ILUKRAAM KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

kuidas saada ilus näonahk* LOOS LÄBI

11. juuni 2018

Ma pean tunnistama, et mul pole kunagi näonahaga väga suuri probleeme olnud. Eks ikka on perioode, kus on see nahk natsa parem ja mõnikord natsa halvem, aga laias laastus võib öelda, et tegelikult on mind okei nahaga õnnistatud ja viriseda oleks patt. Blogijaametist olenevalt olen ma proovinud ka väga suurel hulgal näohooldusvahendeid, kuid vähesed on olnud sellised, et ei unustagi peale nädalat enam regulaarselt kasutamast. Nüüd olen ma aga ühe säärase leidsin – võin käsi südamel vanduda, et sellest ajast peale, kui Berrichi kreemid minu koju jõudsid, olen mina neid iga jumala päev ka kasutanud. Isegi siis, kui lapsed mu päevakreemi kuskile ära peita suutsid, võtsin ma kasutusele pataka testereid, sest lihtsalt ei tahtnud muid kreeme kasutada. Reaalselt- tulemused olid nii head, et tahtsin näha, kui heaks nad veel minna saavad.

Kui ma Berrichi testimist alustasin, oli mul just see periood, kus nahk oli enam-vähem, kuid just otsaesisele kippusid tulema nahaalused “punnid”, mis päris punniks ei läinud, aga tegid haiget ja olid siiski põletikus. Sääraseid oli umbes 4-5 tk. Kuna nad mulle tuka alla jäid, siis eriti neid näha ei olnud ja väga need mind ei häirinud, kui see osa vahele jätta, et nad puudutades valusad olid.

Alustasingi sellest, et hakkasin igapäevaselt kasutama päevakreemiöökreemi kasutan kreemilooja (alguses kirjutasin lihtsalt “looja” ja ülelugemisel kõlas see nagu ma räägiks vanajumalast endast, kes mulle kreemi soovitas) soovitusel ainult paar korda nädalas. Muidu võiks seda iga õhtu peale määrida, aga kuna see sisaldab muuhulgas mingis koguses retinooli (ehk A-vitamiini), siis luges Berit mulle sõnad peale, et kuna rasedad seda palju tarbima ei peaks, tuleks sellega vähe ettevaatlikum olla. Ma tegin ise ka veits uurimistööd ja tegelikult sain teada, et ilutoodetes olev retinool on koguseliselt nii väike, et selle üle muretsema ei pea. Aga no ma lihtsalt ise olen jäänud niimoodi kasutama, et paar korda nädalas öökreemi ja iga päev päevakreemi.

Kõik pudelid on varustatud õhukindla pumbaga, mis tähendab seda, et lõpuks on võimalik saada kätte väärt kraami iga tilk, mitte seda koos pudelipõhjaga ära visata, sest ei saa enam kreemi kuidagi kätte. See aga tähendab ka seda, et alguses tuleb mingi 5-6-7 korda korgile vajutada, et kreemi tulema hakkaks. Ma alguses arvasin, et see on katki ja hakkasin eriti hüsteeriliselt vajutama, kuni pool vannituba korraga seda täis pritsitud sai. Igatahes teile teadmiseks, siis olge ettevaatlikumad kui mina.

Mis on esimene asi, mida teie teete, kui uue kreemi saate? Mina igatahes nuusutan seda ja Berrichiga on nii, et alguses meenutas see lõhn mulle kummimadratsi lõhna :D Mitte just kõige ahvatlevam aroom, aga imelikul kombel ei olnud see vastumeelne, vaid kuidagi õrnalt tuttav. Praeguseks olen ma selle lõhnaga nii ära harjunud, et ma seda “kummimadratsi” lõhna ei suuda tuvastada, isegi kui proovin. Seega mingit lillearoomi oodata mõtet pole, pigem on see selline… taimesem, mis kuivades minu meelest heinakõrte moodi lõhnama jääb.

Koguseliselt tuleb seda kasutada väga vähe. Õpetus ütles, et panna euromündi suurune kogus kreemi per kord, aga minul kulub täpselt nii palju:

Sellest kogusest on enam kui küll, et saaksin ära kreemitada terve näo ja natukene kaela ka. Nimelt kasutan mina seda nii, et  sellest kogusest panen näpuga natukene ninale, põskedele, otsaette, lõuale ja kaelale ja siis hõõrun laiali. Kreem on alguses hästi tihke ja sametine, kuid laiali hõõrudes muutub vedelaks ja valgeks, justkui … kreem, hehe.

Esimene tulemus, mida ma märkasin järgmisel päeval, olles eelmisel päeval kasutanud nii päevakreemi, kui ka öökreemi – nahk oli ÜLI pehme. Tavaliselt muutub mu nägu öösel veitsa õliseks, ma ei tea miks, immitsen näo kaudu pekki või midagi, aga see oli üks esimestest hommikutest, kus nahk oli lihtsalt niisutatud ja pehme. Olin väga positiivselt üllatunud ja nõnda määrisingi ma ka juba järgmine hommik meigi aluskreemiks primeri pähe just jälle Berrichit.

Nädal kasutamist ja punetavad kohad näost olid kadunud. Muidugi ega ükski punn igavesti ei kestakski ja ära võisid nad nädalaga ka ise kaduda, ilma kreemitamatagi, aga mida ma märkasin oli see, et kreem võttis põletiku koheselt ära. Umbes päevaga. St punn oli alles, aga valu enam ei teinud. No ja vahetult peale seda kadusid nad sootuks. Üli hea ju!

Nagu ma kurtsin, siis enne reisi suutsid lapsed mu kreemi ära peita, aga õnneks oli mul piisavalt testereid, et sain reisi üle elada ja nüüd sain uue täissuuruses pudeli. Kahju, et ma ei tea teile öelda kaua see kestab, aga mul on tunne, et VÄGA kaua. Seega ei laseks ma ennast ka krõbedast hinnast heidutada, sest tõesti see töötab, see on su nahale hea ja vähesest kogusest piisab, et ennast ära kreemitada.

Ma võiksin siia kopida ka kodukalt pikad jutud, et mis seal sees on ja mida iga koostisosa teeb, aga seda saate ise ka kodukalt lugeda, näete, see asub SIIN. Tahtsin selle postitusega lihtsalt teile kogemust jagada ja öelda, et mina julgen seda siiralt ja südamest proovida. Nahk on niisutatud, särab ja punne ei ole mul mitte kuskil. Viimasel ajal ei viitsi ma tihtipeale isegi jumestustooteid kasutada, sest nahk on korras ja mis seda päiksepaiste käes ikka meigiga veel koormata. Olgu öeldud, et veel kuu tagasi ei oleks ma seda teha tihanud, sest nahk oli kuidagi ebaühtlane ja osadest kohtadest kuiv, teistest rasvane. Nüüd on kõik mõnus ja mina oskan näpuga näidata vaid Berrichi peale, kes selles “süüdi” on. Kes ei usu, proovige ise. Mina sain ühest testerist kaks päeva ennast kreemitatud ja testeri saab kodukalt endale puhta tasuta tellida – SIIT. Võtta võib lausa iga kreemi testeri, seega soovitan võimalust kasutada, sest ma usun, et ka teie kogete juba paari päevaga seda, et nahk on pehmem, mõnusam ja siidjam. Siis on ka julgem endale suur kreemipotsik koju tellida, eksole. Kes selle julge sammu otsustab teha enne jaanipäeva, saavad koodi “suvi15” kasutades ka 15% soodukat!

Ühele teist tahaksin ma aga kohe selle täissuuruses kreemi kinkida. Et loosis osaleda, jäta lihtsalt kommentaar, et milline kreem sinu vannitoakappi marjaks ära kuluks. Juba reedel loosin kreemi välja!

*Postitus sündis koostöös Berrichiga

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

797 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply RAili Pruul 19. juuli 2018 at 18:23

  Lugesin läbi ja tekkis kreemi soov, kuna minu nahk on pisut probleemne siis igal juhul tahaksin proovida. Ei ole enam esimeses nooruses sellepärast retinooli sisaldus mulle sobiks. Olen igasuguseid kreeme proovinud aga ei ole millelegi pidama jäänud. Sinu kreemi katsetuse juut pani mind uudishimutsema ja soovi proovifa seda päevakeeemi.

 • Reply Liisu 1. juuli 2018 at 23:46

  Tellisin ka omale need testrid proovimiseks, kasutada saab jah päris kaua ühe testriga. Ja pean ütlema et need kreemid (öö ja päeva) on tõesti mega head. Otsa ees pikalt juba nahaalused punnid old ja nüüd vaikselt hakkavad kaduma. Muidu kasutanud poe mingit garnieri näo kreemi ja see lihtsalt niisutab. Eiteagi peab selle raha vist välja käima et seda imetoodet saada. ?

 • Reply Liis 21. juuni 2018 at 09:35

  Sooviks päevakreemi , olen otsinud endale ka seda õiget ja see päevakreem seda ongi, lihtsalt nii hea .

 • Reply Reelee 21. juuni 2018 at 08:22

  Ma tellisin testrid ja tõesti, ma ei tea mida see kreem teeb aga see on hea :) Ma olen koguaeg hädas oma näonahaga olnud ja isegi vist raatsin kulutada seda raha, kui tulemus hea on. Testritest piisab ka kauaks ning tõesti seda kreemi ei kulu korraga palju.
  Samas on minevikus nii olnud, et kui leiangi mingi toimiva asja siis mingi aeg seda kasutades, lõpuks ikka nägu rasvane. Loodan, et selle kreemiga nii ei ole.
  PS! Püsivat sooduskoodi ei saaks :P

 • Reply Rita 16. juuni 2018 at 00:18

  Oehhh niiiiiii väga sooviks päevakreemi?

 • Reply Andra 15. juuni 2018 at 22:58

  Päevakreemi palun! ☺️

 • Reply Anu 15. juuni 2018 at 21:57

  Päevakreemi sooviks ?

 • Reply Angela 15. juuni 2018 at 20:40

  Väga sooviks päevakreemi- kosmeetik on ammu teinud meeldetuletuse, et vanus on juba selline, kus võiks oma näonahka nö hellitada! Varasemalt olen olnud väga väike kreemitaja!

 • Reply ANNIKA 15. juuni 2018 at 18:01

  Mina sooviks öökreemi. Viimase aastaga on mu näonahale tekkinud mitmeid nö nahaaluseid punnikesi, mis siis hiljem lähevad põletikuliseks ning käin ringi väga “kauni” laigulise näoga. Olen kasutanud mitmeid ökotooteid ning ka apteekides taevani kiidetud kreeme, kuid mittemiski ei tööta.
  Niiet HELP MEEEE!!!! ?

 • Reply Eveli 15. juuni 2018 at 14:56

  Päevakreem oleks super. Ma olen viimasel ajal niiiiii hädas oma näonahaga, et nutt tuleb kurku kui jälle uued valulikud punnid näkku tulevad… oleks tore proovida, et järsku kadusidki sinu näol punnid selle kreemi abil :)

 • Reply Heleryn 15. juuni 2018 at 14:34

  Pàevakreemi sooviks ?

 • Reply Tessa 15. juuni 2018 at 13:19

  Päevakreemi sooviks väga

 • Reply REET 15. juuni 2018 at 12:50

  Päevakreem

 • Reply Sillen 15. juuni 2018 at 12:21

  Tahaks proovida päevakreemi ;)

 • Reply Diana 15. juuni 2018 at 09:20

  Päevakreemi prooviks :)

 • Reply Keiti Silberk 14. juuni 2018 at 22:21

  Päevakreem kuluks marjaks ära . Näonahk on rasune, samas teisel hetkel täiesti kuiv.

 • Reply Kaisa Vulkan 14. juuni 2018 at 21:59

  Mina sooviksin proovida päevakreemi :)

 • Reply Kaisa 14. juuni 2018 at 21:40

  Sooviks öökreemi :)

 • Reply Kri 14. juuni 2018 at 21:28

  Päevakreem

 • Reply agelaa 14. juuni 2018 at 19:59

  Päevakreem

 • Reply Merrild 14. juuni 2018 at 17:12

  Päevakreem

 • Reply Kertu 14. juuni 2018 at 16:33

  Päevakreemi sooviks kûll!! Ma nimelt ei kasuta tegelt mitte midagi pärast esimese lapse sündi! Nüüd juba kohe kohe saab 3 aastat! ? prooviks heameelega kreemi ära!!!

 • Reply Riina 14. juuni 2018 at 15:09

  Päevakreem

 • Reply Kerli 14. juuni 2018 at 14:02

  öökreem :)

 • Reply Bertha 14. juuni 2018 at 13:58

  Päevakreem☀️

 • Reply Teele 14. juuni 2018 at 13:48

  Mul pärast laste saamist näonahk ikka üsna kehva. Üks uus ja jutu põhjal väga hea päevkreem kuluks küll marjaks ära. ?

 • Reply Jaana 13. juuni 2018 at 23:08

  Päevakreemi :)

 • Reply Anett 13. juuni 2018 at 23:05

  Öökreemi :)

 • Reply Birx 13. juuni 2018 at 23:04

  Minul kuluks väga ära päevakreem.Pole seda õiget veel kahjuks leidnud.

 • Reply Annika 13. juuni 2018 at 21:34

  Hea meelega prooviks päevakreemi :)

 • Reply Kersti 13. juuni 2018 at 20:37

  Päevakreemi prooviks küll hea meelega. Praegu raseduse ajal näonahk nii probleemseks muutunud, et ehk oleks just sellest abi ?

 • Reply Kärt 13. juuni 2018 at 20:16

  Päevakreemi sooviks väga :)

 • Reply Laura 13. juuni 2018 at 19:15

  Päevakreem :)

 • Reply Anna-Liisa M 13. juuni 2018 at 16:42

  Pärvakreem, sest mul muutub näonahk just päeval kuidagi rasuseks ja punnidega on ka alati probleeme.
  Olen samuti aastaid erinevaid kreeme proovinud, aga ühte sellist mida tahaks pidevalt ja igapäevaselt kasutada ei ole leidnud.

 • Reply Heidi 13. juuni 2018 at 16:23

  Sooviksin päevakreemi! :)

 • Reply Dinnu 13. juuni 2018 at 15:00

  Mina sooviksin väga päevakreemi proovida!!☺️

 • Reply Triin 13. juuni 2018 at 14:46

  Päevakreem, nahk nii metsas et lausa karjub appi

 • Reply Kristi 13. juuni 2018 at 14:40

  Päevakreemi sooviks väga ☀️??

 • Reply Kadri Pikkmets 13. juuni 2018 at 14:37

  Päevakreem kuluks küll väga ära. Sain ilumessilt ka testri pihku ja tõesti oli väga mõnus. Nüüd hakkabki hetkel kasutuses olev kreem otsa saama, seega väga kuluks ära :D

 • Reply Kerli 13. juuni 2018 at 14:10

  Kindlasti päevakreem, ilus suvine toon.

 • Reply K 13. juuni 2018 at 14:06

  Päevakreem :)

 • Reply Kati 13. juuni 2018 at 14:06

  nii raske on sobivat kreemi leida – öökreemi prooviks, äkki leian lemmiku

 • Reply Margit 13. juuni 2018 at 13:09

  Öökreemi sooviks ja prooviks :)

 • Reply Chrizti 13. juuni 2018 at 12:47

  Mulle sobiks suurepäraselt see päevakreem marjaks ära, see näeb juba välja nagu teeks mu näokese veel pehmemaks ?

 • Reply K. 13. juuni 2018 at 12:02

  Öökreem. Meelidb õhtuti igasugu protseduure kodus teha :)

 • Reply Triinu 13. juuni 2018 at 11:58

  Mulle kuluks väga üks öö kreem ära. Siiani pole leidnud ühtegi, mis niisutaks nahka ja ei teeks hommikuks näonaha liiga rasuseks. Kahjuks pole selle leidmisega õnne olnud

 • Reply diana 13. juuni 2018 at 11:52

  ok.proovin siis ka õnne ja puudub öökreem,mis muud kui pöidlad pihku??

 • Reply Jane 13. juuni 2018 at 11:15

  Kindlasti päevakreem :) …tundub ka mõnusalt suvise tooniga :)

 • Reply Mari 13. juuni 2018 at 10:49

  Päevakreem! Praegune kreem on just otsakorral ja suve tulekuga on näonaha soovid muutunud ka ning see, mida olen kasutanud, enam väga ei sobi.

 • Reply RR 13. juuni 2018 at 10:26

  Hea meelega prooviks öökreemi, sest olen ammu retinooliga toodet tahtnud proovida.

 • Reply K 13. juuni 2018 at 09:59

  Berrichi päevakreem

 • Reply E 13. juuni 2018 at 09:27

  Päevakreemi :) hetkel on näonahk igatepidi katastroof!!! Pole kunagi olnud punne (aind harva üksikud) ja nägu on pehme olnud, aga viimased kaks-kolm nädalat on kogu otsaesine ja põsed ja natukene ka kael väikeseid punne täis (mitte hüsteeriliselt palju, aga häirivalt, kui muidu on puhas olnud nahk) ja pole nii pehme ka.. lõpetamine kohe ukse ees ja täitsa masendavaks teeb ?

 • Reply Marleen 13. juuni 2018 at 09:15

  Mina prooviksin hea meelega ära päevakreemi :)

 • Reply Jana 13. juuni 2018 at 09:13

  Ikka Berrichi päevakreem on puudu!

 • Reply Carolin Nõmm 13. juuni 2018 at 08:59

  Sooviks päevakreemi. Mul nahk samamoodi nö rasvane.?

 • Reply Carolin Nõmm 13. juuni 2018 at 08:57

  Sooviks päevakreemi. Mul samamoodi nägu nö rasvane.?

 • Reply Jaana 13. juuni 2018 at 08:50

  Oeh, mingil põhjusel, hetkest kui sain 25 lõi mul välja mingisugune teine puberteet ja varasemalt ilus nöonahk nüüd pidevalt põletikune. Mida ma vaid proovinud pole, et enda nahk tagasi korda saada. Võidu korral valiksin päevakreemi :)

 • Reply Liis 13. juuni 2018 at 08:35

  Päevakreem hakkab just otsa saama ja kuna mul hele tedretäppidega nahk siis kasutan kreeme kus päikesekaitse sees, vaatasin järgi selles kreemis täitsa olemas. Testerid tellisin ka juba ära,et proovida.

 • Reply Signe 13. juuni 2018 at 08:34

  Päevakreemi

 • Reply Margit 13. juuni 2018 at 08:13

  Öökreemi vajab mu näolapike ☺️ äkki hommikul ärgates on vähe priimam nägu peas ??

 • Reply Mariliis 13. juuni 2018 at 08:08

  Päevakreemi läheks väga vaja.Sain jõuludeks sama kreemi ja tõesti jäin väga rahule.Talvisel ajal oli mu nahk alati kuiv ja ketendav ning just Berrichi kreemiga sain sellest probleemist võitu.Nüüd on see pudelike kohe tühi ja nii kahju on,ei tahaks midagi muud kasutama hakata.Aga hetkel pole jõulud ju ☹?

 • Reply M 13. juuni 2018 at 07:53

  Öökreem oleks nii tore :)

 • Reply Laura 13. juuni 2018 at 07:35

  Päevakreemi prooviks küll :)

 • Reply Valli 13. juuni 2018 at 06:50

  Päevakreemi sooviks kuna enamik teisi kreeme tekitab pigem rasupunne juurde :)

 • Reply Elika 13. juuni 2018 at 06:25

  Kõlab väga mõnusa päevakreemina.
  Sooviks ja prooviks :)

 • Reply Marika 13. juuni 2018 at 06:25

  Ma ei tea, kas se meestele mõeldud kreem ka loosis, siis tahaksin mehele seda. Aga kui ei siis endale päevakreemi, sest kasutan ise iga päev päevakreemi ja kulub ära ?

 • Reply tiina 13. juuni 2018 at 06:12

  Berrichi päevakreem olemas- lihtsalt imeline. sooviks öökreem proovida

 • Reply Kerli 13. juuni 2018 at 03:15

  Öökreemi soovin,kuna just sellest on puudus.

 • Reply Annika 13. juuni 2018 at 02:45

  Mina higistan ka öösiti näost pekki! Öökreem!

 • Reply A. 13. juuni 2018 at 02:19

  Päevakreem:)

 • Reply M 12. juuni 2018 at 23:56

  Päevakreemi sooviksin väga proovida! :)

 • Reply Jane 12. juuni 2018 at 23:52

  Päevakreem palun

 • Reply Sandra 12. juuni 2018 at 23:34

  Kreem rasusele nahale, mul ka öösel pidevalt näonahk (eriti otsaesine ja kulmude vahe) higistab vist pekki välja, kogu aeg nägu läigib ??

 • Reply Siiri. 12. juuni 2018 at 23:24

  Päevakreemi sooviks proovida :)

 • Reply Gyn 12. juuni 2018 at 23:24

  Päevakreem ??

 • Reply Siiri. 12. juuni 2018 at 23:24

  Päevakreem sooviks proovida :)

 • Reply Liis 12. juuni 2018 at 23:10

  Päevakreem kuluks kindlalt marjaks

 • Reply A 12. juuni 2018 at 23:09

  Päevakreemi sooviks :) Praegu küll tunne, et minu näonahk ei saa kunagi korda

 • Reply Eva-Maria 12. juuni 2018 at 23:02

  Päevakreemist ära ei ütleks??

 • Reply kerttu 12. juuni 2018 at 22:23

  päevakreemi sooviks kùll ?☀️

 • Reply Kiku 12. juuni 2018 at 22:15

  Öökreemi oleks vaja. Eelmine ei sobinud üldse

 • Reply Marje 12. juuni 2018 at 22:12

  Päevakreem :)

 • Reply Jaana 12. juuni 2018 at 22:07

  Päevakreem. :)

 • Reply Greete 12. juuni 2018 at 22:04

  Päevakreem!

 • Reply Christina 12. juuni 2018 at 21:59

  Sooviksin proovida öökreemi :)

 • Reply Arina 12. juuni 2018 at 21:56

  Prooviks öökreemi

 • Reply Lilian 12. juuni 2018 at 21:56

  Öökreem. Mul nägu nii rasvane, et suvel päevakreemi ei kasutagi.

 • Reply Triin 12. juuni 2018 at 21:52

  Olen pigem päevakreemi kasutaja.

 • Reply Laura 12. juuni 2018 at 21:48

  Niisutav näokreem

 • Reply merilyn 12. juuni 2018 at 21:42

  kuna mul on kuiv nahk ja raske leida kreemi, mis ka sobiks, siis prooviks päevakreemi ?

 • Reply Laura 12. juuni 2018 at 21:40

  Päevakreem :)

 • Reply Leili 12. juuni 2018 at 21:36

  Üks korralik päevakreem kuluks küll ära. Ka viimasel ajal näonahk väga käest ära ( vistrikud ja kohati ketendab ja punetab) ?

 • Reply Hellika 12. juuni 2018 at 21:24

  Päevakreem

 • Reply Moonika 12. juuni 2018 at 21:23

  Öökreem

 • Reply Katre 12. juuni 2018 at 21:21

  Päevakreemi sooviks ❤️

 • Reply Karin 12. juuni 2018 at 21:18

  Tekitasid piisavalt huvi, nii et päevakreemi prooviks ära küll :)

 • Reply Loora 12. juuni 2018 at 21:14

  Päevakreem kuluks ära küll :)

 • Reply Mammu 12. juuni 2018 at 20:57

  Prooviks päevakreemi

 • Reply Anni 12. juuni 2018 at 20:46

  Päevakreem kuluks kindlasti ära :-)

 • Reply Lili 12. juuni 2018 at 20:35

  Mul on lihtsalt kohutav näonahk, valituks osutudes paluksin päevakreemi. Ehk saaks asja paremaks. Aitäh! :)

 • Reply K 12. juuni 2018 at 20:31

  Pole siiani elus head kreemi suutnud leida. Üks HEA päevakreem mis mu nahaga imesid teeb – wanted! ?

 • Reply Marju 12. juuni 2018 at 20:30

  Päevakreem kuluks ära.

 • Reply E. 12. juuni 2018 at 20:26

  Minul on ka nahk rasune aga eriti rasuseks läheb nahk õhtuks kui umbes 8h on jumestuskreem näos olnud, näen välja nagu oleksin nägu pidi õlis püherdanud :/ olen ka proovinid erinevaid kreeme, primereid, jumestuskreeme aga lõpuks on tulemus ikka sama niiet ma olen juba leppinud olukorraga ja vajadusel panen puudrit peale.

 • Reply KK 12. juuni 2018 at 20:26

  Päevakreem kuluks tõesti väga ära, kuna nahk kohati ka punetav ja mõned punnid vahetevahel kipuvad välja tulema.:)
  oleks väga õnnelik.

 • Reply Kaire 12. juuni 2018 at 20:25

  Sooviksin öökreemi.

 • Reply Kreete 12. juuni 2018 at 20:22

  päevakreem! pean lõputut võitlust oma näonahaga, testiks selle su reklaamitud kraami ära, sest siiani ei ole mitte miski aidanud. ☹️

 • Reply Jane 12. juuni 2018 at 20:18

  Sooviks päevakreemi ?

 • Reply C. 12. juuni 2018 at 20:17

  Üks korralik päevakreem kuluks ära küll. Nahk nii kuiv ning rasedusega see ainult hullemaks läinud.

 • Reply K. 12. juuni 2018 at 20:06

  Oi, kus mul on probleemne nahk. Olen proovinud nii palju erinevaid kreeme ja asju. Paljud arvavad, et mu vanus 16-18.. vist näonaha pärast. Väga tahaks koorijat või päevakreemi!

 • Reply Ingrid M 12. juuni 2018 at 20:01

  Üks hea öökreem on puudu ?

 • Reply Katri 12. juuni 2018 at 19:59

  Ma ise ka unustan igapäev enda nägu kreemitada. Ma arvan, et see kuluks mulle küll ära. Kuna mul ka näonahaga probleeme siis prooviks küll selle päevakreemi ära. ?

 • Reply Mari-Liis 12. juuni 2018 at 19:57

  Üks hea päevakreem oleks üks hea asi!

 • Reply Kärol 12. juuni 2018 at 19:53

  Et loosis osaleda pidin pikalt pikalt mõtlema, et milline kreem siis mulle sobida võiks. Nahk on rasvane ja kuiv korraga, täppe ja muud jagub ka. Esiteks peaks näokoorija otsima ja sinna juurde sobikski selline kreem mis pea igale nahatüübile mõeldud. Testrid tuleb ka ruttu ära proovida, ehk leian omalegi lõpuks kreemi mis kutsuks kasutama.

 • Reply Kaia 12. juuni 2018 at 19:50

  Öökreem

 • Reply Laura 12. juuni 2018 at 19:42

  Päevakreem. Olen näonahaga juba eelpubekaeast hädas. Enamasti tekivad pisikesed nahaalused punnid mis ei ole põletikulised, just lõuale ja ninajuurele. Ja teised pahalased ongi just suured põletikulised valusad punnid-lõual, nina ümbruses ja kulmude sees. Eriti rets on veel see et need tšillivad mul tihtipeale ca 2ndl kuskil lõuaotsas või ninaaugus. Mõnsel :D not.
  Ja oi kui peaks veel mensese nädal olema, siis olen nagu jälle 14 :D

 • Reply Gerda 12. juuni 2018 at 19:38

  Päevakreem tundub ülimõnus, lisaks olen oma praeguses väga pettunud, seega positiovne kogemus kuluks ära ;)

  • Reply Mallukas 12. juuni 2018 at 19:56

   mida praegu kasutad siis?

 • Reply Hanna 12. juuni 2018 at 19:34

  Päevakreem

 • Reply Vivian 12. juuni 2018 at 19:27

  Mul oleks vaja päevakreemi, just sai otsa ☹️

 • Reply Taive 12. juuni 2018 at 19:26

  Päevakreemi prooviks hea meelega, ehk muudab kreem punetavad kohad näos ühtlasemaks

 • Reply Karmen S 12. juuni 2018 at 19:26

  Päevakreem?

 • Reply Maarja 12. juuni 2018 at 19:18

  Päevakreemi ikka seda,
  mida minu näol on vaja!

 • Reply Hekti 12. juuni 2018 at 19:17

  Öökreem

 • Reply Elo 12. juuni 2018 at 19:09

  Päevakreemi prooviks. Vahest ikka nahk natuke korrast ära :)

 • Reply Katrin 12. juuni 2018 at 18:57

  Päevakreemi prooviks küll sinu jutu peale. Praegu näppudega kobades, tuvastasin täpselt 6 sellist nahaalust punni, millest Sa rääkisid -_- Pole veel siiani sellist kreemi proovida saanud, mis toimiks.

 • Reply Triin 12. juuni 2018 at 18:40

  Öökreem :)

 • Reply Kr 12. juuni 2018 at 18:40

  Juba ammu olen soovinud seda päevakreemi proovida. Olen ka tihti kimpus näonaha ebapuhtusega, kuigi vanust juba 34…

 • Reply Katrin 12. juuni 2018 at 18:23

  Tahsin päevakreemi osta, a no ei raatsinud, aga tahtmine on alles ?

 • Reply Merli 12. juuni 2018 at 18:23

  Päevakreemi prooviks hea meelega ?

 • Reply R 12. juuni 2018 at 17:51

  Olen näonahaga täitsa hädas. Päevakreemi prooviksin hea meelega.

 • Reply K-L 12. juuni 2018 at 17:46

  Ooo sellist päevakreemi tahaks küll proovida!

 • Reply Sigrit 12. juuni 2018 at 17:38

  Öökreem :)

 • Reply Kris 12. juuni 2018 at 17:35

  Päevakreem :)

 • Reply Darja 12. juuni 2018 at 17:35

  Oeh, minu viimasel ajal väsinud ja ka nahaaluste punnide tekkele kalduvale nahale kuluks väga marjaks ära päevakreem :)

 • Reply M 12. juuni 2018 at 17:26

  Päevakreem ?

 • Reply Keit 12. juuni 2018 at 17:20

  Päevakreem teeks kindlasti palju head!

 • Reply Maris 12. juuni 2018 at 17:10

  Päevakreem

 • Reply Leen 12. juuni 2018 at 17:03

  Päevakreemi tahaks, nende öökreem on olemas. Ma olen koguaeg olnud väga laisk kreemitaja, tänu sellele öökreemile kreemitan regulaarselt. Aga mida ma siit nüüd loen, et titeootel olles ei tohiks iga öö kasutada… Ups :D

  • Reply Mallukas 12. juuni 2018 at 17:26

   No seda nad igaks juhuks ise mulle ütlesid jah, aga nagu öeldud, siis ma ise googeldasin ka ja seal oli jälle kirjas, et ilutoodete kasutamist tegelt küll lõpetama ei pea, kus retinool sees, seega ma ei muretseks :D

 • Reply Maarja 12. juuni 2018 at 17:03

  Mind kahjuks pole ilusa näonahaga õnnistatud:(
  Päevakreem sobiks hästi!

 • Reply K.K 12. juuni 2018 at 16:59

  Uhhh, päevakreem oleks mu nahale ideaalne!

 • Reply Reelika 12. juuni 2018 at 16:44

  Öökreem

 • Reply Liisu 12. juuni 2018 at 16:38

  Päevakreem :)

 • Reply Ester 12. juuni 2018 at 16:38

  Väärt päevakreem oleks hea.

 • Reply K 12. juuni 2018 at 16:31

  Öökreem oleks super ??

 • Reply Piret 12. juuni 2018 at 16:21

  Öökreem kuluks küll ära, tahaks ka hommikul muretult ärgata :D

 • Reply Liisu 12. juuni 2018 at 16:19

  Sooviksin väga öökreemi proovida ? .

 • Reply Yutulind 12. juuni 2018 at 16:15

  Võtaks öökreemi, mis kollageeni lubab juurde toota. Lott muidu lotendab.

 • Reply Karin 12. juuni 2018 at 15:53

  Öökreem kuluks marjaks ära

 • Reply Sallu 12. juuni 2018 at 15:42

  Päevakreem :) Polegi muid näokreeme, kui ainult kookosõli, mida kasutan, kuna nägu ei kannata muud.

 • Reply Vikike 12. juuni 2018 at 15:35

  Päevakreemi sooviks küll:)

 • Reply Maria 12. juuni 2018 at 15:34

  Päevakreem

 • Reply M-H. 12. juuni 2018 at 15:31

  Sooviks väga öökreemi ära proovida! :)

 • Reply Gerli 12. juuni 2018 at 15:24

  päevakreem puudub, pole siiani seda õiget leidnud, ehk see ongi see õige?

 • Reply D-S 12. juuni 2018 at 15:19

  Mina pole samuti suutnud leida ühte tõsiselt head päevakreemi.

 • Reply HLK 12. juuni 2018 at 15:11

  Öökreem

 • Reply Merilyn 12. juuni 2018 at 15:04

  Hää meelega tahaks öökreemi! Mul on sama probleem, et hommikuks kipub näonahk sihuke pigem rasvane olema. Seega katsetaks selle kreemi ära küll! :)

 • Reply mari 12. juuni 2018 at 14:53

  üks hea päevakreem kuluks hädasti ära :)

 • Reply lillll 12. juuni 2018 at 14:52

  mina vajaksin öökreemi, sest ka mina vist immitsen öösel näost rasva. See on põhjus, miks ma uldiselt ei kasuta ka päevakreeme – nii jõle rasvase näo peale ei tahakski nagu miskit peale puudri panna. Kui on olemas kreem, mis mu näo korda teeb, siis oleks see lihtsalt suurepärane :D

 • Reply Potsataja 12. juuni 2018 at 14:37

  päevakreem:)

 • Reply Kadri 12. juuni 2018 at 14:16

  Öökreem ?

 • Reply G 12. juuni 2018 at 14:10

  Mina sooviks päevakreemi. Issandjumal, sa näed ja ei mürista, kui palju raha ma rohtude-kreemide peale olen kulutanud, aga olen nagu 13-aastane. Kortsudega 13-aastane

 • Reply Kairixxx 12. juuni 2018 at 14:06

  Päevakreem palun mulle!! ?

 • Reply Doris 12. juuni 2018 at 14:03

  Öökreem on puudu :)

 • Reply Häda Punn 12. juuni 2018 at 14:01

  Ma ka nii hädas otsaesiste punnidega, et isegi mõni päev ei tihka õue minna? Päeva kreemi sooviks.

 • Reply Janely 12. juuni 2018 at 13:54

  Päevakreemi :)

 • Reply Karolina 12. juuni 2018 at 13:48

  Päevakreemi sooviks ?

 • Reply D 12. juuni 2018 at 13:42

  Öökreemi määriks küll :D

 • Reply Katrin 12. juuni 2018 at 13:39

  Sooviks endale öökreemi :)

 • Reply Helena 12. juuni 2018 at 13:29

  Päevakreem kuluks marjaks ära küll!?

 • Reply J. 12. juuni 2018 at 13:12

  Päevakreem

 • Reply M-M 12. juuni 2018 at 13:03

  Mina olen aastaid nii hädas oma punnidega.Põletikulision 3-6 alati ja ai kui valusad.Laup on üleni neid nahaaluseid punnikesi täis.Nii tahaks ilus olla ja sellest lahti saada…Olen palju tooteid proovinud aga seda mitte.Lugedes tundus lootust andev??Mulle palun ühte vannikappi päevakreemi või öökreemi.

 • Reply Maria 12. juuni 2018 at 12:53

  Päevakreem kuluks väga ära. Igavene jama õige kreemi leidmisega, näonahk üsna pirtsakas.

 • Reply Merilyn Laende 12. juuni 2018 at 12:53

  Minul puudub kapipealt päevakreem.

 • Reply Krislyn 12. juuni 2018 at 12:45

  Öökreem on puudu :)!

 • Reply Triinu 12. juuni 2018 at 12:43

  Päevakreemi palun

 • Reply Liilia 12. juuni 2018 at 12:39

  Päevakreem

 • Reply Margit 12. juuni 2018 at 12:34

  Mulle kuluks korralik öökreem marjaks ära. :)

 • Reply Kristi 12. juuni 2018 at 12:30

  Päevakreem kuluks väga hästi ära :)

 • Reply Katrin 12. juuni 2018 at 12:28

  Päevakreem ikka ?

 • Reply Jane 12. juuni 2018 at 12:20

  Suuremad tütred panid Madara rotti. Rohkem polegi. Vahel Valgevenest toodud Lazeriga kreemitan, kui korts näos karjub. Mõlemad kreemi variandid sobiksid :)

 • Reply Sigrid 12. juuni 2018 at 12:19

  Päevakreem :)

 • Reply Kerli 12. juuni 2018 at 12:15

  Mina prooviks meeleldi öökreemi, sobivusel vahetaks ka oma praeguse päevakreemi sama brändi oma vastu ;)

 • Reply Tiina 12. juuni 2018 at 12:14

  Öökreem kuluks ära

 • Reply Maarja 12. juuni 2018 at 12:12

  Päevakreem :)

 • Reply Kaia 12. juuni 2018 at 12:10

  Kuna mul endal on üsna kapriisne näonahk, siis hea meelega prooviksin päevakreemi :)

 • Reply Nele 12. juuni 2018 at 12:03

  Päevakreem oleks väga väga oodatud ?

 • Reply Rnel 12. juuni 2018 at 11:59

  Mul on testrid otsas aga hirmsasti tahaks veel seda head kraami. Olgu see siis päeva- või öökreem, palun lihtsalt andke mulle ükskõik mis Berrichi kreem ja ma olen igavesti tänulik :D

 • Reply C 12. juuni 2018 at 11:51

  Päevakreem

 • Reply Kadri 12. juuni 2018 at 11:41

  Prooviksin päevakreemi :)

 • Reply K 12. juuni 2018 at 11:41

  Üks öökreem kuluks ära :)

 • Reply Kristiina 12. juuni 2018 at 11:40

  Öökreemi sooviks!

 • Reply eve 12. juuni 2018 at 11:39

  öökreemi oleks väga vaja!!!

 • 1 2 3