Ilukraam Kingiloos TESTIN JA ARVUSTAN

kuidas saada ilus näonahk* LOOS LÄBI

11. juuni 2018

Ma pean tunnistama, et mul pole kunagi näonahaga väga suuri probleeme olnud. Eks ikka on perioode, kus on see nahk natsa parem ja mõnikord natsa halvem, aga laias laastus võib öelda, et tegelikult on mind okei nahaga õnnistatud ja viriseda oleks patt. Blogijaametist olenevalt olen ma proovinud ka väga suurel hulgal näohooldusvahendeid, kuid vähesed on olnud sellised, et ei unustagi peale nädalat enam regulaarselt kasutamast. Nüüd olen ma aga ühe säärase leidsin – võin käsi südamel vanduda, et sellest ajast peale, kui Berrichi kreemid minu koju jõudsid, olen mina neid iga jumala päev ka kasutanud. Isegi siis, kui lapsed mu päevakreemi kuskile ära peita suutsid, võtsin ma kasutusele pataka testereid, sest lihtsalt ei tahtnud muid kreeme kasutada. Reaalselt- tulemused olid nii head, et tahtsin näha, kui heaks nad veel minna saavad.

Kui ma Berrichi testimist alustasin, oli mul just see periood, kus nahk oli enam-vähem, kuid just otsaesisele kippusid tulema nahaalused “punnid”, mis päris punniks ei läinud, aga tegid haiget ja olid siiski põletikus. Sääraseid oli umbes 4-5 tk. Kuna nad mulle tuka alla jäid, siis eriti neid näha ei olnud ja väga need mind ei häirinud, kui see osa vahele jätta, et nad puudutades valusad olid.

Alustasingi sellest, et hakkasin igapäevaselt kasutama päevakreemiöökreemi kasutan kreemilooja (alguses kirjutasin lihtsalt “looja” ja ülelugemisel kõlas see nagu ma räägiks vanajumalast endast, kes mulle kreemi soovitas) soovitusel ainult paar korda nädalas. Muidu võiks seda iga õhtu peale määrida, aga kuna see sisaldab muuhulgas mingis koguses retinooli (ehk A-vitamiini), siis luges Berit mulle sõnad peale, et kuna rasedad seda palju tarbima ei peaks, tuleks sellega vähe ettevaatlikum olla. Ma tegin ise ka veits uurimistööd ja tegelikult sain teada, et ilutoodetes olev retinool on koguseliselt nii väike, et selle üle muretsema ei pea. Aga no ma lihtsalt ise olen jäänud niimoodi kasutama, et paar korda nädalas öökreemi ja iga päev päevakreemi.

Kõik pudelid on varustatud õhukindla pumbaga, mis tähendab seda, et lõpuks on võimalik saada kätte väärt kraami iga tilk, mitte seda koos pudelipõhjaga ära visata, sest ei saa enam kreemi kuidagi kätte. See aga tähendab ka seda, et alguses tuleb mingi 5-6-7 korda korgile vajutada, et kreemi tulema hakkaks. Ma alguses arvasin, et see on katki ja hakkasin eriti hüsteeriliselt vajutama, kuni pool vannituba korraga seda täis pritsitud sai. Igatahes teile teadmiseks, siis olge ettevaatlikumad kui mina.

Mis on esimene asi, mida teie teete, kui uue kreemi saate? Mina igatahes nuusutan seda ja Berrichiga on nii, et alguses meenutas see lõhn mulle kummimadratsi lõhna 😀 Mitte just kõige ahvatlevam aroom, aga imelikul kombel ei olnud see vastumeelne, vaid kuidagi õrnalt tuttav. Praeguseks olen ma selle lõhnaga nii ära harjunud, et ma seda “kummimadratsi” lõhna ei suuda tuvastada, isegi kui proovin. Seega mingit lillearoomi oodata mõtet pole, pigem on see selline… taimesem, mis kuivades minu meelest heinakõrte moodi lõhnama jääb.

Koguseliselt tuleb seda kasutada väga vähe. Õpetus ütles, et panna euromündi suurune kogus kreemi per kord, aga minul kulub täpselt nii palju:

Sellest kogusest on enam kui küll, et saaksin ära kreemitada terve näo ja natukene kaela ka. Nimelt kasutan mina seda nii, et  sellest kogusest panen näpuga natukene ninale, põskedele, otsaette, lõuale ja kaelale ja siis hõõrun laiali. Kreem on alguses hästi tihke ja sametine, kuid laiali hõõrudes muutub vedelaks ja valgeks, justkui … kreem, hehe.

Esimene tulemus, mida ma märkasin järgmisel päeval, olles eelmisel päeval kasutanud nii päevakreemi, kui ka öökreemi – nahk oli ÜLI pehme. Tavaliselt muutub mu nägu öösel veitsa õliseks, ma ei tea miks, immitsen näo kaudu pekki või midagi, aga see oli üks esimestest hommikutest, kus nahk oli lihtsalt niisutatud ja pehme. Olin väga positiivselt üllatunud ja nõnda määrisingi ma ka juba järgmine hommik meigi aluskreemiks primeri pähe just jälle Berrichit.

Nädal kasutamist ja punetavad kohad näost olid kadunud. Muidugi ega ükski punn igavesti ei kestakski ja ära võisid nad nädalaga ka ise kaduda, ilma kreemitamatagi, aga mida ma märkasin oli see, et kreem võttis põletiku koheselt ära. Umbes päevaga. St punn oli alles, aga valu enam ei teinud. No ja vahetult peale seda kadusid nad sootuks. Üli hea ju!

Nagu ma kurtsin, siis enne reisi suutsid lapsed mu kreemi ära peita, aga õnneks oli mul piisavalt testereid, et sain reisi üle elada ja nüüd sain uue täissuuruses pudeli. Kahju, et ma ei tea teile öelda kaua see kestab, aga mul on tunne, et VÄGA kaua. Seega ei laseks ma ennast ka krõbedast hinnast heidutada, sest tõesti see töötab, see on su nahale hea ja vähesest kogusest piisab, et ennast ära kreemitada.

Ma võiksin siia kopida ka kodukalt pikad jutud, et mis seal sees on ja mida iga koostisosa teeb, aga seda saate ise ka kodukalt lugeda, näete, see asub SIIN. Tahtsin selle postitusega lihtsalt teile kogemust jagada ja öelda, et mina julgen seda siiralt ja südamest proovida. Nahk on niisutatud, särab ja punne ei ole mul mitte kuskil. Viimasel ajal ei viitsi ma tihtipeale isegi jumestustooteid kasutada, sest nahk on korras ja mis seda päiksepaiste käes ikka meigiga veel koormata. Olgu öeldud, et veel kuu tagasi ei oleks ma seda teha tihanud, sest nahk oli kuidagi ebaühtlane ja osadest kohtadest kuiv, teistest rasvane. Nüüd on kõik mõnus ja mina oskan näpuga näidata vaid Berrichi peale, kes selles “süüdi” on. Kes ei usu, proovige ise. Mina sain ühest testerist kaks päeva ennast kreemitatud ja testeri saab kodukalt endale puhta tasuta tellida – SIIT. Võtta võib lausa iga kreemi testeri, seega soovitan võimalust kasutada, sest ma usun, et ka teie kogete juba paari päevaga seda, et nahk on pehmem, mõnusam ja siidjam. Siis on ka julgem endale suur kreemipotsik koju tellida, eksole. Kes selle julge sammu otsustab teha enne jaanipäeva, saavad koodi “suvi15” kasutades ka 15% soodukat!

Ühele teist tahaksin ma aga kohe selle täissuuruses kreemi kinkida. Et loosis osaleda, jäta lihtsalt kommentaar, et milline kreem sinu vannitoakappi marjaks ära kuluks. Juba reedel loosin kreemi välja!

*Postitus sündis koostöös Berrichiga

Loe ka neid postitusi!

797 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta RAili Pruul 19. juuli 2018 at 18:23

  Lugesin läbi ja tekkis kreemi soov, kuna minu nahk on pisut probleemne siis igal juhul tahaksin proovida. Ei ole enam esimeses nooruses sellepärast retinooli sisaldus mulle sobiks. Olen igasuguseid kreeme proovinud aga ei ole millelegi pidama jäänud. Sinu kreemi katsetuse juut pani mind uudishimutsema ja soovi proovifa seda päevakeeemi.

 • Avatar
  Vasta Liisu 1. juuli 2018 at 23:46

  Tellisin ka omale need testrid proovimiseks, kasutada saab jah päris kaua ühe testriga. Ja pean ütlema et need kreemid (öö ja päeva) on tõesti mega head. Otsa ees pikalt juba nahaalused punnid old ja nüüd vaikselt hakkavad kaduma. Muidu kasutanud poe mingit garnieri näo kreemi ja see lihtsalt niisutab. Eiteagi peab selle raha vist välja käima et seda imetoodet saada. ?

 • Avatar
  Vasta Liis 21. juuni 2018 at 09:35

  Sooviks päevakreemi , olen otsinud endale ka seda õiget ja see päevakreem seda ongi, lihtsalt nii hea .

 • Avatar
  Vasta Reelee 21. juuni 2018 at 08:22

  Ma tellisin testrid ja tõesti, ma ei tea mida see kreem teeb aga see on hea 🙂 Ma olen koguaeg hädas oma näonahaga olnud ja isegi vist raatsin kulutada seda raha, kui tulemus hea on. Testritest piisab ka kauaks ning tõesti seda kreemi ei kulu korraga palju.
  Samas on minevikus nii olnud, et kui leiangi mingi toimiva asja siis mingi aeg seda kasutades, lõpuks ikka nägu rasvane. Loodan, et selle kreemiga nii ei ole.
  PS! Püsivat sooduskoodi ei saaks 😛

 • Avatar
  Vasta Rita 16. juuni 2018 at 00:18

  Oehhh niiiiiii väga sooviks päevakreemi?

 • Avatar
  Vasta Andra 15. juuni 2018 at 22:58

  Päevakreemi palun! ☺️

 • Avatar
  Vasta Anu 15. juuni 2018 at 21:57

  Päevakreemi sooviks ?

 • Avatar
  Vasta Angela 15. juuni 2018 at 20:40

  Väga sooviks päevakreemi- kosmeetik on ammu teinud meeldetuletuse, et vanus on juba selline, kus võiks oma näonahka nö hellitada! Varasemalt olen olnud väga väike kreemitaja!

 • Avatar
  Vasta ANNIKA 15. juuni 2018 at 18:01

  Mina sooviks öökreemi. Viimase aastaga on mu näonahale tekkinud mitmeid nö nahaaluseid punnikesi, mis siis hiljem lähevad põletikuliseks ning käin ringi väga “kauni” laigulise näoga. Olen kasutanud mitmeid ökotooteid ning ka apteekides taevani kiidetud kreeme, kuid mittemiski ei tööta.
  Niiet HELP MEEEE!!!! ?

 • Avatar
  Vasta Eveli 15. juuni 2018 at 14:56

  Päevakreem oleks super. Ma olen viimasel ajal niiiiii hädas oma näonahaga, et nutt tuleb kurku kui jälle uued valulikud punnid näkku tulevad… oleks tore proovida, et järsku kadusidki sinu näol punnid selle kreemi abil 🙂

 • Avatar
  Vasta Heleryn 15. juuni 2018 at 14:34

  Pàevakreemi sooviks ?

 • Avatar
  Vasta Tessa 15. juuni 2018 at 13:19

  Päevakreemi sooviks väga

 • Avatar
  Vasta REET 15. juuni 2018 at 12:50

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Sillen 15. juuni 2018 at 12:21

  Tahaks proovida päevakreemi 😉

 • Avatar
  Vasta Diana 15. juuni 2018 at 09:20

  Päevakreemi prooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta Keiti Silberk 14. juuni 2018 at 22:21

  Päevakreem kuluks marjaks ära . Näonahk on rasune, samas teisel hetkel täiesti kuiv.

 • Avatar
  Vasta Kaisa Vulkan 14. juuni 2018 at 21:59

  Mina sooviksin proovida päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 14. juuni 2018 at 21:40

  Sooviks öökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kri 14. juuni 2018 at 21:28

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta agelaa 14. juuni 2018 at 19:59

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Merrild 14. juuni 2018 at 17:12

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Kertu 14. juuni 2018 at 16:33

  Päevakreemi sooviks kûll!! Ma nimelt ei kasuta tegelt mitte midagi pärast esimese lapse sündi! Nüüd juba kohe kohe saab 3 aastat! ? prooviks heameelega kreemi ära!!!

 • Avatar
  Vasta Riina 14. juuni 2018 at 15:09

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Kerli 14. juuni 2018 at 14:02

  öökreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Bertha 14. juuni 2018 at 13:58

  Päevakreem☀️

 • Avatar
  Vasta Teele 14. juuni 2018 at 13:48

  Mul pärast laste saamist näonahk ikka üsna kehva. Üks uus ja jutu põhjal väga hea päevkreem kuluks küll marjaks ära. ?

 • Avatar
  Vasta Jaana 13. juuni 2018 at 23:08

  Päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Anett 13. juuni 2018 at 23:05

  Öökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Birx 13. juuni 2018 at 23:04

  Minul kuluks väga ära päevakreem.Pole seda õiget veel kahjuks leidnud.

 • Avatar
  Vasta Annika 13. juuni 2018 at 21:34

  Hea meelega prooviks päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kersti 13. juuni 2018 at 20:37

  Päevakreemi prooviks küll hea meelega. Praegu raseduse ajal näonahk nii probleemseks muutunud, et ehk oleks just sellest abi ?

 • Avatar
  Vasta Kärt 13. juuni 2018 at 20:16

  Päevakreemi sooviks väga 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 13. juuni 2018 at 19:15

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa M 13. juuni 2018 at 16:42

  Pärvakreem, sest mul muutub näonahk just päeval kuidagi rasuseks ja punnidega on ka alati probleeme.
  Olen samuti aastaid erinevaid kreeme proovinud, aga ühte sellist mida tahaks pidevalt ja igapäevaselt kasutada ei ole leidnud.

 • Avatar
  Vasta Heidi 13. juuni 2018 at 16:23

  Sooviksin päevakreemi! 🙂

 • Avatar
  Vasta Dinnu 13. juuni 2018 at 15:00

  Mina sooviksin väga päevakreemi proovida!!☺️

 • Avatar
  Vasta Triin 13. juuni 2018 at 14:46

  Päevakreem, nahk nii metsas et lausa karjub appi

 • Avatar
  Vasta Kristi 13. juuni 2018 at 14:40

  Päevakreemi sooviks väga ☀️??

 • Avatar
  Vasta Kadri Pikkmets 13. juuni 2018 at 14:37

  Päevakreem kuluks küll väga ära. Sain ilumessilt ka testri pihku ja tõesti oli väga mõnus. Nüüd hakkabki hetkel kasutuses olev kreem otsa saama, seega väga kuluks ära 😀

 • Avatar
  Vasta Kerli 13. juuni 2018 at 14:10

  Kindlasti päevakreem, ilus suvine toon.

 • Avatar
  Vasta K 13. juuni 2018 at 14:06

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 13. juuni 2018 at 14:06

  nii raske on sobivat kreemi leida – öökreemi prooviks, äkki leian lemmiku

 • Avatar
  Vasta Margit 13. juuni 2018 at 13:09

  Öökreemi sooviks ja prooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta Chrizti 13. juuni 2018 at 12:47

  Mulle sobiks suurepäraselt see päevakreem marjaks ära, see näeb juba välja nagu teeks mu näokese veel pehmemaks ?

 • Avatar
  Vasta K. 13. juuni 2018 at 12:02

  Öökreem. Meelidb õhtuti igasugu protseduure kodus teha 🙂

 • Avatar
  Vasta Triinu 13. juuni 2018 at 11:58

  Mulle kuluks väga üks öö kreem ära. Siiani pole leidnud ühtegi, mis niisutaks nahka ja ei teeks hommikuks näonaha liiga rasuseks. Kahjuks pole selle leidmisega õnne olnud

 • Avatar
  Vasta diana 13. juuni 2018 at 11:52

  ok.proovin siis ka õnne ja puudub öökreem,mis muud kui pöidlad pihku??

 • Avatar
  Vasta Jane 13. juuni 2018 at 11:15

  Kindlasti päevakreem 🙂 …tundub ka mõnusalt suvise tooniga 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 13. juuni 2018 at 10:49

  Päevakreem! Praegune kreem on just otsakorral ja suve tulekuga on näonaha soovid muutunud ka ning see, mida olen kasutanud, enam väga ei sobi.

 • Avatar
  Vasta RR 13. juuni 2018 at 10:26

  Hea meelega prooviks öökreemi, sest olen ammu retinooliga toodet tahtnud proovida.

 • Avatar
  Vasta K 13. juuni 2018 at 09:59

  Berrichi päevakreem

 • Avatar
  Vasta E 13. juuni 2018 at 09:27

  Päevakreemi 🙂 hetkel on näonahk igatepidi katastroof!!! Pole kunagi olnud punne (aind harva üksikud) ja nägu on pehme olnud, aga viimased kaks-kolm nädalat on kogu otsaesine ja põsed ja natukene ka kael väikeseid punne täis (mitte hüsteeriliselt palju, aga häirivalt, kui muidu on puhas olnud nahk) ja pole nii pehme ka.. lõpetamine kohe ukse ees ja täitsa masendavaks teeb ?

 • Avatar
  Vasta Marleen 13. juuni 2018 at 09:15

  Mina prooviksin hea meelega ära päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Jana 13. juuni 2018 at 09:13

  Ikka Berrichi päevakreem on puudu!

 • Avatar
  Vasta Carolin Nõmm 13. juuni 2018 at 08:59

  Sooviks päevakreemi. Mul nahk samamoodi nö rasvane.?

 • Avatar
  Vasta Carolin Nõmm 13. juuni 2018 at 08:57

  Sooviks päevakreemi. Mul samamoodi nägu nö rasvane.?

 • Avatar
  Vasta Jaana 13. juuni 2018 at 08:50

  Oeh, mingil põhjusel, hetkest kui sain 25 lõi mul välja mingisugune teine puberteet ja varasemalt ilus nöonahk nüüd pidevalt põletikune. Mida ma vaid proovinud pole, et enda nahk tagasi korda saada. Võidu korral valiksin päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 13. juuni 2018 at 08:35

  Päevakreem hakkab just otsa saama ja kuna mul hele tedretäppidega nahk siis kasutan kreeme kus päikesekaitse sees, vaatasin järgi selles kreemis täitsa olemas. Testerid tellisin ka juba ära,et proovida.

 • Avatar
  Vasta Signe 13. juuni 2018 at 08:34

  Päevakreemi

 • Avatar
  Vasta Margit 13. juuni 2018 at 08:13

  Öökreemi vajab mu näolapike ☺️ äkki hommikul ärgates on vähe priimam nägu peas ??

 • Avatar
  Vasta Mariliis 13. juuni 2018 at 08:08

  Päevakreemi läheks väga vaja.Sain jõuludeks sama kreemi ja tõesti jäin väga rahule.Talvisel ajal oli mu nahk alati kuiv ja ketendav ning just Berrichi kreemiga sain sellest probleemist võitu.Nüüd on see pudelike kohe tühi ja nii kahju on,ei tahaks midagi muud kasutama hakata.Aga hetkel pole jõulud ju ☹?

 • Avatar
  Vasta M 13. juuni 2018 at 07:53

  Öökreem oleks nii tore 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 13. juuni 2018 at 07:35

  Päevakreemi prooviks küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Valli 13. juuni 2018 at 06:50

  Päevakreemi sooviks kuna enamik teisi kreeme tekitab pigem rasupunne juurde 🙂

 • Avatar
  Vasta Elika 13. juuni 2018 at 06:25

  Kõlab väga mõnusa päevakreemina.
  Sooviks ja prooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta Marika 13. juuni 2018 at 06:25

  Ma ei tea, kas se meestele mõeldud kreem ka loosis, siis tahaksin mehele seda. Aga kui ei siis endale päevakreemi, sest kasutan ise iga päev päevakreemi ja kulub ära ?

 • Avatar
  Vasta tiina 13. juuni 2018 at 06:12

  Berrichi päevakreem olemas- lihtsalt imeline. sooviks öökreem proovida

 • Avatar
  Vasta Kerli 13. juuni 2018 at 03:15

  Öökreemi soovin,kuna just sellest on puudus.

 • Avatar
  Vasta Annika 13. juuni 2018 at 02:45

  Mina higistan ka öösiti näost pekki! Öökreem!

 • Avatar
  Vasta A. 13. juuni 2018 at 02:19

  Päevakreem:)

 • Avatar
  Vasta M 12. juuni 2018 at 23:56

  Päevakreemi sooviksin väga proovida! 🙂

 • Avatar
  Vasta Jane 12. juuni 2018 at 23:52

  Päevakreem palun

 • Avatar
  Vasta Sandra 12. juuni 2018 at 23:34

  Kreem rasusele nahale, mul ka öösel pidevalt näonahk (eriti otsaesine ja kulmude vahe) higistab vist pekki välja, kogu aeg nägu läigib ??

 • Avatar
  Vasta Siiri. 12. juuni 2018 at 23:24

  Päevakreemi sooviks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Gyn 12. juuni 2018 at 23:24

  Päevakreem ??

 • Avatar
  Vasta Siiri. 12. juuni 2018 at 23:24

  Päevakreem sooviks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 12. juuni 2018 at 23:10

  Päevakreem kuluks kindlalt marjaks

 • Avatar
  Vasta A 12. juuni 2018 at 23:09

  Päevakreemi sooviks 🙂 Praegu küll tunne, et minu näonahk ei saa kunagi korda

 • Avatar
  Vasta Eva-Maria 12. juuni 2018 at 23:02

  Päevakreemist ära ei ütleks??

 • Avatar
  Vasta kerttu 12. juuni 2018 at 22:23

  päevakreemi sooviks kùll ?☀️

 • Avatar
  Vasta Kiku 12. juuni 2018 at 22:15

  Öökreemi oleks vaja. Eelmine ei sobinud üldse

 • Avatar
  Vasta Marje 12. juuni 2018 at 22:12

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaana 12. juuni 2018 at 22:07

  Päevakreem. 🙂

 • Avatar
  Vasta Greete 12. juuni 2018 at 22:04

  Päevakreem!

 • Avatar
  Vasta Christina 12. juuni 2018 at 21:59

  Sooviksin proovida öökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Arina 12. juuni 2018 at 21:56

  Prooviks öökreemi

 • Avatar
  Vasta Lilian 12. juuni 2018 at 21:56

  Öökreem. Mul nägu nii rasvane, et suvel päevakreemi ei kasutagi.

 • Avatar
  Vasta Triin 12. juuni 2018 at 21:52

  Olen pigem päevakreemi kasutaja.

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2018 at 21:48

  Niisutav näokreem

 • Avatar
  Vasta merilyn 12. juuni 2018 at 21:42

  kuna mul on kuiv nahk ja raske leida kreemi, mis ka sobiks, siis prooviks päevakreemi ?

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2018 at 21:40

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Leili 12. juuni 2018 at 21:36

  Üks korralik päevakreem kuluks küll ära. Ka viimasel ajal näonahk väga käest ära ( vistrikud ja kohati ketendab ja punetab) ?

 • Avatar
  Vasta Hellika 12. juuni 2018 at 21:24

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Moonika 12. juuni 2018 at 21:23

  Öökreem

 • Avatar
  Vasta Katre 12. juuni 2018 at 21:21

  Päevakreemi sooviks ❤️

 • Avatar
  Vasta Karin 12. juuni 2018 at 21:18

  Tekitasid piisavalt huvi, nii et päevakreemi prooviks ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Loora 12. juuni 2018 at 21:14

  Päevakreem kuluks ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Mammu 12. juuni 2018 at 20:57

  Prooviks päevakreemi

 • Avatar
  Vasta Anni 12. juuni 2018 at 20:46

  Päevakreem kuluks kindlasti ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Lili 12. juuni 2018 at 20:35

  Mul on lihtsalt kohutav näonahk, valituks osutudes paluksin päevakreemi. Ehk saaks asja paremaks. Aitäh! 🙂

 • Avatar
  Vasta K 12. juuni 2018 at 20:31

  Pole siiani elus head kreemi suutnud leida. Üks HEA päevakreem mis mu nahaga imesid teeb – wanted! ?

 • Avatar
  Vasta Marju 12. juuni 2018 at 20:30

  Päevakreem kuluks ära.

 • Avatar
  Vasta E. 12. juuni 2018 at 20:26

  Minul on ka nahk rasune aga eriti rasuseks läheb nahk õhtuks kui umbes 8h on jumestuskreem näos olnud, näen välja nagu oleksin nägu pidi õlis püherdanud :/ olen ka proovinid erinevaid kreeme, primereid, jumestuskreeme aga lõpuks on tulemus ikka sama niiet ma olen juba leppinud olukorraga ja vajadusel panen puudrit peale.

 • Avatar
  Vasta KK 12. juuni 2018 at 20:26

  Päevakreem kuluks tõesti väga ära, kuna nahk kohati ka punetav ja mõned punnid vahetevahel kipuvad välja tulema.:)
  oleks väga õnnelik.

 • Avatar
  Vasta Kaire 12. juuni 2018 at 20:25

  Sooviksin öökreemi.

 • Avatar
  Vasta Kreete 12. juuni 2018 at 20:22

  päevakreem! pean lõputut võitlust oma näonahaga, testiks selle su reklaamitud kraami ära, sest siiani ei ole mitte miski aidanud. ☹️

 • Avatar
  Vasta Jane 12. juuni 2018 at 20:18

  Sooviks päevakreemi ?

 • Avatar
  Vasta C. 12. juuni 2018 at 20:17

  Üks korralik päevakreem kuluks ära küll. Nahk nii kuiv ning rasedusega see ainult hullemaks läinud.

 • Avatar
  Vasta K. 12. juuni 2018 at 20:06

  Oi, kus mul on probleemne nahk. Olen proovinud nii palju erinevaid kreeme ja asju. Paljud arvavad, et mu vanus 16-18.. vist näonaha pärast. Väga tahaks koorijat või päevakreemi!

 • Avatar
  Vasta Ingrid M 12. juuni 2018 at 20:01

  Üks hea öökreem on puudu ?

 • Avatar
  Vasta Katri 12. juuni 2018 at 19:59

  Ma ise ka unustan igapäev enda nägu kreemitada. Ma arvan, et see kuluks mulle küll ära. Kuna mul ka näonahaga probleeme siis prooviks küll selle päevakreemi ära. ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 12. juuni 2018 at 19:57

  Üks hea päevakreem oleks üks hea asi!

 • Avatar
  Vasta Kärol 12. juuni 2018 at 19:53

  Et loosis osaleda pidin pikalt pikalt mõtlema, et milline kreem siis mulle sobida võiks. Nahk on rasvane ja kuiv korraga, täppe ja muud jagub ka. Esiteks peaks näokoorija otsima ja sinna juurde sobikski selline kreem mis pea igale nahatüübile mõeldud. Testrid tuleb ka ruttu ära proovida, ehk leian omalegi lõpuks kreemi mis kutsuks kasutama.

 • Avatar
  Vasta Kaia 12. juuni 2018 at 19:50

  Öökreem

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2018 at 19:42

  Päevakreem. Olen näonahaga juba eelpubekaeast hädas. Enamasti tekivad pisikesed nahaalused punnid mis ei ole põletikulised, just lõuale ja ninajuurele. Ja teised pahalased ongi just suured põletikulised valusad punnid-lõual, nina ümbruses ja kulmude sees. Eriti rets on veel see et need tšillivad mul tihtipeale ca 2ndl kuskil lõuaotsas või ninaaugus. Mõnsel 😀 not.
  Ja oi kui peaks veel mensese nädal olema, siis olen nagu jälle 14 😀

 • Avatar
  Vasta Gerda 12. juuni 2018 at 19:38

  Päevakreem tundub ülimõnus, lisaks olen oma praeguses väga pettunud, seega positiovne kogemus kuluks ära 😉

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2018 at 19:56

   mida praegu kasutad siis?

 • Avatar
  Vasta Hanna 12. juuni 2018 at 19:34

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Vivian 12. juuni 2018 at 19:27

  Mul oleks vaja päevakreemi, just sai otsa ☹️

 • Avatar
  Vasta Taive 12. juuni 2018 at 19:26

  Päevakreemi prooviks hea meelega, ehk muudab kreem punetavad kohad näos ühtlasemaks

 • Avatar
  Vasta Karmen S 12. juuni 2018 at 19:26

  Päevakreem?

 • Avatar
  Vasta Maarja 12. juuni 2018 at 19:18

  Päevakreemi ikka seda,
  mida minu näol on vaja!

 • Avatar
  Vasta Hekti 12. juuni 2018 at 19:17

  Öökreem

 • Avatar
  Vasta Elo 12. juuni 2018 at 19:09

  Päevakreemi prooviks. Vahest ikka nahk natuke korrast ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 12. juuni 2018 at 18:57

  Päevakreemi prooviks küll sinu jutu peale. Praegu näppudega kobades, tuvastasin täpselt 6 sellist nahaalust punni, millest Sa rääkisid -_- Pole veel siiani sellist kreemi proovida saanud, mis toimiks.

 • Avatar
  Vasta Triin 12. juuni 2018 at 18:40

  Öökreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Kr 12. juuni 2018 at 18:40

  Juba ammu olen soovinud seda päevakreemi proovida. Olen ka tihti kimpus näonaha ebapuhtusega, kuigi vanust juba 34…

 • Avatar
  Vasta Katrin 12. juuni 2018 at 18:23

  Tahsin päevakreemi osta, a no ei raatsinud, aga tahtmine on alles ?

 • Avatar
  Vasta Merli 12. juuni 2018 at 18:23

  Päevakreemi prooviks hea meelega ?

 • Avatar
  Vasta R 12. juuni 2018 at 17:51

  Olen näonahaga täitsa hädas. Päevakreemi prooviksin hea meelega.

 • Avatar
  Vasta K-L 12. juuni 2018 at 17:46

  Ooo sellist päevakreemi tahaks küll proovida!

 • Avatar
  Vasta Sigrit 12. juuni 2018 at 17:38

  Öökreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Kris 12. juuni 2018 at 17:35

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Darja 12. juuni 2018 at 17:35

  Oeh, minu viimasel ajal väsinud ja ka nahaaluste punnide tekkele kalduvale nahale kuluks väga marjaks ära päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta M 12. juuni 2018 at 17:26

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Keit 12. juuni 2018 at 17:20

  Päevakreem teeks kindlasti palju head!

 • Avatar
  Vasta Maris 12. juuni 2018 at 17:10

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Leen 12. juuni 2018 at 17:03

  Päevakreemi tahaks, nende öökreem on olemas. Ma olen koguaeg olnud väga laisk kreemitaja, tänu sellele öökreemile kreemitan regulaarselt. Aga mida ma siit nüüd loen, et titeootel olles ei tohiks iga öö kasutada… Ups 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2018 at 17:26

   No seda nad igaks juhuks ise mulle ütlesid jah, aga nagu öeldud, siis ma ise googeldasin ka ja seal oli jälle kirjas, et ilutoodete kasutamist tegelt küll lõpetama ei pea, kus retinool sees, seega ma ei muretseks 😀

 • Avatar
  Vasta Maarja 12. juuni 2018 at 17:03

  Mind kahjuks pole ilusa näonahaga õnnistatud:(
  Päevakreem sobiks hästi!

 • Avatar
  Vasta K.K 12. juuni 2018 at 16:59

  Uhhh, päevakreem oleks mu nahale ideaalne!

 • Avatar
  Vasta Reelika 12. juuni 2018 at 16:44

  Öökreem

 • Avatar
  Vasta Liisu 12. juuni 2018 at 16:38

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Ester 12. juuni 2018 at 16:38

  Väärt päevakreem oleks hea.

 • Avatar
  Vasta K 12. juuni 2018 at 16:31

  Öökreem oleks super ??

 • Avatar
  Vasta Piret 12. juuni 2018 at 16:21

  Öökreem kuluks küll ära, tahaks ka hommikul muretult ärgata 😀

 • Avatar
  Vasta Liisu 12. juuni 2018 at 16:19

  Sooviksin väga öökreemi proovida ? .

 • Avatar
  Vasta Yutulind 12. juuni 2018 at 16:15

  Võtaks öökreemi, mis kollageeni lubab juurde toota. Lott muidu lotendab.

 • Avatar
  Vasta Karin 12. juuni 2018 at 15:53

  Öökreem kuluks marjaks ära

 • Avatar
  Vasta Sallu 12. juuni 2018 at 15:42

  Päevakreem 🙂 Polegi muid näokreeme, kui ainult kookosõli, mida kasutan, kuna nägu ei kannata muud.

 • Avatar
  Vasta Vikike 12. juuni 2018 at 15:35

  Päevakreemi sooviks küll:)

 • Avatar
  Vasta Maria 12. juuni 2018 at 15:34

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta M-H. 12. juuni 2018 at 15:31

  Sooviks väga öökreemi ära proovida! 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerli 12. juuni 2018 at 15:24

  päevakreem puudub, pole siiani seda õiget leidnud, ehk see ongi see õige?

 • Avatar
  Vasta D-S 12. juuni 2018 at 15:19

  Mina pole samuti suutnud leida ühte tõsiselt head päevakreemi.

 • Avatar
  Vasta HLK 12. juuni 2018 at 15:11

  Öökreem

 • Avatar
  Vasta Merilyn 12. juuni 2018 at 15:04

  Hää meelega tahaks öökreemi! Mul on sama probleem, et hommikuks kipub näonahk sihuke pigem rasvane olema. Seega katsetaks selle kreemi ära küll! 🙂

 • Avatar
  Vasta mari 12. juuni 2018 at 14:53

  üks hea päevakreem kuluks hädasti ära 🙂

 • Avatar
  Vasta lillll 12. juuni 2018 at 14:52

  mina vajaksin öökreemi, sest ka mina vist immitsen öösel näost rasva. See on põhjus, miks ma uldiselt ei kasuta ka päevakreeme – nii jõle rasvase näo peale ei tahakski nagu miskit peale puudri panna. Kui on olemas kreem, mis mu näo korda teeb, siis oleks see lihtsalt suurepärane 😀

 • Avatar
  Vasta Potsataja 12. juuni 2018 at 14:37

  päevakreem:)

 • Avatar
  Vasta Kadri 12. juuni 2018 at 14:16

  Öökreem ?

 • Avatar
  Vasta G 12. juuni 2018 at 14:10

  Mina sooviks päevakreemi. Issandjumal, sa näed ja ei mürista, kui palju raha ma rohtude-kreemide peale olen kulutanud, aga olen nagu 13-aastane. Kortsudega 13-aastane

 • Avatar
  Vasta Kairixxx 12. juuni 2018 at 14:06

  Päevakreem palun mulle!! ?

 • Avatar
  Vasta Doris 12. juuni 2018 at 14:03

  Öökreem on puudu 🙂

 • Avatar
  Vasta Häda Punn 12. juuni 2018 at 14:01

  Ma ka nii hädas otsaesiste punnidega, et isegi mõni päev ei tihka õue minna? Päeva kreemi sooviks.

 • Avatar
  Vasta Janely 12. juuni 2018 at 13:54

  Päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Karolina 12. juuni 2018 at 13:48

  Päevakreemi sooviks ?

 • Avatar
  Vasta D 12. juuni 2018 at 13:42

  Öökreemi määriks küll 😀

 • Avatar
  Vasta Katrin 12. juuni 2018 at 13:39

  Sooviks endale öökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Helena 12. juuni 2018 at 13:29

  Päevakreem kuluks marjaks ära küll!?

 • Avatar
  Vasta J. 12. juuni 2018 at 13:12

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta M-M 12. juuni 2018 at 13:03

  Mina olen aastaid nii hädas oma punnidega.Põletikulision 3-6 alati ja ai kui valusad.Laup on üleni neid nahaaluseid punnikesi täis.Nii tahaks ilus olla ja sellest lahti saada…Olen palju tooteid proovinud aga seda mitte.Lugedes tundus lootust andev??Mulle palun ühte vannikappi päevakreemi või öökreemi.

 • Avatar
  Vasta Maria 12. juuni 2018 at 12:53

  Päevakreem kuluks väga ära. Igavene jama õige kreemi leidmisega, näonahk üsna pirtsakas.

 • Avatar
  Vasta Merilyn Laende 12. juuni 2018 at 12:53

  Minul puudub kapipealt päevakreem.

 • Avatar
  Vasta Krislyn 12. juuni 2018 at 12:45

  Öökreem on puudu :)!

 • Avatar
  Vasta Triinu 12. juuni 2018 at 12:43

  Päevakreemi palun

 • Avatar
  Vasta Liilia 12. juuni 2018 at 12:39

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Margit 12. juuni 2018 at 12:34

  Mulle kuluks korralik öökreem marjaks ära. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 12. juuni 2018 at 12:30

  Päevakreem kuluks väga hästi ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 12. juuni 2018 at 12:28

  Päevakreem ikka ?

 • Avatar
  Vasta Jane 12. juuni 2018 at 12:20

  Suuremad tütred panid Madara rotti. Rohkem polegi. Vahel Valgevenest toodud Lazeriga kreemitan, kui korts näos karjub. Mõlemad kreemi variandid sobiksid 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrid 12. juuni 2018 at 12:19

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 12. juuni 2018 at 12:15

  Mina prooviks meeleldi öökreemi, sobivusel vahetaks ka oma praeguse päevakreemi sama brändi oma vastu 😉

 • Avatar
  Vasta Tiina 12. juuni 2018 at 12:14

  Öökreem kuluks ära

 • Avatar
  Vasta Maarja 12. juuni 2018 at 12:12

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaia 12. juuni 2018 at 12:10

  Kuna mul endal on üsna kapriisne näonahk, siis hea meelega prooviksin päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Nele 12. juuni 2018 at 12:03

  Päevakreem oleks väga väga oodatud ?

 • Avatar
  Vasta Rnel 12. juuni 2018 at 11:59

  Mul on testrid otsas aga hirmsasti tahaks veel seda head kraami. Olgu see siis päeva- või öökreem, palun lihtsalt andke mulle ükskõik mis Berrichi kreem ja ma olen igavesti tänulik 😀

 • Avatar
  Vasta C 12. juuni 2018 at 11:51

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Kadri 12. juuni 2018 at 11:41

  Prooviksin päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta K 12. juuni 2018 at 11:41

  Üks öökreem kuluks ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. juuni 2018 at 11:40

  Öökreemi sooviks!

 • Avatar
  Vasta eve 12. juuni 2018 at 11:39

  öökreemi oleks väga vaja!!!

 • Avatar
  Vasta Kati 12. juuni 2018 at 11:38

  Sooviksin päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaire 12. juuni 2018 at 11:36

  Pole veel head kreemi leidnud oma näonahale. Sooviks siis päevakreemi proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta E* 12. juuni 2018 at 11:36

  Päevakreemi katsetaks küll 😉

 • Avatar
  Vasta Airi 12. juuni 2018 at 11:35

  Päevakreem hakkab otsa saama, seega võiks miskit uut ja head ju proovida

 • Avatar
  Vasta Mirju 12. juuni 2018 at 11:35

  Kõlab ahvatlevalt! Päevakreemi oleks vaja küll – mis teeb näonaha imeliselt pehmeks ja toidetuks aga segavat tunnet, et midagi oled näole määrinud, ei ole /kõlab nagu eesti vanasõna/

 • Avatar
  Vasta Ann 12. juuni 2018 at 11:26

  Päevakreem.

 • Avatar
  Vasta Kairit 12. juuni 2018 at 11:25

  Päevakreem olemas ? öökreem oleks super ?

 • Avatar
  Vasta Anne-Liis 12. juuni 2018 at 11:24

  Vajadus on päevakreemi järele.

 • Avatar
  Vasta Elen 12. juuni 2018 at 11:20

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Mari 12. juuni 2018 at 11:19

  ÖÖkreem kuluks väga ära!

 • Avatar
  Vasta p 12. juuni 2018 at 11:19

  päevakreem

 • Avatar
  Vasta Helin 12. juuni 2018 at 11:09

  Päevakreemi võiks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Ege 12. juuni 2018 at 11:08

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Katarina 12. juuni 2018 at 11:04

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Betty 12. juuni 2018 at 10:57

  Pole kunagi öökreemi kasutanud ja väga tahaks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Helena Vuntus 12. juuni 2018 at 10:56

  “immitsen näo kaudu pekki või midagi” issand, see oli nii hea lause ??
  Aga sooviksin ka loosis osaleda, päevakreem oleks ideaalne ?

 • Avatar
  Vasta E... 12. juuni 2018 at 10:56

  Viimasel ajal on nahk muutunud rasvasemaks ja akne tekkinud just T-tsoonis. Sooviksin Berrichi päevakreemi proovile panna. Meeldib selle päevakreemi juures just omapärane koostis. Aitäh, Mallukas toote testimise ja arvustamise eest, nüüd rohkem julgust ka ise proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Anneli 12. juuni 2018 at 10:56

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Ketukas 12. juuni 2018 at 10:54

  Mulle kuluks ilmselt mõlemad ära, aga esialgu valiks siiski päevakreemi 😀 Olen ammu otsinud ja uurinud kreemidekohta mis võiksid mu näonahaga imet teha. Nimelt on mul näonahk väga kuiv. Alati peale pesust tulekut pean kohe kreemi peale panema, sest muidu on sellinne tunne et keegi lihtsalt kuklatagant kisub mul näonahka maha 😀 Ja teiseks probleemiks on muidugi punnid, õudus ruudus!!! Mõned korrad kuus ikka neid “sarvi” näole tekib. Ja just kõige hullemad on need nahaaalused punnid, NIII VALUSAD!!!!

 • Avatar
  Vasta Marge Mälk 12. juuni 2018 at 10:53

  Öökreem kuluks ära küll.

 • Avatar
  Vasta Kaili 12. juuni 2018 at 10:52

  Päevakreemid kuluvad alati ära

 • Avatar
  Vasta Anet 12. juuni 2018 at 10:50

  Päevakreemi oleks vaja 🙂

 • Avatar
  Vasta Helen 12. juuni 2018 at 10:50

  Sellise hea tootearvustuse peale soovin küll seda päevakreemi proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Pirx 12. juuni 2018 at 10:49

  Öökreemi oleks vaja küll.

 • Avatar
  Vasta Jete 12. juuni 2018 at 10:40

  Öökreem, kuna mu näonahk on juba pikka aega nii kuiv olnud, et ükski kreem pole aidanud. Usun, et öine niisutav kreem aitaks seda oluliselt parandada.

 • Avatar
  Vasta anu 12. juuni 2018 at 10:38

  Mulle kuluks päevakreem ära, viimasel ajal on mingeid punne hakanud näkku tulema ja tavapäraselt on kõik punnikreemid need, millega päikese ja päevavalguse kätte minna ei soovitata (alkoholi vms sisaldus ilmselt).

 • Avatar
  Vasta Kristel 12. juuni 2018 at 10:38

  Sooviks väga päevakreemi.

 • Avatar
  Vasta Annika 12. juuni 2018 at 10:31

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Karmel 12. juuni 2018 at 10:23

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Angela 12. juuni 2018 at 10:23

  Sooviks päevakreemi proovida.

 • Avatar
  Vasta Jaana 12. juuni 2018 at 10:22

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Ave 12. juuni 2018 at 10:20

  Eelistn öökreemi.

 • Avatar
  Vasta Liis 12. juuni 2018 at 10:15

  öööööökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Ave 12. juuni 2018 at 10:13

  Eelistan öökreemi.

 • Avatar
  Vasta Piret 12. juuni 2018 at 10:11

  Hästi toimivat päevakreemi oleks praegu hädasti vaja. Beebi imeb kõik vitamiinid ja energia endasse, korralik turgutus kulub väga ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Signe 12. juuni 2018 at 10:10

  Päevakreemi 🙂 Minul on väga punniline nahk ja aastate jooksul pole seda õiget siiani leidnud 🙁 Lootus sureb viimasena ja võibolla just see on see õige 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis Anso 12. juuni 2018 at 10:06

  Day 😉

 • Avatar
  Vasta A 12. juuni 2018 at 10:05

  Sooviksin päevakreemi

 • Avatar
  Vasta Siret 12. juuni 2018 at 10:03

  Öökreem all the way, tundsin end selle läbi näo peki imbumises väga ehedalt ära ja tahaks ka ükshommik padjapehme näoga ärgata:P

 • Avatar
  Vasta kairit 12. juuni 2018 at 10:00

  Päevakreem 🙂
  Hetkel olen kasutanud paar aastat joiko päevakreeme, saaks midagi uut proovida.

 • Avatar
  Vasta Elis 12. juuni 2018 at 09:59

  Otsingi hetkel uut päevakreemi. Olen mitu-mitu Vichy normaderm potsikut ära kasutanud, kuid sooviks vaheldust 🙂 Seega osalen loosis.

 • Avatar
  Vasta Pirru 12. juuni 2018 at 09:59

  Ma võtaks mehele kreemi 🙂
  Selle päevakreemi tellisin endale kohe ära, nii kui sooduskoodi nägin 🙂

  Tavaliselt olen hullult kitsi kallite kreemide ostmisega, viimasel ajal kasutan tihti lihtsalt kookosrasva ja üle keha…
  Ja just sellepärast, et oleks võimalikult vähe mingit jampsi, mida sisse määrida…

 • Avatar
  Vasta Kirsika 12. juuni 2018 at 09:59

  Hetkel on kapist puudu nii päeva kui ka öökreem. Ei leia sobivat ja raha suurte kreemide peale ka ei suuda koguaeg kulutada, lõpuks kui ikkagi seisma jäävad.

 • Avatar
  Vasta Mona 12. juuni 2018 at 09:59

  Ma ei ole lapsest saati ilusat nahka omanud 🙁 Olen 30 ja näonahk ikka ##### kuigi hoolitsen ta eest hästi ja suht kõike proovinud. Päevakreem kõlab hästi, äkki leevendaks see mu naha olukorda lõpuks ometigi.

 • Avatar
  Vasta o 12. juuni 2018 at 09:56

  Sooviksin päevakreemi. Muidu on näonahk suhteliselt korras, aga ülimalt tundlik, kuivade ketendavate põskedega ja aeg-ajalt ilmuvate sügelevate punakate laikudega. Noh, pärast seda kirjeldust tundub, et probleeme ikkagi on 😀 niisiis see päevakreem kuluks vist ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta M 12. juuni 2018 at 09:55

  öökreem, kuna hommikul ei tule kreemitamine meelde. enne voodisse minekut tuleb.

 • Avatar
  Vasta Triinu 12. juuni 2018 at 09:55

  Öökreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Riina 12. juuni 2018 at 09:51

  Oleksin öökreemist huvitatud 🙂

 • Avatar
  Vasta Heleri 12. juuni 2018 at 09:50

  Pæevakreemi prooviks küll ?

 • Avatar
  Vasta Kerttu 12. juuni 2018 at 09:46

  Öökreem:)

 • Avatar
  Vasta Karin 12. juuni 2018 at 09:42

  Sooviks päevakreemi ☺️

 • Avatar
  Vasta Katrin 12. juuni 2018 at 09:36

  Sooviks proovida öökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 12. juuni 2018 at 09:35

  Päevakreem.

 • Avatar
  Vasta Helery2 12. juuni 2018 at 09:34

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Iris 12. juuni 2018 at 09:33

  Päevakreemi

 • Avatar
  Vasta Kätz 12. juuni 2018 at 09:30

  Päevakreem kapist puudu. 🙂

 • Avatar
  Vasta Triinu 12. juuni 2018 at 09:28

  Päevakreem kuluks küll ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Hbs 12. juuni 2018 at 09:27

  Mulle oleks vaja sügavalt niisutavat kreemi. Vanus hakkab ka juba kolmekümnele lähenema, oleks aeg kurtsukesi ennetama hakata 🙂

  Öökreem

 • Avatar
  Vasta Kadri Jaanipere 12. juuni 2018 at 09:25

  Päevakreem sobiks ideaalselt.

 • Avatar
  Vasta Annika 12. juuni 2018 at 09:25

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Ege 12. juuni 2018 at 09:24

  Päevakreem.

 • Avatar
  Vasta kai 12. juuni 2018 at 09:20

  Sooviksin hoopis oma mehele seda kreemi! Ise endale tellisin nagunii selle just ära! OSalen loosis!

 • Avatar
  Vasta Crly 12. juuni 2018 at 09:18

  Päevakreem!

 • Avatar
  Vasta Maria 12. juuni 2018 at 09:16

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Andra 12. juuni 2018 at 09:15

  Mulle kuluks ära päevakreem. Tahaksin proovida, kas ka minu näonaha suudab ilusaks teha. Olen igasugu apteegi näopuhastustooteid ja kreeme kasutanud, kuid ikka ei ole leidnud omale sobivat. Kuigi ei kasuta jumestuskreeme. Toitumist samuti jälgin. Probleemiks nahaalused punnid, mis ei taha kaduda 🙁 Kui ühest kohast punn kaob,tekib ta kohe kuhugi teise kohta 😀 Näonahk ise on ka ühest kohast kuiv teisest kohast jällegi rasune. Seega kui saaksin ära proovida ja kui tõesti isegi mulle oleks ta sobivat, siis jääks olenevalt ta krõbedast hinnast, seda kasutama.
  Testeri tellisin küll, kuid vaevalt selle pakikesega mingit kohest mõju näeb aga siiski on hea meel, et tänu sinule sai midagi uut avastada 🙂

 • Avatar
  Vasta Mairi 12. juuni 2018 at 09:14

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Inna 12. juuni 2018 at 09:11

  Üks hea, looduslik ja tõhus päevakreem ongi mul praegu puudu. Seega võidu korral valiks just selle ja loodetavasti muudaks see ka minu naha ilusamaks.:)

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa 12. juuni 2018 at 09:10

  Öökreem kuluks ära. Tahan juba hommikul ärgata ilusana 😀

 • Avatar
  Vasta Agnes 12. juuni 2018 at 09:06

  Ma usun, et päevakreem, sest päeval pole enamasti pime ja olen siis lihtsamini märgatav…

 • Avatar
  Vasta Krete 12. juuni 2018 at 09:05

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Piia 12. juuni 2018 at 09:02

  Minule kuluks ära üks korralik päevakreem. Kuna hormoontablette enam ei võta, sest soovime lapsi saada, siis on mu näonahk vaikselt otsi andmas. Hetkel kasutan ühte joiki oma, aga kuna nägu enam seda eriti ei talu, siis oleks aeg see uue vastu välja vahetada. Olen eluaeg nahaga kimpus olnud, kuid viimasel ajal on sellega midagi kohutavat juhtuma hakanud, isegi vanahea päike ei aita 😀

 • Avatar
  Vasta Kätlyn Vahtre 12. juuni 2018 at 09:00

  Päevakreem kuluks küll ära, prooviks ka meeleldi mõnda imekreemi näole 🙂

 • Avatar
  Vasta Merle 12. juuni 2018 at 09:00

  Mulle kuluks päevakreem ära. Nahk on viimasel ajal kuidagi viletsas olukorras.

 • Avatar
  Vasta Merilyn 12. juuni 2018 at 08:57

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 12. juuni 2018 at 08:56

  Päevakreem kuluks küll ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Marika 12. juuni 2018 at 08:53

  Pärvakreem

 • Avatar
  Vasta Birgitta 12. juuni 2018 at 08:50

  Pärvakreem

 • Avatar
  Vasta Sille 12. juuni 2018 at 08:50

  Päevakreem ongi otsakorral

 • Avatar
  Vasta Efka 12. juuni 2018 at 08:44

  Päevakreemi tahaks küll proovida , äratas täitsa huvi ?

 • Avatar
  Vasta Merilyn 12. juuni 2018 at 08:44

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Marita 12. juuni 2018 at 08:42

  Mul on täpselt sama, iga hommik ärkan ja nägu on nagu õline, kuigi samas päeval just tundub, et nahk on pigem kuiv. Niiet ma kohe ei tea, kas peaks võtma päeva- või öökreemi, et kah ärgates nägu normaalne oleks. 😀

 • Avatar
  Vasta Meriliis Alaniit 12. juuni 2018 at 08:40

  Päevakreemi palun , lihtsalt super toode tõesti 🙂 !!!!

 • Avatar
  Vasta ragne 12. juuni 2018 at 08:40

  isegi vôiks olla korralik öökreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Evelin 12. juuni 2018 at 08:40

  kindlasti päevakreem, kuna hiljuti on end oma otsa saanud.

 • Avatar
  Vasta Signe 12. juuni 2018 at 08:38

  Olen aastaid olnud kimpus aknega. Mida kõike ma proovinud ei ole, kui palju erinevaid kreeme ma proovinud ei ole – ikkagi ei ole tulemus olnud mitte midagi erilist. Ainult nahaarsti välja kirjutatud akne vastased geelid aitavad, samas ei saa ma neid ka lõputult ja koguaeg kasutada. Sinu arvustuse ja heade sõnade peale tekkis kohe endal ka soov proovida päevakreemi! Ja no see, et ei peaks jumestuskreemi nahatooni ühtlustamiseks peale kandma – vot see oleks alles luksus! 🙂

 • Avatar
  Vasta R 12. juuni 2018 at 08:36

  Päevakreemi ?

 • Avatar
  Vasta Brita 12. juuni 2018 at 08:30

  Kuna päevakreem hakkab just otsa saama, oleksin uue ja loodetavasti töhusa päevakreemi üle väga önnelik! Seni olen pikalt kasutanud BABE aknevastast kreemi, mis on meeldiva löhnaga ja üsna hästi möjuv. Uus kreem kölab aga samuti huvitavalt ja miks mitte vahelduseks midagi uut proovida? Mine tea, äkki ongi parem!

 • Avatar
  Vasta Kris 12. juuni 2018 at 08:28

  Päevakreemi sooviks proovida! 🙂

 • Avatar
  Vasta Madli 12. juuni 2018 at 08:27

  Mõlemad, nii päeva kui öökreem kuluksid ära. Olen juba aastaid proovinud sobivaid kreeme leida, siiani tulutult. Meigifirmad ainult lubavad igasugu imesud, aga tegelikkuses pole neist mingit kasu.

 • Avatar
  Vasta Maarja 12. juuni 2018 at 08:27

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Vesper 12. juuni 2018 at 08:26

  Sooviks päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 12. juuni 2018 at 08:25

  Päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Marit Uusväli 12. juuni 2018 at 08:24

  Mul pole ühtegi näokreemi,seega kuluks mulle päeva ja öö kreem mõlemad

 • Avatar
  Vasta Karmen 12. juuni 2018 at 08:21

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta x 12. juuni 2018 at 08:21

  Olen siiani kasutanud Babe AKN sarja tooteid ja olin rahul kuni nad muutsid koostist ja pudeleid .. pumbaga pudelist tuubiks .. NO MIKS?!? Seega olen ma nii kreemitu. Uue kreemi leidmine oleks yassssss! Seega nilliks su kirjelduse alusel hetkel öökreemi ??‍♀️

 • Avatar
  Vasta Kristina 12. juuni 2018 at 08:21

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Saarlane 12. juuni 2018 at 08:21

  Päevakreemi:)

 • Avatar
  Vasta Piret M 12. juuni 2018 at 08:20

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Paula 12. juuni 2018 at 08:20

  Päevakreem kuluks kindlasti ära!

 • Avatar
  Vasta Railika 12. juuni 2018 at 08:16

  Päevakreem! 🙂

 • Avatar
  Vasta Marel 12. juuni 2018 at 08:14

  Kõrgest east (khmm…) hoolimata ei ole ma kunagi öökreemi kasutanud. Prooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta K 12. juuni 2018 at 08:13

  päevakreem

 • Avatar
  Vasta Silvia 12. juuni 2018 at 08:10

  Mina oleksin väga õnnelik ühe päevakreemi üle 🙂 Just hakkabki enda oma otsa saama ja näonahk ei ole viimasel ajal tahtnud minuga väga koostööd ka teha 🙂

 • Avatar
  Vasta kairi 12. juuni 2018 at 08:04

  Hea meelega prooviksin öökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Jüri 12. juuni 2018 at 08:02

  Noooh mu ilmselge valik on meeste kreem :))) on küll väga hea aga hakkab kohe otsa saama- vajan uut!

 • Avatar
  Vasta Reilika 12. juuni 2018 at 08:02

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Nele 12. juuni 2018 at 08:01

  Päevakreemi soovilsin küll

 • Avatar
  Vasta Eve 12. juuni 2018 at 07:53

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Oksana 12. juuni 2018 at 07:51

  Tere.Mulle kuluksidd mõlemad kreemid ära, kuna nahk on meeletult kuiv. Pean kreemitama näonahka igapäevaselt ja seda prooviksin heameelega, sest iga eelneva kreemiga, mida kasutanud olen, on õhtuks ikka näonahk kuiv ja kergendab.

 • Avatar
  Vasta Marjaana 12. juuni 2018 at 07:47

  Kasutan samuti Berrichi päevakreemi ja olen väga rahul, aga proovika ka öökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Trn 12. juuni 2018 at 07:38

  Öökreem

 • Avatar
  Vasta Tìina 12. juuni 2018 at 07:34

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Agne 12. juuni 2018 at 07:32

  Mina sooviks ka oma näonahka kontrolli alla saada. Sooviksin päevakreemi. 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarika Kiviselg 12. juuni 2018 at 07:28

  Päevakreem kuluks väga ära ?

 • Avatar
  Vasta G 12. juuni 2018 at 07:26

  Mina sooviks päevakreemi proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Wizz 12. juuni 2018 at 07:24

  Kas teed mingi aeg postituse suvesaatest ka?
  Esmased muljed, vaadates / kuulates ennast kas teeksid midagi teisiti, käituksid kuidagi muudmoodi?

  Mina olen mõlemad saated ära vaadanud ja olles pikaaegne blogilugeja, siis nagu vaataks sõbrannat ja ta perekonda teisel pool ekraani :D.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2018 at 16:32

   tahad et teeksin :D?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 12. juuni 2018 at 07:24

  Sooviksin väga seda päevakreemi. Siiani olen kasutanud apteegikosmeetikat, eelistatavalt ökokraami, aga pole nagu seda ideaalset veel leidnud. Eriti hea, kui päevakreem ühtustab ka näonahka.

 • Avatar
  Vasta Lilian 12. juuni 2018 at 07:21

  Sooviks öökreemi ehk aitab allergiliste laikude ,punetuse vastu .Kuna hetkel kõik õitseb ?Ja muidugi kortsud ka ,kes ei tahaks olla siledama nahaga ?

 • Avatar
  Vasta Karin 12. juuni 2018 at 07:19

  Öökreem

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2018 at 07:18

  Minul oleks vaja päevakreemi. Mind on “õnnistatud” väga halva nahaga. Juba teismeeas pidin võtma akne vastaseid ravimeid, mis tekitasid lõua piirkonda arme. Ülikoolis olles hakkasin saama nendesse armidesse süste – vot see oli üks kõige haigemaid kogemusi minu elus. Pärast seda sain oma naha enam vähem kontrolli alla ja elu oli ilus. Nüüd on mul millegi pärast tekkinud ühele suu poole alla, lõua piirkonnale, lihtsalt mingi naha koorumise ala. Antibiootikumidega sain selle kontorlli alla, aga kohe kui ära lõpetasin, siis oli Sahara uuesti platsis. Punetab ja meeletult kuiv. Katsetan ja proovin erinevate kreemidega, tahaks nüüd kohe sinu jutu peale seda kreemi ka proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Maria 12. juuni 2018 at 07:17

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Chr 12. juuni 2018 at 07:14

  Päevakreem olemas, sooviks öökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 12. juuni 2018 at 07:10

  Öökreemi oleks väga vaja 🙂

 • Avatar
  Vasta Marie 12. juuni 2018 at 07:10

  Mu näonahk lausa karjub uue ja hea päevakreemi järele!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Krifiti 12. juuni 2018 at 07:08

  Ma olen konkreetselt terve elu sobivat näokreemi otsinud, ükski pole nagu päris see olnud siiani. Aga maybe this is the one! Päevakreemi prooviks hea meelega

 • Avatar
  Vasta Liina 12. juuni 2018 at 07:07

  Päevakreemist oleks väga huvitatud(ükskord võidan ma nagunii). 😀

 • Avatar
  Vasta Eliise 12. juuni 2018 at 07:05

  Päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Janika 12. juuni 2018 at 06:59

  Öökreem oleks hea 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 12. juuni 2018 at 06:54

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta K.K 12. juuni 2018 at 06:47

  Palun mulle päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Kristi 12. juuni 2018 at 06:46

  Sooviks võita seda imelist päevakreemi

 • Avatar
  Vasta H. 12. juuni 2018 at 06:44

  Sooviks päevakreemi. Olen selle kohta palju head kuulnud ja nüüd tahaks ise ka proovida 😉

 • Avatar
  Vasta Eliise 12. juuni 2018 at 06:42

  Otsin endale head päevakreemi, niiet selle üle oleks väga hea meel kui loosiõnn naerataks. Huvitab kas teeb minu naha ka paremaks, punne ikka tekib ja eriti hetkel rasedana.

 • Avatar
  Vasta anette 12. juuni 2018 at 06:41

  mõlemat tahaks ju ?

 • Avatar
  Vasta E 12. juuni 2018 at 06:41

  Öökreem kuluks marjaks ära! 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 12. juuni 2018 at 06:34

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Liis 12. juuni 2018 at 06:33

  Mulle kuluks päevakreemi ära. Ilusast nahast võin vaid und näha. Ise olen alati oma nahka hoidnud aga ilmselt geenid teevad oma töö kuna õel sama näonahk.

 • Avatar
  Vasta Heleri 12. juuni 2018 at 06:30

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Kairi 12. juuni 2018 at 06:16

  Olen samuti Berrichist sõltuvuses, see on lihtsalt nii hea! Uus päevakreem kuluks ära küll, purk on kõvasti kasutust leidnud.

 • Avatar
  Vasta Kadri 12. juuni 2018 at 06:15

  Kindlasti PÄEVAKREEM! Vana ongi otsakorral. Õige aeg uut kreemi testida ?

 • Avatar
  Vasta Janne 12. juuni 2018 at 06:08

  Päevakreemi oleks tarvis?

 • Avatar
  Vasta Katti 12. juuni 2018 at 06:08

  Päevakreem?

 • Avatar
  Vasta Anneli 12. juuni 2018 at 06:05

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Helena 12. juuni 2018 at 06:00

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Ülle M 12. juuni 2018 at 05:59

  …kõige rohkem kulub ikka päevakreemi.

 • Avatar
  Vasta Maarja 12. juuni 2018 at 05:58

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Riina 12. juuni 2018 at 05:57

  Mina sooviksin proovida päevakreemi. Praegu kasutan enamasti sheavõid.

 • Avatar
  Vasta Diana 12. juuni 2018 at 05:41

  Ooh, tundub hea asi olema. Kuna mina ise olen õnnistatud väga halva nahaga ja just neid põletikulisi punne ikka tuleb siis ma tahaks väga proovida. Kasutan igapäev päevakreemi ja uus kreem kuluks hetkel kindlasti marjaks ära. Vanal kreemil päkad silmas , poodi uut ostma aga tundub, et tuleb seda uut kreemi katsetada.

 • Avatar
  Vasta Katre Kivimäe 12. juuni 2018 at 05:28

  Päevakreem kuluks ära küll?

 • Avatar
  Vasta Jane 12. juuni 2018 at 05:28

  Prooviks kõigepealt päevakreemi:)

 • Avatar
  Vasta Saarlane 12. juuni 2018 at 05:04

  Soovin päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Saarlane 12. juuni 2018 at 04:58

  Päevakreemi ?

 • Avatar
  Vasta Ene 12. juuni 2018 at 04:50

  Päevakreem,
  nnestus tester saada ja sobis 😉

 • Avatar
  Vasta Sigrid 12. juuni 2018 at 04:33

  Mina sooviksin väga öökreemi!!!!!! ?

 • Avatar
  Vasta Kati 12. juuni 2018 at 04:27

  Päevakreemi oleks väga vaja, kuna praegune näoõli on ennast juba ära ammendanud.

 • Avatar
  Vasta Liis M 12. juuni 2018 at 04:22

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta päike 12. juuni 2018 at 03:35

  päevakreem kuluks väga marjaks ära!

 • Avatar
  Vasta K&T 12. juuni 2018 at 01:30

  Sooviksin päevakreemi proovida

 • Avatar
  Vasta Teevi 12. juuni 2018 at 00:40

  Öökreem kuluks hädasti ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2018 at 00:37

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Elina 12. juuni 2018 at 00:22

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Ann 12. juuni 2018 at 00:20

  Ma lihtsalt vajan seda kreemi, et saada lõpuks ometi ilus näonahk!!!
  Sooviksin päevakreemi ❤️

 • Avatar
  Vasta Karoliin 12. juuni 2018 at 00:07

  Päevakreemi tahaks väga proovida, sest öökreem on lihtsalt priima!

 • Avatar
  Vasta Grete 12. juuni 2018 at 00:02

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Merka 11. juuni 2018 at 23:58

  Mul sai just päevakreem otsa ja pole uut jõudnud osta. Käin oma ketendava seamolliga ringi. 😀

 • Avatar
  Vasta Küllä 11. juuni 2018 at 23:56

  Päevakreem oleks lux ?

 • Avatar
  Vasta Raili 11. juuni 2018 at 23:55

  Öökreem ?

 • Avatar
  Vasta E 11. juuni 2018 at 23:55

  Öökreem oleks hea :p

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2018 at 23:55

  Kohe väga rõõmustasin päevakreemi üle 🙂

 • Avatar
  Vasta Monika 11. juuni 2018 at 23:47

  Kuna ma sain Berrichi kreemi proovida siis sooviks tõesti seda omal nahal katsetada veidi kauem. 🙂

 • Avatar
  Vasta Geiti 11. juuni 2018 at 23:46

  Soovin öökreemi. Ilusa naha terviseks!

 • Avatar
  Vasta Mann 11. juuni 2018 at 23:45

  Öökreemi sooviks väga ?

 • Avatar
  Vasta Merlyn 11. juuni 2018 at 23:41

  Berrichi päevakreem võiks leida tee minu vannitoakappi.

 • Avatar
  Vasta Diana 11. juuni 2018 at 23:41

  Päevakreem hakkab just otsa saama, hea meelega prooviks midagi uut ?

 • Avatar
  Vasta Cris 11. juuni 2018 at 23:37

  Sooviksin proovida päevakreemi

 • Avatar
  Vasta Marit Aru 11. juuni 2018 at 23:30

  Päevakreemi olekski just praegu uut vaja ja äkki aitab mul ka punnidest vabaneda lõua peal ?

 • Avatar
  Vasta Signe 11. juuni 2018 at 23:28

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Marlen 11. juuni 2018 at 23:27

  Päevakreem?

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2018 at 23:26

  Päevakreem,?

 • Avatar
  Vasta N33 11. juuni 2018 at 23:26

  Päevakreem kuluks ära küll 😉

 • Avatar
  Vasta Lea vassiljeva 11. juuni 2018 at 23:25

  Päevakreem?

 • Avatar
  Vasta Elise 11. juuni 2018 at 23:25

  Mina tahaks hoopiski kreemi oma armsale emale ja arvan, et just öökreem oleks see õige 🙂

 • Avatar
  Vasta Karmen 11. juuni 2018 at 23:21

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 11. juuni 2018 at 23:17

  Öökreem on minu riiulilt veel puudu ?

 • Avatar
  Vasta Marion 11. juuni 2018 at 23:16

  Kuna nahk pidevalt jamab, siis hea meelega prooviks selle päevakreemi ära. 🙂

 • Avatar
  Vasta Marleen 11. juuni 2018 at 23:15

  Öökreem ?

 • Avatar
  Vasta Kelli 11. juuni 2018 at 23:13

  Ülihea meel oleks päevakreemi üle, sest ma pole leidnud kreemi, mis ei jätaks mu nahka liiga rasvaseks, aga samas kataks selle kuiva naha ilusti ja mõnusalt.

 • Avatar
  Vasta Eneli 11. juuni 2018 at 23:12

  Päevakreemi oleks hädasti vaja. Kuna viimasel ajal on näonahk väga akneliseks läinud, siis Berrichi kreem tundub küll olevat õige abimees!

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2018 at 23:11

  Oeh kuna olen ka hetkel rase, siis ei julge üldse mingeid kreeme väga kasutada ja samamoodi tekkisid punnid mulle otsaette ja lõua peale.. ja need on nii valusad ja nahaalused ja põletikulised 🙁 ja hommikuks olen samamoodi õline näost..
  tahaksin proovida öökreemi ma arvan 🙂

 • Avatar
  Vasta Dibi 11. juuni 2018 at 23:11

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Marili 11. juuni 2018 at 23:10

  Öö kreemi! Vöitlen sama asjaga, hommikuti nägu jube öline, ehk on on selles kreemis lahendus ?

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2018 at 23:09

  Päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Mariliis 11. juuni 2018 at 23:09

  Eelistaksin oma stressis kannatavale näonahale päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kersti 11. juuni 2018 at 23:07

  Sooviksin väga katsetada päevakreemi.

 • Avatar
  Vasta Katri 11. juuni 2018 at 23:06

  Päevakreemi prooviks alustuseks! ? Oleks tore leida lõpuks sobiv kreem.

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2018 at 23:05

  Siiamaani olen proovinud igasugu erinevaid. Pole veel seda enda õiget leidnud. Peaks vist mingilt nahaasjatundjamalt küsima…. :/

 • Avatar
  Vasta Triin Een 11. juuni 2018 at 23:05

  Päevakreem ???

 • Avatar
  Vasta H. 11. juuni 2018 at 23:05

  Päevakreem?

 • Avatar
  Vasta Laapu 11. juuni 2018 at 23:04

  Mulle, mulle, mulle ? Mul öökreem ammu otsas ja uut vaja.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 11. juuni 2018 at 23:03

  Päevakreemi ?

 • Avatar
  Vasta Ille 11. juuni 2018 at 23:02

  Päevakreem kuluks marjaks ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2018 at 23:02

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2018 at 23:01

  Tellisin kohe endale testrid. Kui loosiõnn naeratab, siis vist valiks öökreemi. Kuna mul päris probleemne nahk, siis päevakreem hetkel olemas aga öökreemi njeetu. Ja tavaliselt ma pigem kreemitan õhtul 🙂

 • Avatar
  Vasta Helle 11. juuni 2018 at 23:01

  Päevakreemi sooviks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Heleri 11. juuni 2018 at 22:57

  Oii mulle ka nii meeldib päevakreem 🙂 nüüd juba tahaks öökreemi ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Catlyn 11. juuni 2018 at 22:56

  Ma kuluks marjaks ära päeva kreem sest õhtul unustan ma end kreemitada 🙂 Mul on ka näogaprobledme ja äkki see aitaks 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2018 at 22:55

  Päevakreemi! Sain ka testri ja olen täiesti vaimustunud (:

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2018 at 22:54

  Hea meelega prooviks uut päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Janet 11. juuni 2018 at 22:54

  Mina olen ka proovinud Berrichi testreid ja meeldisid kohe . Ootan millal enda praegune päevakreem otsa saaks . See oleks kindel järgmise päevakreemi ost !

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2018 at 22:53

  Mul oleks ka öökreem vaja hädasti

 • Avatar
  Vasta B.Bligzna 11. juuni 2018 at 22:53

  Päevakreem, pliis-pliis-pliis! Ma olen ära nõus õppima hundiratta tegemise selle jaoks ?

 • Avatar
  Vasta Miia 11. juuni 2018 at 22:49

  Oleksin väga rõõmus päevakreemi üle ?!

 • Avatar
  Vasta TN 11. juuni 2018 at 22:49

  Ma olen ka hommikuks näost pekki lekkinud 😀 (oleks siis lõua alt vähemaks jäänud, aga ei..). Öökreem on siis vist see, mis vaja?

 • Avatar
  Vasta Astrid 11. juuni 2018 at 22:48

  Päevakreemi oleks küll vaja 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristin 11. juuni 2018 at 22:48

  Päevakreem ☺️

 • Avatar
  Vasta Kr6bin 11. juuni 2018 at 22:47

  Minul ei ole seni ühtki öökreemi, kuigi tean, et see oleks vajalik. Mul hommikuti nahk just kuiv.

 • Avatar
  Vasta Kristin 11. juuni 2018 at 22:45

  päevakreem

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2018 at 22:44

  Päevakreem oleks super! Hakkabki teine mul otsa saama ja oleks vahva midagi uut proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Ingrid 11. juuni 2018 at 22:43

  Üks mõnus päevakreem on just puudu ?

 • Avatar
  Vasta G 11. juuni 2018 at 22:43

  Oeh, mul on vist kõige keerulisem nahatüüp üldse – kombineeritud. Ehk kohati kuiv, kohati jube rasune. Põsed ja ninaots tavaliselt kuivad, ülejäänu rasune. Ei ole leidnud veel kreemi, millega hommikuti ärgates nahk super rasune poleks. Olgu, mõne kreemiga on tõesti natuke parem hommikuti ärgata. Vähe sellest – ka päeval mõned tunnid peale näo pesemist ja kreemitamist läigib nägu vastu. Viimasel ajal olen kasutanud La Roche-Posay kreemi, mis on mõeldud rasusele näonahale, kuid hoiab see nägu matina paar tundi. Küll aga sellest firmast kuulen esimest korda. Seega kreemide vahel valida ei oskagi. Ilmselt peaksin mõlemad soetama.

 • Avatar
  Vasta Marii 11. juuni 2018 at 22:42

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Mailis 11. juuni 2018 at 22:42

  Päevakreemi sooviks proovida kuna näonahk on väga kare ja kreemitama pean iga päev muidu ei kannata olla. Siiani kasutatud kreemid pole head tulemust andnud, võib olla ongi just see kreem mul puudu 🙂

 • Avatar
  Vasta Diane 11. juuni 2018 at 22:41

  UV-kaitsega päevakreem kuluks marjaks ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Cätlin 11. juuni 2018 at 22:41

  Päevakreemi ?

 • Avatar
  Vasta Kadi 11. juuni 2018 at 22:41

  Päevakreemi?

 • Avatar
  Vasta M 11. juuni 2018 at 22:40

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Helena 11. juuni 2018 at 22:39

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2018 at 22:38

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Siiri 11. juuni 2018 at 22:37

  Sooviksin proovida päevakreemi. Ise juba 24 aastat vana, aga seda õiget näokreemi pole ikka veel leidnud.

 • Avatar
  Vasta Merit Nisu 11. juuni 2018 at 22:35

  Päevakreem kuluks ära?

 • Avatar
  Vasta Sigrid 11. juuni 2018 at 22:35

  Päevakreem oleks teretulnud nähtus ?

 • Avatar
  Vasta Catlin 11. juuni 2018 at 22:34

  Päevakreemi eest oleksin väga tänulik !

 • Avatar
  Vasta Gea 11. juuni 2018 at 22:33

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Kadi 11. juuni 2018 at 22:33

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Ketu 11. juuni 2018 at 22:33

  Päevakreemi

 • Avatar
  Vasta R 11. juuni 2018 at 22:32

  Hea meelega prooviksin uut päevakreemi.

 • Avatar
  Vasta Maarja 11. juuni 2018 at 22:32

  Öökreem kuluks àra ?

 • Avatar
  Vasta Neti 11. juuni 2018 at 22:32

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Janne heinsalu 11. juuni 2018 at 22:31

  Pole varem kreeme kasutanud?sooviks..

 • Avatar
  Vasta M 11. juuni 2018 at 22:30

  Päevakreem (just tõmbasin viimased riismed) 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2018 at 22:28

  Sooviks päevakreemi. Enda kreem saigi otsa ja oleks aeg midagi uut proovida et oma punnidest lahti saaks.

 • Avatar
  Vasta Jane 11. juuni 2018 at 22:28

  Üks hea öökreem kuluks àra ?

 • Avatar
  Vasta Grete 11. juuni 2018 at 22:27

  Päevakreemist unistan. Neil on vist olnud kreemi loosimisega kolm korda mäng kus olen püüdlikult osalenud, tester tellitud koju ja ootan hetke millal südametunnistus lubab mul selle kreemi osta, olen enam kui veendunud et see on kui pudelis kuld aga kord ma juba “LUMI” toodetele raiskasin 70€ kuid lõpuks siiski ei meeldinud. (Nemad ei andnud muidugi võimalust enne proovida)
  Soovin kindlasti loosist osa võtta ! 🙂

 • Avatar
  Vasta Herily 11. juuni 2018 at 22:24

  Päevakreem kuluks ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrit 11. juuni 2018 at 22:24

  Mina sooviks just öökreemi! Ei ole veel leidnud sellist, mille tulemusel oleks nahk ilusti niisutatud aga matt!

 • Avatar
  Vasta Katri 11. juuni 2018 at 22:23

  Päevakreem ???

 • Avatar
  Vasta S 11. juuni 2018 at 22:22

  Minul puudu öökreemike,kortsud juba platsis, seega nii õnnelik oleks sellise kreemi üle!

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2018 at 22:22

  Päevakreemi sooviksin. Talve jaoks on mul oma lemmik leitud kuivane nahale aga suve jaoks on see liiga “raske” , midagi kergemat oleks tarvis.?

 • Avatar
  Vasta Ents 11. juuni 2018 at 22:21

  Päevakreem oleks super ✌️

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2018 at 22:19

  Minu punetavad punnis vajavad öökreemi!

 • Avatar
  Vasta siki 11. juuni 2018 at 22:19

  Sooviks proovida päevakreemi. 🙂

 • Avatar
  Vasta D 11. juuni 2018 at 22:19

  Päevakreem- ehk saan oma nõmedad nahahädad ka lahendatud 🙂

 • Avatar
  Vasta Vesper 11. juuni 2018 at 22:18

  Päevakreem, tundub huvitav proovida. 🙂

 • Avatar
  Vasta Vesper 11. juuni 2018 at 22:17

  Päevakreemi, sest kogu aeg ikaldab, kuigi järgin väga ranget rutiini jne. Prooviks midai uut.

 • Avatar
  Vasta Mariliis 11. juuni 2018 at 22:17

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Heli 11. juuni 2018 at 22:15

  Öökreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Katariina 11. juuni 2018 at 22:15

  Päevakreemi sooviks küll väga!?

 • Avatar
  Vasta Jaana 11. juuni 2018 at 22:15

  Päevakreemi! Hea reklaam:) mul nüüd kohe seda vaja!!!

 • Avatar
  Vasta Mariann 11. juuni 2018 at 22:14

  30. sünnipäev hakkab lähenema, aga mul pole kunagi ühtegi öökreemi olnud. Oleks tore kui see viga saaks parandatud 🙂 ah, mis ma pläran, mul pole isegi päevakreemi olnud 😀 aga tahaks pigem öökreemi proovida.

 • Avatar
  Vasta Mariin 11. juuni 2018 at 22:13

  Palun mulle päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Merli 11. juuni 2018 at 22:12

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2018 at 22:12

  Päevakreemi prooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2018 at 22:11

  Päevakreem kindlasti kuluks minule ära! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2018 at 22:11

  Polegi ühtegi näokreemi veel vannitoakapis! Suure huviga prooviks ja kreemitaks 🙂

 • Avatar
  Vasta Airika 11. juuni 2018 at 22:10

  Kreem meestele

  Mehel kuiv nahk, eriti suvel ja no ei ole õnnestunud seni talle sobivat näokreemi leida.

 • Avatar
  Vasta Merle 11. juuni 2018 at 22:08

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2018 at 22:07

  Päevakreemi palun ?

 • Avatar
  Vasta Brigitta 11. juuni 2018 at 22:07

  Päevakreem kuluks ära küll ?

 • Avatar
  Vasta Kätlin 11. juuni 2018 at 22:07

  Päevakreem kuluks igati ära. Ma olen nende tooteid aeg ajalt piilunud, kuid hinna tõttu on ost sooritamata jäänud.

 • Avatar
  Vasta Triinu 11. juuni 2018 at 22:06

  Päevakreem oleks super!

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2018 at 22:03

  Pãevakreem kuluks alati ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2018 at 22:03

  Sooviks öökreemi proovida, vaatan kas ka punnid kaovad kiiremini ?

 • Avatar
  Vasta Margit 11. juuni 2018 at 22:00

  Öökreem – alati peale õhtust näopesu nahk hakkab nii kuivama!

 • Avatar
  Vasta Riina 11. juuni 2018 at 21:59

  Päevakreem oleks häda vajalik .

 • Avatar
  Vasta Anna 11. juuni 2018 at 21:59

  Päevakreemi hädasti vaja ?

 • Avatar
  Vasta Raili 11. juuni 2018 at 21:58

  Prooviksin öökreemi.

 • Avatar
  Vasta Getter 11. juuni 2018 at 21:57

  Sooviksin väga päevakreemi!

 • Avatar
  Vasta Teele 11. juuni 2018 at 21:57

  Prooviks ka siis õnne, öökreem kuluks ära küll?

 • Avatar
  Vasta Anneli 11. juuni 2018 at 21:57

  Öökreem kuluks ära.

 • Avatar
  Vasta Liina 11. juuni 2018 at 21:57

  Päevakreem ☺️

 • Avatar
  Vasta Monika 11. juuni 2018 at 21:57

  Päevakreem olek super mõnus!

 • Avatar
  Vasta Ragne 11. juuni 2018 at 21:56

  Näokreemidest on puudust küll. Umbes kuu aega tagasi sain testida niiiiii mõnusat näokreemi, see oli nii siidjas ja mõnus ning imendus kiiresti. Ainus viga oli see, et ma ei raatsinud seda endale soetada. Minul on nägu väga ebaühtlast värvi, valge-punase laiguline ning kui on võimalik sellele vastumürki saada, siis panen end kirja. Eelistan päevakreemi.

 • Avatar
  Vasta Kristin 11. juuni 2018 at 21:55

  Öökreemi tahaks küll ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 11. juuni 2018 at 21:55

  Öökreem kuluks ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Marelle 11. juuni 2018 at 21:54

  Öökreemi oleks väga vaja ?

 • Avatar
  Vasta tiina 11. juuni 2018 at 21:54

  Nonii, tahan kaaa! Imetamine sai läbi ja mu näonahk on hullemas seisus kui kunagi ammu puberteedieas 🙁 Täiega help needed! tahan muidugi proovida. Anna siia! 😀

  • Avatar
   Vasta tiina 11. juuni 2018 at 21:55

   Päevakreemi:)

 • Avatar
  Vasta Teele 11. juuni 2018 at 21:53

  Öökreemi prooviks kui see aitab hommikuse õlinäo vasu 🙂

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2018 at 21:52

  Ma tahaks öökreemi.

 • Avatar
  Vasta Kris 11. juuni 2018 at 21:52

  Öökreemi oleks tarvis!

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2018 at 21:52

  Marjaks kuluks ära üks päevakreem palun!

 • Avatar
  Vasta Sandra 11. juuni 2018 at 21:51

  Mina sooviksin väga päevakreemi 🙂 Rasedusega läks nahk käest ära ja siiamaani mitu kuud hiljem pole ilusaks veel saanud. Äkki see aitab kaasa 🙂

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2018 at 21:51

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Karmen 11. juuni 2018 at 21:50

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Merilyn 11. juuni 2018 at 21:50

  Su jutt tundus kuidagi tuttav .
  Nüüd soovikski seda kreemi proovida. Ideaalis peakski olema môlemad aga alustaks öö kreemist.

 • Avatar
  Vasta Maarja 11. juuni 2018 at 21:50

  Päevakreemist ära ei ütleks, eriti on näonahk tundlikuks läinud nüüd – raseduse aeg. Kusjuures mul hommikuti sama teema, et nagu keegi oleks öösel näo õliga võõbanud.

 • Avatar
  Vasta Lisbet 11. juuni 2018 at 21:49

  Mul läks raseduse ajal ka näonahk jumala korda,kookosõli kasutasin,peale imetamise lõppu kõik jälle pekkis 🙁
  Ma ei teagi,kui prooviks seda päevakreemi

 • Avatar
  Vasta Anitta 11. juuni 2018 at 21:48

  Päevakreemi varud said just otsa!

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2018 at 21:48

  Prooviks hea meelega päevakreemi ? Vahepeal mõni punn kiusab, oleks tore neist lahti saada.

 • Avatar
  Vasta Brit 11. juuni 2018 at 21:48

  Sooooooovin!

 • Avatar
  Vasta Maia 11. juuni 2018 at 21:48

  Kreem mehele ?

 • Avatar
  Vasta Kai 11. juuni 2018 at 21:48

  Òòkreem

 • Avatar
  Vasta Tiia 11. juuni 2018 at 21:47

  Mulle kuluks see päevakreem ära. Olengi just uue otsingul.

 • Avatar
  Vasta Angela 11. juuni 2018 at 21:47

  Päevakreemi. Nii raske on seda õiget head kreemi leida. Olengi uue kreemi otsingul taas.

 • Avatar
  Vasta svetlana 11. juuni 2018 at 21:46

  Oo kreemi

 • Avatar
  Vasta RK 11. juuni 2018 at 21:45

  Päevakreem teemas 🙂

 • Avatar
  Vasta Karmel 11. juuni 2018 at 21:45

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Kati 11. juuni 2018 at 21:45

  Öökreemi sooviks

 • Avatar
  Vasta svetlana 11. juuni 2018 at 21:45

  Oo kreem

 • Avatar
  Vasta Merili 11. juuni 2018 at 21:44

  Eks tahaks mõlemad ära proovida , nii päeva kui öökreemi aga kuna saab ühe valida, siis päevakreemi sooviks 😉 😛

 • Avatar
  Vasta Madli 11. juuni 2018 at 21:44

  Päevakreem!

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2018 at 21:43

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta m 11. juuni 2018 at 21:43

  Ma tahaksin nii-nii väga seda päevakreemi! Akne on mu näo vallutanud ja probleem kestab juba aastaid. Viimasel ajal olen õnneks abi saanud ning akne on ca 80% vähenenud. Ma arvan, et see päevakreem saaks kindlasti minu näo lõpliku parandamisega hakkama. 🙂 Alles on roosad aknearmid ja kuivad kohad siin-seal. Loodan õnnele!

 • Avatar
  Vasta Kris 11. juuni 2018 at 21:43

  Kui paari päeva pärast paistab praegune päevakreem otsa saavat, on Mallukas uusi ja huvitavaid jagamas …

 • Avatar
  Vasta Liina 11. juuni 2018 at 21:42

  Päevakreem kuluks väga ära, ei ole siiani leidnud kreemi mis mulle sobiks 🙂

 • Avatar
  Vasta A 11. juuni 2018 at 21:41

  Kahjuks on loodus mulle andnud probleemse naha väikeste punnikeste näol. Arstide soovitatud ja välja kirjutatud geelid teevad samas näo väga kuivaks ja pole leidnud siiani head niisutavat kreemi. Kui see tõesti nii tõhus on, võiks ju proovida ka lihtsalt selle kreemiga oma näonahka taltsutada. Hetkel prooviks hea meelega öökreemi. Testrid tellin kohe kindlasti.

 • Avatar
  Vasta Heldi 11. juuni 2018 at 21:40

  Mina tahaks päevakreemi proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Heleri 11. juuni 2018 at 21:39

  Öökreem??

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2018 at 21:38

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Daisy 11. juuni 2018 at 21:38

  Sooviks päevakreemi proovida ?

 • Avatar
  Vasta Inger-Liis 11. juuni 2018 at 21:38

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Piret 11. juuni 2018 at 21:38

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 11. juuni 2018 at 21:36

  öökreemi prooviks küll!
  mul raseduse ajal oli ideaalne näonahk, nüüd….not really! olin juba unustanud, mis jama kõik näkku üleöö ilmuda võib 😀

 • Avatar
  Vasta Relika 11. juuni 2018 at 21:36

  Tahaks öökreemi.

 • Avatar
  Vasta Helena 11. juuni 2018 at 21:36

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Viigi 11. juuni 2018 at 21:36

  Pâevakreemi tahaks ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 11. juuni 2018 at 21:35

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Sille 11. juuni 2018 at 21:35

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerli 11. juuni 2018 at 21:35

  Selline hea päevakreem kuluks küll ära ?

 • Avatar
  Vasta J 11. juuni 2018 at 21:35

  Päevakreemi tellin ise ja öökreemi hea meelega võidaks 🙂

 • Avatar
  Vasta Susann 11. juuni 2018 at 21:35

  Mulle kuluks päevakreem ära.

 • Avatar
  Vasta Küllike 11. juuni 2018 at 21:35

  Öökreem kuluks marjaks ära!

 • Avatar
  Vasta Sss 11. juuni 2018 at 21:35

  Päevakreem. Mul juba aastaid näonahk nii pekkis ja olen lootusetult kõike proovinud 🙁

 • Avatar
  Vasta Monika 11. juuni 2018 at 21:35

  Päevakreem oleks väga hea 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2018 at 21:34

  Mina ise eriline kreemitaja ei ole, küll aga on elukaaslane kreemiusku 🙂 Usun, et tal oleks meestekreemi üle küll hea meel 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2018 at 21:34

  Päevakreem kuluks küll marjaks ära! ?

 • Avatar
  Vasta Eva 11. juuni 2018 at 21:33

  Mõnus postitus, olen just alustanud järjekordselt sobiva kreemi otsinguid ning üks mõnus päevakreem kuluks ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 11. juuni 2018 at 21:32

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Katu 11. juuni 2018 at 21:32

  Päevakreem kuluks ära, olengi hea kreemi otsingul, siiani kasutanud toidupoodides müüdavat jama?

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2018 at 21:31

  Prooviksin öökreemi

 • Avatar
  Vasta Jaana 11. juuni 2018 at 21:30

  Päevakreem mis tõesti niisutaks ja teeks naha pehmeks

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2018 at 21:30

  Nii väga tahaks öökreemi. Olen kaua otsinud ja siiani pole leidnud, kuid tundub, et Berrichi võiks sobida!

 • Avatar
  Vasta Liiga 11. juuni 2018 at 21:30

  Päevakreemi?

 • Avatar
  Vasta Kätlyn 11. juuni 2018 at 21:29

  Mina tahan väga loosis osaleda! Just hakkab Clinique näokreem otsa saama ja hea oleks midagi uut proovida. Tavaliselt on kõik sinu soovitatud kosmeetikatooted, mida olen proovinud, mulle sobinud. Loodan väga, et võidan see oleks hea sünnipäeva kingitus. Ja päevakreemi sooviksin ?

 • Avatar
  Vasta Liis M 11. juuni 2018 at 21:28

  Ööökreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Anneli 11. juuni 2018 at 21:28

  Kõige rohkem kuluks marjaks ära päevakreem. Mul pole ka näonahaga suuremaid probleeme, aga sunnik on kuivavõitu, vajab lisaniisutust.

 • Avatar
  Vasta Maris 11. juuni 2018 at 21:28

  Päevakreem. Soovin kasutada võimalikult puhast kosmeetikat.

 • Avatar
  Vasta Triinu V 11. juuni 2018 at 21:27

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2018 at 21:27

  Niisutav kreem. Päeväkreem. Tänud ette!

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2018 at 21:27

  Uut päevakreemi oleks kindlasti vaja 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärt 11. juuni 2018 at 21:26

  Öökreem. Tegelikult vahet väga pole kas päeva- või öömkreem. Tahaks lihtsalt midagi, mis mu näonaha korda teeks. Postitus müüs küll toote mulle täitsa hästi ära aga kuna ma olen niii palju raha pannud igasuguste erinevate näohooludtoodete alla siis ikkagi kripeldab natuke tellida midagi jälle pea 70€ eest. Muidugi võiks alustada esialgu ühest aga kõlas nii hästi, et võtaks kohe mõlemad. Kui saaks siis ühegi hea õnne peale oleks ju tore, sest tõesti on kahju sellest rahast mis ma olen oma näonaha alla pannud ?

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2018 at 21:26

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Kertu 11. juuni 2018 at 21:26

  Päevakreem! Tundub olevat just see, mida mul vaja 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2018 at 21:26

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Olandra 11. juuni 2018 at 21:25

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Ann 11. juuni 2018 at 21:25

  Kulub ära üks päevakreem. Saigi teine otsa ja oleks hea proovida midagi uut??

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2018 at 21:24

  Päevakreem oleks vajalik väga.

 • Avatar
  Vasta Kati 11. juuni 2018 at 21:24

  Mõlemad oleks super. Kui võidaks nt päevakreemi, ostaks kindlasti öökreemi lisaks!

 • Avatar
  Vasta Krissu 11. juuni 2018 at 21:24

  Òòkreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2018 at 21:24

  Päevakreemi prooviks ära.

 • Avatar
  Vasta Jane Heinaru 11. juuni 2018 at 21:23

  Pãevakreem kuluks ikka ãra?. Siis saaks mitme aastaga aknega võitlemisest lahti ?

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2018 at 21:23

  Sooviks öökreemi

 • Avatar
  Vasta L 11. juuni 2018 at 21:23

  suvel oleks päevakreem olulisem mulle

 • Avatar
  Vasta Lisbet Raedov 11. juuni 2018 at 21:23

  Alatasa on probleeme nahaaluste punnidega, ehk päevakreem aitaks hädast välja :/

 • Avatar
  Vasta Hanna 11. juuni 2018 at 21:22

  Vaga oleks vaja..
  Olen hadas samasuguste punnidega.. nahaalused, valusad mygarikud, mis punetavad.. ja tykk tegemist, et lahti saada. Hea lugeda, et ma pole ainus, kellel selline probleem..
  samuti olen plaaninud ka tuka loigata selle tottu.. tunnengi, et pole voimalik ilus olla. Pole tundnud ennast ilusana vaga pikalt. Minul tekivad ummistunud poorid rasu ja higi tottu.. meikinud pole yldse, see ka ummistab ja sellest olen loobunud.. tukk on lahendus tundub.. aga tukk ei sobi mulle yldse.. pean siis vist kahe halva vahel valima..
  Kreeme olen proovinud ka vaga vaga palju.. enam ei teagi.. miski pole vaga aidanud.
  Aga olen positiivne, tean, et varsti yhel paeval peab ja saab nägu korda. Ikka kui vaatan ohtuti peeglisse siis tuleb meelde ytlus: pulmadeks paraneb ara. Loodan!
  Kogun raha, et hakata kaima korralikult regulaarselt naohoolduses, aga sellele kuluks alustades kuus 250 eur kindlasti..
  Tahaksin ka selle paevakreemi ara proovida, aga jallegi.. pole koige odavam

 • Avatar
  Vasta Jaanika 11. juuni 2018 at 21:22

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Jane Heinaru 11. juuni 2018 at 21:22

  Pâevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Liisa 11. juuni 2018 at 21:22

  Olen kreemide suhtes suht… tundlik? On vist õige sõna selle kohta. Isegi beebidele mõeldud vaht pani mu näo punetama.

  Prooviks päevakreemi ?

 • Avatar
  Vasta Maie 11. juuni 2018 at 21:21

  Päevakreemist ära ei ütleks, olen juba pika aega otsinud omale head kreemi. Otsaees koguaeg pisikesed punnid, nina ja otsaesine koguaeg kuivab. Ei aita maskid ka 🙁

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2018 at 21:21

  Prooviks siis selle öise variandi ära ?

 • Avatar
  Vasta M. 11. juuni 2018 at 21:20

  Üks päevakreem kuluks ära küll!!! ?

 • Avatar
  Vasta meriliis 11. juuni 2018 at 21:20

  Päevakreem kindlasti!

 • Avatar
  Vasta Krissu 11. juuni 2018 at 21:20

  Päevakreem sobiks 🙂

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2018 at 21:19

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Blue 11. juuni 2018 at 21:19

  Pulmaks nägu korda 😀 pks teine päevakreem ongi otsa saamas.

 • Avatar
  Vasta Kristiin 11. juuni 2018 at 21:19

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Silja 11. juuni 2018 at 21:19

  Ei ole ûhtegi kreemi kasutanud ja oleks hea meel selle kreemiga alustada 🙂 Päevakreemi sooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2018 at 21:19

  Ma küll just ostsin uue näokreemi aga sellel puudub minu näos vau efekt… seega Berrici soovin ära proovida küll 🙂 väga!

 • Avatar
  Vasta Greete 11. juuni 2018 at 21:18

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Jaanika 11. juuni 2018 at 21:18

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2018 at 21:17

  Päevakreemi topsis on põhi paistmas, seega kuluks uus kreem kindla peale ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 11. juuni 2018 at 21:16

  Öökreem kuluks ära.

 • Avatar
  Vasta Renna 11. juuni 2018 at 21:16

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Saskia 11. juuni 2018 at 21:16

  Päevakreem oleks minu mix nahatüübile ideaalne! Olen ka aastaid otsinud just seda õiget näokreemi, mis niisutaks, kuid samas ei jätaks nahka rasvaseks ja raskeks.

 • Avatar
  Vasta E 11. juuni 2018 at 21:16

  Minule paluks üks päevakreem. Nägin seda kreemi juba ühes youtube videos ja seal kiideti seda samuti ja juba siis mõtlesin, et tahaks väga proovida. Ja kuna nüüd lausa võimalus see endale võita, siis näpud ristis, loodan, et ehk õnn naeratab ometi ?

 • Avatar
  Vasta Kertu 11. juuni 2018 at 21:15

  Mul pole ühtegi korralikku päevakreemi ja oleks megalt vaja. Seega võtan loosist osa! 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2018 at 21:15

  Niisutav päevakreem!
  Pole leidnud omale “seda õiget” veel.

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2018 at 21:15

  Päevakreem kulub väga ära, sest nahk on rasedusega hästi kuivaks muutunud.

 • Avatar
  Vasta Kaisa-Liisa 11. juuni 2018 at 21:15

  Päevakreem. Mind ei ole just hea näonahaga õnnistatud. Olen koguaeg hädas ja ei ole endale ühtki sobivat kreemi leidnud. Kasutanud olen nii kalleid kui ka odavaid, parasjagu kasutangi mingeid täiesti suvalisi, mis kuidagigi oma asja ära ajavad. Igastahes testeri juba tellisin, ehk on see kreem just mulle ??

 • Avatar
  Vasta K 11. juuni 2018 at 21:14

  päevakreemi ?

 • Avatar
  Vasta Gedy 11. juuni 2018 at 21:13

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Helery 11. juuni 2018 at 21:13

  Päevakreem on olemas, juba teine purk, soovitan soojalt. Sooviks nüüd öökreemi ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristina 11. juuni 2018 at 21:12

  Päevakreem oleks küll väga hea 🙂

 • Avatar
  Vasta Merike 11. juuni 2018 at 21:12

  Üks hea öökreem kuluks väga ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2018 at 21:11

  Sooviks ka oma näonaha korda saada, päevakreem

 • Avatar
  Vasta sellestmison 11. juuni 2018 at 21:10

  Mul pole ammu ühtegi kreemi olnud, kuid mulle meeldib proovida häid uusi tooteid. Päevakreem on hetkel vajalikum kui öökreem.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2018 at 21:09

  päevakreem kuluks igati ära

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2018 at 21:09

  Öökreem tundub huvitavam, aga võidu korral vahet poleks, tahaks seda kreemi mis mu punnilist punetavat nahka taltsutaks ? ?

 • Avatar
  Vasta Siky 11. juuni 2018 at 21:08

  Öökreem oleks minu valik. Mul samuti probleemne nahk ja kui päevakreemi veel leiaks, siis öökreemid, mis ostan, annan aga edasi, täielik raharaiskamine. Kui alguses on ok, siis peagi on nahk eriti rasvane ja hommikuks punnid platsis. Ei kreemita, on nii kuiv ja kare.

 • Avatar
  Vasta Signe 11. juuni 2018 at 21:08

  Mina olen neid kreeme kasutanud juba 4 kuud ja varsti oleks päevakreemi juurde vaja 😉

 • Avatar
  Vasta Aet 11. juuni 2018 at 21:08

  Hea meelega prooviksin uut päevakreemi.

 • Avatar
  Vasta Annika P. 11. juuni 2018 at 21:07

  1 päevakreem pole kunagi liiast ?

 • Avatar
  Vasta Hegel 11. juuni 2018 at 21:07

  Päevakreem kuluks ära kuna ei ole leidnud seni ajani sobivat kreemi oma näonahale. Hetkel on näonahk nagu kuumaastik ? . Püüan kuidagi ohjata neid “künkaid” oma näol?

 • Avatar
  Vasta Kerttu 11. juuni 2018 at 21:07

  Tahaks seda niiii väga proovida. See kreem just ongi puudu. Ei ole osanud otsida endale sobivat. Ei viitsi kõikide kreemide jutte ja tagant etiketi pealt lugeda, siis jäängi poodi ???? loodan õnnele ????

 • Avatar
  Vasta Daisi 11. juuni 2018 at 21:06

  Hei-hei, minul oleks vaja päevakreemi, näo nahk on nii kuiv ja no ei ole leidnud seda õiget, mis aitakas selle probleemiga. ?

 • Avatar
  Vasta Signe 11. juuni 2018 at 21:06

  Mina olen neid kreeme kasutanud juba 4 kuud. Päevakreemi oleks juurde vaja 😉

 • Avatar
  Vasta Ann 11. juuni 2018 at 21:05

  Minul ka probleemne nahk ja pole omale siiani sobivat kreemi leidnud.
  Minu vannitoakappi sobiks üks mõnus päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Kaire 11. juuni 2018 at 21:04

  Päevakreemi oleks hädasti vaja.

 • Avatar
  Vasta Virks 11. juuni 2018 at 21:04

  Päevakreem oleks tore

 • Avatar
  Vasta S. 11. juuni 2018 at 21:04

  Prooviks ma heameelega päevakreemi ära.

 • Avatar
  Vasta Astrid 11. juuni 2018 at 21:04

  Vahetaks Madara välja eestimaise vastu, päevakreemi prooviks siis.

 • Avatar
  Vasta Diana 11. juuni 2018 at 21:04

  Vajan seda päevakreemi! 🙂

 • Avatar
  Vasta Gellu 11. juuni 2018 at 21:03

  Minul oleks tarvis uut päevakreemi.Nahk on väga kuiv ja siiani pole proovitud kreemid aidanud.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2018 at 21:03

  Mul on õudselt vaja päevakreemi. Pole eriline kosmeetikaspets ja kreeme valida ka ei oska. Näonahk on ka vahel vähem vahel rohkem punniline. Pole aastate jooksul õiget leidnud, aga sinu jutu põhjal peaks see mulle hästi sobima. Äkki mul siis ei kuiva nina helvestena peast ära. ?

 • Avatar
  Vasta Kristel 11. juuni 2018 at 21:02

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Jane 11. juuni 2018 at 21:02

  Päevakreemi tahaks proovida. Viimati kasutasin näokreemi u 1,5 a tagasi. Mul on nina ja otsaesine rasused ja pisut punnilised.

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2018 at 21:02

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Liia 11. juuni 2018 at 21:02

  Päevakreem oleks super.

 • Avatar
  Vasta Sssh 11. juuni 2018 at 21:01

  No proovin siis ka omale päevakreemi võita. Minu näonahk ka üsna tavaline, aeg-ajalt mõned punnid siin ja seal, aga lihtsalt nii ebaühtlase tooniga, et kerget meiki teha raske ja paksu meiki teha ei tahaks, eriti suvel. Seega loodan, et see kreem võiks olla lahendus minu murele ja sel juhul saan ka öökreemi tellida..ja miks ka mitte – mõte liikus ka mehe näonahale ja..hmm…Njah, prooviks, kas õnn naeratab ?

 • Avatar
  Vasta Raili 11. juuni 2018 at 21:01

  Öökreemi sooviks küll proovida. Mul veider näonahk, et üks kõik mis toodet kasutama hakates tekivad lõuale valusad nahaalused punnid ( jube valusad 🙁 ) , ehk see toode suudaks neid mitte tekitada 😀

 • Avatar
  Vasta M 11. juuni 2018 at 21:00

  Kindlasti öökreem, kuna ei ole siiani leidnud seda sobivat ja ehk toob see ka parem une 😉

 • Avatar
  Vasta dex 11. juuni 2018 at 21:00

  Endale ei paneks ever säilitusainete ja alkoholiga kreemi näkku, pesen nägu iga õhtu õrna oliiviseebiga ning panen astelpajuõli peale, sellel on põletikuvastased omadused ning teeb mu kergelt probleemse näonaha niii mõnusaks ja niisutatuks. Mõnus tervislik glow tuleb ka sellest. Soovitan kõigile, kellel on mingit nahahooldust vaja kuid ei ole raha kvaliteetseid kreeme kasutada. Odavaid kreeme ei tahaks, et üldse keegi kasutaks :/

 • Avatar
  Vasta Jansa 11. juuni 2018 at 21:00

  Mina sooviks ka päevakreemi, ma juba pikalt otsin näole head kreemi – no ei leia 🙁
  Testrid tellisin ka, suures lootuses et ehk on tõesti hea ja kui on ning loosiõnn ei naerata, tuleb ilmselt rahakotiraudu avada 😀

 • Avatar
  Vasta Gerli 11. juuni 2018 at 20:59

  Päevakreemi oleks vaja 🙂

 • Avatar
  Vasta Anni 11. juuni 2018 at 20:59

  Päevakreem kindlasti kuluks ära. Mitte miski pole suutnud mu näonahka ilusaks teha, ehk sellel õnnestub?

 • Avatar
  Vasta Egle 11. juuni 2018 at 20:58

  Päevakreem kuluks ära.

 • Avatar
  Vasta Sirli 11. juuni 2018 at 20:58

  päevakreem

 • Avatar
  Vasta Marlene 11. juuni 2018 at 20:58

  Päevakreemi sooviksin ?

 • Avatar
  Vasta kkb 11. juuni 2018 at 20:58

  Päevakreem, näonahk on viimasel ajal nii käest ära läinud ?

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2018 at 20:56

  Seda päevakreemi tahaks kyll endale väga ?

 • Avatar
  Vasta Hedvig 11. juuni 2018 at 20:56

  Palun-palun-palun päevakreemi ???

 • Avatar
  Vasta Diana 11. juuni 2018 at 20:56

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Killu 11. juuni 2018 at 20:55

  Uut head öökreemi oleks hädasti vaja.

 • Avatar
  Vasta Aiku 11. juuni 2018 at 20:55

  Minul on suur puudus päevakreemist, mul sai vist mingi 2 kuud tagasi otsa ja kuna ma kasutan vâga kallist kreemi, pole ma raatsinud uut osta ja mu nägu on täis neid põletikulisi mügarikke ?

  Vâga väga oleks vaja!
  Aitäh

 • Avatar
  Vasta Kerstin 11. juuni 2018 at 20:55

  Päevakreem kindlasti. Olen tellinud testrid ja sigahead tõesti aga kallid (kuid oma hinda väärt).

 • Avatar
  Vasta Keiri 11. juuni 2018 at 20:55

  Olen üldse väga kehv kreemi kasutaja. Samas näonahk vajaks mingisugust kreemi. Pole siiani leidnud seda ideaalset mida jäädagi kasutama. Niiet igasugune hea kreem sobiks mu riiulile ideaalselt ?

 • Avatar
  Vasta Heelika 11. juuni 2018 at 20:55

  No Berrichi päevakreem kuluks väga hetkel ära ?

 • Avatar
  Vasta Liivika Mäemurd 11. juuni 2018 at 20:54

  Öökreem

 • Avatar
  Vasta Merka 11. juuni 2018 at 20:54

  Päevakreemi sooviks, lugesin sealt, et need kreemid aitavad ka psoriaasi korral. Ma sellega kimpus, ja oleks huvi kohe teada kas tõesti see aitaks veidike.

 • Avatar
  Vasta Anne-Mai 11. juuni 2018 at 20:54

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Merka 11. juuni 2018 at 20:53

  Päevakreemi oleks vaja.. vana kreem hakkabki juba otsa saama ?

 • Avatar
  Vasta E.K. 11. juuni 2018 at 20:53

  Päevakreem, aitäh! ?

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2018 at 20:53

  Päevakreem kindlasti!

 • Avatar
  Vasta Karina 11. juuni 2018 at 20:53

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2018 at 20:53

  Minu vannitoakappi kuluks marjaks ära üks korralik päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 11. juuni 2018 at 20:52

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Jennifer 11. juuni 2018 at 20:52

  Päevakreem, sest on aknega viimasel ajal palju jama ning sooviksin näha, kas see miskit paremaks teeb. 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisi 11. juuni 2018 at 20:51

  Öökreemi prooviks küll ära

 • Avatar
  Vasta Olga 11. juuni 2018 at 20:51

  Päevakreem oleks ideaalne. Kuna minu näonahk on peale teise lapse sündi tuksis, siis üritangi leida enda jaoks seda sobivat.
  Ehk on just see, mida vajan ?☉

 • Avatar
  Vasta Janne 11. juuni 2018 at 20:50

  Päevakreem oleks vajalik, mul eriti jama kui mõni punn/vinn tekib, siis kohe arm järgi ja nii käin ringi pea kuu aega arm näos :S

 • Avatar
  Vasta Christi Lõhmus-Erg 11. juuni 2018 at 20:50

  Päevakreem sobiks imeliselt minu riiulile.

 • Avatar
  Vasta Gerli 11. juuni 2018 at 20:49

  Mehele kuluks meestekreem ära küll. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mariliis 11. juuni 2018 at 20:49

  Päevakreem oleks ülimalt vajalik! Ma olen ka juba miljon erinevat kreemi ära proovinud ja mitte ükski ei ole nagu SEE.

 • Avatar
  Vasta Gea Kiudorf 11. juuni 2018 at 20:49

  Mina tahaksin väga sellist kreemi, mis toidaks mu nahka ning teeks selle pehmeks. Mul on väga tundlik ja kuiv nahk ning sobivat kreemi polegi leidnud. Berrichi päevakreemi prooviks suurima heameelega.

 • Avatar
  Vasta Kadriann 11. juuni 2018 at 20:48

  Pöidlad peos, et päevakreem jõuaks minuni ?. Ehk õnnestub ka minul leida lõpuks midagi, mis nägu nii rasvaseks ei muuda, et jääks mulje nagu hommikuti sea rasva näkku määrin ?. Aastaid erinevaid asju proovinud ja kui alguses asi sobib, siis nädala pärast jälle nägu rasvane ja punniline ?. Olen juba käega löönud, kuid annaksin su kiidetud kreemile võimaluse.

 • Avatar
  Vasta S 11. juuni 2018 at 20:47

  Olengi just hetkel uue kreemi otsingul ja olen palju head kuulnud Berrichi kohta. Päevakreem oleks minu valik.

 • Avatar
  Vasta Marleen 11. juuni 2018 at 20:47

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta KristelN. 11. juuni 2018 at 20:47

  Hea päevakreem on olemas aga öökreem kuluks ka ära ?

 • Avatar
  Vasta Kristel 11. juuni 2018 at 20:47

  Hea päevakreem on olemas aga öökreem kuluks ka ära ?

 • Avatar
  Vasta Ingrid Rops 11. juuni 2018 at 20:47

  Päevakreem saigi otsa.

 • Avatar
  Vasta Jkk 11. juuni 2018 at 20:46

  Mulle kuluks niisutavkreem ära.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2018 at 20:46

  Päevakreemist ära ei ütleks?

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2018 at 20:45

  Päevakreem kuluks marjaks ära, näonahk tõmbab päeva jooksul mega kuivaks 😀

 • Avatar
  Vasta Viktoria 11. juuni 2018 at 20:45

  Päevakreem! ?

 • Avatar
  Vasta Kadi 11. juuni 2018 at 20:44

  Päevakreem kuluks marjaks ära. Ei ole leidnud veel seda õiget kreemi, mis võtaks ära nahakuivuse, kuid samas ei jätaks nahka rasuseks.

 • Avatar
  Vasta Aivi 11. juuni 2018 at 20:44

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Stinnu 11. juuni 2018 at 20:44

  Mul just hakkab päevakreem otsa saama ja mis oleks veelgi parem,kui saaksin seda uut ja huvitavat päevakreemi kasutada 🙂

 • Avatar
  Vasta Carolin 11. juuni 2018 at 20:43

  Tahaks ka seda päevakreemi. Mul ka üks hetk on kuiv nahk ja teine hetk hüüber rasune. I don’t know what to do!!

 • Avatar
  Vasta Merle 11. juuni 2018 at 20:43

  Berrichi päevakreemi olen ühe potsiku juba ära kasutanud. Jagus igapäevasel kasutamisel ca 3,5 kuuks. Just käisin I.L.Us uue järel. Aga öökreemina prooviks seda ka hea meelega ?

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2018 at 20:42

  Mul on puudu üks hea öökreem ?

 • Avatar
  Vasta Kersti 11. juuni 2018 at 20:42

  Päevakreemi oleks nii nii vaja 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaana 11. juuni 2018 at 20:41

  Berrich kreem kuluks vannitoakapi marjaks ära. Hea võtta ja kasutada.

 • Avatar
  Vasta A. 11. juuni 2018 at 20:41

  Niisutav ja matistav kergem kreem suveks oleks hea.

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2018 at 20:40

  Päevakreem absolutely , olen mõelnud proovida aga ma viimasel ajal neid asju nii palju proovinud, et rahast kahju. AGA kuna sul nuud spets kood seal, siis ma siiski ta ara ostan. Ostan paeva oma – võita voiks oo oma ka 😀

 • Avatar
  Vasta Anu 11. juuni 2018 at 20:40

  Päevakreemist tunnen puudust.

 • Avatar
  Vasta Kelly 11. juuni 2018 at 20:39

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Grete 11. juuni 2018 at 20:39

  Mu päevakreem sai just otsa nii, et uus kuluks hädasti ära!

 • Avatar
  Vasta Reku 11. juuni 2018 at 20:38

  Päevakreem- mul väga probleemne nahk ja kui see tõesti aitab sis peale seda võidetud kreemi olen ehk julgem ka selle raha kreemi jaoks välja käima ?

 • Avatar
  Vasta Martin 11. juuni 2018 at 20:38

  Meestekreem kuluks ära.

 • Avatar
  Vasta Pirjo 11. juuni 2018 at 20:38

  Pole kunagi öökreemi kasutanud, seega annaks heaga võimaluse!

 • Avatar
  Vasta Irina 11. juuni 2018 at 20:37

  Päevakreem võiks seal olla küll ?

 • Avatar
  Vasta MariaB 11. juuni 2018 at 20:37

  Öökreemi oleks vaja ?

 • Avatar
  Vasta Eliis 11. juuni 2018 at 20:37

  Tellisin endale ka millalgi need testrid. Ega ma algul midagi ei lootnud… aga kuskil peale 3 kasutuskorda( játkus kauaks?) oli nahk muutunud palju paremaks.
  Kuna kreemi hind siiski veidi kallis jâi ostmata.
  Valiksin päevakreemi?

 • Avatar
  Vasta Agne 11. juuni 2018 at 20:36

  Öökreem mul puudub,polegi kunagi eraldi seda ostnud.oleks huvitav proovida.

 • Avatar
  Vasta Siiri 11. juuni 2018 at 20:35

  Päevakreem kuluks marjaks ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2018 at 20:35

  Ma just kurtsin ükspäev õele,et mu nahk on kohutav. Otsaesine on rasune ja põsed kuivad nagu kõrb :/.. Vaatad ümberringi teisi siis enamustel nahk särab ja saavad end normaalselt meikida, mul peale jumestuskreemi peale kandmist nahk veel kolm korda kuivem.. meigiga peaks end hästi tundma,aga ma pigem tunnen end veel vastikumalt ja kibelen koju meiki maha võtma, sest kuivad laigud põskedel teevad häbi. Hädasti kuluks ära üks hea päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Andra 11. juuni 2018 at 20:35

  Minul kulub ära päevakreem. Nägu tihti pingul ja sügeleb,aga näokreemi pole, sest odavat pahna oma nahal katsetada ei julge (olen seda teinud ja pettunud) ja kallist ei jõua osta. ??

 • Avatar
  Vasta Liisa 11. juuni 2018 at 20:35

  Minul kuluks ära öökreem, et uut päeva säravana alustada! ☺️

 • Avatar
  Vasta Kerttu Palm 11. juuni 2018 at 20:34

  Kindlasti päevakreem?

 • Avatar
  Vasta Sandra 11. juuni 2018 at 20:34

  Päevakreem. Nägu viimasel ajal nii käest ära ja mitte miski nagu ei aitaks 🙁

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2018 at 20:34

  Päevakreem tundub olevat vajalik 🙂

 • Avatar
  Vasta Eva 11. juuni 2018 at 20:33

  Päevakreem oleks parim! Akne möllab 24/7

 • Avatar
  Vasta Sandra Hütsi 11. juuni 2018 at 20:33

  Kuna mul on ka üsna probleemne nahk ja sobivat kreemi ei ole siiani leidnud, siis sooviks seda päevakreemi väga! Rasedusega on punnid ja nahk eriti hulluks läinud. 🙁

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2018 at 20:32

  Päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Elis 11. juuni 2018 at 20:32

  Päevakreem kuluks ära ?

 • Avatar
  Vasta An 11. juuni 2018 at 20:32

  Öökreem oleks küll kift 🙂

 • Avatar
  Vasta Ave Püüa 11. juuni 2018 at 20:32

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Monika 11. juuni 2018 at 20:32

  Päevakreemi oleks kohe väga vaja.

 • Avatar
  Vasta Nella 11. juuni 2018 at 20:32

  Hetkel oleks vaja mõlemat, aga kuna ma öine kreemitaja eriti ei ole, siis tahaks päevakat?

 • Avatar
  Vasta K.A 11. juuni 2018 at 20:31

  Kuluks öökreem ära, sest näonahk on väga kuiv. Olen proovinud igasuguseid erinevaid kreeme ning pole veel leidnud seda õiget mis sobiks just täpselt mu näonahale. Lugedes sinu positiivseid kommentaare Berrichi kohta usun, et kreem
  sobiks ka minu näole ja teeks talle pai ?

 • Avatar
  Vasta Kirsika 11. juuni 2018 at 20:30

  Päevakreem. ? ?

 • Avatar
  Vasta Eva 11. juuni 2018 at 20:30

  Öökreemi tahaks mina 🙂 praegu määrin juba mitu kuud päevakreemi õhtuti peale endale.

 • Avatar
  Vasta Elis 11. juuni 2018 at 20:30

  Mina tahaks kaa päevakreemi proovida

 • Avatar
  Vasta Kaia 11. juuni 2018 at 20:30

  Üks päevakreem kuluks marjaks ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta E 11. juuni 2018 at 20:29

  Päevakreemi prooviks

 • Avatar
  Vasta Eva 11. juuni 2018 at 20:29

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Helerii 11. juuni 2018 at 20:29

  Mulle kuluks kindlasti päevakreem ära. Näo nahk nii käest ära et jube. Viimati oli näo nahk korras aastal 2015. Loodan väga loosile ??

 • Avatar
  Vasta K. 11. juuni 2018 at 20:28

  Öökreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 11. juuni 2018 at 20:28

  Kerge päevakreem kuluks ära. ?

 • Avatar
  Vasta Jaanika 11. juuni 2018 at 20:28

  Mulle kuluks ära üks mõnus päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2018 at 20:28

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Gerda 11. juuni 2018 at 20:28

  Päevakreemi oleks väga vaja! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kris 11. juuni 2018 at 20:28

  Kreemilooja…ehk tootja:D

  Aga soovin loosis osaleda ja puudu on päevakreem! ?

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2018 at 20:27

  Mul oleks öökreemi vaja, et ärgates juba särada!

 • Avatar
  Vasta Maret Lepp 11. juuni 2018 at 20:27

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Kertu 11. juuni 2018 at 20:27

  Ma pole mitte kunagi kasutanud öökreemi. Aga Sinu jutu põhjal tahaksin seda no niiiiiiiiii väga proovida! ?

 • Avatar
  Vasta Krissu 11. juuni 2018 at 20:27

  Öökreemist tunnen suurt puudust 🙂

 • Avatar
  Vasta MingiMann 11. juuni 2018 at 20:27

  See öökreem tundub just õige kreem, et pidada südamerahuga veel 10 aastat järjest oma 45.sünnipäeva:)!

 • Avatar
  Vasta Plika 11. juuni 2018 at 20:26

  Hädasti kuluks ära üks tasemel päevakreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Riina 11. juuni 2018 at 20:26

  Mul just sai näokreem otsa ja mõtlesin, mida uut proovida. See postitus tekitas tahtmise Berrichi päevakreem osta, aga hind nii krõbe mu jaoks. Loodame siis õnnele!
  https://www.berrichi.ee/toode/paevakreem/

 • Avatar
  Vasta Alina 11. juuni 2018 at 20:25

  Öökreem oleks väga õige valik minu jaoks ?

 • Avatar
  Vasta Marika 11. juuni 2018 at 20:25

  Päevakreem kuluks täitsa ära,kui nii hea kreem on, siis saan ehk oma laiskusest kreemitada ka üle ja sellega läheks ka näonahk paremaks. ?

 • Avatar
  Vasta Grete 11. juuni 2018 at 20:25

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2018 at 20:25

  See päevakreem on mul juba ilusti kapis olemas ja pidevas kasutuses. Minuarust on see natukene sellise.. savise lõhnaga? Mulle hullult meeldib see päevakreem ja kindlasti-kindlasti sooviksin ka öökreemi ära proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2018 at 20:25

  Mul hakkab just hetkel kasutusel olev päevakreem lõppema, seega uut päevakreemi oleks küll vaja ?

 • Avatar
  Vasta Kai 11. juuni 2018 at 20:25

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta EP 11. juuni 2018 at 20:24

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Maarika 11. juuni 2018 at 20:24

  Mulle tundub, et seesama päevakreem kuluks mulle küll ära ☺️☺️

 • Avatar
  Vasta Kati 11. juuni 2018 at 20:24

  Päevakreemi oleks hädasti vaja 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2018 at 20:24

  Öökreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Ketri 11. juuni 2018 at 20:23

  Öökreem kuluks ära..?

 • Avatar
  Vasta Kady 11. juuni 2018 at 20:23

  Päevakreemi sooviks proovida!

 • Avatar
  Vasta Anna 11. juuni 2018 at 20:23

  Üks hea päevakreem on mul puudu 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2018 at 20:23

  Päevakreemi sooviks küll ära proovida, selle palavusega on terve otsaesine punne täis ja igalpool näol ka veel 🙁

 • Avatar
  Vasta Tea 11. juuni 2018 at 20:23

  Minu vannituppa kuluks ära päevakreem.

 • Avatar
  Vasta Elina 11. juuni 2018 at 20:23

  päevakreem oleks väga kena 🙂

 • Avatar
  Vasta Janet 11. juuni 2018 at 20:22

  Ma pole leidnud ühtegi kreemi mis mulle meeldiks/sobiks. Nägu on nii pirtsakas, et jube. Äkki see aitabki? Päevakreemi sooviks.

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2018 at 20:22

  Päevakreemi ?

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2018 at 20:22

  Päevakreem?

 • Avatar
  Vasta A 11. juuni 2018 at 20:22

  Mul oleks päevakreemi vaja! ?

 • Avatar
  Vasta Merli 11. juuni 2018 at 20:22

  Päevakreem kuluks väga ära

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 11. juuni 2018 at 20:22

  Ka mina ei saa kurta, et mul oleks näonahaga suuri probleeme olnud ja mistõttu pole kunagi korralikku päevakreemi endale muretsenud, kuid nüüd kasutaks küll juhust ?

 • Avatar
  Vasta Laureen 11. juuni 2018 at 20:22

  Kuigi mul nahk on väga kuiv siis pole ikkagi eriline kreemitaja olnud. Äkki ongi õige kreem lihtsalt puudu olnud koguaeg.. Päevakreem kuluks kindlasti ära!

 • Avatar
  Vasta Getter 11. juuni 2018 at 20:21

  Minule kuluks päevakreem ära❤. Nägu on kuiv, laiguline ja kergelt punniline korraga?. Kerget leevendust on Eucerini kreem pakkunud aga tulemus pole päris see, mis sooviksin. Sooviksin väga seda oma õiget kreemi leida❤❤❤

 • Avatar
  Vasta Regiina Vimb 11. juuni 2018 at 20:21

  Ei ole kunagi väga kreemitaja olnud. Nägu ka selline et otsaesine rasuse mujal kuivab ja vahest kestendab ka. Prooviks hea meelega öökreemi

 • Avatar
  Vasta Katrin 11. juuni 2018 at 20:21

  Sooviksin proovida päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Helina 11. juuni 2018 at 20:21

  Päevakreem!

 • Avatar
  Vasta Aire 11. juuni 2018 at 20:21

  Kuna olen juba mitu aastat oma näoga kimpus, siis sooviksin seda proovida. Täpselt need samad valu tekitavad punnid tulevad mulle ühele põsele.. Lausa häbi on kuskile minna, sest need ei ole nende aastatega suutnud kaduda. Õigemini kaovad, aga kohe on kõrval uus asemel. Nägu punetab selle kohapealt ja näeb välja väga inetu.. Samuti tekib kulmude piirkonda meeletu kuivus.. Ükski kreem, mida olen proovinud, pole suutnud neid probleeme lahendada.. Kõige rohkem muidugi häiribki põse piirkond, mis on ikka väga kohutav.. Tunnen lausa, kuidas vaadatakse imelikult, nagu mingi haigus oleks kallal.. Ega endalgi pole mugav toast välja astuda..

  • Avatar
   Vasta Aire 11. juuni 2018 at 20:22

   Äkki oleks abi päevakreemist siis 🙂

 • Avatar
  Vasta Merit 11. juuni 2018 at 20:21

  Päevakreem ?

 • Avatar
  Vasta Mirruke 11. juuni 2018 at 20:21

  Mulle kuluks päevakreem ära. Eelmine sai otsa ja pole jõudnud uut tellida. Nahk on mul pigem kuiv ja harjunud nägu iga päev kreemitama (praegu olen sunnitud kasutama kehakreemi ?). See kreem tundub sobivat ?

 • Avatar
  Vasta Kristel Pikkas 11. juuni 2018 at 20:20

  Tundub, et ma ei ole oma 41 eluaasta jooksul leidnud kreemi, mis mu näonaha ilusaks teeks. Pole pubekanagi nii mitutsada punni omanud kui praegu. Aegajalt on lausa piinlik…
  Seega kindlasti tärkas minus lootus, et äkki on see kreem MINU IME!

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2018 at 20:20

  Hädasti oleks vaja päevakreemi. Jätsin pillid ära ja mu nägu on kohutav. 🙁

 • Avatar
  Vasta Karina 11. juuni 2018 at 20:20

  päevakreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Janeli 11. juuni 2018 at 20:20

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Kätlin Kase 11. juuni 2018 at 20:20

  Päevakreemi!

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2018 at 20:20

  Issand, ma ei ole veel leidnud omale sobilikku kreemi ja no näonahk on nagu pubekal, ise olen 32 ja nii õnnetu koguaeg 🙁
  Su kirjeldus oli nii kaasahaarav ,et ma kohe tahaks seda päevakreemi omale, 🙂

 • Avatar
  Vasta Greete 11. juuni 2018 at 20:20

  Päevakreemi

 • Avatar
  Vasta Riina Bàrmann 11. juuni 2018 at 20:20

  ?? pàeva kreem ??

 • Avatar
  Vasta Joanna 11. juuni 2018 at 20:19

  Alati kuivale näonahale kuluks päevakreem marjaks ära.

 • Avatar
  Vasta Helle 11. juuni 2018 at 20:19

  Päevakreem kõlab imeliselttt

 • Avatar
  Vasta Evelin 11. juuni 2018 at 20:19

  Mina sooviksin pãevakreemi katsetada 🙂

 • Avatar
  Vasta D 11. juuni 2018 at 20:19

  Päevakreemi valiks. Ise ei saa nii palju raha kreemitotsiku peale kulutada niiet peab loosi peale lootma 🙂

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2018 at 20:19

  Päevakreem kuluks hädasti ära?

 • Avatar
  Vasta Krthlin 11. juuni 2018 at 20:19

  Päevakreem 🙂 kuna nägu on kare ja pisikesi punne täis 🙁

 • Avatar
  Vasta Stiina 11. juuni 2018 at 20:19

  Päevakreem

 • Avatar
  Vasta Kertty 11. juuni 2018 at 20:18

  Päevakreem.

 • Avatar
  Vasta Sirli 11. juuni 2018 at 20:18

  Päevakreemi

 • Avatar
  Vasta Kris 11. juuni 2018 at 20:18

  Päevakreemil ongi kohe lõpp käes, reedeni saan hakkama! ?✌

 • Avatar
  Vasta Tiina 11. juuni 2018 at 20:17

  Sooviksin mehele päris oma kreemi

 • Avatar
  Vasta Eve 11. juuni 2018 at 20:17

  Öökreem kuluks ära, mul kuluks hea niisutust ära, kuna nahk kuivama kipub, samas pole siiani sobivat kreemi leidnud, mis mu segatüüpi nahka hästi hooldaks.

 • Avatar
  Vasta Keidi 11. juuni 2018 at 20:17

  Päevakreem kuluks küll marjaks ära! Ma olen ka see, kes öösel “pekki läbi näonaha välja immitseb” 😀

 • Avatar
  Vasta Maris 11. juuni 2018 at 20:17

  Mul on nii veider näonahk, et natuke on kuiv aga samas punniline ka. Ausalt öeldes olen kreeme siiani vältinud, sest kõik mis ma olen katsetanud, on ummistanud poore või tekitanud punne. Hea meelega katsetaks seda päevakreemi, sest äkki see ongi see õige, mida ma olen nii kaua otsinud 🙂

 • Avatar
  Vasta neiu 11. juuni 2018 at 20:17

  Jaaaaaaaaa nüüd puhub rahakotis tuul, tänks 😀

 • Avatar
  Vasta maki 11. juuni 2018 at 20:17

  https://www.berrichi.ee/toode/paevakreem/ . Hullult sooviks seda kreemi proovida, mul näonahk hästi põletikune ja päris tihti tekivad ka need nn nahaalused punnid ja päris valusad on. Olen igasuguseid asju proovinud kuid kasu ei miskit. Loodan et loosiõnn naeratab mulle ja saan natukenegi lootust et nahk muutub paremaks.

 • Avatar
  Vasta Jane 11. juuni 2018 at 20:16

  Uut päevakreemi oleks vaja. Vana on liiga rammus.

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2018 at 20:16

  Käisin täna just kosmeetiku juures, sest nahk niiii pekkis. Ja raha läks oi kui palju ja ta soovitas ka igast kreeme aga pärast protseduuri enda hinda ei tihanud kuidagi neid ostma, seega loodan loosiõnnele. Kuluks vägagi ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2018 at 20:16

  Mul on seda kreemi väga väga vaja!!! Ise nagu suur inimene juba, aga viimasel ajal hakkab ka mingi kahtlane puberteet näkku tekkima. Lisaks töötan kontoris, seega päevavalgust näen vähe ja silmaalused on ka nii siniseks läinud, et turgutus kuluks oioi kui palju ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 11. juuni 2018 at 20:16

  Mul on hästi kuiv ja tundlik nahk seega üks väärt kreem kuluks ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Raili 11. juuni 2018 at 20:16

  Öökreem.

 • Avatar
  Vasta AnneliR 11. juuni 2018 at 20:16

  Päevakreem oleks super. kannatan ka tihti selliste valusate punnide all nagu sina ?

 • Avatar
  Vasta MP 11. juuni 2018 at 20:16

  Minule kuluks vast see päevakreem ära. https://www.berrichi.ee/toode/paevakreem/
  Olen oma näonahaga nii hädas, et ei teagi milliseid kreeme veel soetada, et aitaks, sest siiamaani on ikka näonahk muutusteta. Isegi kallim variant pole aidanud, äkki nüüd selle tootega on teisiti? Aga, võidule lootma ei jää,kui ei võida pole ka hullu, tellisin tasuta testrid ja saan sellegi poolest järgi proovida, kui ime toode see siis on. 🙂

 • Avatar
  Vasta Geity 11. juuni 2018 at 20:16

  Ma olen väga nigel kreemi kasutaja. Kookosõliga määrin terve keha ning rohkem ei ole viitsinud. Seda postitust lugedes tekkis suur huvi päevakreemi vastu. Oleks vist aeg oma naha eest hakata hoolitsema ?

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2018 at 20:16

  Prooviksin öökreemi

 • Avatar
  Vasta Mer 11. juuni 2018 at 20:16

  Päevakreem. See kirjeldus oli lihtsalt imeline ja mul oleks naha ühtlustamiseks just midagi sellist tarvis.

 • Avatar
  Vasta Karina 11. juuni 2018 at 20:15

  Olen müüdud, tahaks väga näokreemi proovida, olen samuti nende jubedate nahaaluste punnidega pahuksis?

  • Avatar
   Vasta Karina 11. juuni 2018 at 22:57

   Päevakreem?

 • Avatar
  Vasta Kims 11. juuni 2018 at 20:15

  Minu vannitoa riiulil on üks tühi koht kreemile, mis niisutaks ja samas aitaks ka probleemse näonaha puhul. Hetkel kasutan bodyshopi sarjast öö ja päevakreemi, kuid need hakkavad otsa saama ja no juurde ei ostaks. Hommikuti näonahk lausa kleepub ja läigib nagu prillikivi 😀 rõve.
  Võit oleks praegu ideaalne, kuna ise ei raatsi veel kuu aja jooksul uut kreemi osta.

 • Avatar
  Vasta sylva 11. juuni 2018 at 20:14

  Minule kuluks ära öökreem, sest õhtuti enamasti ongi mul meeles end kreemitada. Muidu on mul sama mure, et tundun nagu oleksin rasvanägu.

 • Avatar
  Vasta Nele Kõli 11. juuni 2018 at 20:14

  Päevakreemi sooviks proovida. Tester ja tellitud ilusti ?

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2018 at 20:14

  Issand mulle kuluvad kõik kreemid marjaks ära, kuna isegi 30 aastasena on mu näonahk nagu 16 aastasel.

 • Avatar
  Vasta Mary 11. juuni 2018 at 20:14

  Uut öökreemi ootab minu vannitoa riiul, pole ühegagi veel Rahulnolnud, seega koguaeg erinevaid katsetanud.

 • Avatar
  Vasta Kr 11. juuni 2018 at 20:14

  Ma olen apteegist ostnud tavaliselt, kuna mul on akne. Sooviksin päevakreemi, et meigi all seda kasutada.

 • Avatar
  Vasta Kessu 11. juuni 2018 at 20:13

  Päevakreem on puudu ?

 • Avatar
  Vasta Joanna 11. juuni 2018 at 20:13

  Pole kunagi kreemitaja olnud kuigi nägu väga kuiv. Peaks vist selle päevakreemi ära proovima

 • Avatar
  Vasta Kätlin 11. juuni 2018 at 20:13

  Päevane kreem 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerts 11. juuni 2018 at 20:12

  Ega ilma meigita välja minna ei julge, nahk on nagu pubekal, vistrikud, valutavad punnid ja punetavad suured “muhud”. Ise olen kahe lapse ema, aga nahk on koguaeg pekkis olnud, loodan et saan midagi tõhusamat proovida ja kordki ilma meigita julgelt ringi käia. Kuna olen kodune, siis sobib ideaalselt päevakreem kuigi ka ööseks oleks hea midagi määrida, nahk ka üpriski kuiv .

 • Avatar
  Vasta Sille 11. juuni 2018 at 20:12

  Ei kasuta praktiliselt üldse näol kreeme, aga vanus on juba selline, et vist peaks. 😀
  Katsetaks küll.

 • Avatar
  Vasta Kati 11. juuni 2018 at 20:12

  Minule kuluks vannitoakappi päevakreem:)

 • Avatar
  Vasta Merilin 11. juuni 2018 at 20:12

  Praegune päevakreem on peaaegu otsas ja olengi just uut otsimas. Hea meelega prooviksin seda 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristel 11. juuni 2018 at 20:11

  Mulle kuluks kõige rohkem ära üks niisutav kreem. Ilma hommikuse kreemitamiseta on nahk kuiv ja kipub kestendama.

 • Avatar
  Vasta Altius 11. juuni 2018 at 20:10

  Sinu kirjelduse pōhjal vōin öelda, et täpselt sellist kreemi mul vaja ongi, eelistan öökreemi 🙂

 • Avatar
  Vasta Aile 11. juuni 2018 at 20:08

  Hõhh…häbi tunnistada aga mul polegi ühtegi näokreemi ?????? hea oleks proovida 🙂