Kardo läks eile sõpradega Elvasse, ma jäin lastega koju konutama. Päris mõnus oli, tsillisime aias ja mängisime kolmekesti ilma suuremate vaidlustega. Neid ikka aeg-ajalt tekib. Näiteks läks Mari ükskord super närvi, kui ma ütlesin, et ma füüsiliselt ei saa tigu nagu beebit hoida…. Uskumatu ikka, mida need lapsed välja suudavad mõelda ja mille peale solvuda.

Ahjaa, esimest korda suutis riidest mähe öösel lekkida. Süüdlane olen mina ise, sest ma miskipärast mõtlesin, et ma panen ainult ühe sisu sisse, mitte kaks, nagu ma muidu alati panen. Muidu on suva, voodipesu masinasse ja asi ants, aga kui siin ilmas on midagi, mida ma vihkan kirglikult, siis on selleks voodipesu vahetamine. Need tekid on alati nii suured ja udja siis seda kotti sinna teki peale. Pfft, see on alati Kardo töö olnud. Samas oleks Kardo kodus, poleks ka mu voodi pissine, sest tema oleks kindlasti kaks sisu mähkmesse pannud, nii et süüdistada on siiski ainult ennast ja karistuseks saabki siis see võrratu voodipesu vahetus.

Mul oli täna plaan jälle väike koristustiir teha, paar blogiasja tahavad ka tegemist, aga see kõik peab jääma lõunaune ajaks, sest  praegu sain ma pool tundi rahu vaid selle pärast, et nad hakkasid telekast lastelaule vaatama ja tantsima. Kaua nad seda enivei teha ei viitsi, mistõttu ma pean siin kohe klounaadi tegema hakkama.

Lõpetuseks – ma olen öelnud, et mul on Taxify arve üldiselt mitu-mitu-mitu sotti eks. Ideakas variant, kuidas see taandada 11€ peale – vaheta maksevarianti. Enne sain iga kuu lõpus suure arve ja surin seest, nüüd panin nii, et iga sõit läheb kohe kaardilt maha ja palju parem on elada, nagu ei kuluks üldse! :D Imeline kokkuhoiunipp, eks.

Ps! Taxify saadab oma arveid NÕUE nime all, huvitav, miks? Arve kõlab palju paremini. Iga kord kui ma selle NÕUE NR 7363663 saan, siis mulle tundub, et see oleks nagu mingi ähvardus tasumata jäänud teenuste eest vms :D

 

Jaga: