KODU

JÄLLE UUS PROBLEEM VANNITOAGA

17. mai 2020

34 Tänase päeva kangelane on Kätlin, kes mööda ehituspoode jooksis (ajaga võidu, sest torumehel polnud ka siin aega eluaeg passida) ja leidis meile vähemalt MIDAGIGI seina, mis sinna mõõtudelt sobis. See ei ole küll ideaalne, sest noh, ma tahtsin ikka seda vihmadušši ja see on selline odav nikats, mille ma loodan kunagi välja vahetada, aga igatahes lahendas ta olukorra ja see tähendas ainult seda, et …trummipõrin….kui ma koju jõudsin, oli vannituba VALMIS!

Saate aru jah. VALMIS! Ma saan VANNI MINNA!

Sorri, et ma hüsteeritsen, aga ma olen nii õnnelik. Lihtsalt niiii õnnelik ???

Ja kui me tänase päevakangelase nimetasime, siis ei saa nimetamata jätta minu töömeest, kes need mitu nädalat siin kohapeal on käinud, igasuguseid jamasid lahendanud ja saja probleemiga maadelnud. Lisaks sellele ise välja pakkunud häid ideid ja lahendusi ja üldse, ega ta ilmaasjata pole teinud mul lastetuba, elutuba ja nüüd vannituba. Kuigi nagu öeldud, oli mul iga asjaga sada jama ja midagi ma ei tea ja vastata ei oska ja asju õigesti tellida ei oska ja… igatahes ma arvan, et kui mul järgmine kord remonti vaja on, siis ta lihtsalt blokeerib mu numbri ja e-maili ja kirjutab ennast hullumajja sisse, et ma teda kätte ei saaks. Kas ma juba mainisin, et ta oli eile kella KOLMENI öösel siin, et mu vannituba tänaseks valmis saaks? Siinkohal minu suurimad vabandused ta abikaasale, kes tänu mu näkasele vannitoale on pidanud mitu nädalat ilma abikaasata hakkama saama ?.

Veel üks suur abiline vannitoa valmimisel oli Lintman, kus aidati mind imekiiresti ka visiooni loomisega, rääkimata plaatide valikust. Ma poleks osanud ise kunagi neid niimoodi välja valida. Seega – kui vaja vannitoa remonti, aga endal pole isegi aimu, et kuidas ja mida teha, siis soovitan sinna pöörduda, nad aitavad. Mina arvasin, et mu vannituba on nii pisike nikats, et seda küll nüüd kuidagi maru stiilseks ei saa, aga no võta näpust.

Aga me peame algusest alustama, milline oli vannituba alguses:

Okei, arusaadavalt on need mingid suvalised pildid ja vannituba on mega segamini ka, aga noh saate aru üldmuljest. Et… kui keegi mind ei juhenda värvide ja sisekujundusega, siis palun väga, selline on minu enda isiklik saavutus ?.

Kui remont pihta hakkas, siis oli ta … igasugune:

peksime plaadid välja

siin juba uus kips seinas

plaadid seintes – ma ausalt siis vaatasin, et apppiiiii, see saab kohutavalt kole olema ?

Nagu see viimane pilt on, selline oli siis vaade päeval, kui me Hiiumaale lahkusime. Ja kui ma tagasi tulin, siis noh, SEDA ma küll ei oodanud, kui aus olla:

Kuna mul veel nagisid seinas pole, siis kasutasin stuudiost rotti lastud redelit. Tahtsin sinna mingid uhked ja kaunid rätikud osta, aga lõpuks sain Coopist 8€ tk mega pehmed hallid rätikud ja käravad need kah, kuni raatsin Zarast need kollased osta ?


Ukse üle olen ma kohe veel ERITI uhke, kuigi mina seda ise ei teinud, mis mul uhke olla, haha. Igatahes kirjutas mulle mingi aeg Mihkel, kes rääkis, et ta nägi mu blogist, et ma kavatsen enda vannitoas musti detaile kasutada ja tema just selliseid TigArt poes valmistab ja… kuidagi läks jutt sellele, et ta teeb puit+metall kooslusi ka ja kui ma paari näidispilti nägin, siis ma olin müüdud. Ma teadsin, et ma tahan just sellist lükatavat ust, sest meil on WC ja vannitoa uksed vastastiku ja kogu aeg peksime neid siin kokku. Lisaks see vana puit ja metall – nii ilus kooslus!

Kraanikauss: Deko.ee (link) mis muuseas praegu üle 100€ allahinnatud; segisti: Deko.ee (link)

Hetkel panin vannitoakappi suvalised korvid ja karbid, aga eks ma varsti ostan ühesugused. Lisaks tahan ma veel Mihkli käest tellida TigArt’ist sellise musta metallriiuli.  Lisaks tahan kätekuivatusrätiku jaoks sellist nagi (mega äge süsteem, ma ei ole enne sellist näinud!). Ps! Kood MALLUKAS annab TigArt epoes 20% alla!

Kes mind Instas jälgib, siis ehk nägite ka seda juttu, et just see VOH seebialus andis mulle ideid oma vannitoa jaoks ja kui mina kommenteerima pean, siis minu meelest sobib see siia ideaalselt, eks? Ja kui võrgu seest seep otsa saab, saad sinna lihtsalt uue täite panna. Reuse! Mulle üldse ei meeldi need ligased seebid oma aluste peal, aga rippuva seebiga jääb see mure ära. Ps! Täna kehtib viimast päeva veel tervel kodukal sooduskood MALLUKAS, mis annab 20% allahindlust.

Kuna ma dušši alla ei tahtnud seda tavalist metallriiulit, siis tekkis mõte, et laseks seina sisse sobivad riiulid ehitada, kus pesemisvahendeid ja muud säärast hoida. Ma tegelikult pole veel väga selgelt välja mõelnud, et kus ma mida hoidma hakkan, aga esialgu paigutasin nii. Ja riiulite sisse lasin ledid panna, et siis saab romantilises valguses vannis käia ?.

Need laed! Kas need pole mitte ägedad? Ma poleks never-ever millegi sellise peale tulnud ja ma isegi ei teadnud, et selliseid tehakse, aga töömees ise soovitas, et ta just kuskil tegi ja ilusad olid, et kas ma tahan. Tahtsin küll! Ja nüüd olen hirmus rahul ka.

LED peegel: andres.ee

Selle ostis Kätu täna Bauhofist, kui ma ei eksi. Koos segistiga maksid 100€, need tahaks ikka korralike vastu välja vahetada.

Eraldi tahan ma kiita seda põrandat. See on ka Lintmanist pärit (Treverkmood Mogano) ja nagu ma Instas hõikasin, siis ma poleks sellist ise iial vaadatagi osanud. Kuna mul on alumisel korrusel samasugune parkett, siis sobib mega hästi kokku ja see on niiii ilus, et nüüd ma mõtlen õudusega, et tahaks, et mul terve esik ja köök ja sellise plaadiga kaetud oleks, selle odava parketi asemel, mis siin praegu maas on.

Ja loomulikult aidati mind Lintmanis ka seinaplaadi valikuga. Töömees pakkus, et võiks suurem plaat olla ja kui mulle seda plaati näidati, siis ma olin müüdud. Seinas nii ilus, eks! Olgem ausad, vaadake seda plaati ja neid, mis ENNE piltidel on. Nagu… mida ma mõtlesin, et ma üldse sellise vannitoa kunagi kokku panin? ?

Vanniklaas: Andres.ee

Vot, selline see vannituba siis sai. Nüüd aga lähme probleemini, mis ma pealkirjas välja tõin – mu vanntuba on nüüd nii ilus, et ülejäänud maja näeb sellle kõrval välja nagu viimane urgas ? Nüüd on selline tunne, et ooo, tahaks, et KÕIK sama ilus oleks, aga nüüd on küll remondile pikka aega kindel ei! Järgmine samm on ikka maja soojendamine ja terrass, siis võib jälle vaikselt toas ka ringi vaatama hakata. Nagu Kardo ütleb, siis kuhu meil kiiret.

Hetkel ongi vaja lihtsalt nagi ja riiulit TigArtist juurde tellida, leida mingi äge vannitoavaip ja valamukapi riiulitele ühesugused karbid. Hea oleks, kui mustad, aga no sobiks midagi puidust kah. Aaa ja mingit hambaharjatopsi ka.  Kui kellelgi midagi silma jäänud on, mis mulle sobida võiks, anna teada! Ja kui on veel millegi kohta küsimusi, siis andke tuld. Vastan, kui oskan.

Ja nüüd õhkame kõik koos, kui ilus vannituba mul on, eks ?❤️

Loe ka neid postitusi!

92 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Merka 1. juuli 2020 at 13:22

  Palju selline uks maksma läks?

 • Avatar
  Vasta KÄTLIN 19. mai 2020 at 22:46

  Palun vannile linki, milline sai valituks?

  • Mallu
   Vasta Mallu 20. mai 2020 at 09:07

   Alguses sai Carteri nimeline, Lintmannist. Uue kohta ma ei tea.

 • Avatar
  Vasta M. 19. mai 2020 at 12:40

  Minu meelest ka on väga äge tulemus! Moodne ja uudne!
  Kas sa mäletad kust kohast sa seda redeli tellisid? (rätikute redel, stuudiost toodud)

  • Mallu
   Vasta Mallu 19. mai 2020 at 12:42

   Selle ostis Bellu sinna, seega ma ei tea. Aga mulle toodi must asemele, niiet ma võin selle sulle anda 😀

   • Avatar
    Vasta M. 19. mai 2020 at 14:28

    Ma kirjutan sulle gmaili, sest ma ei saanud praegu aru,et kas tahad mulle minu vannituppa ideaalselt sobiva redeli loovutada… 😀

    • Avatar
     Vasta Regina 19. mai 2020 at 16:05

     redel on Jyskist… äkki 15 euri vms =)

    • Avatar
     Vasta M. 20. mai 2020 at 19:27

     Ei pea avaldama aga kas viskasid õue redeli? ? Ma hiilisin nagu igavene stalker aga aia juures ei näinud midagi, mis redelit meenutaks hetkel ?

     • Mallu
      Mallu 21. mai 2020 at 07:50

      Sa ütlesid ju, et tuled neljapäeval. Täna on neljapäeva hommik kell 7 😀

 • Avatar
  Vasta Triin 18. mai 2020 at 20:27

  Tulemus on väga ilus!
  Ainult, et need riiulid seina sees, kus shampooni jms hoida saab, tunduvad duššist nii kaugel kuidagi 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. mai 2020 at 23:36

   Ma ei saanud teist pidi panna kahjuks, aga ei häiri 😀

 • Avatar
  Vasta juku 18. mai 2020 at 13:06

  Ma ei tea kas pilt petab, aga kui vaadata seda pilti mis on enne šampoonipudeleid, siis kas laes olevad jooned pole sirged? Muidu on see huvitav lahendus, aga ma kardan, et see pole kips vaid peno hoopis. Peno on niiskuse mõttes muidugi parem, aga samas kui seal midagi kärssama läheb, siis on suur tuli taga. Ja sul on seal lambid laes. Riiulitest ma ka piltide järgi aru ei saa. selleks on ju müügil ilusad nurgaliistud. Vali mis värvi tahad, valged, mustad, kuldsed jne. Miks seal niimoodi silikooniga mässama peaks? näitena siin mõned https://www.ehituseabc.ee/ee/plaadiliistud-ja-plaatimistarvikud. Kuna ma selliseid imelikke “nippe” märkasin, siis ma soovitaksin sul isegi plaate “koputada” ja veenduda, et need plaadid korralikult seinas oleks. Ma põhimõtteliselt kirjutan seda kõike sellepärast, et mitte su tuju alla viia, kuid ma olen ikka märganud, et sa kurdad majas elamise pärast, et justkui tööd ei lõpeks kunagi. Ma tahan sulle öelda seda, et korralikult ehitatud majas ei pea sa midagi koguaeg parandama. Ma tegin oma majas 15 aastat tagasi remondi ja miski ei lagune kusagilt, aga samas tean ma inimesi, kes teevad ka korteris iga aasta remonti, sest pidevalt midagi vajub ära ja on vaja kohendada. See kõlab küll totakalt, aga ehituse ajal on kõige hullem tegu see kui minna ise kodunt ära ja jätta asi järelvalveta. Isegi parimad töömehed võivad hakata ajaga optimeerima. Ja vahet pole, et sa ise ehitusest midagi ei tea. Sina pead küsima, et miks töömees mingi asja seina paneb. Sul on maja soojustamine ees, ma igatahes soovitan kellelgi teha joonised mis, mida ja kuidas seina pannakse.

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. mai 2020 at 13:28

   okei, great, järelikult kõik sitasti 😀 mis seal ikka

 • Avatar
  Vasta Laura 18. mai 2020 at 12:00

  Väga ilus tulemas aga rätikute osas soovitan piiluda e-tekstiili poodi. Neil on nii mõnusad pehmed bambusrätikud, ka peale korduvat pesu. Ja mis veel, meie enda Eesti väike ettevõte.

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. mai 2020 at 12:39

   seal tunduvad koledad rätikud 🙁

   • Avatar
    Vasta Vaike 18. mai 2020 at 17:19

    Ma ei tea, mis värk mul on sõnaga piiluma; miks ma pean piiluma, miks salatsemata otse VAADATA ei või? 😀
    Sorri! 😀

    • Mallu
     Vasta Mallu 19. mai 2020 at 00:29

     hahaha, ma piiiilusin põõsast ja põrandapraooost!

   • Avatar
    Vasta Anna 23. mai 2020 at 11:34

    Ma ostsin endale mõnda aega tagasi sealt tuttava soovitusel hallid bambusrätikud 100×150 ja mega, mega mõnusad on ja niiii pehmed! Minu meelest ilusad ka, ei ole midagi koledad, see väike vahejupp mind isiklikult ei häiri. H&mi mega ilusad rätikud läksid mul jällegi ruttu koledaks. Neid bambusrätikuid ei anna h&mi ja jyski jne omadega võrrelda minu meelest, need on palju kvaliteetsemad. Link: https://www.e-tekstiil.ee/bambusratikud-hobehall
    Peaksid antibakteriaalsete omadustega ka olema ja kuivavad mega ruttu. Ja pesus ka pole koledaks läinud ja ikka sama pehmed. Julgen soovitada!

 • Avatar
  Vasta JJ 17. mai 2020 at 23:15

  Nii-nii. Lugejatest ehitusjärelvalve hakkab üksipulgi lahkama.
  Hüdroisolatsioon ka ikka tehti või pandi ainult niiskuskindlam roheline kips?
  Ja selle sinu vihmaduši segisti kohta tasuks uurida, kas alumine kraan käib ära. Sinna saaks “pimeda” panna ja siis ju mahuks vanni kohale. Jep, küll ilma kraanita.

 • Avatar
  Vasta T 17. mai 2020 at 21:07

  Väga ilus vannituba! Olen ka kaks aastat elanud musta naturaalsest kivist valamuga ja kapi-pinnaga vannitoas. Imeline! Aga omg, kuidas selle ilus hoidmine aega nõuab. Sul õnneks ainult see must valamu, muu ikka hele. Aga selle musta valamuga hakkad vaeva nägema – laste seebilärakad, hambapasta, veepritsmed jne. Kui pärast iga kasutust ei kasi, on pilt varsti mannetu. Ja muidugi, mingeid laste pissipotte vms miki-minni tilu-lilu sinna ära pane, muidu pilt sama, mis varem.

 • Avatar
  Vasta Gerli 17. mai 2020 at 21:03

  Jõhkralt, jõhkralt, jõhkralt ilus. Mega mega ikka. Suu lahti. Than ka sellist. Mega mõnus valgustus ka ja see lagi ülituus. Millest see on täpsemalt? Ongi selline plaat? Väga lahe

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. mai 2020 at 11:00

   lagi on jah kipsplaat

 • Avatar
  Vasta Esimest korda siin 17. mai 2020 at 20:16

  Köik äge, önnitlused- vesieristus tegemata. Varsti see kips vettib ja saad hallitust tunda kahjuks. Loodan, et pandi aga kuna üks sein on avatud , pörand tehtud siis ma ei näinud, et nurgalindid oleks pandud ja seinad hüdrotatud. Kui tegija ütleb, et roheline kips on veekindel siis seda see pole.

 • Avatar
  Vasta Rena 17. mai 2020 at 19:57

  Väga ilus ? Kas tohib küsida kuidas see lagi tehtud on?

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. mai 2020 at 11:01

   ma ei oska vastata, ma seda ei teinud 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 17. mai 2020 at 19:33

  Kuidas või millest see lagi tehtud on? Niii ilus ?

 • Avatar
  Vasta Raili 17. mai 2020 at 18:33

  Kas sa palun ütleksid et kes oli töömees kes vannitoa plaati ja seal ehitas 🙂

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. mai 2020 at 11:01

   ma kuskil kommis andsin emaili

 • Avatar
  Vasta Tegram 17. mai 2020 at 18:11

  Nanomaxi kodukalt leiad väga head vahendid dushiklaasi hooldamiseks,mis on mustust ja vett hülgavate omadustega,eks vaata seal lehel ringi.Aga vannituba on kena!

 • Avatar
  Vasta DIY 17. mai 2020 at 17:35

  ilus. vaga ilus. mul on yhes korteris ka tehtud koik must-valgega, seda juba 3a tagasi. nyyd asjast: tellisin eBay kaudu Hiinast €100 eest vihmadushi, sest siis olid mustad veel haruldased ja eelkoige sai kroomituid. katte saades oli room suur, aga see systeem ei haakunud veetorudega absoluutselt ja puudu olid seina kinnitusosad. 2 torumeest isegi proovisid paigaldada, kohandades neid jubinaid, mis seina kaivad, aga ei midagi. myyja keeldus raha tagastamast, ja eBay protection oli labi. su link blogis enam ei naita valitud segistit, sest laheb avalehele, aga enne nagin – hind oli €299 ja aravahetamiseni sarnane, mida olin enne eBays Hiinast nainud (hinnad nyyd juba €150 kandis). Tapselt su oma ei maleta, aga vaata nt seda: https://www.ebay.co.uk/itm/Black-Oil-Rubbed-Bronze-Bathroom-Rainfall-Shower-Faucet-Set-Single-Handle-yhg653/264226811387?hash=item3d85252dfb:g:KogAAOSwPjNcf240
  niiet kui su valitud segisti on sama Hiina toode, ara osta (voi ara vahemalt €299 maksa). enda oma tellisin uuel katsel juba Saksamaalt Amazoni kaudu, koos transpordiga tuli €165. see sobis valatult.

 • Avatar
  Vasta Liisu 17. mai 2020 at 15:36

  Üldpilt on ilus ja värske imelik oleks kui ei oleks. Aga nüüd tundub see vannituba kuidagi pime? Vs oled pildid nii tumedad teinud? Lisaks mu silm püüdis kinni kohe need riiulid seina sees. Tundub, et töömees ikkagi väsis ära ja on midagi seal susserdanud. Või on lihtsalt see silikoon seal laiali mis jätab kuidagi lohaka mulje nagu plaate oleks viltu lõigatud. Muidu täitsa omapärane.

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 15:37

   Ei minu meelest ei ole üldse, aga vb asi ka selles, et enne töötas mul vaid 1 led lamp kolmest 😀 Ma ei tea, kas väsis, ta tuleb veel parandama neid riiuleid, ma ise vaatasin ka, et veits poolikud 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 17. mai 2020 at 15:01

  Piltidelt küll pole näha, aga kui ta plaatide alla hüdroisolatsiooni ei pannud ja mingit ventilatsiooni vannituppa juurde ei ehitanud, siis aasta pärast hallitab jälle sul kõik seal.

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 15:15

   on küll ventilatsioon JA hüdroisolatsioon – ma ütlen ju, et mul seekord oli HEA töömees, mitte nagu siis kui ma esimest korda vannitoa remonti tegin 😀

   • Avatar
    Vasta Madiken 19. mai 2020 at 08:43

    Ära pahanda, aga ma vaatasin ka piltidelt kohe, et shittt hüdro on puudu misnüüdsaab….kuna hüdro nö elemendid ei paista piltidelt kuskilt… see on siis see peale maalitav sinine vedelik mis tõmbab üleni kummikihiks, ja nurgad ääred tehakse spets värkidega, et sellesse pragu ei tuleks, ja ilma milleta on kogu vannitoa remont pekkis ja küsirahatagasi saadmajavammi olukord ? Ma väga loodan, et ikka pandi päris hüdro ja see miskiprst ei paista pildilt v siis on olemas mingi uus fancy hüdro mida ma ei tea veel ?

    • Mallu
     Vasta Mallu 19. mai 2020 at 10:54

     Okei, ma küsin ta käest ????

 • Avatar
  Vasta Kadri 17. mai 2020 at 14:37

  Väga ilus vannituba ja lausa uskumatu, et nii väikesse ruum sai teistmoodi paigutatud.
  Üks praktiline küsimus, võib olla olen ise imelik, aga kuidas on nööri sees olev seep praktiline/hügieeniline? Kas bakterid ei hakka nööri sees vohama?

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 14:38

   No sellisel juhul ei ole ju su nuustik ka hügieeniline, viskad selle ka ära peale iga kasutuskorda, kui seebiseks saab? 😀

   • Avatar
    Vasta Kadri 17. mai 2020 at 15:08

    Ma nõudepesu jaoks kasutan heegeldatud lappi (igapäevaselt vahetan (panen pessu)) ja nõusid pesengi ainult kuuma veega, vahendeid ei kasuta ja ennast pesen veega. Vahel ainult teen käe seebiseks ja küürin end seebiga, aga siis paljaste kätega. Niiet ma ei saa nuustiku jutus kaasa rääkida. ?

    • Avatar
     Vasta Kadri 17. mai 2020 at 15:10

     Käsi ma pesen ikka muidugi koguaeg seebiga. ?

    • Mallu
     Vasta Mallu 17. mai 2020 at 15:15

     duši all hõõrud ennast palja käega nagu pornofilmis? 😀

     • Avatar
      Kadri 17. mai 2020 at 15:19

      Iuuu ?
      Ma pesen ennast ikka puhtaks saamise eesmärgil, mitte ei rõvetse seal ?

     • Mallu
      Mallu 17. mai 2020 at 15:35

      ei nagu, ma saan aru, et pesed, aga kui ma olen ala kuskil spas vms, kus mul pole mu mõnusat nuustikut, siis mul tunne, et ma niisama silitan seal ennast 😀

  • Avatar
   Vasta njämps 17. mai 2020 at 23:01

   Mulle meeldivad need muidu mahedad värvid, aga must kraanikauss ei ole just minu maitsele. Samuti on sealt ümbert kindlasti tülikas puhastada, pritsmed sattuvad ja tolm koguneb sinna kõige kitsamasse kohta kausi põhja ja kapipealse vahele. Kas vanniklaas on eemaldatav ka? Laste pesemisel hakkab vast segama. Olen ka mõned korrad klaasiga vannis käinud ja see muutis sisse-välja ronimise jube tülikaks. Mis neil riiulitel viga on täpsemalt? Ma ei saa pildi järgi midagi aru, et kole oleks, sellised riiulid mulle meeldivad.

 • Avatar
  Vasta Merru 17. mai 2020 at 14:30

  Hei! Mis su eelarve oli ja palju töömees maksis?

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 14:32

   mu eelarve oli “nii vähe kui võimalik” aga töömees maksis 2000 euri + siis materjalid.

 • Avatar
  Vasta Liana 17. mai 2020 at 14:02

  Võibolla ma pime, aga sa kiidad lage ja ma ei näe kas oled kuskil kirjutanud mis laega tegemist?
  Tänkjuu kui viitsid vastat

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 14:16

   Mismõttes mis laega? Kipsiga tegi kuidagi 😀

   • Avatar
    Vasta Liana 17. mai 2020 at 21:35

    okei
    Arvasin et mingi pinglagi vms
    Tahaks ikkagi teada kuidas tehtud vōi nii?

    • Mallu
     Vasta Mallu 18. mai 2020 at 11:00

     kipsplaadist tegi, ma ei tea kuidas 😀

  • Avatar
   Vasta Kristi 17. mai 2020 at 17:17

   Minu meelest on see vannituba üliilus, maitsekas, soliidne. Ja sellest on ka kahju, et taolise kannatuste tee läbima pidid. Ainult et selle jutu, et raha pole, võiksid nüüd küll jätta. Kui raha päriselt ka vähe, siis selliseid valikuid kraanikausside ja segistite osas teha ei saa. Ma ei räägi mitte su rahast, vaid sinu jutust raha kohta. Selge, et oled selle pikkade aastate jooksul endale välja teeninud, aga siis ütlegi, et võimalusi on ja teen. Ja ei väsi kordamast: tulemus on super! Ja pole ülejäänud majal ka häda midagi. Püsi realistlik!

   • Mallu
    Vasta Mallu 18. mai 2020 at 11:01

    see kraanikauss maksis u 100€, ei ütleks, et nüüd nii üle mõistuse kallis 😀

 • Avatar
  Vasta Merili 17. mai 2020 at 14:01

  Nagu uhkes hotellis. ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 14:17

   Kardo ütles sama 😀

 • Avatar
  Vasta Merli 17. mai 2020 at 13:45

  Kusjuures tõesti, täiega kena vannituba, silm lausa puhkab :D.

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 13:59

   Ma ka niii rahul!

 • Avatar
  Vasta aadu 17. mai 2020 at 13:40

  Muidugi on uus ja puhas alati ilusam, vana vannituba oli sul ju kasutuses olnud vannituba, aga samas mitte küll hullus seisus. Kui sa nüüd paari kuu pärast paned oma remonditud vannitoast pildid, siis on mulje kindlasti hoopis teine, nt. kuidas sa kavatsed sellelt klaasseinalt seestpoolt vee- ja seebipritsmeid puhastada? Võimatu ju? Ehk oleks selle klasseina pidanud tegema liugseinana, et saaks mõlemas suunas liigutada, siinidel saab ju sellise lahenduse teoks teha. Ja see üladušš, mida sa ei saanud, pritsib ikka väga laialt,põrand (või vaip) saab märg olema.

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 13:58

   Mismõttes kuidas? Astud vanni ja pesed, pole ju tuumateadus 😀 duši all käisin eile, ei pritsinud kuskile, põrandal polnud piiskagi.

   • Avatar
    Vasta Tiina 17. mai 2020 at 14:11

    Klaasseinalt seebi- ja veepritsmete puhastamiseks on kõige lihtsam lahendus: aknakaabits. Lased pärast enda pesemist klaasi dušiga puhtaks, tõmbad kaabitsaga üle ja pole mingeid plekke. Ämmal sama lahendus kodus ja need peaaegu 3 kuud, mis oleme olude sunnil pidanud tema juures viibima, sest ta siiani välismaal, ei ole ma kordagi pidanud kodukeemiat klaasil kasutama. ?
    Vannituba tõesti ilus, väga hästi ja minimalistlikult ära kasutatud kogu ruumi. Tahan ka nüüd selliseid seinasiseseid riiuleid! ??

    • Mallu
     Vasta Mallu 17. mai 2020 at 14:17

     Jaaaa, ma olen ka seda kuulnud, peakski vaatama, et kust seda osta saaks 😀

     • Avatar
      Helina 18. mai 2020 at 05:15

      Haha, ma sain sama nipi eksiga koos olles. Kõlbab lambine kummilapatsiga kaabits, mida peaks igast suuremast poest saama.

 • Avatar
  Vasta Lily 17. mai 2020 at 13:25

  Ma ei saa aru, mis sellel kraanil viga on 🙂 See, et “ainult” 100 maksis? Jumala ilus ju.
  Ühtlasi oli eelmine vannituba ok. Uue kõrval tundub muidugi mannetu, aga muidu solid mustvalge vannituba ju.
  Ma ei tea, ma vist ei oska nii mõelda, et kõik uus ja kallis on alati igas mõttes 100x parem ja ilusam 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 13:31

   eiii, ta on selline kerge ja plastikune. Teine oli korralik ja tugev. Vana vannituba konkreetselt HALLITAS ja oli räme, mitte et uus ja kallis, et aint sp meeldib.

 • Avatar
  Vasta Annika 17. mai 2020 at 13:18

  Väga, väga ilus. ???Aitäh,et jagad meiega enda romondi seiklusi. Selliseid postitusi on põnev lugeda. ??

 • Avatar
  Vasta Triin 17. mai 2020 at 12:58

  Tegelikult ei olnud pildi järgi vanal vannitoal ka ju väga viga. Ainult vaip ja dušikardin ei sobinud komplekti. Ülejäänu, mis pilti rikkus oli liiga palju pudi-padi.
  Pissipotti ja astet läheb ilmselt ka uues vannitoas vaja. Ja pudi-padi koguneb ka uus vannituba varsti täis, kui kogu aeg kingitusi ja koostööpakke saadetakse.

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 13:13

   Kõik pudi padi on suuurtes kilekottides, ma avastain et ega mul ned vaja pole ju 😀

 • Avatar
  Vasta Merli 17. mai 2020 at 12:39

  See lagi, kas tundub või pole lagi ühtlane, nagu praod on vahel või tundub visuaalselt nii? Mul tuleb ka vannitoaremont varsti kohe, aga ka mingit ilusilma mul pole ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 12:41

   praod? Need on kolmnurgad 😀

 • Avatar
  Vasta Triinu 17. mai 2020 at 12:39

  Heii, kas see põrand on siis kuidagi hästi vastupidav veele? Muidu pannakse maha plaadid ja ka väike äravoolu trap, et põrandalt vett ära juhtida.

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 12:41

   Need on plaadid, nii et jah, ikka vastupidav veele 😀

   • Avatar
    Vasta Karina 17. mai 2020 at 14:46

    Mina lasin ka enda vannituppa puit immitatsiooniga plaadid panna ja alguses koguaeg kui keegi külla tuli siis imestasid et kuidas see parkett küll veele vastu peab? ? Nii reaalsed lihtsalt ?

    • Mallu
     Vasta Mallu 17. mai 2020 at 14:46

     jaaa, ma ka imestasin 😀

  • Avatar
   Vasta Marianne 17. mai 2020 at 22:42

   Mopiga saab ka puhastada põrandal olevat vett muideks tänapäeval ? eluseeski ei tahaks omale uue malli vannituba kus vee ära juhtimiseks trapp ?‍♀️
   Vannituba näeb muideks väga super välja, ja see põrand ?

   • Avatar
    Vasta llarkfo 18. mai 2020 at 12:32

    Kui sul vannitoas peaks veeavarii olema, oleksid selle trapi üle äärmiselt õnnelik.

    • Mallu
     Vasta Mallu 18. mai 2020 at 12:39

     ok

 • Avatar
  Vasta Kadi 17. mai 2020 at 12:32

  Õhhhhhh! On küll! Töömeest kiidaks selle jutu ja fotoseeria peale isegi! Cool tool guy!

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 12:33

   jep!

 • Avatar
  Vasta Stiina 17. mai 2020 at 12:32

  Maja soojustamine ikka, mitte soojendamine. ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 12:33

   Sry, ma braindead 😀

 • Avatar
  Vasta Kätlin 17. mai 2020 at 12:27

  Tõesti ilus. Kohe väga ilus!

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 12:33

   I know!

   • Avatar
    Vasta Mann 17. mai 2020 at 21:48

    Väga armas ja hubane vannituba, minu lemmik on lagi, nii omanäoline ja vann ikka parim otsus lastega. Mina armastan ise ka ikka nädalas korra vannis käia,muidu dušš, sest vannis olesklemiseks vajan ikka aega. Laps armastab ka väga vanni. Supelux!

 • Avatar
  Vasta Jüri 17. mai 2020 at 12:26

  Nii koledasti tehtud. Õudne milline kvaliteet, või noh polegi kvaliteeti. Kas sa hoiad silmi kinni kui sinna vannituppa astud. Vaata neid riiuli auke, kuidas sa üldse sellise pildi panid üles. Ega odavalt ja tasuta paremat ei saagi vist.

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. mai 2020 at 12:32

   a) need riiulid pole veel valmis, töömehel sai silikoon otsa ja ta tuleb paari päeva jooksul asju lõpetama. Ma lihtsalt ei jõudnud oodata 🙂

   b) ma ei ütleks mitme-mitme-mitme tuhandese vannitoaremondi kohta ei odav, veel vähem tasuta 😉

   • Avatar
    Vasta Jüri 17. mai 2020 at 12:45

    Neid näritud servi ei saa parandada. Tuleb maha lõhkuda.See inimene ei ole kunagi plaatinud kes sellise jama kokku keeras.

    • Mallu
     Vasta Mallu 17. mai 2020 at 12:55

     Okei, rääkisid pehmeks, ma lasen vannitoa välja peksta ja alustan uuesti. Aitäh sulle :D!!

    • Avatar
     Vasta Kats 17. mai 2020 at 16:18

     Ma arvan, et ta vaatas neid enne pilte vannitoast ja kommenteeris?Minumeelest üliilus vannituba ja ei näe küll mingeid vigu? (va see riiulivärk)

    • Avatar
     Vasta TYY 18. mai 2020 at 00:17

     eks näita oma tööd. Tavaliselt teeb teist maha see kel vaja end upitada.
     Mõttekam oleks kirja panna mida sina oleksid teinud. Lahendeid on ehk mitu. Usu ma tean millest räägin. Näiteks oma vannitoas ei tahtnud neid nurga liiste kasutada ja oli ikka nuputamist kuidas sein, aknapaled ja aknalud kõik 10×10 plaadiga jooksma saada ja kokku saavad välisnurgad enamvähem sama laia vuugiga teha. Täielik teadus.

   • Avatar
    Vasta esimest korda siin 17. mai 2020 at 21:19

    Need seina aukud või riiulid mis tehti, need liistud on töesti jubedad. Esiteks on need väikesed. Liist peaks plaadiga kokku minema. See asi on seal töesti jube. Mallukas, ära seekord kustuta oommentaari. See on minu igapäeva töö ja tean mida räägin. Ennast saad rahustada möttega, et kui ennast ei häiri siis on ok. Plaatimisel nii palju mäkerdatud. Igapäevaplaatija riste ei kasuta ja nii palju plaate ei mäkerda. Juba see, et valis seintele kipsi panemise, näitab, et igapäev ta seda tööd ei tee. Neid seinu oleks pidanud natuke tasandama ainult, krohvima- oleks ruumi kokku hoidnud. Teiseks, ütelgu mees mis tahes sulle siis hüdro on tegemata. Kui ta ka sulle kruvipeadele miskit möksis ( pildil näha ) ja nurkadesse siis roheline kips ei ole veekindel, see tuleb hüdrotada. Paljudel on eksiarvamus, et see sama hea kui hydro ala vannitoakips- SEE ON NIISEKETEMAKS TÖÖDEKS MÖELDUD .Vasakpoolne seina on veel plaatimata ja on näha et lindid vedamata ja hüdrotamata. Igaljuhul ei vasta see nõuetele. Vannituba on oko välimuselt aga õieti tehtud vesieristus on ääretult oluline selles töös., kui ei taha tulevikus asmaatikuid jne.

    • Mallu
     Vasta Mallu 18. mai 2020 at 11:00

     no selge 😀

  • Avatar
   Vasta Zz 17. mai 2020 at 12:36

   Kole??? Kust otsast? Minu arust super tulemus. Vannituba tundub palju avaram ja noh… mega ilus!?

   • Mallu
    Vasta Mallu 17. mai 2020 at 12:41

    Ah, ega inimesed peavad vinguma, las vingub siis 😀 Kui inimesel on endal parem vannituba, las naudib seda, mis see minu asi on 😀