Ma pean tunnistama, et mul pole kunagi näonahaga väga suuri probleeme olnud. Eks ikka on perioode, kus on see nahk natsa parem ja mõnikord natsa halvem, aga laias laastus võib öelda, et tegelikult on mind okei nahaga õnnistatud ja viriseda oleks patt. Blogijaametist olenevalt olen ma proovinud ka väga suurel hulgal näohooldusvahendeid, kuid vähesed on olnud sellised, et ei unustagi peale nädalat enam regulaarselt kasutamast. Nüüd olen ma aga ühe säärase leidsin – võin käsi südamel vanduda, et sellest ajast peale, kui Berrichi kreemid minu koju jõudsid, olen mina neid iga jumala päev ka kasutanud. Isegi siis, kui lapsed mu päevakreemi kuskile ära peita suutsid, võtsin ma kasutusele pataka testereid, sest lihtsalt ei tahtnud muid kreeme kasutada. Reaalselt- tulemused olid nii head, et tahtsin näha, kui heaks nad veel minna saavad.

Kui ma Berrichi testimist alustasin, oli mul just see periood, kus nahk oli enam-vähem, kuid just otsaesisele kippusid tulema nahaalused “punnid”, mis päris punniks ei läinud, aga tegid haiget ja olid siiski põletikus. Sääraseid oli umbes 4-5 tk. Kuna nad mulle tuka alla jäid, siis eriti neid näha ei olnud ja väga need mind ei häirinud, kui see osa vahele jätta, et nad puudutades valusad olid.

Alustasingi sellest, et hakkasin igapäevaselt kasutama päevakreemiöökreemi kasutan kreemilooja (alguses kirjutasin lihtsalt “looja” ja ülelugemisel kõlas see nagu ma räägiks vanajumalast endast, kes mulle kreemi soovitas) soovitusel ainult paar korda nädalas. Muidu võiks seda iga õhtu peale määrida, aga kuna see sisaldab muuhulgas mingis koguses retinooli (ehk A-vitamiini), siis luges Berit mulle sõnad peale, et kuna rasedad seda palju tarbima ei peaks, tuleks sellega vähe ettevaatlikum olla. Ma tegin ise ka veits uurimistööd ja tegelikult sain teada, et ilutoodetes olev retinool on koguseliselt nii väike, et selle üle muretsema ei pea. Aga no ma lihtsalt ise olen jäänud niimoodi kasutama, et paar korda nädalas öökreemi ja iga päev päevakreemi.

Kõik pudelid on varustatud õhukindla pumbaga, mis tähendab seda, et lõpuks on võimalik saada kätte väärt kraami iga tilk, mitte seda koos pudelipõhjaga ära visata, sest ei saa enam kreemi kuidagi kätte. See aga tähendab ka seda, et alguses tuleb mingi 5-6-7 korda korgile vajutada, et kreemi tulema hakkaks. Ma alguses arvasin, et see on katki ja hakkasin eriti hüsteeriliselt vajutama, kuni pool vannituba korraga seda täis pritsitud sai. Igatahes teile teadmiseks, siis olge ettevaatlikumad kui mina.

Mis on esimene asi, mida teie teete, kui uue kreemi saate? Mina igatahes nuusutan seda ja Berrichiga on nii, et alguses meenutas see lõhn mulle kummimadratsi lõhna :D Mitte just kõige ahvatlevam aroom, aga imelikul kombel ei olnud see vastumeelne, vaid kuidagi õrnalt tuttav. Praeguseks olen ma selle lõhnaga nii ära harjunud, et ma seda “kummimadratsi” lõhna ei suuda tuvastada, isegi kui proovin. Seega mingit lillearoomi oodata mõtet pole, pigem on see selline… taimesem, mis kuivades minu meelest heinakõrte moodi lõhnama jääb.

Koguseliselt tuleb seda kasutada väga vähe. Õpetus ütles, et panna euromündi suurune kogus kreemi per kord, aga minul kulub täpselt nii palju:

Sellest kogusest on enam kui küll, et saaksin ära kreemitada terve näo ja natukene kaela ka. Nimelt kasutan mina seda nii, et  sellest kogusest panen näpuga natukene ninale, põskedele, otsaette, lõuale ja kaelale ja siis hõõrun laiali. Kreem on alguses hästi tihke ja sametine, kuid laiali hõõrudes muutub vedelaks ja valgeks, justkui … kreem, hehe.

Esimene tulemus, mida ma märkasin järgmisel päeval, olles eelmisel päeval kasutanud nii päevakreemi, kui ka öökreemi – nahk oli ÜLI pehme. Tavaliselt muutub mu nägu öösel veitsa õliseks, ma ei tea miks, immitsen näo kaudu pekki või midagi, aga see oli üks esimestest hommikutest, kus nahk oli lihtsalt niisutatud ja pehme. Olin väga positiivselt üllatunud ja nõnda määrisingi ma ka juba järgmine hommik meigi aluskreemiks primeri pähe just jälle Berrichit.

Nädal kasutamist ja punetavad kohad näost olid kadunud. Muidugi ega ükski punn igavesti ei kestakski ja ära võisid nad nädalaga ka ise kaduda, ilma kreemitamatagi, aga mida ma märkasin oli see, et kreem võttis põletiku koheselt ära. Umbes päevaga. St punn oli alles, aga valu enam ei teinud. No ja vahetult peale seda kadusid nad sootuks. Üli hea ju!

Nagu ma kurtsin, siis enne reisi suutsid lapsed mu kreemi ära peita, aga õnneks oli mul piisavalt testereid, et sain reisi üle elada ja nüüd sain uue täissuuruses pudeli. Kahju, et ma ei tea teile öelda kaua see kestab, aga mul on tunne, et VÄGA kaua. Seega ei laseks ma ennast ka krõbedast hinnast heidutada, sest tõesti see töötab, see on su nahale hea ja vähesest kogusest piisab, et ennast ära kreemitada.

Ma võiksin siia kopida ka kodukalt pikad jutud, et mis seal sees on ja mida iga koostisosa teeb, aga seda saate ise ka kodukalt lugeda, näete, see asub SIIN. Tahtsin selle postitusega lihtsalt teile kogemust jagada ja öelda, et mina julgen seda siiralt ja südamest proovida. Nahk on niisutatud, särab ja punne ei ole mul mitte kuskil. Viimasel ajal ei viitsi ma tihtipeale isegi jumestustooteid kasutada, sest nahk on korras ja mis seda päiksepaiste käes ikka meigiga veel koormata. Olgu öeldud, et veel kuu tagasi ei oleks ma seda teha tihanud, sest nahk oli kuidagi ebaühtlane ja osadest kohtadest kuiv, teistest rasvane. Nüüd on kõik mõnus ja mina oskan näpuga näidata vaid Berrichi peale, kes selles “süüdi” on. Kes ei usu, proovige ise. Mina sain ühest testerist kaks päeva ennast kreemitatud ja testeri saab kodukalt endale puhta tasuta tellida – SIIT. Võtta võib lausa iga kreemi testeri, seega soovitan võimalust kasutada, sest ma usun, et ka teie kogete juba paari päevaga seda, et nahk on pehmem, mõnusam ja siidjam. Siis on ka julgem endale suur kreemipotsik koju tellida, eksole. Kes selle julge sammu otsustab teha enne jaanipäeva, saavad koodi “suvi15” kasutades ka 15% soodukat!

Ühele teist tahaksin ma aga kohe selle täissuuruses kreemi kinkida. Et loosis osaleda, jäta lihtsalt kommentaar, et milline kreem sinu vannitoakappi marjaks ära kuluks. Juba reedel loosin kreemi välja!

*Postitus sündis koostöös Berrichiga

Jaga: