Blogijad on viimasel ajal siin stiilist rääkinud, aga mina ei oska selle koha pealt midagi kaasa rääkida. Stiilne olemine mulle oluline ei ole, pigem huvitab mind see, et mis on puhas, käeulatuses ja läheb selga. See, kas keegi mind vaadates oma peas (või kuskil foorumis) hiljem arutab, kui stiilne või stiilitu ma olen, ei kõiguta mind üldse. No mis sa ära teed, kui ei huvita. Ka teiste riided ja stiil mind oluliselt mõtlema ei pane. Selles suhtes, et kui keegi väga kummaliselt ja ebaharilikult riides on, siis ma ikka märkan, aga nagu keegi väitis, et no tahad või ei taha, ikka peas kas kritiseerid või mõtled, et äge on  – tee või tina, minu aju nii ei tööta. Ma olen täna kohtunud viie-kuue inimesega ja ma ei suuda meenutada, mis ühelgi neist seljas oli. Kuigi jah, Pere Optika omanikul Jaanil olid väga silmatorkavate jõuliste raamidega prillid ja ma tabasin ennast korra mõttelt, et vau, nii julge valik, aga see on see prillipoe omamine, kui saad julgelt testida ja katsetada. Nii et okei, MIDAGI mulle on täna silma hakanud, aga ka suure raha eest ei suudaks ma meenutada, mis Kardolgi seljas on. Vot nii pime olen ma teiste riietuse koha pealt. Aga teie?

Üldiselt leian ma, et see on jällegist täitsa hea, sest kui mind ennast ei huvita, mis mul seljas on, siis ei saa mind oluliselt huvitada, mida teised ka sellest arvavad, sest muidu peaksin ma omakorda jällegi oma rõivavalikute juures alati mõtlema, et kas see on nüüd stiilne ja mida teised küll arvaksid, seda ma ju jälle ei viitsi. Seega elan ma edasi just nii, nagu viimased 28 aastat elanud olen – kannan seda, mis meeldib, mis mugav on ja mis rõõmu teeb. Sest stiilne olemine mulle eraldi eesmärk ei ole. Muidugi mul poleks selle vastu midagi, kui ma juba eos oleksin sündinud maru stiilsena, aga mis teha. Sama moodi lepin sellega, nagu ka sellega, et mulle pole antud pakse pikki juukseid ja sipelgapeenikest pihta.

Seega pean ma avalikustama nüüd esimese asja, mida ma riiete juures vaatan – hind. No isegi kui mul raha natsa rohkem on, siis ikkagi eelistan ma pigem odavaid asju osta, sest noh, need on odavad! Muidugi on mul ka kapis kallimaid asju ka, aga pahatihti on minu lemmikuteks saanud just miski, mis mul hea hinnaga skoorida õnnestunud on. Eelmine kord näitasin teile juba oma roosat seelikut (SIIN). Sedapuhku saan teile Happeakist järjekordset leidu näidata, mille orginaalhind on 45€, kuid hetkel on neil suur ale ja see on homseni 70% alla hinnatud, mis teeb kleidi hinnaks 13.50€. Kui see nüüd on ühe mugava, pehme ja öko-tex standardiga kleidi eest palju, siis odavamani ma teid kahjuks hetkel suunata ei oska. Kleit näete, on SIIN. Ahjaa, kui kasutad veel sooduskoodi “mallukas10” saate kleidi lausa hinnaga 12.20!!!

Minu kleit on M suuruses ja viimane kord panin ta isegi perepildistamisele selga, seega on mul selle postituse jaoks pildimaterjali küll ja veel!

Minu kleit on M suuruses ja ma olen kindel, et ma saan seda mõnuga raseduse lõpuni kanda, sest ta venib hästi. Ongi hea siis ei pea mõtlema, et kas mõni pekivoldike kuskilt välja piilub – siis on kõik aus titekõht. Aga kuna see lõige pole mega liibuv, siis saab teda ka pisemate voltide olemasolul kanda.

Mulle täiega meeldib see lõige, aga kas see ka STIILNE on, seda ma ei tea :D

Ega ma nüüd ei tea, äkki on mu kõik lugejad mega stiiligurud ja on ammu mu stiilituse peale verd oksendanud, aga õnneks ma järelikult korvan seda oma uskumatu šarmiga ja kauni näolapiga, mis muul põhjusel te mind ikka edasi armastaksite. Igatahes on ühel teist võimalik võita endale seesama kleit, sedasama on muuseas rohelist kah (SIIN), aga tegelikult ma ei hakka siin oma maitset peale suruma ja okei-okei, võitja saab endale valida ÜKSKÕIK millise naistetoote Happeak lehelt. Ma isegi soovitaks siin neile, kellele seesama kleit meeldib, see endale hoopis kiirelt ära tellida, sest see on nii hea hinnaga (neid pole ka palju järel) ja võidu korral hoopis midagi muud valida, mis kallim on ;)

Loosis osalemiseks pead sa omama Insta kontot ja hakkama @happeakeesti kontot jälgima. Lisaks jäta mulle ka kommentaar, millise toote sina võidu korral endale valiksid. Et te kaua ootama ei peaks, siis toimub loos juba sellel reedel!

Ärge siis Happeaki soodukat kasutamata unustage, see kestab ainult homseni! Ja kui lisate ostukorvis veel sooduskoodi “mallukas10” saate kogu korvilt veel 10 prossa soodukat, nii et saate mõnusalt hea hinna kõigelt, mis meeldib ja silma hakkab :)

*Postitus sündis koostöös Happeak’iga!

Jaga: