0
AVALDAN ARVAMUST KARDO SUHETEST

suhe hakkas surema, a napilt ei surndki, jee

4. aprill 2020

Ma panin tähele, et viimasel ajal ajas kõik mind nii närvi. Mitte nagu närvi, et olen mega hüsteerias ja karjun, aga pidevalt kogu aeg mölisesin ja nähvasin ja mulle tundus, et Kardo teeb kõike nii valesti ja käib mulle meelega pinda ja muud säärast. Ilmselt ei olnud ma ainuke, kellele see silma jäi, sest neljapäeval ütles Kardo, et äkki me võiksime õhtul vahelduse mõttes koos mingit filmi vaadata ja et ta olla valmis minuga isegi veini jooma. Harukordne, sest Kardole isegi ei maitse vein ja ma olin karantiini ajal ainult ühe korra pokaalikese võtnud, sest üksi ju ei viitsi. Ma vist unustasin ära, et ma elan ühe täisealisega veel, kellega võib ka õhtul tsillida ?

Sellise pesa tegime valmis.

Olingi viimasel ajal koos lastega magama läinud ja noh, päevad läbi mölisenud. Niiet hea, et Kardo üldse midagi välja pakkus, ma küll endaga hängida ei oleks tahtnud. Kui ma San Fransicost koju sõitsin, siis mul jäi Rocketman pooleli, seega panime lapsed magama ja otsustasime seda vaadata. Jõime ära mu veinilaivitamisest pooleli jäänud veinipudeli, rääkisime juttu, siis otsustasime veel ühte filmi vaadata (“Bohemian Rhapshody”) ja lõpuks panime veel “A star is born” filmi kah lõpetuseks otsa. Ehk siis olime kahekesti üleval varahommikuni ja rääkisime mega palju ja naersime ja vedelesime kaisus ja sõime snäkke ja imestasime, et misjaoks me rohkem kahekesti aega ei veeda, kui see nii tore on.

Ühesõnaga neljapäeva öösel sain ma mingi 3 unetundi, aga ma pean ütlema, et see väike unisus ei trumbanud seda üle, et kõik asjad käisid palju vähem pinda ja Kardo tundus korraga nii palju nunnum ja nüüd iga kord, kui me mööda kõnnime teineteisest, siis ei suuda lausa käsi eemal hoida, haha, sry, nii imal. Ahjaa, ta hakkas mind uuesti linnukeseks kah kutsuma. ?

sry, et ma nii kiilakas mauk välja näen, varahommik oli 😀

Et jah, muud ei olegi, kui tahtsin teile öelda, et ma tean, mis tunne see on, kui sa mõtled, et ah ma ei viitsi ja tahan magada ja homme vaja vara ärgata, sest ega lapsed ju kauem nagunii maga selle võrra, kui ise poole ööni üleval passida tahad, aga tegelikult sellised kahekesti ajad on nii vajalikud ja head, et on väärt küll ühte magamata ööd. Me oleme ju mingil perioodil leidnud, et see inimene, kellega me koos oleme, on kõige ägedam ja lahedam inimene, kellega tahaks kogu aeg, iga vaba sekundi koos veeta. Ja kellele mõeldes läks kõhus õõnsaks ja kellega sai omal ajal nii palju mokkapidi koos oldud, et huuled valutasid. Ning ülikiiresti võid leida ennast sellest olukorrast, et kähvad talle: “Mida sa tahad???” kui teine sind voodis kaissu võtma tuleb. Ma ei teagi, miks või kuidas see nii läheb, aga seda restarti teha on nii lihtne ja selle jaoks ei ole vaja absoluutselt raha või mingeid uhkeid asju. Ainult üksteisele aja andmist. Soovitan soojalt!

PS! See on siin hea vihje naistele, aga kui mõni meherisu siin ka seda lugema juhtub, siis ole meheks ja tee selline kodune piknikuõhtu ära, see on ausalt väga tore.

Muuseas, ma nüüd olen vist nii hea naise staatusesse tõstetud, et Kardo palus, et ma täna temaga koos ta striimis midagi mängiks. Ja hea naine nagu ma olen, siis ma lubasin seda teha ka. Ma küll pole suurem asi geimer ja ma lähen alati niii närvi, kui ma kaotan, aga eks näis, mis täna välja tuleb. Ma ei teagi, kas me mängime ühte kokamängu või VR prillidega miskit, aga keda huvitab, mis me täna õhtul teeme, siis tulge õhtul Kardo twitchi kontole (et kommida, tuleb seal mingi konto regada, aga see mega lihtne, aga vaadata saab niisama kah). Ma usun, et mingi 9 paiku hakkame pihta.

PS2! Kui te õhtul imestate, et mis meigiraha Kardo korjab, siis seal Twtchis on mingi teema, et saad seada endale mingi annetuste eesmärgi ja kõik, kes sind vaatavad, saavad siis sulle aeg-ajalt kopikat visata ja kui see täis saab, siis ..eee… teed midagi? Kardo lubas soti täitumisel, et ma teen talle laivis meiki. Oiii, ma teen tast kauni naise ?
Millal te viimati midagi niimoodi kaasaga koos tegite? On tunne, et peaks ja oleks vaja?

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar