saan ?

 • Avatar
  Vasta aadu 7. juuni 2018 at 22:04

  Kas lapse nimeks saab Marta Ann?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. juuni 2018 at 22:29

   Mkm, kuigi see ka hea nimi 😀

 • Avatar
  Vasta Merje 7. juuni 2018 at 21:09

  Sünnituse pildistamise puhul Tartu kõne alla ei tuleks? Eeldatavalt septembri alguses.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. juuni 2018 at 21:12

   Kahjuks mitte, see on maru kaugel ja kui arvestada seda, et sünnitus ei ole just kindla ajakavaga, siis sinna jõuda ja saada õigeks ajaks oleks keeruline.

 • Avatar
  Vasta Liisu 7. juuni 2018 at 20:19

  Tseki oma google konto maht üle :P. Mul tekkis ka vahepeal error, et ühtki kirja läbi gmaili ei liikunud. Tuli välja, et storage room oli nii full kui full. Pidin google’le maksma hakkama, et pilveruumi juurde saada :P.

 • Avatar
  Vasta Hel. 7. juuni 2018 at 19:43

  Staazhika lugejana natuke parandan sind 🙂 Siit sünnipäevapostitusest on näha, et Triin on sul külas käinud: https://mallukas.com/2016/02/21/26-algus-uus/ Ja mingil aastal istusid ka koos tema ja Eveliisiga EBAl ühes lauas.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. juuni 2018 at 19:45

   appi, ongi! ma ei mäletanud seda üldse 😀

   • Avatar
    Vasta MariLaas 8. juuni 2018 at 07:45

    Sul on fantastiline oskus häma ajada. Muidugi sa mäletasid seda ja muidugi sa olid nende mõlemaga ka sõbranna, nemad lissalt püüdsid sulle mõistust pähe panna kui tegid lollusi (oled hiljem ise ka tunnistanud neid vigu=neil oli õigus), sulle lissalt ei sobinud, et keegi SIND kritiseerida julges:D
    Ma ei usu eluilmas, et Triin su kõhtu vaatas nagu sul oleks seal mädanenud koer olnud ega ei vaadanud sind ka Eveliis kui imetasid, et mine aja oma asja keldris peidus, sa oled kõige pesuehtsam draamakuninganna.
    Sõprused tulevad ja lähevad, aga see, et sa enam nendega läbi ei käi, on sul nii okas kurgus, et püüad endale ja teistele sisestada, et sul on neist suva. Ei ole.
    See kommentaar ilmselt üles ei lähe, aga see polegi teistele, vaid puhtalt sulle mõtteaineks.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 8. juuni 2018 at 08:46

     Ma ei oska muud vastata, kui ok 😀 Ma pole Triinuga elu sees sõbranna olnud ja mingit “mõistust” ta mulle pähe panna ka pole üritanud. Sa vist ei saa aru, et Triinu ja Eveliis on erinevad inimesed 🙂

     • Avatar
      MariLaas 8. juuni 2018 at 10:06

      Näide sinu hämast ja sellest, kuidas vestlus tegelikult oli: http://ebaparlikarp.ee/?p=37482
      Draamakuninganna oled! IRW @mädanev koer tõesti versus jah sul on paks kõht

     • Mallukas
      Mallukas 8. juuni 2018 at 10:09

      Sul on vist tõesti mingid isiklikud probleemid, millega ma loodan, et sa varsti abi saad. Õnneks mind see ei puuduta ja draamakuningannana võin ma elada küll, vähemalt ei ela ma hüsteeriliselt võõra inimese elu #kahjuveits #keskasutabsõnaIRW

     • Avatar
      MariLaas 8. juuni 2018 at 10:41

      Tüüpiline vastus sinu poolt. Maini kindlasti, et olen kade su peale. Ma lissalt ei talu selliseid inimesi, kes on ise hüsteerilised, aga püüavad teistele selgeks teha, et see pole nii. Igaks juhuks mainin, et pidasin sind silmas. Vaatasin su vastuseid Triinu blogis:D
      Ei ela ma hüsteeriliselt su elu, olen pikaajaline blogilugeja. See on nii naeruväärne, kuidas sa püüad oma ebakindlusi varjata. Muidu oled küll aus ja ehe, aga kui valusale varbale astutakse, siis hakkad hüsteeriliselt eitama kõike. Ei, ei ole Triinuga läbi käinud, ei ole sõber olnud, ei ole rohkem kui korra näinud, ei ole. Eveliis oli ka mingi hetk lissalt tuttav siin blogis:D #MEGAIRW #kadeMallupeale

     • Mallukas
      Mallukas 8. juuni 2018 at 11:01

      Ok, aitäh lugemast ja külasta jälle 🙂 Kadedusest räägid küll nüüd sina üksinda, aga noh, mis meelel see keelel, i guess. Ühesõnaga, ma olen aru saanud, et sinusugustele mõjub kõige paremini ignomine, seega su järgnevad kommentaarid siin ei ilmu, aga perekool ja Triinu ja Eveliisi blogid on su tõele valla – kuuluta palju jaksad 🙂

    • Avatar
     Vasta Katrin 9. juuni 2018 at 12:35

     Lihtsalt*. Piinlik kui eeldatavasti täisealine inimene sellist sõna moonutab.

    • Avatar
     Vasta A. P 9. juuni 2018 at 14:51

     Ma pole varem kunagi kommenteerinud, aga praegu lihtsalt ei suuda vait olla. See “lissalt” jääbki muidu mul hinge kriipima, eriti kuna see on Sul korduv viga. Sõna, mida sa ilmselt kasutada soovisid, on “lihtsalt”.

 • Avatar
  Vasta Dagmar 7. juuni 2018 at 18:22

  Fbs saab kyll màrkida mitte loetuks, st see jààb ikka tumedamalt nagu avatud kirjad 🙂

  • Avatar
   Vasta Nipi Tiri 7. juuni 2018 at 21:37

   Kuidas? Õpeta

   • Avatar
    Vasta Liisi 8. juuni 2018 at 07:31

    Arvutis: liigud sõnui paremasse ülemisse nurka, ilmub hammasratas. Vajutad ja valid “märgi mitteloetuks”

    Telefonis: vajutad kinnisel vestluse ja valid “märgi mitteloetuks”