0
Uncategorized

tere hommikust!

4. august 2018

Kardo läks eile sõpradega Elvasse, ma jäin lastega koju konutama. Päris mõnus oli, tsillisime aias ja mängisime kolmekesti ilma suuremate vaidlustega. Neid ikka aeg-ajalt tekib. Näiteks läks Mari ükskord super närvi, kui ma ütlesin, et ma füüsiliselt ei saa tigu nagu beebit hoida…. Uskumatu ikka, mida need lapsed välja suudavad mõelda ja mille peale solvuda.

Ahjaa, esimest korda suutis riidest mähe öösel lekkida. Süüdlane olen mina ise, sest ma miskipärast mõtlesin, et ma panen ainult ühe sisu sisse, mitte kaks, nagu ma muidu alati panen. Muidu on suva, voodipesu masinasse ja asi ants, aga kui siin ilmas on midagi, mida ma vihkan kirglikult, siis on selleks voodipesu vahetamine. Need tekid on alati nii suured ja udja siis seda kotti sinna teki peale. Pfft, see on alati Kardo töö olnud. Samas oleks Kardo kodus, poleks ka mu voodi pissine, sest tema oleks kindlasti kaks sisu mähkmesse pannud, nii et süüdistada on siiski ainult ennast ja karistuseks saabki siis see võrratu voodipesu vahetus.

Mul oli täna plaan jälle väike koristustiir teha, paar blogiasja tahavad ka tegemist, aga see kõik peab jääma lõunaune ajaks, sest  praegu sain ma pool tundi rahu vaid selle pärast, et nad hakkasid telekast lastelaule vaatama ja tantsima. Kaua nad seda enivei teha ei viitsi, mistõttu ma pean siin kohe klounaadi tegema hakkama.

Lõpetuseks – ma olen öelnud, et mul on Taxify arve üldiselt mitu-mitu-mitu sotti eks. Ideakas variant, kuidas see taandada 11€ peale – vaheta maksevarianti. Enne sain iga kuu lõpus suure arve ja surin seest, nüüd panin nii, et iga sõit läheb kohe kaardilt maha ja palju parem on elada, nagu ei kuluks üldse! 😀 Imeline kokkuhoiunipp, eks.

Ps! Taxify saadab oma arveid NÕUE nime all, huvitav, miks? Arve kõlab palju paremini. Iga kord kui ma selle NÕUE NR 7363663 saan, siis mulle tundub, et see oleks nagu mingi ähvardus tasumata jäänud teenuste eest vms 😀

 

Loe ka neid postitusi!

16 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Mari 5. august 2018 at 11:32

  Vahetasin Taxify Yandexi vastu välja. Arvetest jäi alles 1/3.Soovitan soojalt proovida. Taxify kasutan ainult siis kui Yandexi vaba masinat pole. Näide:Kui last ämma juurde viin, siis Taxify arve on ca 11 euri, Yandexi 3.80

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. august 2018 at 12:37

   ma kasutan ka 90% ajast yandexit 🙂

 • Avatar
  Vasta Ingrid 5. august 2018 at 05:57

  Ainuke koht kus sa kättesaadav oled ? seega pliis tšeki oma fb postkasti. Kirjutasin sulle…ükspäev ?

 • Avatar
  Vasta Liise 4. august 2018 at 21:20

  Mul tuleb pärast maksmist Taxify tšekk “Taxify Receipts” nimega, aga “NÕUE” on veidi agressiivne, tõesti ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. august 2018 at 22:01

   Mul peale igat sõitu tuleb ka eraldi see taxify receipts vms, aga kuu lõpus see arve on alati nõue, nagu oleks megalt sees neile ?

 • Avatar
  Vasta Bbb 4. august 2018 at 15:44

  Meil näiteks kodus reegel, et vahetame alati koos voodipesu 😀 Koos on lausa lõbus 😀

 • Avatar
  Vasta Katrin 4. august 2018 at 11:14

  Me vihkame mõlemad voodipesu vahetamist, seega lahendame asja väga täiskasvanulikult ja teeme kivi-paber-käärid iga kord kui see kohustus ette tuleb. ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. august 2018 at 11:23

   Kardo on pikem, tal on lihtsam seda teha 😀

   • Avatar
    Vasta JJ 4. august 2018 at 22:58

    Ärge ajage kotti, vaid keerake kott tekile peale. Selleks peab tekikott pahempidi olema, so kui pessu paned, siis ära võttes võikski juba tagurpidi jätta. Mina kasutan seda varianti, mille käigus torkad käed kotti sisse, üles nurkadesse, ja võtad nendest nurkadest tekinurgad pihku ja keeradki tekikoti õigesti peale. Aga on ka nö rullimismeetod.

    Ümberpööramismeetod:
    https://www.youtube.com/watch?v=msOo4xxEnvs

    Rullimismeetod:
    https://www.youtube.com/watch?v=DRPfudNNd8Y

    Mis pikkusesse puutub, siis lühemad inimesed võiks tekikotti soptsutada ise voodil seistes.

    • Avatar
     Vasta rrr 5. august 2018 at 12:33

     Rullimismeetod on mingi ehtne nali vist 😀 Selle aja peale kui ta seda tekki alles kohendas seal tekikoti peal, on mul ümberpööramis tehnikaga ammu kõik tehtud. 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 4. august 2018 at 11:12

  Heh vahetaks mu härra siis mõnikord voodipesu- istub nagu potilill ning ei liiguta midagi- ma võin ise tekikotti sisse uppuda, aga tema appi ei tule 😀 Lisaks- me oleme käinud 4 päeva lastega ujumas ja mittemeelega päevitamas. Aga vaat sellist põletusevalu pole veel varem tundnud- hommikune liikumine on kui mõnel hädisel tudisejal- jalgu ei saa isegi sirgeks lükata, nii valus on… aga täpselt nagu sinul- süüdistada on ainult iseennast…. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. august 2018 at 11:23

   Proovi aaloet!

 • Avatar
  Vasta Ma 4. august 2018 at 10:04

  Mu jalad valutavad. Lihtsalt infoks.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. august 2018 at 10:17

   Mul valutasid eile ja mitte keegi neid ei masseerinud 🙁

  • Avatar
   Vasta Ma 4. august 2018 at 10:23

   Kui hirmus. ?
   Mul selline tunne, et sääremarjad plahvatavad vist varsti. Ei aita enam helbevann-geel-graanulid magneesiumikombo mitte muhvigiiiiiii. 4 nädalat tähtajani… ??

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 4. august 2018 at 11:03

    Mul just KANNAD valutavad 😀