Kingiloos

imelikud söögid ja Kuma*

5. märts 2021

Istusin ükspäev kodus ja sõin rahumeeli näkileibasid hapukapsaga, kuni ühel hetkel taipasin, et see vist pole kõige…tavalisem asi, mida koos süüa? Küsisin oma sõbrannadelt, et mis on imelikud asjad, mida nad söövad ja ma reaalselt siiani naeran ühe sõbranna vastust, et ta sööb mõnikord toorest sardelli õunaga, haha. Selle valguses on mu hapukapsaleivasnäkk veel üsna tavapärane, eks.

Teine väga omapärane vastus tuli ühelt teiselt sõbrannalt, kelle meelest on hea combo sai koos sulatatud juustu ja toore sibulaga. Hmm… Aga no ta paneb näiteks kartulisalati sisse ketšupit ka, nii et ma ei tea, kui palju sellist maitsemeelt usaldada maksab…

Sulajuustu igal eri moel ja kujul saan ma nüüd samas üsna südamerahus vitsutada, sest Valio saatis mulle seda terve portsu. Neil käib nimelt praegu kampaania, et kümme kampaaniamärgistusega Valio Viola sulatatud juustu karbikaant saab vahetada Mari Ojasaare loodud imeeeeilusate liblikakõrvarõngaste vastu.

Vanad head Kuma liblikad, kes siis neid ei armastaks. Usinad karbikaanekogujad saavad valida punaste, siniste ja roosade liblikate vahel. Teiselt küljelt on kõrvarõngad kõik ühtviisi mustad ja et need on kahtpidi kantavad, siis tegelikult saaks nagu lausa kaks paari uusi kõrvakaid, topelt WIN!

Kampaania kestab kuni aprilli lõpuni ja kogu info on olemas SIIN. Ahjaa, enda Instagramis loosin välja mõnusa portsu Valio Viola sulatatud juustu ning võitjale meelepärast värvi kõrvarõngad. Minge osalege kindlasti seal ka, sest pärast nii krõbedat talve nagu meil siin parasjagu lõppemas on, ei saa kellegi elus liiga palju liblikaid olla. Ega juust ka just külgi mööda maha jookse (va nendel juhtudel kui jookseb).

Seni kui te neid karbikaasi kogute ja paralleelselt genereerite, kuhu peale ja vahele sulatatud juustu veel hea panna oleks, rääkige, mis on need teile maitsevad toidukombinatsioonid, mille peale teised inimesed põlastavalt nägu krimpsutavad. Amuse me 😀

*Postitus sündis koostöös Valioga

Loe ka neid postitusi!

18 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta rami 15. märts 2021 at 12:58

  Mul oli kunagi sõber, kes sõi kartulikrõpse nii, et enne lasi mikrokas soojaks

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. märts 2021 at 13:29

   eww 😀

 • Avatar
  Vasta Kai 9. märts 2021 at 22:16

  Üks kõige haigemaid on kotlet meega :‘)

  • Mallu
   Vasta Mallu 10. märts 2021 at 10:31

   MIDA? 😀

 • Avatar
  Vasta Helena 9. märts 2021 at 20:49

  Kunagine lemmik oli Ekstra küpsis selle oranži saiakattega. Oi blin. Praegu öögin juba mõttest ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 9. märts 2021 at 21:45

   misasi on oranž saiakate? 😀

   • Avatar
    Vasta iSIiil 10. märts 2021 at 15:57

    See oligi toode, mille nimi oli … saiakate 😀 ja see oli oranži värvi, väga spetsiifilise maitsega. Saiakatte ja juustuga ahjusaiad oli nämmad.

 • Avatar
  Vasta Ülle M 8. märts 2021 at 14:29

  Vist väga eriline ei tundugi, aga värske kurk suhkruga on jube hea.

 • Avatar
  Vasta Liisa 7. märts 2021 at 00:50

  Mu haiguste ennetamise snäkk on leib + või + 3-4 purustatud küüslauguküünt ?
  Või niisama ampsamiseks juustuviil, millele ohtralt Felixi ketšupit peale ?
  Abikaasa öögib kõrval. Lapsed tahavad see-eest ampsu ?

 • Avatar
  Vasta Silvia 6. märts 2021 at 21:49

  Hapukapsas + koorikleib tundub maitsev. Mul kombot ei tule pähe, aga mulle meeldib süüa magusa juurde soolast, näiteks sünnipäevatordile haugata peale hapukurki. Mitte samal ajal, aga nii, et viimane maitse poleks magus.

 • Avatar
  Vasta Elerin 6. märts 2021 at 19:44

  Mulle meeldis täiega pubekana süüa kiirnuudleid toorelt koos hapukoore ja ketsupiga.
  Tegin kiirnuudlid pakis puruks, segasin kausis kokku hapukoore ja ketsupi ja siis valasin kiirnuudlid juurde ja segasin kõik kokku ja sõin. Peaks proovima kas praegu maitseb sama hästi kui siis 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 8. märts 2021 at 10:55

   see tundub… weird 😀

 • Avatar
  Vasta S 6. märts 2021 at 01:42

  Mul sõbranna sõi leiba nii, et pani sinna peale Nutellat ja sinki ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 8. märts 2021 at 10:56

   kas ta oli rase :D:D

 • Avatar
  Vasta M 5. märts 2021 at 23:19

  Mulle meeldib poest valida hapukapsas, millel palju vedelikku ja siis ma lõikan kodus kilekotil nurga maha ja pigistan selle mahlakese klaasi ja mõnuga rüüpan selle korraga omale sisse… Selline mõnus vitamiinirünnak toimub kehas…

  • Mallu
   Vasta Mallu 8. märts 2021 at 10:56

   poes müüakse ka ju seda hapukapsamahla 😀

 • Avatar
  Vasta Sandra 5. märts 2021 at 22:40

  Mulle lapsena meeldis väga kohvikus friikartuleid jäätisega süüa. 😀 Alati jätsin lastepraest mõned friikad järgi ja siis sõin koos jäätisega. Enam nagu ei tõmba.