KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

teise inimese rahakotis sobramine*

7. oktoober 2018

Öeldakse, et teise inimese rahakotis pole ilus sobrada, aga ma siiski lasen teil seda täna teha. Ja et aus olla,siis ma pikalt ei kasutanud üldse rahakotti, vaid kaardihoidjat. Sularaha mul enamasti ei ole ja eluks ongi vaja ju kaht kaarti – ID kaart ja pangakaart. Kahjuks läks nii, nagu minu puhul ikka läheb. Kõigepealt kadus mingi sajas pangakaart, siis kaardihoidja ise. Õnneks ID kaart ilmus ise kuskilt välja ja seda ma uuesti tegema ei pidanud, vedas!

Kuna aga kõik ära kadus ja ma lootsin, et äkki rahakott on suurem ja raskem ära kaotada, siis ostsin 10€ eest Montonist endale ühe musta isendi, mis alguses väga ilus oli, aga juba mingi kuu ajaga katki läks. Ääred hakkasid narmendama ja väga ilus teda kotist välja kraamida ei olnud, mistõttu läksin tagasi klassika peale: kotipõhjas ID kaart ja pangakaart. Aeg-ajalt natsa sularaha ka. Sellise hoiusüsteemi imeline külg on see, et sa võid suvakohtadest raha leida, kui sa seda kõige vähem oodata oskad. Samas miinuseks on see, et kõik asjad on noh, kogu aeg kadunud.

Ma isegi ei suuda vist kahe käe sõrmedel kokku lugeda, mitu pangakaarti mul olnud on viimase paari aasta jooksul, tõesõna. Mõnikord leian ma need hiljem üles, aga enamasti mitte. Ei tea, kuhu musta auku need kaovad, maru tüütu on see igatahes.

Jõuame nüüd pointini ka, ma tahtsin näidata, et ma sain eile Von Baeri käest kingituseks uue rahakoti ja ladusin selle ilusasti vajalikku kraami täis, ise hakkasin mõtlema, et huvitav, mis teiste rahakottides on. Käekotid on veel järgmine level, ma ei hakka sinna minemagi praegu, sest minu kotist võib tavaliselt KÕIKE leida – prügist kuni äädikapudelini välja… Aga jah, see on teine teema, kui ma kunagi randomly oma koti sisu teile ette laon. Ma püüan tabada võimalikult audentset hetke, ehk siis ma ei taha seda enne meelega koristada ja viisakamaks sättida, vaid esitleda teile kotisisu kogu tema segaduses. Rahakotike on aga uus, tema pole jõudnud veel sassi minna. Ja mahutab nii palju!

Ma olen öelnud, et ma ei tee reklaami asjadest, mis mulle endale ei meeldi ja VB tooted on meie pere lemmikud juba mitu aastat, sellest ajast, kui meie koostöö kunagi hakkas. Mina sain endale toona seljakoti kingituseks ja Kardo musta. Läks aga nii, et ma kandsin seda kotti IGA PÄEV, sest noh, mul vaja palju asju kaasa tassida. Ma oleks seda kotti vist surmani kanda saanud, aga kass otsustas sinna peale suvel häda teha ja nõnda pidin ma kotist loobuma. Õnneks oli veel Kardo oma ka olemas, mis nüüd vist on ametlikult rohkem minu oma, ups! Olgu need käekotid nii kaunid kui tahes, seljakotid on PARIMAD! Eriti VB omad – vastupidavad, ilusad, lukud käivad mega mõnusalt ja kergelt ja mahutavad palju. Mida veel tahta, onju.

No see rahakott on samasuguste omadustega, tõsijutt. Ma toppisin ta eile asju täis, aga ometi ei jäänud ta imelikult punni ja sulgus vaevata. Ja no vaadake vaid, kui ilus. Mina lasin endale veel oma logo peale graveerida, aga no võib ka näiteks initsiaalid vms. Ja võib muidugi mitte midagi ka graveerida lasta, niisama on ka ilus. Aga kingitusena oleks ehk graveering omapärasem.

Minu rahakoti sees on hetkel siis kõik hädavajalik: minu ja laste ID kaardid, minu uhiuued juhiload (omg, ma oman juhilube!) ja paar kliendikaarti. Mul peaks eksisteerima ka Rimi ja Maxima kaart, aga eks nemadki on läinud sinna musta auku, kus mul ülejäänud kaotsis asjad on.

Tunnistan, et mul polnud sularaha ja siis käisin seda Kardolt võtmas, et mitte päris vallavaese muljet jätta 😂

Üks kaarditasku käib rahakotti magnetitega, et kui sul nii palju vaja pole sahtleid, siis võid välja võtta.

Sendisahtlis on Rennied. Neid ON VAJA. Nendeta EI SAA kodus lahkuda. Lisaks see jupp, millega ma saan tavalisi kõrvaklappe enda telefoni külge panna (mul pole normaalset klapiauku).

See RinoQuick on lihtsalt parim leiutis maailmas, ma ei tea, kuidas ma enne selleta nohuperioode üle elasin. Lihtsalt kleebin selle endale pluusile (või lastele voodisse) ja lööb nina kohe lahti. Toppisin ühe igaks juhuks rahakotti. Las ta olla. Veel peab ühe ema rahakotis olema plaastreid. Ausalt öeldes, mitte selleks, et äkki keegi kriimustab ennast, vaid Mari jaoks on plaastrid suurim kingitus siin ilmas ja ta vist sureks jalapealt maha, kui ta vähemalt korra päevas kuskile plaastrit ei saa. Eriti. Suurte.Vigastustega võib lubada ka ühe trööstiplaastri kasutamist, sest need maksavad hingehinda, aga on ka kõige tahetum plaaster meie varude seas. Ps! See ei ole tegelikult plaaster, et haava peale seda panna ei saa, pigem… karvane kleeps või nii.

Uue rahakoti masseerisin nahakreemiga sisse ka. Hoiatan – see haises alguses RÄIGELT. Ma juba mõtlesin, et selge pilt, ma ei saa enam rahakotti kasutadagi, sest mu rasedanina läks selle peale hulluks, aga õnneks umbes tunniga see kingaviksilõhn kadus ja nüüd on rahakott lihtsalt natsa naha lõhnaga, nagu uued nahktooted ikka on.

Kardo sai ka kingituseks kaardihoidja, aga sellest ma ei saa praegu head pilti teha, sest ta põrutas sellega koos Tartusse.

Mis on kõige imelikum asi, mis teil raha kotis on/on olnud? Mul oli ükskord näiteks beebide uriiniproovi kotike mingi kaks kuud rahakoti vahel, sest ma ootasin õiget hetke 😂 Ühesõnaga, tahaks teile ka rahakoti kinkida. Millise?  Eks valige ise mida te soovite sõltuvalt sellest, kas teile meeldivad meeste rahakotid, või naiste rahakotid. Seal on neid erineva suurusega, isegi clutch on valikus, kui tahadki sellist kotti, mida hea autosse visata ja natukene rohkem kraami kaasa võtta, kui rahakotti mahuks. Samas on ka väiksemaid pisematesse kottidesse. Kuna võidurahakoti võib ka ju ära kinkida, siis andke teada, et millist rahakotti teie saada sooviks ja kas ehk ka graveeringuga? Võitja loosin välja juba kolmapäeval, Mari sünnal! ✌️

*Kott saadud kingitusena Von Baerilt

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

513 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Andra 17. oktoober 2018 at 00:32

  Jeesus… Ma viimasel ajal ei viitsi loosis üldse osaleda, mitte kuskil…mott on vist maas, sest võita õnnestunud pole kunagi. Praegu ka läksin sinu pandud lingile, et ahh, ostan omale samasuguse…agaaaa, et siis, ei osta ka 🤪 heal asjal hea hind. Seega “almaš taevaiša, palun laše mul jušt šee kord võita!” tahan täpselt seda sama, mis sa kingiks said.

  • Reply Mallukas 17. oktoober 2018 at 00:37

   see loos juba läbi, sry :(

   • Reply Andra 17. oktoober 2018 at 11:29

    Jaaa, ma hommikul mäletasin, et Mari juba sai ju teod. 😄 Aga no, kui öösel uneajast loed postitusi, mis on vahele jäänud beebi kõrvalt, siis võibki mõelda, et Mari tahab ju niikuinii, et ta sünnipäev oleks uuesti kolmapäeval 😂 aga VB ei pea tahtma su lugejaid topelt premeerida 😄 Ei ole hullu, ükskord me võidame niikuinii!!! 😜

 • Reply Kaisa 15. oktoober 2018 at 00:30

  Ma olen kindel, et mu ema rõõmustaks just sellise (https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/) punase iluduse üle! :)

 • Reply Maria 14. oktoober 2018 at 19:55

  Kingiksin emale, sest tal läks hiljuti rahakott katki. Punane W1. Jõuludeks oleks see nii ilus kink talle.

 • Reply Anu 14. oktoober 2018 at 12:08

  Ma eriti loosides ei osale tavaliselt, aga seekord küll. Mina sooviks naiste rahakotti W1 ja musta värvi. Tundub juba pildilt vaadates kvaliteetne ja stiilne. :)

 • Reply Eveli 11. oktoober 2018 at 14:50

  Sooviks sellist punast graveeringuga :)
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply Kristiina 11. oktoober 2018 at 14:29

  Mina sooviksin W2 tumepunast rahakotti, kuhu oleks minu nimi peale graveeritud. Praegune rahakott on juba 6 aastat vana ja vaikselt laguneb :D

 • Reply Mirjam 11. oktoober 2018 at 14:06

  Ma nii väga vajan uut rahakotti, mis kohe ära ei lagune.

 • Reply Mia 10. oktoober 2018 at 21:30

  Mulle meeldiks kõige rohkem samasugune punane, mis Sul on. Praegu on mu rahakotiks üks pisike vikerkaarte ja ponidega …miniatuurne meigikott :D Täiskasvanud inimeste ees on veits piinlik seda välja võtta vahel, siis kallan oma kaardid taskusse laiali ja teesklen, et need peavadki seal olema. Rahakotis on alati villiplaastrid ja ohatiseplaastrid ning silmatilgad.

 • Reply Kaisa 10. oktoober 2018 at 20:02

  Rahakott W2 tundub ülimugav variant olevat :) jätaks endale!

 • Reply Eneli 10. oktoober 2018 at 16:16

  Oi osaleks ka seekord loosis. https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ selline punane graveeringuga oleks super! Olen kuulnud, et rahakoti värvusel ka oma tähendused: punane pidi raha hoidma ja roheline toob raha sisse.
  Ise kasutan hetkel ainult kaarditaskut ja sendid on igal pool käekotis, jope taskus ja kus iganes veel laiali. Võtaks ka vahelduseks korraliku rahakoti kasutusele.

 • Reply lilllll 10. oktoober 2018 at 15:08

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/ Selle tahaks oma emmele kinkida, sest tal just läks rahakott katki, ise ta endale vaevalt sellist osta raatsib. Graveeriks tema nime ka peale, siis oleks eriti armas :)

 • Reply Grete-Maria 10. oktoober 2018 at 14:21

  Mehele kingiksin uue rahakoti. Vihjab teine juba pikemat aega et rahakott katki. Need VB omad väga stiilsed. Valiksin talle “Franklin” rahakoti ja oleks ju armas lisada ka tore graveering.

 • Reply Birgit 10. oktoober 2018 at 13:57

  Mu enda väga kaua vastu pidanud rahakott on juba mõnd aega selline, et”krt, varsti on piinlik kotist välja võtta”, siis oleks mul hädasti uut vaja ja sooviksin seda:

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

  Enda praegusest rahakotist leidsin just ühe ammu kadunud võtme! (endiste naabrite korteri oma muideks), niidi-nõela komplekti ja plaastreid (mille olemasolu mul kunagi meelde ei tule kui neid vaja on.

 • Reply Kairixxx 10. oktoober 2018 at 12:05

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Mina sooviksin sellist rahakotti , koos graveeringuga :)
  Ise veidraid asju rahakotis ei kanna- ikka raha, kaardid ja tšekid-arsti külastusajaga visiitkaardid. Käekoti sisu on see, mis kriitikat ei kanna :D

 • Reply Kätlin 10. oktoober 2018 at 11:49

  Kingiksin mehele pruuni Classic münditaskuga rahakoti, sest vana vajab juba väljavahetamist.

 • Reply Kristi 10. oktoober 2018 at 11:07

  Mu mehele oleks vaja uut rahakott, nt selline sobib väga hästi: https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/#tab-description

  Kui võidaksid siis kingiks selle talle isadepäevaks :)

 • Reply Kristiina 10. oktoober 2018 at 09:40

  Minu vana vajaks hädasti väljavahetamist ja uue rahakoti üle oleksin küll õnnelik :)
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ oleks minu valik, värvilt must ja graveeringuga :)

 • Reply Monica 10. oktoober 2018 at 08:07

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

  Must 😊 graveeringuga 🤗

  Mõtlen juba pikemat aega omale uue rahakoti osta aga siiani pole normaalset leinud.

 • Reply Krista 9. oktoober 2018 at 23:59

  Plaanin ka juba tükk aega rahakoti väljavahetamist, üsna ära kulunud teine juba… Uus graveeringuga rahakott kõlaks küll hästi 🤤
  See must meeldib hullult https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

 • Reply Liina 9. oktoober 2018 at 23:46

  Mina sooviks sellist punast, mahuksid kõik kaardid ära ja isegi telefon
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply Helena 9. oktoober 2018 at 23:40

  Kvaliteetse rahakoti võtaks küll. Rahakotti pidevalt laste eest peites on see ikka vatti saanud.
  Naiste rahakotile vb graveerikski peale “Emme oma” ehk õpivad vaikselt lugema ka varsti.

 • Reply Lepatriinu 9. oktoober 2018 at 23:11

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ oeh selline punane graveeringuga oleks unistuste rahakott! 😍

 • Reply Diana 9. oktoober 2018 at 22:22

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  See oleks mulle ideaalne sest vana rahakott on põhimõtteliselt ribadeks sest topin sinna pidevalt telefoni ja autovõtit kuna ma ühtegi käe- või seljakotti ei tunnista enamasti kuhu need asjad mahutada. Poodi minnes haaran autost rahakoti, topin kõik muu sinna sisse ja lähen.
  Välja valitud rahakoti juures on see käepael sest kuna töllan ringi rahakott näpus siis tihti tekib olukordi kus seda kuhugi panna pole, kui midagi vaadata vaja ning kaks kätt käiku läheb. Käepaela abil saab kott siis käe küljes rippuda ning ma ei pea seda korraks kuhugi toetama.

  Aga rahakotis leidub mul hetkel raha (vahest o
  😂), erinevad kliendikaartid, enda ja laste id-kaartid, plaastrid, peavalu rohi, renni (raseduse ajast jäänud), kõrvarõngad, plaastrid, puugi vaktsiini etiketid (kuna lapsed said erineva firma omad siis pean meeles pidama kes millise sai), dokumendi fotod kallitest inimestest, looduslik sääsetõrje plaaster, erinevaid pabereid meeldetuletustega, ruloo keti ühenduslüli, klamber, enda ja laste euroopa ravikindlustuskaartid, juhiload, firma pangakaart, kaartike kus kirjas nii minu kui firma a/a number, no-spa, poe kviitungid mis vajavad säilitamist (garantii) ja pole õigesse kohta jõudnud ja teatripiletid.

 • Reply Annika 9. oktoober 2018 at 22:19

  Meeldib https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ tumepruun ja graveering oleks ka tore :)

 • Reply SIILIRAAM 9. oktoober 2018 at 21:55

  mis leidub minu rahakotis?! ikka loomulikult 7a vanused pärnu sõidutalongid, mis on kasutatud. nüüd mõtled, “KES HOIAB KASUTATUD BUSSITALONGE RAHAKOTIS???” No, vanasti pärnus käis väike sahkermahker, 1 piletit sai mitu korda kasutatud. Sinna juurde ka küüneviil, mis aitas eelmise läbilöödud kellaaja maha viilida ja siis uue peale teha. Nad on jäänud vanast harjumusest eelmisest kotist asju ümber laadides automaatselt dokkide vahele. Enam õnneks nii pätt pole, aga noh, kooliaeg on vaene aeg!

  ideaalne oleks punane naiste nahast clutch W3

 • Reply Kertu Liik 9. oktoober 2018 at 21:50

  Punane W2 on nii ilus! Ei ole kunagi sellist lukuga rahakotti olnud, prooviks ära.

 • Reply Jane 9. oktoober 2018 at 20:39

  Võidu korral sooviks graveeringuga seda meeste rahakotti https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Kaia 9. oktoober 2018 at 17:00

  See punane sobiks ideaalselt! :)
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply A 9. oktoober 2018 at 16:45

  Plaastrid ja valuvaigistid vist suht tavalised asjad. Aga üks sos tampoon oli ka üsna pikalt seal.
  Mees just rääkis, et oleks uut rahakotti vaja :) must Classic Münditaskuga Rahakott sobiks hästi.

 • Reply Reelika 9. oktoober 2018 at 16:08

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Punane on nii ilus!! 😍😍😍

 • Reply Kätlin 9. oktoober 2018 at 15:59

  Cluch oleks minu valik, sest ma olen oma kolm korda kindlasti telefoni maha pillanud, sest käed on asju täis. Mul oli rahakott kuhu telefon ei mahu. See tähendab, et välja minnes on kas käed või taskud asju täis – rahakott, telefon, auto ja korterivõtmed ning üldjuhul prügikott ning laps, kes nõuab sülle. See on hea variant veel. Tavaliselt lisandub veel mõni lapse mänguasi, mis kisaga vaja kaasa võtta. No ja kui poest tuled on asju kordades rohkem.
  Graveeringuga palun, aitäh! 😊

 • Reply Janeli 9. oktoober 2018 at 15:45

  https://vonbaer.ee/pass-portmonee-passihoidja/ Hãrrale just sobiv kingitus 😍😍

 • Reply Eliiza 9. oktoober 2018 at 13:03

  Meeste rahakott Classic Münditaskuga,must👍

 • Reply Sirle 9. oktoober 2018 at 11:05

  ai link jäi panemata – sooviks seda https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply Sirle 9. oktoober 2018 at 11:04

  Minul on rahakotis kivi – pidi õnne tooma ja käekotis näiteks kastanimunad, mille vennapoeg kinkis – ka hoian õnne eesmärgil. Rahakotis mul nii palju jama ei leidu kui käekotis, seal tõesti leidub kõike: käärid, meigiasjad, plaastrid, kastanid, hunnikutes ravimeid, lõhnad, kalendermärkmik, tavaliselt 10 erinevat pastakat, hügieenivahendid jne, jne

 • Reply Sigrid 9. oktoober 2018 at 10:44

  Sooviksin seda: https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

 • Reply Silja 9. oktoober 2018 at 10:25

  Ma ka üsna hiljuti hakkasin autoga rohkem ringi sõitma ja jube tüütu on suurt käekotti kaasas vedada kogu aeg. Selline mõnus naiste nahast clutch kuluks küll ära. https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Sooviks ka graveeringut ka peale, et keegi minu kotiga minema ei jalutaks.

 • Reply Elena 9. oktoober 2018 at 10:02

  Hei!
  Oleksin väga õnnelik kui saaksin omale sünnipäevaks Naiste Nahast Rahakott W1. Ma olen sinuga ühes paadis, sest alati on mõni kaart kadunud, koju ununenud või isegi katki läinud, sest korralik koht, kus neid koos sularaha ja muu vajaliku inventaariga, hoida mul puudub. Viimane seik minu rahamajanduses oli see kui jõudsin maal külapoe ette ja avastasin, et olin tulnud vale jopega ja just vajalik pangakaart oli maal oleva jope taskus. Autos olid kõik muud hetkel ebavajalikud kliendikaardid, id kaardid ja muidu kaardid. Mõtlesin sel hetkel seal poe ees istudes, et nüüd on käes see hetk, kus saab ainult ennast kiruda, et õige rahakott puudub. Sel korral sai asi lahendatud tänu telefonis olevale Swedbank äppile ja tema kiirele raha küsimise funktsioonile. Kandsin poe ees raha inimesele, kes samal ajal andis sularaha vastu, et saaksin poodi minna :D Selline lugu :D :D

 • Reply Merilin 9. oktoober 2018 at 08:48

  Mina valiks ka omale clutch’i. Väikelapsega kahekesi linnas käies ideaalne. No kuskile pole telefoni ja võtmeid panna. Käekott ka nagu liiga kohmakas kaasas tassida.

 • Reply Elis 9. oktoober 2018 at 07:50

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

 • Reply Kaisa 9. oktoober 2018 at 04:10

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Mina valiksin võidu korral sellise musta värvi.
  Ilus lihtne.
  Eelmise ostsin omale liiga suure.
  Kõige imelikum asi, mis rahakotis olnud…arvan, et hügieenitarbed😀

 • Reply S. 9. oktoober 2018 at 01:52

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/ mina valiksin selle oma peikale. Tal sünnipäev tulemas ja see vana närakas mida ta hetkel rahakotina kasutab, ei kõlba kuskile. Laseksin peale ta nime graveerida. :)

 • Reply Ursula 9. oktoober 2018 at 00:20

  https://vonbaer.ee/grant-nahast-kaardihoidja/
  See oleks minu valik ja kingiks selle oma nooremale vennale ning laseks ta nimegi peale graveerida :)!

 • Reply Helena 9. oktoober 2018 at 00:08

  Mina sooviks väga seda rahakotti Naiste Nahast Rahakott W2. Kuna kaarte ikka on natuke ja vana rahakott läks paar kuud tagasi katki siis saakski lõpuks kõik ilusti ühte kohta kokku panna. Mina sooviks ka graveeringut.

 • Reply Elisabeth 9. oktoober 2018 at 00:01

  Sooviks seda punast! Kingiks oma kalliletädile
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ Graveeringuga

 • Reply Kenely 8. oktoober 2018 at 23:07

  Muidugi ei ütleks ära uuest rahakotist. Aga seekord kingiksin hoopis mehele münditaskuga rahakoti, kuna tema oma vajaks juba ammu välja vahetamist.

 • Reply Laura 8. oktoober 2018 at 23:02

  Punane nahast clutch oleks ideaaaaalne. Praegune rahakott meenutab sinu Montoni oma.. seega oleks aeg üks vägev ja korralik rahakott leida😜

 • Reply Reelika 8. oktoober 2018 at 22:57

  Ma valiks võidu korral:
  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Endale :)

 • Reply Kristel 8. oktoober 2018 at 22:53

  Minule meeletult meeldivad sellised suured rahakotid sest, et kui ma olin pisike piiga siis minu vanaemal( nüüdseks inglite juures) oli selline nahast kus rahatähekesed olid korrektselt suuruse järgi ning mega sirged ( ekstra palus posteljonil kes tollal pensioni koju tõi sirgeid ja uuemaid rahatähekesi) lisaks see lõhn mis selle
  Rahakoti juures on nii hea ja nostalgiline minu jaoks. Minu jaoks on erilise tähendusega just selline w 1 rahakott sest mitmeid aastaid tagasi olid need juba moes ning hinnatud. Ja loomulikult aegumatu tegumood igati naiselik
  Ja vajalik igale emale, vanaemale, naisele.

 • Reply Janeli 8. oktoober 2018 at 22:39

  Minu praegune rahakott vastab sinu kirjeldusele Montoni rahakotist peale kuu aja kasutamist :D natuke piinlik on seda juba poes kotist väljagi võtta. Uut olen otsinud, kuid päris igasugust ka ei taha. Von Baeri kottidest jäi silma W2 tumepunane mudel. Punane rahakott peaks kuulu järgi ka raha sisse tooma :P jään loosiõnnele lootma.

 • Reply Anna 8. oktoober 2018 at 22:30

  Kirjutasin pika ja korraliku vastuse ning see lendas kuskile kurrunurruvutisaarele vist, sest siit ma seda enam ei leia. Aga hirmsasti tahaks sellist rahakotti nagu Sul on, ainult et sinist:) Seega kirjutan uuesti et osaleda loosis ikka:) vabandan kui olen pimekana ning tegelt mu esimene postitus tuli ka ikka läbi ..

 • Reply Kairit 8. oktoober 2018 at 22:27

  Naiste Nahast Clutch W3 (punane) ❤️❤️❤️
  Sulle suured rahakotid meeldivad, mitte et mul küllaga raha seal oleks aga naiste värk ju (kõik peab kaasas olema).
  Hetkel mul rahakotis 5€, paar pangakaarti, id-kaart, juhiload, kliendikaardid, mingid ostutsekid, valuvaigisti, salfakas, prillide puhastus lapike.

 • Reply Marii 8. oktoober 2018 at 22:24

  Hea meelega kingiksin oma mehele uue rahakotti, sest vana on nii kulunud juba, et kahju vaadata… Ja graveeringuga 😊

  See oleks super talle https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/

 • Reply kr6bin 8. oktoober 2018 at 22:06

  Mina võtaks vist selle punase clutchi – imeilus! Tellisin kord VB-lt mehele rahatasku, oleme väga rahul. Nii praktiline ja ilus!

 • Reply Kaia 8. oktoober 2018 at 21:39

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/
  Kingiks oma issile kellel varsti sünna tulemas ja rahakott juba narmendab 😅

 • Reply Mari 8. oktoober 2018 at 21:34

  See daamide tumepunane clutch oleks ideaalne. Äkki lõpuks ometi suudan ka oma elu ilusti organiseerida? Motivatsiooni ju sellise kaunitariga oleks.

 • Reply Sirle 8. oktoober 2018 at 21:32

  Pole midagi imelikku rahakotis kunagi olnud, sest sinna lihtsalt ei mahu peale kaartide mitte midagi. :(
  Mina valiksin endale punase W2 rahakoti, no niiiii ilus!!

 • Reply Helena 8. oktoober 2018 at 21:20

  Mina valiksin võidu korral oma mehele selle tavalise kaarditasku, sest laps tõmbas vana pooleks.

 • Reply Õnneseen 8. oktoober 2018 at 21:12

  Vaatasin siis oma rahakotti ka 😂 leidsin Norra münte ja Suurbritannia münte, peotäie kliendikaarte, 1 täiesti toimiva pangakaardi, kutse arsti vastuvõtule (24.aprill), 8 erinevat poenimekirja erinevatest aegadest, 2 tabletti ibuprofeeni ja kondoomi 😂😂 Ainult raha ei olnud! Mulle väga meeldib punane daamide clutch W3, sest sinna mahub rohkem kraami 😜

 • Reply Daisi 8. oktoober 2018 at 20:53

  Mina valik selle punase – – > https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Peale laseks graveerida enda ja tütre nime ❤️.
  Minul pole kunagi rahakotid kaua kestnud, hakkavad narmendama, kaarti taskud lähevad katki jne. Ei ütle ära ühest korralikust ja ilusast rahakotist, vast püsib raha ka rohkem siis rahakotis, kui kogu aeg uut ostma ei pea 😁

 • Reply Mariann 8. oktoober 2018 at 20:44

  Mulle meeldiks naiste nahast rahakott W2. Olengi praegu uue mahuka rahakoti otsingul, kuhu telefoni ka ära mahutaks. See sobiks ideaalselt. Värv võiks must olla – sobib kõigega.

 • Reply Siiri 8. oktoober 2018 at 20:42

  Pole rahakotis midagi eriliselt imelikku old :D
  Rahakotti sooviksin omale, sest praegune on juba vana näss :D
  Meeldiks selline: https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ , tumepunane ja peale graveeritud võiks olla SirTsu .
  :)

 • Reply Nele Kõli 8. oktoober 2018 at 20:34

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Issand seda punast tahaks endale 😉

 • Reply Vivian 8. oktoober 2018 at 19:06

  Kuigi olen ise samasugune kellel kaardid ja raha igal pool laiali tean, et mina ei suudaks sellist rahakotti väärtustada ükskõik kui palju ma ka ei prooviks kasutaks ma hiljem ikka ilmselt “koti- ja taskupõhjasüsteemi”. Seetõttu soovin loosist osa võtta hoopis sooviga võita meeste classic münditaskuga rahakotti oma elukaaslasele sünnipäevaks, tal on vana juba nii läbi, et mündid kukuvad münditaskust välja kuna see enam kinni ei püsi :D osalen kindlasti loosimises! :D

 • Reply Liis M 8. oktoober 2018 at 19:04

  Ma kingiks võidu korral võimaluse mehele, et ta saaks endale uue rahakoti valida :)

 • Reply Arle 8. oktoober 2018 at 18:06

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

  Hetkel paraku ei oma mitte ühtegi rahakotti,kuid see rahakott tundub no nii ilus, et sellist omada oleksvsuur õnn ja rõõm. Hetkel ongi kaardid mööda kotti laiali ja nii need paraku ära ka kaovad.Kui fortuuna soosib on tore kui aga läheb teisiti tuleb rahakoti investeering ette võtta.

 • Reply Maarja 8. oktoober 2018 at 18:06

  :) proovin enda loosiõnne ka siis esimest korda ära. Mulle meeldiks graveeringuga rahakott kinkida emale, kelle eelistus oleks kindlasti järgmine https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/. Värv oleks kindlasti punane :P

 • Reply M 8. oktoober 2018 at 17:58

  Sooviks meeste rahakotti, sest mu mehel on rahakott juba päris jubedas seisus ja ta on ära teeninud ühe korraliku rahakoti.

 • Reply Triinu 8. oktoober 2018 at 17:46

  Mina sooviks oma mehele classic münditaakuga musta rahakotti graveeringuga.

 • Reply Marge 8. oktoober 2018 at 16:22

  Sellise koti üle oleks õnnelik. Sest ei oma juba mõnda aega rahakotti, hetkel kaarduhoidja, et kaarte hoida ikka koos.
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Punane oleks super äge ja graveering ka.

 • Reply Ann 8. oktoober 2018 at 15:58

  Väga ilus on see naiste punane W2 rahakott :)
  Ja väga äge idee, et saab ka nime peale graveerida!

 • Reply Kerttu T 8. oktoober 2018 at 15:49

  Väga asjalik rahakott, see peab naisel olema nagu kindlus – kogu elu seal sees ju! Meeldiks võita W1 ja pruun (kingiks graveeringuga oma õele ;) )

 • Reply Aivi 8. oktoober 2018 at 15:34

  Praegu kasutan kaarditaskut. Kuna mingil hetkel avastasin, et ei kasuta sularaha ja siis piisas kaarditaskust ka. Nüüd olen proovinud hakata sinna toppima ka sularaha, jube kortsus ja inetu. Seega rahakott oleks väga vinge võit. Antud juhul meeldiks väga ”Naiste Nahast Rahakott W2” :)

 • Reply Diana 8. oktoober 2018 at 15:18

  Mina sooviksin sellist, hetkel Aliexpressist tellitud 3a vana räbal :D

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

 • Reply Margit S 8. oktoober 2018 at 14:56

  Mina sooviks meeste rahakotti,sest ma reaalselt soetan iga aasta või lausa 2x aastas mehele uue rahakoti,need lihtsalt lähevad kõik katki. Antud brändi tooteid enne kasutanud ei ole, äkki need on vastupidavamad ja enam ei peaks koguaeg rahakotte ostma :)

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

 • Reply K 8. oktoober 2018 at 14:47

  See must clutch koos graveeringuga oleks küll äge võit :)
  Ja täitsa iseendale sooviks, kui loosiõnn naerataks..
  Mul leidub rahakotis kõike hariliku, lisaks vanema lapse hoiule antud Taukari allkiri(hoian juba ca paar aastat, ei ole fänn) :D..plaastrid jms ka must be..õnnekivi, et ikka kotis alati raha oleks..kõige kummalisem asi ilmselt on olnud poisil ära tulnud nabakönt..see reisis oma aasta ringi enne kui ta lapse mälestuste kasti lõpuks ära pistsin.

 • Reply Kaisa 8. oktoober 2018 at 14:44

  Ma sooviks naiste oma- emale oleks hea kinkida, kaua mingi nässakaga ikka ringi peab lippama… Graveeringuga ofkoors :)
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply Merka 8. oktoober 2018 at 14:38

  Just läks pisikesel Türgist juba peaaegu 10 aastat tagasi ostetud riidest rahataskukesel lukk katki, nii et uus rahakott oleks kui rusikas silam auku! Valiksin punase https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ ja graveeriks oma nime samuti peale :)

 • Reply Elise 8. oktoober 2018 at 14:29

  Mul on ka Montonist, tol hetkel vist 15€ eest ostetud rahakott. Ta on näinud nii kassikriimustusi kui ka ärakadumisi, aga pole raatsinud uut osta. Ja võiks öelda pigem, et mida seal rahakotis ei leiduks. Minu jaoks on rahakott nagu naise käekott, mahutab palju ja tihti ei leia sealt vajalikku kraami üles.
  Aga tegelikult tahaksin hoopis oma emale kinkida rahakoti, sest hetkel kasutab ta mu isa vana😂. Kõlab päris halvasti, aga ta pole sellist täiesti temalikku veel leidnud, aga VB punane oleks küll nagu täitsa talle loodud.

 • Reply Vaike 8. oktoober 2018 at 14:07

  Classic meestele värskele Peipsile kingituseks :p

  • Reply Vaike 8. oktoober 2018 at 17:56

   Peiksile* Neetud autocorrect.

 • Reply Marta 8. oktoober 2018 at 13:37

  Aah, tahaks nii väga omale uut rahakotti. Tellisin praeguse kuskilt eBayst ja see laguneb iga nurga peal ära ja küll ma üllatun kui kuskilt nurga tagant mõni jupp vastu jalutab. Midagi väga imelikku rahakotis ei olegi peale erinevate kaartide, ainult lahustuvad peavalutabletid ja need võtavad kambakesi seal mõnusalt ruumi. :D
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ selline tumepunane oleks ideaalne ning sellisele laseks ka oma initsiaalid juba peale tekitada, oleks väga ainulaadne :)

 • Reply Siret 8. oktoober 2018 at 13:34

  Oleks vaja samuti yhte ilusat uut rahakotti,kuhu saaks panna oma tutikad load ja muud vajalikud dokumendid ja kliendikaardid 😊🤗

 • Reply Cathreen 8. oktoober 2018 at 13:30

  Rahakott on minu jaoks üks väga vajalik kott⭐️Kuna kott on pidevas kasutuses, siis aastas enamasti vahetan ikka korra seda. Minu rahakotist vôib ka kôike leida- alustades koera ussirohust lôpetades kôrvarôngastega☺️

 • Reply Tiina 8. oktoober 2018 at 13:26

  Oi, minul on küll rahakotti vaja. Just sellist naiste rahakotti nagu sinu pildil (W2 mudel). Initsiaalid graveeriks peale puhtalt edevusest :)
  Eelistan vastupidavaid asju, mis kestavad pikalt – ei jõua igal aastal uut hankida. Pidevalt lagunevad mul rahakotid ära või siis ei ole ikkagi piisava funktsionaalsusega. Viimased paar aastat olen lootusetu näoga mööda poode käinud ja rahakotte vaadanud – liiga suur, liiga väike, liiga kallis jne.
  VonBaeri rahakoti puhul võlub just see magnetiga väljavõetav osa. Kui vaja teatrisse vm üritusele minna, kuhugi kogu rahakotitäit asju ei ole vaja, siis oleks see imeline lahendus. Täna on mul eraldi olemas väike (ja veits räbaldunud ning määrdunud) mündikott kuhu teatrisse või peolemineku puhul mõned kupüürid ja paar kaarti pressin. Väga välja võtta teatris seda käekotist ei julge, on teine selline… päevinäinud :D
  Lisaks see, et siis unustan raudselt järgmisel päeval pangakaardi õigesse rahakotti tagasi tõsta ja siis avastan ennast poest ilma kaardita….
  Kõige imelikum asi rahakotis… no ilmselt mingid ravimid, mida pole kuhugi mujale osanud pista. Mõnikord leiab sealt ka mälukaardi (nt fotokast väljavõetud, kuhu sa ikka selle mujale paned), märkmepaberid mingite telefoninumbritega (hiljem enam ei mäleta, kelle number) ja palju muud põnevat. Igal juhul on rahakotis ruumi alati vähe.
  Aga clutch stiilis kotti ka ei julge hankida, sest raudselt suudan sinna siis 200 miljonit asja toppida :D

 • Reply Karin 8. oktoober 2018 at 13:21

  Ni-i-i-i ilusad rahakotid, clutch on eriti vinge, nii et minu valikuks osutuks selline must https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

 • Reply Pille 8. oktoober 2018 at 13:11

  Ma väga kahtlen, et mu rahakotis 29 aasta jooksul mitte midagi kummalisemat olnud pole, aga kõige värskem näide lähiajast: ükspäev rahakotist tšekke välja visates leidsin kusagile varjatud sahtlisse piinliku hoolega kokku volditud tühja sõõrikukoti. Pani muigama natuke see koduse ema salaelu, kui õhtusel poetiirul käies väike salamaius ka ostukorvi maandub, mida kellegi teisega jagada ei taha, nii et see autos ära hävitada tuleb ja asitõendid ka peita :D

  Kuna mul on tüdinemise soolikas jube lühike, siis meeldib mulle vähemalt korra aastas oma rahakotti välja vahetada. Korralik nahast rahakott sellist kohtlemist ega sahtlinurgas oma korra ootamist kindlasti ei vääri. Küll aga on meie peres veel üks kukkur, millel on vist juba venitusarmid sellest, kui kiiresti ma igal palgapäeval punni tõmmanud rahakotist oma jao välja tõmban :D Niisiis valiks võidu korral hoopis meeste Classic Münditaskuga Rahakoti ja laseks sellel praegusel armetul lõpuks väljateenitud viimsele puhkusele minna :)

 • Reply M 8. oktoober 2018 at 12:41

  Ma kingiksin oma imelisele emale samasuguse nagu sul. Tal on ka alatihti miski kadunud ja samas oleks koos graveeringuga sellise kingi üle tal kindlasti hea meel.

 • Reply Nele 8. oktoober 2018 at 12:36

  Mehele oleks tore võita uus rahakott, kuna ta millegipärast ei raatsi kunagi rahakoti peale suuremat summat kulutada, seega ostab omale mingi odavaima, mis siis mingi aja pärast tõesti nagu kapsas välja näeb…tore siis sellist kuskil poes välja võtta. :D
  Ja kuna talle meeldib väga pruun värv, siis valiksin ma talle loosiõnne puhul just sellise pruuni rahakoti: https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Reet 8. oktoober 2018 at 12:26

  vonbaer.ee/grant-nahast-kaardihoidja/
  Mina sooviks oma elukaaslasele sellist kaardihoidjat. Mitu aastat mingisugune tal on olemas, kust need kileosad poolenesti lahti on ja näeb ka jube nadi välja kõigele lisaks. Igal mehel võiks ikka korralik ja normaalne rahakott/kaarditasku ollla, mille julged ikka taskust ka välja võtta.

 • Reply Sandra S. 8. oktoober 2018 at 11:52

  Rahakotti olen juba pikemat aega otsinud. Praegune on ostetud kunagi aastaid tagasi New Yorkerist ja üllatavalt on siiani päris okeilt vastu pidanud, alles viimase kuue kuu jooksul on hakkanud rohkem mõranema ja lagunema.
  Von Baeri kotte olen samuti juba sinu esimesest postitusest ihalenud, aga kuna hinnad on krõbedamad ning kohest vajadust ka pole olnud, siis see ongi pigem piidlemas käimiseks jäänud.
  Iseenesest mingeid imelikke asju polegi rahakotti pannud, sest see tavaliselt nii väike, et kõik sodi rändab otse käekotti. Küll on mul millegipärast vähemalt kolm aastat olnud mingi Käsna-Kalle pildiga väike kaardike jäänud ja absull ei mäleta kust see sinna sai, aga jäänud ta on ja aitab vahest eraldada enda sularaha (kui seda üldse rahakotti satub, muidu samuti kaardiga mul kõik) teiste sularahast, no näiteks kui kolleeg annab raha, et talle ka midagi poest tuua, kui endal minek.
  Pikk jutt, aga lõpetuseks siis, et kui võiduõnn peaks esimest korda üldse minule tulema, siis ma sooviks väga just sellist nagu sina, Mallu, valisid – Naiste Nahast Rahakott W2, samuti punase.
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply GT 8. oktoober 2018 at 11:39

  Sooviks W3 punast mudelit enda nimega.

 • Reply Kaisa 8. oktoober 2018 at 11:37

  Mina valisin rahakoti välja oma elukaaslasele:
  https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/
  Tal on kaarditasku. Hädavajalikumad ja igapäevasemad kaardid ja raha on telefonikaante vahel. Ta on varem ka öelnud, et tal on rahakotti vaja, aga selle soetamiseni pole ta veel jõudnud.

 • Reply Triinu K. 8. oktoober 2018 at 11:18

  Valiks võidu korral tumepunase W1 :) Vana on juba ajast ja arust. Graveeringut poleks vaja.

 • Reply Helen 8. oktoober 2018 at 11:07

  Ma valiks mehele kingiks rahakoti. Graveering oleks veel kirsiks. Tal pole aastaid rahakotti olnud, sest pole vajadust olnud. Kõik vajalikud kaartid olid telefonikaante taskus. Kuu tagasi ostis uue telefoni, millega koos ka uued kaaned, aga õnnetuseks pole neil kaantel kaartide jaoks enam sahtlid. Ja mida üks normaalne mees nüüd teeb. Käib ringi kahe telefoniga, et kaarte ikka kindlas kohas hoida. Sest lihtsalt taskusse neid ka visata ei taha.

 • Reply Kristiina 8. oktoober 2018 at 10:56

  Mulle meeldiks niii väga saada endale naiste must W2 rahakott!

 • Reply Keili 8. oktoober 2018 at 10:35

  Emale oleks hea kingitus ja valiks punase.

 • Reply Egle 8. oktoober 2018 at 10:10

  Jaa rahakotti oleks küll vaja, mul kapil seisab 10 aastat vana rahakott, mille ostsin endale kui olin 10aastane, nüüd juba 20 aga rahakott ikka sama, kulunud ja hargneb ja senditasku katki. Kasutan seda väga harva, kui sularaha vaja ära panna. Kaardid ja juhiload vedelevad kuskil autos ja kui vaja siis pean neid kuskilt istmete alt otsima sest sahtlitest lihtsalt libisevad väpja. Jube tüütu on see elukene ilma rahakotita
  :/
  Võidu lorral valiksin selle ruuema, siis kindel et kõik kaardid ära mahuvad ja ei pea kuskil autos küürutama ja otsima taga vajaminevaid kaarte :D
  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

 • Reply Katrin 8. oktoober 2018 at 10:07

  Praeguse rahakoti ostsin endale euro tuleku puhul. Oleks aeg vahetada. Naiste W2 rahakott oleks täpselt see mida vaja

 • Reply Marilin 8. oktoober 2018 at 09:57

  Sooviks ka sellist rahakotti. Tundub mõnus ja mahukas!!
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply KK 8. oktoober 2018 at 09:55

  Beebi pissiproovi kotikesi on minulgi rahakotis pikalt olnud :D Üks vajalik asi on veel juuksekumm! Mul on neid igalpool varuks ja rahakotis kindlasti ka. Tavaliselt vedelevad seal ka mõned kõrvarõngad, üks paar reisis vist terve lapse esimese eluaasta seal kaasa, kui kõrvakaid ei kandnud. Mul ebayst tellitud suur rahakott, mis teenib päris hästi, aga uus suur must rahakott kuluks ära küll, oma nimega graveering vb. :)

 • Reply Siret 8. oktoober 2018 at 09:55

  Mulle meeldivad suured rahakotid, kuhu kõik ära mahub aga hetkel tegin mõnda aega tagasi valiku, kus kott ise on väiksem aga mahutab rohkem kaarte. Uueks kotiks oleks ideaalne w2
  😉

 • Reply Evelin 8. oktoober 2018 at 09:50

  Minu rahakott näeb samuti väsinud välja, sooviksin tumepunast ”Naiste Nahast Rahakott W1”.

 • Reply Katariina 8. oktoober 2018 at 09:44

  Seda tahaks küll endale! Punane meeldib väga! 😊 https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply Janet 8. oktoober 2018 at 09:42

  Minu rahakotis on alati näiteks niit ja nõel, sest on olnud olukordi, kus midagi rebeneb (nt püksid tagumiku pealt) ja on vaja parandada. Sõbrannad naeravad, et käin ringi nagu kästiöökarp. Minule meeldiks W1 mudel. Ilus ja klassikaline ja kindlsti punane, sest punases rahakotis pidi raha paremini seisma (haha).

 • Reply Kirsika 8. oktoober 2018 at 09:40

  Mulle kuluks samuti uus rahakott marjaks ära :) Vana on päris palju vatti näinud ja samamoodi ei julge varsti enam käekotist välja võtta :/
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply L R 8. oktoober 2018 at 09:25

  Kuna mehel rahakott puudub siis oleks hea kingitus 😊 https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/

 • Reply Kristi 8. oktoober 2018 at 08:57

  Kuna mulle endale alles hiljuti kingiti uus rahakott(kõige ilusam, mida siiani näinud olen, näitaks kohe aga ei saa siia vist pilte lisada 😋), siis loodan võitu, et oma mehele kingitus teha. Ta kasutab siiani minu poolt u 8 aastat tagasi kingitud kaarditaskut :p siit marmendab ja sealt lopendab 🤣 Talle sobiks imehästi selline musta värvi https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/

 • Reply LM 8. oktoober 2018 at 08:48

  Jah palun!
  Minu praegune rahakott on ostetud VIIS aastat tagasi ja on mind ustavalt teeninud kuid näeb juba väga väsinud välja. Valiksin endale punase W1 sest just sellist tüüpi olen otsinud aga pole poest leidnud.

 • Reply S 8. oktoober 2018 at 08:46

  Minu rahakott on nii kole ja kulunud, et olekski aeg välja vahetada. Mulle meeldiks selline punane kohe väga :)
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply Larissa 8. oktoober 2018 at 08:42

  Armastan koralikku rahakotti, odavad ei pea jah kaua vastu, hetkel on Alist tellitud ja veel ok, aga oli ka kallimat sorti ;) https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ PUNANE RAHAKOTT!

 • Reply Mari-Liis 8. oktoober 2018 at 08:34

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

  Selle, sest mul on ka alati palju asju ning siis saaksin ehk selle väikse kotikesega välja minna..Ei peaks suure kotiga koguaeg ringi tatsama. Graveeriks peale ehkk M ❤️.

 • Reply Minni 8. oktoober 2018 at 08:31

  Väga lahedad rahakotid😍 Enda isend ongi omadega läbi, kaua sa ikka jõuad seda rasket rahakoormat kanda🙄 Parim asi minu rahakotis on olnud ilmselt kapinupp, mis ootas sarnase ostmist jõulust jaanipäevani😉

 • Reply Eileen 8. oktoober 2018 at 08:21

  Aiii ma tahaks seda oma mehele: https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/. Tal on eelmine rahakott olnud pea kümme aastat ja viimased neli aastat olen talle kaudselt ja otseselt vihjanud, et võiks äkki uue osta või nii. Nõusse sain ta alles paar päeva tagasi! Tunnistas lõpuks ise ka, et noh, on jah natukene kulunud, aga uus võiks olla vanale hästi sarnane. 😀 Ei tea, mis kiindumus see selline rahakotti on, aga Von Baeri oma peaks ehk järgmised kümme aastat vähe paremini vastu. 🙃

 • Reply Maili 8. oktoober 2018 at 08:09

  Minu rahakott ongi tohutult vatti näinud, et tahaks välja vahetamist ilmselgelt. Kuluks uus rahakott täiega ära!!!
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ graveeringuga

 • Reply Reelika 8. oktoober 2018 at 07:46

  W2 naiste rahakott läheks emale kingiks, kel ammu aeg vana juust välja vahetada…

 • Reply Kadri 8. oktoober 2018 at 05:15

  Minu rahakoti kõige naljakam leid on ilmselt väike kleeps, mis pärineb umbes aastal 2005 toimunud seksuaalkasvatustunnist ning mis ütleb “Näita, et hoolid, kasuta kondoomi”. Millegi pärast on see kleeps aina ühest rahakotist teise kaasa liikunud 😂
  Ei suuda otsustada hetkel, millist rahakotti valida – endale võtaks punase naiste W2, samas emal oleks ka uut kotti tarvis ja talle valiks hoopis naiste musta W1…

 • Reply Kristi K. 8. oktoober 2018 at 01:35

  Mina valiks naiste punase w2 rahakoti ja laseks initsiaalid ka peale graveerida.

 • Reply Liisu 8. oktoober 2018 at 00:47

  Endale otseselt uut rahakotti polekski vaja, aga kuna elukaaslasel on sünnipäev tulemas, siis võidu korral valiksin talle midagi fäänsit välja :)

 • Reply elery 8. oktoober 2018 at 00:39

  Nii alustame siis sellest et olen paljud kaardid kaotanud ja ma olen üks suur nuhtlus oma kaartidega ( pankades,tanklates ja poodides )
  ma ei kujuta ette kui palju ma juba uusi kaarte teinud olen , mul ei ole rahakotti üldse ja mina kui uus autojuht load ja kaardid kuskile vaja panna :)

  Viimati polnud kuskile olerexi ja pangakaarti kuskile panna ja panin hopsti auto katusele ja ilmselgelt andsin gaasi ja minekut , hiljem olid kadunud.
  Kui ma nüüd lõpuks saaks endale imelise rahakoti oleksin ma õnnelik ning hoiaks mis on kallis mulle :) ( punane rahakott)

  NB: palju õnne Sulle Mallukas ja ohutut liiklemist , ah jaa hoia Bemmidest eemale nad on hullud liikluses 😂😂😂

 • Reply elery 8. oktoober 2018 at 00:38

  Nii alustame siis sellest et olen paljud kaardid kaotanud ja ma olen üks suur nuhtlus oma kaartidega ( pankades,tanklates ja poodides )
  ma ei kujuta ette kui palju ma juba uusi kaarte teinud olen , mul ei ole rahakotti üldse ja mina kui uus autojuht load ja kaardid kuskile vaja panna :)

  Viimati polnud kuskile olerexi ja pangakaarti kuskile panna ja panin hopsti auto katusele ja ilmselgelt andsin gaasi ja minekut , hiljem olid kadunud.
  Kui ma nüüd lõpuks saaks endale imelise rahakoti oleksin ma õnnelik ning hoiaks mis on kallis mulle :)

  NB: palju õnne Sulle Mallukas ja ohutut liiklemist , ah jaa hoia Bemmidest eemale nad on hullud liikluses 😂😂😂

 • Reply Katrin Pihlakas 8. oktoober 2018 at 00:31

  Naiste nahast clutch W3 graveeringuga

 • Reply A. 8. oktoober 2018 at 00:20

  Pruun classic münditaskuga rahakott – kingiks elukaaslasele sünnipäevaks ja graveering peal oleks ka väga äge ☺️🙂🙂

 • Reply Kevin 8. oktoober 2018 at 00:15

  Sooviksin oma naisele kes on minu lapse ema, tal oleks uut ja moodsat vaja kuhu mahub kõik vajalik ära, w2 punane, graveeringuga 😊

 • Reply Anne 8. oktoober 2018 at 00:13

  Muidugi tahaks :) Omanimeline W2 oleks lausa super :P

 • Reply Liisu 8. oktoober 2018 at 00:10

  Mu mini oranz rahakott vajaks vahetust. ehk kingid Mallukas rahakoti mulle;) Erit lahe oleks oma täisnimega omada rahakotti;)

 • Reply Kristiina 8. oktoober 2018 at 00:02

  Naiste Nahast Clutch W3. Kõik vajalik ühes kotis. 😉

 • Reply Heike 7. oktoober 2018 at 23:51

  Valiksin selle – https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/. Punane

  Rahakott andis otsad umbes poolteist aastat tagasi… Uue ostmine on veninud. Väga odavat ei taha, ent samas kallist ei raatsi osta 😁 Suure osa ajast kui kuhugi seiken, siis autoga, seega lõviosa kaarte vedeleb autos mapi vahel, ja telefoni kaante vahel laiutab üksainus pangakaart.

 • Reply Roosi 7. oktoober 2018 at 23:50

  Jaah! Üks pruun W3 oleks puhas rõõm! Praegu on mul kaarditasku, millel on mu lapse hambad igavesti jäädvustatud, et seekord ei söönud tõesti koer midagi ära. Samas on kaarditasku juba kaarte täis, et paberrahale ja müntidele peab alati veel mingi ekstra koha leidma, mis teeb asja keerulisemaks. Aga samas tähendab see seda olukorda, nagu isegi kirjutasid, et võib (taas) kohtuda enda rahaga üllatuslikel kohtades.

 • Reply Renna 7. oktoober 2018 at 23:48

  Punane w2 naistele oleks mõnus :)
  Imelikke asju rahakotis vist ei tulegi meelde. Aga must have minu jaoks peale raha ja kaartide rahakotis on patsikumm

 • Reply Kristiina 7. oktoober 2018 at 23:33

  Naiste W2 rahakott oleks täpselt see mida vaja😍

 • Reply Laura 7. oktoober 2018 at 23:33

  Ei olegi hetkel rahakotti kui sellist, suvel oli kasutusel selline väike käekott, kus on kaarditaskud jne. Siis ei olnudki ekstra rahakotti vaja. Nüüd aga tahaks juba suurema käekotiga käia ja sinna sisse sobiks täpselt punane W2, seal oli kaasas ka eraldi kaardi hoidja, see oleks niimugav, sest sinna saaks panna kaardid mida Eesti tulles kasutan. Oeh see oleks ilus ja praktiline võit ja veel graveeringuga, oleks suisa 🍒 tordil!

 • Reply Kadri 7. oktoober 2018 at 23:29

  W1 punane rahskott iseendale 😊

 • Reply S 7. oktoober 2018 at 23:22

  Sooviksin isale kinkida Franklini rahakotti graveeringuga.

 • Reply Eve 7. oktoober 2018 at 23:22

  Jaa! https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

  Punast värvi ja endale :)

 • Reply Katrin 7. oktoober 2018 at 23:20

  Naiste rahakott W1 punane :) imelikke asju pole rahakotis olnud, aga kui ma sain oma esimese rahakoti umbes 6-aastaselt, siis pani ema sinna 5 krooni. Nüüd olen 23 ja seesama 5 krooni on siiamaani alles. Rahakotid vahetuvad, aga temake jääb 😀

 • Reply Maiku 7. oktoober 2018 at 23:18

  Üks punane W2 graveeringuga ei teeks üldse paha 😎😍

 • Reply Gigi 7. oktoober 2018 at 23:13

  Valiks naiste W2 punase rahakoti. Kaarditaskutega rahakotti oleks hirmsasti tarvis ning punane on nii ilus.

 • Reply Anu 7. oktoober 2018 at 23:13

  Täpselt aktuaalne teema minu jaoks. Rahakott vajab mul väljavahetamist ja see oleks super- https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ initsiaalidega

 • Reply Diana E. 7. oktoober 2018 at 23:10

  Naiste rahakott must W2….sinna mahub piisavalt palju asju sisse!

 • Reply Terttu 7. oktoober 2018 at 23:07

  Naiste rahakott w2 oleks super, sest vana rahakott hakkab väsima. Selle vahel on ka paberileht 3-4a tagasi saadud füsioterapeudi harjutustega seljale. Pole neid vist küll kordagi teinud, aga paber on truult siiani rahakoti vahel. Ehk, kui uue uhke rahakoti saan, hakkan ka harjutusi lõpuks tegema :)

 • Reply Christina 7. oktoober 2018 at 23:03

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Kuna ma olen ka ise suur kaardi kaotaja ja koguaeg on kaarid kas kuskil kotipõhjas või jopetaskus, siis ühest korralikust rahakotist ei ütleks ma küll ära, ja veel kui tegemist on nii kvaliteetse ja ilusa kotiga! ❤️ 😊

 • Reply Anneli 7. oktoober 2018 at 23:03

  Oi, ise ei raatsiks endale iialgi nii kallist rahakotti osta. Tõesti väga ilusad näevad välja ja tunduvad kvaliteetsed ka. Kui peaksin võitma, siis valiksin “Naiste Nahast Rahakott W2”, aga hetkel ei suudagi otsustada, kas punane või must. Äkki ikka must nagu alati? Või seekord teha kannapööre ja valida punane? Raske, noh. Kindlasti laseksin nime ka graveerida.

 • Reply Merike 7. oktoober 2018 at 22:58

  Tehakse ikka ilusaid ja mõnusaid rahakotte! Valiks punase naisteka ja punane rahakott pidavat ju raha ka ligi tõmbama ;)

 • Reply K.K. 7. oktoober 2018 at 22:58

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

  Punane 😍 graveeringuga. Endale 🤗

 • Reply Tiina 7. oktoober 2018 at 22:52

  W2 punane oleks mulle ideaalne! Olen samuti odavaid ja kiirestikuluvaid kotte siiani kasutanud, üks kvaliteetne ja ergas punane kuluks kotti ära küll!

 • Reply Gats 7. oktoober 2018 at 22:46

  Klassikaline naiste rahakott, mudel W1. Ja muidugi punast värvi. Ja initsiaalidega. 😍

 • Reply Sirly 7. oktoober 2018 at 22:45

  Ahhhh, ma nii sooviksin punast W1 rahakotti 😊😇 praegune ütleb vägisi üles. Ja kui ma peaksin imeläbi loosi vòitma, siis juba v6iks elu esimest võitu graveeringuga kinnitada 😄

 • Reply H 7. oktoober 2018 at 22:43

  Meeste Franlikini pruun rahakott, graveeringuga “karalis”.

 • Reply Liisa 7. oktoober 2018 at 22:41

  Meeldiks Washington münditaskuga pruun rahakott meestele. Graveering võiks ka olla muidugi.

 • Reply Merilin 7. oktoober 2018 at 22:36

  Kuigi mul endal oleks ka rahakotti sest kasutan 3 eurost turult ostetud rahakotti siis kingiloosis tahaks võita hoopis meeste Classic munditaskuga rahakotti.

 • Reply Kaidi 7. oktoober 2018 at 22:32

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Ilus ja punane, mulle.
  Jah, graveering oleks ilus :)
  Praegune rahakott on 11 aastat vana.
  Kõige huvitavam asi on kuivanud lill eelmiselt reisilt (ja nii iga kord)

 • Reply Katri 7. oktoober 2018 at 22:10

  Mehele oleks hädasti kotti vaja… Kaardid juba kleepuvad kinni vanasse…

 • Reply Kaire 7. oktoober 2018 at 22:10

  Naiste Nahast Rahakott W2 oleks suurepärane

 • Reply Maris 7. oktoober 2018 at 22:08

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/
  Kaasale kuluks ära 😊

 • Reply Kristel 7. oktoober 2018 at 22:05

  Naiste must W2 oleks ideaalne! Peale sooviks graveeringut ka. Hetkel mingi aliexpressist tellitud,hakkab vaikselt otsi andma.

 • Reply jaanika 7. oktoober 2018 at 22:03

  Sooviks seda musta – ilus ja stiilne! https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply Lisett 7. oktoober 2018 at 22:01

  https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/ sooviksin seda oma elukaaslasele. :) tal on vana rahakott väsinud ja vajab väljavahetamist. 😊

 • Reply Kati Kalden 7. oktoober 2018 at 21:57

  Minul täitis varem rahakoti senditasku telefonikoti ülesannet. Üldjuhul on senditasku niisugune tore osa rahakotist, kuhu olen pistnud vahele nii võtmeid, ehteid, patsikumme, nimesildi, hügieenihuulepulga.. Töö juures olen käinud rahakott näppus wc-s, sest taskuid polnud ja side näppus ei taha ka mööda maja ringi jalutada. Hetkel on mul see rahakott tiba kulunud, et vahetaks meeleldi naiste punase W2 rahakoti vastu. Raha pidavat punast rahakotti armastama või kuidas see tarkusetera oligi…

 • Reply Tairi 7. oktoober 2018 at 21:57

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ punane😍 ma lihtsalt armastan punast rahakotti.
  Omal peab ka ikka miljon asja seal olema. Alustades ostunimekirjadest lõpetades sünnitunnistustega. Kommid, sendid, tablakad. Sealt võib leida kõike. 😉

 • Reply Angelina 7. oktoober 2018 at 21:54

  Appi see loosimine on nagu mulle just. Mul mees koguaeg imestab kuidas ma saan nii elada, et kõik kaardid ja raha on kotis ja jopede taskutes laiali. Aga No mis sa teed mul lihtsalt pole rahakotti 🤷🏼‍♀️ Okok tglt oli mingi aeg…ostsin rahakoti mehe lunimise peale, aga see läks poole aastaga katk ja uut pole siiani muretsenud…ja nii minu kaardid, sularaha ja muu staff ongi käekotis laiali.
  Häbi, häbi vanust 32 ja võiks juba nagu olla ju korralik rahakott. Niiet luban siin, et isegi kui ei võida siit seda siis ostan esimesel võimalusel selle endale ikkagi 🙂 Sest jube ebamugavaks on muutunud see, et poes avastad, et oih mul vale jope seljas või vale kott kaasas, sest viimati käisin teisega ja kaardid ja raha hoopis seal taskutes. Nii miljon korda mugavam oleks rahakott haarata ja tead alati, et kõik on seal olemas mis vaja.

 • Reply Kadri 7. oktoober 2018 at 21:52

  https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/

  Mu mees kasutab igapäevaselt rahakotti mistõttu suht iga aasta ta alati kirub mind, et ma talle vuffel rahakotte ostan. Seega sel aastal oleks nii tore, kui saaksin talle kinkida isadepäevaks ühe korraliku rahakoti. Ta on seda üllatust väärt!☺

 • Reply Triin 7. oktoober 2018 at 21:51

  Naiste Nahast Rahakott W1 – punane! See oleks täpselt minu rahakott! Ja kindlasti tahaks peale graveerida 😊

 • Reply Taisi 7. oktoober 2018 at 21:43

  Naiste clutch on väga ilus

 • Reply Liina 7. oktoober 2018 at 21:40

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Sooviks endale uut ja uhket rahakotti. Äkki tuleb rikkus ka majja ja raha seisab kauem sees. 🤗😂 Graveering oleks väga lahe “Rikkus pole häbiasi” 😂

 • Reply Heili 7. oktoober 2018 at 21:37

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

  See tumepunane iludus oleks küll imeline kink iseendale 😍😍

 • Reply Melissa 7. oktoober 2018 at 21:36

  Meil näris koer mehe rahakoti ära nii et täiega oleks uut vaja. Need seljakotid näevad ka mega lahedad välja.

 • Reply Teele Talu 7. oktoober 2018 at 21:29

  Rahakott on tõesõna üks hädavajalik asi ja muidugi ta peab olema kvaliteetne (vastavalt rahakotile siis (vastavalt võimalustele :D)), siis VB tooted on täiesti suurepärased.
  Kuna mu kallis ema on alati “pärinud” minu vanad rahakotid või siis ostnud endale sellised juustud turu pealt, mis lähevad põhimotteliselt paari päevaga katki, siis ma teeks võidu korral kingituse talle. Kuna tal on tohutult palju igasugu kaarte, tähtsaid tšekke ja ka rahake seal koti vahel, siis see kingitus tuleks talle väga suureks kasuks. Noh ja ega ta elus midagi rohkemat võtnud pole, kui 3 last ja 20€ Euro Jackpotiga, niiet ta oleks selle igati ära teeninud :D
  Punane Clutch rahakott tema initsiaalidega oleks ideaalne!
  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

 • Reply Hanna-Liisa 7. oktoober 2018 at 21:25

  Minu lemmik oleks must clutch, sest beebiemana ma kogu aeg unustan kõik ära ja sinna saaks mahutada kaasa ka märkmiku, kus kõik tähtsad kuupäevad ja kellaajad kirjas.

 • Reply Mariann 7. oktoober 2018 at 21:23

  Naiste rahakott W2 võtaksin.
  Kõige imelikum on vast lapse ära tulnud hammas :)See oli vaja turvaliselt koju toimetada ja paremat kohta ei leidnud.

 • Reply Mari-Jaana 7. oktoober 2018 at 21:21

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Valisin neist kuldse keskmise, aga rahakott ise oleks vôidu korral kindlasti punast värvi – pidavat raha hästi sisse tooma ja muidu ka üliilus. 😀
  Mu rahakotis on kunagi olnud nt suuresoomuselise kala kuivatatud soomused, mida tuli sinna aastavahetusel panna, et pidavat ônne tooma ja raha hoidma jms. 😀

 • Reply Kristi 7. oktoober 2018 at 21:20

  Tahaks võita punast W2 rahakotti, see on küll tõeline iludus! Praegu on mul väike kahe sahtliga münditasku – ühel pool on kõik mu kaardid ja teisel pool sularaha. Muidu on see täitsa vinks-vonks, aga vahel tulevad need klõpsud lahti ja siis on mu kotis raha laiali. Mul on seal kaartide keskel ka üks paber, kuhu enne mu pulmi tegid sõbrad oma näite mu uuest võimalikust allkirjast, seal on ikka päris naljakaid pärleid :)

 • Reply Stella 7. oktoober 2018 at 21:16

  Mehele just mōtlesin esimeseks isadepäevaks
  uue rahakoti kinkida :) Äkki tabab ōnn :)

 • Reply Janeli 7. oktoober 2018 at 21:14

  Võidu korral sooviks seda :) https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

 • Reply Gerli 7. oktoober 2018 at 21:14

  Võidu korral sooviksin meeste Classic münditaskuga rahakotti oma armsale mehele. 🙂

 • Reply Jaanika 7. oktoober 2018 at 21:14

  Kindlasti punast värvi ja graveering oleks samuti huvitav.

 • Reply Triin 7. oktoober 2018 at 21:12

  Oleks ka hädasti vaja, värv must!

 • Reply Liis 7. oktoober 2018 at 21:06

  Mina kingiksin oma armsale mehele uue rahakoti, enda oma veel kärab küll 😊

 • Reply SV 7. oktoober 2018 at 21:03

  Punane W2.
  Alustan uut elu ja oleksin meeletult õnnelik.
  Peale graveeriks : 22.07.16

 • Reply Johanna 7. oktoober 2018 at 21:01

  Hullult meeldib tumepunane clutch! Ja muidugi graveeringuga, kui loosiõnn naeratab (pliis, naerta)! Hetkel omangi ainult kaarditaskut ning niisama endale sellist clutchi lubada kahjuks ei saaks :(

 • Reply Merli 7. oktoober 2018 at 20:59

  Ma võtaks punase naiste rahakoti (W1), kingiksin selle oma emale tema nimelise graveeringuga :).

 • Reply Birgit 7. oktoober 2018 at 20:50

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

  Sest meeste omad pole üldse värvilised, muidu tahaks mõnd meeste oma hoopis. Punane on vähemalt natukene värviline.

  • Reply Marita 7. oktoober 2018 at 21:29

   Väga ilusad asjad paistavad neil tõesti olevat. Mulle väga meeldib naiste nahast rahakott W2 ja värv klassikaline must. :) Olen suht igav, I know aga leian, et mustaga on raske puusse panna. Sobib kõigega. Kuna mul kaarte on rahakoti vahel palju ja viimane plahvatusohtlik, siis uus ja mahukas rahakott parandaks probleemi nagu naksti.

 • Reply Mai 7. oktoober 2018 at 20:45

  Mina sooviksin endale punast Naiste Nahast Rahakotti W1. Vana rahakott on üüpriski ära kulunud ja kaunistuseks on tal kassi poolt tehtud kompostri jäljed (hamba jäljed). Umbes kuu aega tagasi suutis ka pool lukust katki minna. Oleks vist aeg endale lõpuks uus rahakott muretseda.😅

 • Reply Maarja K 7. oktoober 2018 at 20:41

  Oiii,mina tahaks oma mehele Classic meeste rahakotti .tal nii väsinud juba eelmine…🙄

 • Reply Anne 7. oktoober 2018 at 20:37

  Naiste clutch on väga vajalik! Samas mehel oleks vist rohkem rahakotti vaja, seega läheks võit hoopis temale! Meeste münditaskuga rahakott!

 • Reply Olga 7. oktoober 2018 at 20:34

  Võidu korral sooviks seda https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

 • Reply Triinu 7. oktoober 2018 at 20:33

  Naiste Nahast Rahakott W2 vôtaksin. Pole juba amnu kasutanud rahakotti, just sellepãrast et kaarte palju. Kaardid ja raha suskan niisama taskuse vôi beebi kãru kotti :D

 • Reply Laura 7. oktoober 2018 at 20:28

  Mina kinkisin oma peikale jõuludeks VB rahakoti ja see on tõesti väga kvaliteetne 👍 nüüd tahaks endale ka 😄 ma valiksin W2 musta värvi ja enda nime või initsiaalide graveeringuga 😊

 • Reply MS 7. oktoober 2018 at 20:23

  Imelised rahakotid, isadepäev tulemas! Kuna ei julge loosiõnnele loota, siis küsin, ega nii heale kaubale juhuslikult sooduskoodi ei pakuta? :)

  • Reply Mallukas 7. oktoober 2018 at 20:49

   Tead, ma küsin :)

   • Reply Signe 1. detsember 2018 at 15:28

    Mina mõtlesin ka enda mehele Von Beari rahakoti jõukudeks kinkida, seda just tänu sinu kiidusõnadele :) Aga ega juhuslikult Von Bear ei ole sinu lugejatele sooduskoodi jaganud? :)

    • Reply Mallukas 1. detsember 2018 at 21:48

     Neil pole kunagi sooduskoode olnud :)

 • Reply Helika 7. oktoober 2018 at 20:21

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  See oleks väga hea, sest käekotti ma ei kasuta ja nii oleks telefon ka kindlas kohas.
  Praegu ei tule pähe, et ise midagi imelikku oleks rahakotti pistnud. Kooliajal vedelesid ühel klassiõel senditaskus kuivanud kalasoomused, pidi rahaõnne tooma 😂😂

 • Reply Marilin 7. oktoober 2018 at 20:20

  Nii äge on naiste nahast rahakott W2. Hetkel on kunstnahast rahakott, mis väga ei sümpatiseeri enam, lukk katki, raha ja kaardid lendavad välja :D Nahast rahakott jääks ikka kestma! Musta värvi ja enda nimega rahakott oleks nii šikk , pole osanud unistadagi!

 • Reply EP 7. oktoober 2018 at 20:15

  https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/

  Selline meeldiks ja peale SP.

 • Reply Elo 7. oktoober 2018 at 20:14

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ ma valiksin sellise sest tööl igapäevaselt koguaeg käib rahakott kinni ja lahti ja siis poleks seda lukuga jamamist. Ja nahast kotti oleks kergem puhastada ka ja no ûltse näevad need väga tuusad välja. Aga head loosiõnne kõigile :)

 • Reply Anette-M 7. oktoober 2018 at 20:14

  Naiste W2 must oleks ideaalne mulle🤩

 • Reply Marilii 7. oktoober 2018 at 20:13

  Naiste w2 punane on täpselt minu maitse. Sooviks seda endale, vana rahakott hakkab lagunema ja kaardid välja kukkuma :(

 • Reply Annika 7. oktoober 2018 at 19:57

  Ise pole ka just rahakoti sõber, pigem ikka kaardid tasku ja minek. Võidu korral sooviks hoopis härrale isadepäevaks klassikalist münditaskuga rahakotti.

 • Reply Sigrid 7. oktoober 2018 at 19:51

  OMMMMGG Pole omanud aastaid rahakotti. Kasutan metallist kaarditaskut, mis alist tellisin. Vahel vajan sularaha, siis on häda, sest kaarditaskusse ei mahu. Seega oleksin üliõnnelik Von Baer’i naiste rahakoti üle 😍😍😍😍 Olen juba kaua neid imetlemas käinud, kuid kaarditasku ei hakka peale veel 😂

 • Reply Trinka 7. oktoober 2018 at 19:46

  Uhhh, ma olen tükk aega kaarte kusagil kotipõhjas/taskus hoidnud ja hirmuga mõelnud, et kui bussikaardi (millele kontori ligipääsud peale) pandud on, siis kuidas ma ometi tööl käin:((((
  niiet hädasti! on uut rahakotti vaja! Ja punane W2 on idekas!

 • Reply Elen 7. oktoober 2018 at 19:46

  Kui ma võidaks,sooviks sellist rahakotti koos graveeringuga,mille ma kingiksin mehele 35 a juubeliks 🙂 https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Airika 7. oktoober 2018 at 19:37

  Naiste Nahast Rahakott W2 punane. Enda nimelise vastu ka midagi pole
  :D

 • Reply Madli 7. oktoober 2018 at 19:33

  Minule jäi silma Washington münditaskuga must rahakott, see oleks täpselt see, millega oma tublit ja töökat elukaaslast üllatada.

 • Reply M-A 7. oktoober 2018 at 19:31

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/
  Mina võtaks selle ja kingiks enda isale, sest tal on juba vähemalt 15 aastat sama rahakott olnud ja see näeb väga kulunud ja väsinud välja ja oleks aeg uus kinkida talle.. Ja kuna isade päev ka tulekul, siis see oleks täiuslik kink talle.. :) Kui oleks võimalust siis ostaks ise talle selle, aga kuna käin ülikoolis siis kahjuks hetkel pole võimalust nii kallist asja endale lubada, nii et loodan, et loosiõnn naeratab mulle. :)

 • Reply Inx 7. oktoober 2018 at 19:30

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/ naiste clutch oleks super ja punast värvi. Mul ei olegi vist rahakotis midagi imelikku olnud, vahel külas ööbides olen kõrvarõngad mündisahtlisse pannud (et külla ei ununeks) aga kas see just imelik…vist mitte :)

 • Reply Kristiina 7. oktoober 2018 at 19:28

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/
  Võidu puhul kingiks selle iluduse oma armsale mehele ❤️

 • Reply Birgit 7. oktoober 2018 at 19:24

  Mulle isiklikult meeldib punane Naiste Nahast Rahakott W1 ning kuna just poolteist nädalat tagasi kui käisin pitsat tellimas, siis ma vana tainapea arvasin et on hea mõte jätta rahakott kuuma Pitsa peale….. Tulemuseks kole mullitav ja nagu nahka ajav madu millega pean nüüd ringi käima 😅😅😅🤦 aga midagi kusjuures imelikku pole väga leidnud, Kui ainult kunagine mehe poolt kirjutatud armastuskiri mis siiani peaks veel rahakotis vedelema 😂

 • Reply Stella 7. oktoober 2018 at 19:18

  Naiste must W2 graveeringuga SR oleks minu valik :3

 • 1 2