Beebiootus Kingiloos Lasteasjad

pakk Medironilt ja uued lemmarid*

14. november 2018

Mõni aeg tagasi sain ma Mediron.ee lehelt uhke kingipaki. Mõnda nendest asjadest olen juba oma instas mitu korda kiitnud, aga küll küllale liiga ei tee. Esiteks minu vaieldamatu uus lemmik – NAIF vannivaht (link). Ma olen nii kade, et ma ei raatsi seda isegi lastele vanni panna, sest see lõhnab nii hästi ja jätab naha nii pehmeks, et päriselt ka, kasutan ainult ISE. Väga ebaviisakas minust…

Lisaks avastasin ma, et Dove pesuvaht ajab mu naha kohutavalt sügelema, peale seda hakkasin sedasama vannivahtu ka dušigeelina kasutama ja no parim otsus ever. Ma vannun, et see saab olema toode, mida ja jäängi ostma, kui ise proovite, saate vast aru, miks.

Ilmad veel nii külmad pole, et ilmastikukreemi kasutama peaks, aga paar korda olen laste põsed sellega üle tõmmanud. Nimelt on Maril ju Keratosis Pilaris ja seetõttu lähevad põsed igasuguse ilmamuutusega tulipunaseks ja kaerdaks. Punasust muidugi kreem ära ei võta, aga karedust leevendas küll. Väga rasvane ja niisutav, idekas just talveks beebile kah. Ega pole imestada, et niisutab korralikult, sest ta sisaldab mandliõli ja sheavõid.

Veel oli pakis kaks WubbaNub’i. Noh, esiteks loodame, et Marta üldse lutti võtta tahab, aga kui tahab, siis olla need WubbaNubid praegu üle maailma jube popid ja ma lugesin just kuskilt blogist, et keegi plaanis oma beebile jõuludeks kinkida, hehe. Ega jah, mis sa beebile ikka kinkida oskad, eks. Selle vidina point on siis see, et sa ei pea kuskilt maast väikest lutti otsima, vaid kui see maha kukub, jääb see lähedale. Suurem laps oskab siis seda hiljem ka ise lihtsa vaevaga üles korjata, kui pisikest lutikest.

Lõpetuseks veits mähkmejuttu ka. Nimelt saime prooviks kahed gDiapers korduvkasutatavad mähkmed. Ühed siis Marta suuruses ja teised Lende suuruses. Korduvkasutatavaid sisusid Mediron ei müü, aga meil vahet polnud, sest meie ise omame piisavalt sisusid. Küll aga saime kaasa ühekordsed sisud ja neid oleme siis kasutanud “mugavamates” olukordades, nagu pikemad autosõidud või külaskäigud, kui ei viitsi musta mähet kaasa tarida. Siis on hea, kui saad sisu lihtsalt ära visata, kui peaks õnnetus juhtuma. Lisaks on ühekordsed sisud ideaalsed näiteks spatripiks või reisi ajaks, kus pole võimalik asju pesta.

Vot sellised uued asjad siis majapidamises. Oleks vaid ka beebit, kellele neid mähkmeid jalga panna ja kreemi näkku määrida, aga endiselt nulliring. Ma ei tea, kas ma mainisin, aga homme pean ITK’sse minema ja siis arst tahab uuesti beebi kaalu mõõta ja ütleb siis, et kas on tema meelest vaja esile kutsuda või mitte. Hirmus! Ta ütles, et ma igaks juhuks haiglakoti kaasa võtaks….apppiiiii!

Aga paki juurde tagasi tulles – kui sa tahaksid neid asju ka proovida, siis mine piilu mu instagrammi, sest seal läheb kohe käima mäng, kus võitja saab endale selle vannivahu ja ilmastikukreemi ja gDiapers mähkme (värv ja suurus oma valikul) koos paki sisudega, ning muidugi ka WubbaNub luti koos pruuni kutsuga. Minu insta on Mallukaz, nii et mine instasse ja otsi seda pilti:

*Postitus ja loos sündisid koostöös Medironiga

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar