0
Kingiloos TESTIN JA ARVUSTAN

ulakas kingitus teile*

28. november 2021

Ma olin 4000% kindel, et eelmisel aastal ka juba kirjutasin sellest blogis, aga tuleb välja, et vist mitte? Igatahes ei suuda ma seda postitust leida. Kui keegi leiab, jagage linki 😀 Jutt käib siis Ulaka Kaunitari advendikalendrist. Täiesti kindlasti olen neid varemgi saanud ja oma arust ka emotsioone jaganud, aga võib-olla siis Instas? No vahet pole.

Advendiaega see kalender ka tänavu ootama ei jäänud, sest kibelesin kohe kõikidesse karpidesse sisse piiluma, et mida toredat seal leidub ka. Noh ja ilma järele vaatamata oleks ausalt öeldes natuke nadi teile siin midagi rääkida ka selle kohta. “Priske karbitäis, ilmselt on tuugalt igast ägedat kraami täis, näeb super ilus välja, aga ega rohkem ei tea” 😀 Olles nüüd kõikide “akende” taha piilunud, siis võin öelda, et ma ei saa aru ainult ühest asjast. Kuidas see nii odava hinnaga müügil on? 😀 Täitsa tõsiselt.

Ma ei mäleta, et selles kalendris varasematel aastatel nii palju elektroonilisi vidinaid oleks olnud? Äkki mul mälukaotus – see variant on alati laual, aga no tõesti. Vist mitte ühegi karbikese avamise järgne emotsioon polnud kuidagigi meh. Kusjuures väga mitmed asjad olid sellised, mille kasutusfunktsiooni kohe käigu pealt väljagi ei osanud mõelda. Õnneks manuaalid aitavad hädast välja.

Ulakas Kaunitar on nüüdseks vist juba aastaid mulle aeg-ajalt oma paremaid palu saatnud. Olgu jumal neile selle eest armuline. Aga ometi ei lakka nende saadetud asjad mind, juba suht vana erootikasaurust, üllatamast 😀 Isegi kui paljude stimuleerijate jms osas juba pm tean, mis nad teevad, sest no mis nad ikka teevad, eks. Igaüks veits isemoodi, aga tulemus on sama. Ja don’t get me wrong – ma ei kurda 😀 Millega ma parimagi tahtmise juures kursis ei jõuaks olla, on igasugused libestid ja kreemid ja õlid jne. See maailm on suht otsatu.

Mida ma vist üritan öelda on see, et kui muidu on paljude inimeste suhtumine selliste üllatusi sisaldavate asjade osas, et ei ole mõtet osta asja, kui sa ei tea, mis seal sees on. Et nagu pole rahaliselt mõistlik ja nii. Siis vot Ulaka advendikalendri osas ma usun et just see teadmatus on üks suuremaid boonuseid. Saab ikka väga normaalselt oma öökapisahtli võib-olla muidu veits basic sisu täiendada.

Uskuge mind, et nii palju on asju, mille peale ei mina ega teie lihtsalt tule, kui just igapäevaselt ninapidi selles valdkonas ei tööta. Erootikatarvete poes käies valib harju keskmine inimene seal lõpuks ikka mingite vibraatorite ja selliste asjade vahel, et oleks ikka ristiinimisele sobilik. Aga ma arvan, et voodielu päriselt põnevamaks muutmiseks tulebki just pm silmad kinni neid asju šopata, hahha 😀 Üks ideaalne variant selleks ongi üks sihuke advendikalender.

Ahjaa ja kui ristiinimene üleüldse oma jala üle erootikatarvete poe ukseläve tõstab, eks. Suht kindel, et mingite ausõna juba tüütult iganenud stigmade tõttu ülipaljud ei tee sedagi. Rääkimata siis millegi selles vallas täiesti uue proovimisest. Tänapäeval on õnneks olemas ka e-poed, nii et kui tõesti mingit valehäbi tunned poodi kohale minemisega, siis päris pimedas ja teki all elu ei pea ka ikkagi elama. Kuigi ma näiteks Ulakasse Kaunitari soovitan küll väga kohale minna. Nad on seal ise nii ladnad ja chillid, et enne kui märkad, on igasugune kramp kadunud. Kühveldad dildosid ja lube’e ostukorvi ega tunne end seejuures põrmugi imelikult. Nii nagu see asi peakski olema. Täiest suva ju.

Kuigi ma tahaks teile selle advendikalendri siin üksipulgi lahti harutada, siis ma ei hakka nende inimeste üllatust rikkuma, kes endalegi selle osta ja väga mõnusa advendiaja garanteerida otsustavad 😀 Soovitan ausõna väga. Ja olge hoiatatud, et seda on ainult piiratud koguses! Aga ka kogu ülejäänud Ulakas Kaunitar on põnevaid asju tihkelt täis, nii et tehke endale teene ja päriselt ka avastage seda maailma. Elu on kohe palju lõbusam.

PS! Sooduskood “MALLUKAS” annab Ulaka Kaunitari e-poes jätkuvalt -10% kõigilt täishinnaga toodetelt.

Otseloomulikult loosime ühe kalendri teie seas ka välja. Ausalt kui endal juba poleks, siis selle loosi peale oleksin kadedusest tumeroheline. Aga et loosis osaleda, rääkige, kuidas teil erootikapoodide külastamisega lood on? Sama normaalne elu osa kui toidupoes saia ostmine või pigem tundub ebamugav ja tahaks paljalt sellele mõeldes veits püha vett rüübata?

*Postitus sündis koostöös Ulaka Kaunitariga

Loe ka neid postitusi!

1,271 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Lea 1. detsember 2021 at 19:57

  Tänapäeval ei ole need erootika poed enam sellised pimedad ja kõledad keldrid, pigem glamuursed butiigid. Seega, olen ikka mõned korrad käinud aga iga kord kellegile kingitust ostmas – tüdrukute õhtuks ja ka sünnipäevaks. Kunagi olen ka ühe ürituse Solarise keskuse Ulakas kaunitaris korraldanud. Mega teenindus oli ja saime paljude toredate vidinate kohta uut infot.
  Ühesõnaga pühavett ei piserda, kolme tilka enne erootika poodi sisenemist piiblile ei tilguta, vaid astun neisse, pea püsti ning julgelt sisse.

 • Avatar
  Vasta Kadri 1. detsember 2021 at 19:56

  Päris saia ostmine pole aga mehel sai seal ükskord nalja küll. Ostis suure roosa vibraatori ja müüja pakkus pakendi varjamiseks kilekotti,mille peale mees ütles,et ta pole ilmselt esimese ega ehk ilmselt ka viimane,kes siin poes käib ja oma oste teeb?

 • Avatar
  Vasta Maarja 1. detsember 2021 at 19:55

  Erootikapoes käinud ei ole, arvan, et tekitab minus veel ebamugavust. Küll aga olen e-poodidest endale üht-teist tellinud.

 • Avatar
  Vasta carol 1. detsember 2021 at 19:52

  Kunagi sai kohal käidud aga viimased aastad pigem netist tellinud 🙂 kalendri sisuga tutvuks heal meelel!

 • Avatar
  Vasta Getter 1. detsember 2021 at 19:51

  Minu jaoks just äge vaheldus ja tekitab elevust 🙂

 • Avatar
  Vasta Gettet 1. detsember 2021 at 19:50

  Minu jaoks just äge vaheldus ja tekitab elevust 🙂

 • Avatar
  Vasta Brigitta 1. detsember 2021 at 19:50

  Poodi ei ole sattunud küll aga e-poe sirvimine on tihti huvitav ja põnev oma valikute poolest.

 • Avatar
  Vasta Marla 1. detsember 2021 at 19:49

  Kõik epoest ?

 • Avatar
  Vasta Elina 1. detsember 2021 at 19:48

  Kui kunagi Pariisis vahetusüliōpilane olin, siis elades Moulin Rouge’i juures, kus tänaval üks sekspood teist taga ajas, sai seal uudistatud küll. Eestis pole jällegi sattunud kunagi, selline veidi tabu teema tundub, küllaga netipoes olen uudistanud ?

 • Avatar
  Vasta L 1. detsember 2021 at 19:46

  Minu arust on täiesti normaalne käia, aga veebipoe kaudu ikka tunduvalt kergem ja lihtsam?

 • Avatar
  Vasta O 1. detsember 2021 at 19:46

  Pigem telliks netist, kohale pole julgenud minna ja ega kodus mingeid asju ka pole, seega see läheks asja ette küll.

 • Avatar
  Vasta Berit 1. detsember 2021 at 19:44

  Pole varasemalt kuskil erootika poes käinud ega ühegi mänguasjaga kokku puutunud kuigi huvi nende asjade vastu on suur. Olen sirvinud küll e-poode aga ka tellinud pole siiani kahjuks midagi. Miks? Sest ilmselt hirm uusi asju proovida on suurem kui tahtmine, nii kipub mul enamus asjadega olema kui miski uus on. Kuna olen ise intiimses pooles ûsna ebakindel siis lootus ennast veidi enesekindlamalt, julgemalt ja mugavamalt tunda oleks just nende lelude ja abivahendite abiga. Seda kalendrit olen juba pikalt soovinud ja nillinud ning see oleks perfektne varajane sünnipäeva kink. Minu jaoks pole see mingi häbiasi enda seksuaalsust avastada ja neid poode külastada. See on üks osa meie elust ja iga inimene vajab mingisugust intiimsust, olgu see siis partneriga koos või üksinda oma leludega.

 • Avatar
  Vasta Janeli 1. detsember 2021 at 19:44

  Saaks mehe uusi ja huvitavaid asju proovima ? ei ole imelik käija 🙂

 • Avatar
  Vasta Merks 1. detsember 2021 at 19:44

  Miskipärast tunduvad erootikapoed nagu narkoäri, kuskil maa-alustes kohtades.
  Endal ainult üks ustav vibraator, kujutan ette mis nastysi asju nende teistega saab teha?

 • Avatar
  Vasta Erkki 1. detsember 2021 at 19:40

  Arvasin et mehena on patt erootikapoes käia kui suhetes oled. Küsisin naiselt järgi, et mis ta sellest arvab ja tundub, et me lähme hoopis reedel koos sinna ostlema.

  Loeti ka sõnad peale, et ma seda kindlasti Mallukale kommentaariumis mainiks.

 • Avatar
  Vasta Triinu 1. detsember 2021 at 19:40

  Pigem jään netis shoppama ? kohapeal ajab silme eest kirjuks ?

 • Avatar
  Vasta Kairi 1. detsember 2021 at 19:38

  Ma ei ole üldse erootikapoes käinud ainult nii paju et olen netist paar vidinat tellinud. Oleksin väga väga huvitatud sellest advendikalendest, et saaksime kallimaga katsetada ?♥️

 • Avatar
  Vasta Sigrid L. 1. detsember 2021 at 19:37

  Korduvalt külastanud ja netipoestki asju soetatud ? Mis oleks elu ilma Ulaka Kaunitari poeta ??? ei kujuta ette.

 • Avatar
  Vasta Margit 1. detsember 2021 at 19:26

  Oleme kasutanud elukaaslasega e-poes shoppamise võimalust. Mina ise ei ole kunagi poes kohapeal käinud aga elukaaslane on ? usun, et üksi minnes oleks ebamugav aga kui kaaslasega koos minna siis mitte ??

 • Avatar
  Vasta S 1. detsember 2021 at 19:25

  Kord käisime elukaaslasega, mina kui konservatiimsem inimene pigem itsitasin pihku ??‍♀️? ei teagi miks elu nii loomulik osa kohmetuks teeb avalikumas ruumis kuid seda kalendrit vaatasin ka eelmisel aastal neil ja mõtlesin, et vat kus võiks põnev olla ja ehk muuta mindki avatumaks nagu mul mees on ?

 • Avatar
  Vasta Regiina 1. detsember 2021 at 19:19

  Kahel korral olen külastanud, kuid eelistan e-poest soovitud asju tellida. Kalender oleks igati tore kingitus ☺️

 • Avatar
  Vasta Airi 1. detsember 2021 at 19:18

  Houlimoulii, kus voodielu muutus põnevamaks, kui väikeseid imevahendeid sai proovitud. Kiidan heaks! Kes iganes pole veel proovinud oma seksielu vürtsitada, siis nüüd on viimane aeg!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 1. detsember 2021 at 19:18

  Tegelikult väga normaalne tegevus ju käia ka sellistes poodides.Ise olen ka käinud ja üht teist soetanud ka.Ja võtaksin mõnusasti need 24 päeva vastu koos uute üllatustega.?

 • Avatar
  Vasta Triin 1. detsember 2021 at 19:17

  Erootikapoes kohapeal pole käinud, pigem e-poest shoppanud! Aga Soomes Prismast olen vibraatori kingiks küll ostnud ?

 • Avatar
  Vasta Külli 1. detsember 2021 at 19:16

  esimese sekspoe külastuse ajal ei osanud küll kuskile silmi peita, nii et veebipoed on minu sõbrad 🙂
  Aga olen käinud ühte veebist tellitud mänguasja kohapeal vahetamas käinud kuna oli praak saadetud ja poes nii armsalt müüja õpetas mind kuidas seda ikka kasutada 🙂

 • Avatar
  Vasta K 1. detsember 2021 at 19:16

  Sõbrannad on vedanud mind kaks korda poodi kaasa. Sahtel on mänguasjadest üpris tühi.. üks pisike õnnetuke on end sinna vaid ära kaotanud ?

 • Avatar
  Vasta Triin 1. detsember 2021 at 19:15

  Erootikapoes kohapeal pole käinud, pigem e-poest shoppanud! Aga Soomes olen Prismast küll vibraator ostunud ?

 • Avatar
  Vasta A 1. detsember 2021 at 19:15

  Kohe kindlasti ei ole see nagu saia ostmine poest. Võiks muidugi olla ?. Kunagi väga noorena on saanud paar korda käia poes aga sealt ostetud ainult paar kingitust ja endale ei midagi ?. On saanud ka netis küll piiluda aga ostma käsi ei ole veel tõusnud.

 • Avatar
  Vasta K-L T 1. detsember 2021 at 19:15

  Spetsjomm e-poest tellinud ei ole, veel. ? Aga on olemas 2 lelu, 1 kingiti 16 sünnipäevaks yli yli ammu ja teise ostis elukaaslane Euronicsist, sest mul oli ōudsalt vaja yhte smile makerit ? kuid see advendikalender vürtsitaks kohe kindlapealeeeeee voodielu!!! Fingers crossed!

 • Avatar
  Vasta Marily 1. detsember 2021 at 19:14

  Täitsa normaalne tegevus, e-poest tellimine natuke parem? Kohapeal vb natukene piinlik oleks?

 • Avatar
  Vasta Katrin 1. detsember 2021 at 19:11

  Täiesti tavaline asi 😀
  Seal on alati üli ägedad inimesed tööl ja aitavad leida mis vaja.
  Kuigi kahjuks satun viimasel ajal veebipoodi tihemini.
  Ja öökapisahtlis ikka on asju aga sellist ilusat ajsa hoiaks kuni avamiseni ikka uhkel kapi peal 😀
  Ja sellist ägedat kraami ei saa kunagu liiga palju olla 😉

 • Avatar
  Vasta Joh 1. detsember 2021 at 19:11

  Enamasti ostan tooted internetist, aga ei pelgaks ka kohale minekut. Lihtsalt Pärnus pole ühtki.

 • Avatar
  Vasta Aiki 1. detsember 2021 at 19:10

  Füüsilises poes pole ammu käinud, kuna netipoodides suurem valik. Viimati kevadel käisin ulakaskaunitari esinduskaupluses.

 • Avatar
  Vasta Liina 1. detsember 2021 at 19:09

  Ei ole külastanud ja ei oma ühtegi erootilist vidinat, rääkimata libestist. ? nii ajast maha jäänud ?

 • Avatar
  Vasta Karoli Lust 1. detsember 2021 at 19:09

  Oman vibraatorit, sidumiskomplektid, silmaklapid ja piitsa. Massaaziküünlad meeldivad ka, muus seas muid asju proovinud ega ostnud pole aga need on selllised igapaevased mida meeldib kasutada. Kahjuks seksshoppidesse satun harva, voiks tegelt tihemini kulastada sest alati siuke nagu vaike laps kommipoes tunne seal olles. Koike nii palju ja midagi vottta ei oska aga kõik nii lahe ?

 • Avatar
  Vasta Kätriin 1. detsember 2021 at 19:09

  haha pühavett rüübata 😀 pigem ostaks e-poest, aga see käib ka teiste poodide kohta. Nii lihtsalt mugavam.

 • Avatar
  Vasta Eva 1. detsember 2021 at 19:08

  Üldiselt meeldib ikka netipoodides shopata aga Ulaka Kaunitari pood on küll selline, millest möödudes tuleb iga kord läbi hüpata. ?

 • Avatar
  Vasta MK 1. detsember 2021 at 19:08

  Pole käinud, ainult interneti avarustest tellinud. Peaks külastama Ulakat Kaunitari, aga ei ole jõudnud veel?

 • Avatar
  Vasta Kitija 1. detsember 2021 at 19:08

  Minu jaoks on erootikapoe külastus suhteliselt chill käik. Eks esimene kord oli küll mega imelik (esimene külastus oli UK-s) ja no see valik mis seal oli oli meeletu. Siis küll mõtlesin, et ma olen jube vanilla aga naisterahvas oli meeletult tore ja hakkas soovitama erinevaid asju ja nii ma vaikselt hakkasingi kõike läbi proovima. Praegu poodi astudes on sama tunne nagu jalutaks kusagile toidupoodi. Tuleb vaid rahuldada natukene teist nälga.

 • Avatar
  Vasta Helen 1. detsember 2021 at 19:07

  Polegi poodi reaalselt külastanud, aga netipoest olen ostnud 😛 kunagi võiks poodi kohapeale ka minna ja asju lähemalt uurida 😉

 • Avatar
  Vasta Karoli Lust 1. detsember 2021 at 19:06

  Olen omanid vibraatoreid, mul on vaike sidumiskomplekt silmaklappide ja piitsaga, ning massaazi küünal. Need sellised lemmikud, igapäevased asjad ja samas ega midagi väga erilisemat ostnud nagu pole ka kunagi. Ei oska nagu väga proovida ega osta ka midagi, sexshoppidesse satun usna harva ka ? aga no need poed ikka ägedad, tunned end küll nagu väike laps kommipoes ? kõike nii palju ja huvitav

 • Avatar
  Vasta Marlen 1. detsember 2021 at 19:06

  Olen käinud mitmes põgusalt, aga mul hea meel, et on e-poed. Siin läheduses pole hea valikuga poodi olemaski.

 • Avatar
  Vasta Grete 1. detsember 2021 at 19:05

  Ulakas Kaunitaris töötavad naised on lihtsalt nii vinged, et nende poodi vist isegi ei häbeneks minna, kuid muud Annelinna erootikapoed.. ei aitäh? Ühesõnaga siiani oleme kõik vajaliku netist pakiautomaati tellinud?, kuid oleks viimane aeg kogusid täiendada. See advendikalender suudaks mind õnnelikuks teha?

 • Avatar
  Vasta Regina 1. detsember 2021 at 19:05

  Ühe korra vaid käinud, sedagi veidral kombel ?

 • Avatar
  Vasta Kaja 1. detsember 2021 at 19:05

  Aus olles, siis pole veel ühtegi lelu endale jõudnud osta ning selliseid poodi külastada. Ulaka Kaunitari pood tundub huvitav ning teinekord Tallinnasse sattudes kiikaks sisse ning isegi tutvuks sealse toodevalikuga. Ühesõnaga erootikapoed minus ei tekita hirmu ning tulevikus kindlasti külastan mônda.

 • Avatar
  Vasta Keidy 1. detsember 2021 at 19:04

  Kohapeal käinud ei ole, kuid netipoodi kiikan küll vahest ??
  Või oleks üliiimagus ?

  • Avatar
   Vasta Keidy 1. detsember 2021 at 19:06

   Võit* oleks ikka ülimagus ☺️

 • Avatar
  Vasta Janika 1. detsember 2021 at 19:04

  Kuskil 5 aastat tagasi tundus küll ulme ettevõtmine, et ei julgenud jalga tõsta poodi, vaid eelistasin netist tellida. Hetkel Ulakas Kaunitar ongi ainus pood kuhu olen korduvalt sisse astunud ja korduvalt oste sooritanud 😀 Ehk peaks ka mõnda teise poodi sisse astuma millalgi .. Samas UK kaubavalikuga võib enam kui rahul olla 😉

 • Avatar
  Vasta Ellukas 1. detsember 2021 at 19:03

  Pole kordagi külastanud,aga never say never?

 • Avatar
  Vasta Karmen 1. detsember 2021 at 19:02

  Ulakas on 4ever lemmik! Mul megacool sõbrants, kes mind paar x vedanud sinna ja ma vaimustuses. Lisaks veel, et naised ärge tundke valehäbi selliseid poode külastada. ??

 • Avatar
  Vasta Kaisa 1. detsember 2021 at 19:00

  Poes pole kohapeal käinud, netipoode külastan küll vahest ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 1. detsember 2021 at 19:00

  Pole kunagi külastanudki! ?☺

 • Avatar
  Vasta Loo 1. detsember 2021 at 19:00

  Käiksin ja ei oleks üldse piinlik ❤

 • Avatar
  Vasta Kaidi 1. detsember 2021 at 18:59

  Üks ja ainus kogemus on siis , kui mehega sai 10 aastat kooselu ja no päris löbus kùlaskàik oli ??

 • Avatar
  Vasta Liis 1. detsember 2021 at 18:59

  Ei ole erootikapoes käinud, tellin nagu ristiinimene salaja internetist! ?‍♀️

 • Avatar
  Vasta A 1. detsember 2021 at 16:27

  E-pood ja pakiautomaat on elu liiga lihtsaks teinud, nii et pole tavapoes veel käinud, aga emotsioonide poole pealt on see küll pigem võrdne toidupoes ostlemisega – kui saia isu tuleb, siis tuleb ainult see valik langetada, et kas osta röstsaia või vormisaia.
  Ja hoidsin isegi kalendril silma peal, aga see on praeguseks laost otsas 🙁

 • Avatar
  Vasta Heidy 1. detsember 2021 at 16:13

  Vägagi normaalne tegevus

 • Avatar
  Vasta Ann 1. detsember 2021 at 14:22

  Eriti palju kogemust pole. Paar väiksemat vibraatorit on, aga võiks ju midagi huvitavamat ka omada 🙂

  • Avatar
   Vasta Signe 1. detsember 2021 at 17:03

   Kogemus on ainult e-poega, seda ka ainult paar korda, niiet oleks äge uusi asju avastada!

  • Avatar
   Vasta Merle 1. detsember 2021 at 20:41

   Otseselt poes pole käinud, aga epoest küll nipet näpet ostnud.

 • Avatar
  Vasta S 1. detsember 2021 at 12:45

  Korduvalt käinud erootikapoes üksi, mehe ja sõbrannadega? aga sahtlisse mahuks veel need 24 kingitust sellest kalendrist?

 • Avatar
  Vasta M 1. detsember 2021 at 12:26

  Koha peal olen 1x käinud ja ostsin käerauad. ? netis vōib surfama jäädagi, aga samas uusi asju ei oska vōi ei julge proovida, seega vaatamisega asi üldiselt piirdub.

  • Avatar
   Vasta Marge 1. detsember 2021 at 19:00

   Eelistan e-poode, sest kõik kaugel ?

 • Avatar
  Vasta Laura 1. detsember 2021 at 12:24

  Ei ole iial käinud ja tundub, et jään ikka endiselt veebipoodide lainele ?

  • Avatar
   Vasta Karoli 1. detsember 2021 at 19:08

   Üldse ei ole julgenud kuskile poodi piiluda ?

  • Avatar
   Vasta Karoli 1. detsember 2021 at 19:11

   Ei ole julgenud kuskile poodi piiluda ?

  • Avatar
   Vasta Keili 1. detsember 2021 at 20:44

   Paar korda olen külastanud. Pigem huvi /reklaami tõttu. Sisse astumine kõige keerulisem 😀 aga kui juba tasapisi sulandud vidinate maailma siis pole probleemi . Siis saab alles aru mis maailm see tegelikult on ?

 • Avatar
  Vasta Johanna 1. detsember 2021 at 12:18

  Erootika tänavapoed pole Eestis kuigi kutsuvad kahjuks, va. siis ulaka kaunitari pood kus sai ikka aegajalt käidud kui veel sealsamas tänaval elasin. Nüüd elan veidi kaugemal ja käib pigem netipoe läbi ainult kõik, aga ei leia et seal küll midagi ebaloomulikku oleks ja pühavett pole esialgu veel tarvis läinud 😀

 • Avatar
  Vasta Marleen 1. detsember 2021 at 11:55

  Pole kunagi üheski poes kohapeal käinud, kuna netist saab ka ilusti tellida. Ilmselt on mingi stigma endiselt alateadvuses ajast, kui sekspoed olid kahtlased keldriurkad.

 • Avatar
  Vasta Anneliis 1. detsember 2021 at 11:45

  Netipoode külastan aeg-ajalt ikka, kohapeal käisin üks kord Hotlipsis ja ei olnud seal häbenemist midagi.
  PS! Praegu on ju veel parem käia, kui on maskikohustus, saab oma punetavad põsed maski taha peita. 😉

  • Avatar
   Vasta L. 1. detsember 2021 at 20:55

   Ma ütlen ausalt, et ma olen ikka suht pussy selles vallas, et üksi sellisess poodi ma pole julgenud kondama minna. Ma parem vaikselt üksi kodus sirvin ???
   Tegelikult pole selles ju mitte midagi häbiväärset, ma kujutan ette, et päris poodi külastades saaks ikka korraliku elamuse ja selles vallas ka tarkust juurde ?

 • Avatar
  Vasta Carmen 1. detsember 2021 at 11:45

  Pole vist kunagi üheski erootikapoes käinud. Lihtsalt ei julge minna ja mõte minekust tekitab pigem ebamugavust. Seega olen siiani ainult internetist tellinud. Samas kahjuks on paljud põnevad vidinad üsna kallid (eriti Ulaka Kaunitari omad, mis tunduvad kvaliteetsed ja vastupidavad), seega ei olegi neid väga ostnud.

 • Avatar
  Vasta Ester 1. detsember 2021 at 11:29

  Üheski erootikapoes reaalselt kohapeal käinud ei ole, ainult epoes piilunud ja alustuseks ühe lihtsa mängukese tellinud. Muuks kogun alles raha ja julgust..

 • Avatar
  Vasta Erika 1. detsember 2021 at 11:26

  Vauu kui palju kommentaare sellel postitusel on 😀 mis nendel eestlastel ikka selle külma talvega teha ..

  Aga me ikka aeg-ajalt satume neid poode külastama nii eestis kui välismaal.. ja muidugi netipoed on ka õnneks teemas 🙂
  üks asi on kindel – avastaksime suuuper mega hea meelega selle kalendri sisu 🙂

 • Avatar
  Vasta Ülle M 1. detsember 2021 at 11:00

  ..otseselt poes pole käinud, aga ühe huvitava toote omanikuks olen ikka saanud:) ..ja kunagi kingiti pehmed roosad käerauad ka..

 • Avatar
  Vasta Marleene 1. detsember 2021 at 10:33

  Ma vist nii ristiinimene, et ei suuda isegi mõelda selle peale, et mõne erootikapoe uksest sisse astun. E-poodi olen paar korda kiiganud ja hiljem brauseri ajaloost selle kiiresti kustutanud. ?

  • Avatar
   Vasta Kristi 1. detsember 2021 at 20:46

   Eelistan pigem netipoodi külastada ?

 • Avatar
  Vasta Laive 1. detsember 2021 at 09:56

  Füüsilise poega kogemus puudub, küll aga netis tuulanud omajagu ?

 • Avatar
  Vasta Getter 1. detsember 2021 at 08:18

  Neti poodides kolan küll aga päris poodi pole veel sattunud, sest meil siin keskel pole lihtsalt ühtegi ja linnas käies pole kunagi meeles minna.

 • Avatar
  Vasta Marleene 1. detsember 2021 at 07:33

  Ma nii ristiinimene, et ei suuda isegi mõelda selle peale, et mõne erootikapoe uksest sisse astun. E-poodi olen paar korda kiiganud ja hiljem brauseri ajaloost selle kiiresti kustutanud ?

 • Avatar
  Vasta Andra 1. detsember 2021 at 06:16

  … No kohe täitsa põnevaks kiskus. Olen käinud ühel korral sekspoes u 5a tagasi. Väga okei oli sinna minna ja seal viibida. Nagu tavalises poes 😀

  ja täiega siiani kaifin sealt ostetud üht klaasist dildot, mis on erinevate kumeruste ja muhkudega 😀 perfect match!

  Aga nüüd selle postituse ja kalendri aimatava sisu peale tekkis kohe rahutus sisse, et okei, mida kogemusi tegelt veel maailmal mulle pakkuda on ????

 • Avatar
  Vasta AL 1. detsember 2021 at 01:06

  Praegune aeg pigem soodustab veebis ostmist, mida ka viimane kord mõnuga Ulaka kaunitari lehel kasutasin 😉 ja selle aasta advendikalender puudu. Lapseliku lusti säilitamiseks olen ikka endale ühe soksiga iga aasta lubanud….kuid tänavu vanem laps 2 Aa ja pole enam võimalik midagi kuskil salaja nosida :d…niiet vürts magamistuppa oleks hea asendus 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrid 1. detsember 2021 at 00:18

  Netipoode külastan hea meelega, aga tavapoodidesse nii tihti ei satu 😀

  • Avatar
   Vasta Thea 1. detsember 2021 at 19:35

   Olen paar korda sattunud, pigem on selline ebamugav olukord ja eelistan netis ostlemist. Millegipärast eestlastele on erootikapoe külastus suur tabu ja pean tõdema, et raske on ennast üle selle ukseläve vedada 😀

 • Avatar
  Vasta Krete 1. detsember 2021 at 00:06

  Null- kogemust selle maailmaga. Kalender oleks vähe põnevam kui iga päev aokolaadikanaid avada

  • Avatar
   Vasta Elks 1. detsember 2021 at 18:45

   Pole külastanud ja üks ulakas kalender kuluks ära küll. Olek kindlasti põnev kogemus.

 • Avatar
  Vasta Kairi 30. november 2021 at 23:41

  Saare peal on täbarad lood nende poodidega?, netipoodi pole ka veel jõudnud, kuigi vist vöiks ?

 • Avatar
  Vasta Pille 30. november 2021 at 23:31

  Ise ei ole erootika poodi külastanud. Oleksin ehk, kui minu elukoha lähedal oleks mõni.. Küll aga õnnestus minu mehel ühte poodi hiljuti külastada ja kirjeldas päris värvikalt poe sisu. Sea on kõike. :).
  Olen oma abikaasaga koos juba üle 10-aasta ning on igasuguseid perioode olnud. Peab ütlema, et parim asi ever, et mees sinna poodi sattus 😉
  Sooviks ise meest sellise kalendriga üllatada.

 • Avatar
  Vasta Pille 30. november 2021 at 23:24

  Ise ei ole erootika poodi külastanud. Oleksin ehk, kui minu elukoha lähedal oleks mõni.. Küll aga õnnestus minu mehel ühte poodi hiljuti külastada ja kirjeldas päris värvikalt poe sisu. Sea on kõike. :).
  Olen oma abikaasaga koos juba üle 10-aasta ning on igasuguseid perioode olnud. Peab ütlema, et parim asi ever, et mees sinna poodi sattus 😉

 • Avatar
  Vasta Pühavesi 30. november 2021 at 23:07

  Pigem see püha vee rüüpamise variant. Olen käinud küll kui midagi konkreetset vaja läinud, aga niisama nagu ala zarasse lähed vahel uut kaupa kaema, nii ei käi? Ei teagi mitu liitrit püha vett seda kalendrit avades kaanima peaks?

 • Avatar
  Vasta Merly 30. november 2021 at 22:35

  Poodi pole jõudnud, aga netipoodi korduvalt külastanud. Paar vidinat on koju tellitud…võiks rohkem olla.
  Võiks võita, sest no neljas laps tulemus ja omad vajadused kuhugi tahaplaanile vajunud. Iga uus vidin suudab alati elevust õhtusse luua. Ja ehk ei vajuks siis liiga vara magama ära….

 • Avatar
  Vasta Marta 30. november 2021 at 22:28

  Kohapeale veidi kummaline minna ilmselt, kuna enamasti liigun koos 2-aastase lapsega. Ja e-poest olen piilunud küll, aga seni pole midagi tellida osanud, valik liiga kirju ? selline kalender oleks avastamiseks suurepärane.

 • Avatar
  Vasta liisu 30. november 2021 at 22:06

  Ei ole küll poes reaalselt käinud kuid netis olen küll shopanud, aga väga ei raatsi siiski raha sinna veel panna?

 • Avatar
  Vasta Marit 30. november 2021 at 20:35

  Pigem väga ei ole käinud, aga netipoodi sirvinud küll. Siiski ei ole veel minuga poest midagi kaasa tulnud.
  Kalendrit nähes oligi mõte, et see oleks suurepärane algus avastamiseks ja peale seda ehk hakkaks poe nö püsikliendiks ?

 • Avatar
  Vasta Kertu 30. november 2021 at 19:08

  Ühtegi teise poodi peale Ulaka Kaunitari pole veel küll söandanud sisse astuda Eestis. Välismaal on käidud, Moulin Rouge ümbrus Pariisis ja loomulikult Amsterdamis. Seal on need poed kuidagi avatumad või helgemad – Eestis millegipärast keldrites ja ei mõju seega kutsuvalt.

 • Avatar
  Vasta P.P 30. november 2021 at 18:39

  Üldsegi on mul praegu imelikud ajad juba kuid on paar lähedast inimesest mulle (sitta) keeranud (kohe nii, et ei tea kaua ma enam jaksan) ja kalendrit nähes mõtlesin kohe, et kui mul selline oleks siis saaks äkki vahelduseks ise ka endale (millegagi) keerata. (Loll huumorisoon – tean, aga vähemalt hoiab elus).

 • Avatar
  Vasta P.P 30. november 2021 at 18:36

  Kunagi aastaid aastaid tagasi astusime sõbrannaga Tartus ühte (keldrikorrusel) asuvasse poodi sisse (olime noored ka), aga tulime suht kiiresti tulema. Tundus kuidagi piinlik ja müüja oli ka tõreda olemisega. Nüüd poleks enam (ilmselt)piinlik aga ühtegi poodi pole läheduses (minu liikumisulatuses) ja ega hetkel poleks ka raha , et sealt midagi osta.
  Seega ei hakka end ka epoes end narritama.
  Üldsegi on mul praegu imelikud ajad juba kuid on paar lähedast inimesest mulle (sitta) keeranud (kohe nii, et ei tea kaua ma enam jaksan) ja kalendrit nähes mõtlesin kohe, et kui mul selline oleks siis saaks äkki vahelduseks ise ka endale (millegagi) keerata. (Loll huumorisoon – tean, aga vähemalt hoiab elus).

 • Avatar
  Vasta Helen 30. november 2021 at 15:54

  Uue elukaaslase tulekuga on intiimelu ikka väga palju avardunud ja nüüdsest on õnneks erootikapoe külastamine ikka suhteliselt tihe. Mitte, et sealt iga kord midagi ostaks, aga vahepeal tahaks lihtsalt vaadata kas on miskit uut ja põnevust pakkuvad müügile tulnud. Alles laupäeval käisime 😀

  • Avatar
   Vasta Kertu 30. november 2021 at 19:54

   Kui tellida, siis e-poest. Ei pea mõtlema selle püha vee rüüpamisele 😀

 • Avatar
  Vasta Myrru 30. november 2021 at 14:52

  Ma pole siiani ühtegi erootikapoodi ise jõudnud, aga alati olen mõelnud selle peale. Tavaliselt ostan kõik vajaliku netist. Olen paar aastat juba mõelnud, et ,,Sellel aastal hakkan varakult raha koguma, et omale talvel üks selline kalender osta”. Aga läheb alati nii, et ostuni ei jõuagi.. ehk ühel päeval ikka jõuan ostuni ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 30. november 2021 at 14:34

  Olen käinud mõnes erootikapoes, kuid kaua pole seal viibinudm. Kiirelt üle vaadanud mis pakutakse. Aga kindasti ma ei häbene poe külastust. Olen juba ammu seda kalendrit soovinud, kuid kahjuks ei ole sellist vaba raha, et seda omale lubada. See oleks parim jõulukink kindlasti mulle ja ma elukaaslasele. ?

 • Avatar
  Vasta E 30. november 2021 at 14:30

  Kohapeal pole kunagi käinud- ei julgeks ka, aga interneti kaudu olen üksikuid tellimusi teinud 🙂

 • Avatar
  Vasta Eneli 30. november 2021 at 14:21

  Minule meeldib seal poes shopata nagu toidupoes, ehk arvutis ja veebi teel. Kuigi erootikapoes meeldib mulle ka aega veeta, aga neid meil siinkandis väga ei ole. Väga mõnus ju klaasikese punase veini kõrvale endale mänguasju valida 😉

 • Avatar
  Vasta Dagmar 30. november 2021 at 14:10

  Erootikapoode pole varem külastanud, aga võiks eriti kaaslasega. Ma arvan minujaoks see ebamugavust ei valmistaks. Väga hea on saada nõu mänguasjade või vahendite osas mis muudaks voodielu põnevamaks. Erootika e-poode olen küll külastanud, õige pea teen valiku ka Ulaka kaunitari e-poest 🙂

 • Avatar
  Vasta Dagmar 30. november 2021 at 14:06

  Erootikapoode külastanud pole, aga arvan et läheks ja külastaks kindlasti eriti kaaslasega, miks mitte huvi tunda asjade vastu mis mõlemale naudinguid valmistavad. Ma arvan, et minu jaoks erootikapoe külastamine ebamugavust küll ei valmistaks. E-poodides olen vaadanud küll, viimasel ajal eriti Ulaka kaunitaari E-poes. Ulaks kaunitar tundub üldse usaldusväärne pood.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 30. november 2021 at 13:30

  Hullult olen tahtnud minna juba pikemat aega aga siiani pole veel jôudnud. Internetis lööb silme eest kirjuks, et ei suuda valikuidki teha nende koigi seast.

 • Avatar
  Vasta G 30. november 2021 at 12:09

  Ikka olen piilunud ja ringi vaadanud, mis vōiks sobida, aga ostnud ei ole. Pole nagu prioriteetne olnud. Aga oiii kus tahaks seda komplekti ?

 • Avatar
  Vasta SirliS 30. november 2021 at 11:20

  Päris poes pole kunagi käinud kuna julgust pole olnud, kuigi soov on olnud ? E-poes olen küll mitmeid kordi ringi vaadanud aga ostuni pole jõudnud, kuna ikka mõtlen, kas on ikka vaja või mis mees arvab…

 • Avatar
  Vasta Kätlin S 30. november 2021 at 11:11

  Kunagi hakkasin Tallinnas ühte poodi minema, aga siis uksel avastasin, et nad olid uksed lõplikult sulgenud? rohkem pole kusagile isegi üritanud minna. Läheks, kui kodulinnas oleks mõni normaalne pood, aga kahjuks pole. Piinlik vms ei oleks küll minna ?

 • Avatar
  Vasta L. 30. november 2021 at 10:33

  Elasin ülikooli ajal kaua sekspoega vastastikku. Uudishimu oli, aga põhjust otseselt mitte ja nii ta käimata jäi. Amsterdamis punaste lanternate tänaval sai sise piilutud ühte poodi ja no see võttis ikka väga kirjuks. Ulakast kaunitarist olen tellinud ja otsusega väga rahul, aga kui pakil järgi käisin, siis ikka mõtlesin, et keegi ometigi aru ei saa, mis seal sees on ??

 • Avatar
  Vasta Kristina 30. november 2021 at 10:05

  Sama normaalne, kui toidupood☺☺ Jyväskyläs, kus elan, on väga äge, mitmetasandiline sekspood, mis on eri osakondadeks jaetud. Käin üksi ja elukaaslasega +netist tellime ka vahel.

  • Avatar
   Vasta Geir 30. november 2021 at 13:10

   Pole ulakas kaunitari poodi kunagi külastanud, aga tahaks küll. Täiega fännan Kirkit ja Annabeli, nii vinged naised ? seda kalendrit tahaks küll väga võita, magusam kui šokolaadikalender ???

 • Avatar
  Vasta Gerda 30. november 2021 at 09:56

  Ei ole poes kohapeal käinud, aga e-poodides ikka. See kalender oleks parim asi selleks jõuluootuseks. Sügis on olnud nii raske, et igasugune lõõgastus kulub kuhjaga ära.

  • Avatar
   Vasta K 30. november 2021 at 10:21

   Poodi minna ei julge, aga netist saab tellitud küll. Sahtlisse mahub veel 😀

 • Avatar
  Vasta Kiisu 30. november 2021 at 09:32

  Käisime koos mehega oma aastapäeva tähistades. Vaatasime ringi nagu kaks teismelist, tühjade kätega ei lahkunud. 🙂

 • Avatar
  Vasta Ann 30. november 2021 at 09:07

  Erootikapoes pole ma kunagi käinud? ja ega ei tea, kas kunagi julgen minna ka? Vbla siis kui tiba vanemas eas mingit vürtsi (seks)ellu vaja on? Aga netipoes ikka käin uurimas ja avastamas küll ja nimekirja tegemas, mida omale veel tahaks? ja neid on palju mida veel tahaks, niiet kalendrit oleks küll väga vaja??

 • Avatar
  Vasta K 30. november 2021 at 03:08

  Ei ole poes käinud. Küll aga olen e-poest aeg-ajalt midagi uut ja huvitavat katsetamiseks tellinud.

 • Avatar
  Vasta Aire 30. november 2021 at 02:46

  Vanuses 30+ kui külastasin ma esimest korda Ulakat Kaunitari, varasemad selliste poodide külastused puuduvad.
  Aga sinna läksin kindla sooviga, midagi osta, mida mulle soovitati ??
  Rohkem ringi ei julgenud vaadata ?
  Aga Lelo is the Best!? Olen valmis nüüd ka uusi asju avastama ja proovima, kalender tundub selleks parim algus ??

 • Avatar
  Vasta Manni 30. november 2021 at 02:23

  Sisse pole küll julgenud kunagi astuda, kuigi jube suur huvi on küll olnud. Kardan, et kõik hakkavad kuidagi viltu vaatama. Netipoodides olen ikka ringi vaadanud, kuid pole julgenud toodet ilma seda ennem lähemalt nägemata osta.

 • Avatar
  Vasta Katrin 30. november 2021 at 02:03

  Olen mitmeid kordi võtnud plaani Ulakas Kaunitari külastamise, aga ikka ja jälle segab kiire elutempo vahele. Ja seda poodi võikski külastada just aega maha võttes ja rahulikult mõnusalt shopates ja miks ka mitte koos kaaslasega. ? Tabu teema see kindlasti ei ole ja väga äge on elus uusi asju katsetada!

 • Avatar
  Vasta Marelle 30. november 2021 at 01:46

  netipoes olen sutfanud nagu vana kala kuid poodi pole jõudnud.

 • Avatar
  Vasta Marelle 30. november 2021 at 01:44

  ikka iga mõne aja tagant uurin ja vaatan kas on midagi uut tulnud

 • Avatar
  Vasta Kristi 30. november 2021 at 01:29

  Olen pikalt mõelnud enda esimese Ulaka Kaunitari külastuse ära teha, sest see tundub kõige kutsuvam ja viisakam kõikidest erootika poodidest. Olen neid lisut aega nüüd jälginud ja väga sümpaatsed naised. Plaanis lähiajal midagi põnevat sealt kindlasti soetada, aga hetkel loodan loosi õnnele 😉

 • Avatar
  Vasta Liise 30. november 2021 at 00:49

  Olen paar korda külastanud küll, aga veebis meeldib rohkem shopata ?

 • Avatar
  Vasta Kaidi 30. november 2021 at 00:33

  Pigem tundub ebamugav ja tahaks paljalt sellele mõeldes veits püha vett rüübata ? netipoode olen piilunud, aga osta pole ikka midagi raatsinud ?

 • Avatar
  Vasta Aliie 30. november 2021 at 00:32

  Erootikapoodides olen käinud ikka mitmeid kordi. Alati leidub seal põnevaid asju, mida uudistada ning pea alati olen ma midagi omale sealt ka ostnud. Kui loosiõnn mulle naeratama peaks, siis ma oleksin kindlasti nii lahke ja kingiksin kalendrist mône lelu ka sõbrannadele jõulurõõmuks! 😉

 • Avatar
  Vasta Aliia 30. november 2021 at 00:29

  Erootikapoodides olen käinud ikka mitmeid kordi. Alati leidub seal põnevaid asju, mida uudistada ning pea alati olen ma midagi omale sealt ka ostnud. Kui loosiõnn mulle naeratama peaks, siis ma oleksin kindlasti nii lahke ja kingiksin kalendrist mône lelu ka sõbrannadele jõulurõõmuks! 😉

 • Avatar
  Vasta Tiia 30. november 2021 at 00:11

  Pole mingit muret sinna poodi sisse astuda ja lelusid osta. Ei saa aru mida oleks häbeneda enivei. E-poest olen muidugi kordades rohkem tellinud. Pärnus kahjuks pole sellist ägedat poodi nagu on Ulakas Kaunitar ?

 • Avatar
  Vasta M.E.R.K.A 30. november 2021 at 00:07

  Paar korda olen kohapeal käinud erinevates lelu poodides ja julgen öelda, et kui maskikohustust poleks olnud, siis poleks vist julgenud minna ka? mõned korrad olen E-poes niisama sirvinud ja miskit ka ostikorvi pistnud.

 • Avatar
  Vasta K 30. november 2021 at 00:02

  Kuidagi üldse ei tihka nendest musta ja punasega ustest sisse astuda. Ulakas Kaunitar küll teistsugune, aga võibolla tekitabki rohkem pinget ?
  Igatahes, kuu alguses vaatasin seda kalendrit(e-smaspäev vist?), tookord ära ei ostnud, aga kummitab siiani ?

 • Avatar
  Vasta Kerli Tammann 29. november 2021 at 23:57

  Ma avastasin, et Väike- Ameerikas on sex- shop drive in ja ma siis siin mõistatan, et millega sinna allla keldrisse sisse drive-ima peaks, või on see otsekohesemalt veelgi sloganina mõeldud, et ongi ainult drive in??? Kalender tundub nii põnev, et sooviks seda täitsa näha ja katsuda???

 • Avatar
  Vasta K2ts 29. november 2021 at 23:37

  Pigem tagasihoidlik e-poe klient, aga selle kalendri peale vesistasin juba eelmine aasta!

  • Avatar
   Vasta Kati 30. november 2021 at 13:23

   E-poes olen küll ringi vaadanud, aga ostuni jõudnud pole. Päris poes kohapeal võiks ka käia, aga pole siiani sattunud, sest jääb natuke kaugele.

 • Avatar
  Vasta Siret 29. november 2021 at 23:24

  Poes pole kunagi käinud, aga e-poest olen tellinud küll.

 • Avatar
  Vasta J 29. november 2021 at 23:13

  Just seda kalendrit ma hetk, mõni päev tagasi sihtisingi, nii et aitäh sulle postituse eest ?

 • Avatar
  Vasta Riti 29. november 2021 at 23:10

  Täiega fännan inimesi, kes nendest leludest ja nende kasutamisest vabalt räägivad, kuigi nende kõrval tunnen end nagu ….. pimedas teki all kiirelt tehtud, sest kes siiis tõsiste tegemiste juures mängima ja lollitama hakkab ? ?
  Ise pole mitte kunagi käinud erootikapoes. Olen küll mõnd e-poodi piilunud aga siiani pole midagi ostnud- ikka vaatan ja mõtlen, et need pole mulle ( meile), et meie elu pole nagu 50 Shades ja no et ostan nüüd mingid vidinad ja muudan voodielu veidruseks ? ja mees ka naerab äkki välja, kui järsku mjngi julla või piitsa välja tõmban ?

 • Avatar
  Vasta Annett 29. november 2021 at 23:08

  Poodidesse just väga tihti ei satu, kuid e-poes vaatan ikka aeg-ajalt ringi.? See kalender on aga juba pikemat aega mõttes olnud?

 • Avatar
  Vasta Keili 29. november 2021 at 23:02

  Siiani oleme epoode kasutanud. Mitte, et poes kaimine häbiasi oleks, aga netis kuidagi kiirem ja mugavam ??

 • Avatar
  Vasta AES 29. november 2021 at 23:01

  Mu esimene kogemus erootikapoega pärineb Saksamaalt ja aastaid tagasi juba. Vingusin ja virisesin , et ei taha, aga läksin ikkagi. Kõik nii viisakas ja äge, teenindajad supervinged. ? Peale seda kogemust ei ole üldse mingit häbitunnet(seda ei peaks üldse olema) , võin vabalt minna ja poest astun välja jälle uue asjaga. ?

 • Avatar
  Vasta Keili 29. november 2021 at 22:59

  Me tellime netist ✌? Mitte, et poes käia häbi oleks, aga netis kuidagi kiirem ja mugavam

 • Avatar
  Vasta K 29. november 2021 at 22:45

  Poodi pole veel sattunud, aga netipoest olen päris mitu asja koju hankinud. Kalender aitaks muidugi silmaringi laiendada 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 29. november 2021 at 22:44

  Elan väikeses kohas ja siin pole sellist poodi. Ootan millal kaasaga koos saaks linna mõnda sellist poodi kaema tulla!

 • Avatar
  Vasta Amanda 29. november 2021 at 22:35

  Eks siuke valehäbi ikka on – pigem tellin netist ja peidan kohe kappi ära.

 • Avatar
  Vasta Jaana 29. november 2021 at 22:21

  Ma ka see sünnis tütatlaps kes niisama lebolt sinna poodi ei satu?
  Seda enam, et lapsed koguaeg sabas, tahad sa siis jee lastele veel selgitama
  midagi hakata kui nad vôibolla vibraatorid peos teineteisele vastu pead äsavad??
  Kodus on üks täiesti tavaline igav vibraator, elab juba aastaid üksiku elu sahtlis…

  Seega uudistaks hea meelega 🙂

 • Avatar
  Vasta Eltsu 29. november 2021 at 22:19

  Ma olen vaid ühel tüdrukuteõhtul sattunud erootikapoodi. Olen mehele küll pakkunud, et peaksime koos käima ja rohkem sellesse koos panustama, et voodielu ei oleks nii rutiine. Aga temale on ka see vist piinlik teema. Olen tellinud ise mõned asjad ja tegelikult tegi see meid lähedasemaks. Usun kui selline komplekt meile satub, siis oleks elulõpuni kooselu garanteeritud. Vähemalt minu poolt ??.

 • Avatar
  Vasta Teele 29. november 2021 at 22:17

  Kõik on kolinud netti.
  Enne-vanasti kogemata sattusin ühte Tallinnas Tartu mnt asuvasse sekspoodi.
  Teenindaja oli jube nunnu ja värki aga mina arvasin hoopis, et see on mingi keldrikohvik (suur silt oli väljas SEXSHOP)…
  Nii ma siis seisin seal- Noor ja vallatu. Neiu pakkus mulle igasugu variante ja saiakestega asemel sain ma hoopis kaks dildot ja ühe libesti ?

 • Avatar
  Vasta Mari 29. november 2021 at 22:12

  Olen mõne asja ikka soetanud erootikapoest aastatega, kuid pigem olen jäänud sinna klassikaliste lelude juurde. ??
  Minu arust on täiesti okei ja väga vinge, kui inimesed naudivad elu selliselt, et tahavad ja viitsivad end selles vallas laiendada.

  Ja täiesti ükstapuha ole sa suhtes, abielus või vallaline. Olen ka 7a olnud koos oma härraga, kuid absoluudselt ei tähenda see, et siis kehva suhe on (mida väga paljud arvavad)

  Aitäh, et räägid neist asjadest ja julgustad võib-olla sellega nii mõndagi naist ja meest katsetama ja nautima neid rõõme ka.

  Mina oleks väga valmis katsetama võidu puhul neid ägedaid asju nii üksi, kui oma kaasaga. ?

 • Avatar
  Vasta Kriss 29. november 2021 at 22:08

  Ma kunagi häbenesin omal silmad peast välja kui esimese vibraatori järel käisin poes. Siis veel e-poode ei olnud.
  Praegu on maksimaalselt suva. Oleks ainult pappi rohkem, käiks sama tihti seal kui saia järel.
  Mul on vaja see loos võita! Ma arvan et see kalender töötaks mu depreka vastu paremini kui antidepressandid. Kui ma võidan, siis hakkan jumalat uskuma, ausõna!

 • Avatar
  Vasta Laura 29. november 2021 at 22:05

  Olen külastanud vaid netipoode ning vajadusel sealt ostnud. Kahjuks need poed ise asuvad sellistes asukohtades, kuhu eriti tihti ei astu.
  Tänapäeval enam ei ole see õnneks seesugune häbi teema, millest rääkida. Leian, et iga inimene leiab endale sekspoest midagi huvitavat ja meeldivat isegi, kui ta seda tunnistada ei taha.

 • Avatar
  Vasta Merkel 29. november 2021 at 21:53

  Väga tihti ei satu nendesse, kuna läheduses pole ühtegi. Aga aeg-ajalt saab siiski käidud. Miskit häbi ei tunne selles osas .

 • Avatar
  Vasta Janika 29. november 2021 at 21:51

  Poes ei ole käinud. Netipoode olen küll piilunud ja vaadanud et mis asi miski on. ?✌

 • Avatar
  Vasta H. 29. november 2021 at 21:36

  Poes pole käinud, natuke piinlik tunne on, kuid e-poest mõne asja sooritanud. Tegelikult see peaks olema täiesti normaalne tegevus, aga ikkagi ebamugav tunne tekib. Ja praegu, peale 7a kooselu, lahku minnes, oleks selline kalender ideaalne enda avastamiseks?

 • Avatar
  Vasta Leanika 29. november 2021 at 21:36

  Kuskil poes pole kohapeal käinud. Aga epoest olen omale ikka ühteist kokku ostnud ? selline võit ehk aitaks veel rohkem ennast avastada ???

  • Avatar
   Vasta Anx 29. november 2021 at 23:07

   Olen käinud mitmes poes ja muidugi koos mehega. Oleme tellinud ka netist paar vidinat. Aga oma silm ja käsi on kuningad ?
   Ja alati on tore müüjatelt nõu küsida, sest kes põrsast kotist ostaks. Arvestades seda mis kõrgustesse need hinnad võivad minna. Samas selle mõttega sinna poodi lähedki, et hiljem ise seal kõrgustes hõljuda koos kaaslaseda ?
   Häbi tunda pole mõtet, sest see on minu arust loomulik osa elust, eriti veel kui hindad head seksi ?

 • Avatar
  Vasta Liisukas 29. november 2021 at 21:33

  Ma olen pigem see, kes oma näoga sinna poodi minna ei julge ?
  Proovida tahaks küll, sest tegelikult polegi selliste vidinatega kokku puutunud. Aga huvi on küll, tahaks ka teada, mida kõike on võimalik tunda ja nautida.

  • Avatar
   Vasta Maarja 30. november 2021 at 02:18

   Ausaltöeldes ei ole ma erootikapoodides käinudki ja pole elusees sealt endale midagi soetanud. Eks ma neti lehekülgi ikka piilunud olen ja ette kujutanud, kui mul mingi põnev asi kodus olemas oleks. Nüüd on sattunud igast reklaame ja vihjeid mulle ette, et peaks ikka midagi soetama ja ära proovima.?

 • Avatar
  Vasta Netta 29. november 2021 at 21:30

  Kord sai Ulakas Kaunitaris käidud ja pean mainima, et teenindaja oli väga tore ja abivalmis 🙂 Kui loosiõnn ei naerata pean vast uuesti sammud sinna seadma 😀

 • Avatar
  Vasta Sandra 29. november 2021 at 21:25

  Olen korra Ulakas käinud, tahtsin lihtsalt midagi nö lihtsat, aga head, ja nende teenindus on tôesti tore. Pole just suurim dildoshoppaja, pigem netist ostnud, aga seal oli niiiii chill atmosfäär, et see nö piinlikkustunne oli kohe pühitud. Ja see pood näeb ka hea välja, ilus. Nii et ka kõige arglikumale soovitan sinna minna. ✌?

  Nurgatagustes poodides on ka käidud, ka täitsa toredad kohakesed. Avastamisrõõmu ja põnevust sellistes poodides jagub. ?

  • Avatar
   Vasta Mari-Lii 29. november 2021 at 22:20

   Olen mõne asja ikka soetanud erootikapoest aastatega, kuid pigem olen jäänud sinna klassikaliste lelude juurde. ??
   Minu arust on täiesti okei ja väga vinge, kui inimesed naudivad elu selliselt, et tahavad ja viitsivad end selles vallas laiendada.

   Ja täiesti ükstapuha ole sa suhtes, abielus või vallaline. Olen ka 7a olnud koos oma härraga, kuid absoluudselt ei tähenda see, et siis kehva suhe on (mida väga paljud arvavad)

   Aitäh, et räägid neist asjadest ja julgustad võib-olla sellega nii mõndagi naist ja meest katsetama ja nautima neid rõõme ka.

   Mina oleks väga valmis katsetama võidu puhul neid ägedaid asju nii üksi, kui oma kaasaga. ?

 • Avatar
  Vasta Mari 29. november 2021 at 21:23

  Ise ei ole kunagi poodi külastanud, küll aga olen tellinud veebipoest. Kohapeal ei ole käinud ning lähima aja jooksul ei lähe ka, kuna see nõuaks rohkem julgust. Tundub natuke ebamugav 😀

 • Avatar
  Vasta Geiti 29. november 2021 at 21:20

  Never pole käinud erootikapoes. Olen mõelnud mehega minna aga ma kardan, et mul on ebamugav kui mõni teine naine mu mehega seksleludest räägib ? Aga netist olen küll ühtteist ostnud

 • Avatar
  Vasta Clelia 29. november 2021 at 21:19

  Meeldib käia , ei peaks tekitama valehäbi.

 • Avatar
  Vasta Diana 29. november 2021 at 21:18

  Aga eurootikapoodides oleme nii mõnigi kord käinud, isegi paar mänguasja on ka agaaa need on vanad ja noh ,ütleme nii ,et kasutust hetkel enam ei leia. Hea aeg suhteid soojendada nii mänguasjade ,kui mehega:D.

 • Avatar
  Vasta Diana 29. november 2021 at 21:15

  Arutasime mehega, et noh oleks vist viimane aeg tellida. Kui lastel on rõõmu siis noh ,ega vanemad kehvemad saa olla:D. Mees igaljuhul arvas, et kas ma maratonile vastu pean ,pea kuu ,igapäev üks aken ja no kindlasti tuleb need ju kohe ka järele proovida?. Ei tahaks, et ta ju pettuma peab ?.
  Osalen loosis ka ;).

 • Avatar
  Vasta Lisann-Mari 29. november 2021 at 21:15

  Nii tihti ei satu kui poodi leiba ostma kuid ebanormaalseks ka ei pea. Suur osa vürtsikast voodielust! Teenindajad on üldiselt väga meeldivad ja võtavad sellega pool ostja ebakindlusest kindlasti maha 🙂

 • Avatar
  Vasta Chätliin 29. november 2021 at 21:11

  Üheski eurootikapoes pole veel jõudnud käia kuigi arvan et oleks päris huvitav küll ja arvan, et mingit häbi tunnet ka ei tekiks aga netipoes olen küll asju vaadanud ja mõningat ka tellinud?

 • Avatar
  Vasta Mai 29. november 2021 at 21:09

  Kuna Ulaka Kaunitari valikusse lisandub pidevalt palju põnevat, siis külastan seda konkreetset ketti regulaarselt. Kusjuures huvitav on see, et pole oluline, kui halvas meeleolus sinna minna- välja tulles oled alati lõbusa ja seksika energiaga üle küllatud! Olen suur fänn 😉

 • Avatar
  Vasta Liis 29. november 2021 at 21:09

  Minu jaoks on ebamugav nii poodi füüsiliselt minek kui ka e-poes shoppamine, aga samas tahaks nagu midagi katsetada küll, lihtsalt julgust jääb puudu et see ost ära teha ?

 • Avatar
  Vasta Maarja-Liis 29. november 2021 at 21:02

  Ei ole jöudnud veel suurlinna, et käia erootikapoodides, aga lähiajal kindlasti lähen. Tundub nii huvitav. Hetkel olen tellinud e-poest asju.

 • Avatar
  Vasta Ann 29. november 2021 at 21:01

  Kunagi välismaal olen ühe korra käinud ja sellega on asi piirdunud. Seda kalendrit sooviks küll võita 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerllin 29. november 2021 at 20:59

  Kahjuksnise kohale ei ole veel jõudnud minna, aga olen korduvalt erinevatest netipoodidest soetanud mänguasju magamistuppa. Ma ei tea kus ma varasemalt olin??? Minu ja elukaaslase intiimne elu on mitmeid kordi parem ning nauditavam, kui kunagi varem. ??

 • Avatar
  Vasta Helen 29. november 2021 at 20:50

  Ulakas Kaunitar ei ole kuigi kaugel minu elukohast. Jooksen sealt igapäevaselt mööda ja imestan kui huvitavalt veidrad ja põnevad vidinad ja masinad seal on. Pole kunagi endale ostnud sealt midagi ja usun et nagu ka paljudel teistel siis ainsad sekslelud olen ikka kingituseks saanud ?? Ise pole kunagi ostnud. Aga üks naljakas lugu ka – olin ükskord oma vanema õe juures koos terve perega. Õe öökapi peal oli pleed, mis oli nsm kàgaras seal ja kass niisama chillis selle pleedi peal ja jalutas sellest üle. Ühtäkki kõlas umbes selline hääl nagu maja vastas õõnestatakse nende ülipikkade massiivsete puuridega asfaltit. Kass oli jalutanud pleedi all olevast vibraatorist üle ja selle tööle pannud. Noh, eks proovi ise vibraator täiel võimsusel seest õõnsasse öökapi peale käima panna. Eks kõik ehmatasid ja õel oli häbi väga suur. Vanemad pereliikmed ei saanud muffigi aru, mina naersin nii nagu homset poleks. The end ?

 • Avatar
  Vasta Liisi 29. november 2021 at 20:44

  Never! Voodis ulub tuul ja sahtlis samuti ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 29. november 2021 at 20:42

  Pigem tahaks rohkem erootikapoodides kolada ja rohkem asju proovida.
  Ja kuna mees hetkel pikemalt kodunt ära, siis see ulaka kaunitari võit kuluks küll ara ?

 • Avatar
  Vasta Anu 29. november 2021 at 20:38

  Üht-teist olen netist tellinud, aga poodi pole õnnestunud veel minna. Meil siin pole lihtsalt ühtegi sellist 😀 aga kalender kuluks marjaks küll. Kolme tite kõrvalt on lõpuks vanker jälle veerema hakanud voodis ja mingeid ägedaid asju võiks proovida küll 🙂

 • Avatar
  Vasta kiimurleemur 29. november 2021 at 20:31

  Teeks lapse tegemise huvitavaks, siis on mida meenutada ??

 • Avatar
  Vasta Merilin 29. november 2021 at 20:30

  Ausaltöeldes ma ei olegi külastanud. Kuidagi on kõik see jäänud sinna, et peaks minema ja kunagi lähen ja siin ma olen, endiselt ühegi vidinata. ? Aga mugavam tundub osta epoest kui kohapeale minna.

 • Avatar
  Vasta Janna 29. november 2021 at 20:29

  Poodi ei ole veel jõudnud minna ja ausalt oleks väikene hirm ikka küll.
  Samas olen vaadanud veebipoode ja olen leidnud päris huvitavat tootevalikut.
  See kalender tundub ikka jube lahe proovimiseks!

 • Avatar
  Vasta R. 29. november 2021 at 20:29

  Nooremas eas oli ikka jube hirm. Käed värisesid ja süda peksis erootikapoodi minnes (umbes sama kui proovisid alakana kuskile klubisse sisse saada). Nüüd lähen juba julgema sammuga poodi sisse ja see kohmetustunne on kadunud. Kalender oleks küll suurepärane kingitus.. *läheb palvetama Malluka loosijumalate poole*:D

 • Avatar
  Vasta Ulvi 29. november 2021 at 20:28

  Ei ole piinlik. Aga esimese valikuna kindlasti netipood.

 • Avatar
  Vasta Maarja-Liis 29. november 2021 at 20:28

  Kusjuures pole kordagi üheski erootikapoes kunagi käinud. Vahest harva netipoodides sobran ringi, aga ise tellinud midagi pole ?

 • Avatar
  Vasta Siky 29. november 2021 at 20:25

  Täiega In külastaja ?

 • Avatar
  Vasta Sigrid 29. november 2021 at 20:22

  Ülimalt piinil isegi epoodi külastada ja sealt veel tellida, aga tehtud ta saab?

 • Avatar
  Vasta Kerli 29. november 2021 at 20:20

  Füüsilises poes pole käinud, netipoodi küll piilunud ?

  • Avatar
   Vasta Alice 29. november 2021 at 21:00

   E-poest ei ole piinlik tellida. Poodi üksi ei julgeks minna, aga sõbrannaga koos oli täitsa okei ?.

 • Avatar
  Vasta Sigrid 29. november 2021 at 20:19

  Kordagi pole poodi sattunud ja isegi e-poodi piinlik kasutada, kuigi see nii normaalne asi?

 • Avatar
  Vasta Kadri 29. november 2021 at 20:19

  Mina elan nii väikses linnas, et siin sellist luxust polegi nagu erootikapood.
  Siiani olen paar “vidinat” saanud kingituseks ? või ise ostnud läbi e-poe. Aga läbi e-poe ostlemine on pidanud pigem mulle pettumust valmistama.
  Üksikemana ei satu ka päälinna eriti avastama kahjuks. Ui ui, muidu mul päkapikud ei käi, aga sel aastal sooviks küll ulakat kingitust ulakatelt päkapikkudelt??

 • Avatar
  Vasta Liivi 29. november 2021 at 20:15

  Ühe korra kunagi ammu olen oma jala üle sellise poe ukseläve tõstnud ?

 • Avatar
  Vasta Andrea 29. november 2021 at 20:14

  Ma olen üksikud korrad käinud erootikapoes, kingitusi ostnud. Oma mänguasjad olen saanud e-poest agaaa ma läheks vabalt ilma ebamugavustundeta ja tuima näoga erootikapoodi nagu Selverisse piimagi ostma. Minu kodulinnas puudub minu teada mingi norm erootikapood…üks on ja see näeb väljaspoolt veidi kahtlane välja, sinna läheks vb väikese kõhedusega, et ei tea mis seal tehakse ?

 • Avatar
  Vasta Kadri 29. november 2021 at 20:08

  Leian end pigem e-poes surfamas ringi, küll aga pole ka mingit piinlikust minna koha peale, seal isegi et tunduvalt huvitavam ?

 • Avatar
  Vasta Getter 29. november 2021 at 20:06

  Mõned korrad olen käinud, aga pigem on asjad ostmata jäänud sest valik liiga suur ja tahaks liiga palju asju kaasa haarata? küll aga Ulaka Kaunitari poes oli tõesti väga chill vibe ja oligi sama tunne nagu ostaks toidupoest saia!
  Advendikalender tundub jällegi väga mugav sest ise ei pea otsustama? lihtsalt võta kalender ja ava järjest aknaid.

 • Avatar
  Vasta Birgita 29. november 2021 at 20:00

  Ühtegi poodi koha peale pole julgenud minna,kuid netist oleme tellinud küll?

 • Avatar
  Vasta Kerda 29. november 2021 at 19:58

  Kusjuures ei olegi Eestis sellisesse poodi enda jalga astunud, välismaal aga küll.
  Ostnud ka tegelikult ei ole midagi, isegi netist mitte, aga huvi tekitab küll 😀

 • Avatar
  Vasta Pille 29. november 2021 at 19:54

  Sama chill nagu poest saia ostmine ?

 • Avatar
  Vasta Kelly 29. november 2021 at 19:52

  Ulaka kunitari poodi minnes ei teki isegi tunnet, et satuks erootikapoodi, sellised nurgatagused poed kuskil keldris on väga creepyd aga ulakasse pole kunagi piinlik minna. Nii mõnegi asja ostnud sealt 🙂 lisaks kõigele on seal ka super teenidnus:)

  • Avatar
   Vasta Birgit 29. november 2021 at 20:43

   Poodi pole jõudnud külastada aga e-poodi olen piilunud. Pole veel midagi tellinud aga plaanis on küll.

 • Avatar
  Vasta Liis 29. november 2021 at 19:46

  Poes olen käinud, selles osas ebamugavust ei tunne, aga ostuni pole veel jõudnud ?

  • Avatar
   Vasta Sandra 29. november 2021 at 21:27

   Olen korra Ulakas käinud, tahtsin lihtsalt midagi nö lihtsat, aga head, ja nende teenindus on tôesti tore. Pole just suurim dildoshoppaja, pigem netist ostnud, aga seal oli niiiii chill atmosfäär, et see nö piinlikkustunne oli kohe pühitud. Ja see pood näeb ka hea välja, ilus. Nii et ka kõige arglikumale soovitan sinna minna. ✌?

   Nurgatagustes poodides on ka käidud, ka täitsa toredad kohakesed. Avastamisrõõmu ja põnevust sellistes poodides jagub. ?

 • Avatar
  Vasta Carmen 29. november 2021 at 19:38

  Olen uurinud netist aga pole jõudnud endale midagi soetada ?

 • Avatar
  Vasta Carmen 29. november 2021 at 19:37

  Ei ole veel endale midagi soetada julgend ega ka vaatamas käia ? Netis olen ikka piilunud kaupa

 • Avatar
  Vasta Hanna 29. november 2021 at 19:36

  Ebamugav ikkagi veits, aga mehele räägin juba pikemat aega, et võiks mulle midagi kinkida. Nii et see oleks ikka võimas jõulu kink, eriti kuna mees kooner maja ehituse pärast ja ei plaani midagi kinkida:/

 • Avatar
  Vasta Birgit 29. november 2021 at 19:35

  Minu jaoks nii out teema.. täiesti võõras maailm. Aga minu sõbranna nii ootab jõuluks sellist kinki.. seega oleks see supper lahendus ?

 • Avatar
  Vasta Riin 29. november 2021 at 19:25

  Millegipärast on ikka natuke imelik erootikapoe uksest sisse astuda, kuigi ei peaks ju olema. Pigem eelistan netist tellida (aga samas eelistan ka peaaegu kõike muud netist tellida).

 • Avatar
  Vasta Katrin 29. november 2021 at 19:15

  Nooremana sai käia poes sõpradele lõbusaid kinke ostmas. Pigem selline lõbus kogemus. Nüüd vaatan, mis uut turul on netipoodides. Ulakas Kaunitar tundub kodulehe põhjal selline pood, kuhu lausa kutsub. Stiilne ja sensuaalne vibe.

 • Avatar
  Vasta Kati 29. november 2021 at 19:13

  Ei ole mingi probleem poode külastada?
  Uute asjadega katsetamine on alati tere tulnud!?

 • Avatar
  Vasta Kirke 29. november 2021 at 19:12

  Poodi pole veel jõudnud (julgenud…) minna. Ulaka Kaunitari e-poest tellisin küll (vist üks elu paremaid, kuid ka õudsemaid oste). Ega ma isegi tea, mis asi see need erootikapoed nii hirmsaks teeb, kuid juba praegu tunnen, et see hirm kaob vaikselt ajaga.

 • Avatar
  Vasta L 29. november 2021 at 19:08

  Füüsilisse poodi jõudnud ei ole, kuid E-poes olen ringi vaadanud küll ?

 • Avatar
  Vasta Kirsti 29. november 2021 at 19:06

  Paar korda olen külastanud mõnda poodi, kuid need sellised pigem mitte väga meeldivad olnud.
  Seega ostud on jäänud e-poodi. Kunagi ikka oli valehäbi ka, kuid nüüd on mugavuse poolest need ostud e-poodi jäänud

 • Avatar
  Vasta Laisku 29. november 2021 at 19:05

  Minu suhe erootikapoodidega on selline, et seda polegi. Aastal 2017 sain tööle ametikohale, mille tarvis olin kulutanud kilomeetreid kodu- ja kooliteed. Ma olin NII ülirõõmus, et mõtlesin sellel samal päeval uuesti kontorist koju jalutades, et astun ühest säärasest toredast poest läbi ning teen endale ja enda paarilisele kingituse. Olgu mainitud, et ma polnud varem mitte üheski erootikapoes käinud ega omanud ka mitte ühtegi mänguasja.

  Ma ei leidnud sellest poest otseselt midagi (õigemini ei osanud validagi) ja üsna kohmetuna astusin poeuksest välja.. otse enda uuele tiimijuhile sülle, kellega ma paar tundi varem töölepingut uurisin. Ma ausõna sain sellest elukestva trauma. Järgmisel hommikul ei teadnud, kuhu nägu peita ja nagu naiskollektiivides omane, ega ta siis seda ju ometi enda teada jätnud. Ja see on lugu sellest, kuidas ma pool aastat tagaselja töökiusamist talusin ja tänu ühele saatuslikule hetkele enda elus töökohta pidin vahetama. Küllap sattusin tööle kohta, kus tegemist oli kamba neitsi Maarjatega ja kõik nende lapsed said eostatud palve ja mõttejõul. Kõlab nagu nali aga kahjuks ei ole 😀

  Siin ma olen. 26 aastane ja mul pole siiani mitte ühtegi kogemust seksleludega. Ma ei julge isegi internetist tellida :’)

 • Avatar
  Vasta Mirjam 29. november 2021 at 19:04

  Olen käinud poes kohapeal umbes viiel korral, millest ühe korra üksinda. Olen olnud ka see toetav sõbranna, kes teisel kätt hoiab, sest sõbranna ei julge üksinda käia. Minu jaoks kummaline, et üksinda minnes oli nagu pingevabam, aga teistega koos kui teised itsitama on hakanud, siis tekib ebamugavus tunne. Olen tellinud ka e-poest ja kindlasti vaieldamatult parima atmosfääriga on ikka Ulakas Kaunitar, teiste kohtadega ei anna võrrelda. Kalendri peale olen korduvalt mõelnud, aga pole siiani raatsinud.

 • Avatar
  Vasta HM 29. november 2021 at 19:03

  Siinkandis kus ma elan, pole kahjuks korraliku sellist poodi. Seni olen pidanud leppima netist vaatamise ja huupi ostmisega. ?

 • Avatar
  Vasta Anni 29. november 2021 at 19:02

  Ei ole käinud, aga selle kalendriga saaks kindlasti maitse suhu ja aru, mis mu elust puudu on ja teaksin, millise riiuli juurde sammud seada. Hetke kogemustega võtaks enne sisenemist lonksu vett küll, mulliga oleks veel parem ?

 • Avatar
  Vasta Kirsti 29. november 2021 at 19:02

  Olen paar korda külastanud, kuid siiski ostud on jäänud üldiselt e-poodi. Kunagi ikka oli valehäbi aga nüüdseks lihtsalt mugavuse poolest e-poe juurde jäänud ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 29. november 2021 at 18:58

  Tihti just ei külasta, aga pole ka mingit imelikku tunnet külastades ☺️ Pigem põnev just mis asju välja on mõeldud, et rutiinist lahti saada ??

 • Avatar
  Vasta Natasha 29. november 2021 at 18:56

  Ma vaatan instagrammis erinevate blogijate review ja siis ostan ka endale selle põhjal. Tavaliselt läbi e-poe, aga kohapeal käin ka tellimusi korjamas ja piilumas mis seal riiulitel on.

 • Avatar
  Vasta Grete 29. november 2021 at 18:53

  Erootikapoodide külastamine on väga okei. Kunagi kui käisin esimesed korrad kuskil “keldris” oli pigem ikka ebamugav. Kuid ausalt, kui sattusin Ulakasse Kaunitari, sain nii palju julgust juurde ning seal viibides on kõik nii normaalne. Isegi ühe oma sünnipäeva pidasin seal, et sõbrannadele seda “maailma” tutvustada ning julgustada nišši saamaks, et voodielu oleks ikka põnev ja lõbus kogemus.
  Minu meelest erootikapoodides käimine ei tohiks üldse tabu olla, sest hea seks hoiab meie hinge ja meele tervena. ?

 • Avatar
  Vasta Kärolin 29. november 2021 at 18:52

  Käiks ilmselt tihti poes kohapeal aga meil siin väikelinnas pole aga e-poe külastaja olen küll,siinpool linnapiiri,üks tihedamaid,ma olen kindel.

 • Avatar
  Vasta L. 29. november 2021 at 18:47

  Kohapeal käinud pole,kuid läbi epoe tellinud olen. Olen alati selle poolt,et peaks midagi uut proovima,et “värskendada” voodielu 🙂

 • Avatar
  Vasta Anna 29. november 2021 at 18:46

  Üheski füüsilises poes pole käinud, sest mul on raske ette kujutada, mis infot ma seal rohkem saan kui kodus googlest ?
  Ja see ka, et ma ei viitsi kuhugi ekstra sõita ega müüjatega suhelda ning pakiautomaat, mis on kodust paarisaja meetri kaugusel, katab mu vajadused ideaalselt.

 • Avatar
  Vasta Maria 29. november 2021 at 18:39

  Eks esimestel kordadel oli ikka mimgi valehäbi, aga nüüdseks on see pigem nagu kingitus endale ja naudin täiel rinnal 😉

 • Avatar
  Vasta Merit 29. november 2021 at 18:39

  Oii mulle meeldib käia, kui see suhet ei aita, siis ei aita miski. Midagi lõbusat igasse halli päeva. Ja no seda kalendrit olen ma nii pikalt tahtnud. Kogiaeg räägin mehele et paluuuuun. No äkki siis mallumas paluuuuun??

 • Avatar
  Vasta K 29. november 2021 at 18:37

  Füüsiliselt poes käinud ei olegi. Pole nagu häbiasi ja igasugu vigurid, pesu ja muu kraam ka meeldivad. Aga kuidagi on nagu tunne, et issand, mida nad arvavad, kui piitsa, käeraudu ja anaaltappe seal valin? Tean, tean – midagi ei arva.? Nii, et see kraam on koju jõudnud ikkagi läbi netipoodlemise.

  Ühe tuttavaga arutasime kunagi, et kui ma peaksin homme päev maha surema, siis ilmselt mu ema tulles mu kraami koristama, pistaks mu magamistoa kummutile tule otsa ja mind mitte ei mataks vaid viskaks pühasse vette kõdunema. ?

 • Avatar
  Vasta Katu 29. november 2021 at 18:34

  Erootikapoodi ei ole veel jõudnud, aga internetist olen mõned põnevad ostud teinud küll. See kalender tundub küll eriti ägedat avastamist täis!!?

 • Avatar
  Vasta Alice 29. november 2021 at 18:33

  Varem oli ebamugav enam nagu küll ei ole.

 • Avatar
  Vasta Birgit 29. november 2021 at 18:29

  Enamasti tellin e-poest, aga olen ka kohapeal uudistamas käinud aga lelude, libestite ja kõik sellele lisanduv virrvarr on ju nii kirju ! Aga eks olen alati jäänud ikka enavähem sinna klassika peale kuna valikut on ju nii palju ja olgem ausad hinnad on kallid ja ei julge kalli raha eest kõike proovima tormata, äkki pärast ei meeldi ? kuid see kalender oleks ideaalne võimalus alustada mugavustsoonist välja tulemist, tutvuda uute asjadega ja muuta meie ja enda voodielu kirjumaks ?

 • Avatar
  Vasta Liana 29. november 2021 at 18:20

  Oleme peiksiga käinud mõned korrad ja väga põnev ning samuti ka hariv on iga külastus olnud. ?

 • Avatar
  Vasta Annu 29. november 2021 at 18:16

  Minu jaoks on erootikapoe külastamine sama nagu toidupoe külastamine.
  Ei tekita minus mitte mingisugust häbi 🙂
  Kuigi poodidesse enesesse ei jõua enam tihti , siis hästi mugav on asju tellida:)

 • Avatar
  Vasta L 29. november 2021 at 18:13

  Kipub miskipärast ikka veits ebamugav olema. Viimati käisime mehega kahekesi (saime lapsed koju jätta üle igaviku) ja kui juba hotellis ja linnas olime, siis läksime uudistama. Mees seal valis koos müüjaga ja kommenteeris ja viskas nalja. Ma teesklesin, et süvenen väga hoolega riiulite uudistamisesse ? Aga mees shoppas kotitäie ja põnev oli pärast ikka ?

 • Avatar
  Vasta A 29. november 2021 at 18:09

  Füüsiliselt pole üheski sellises poes käinud, kuid Ulaka Kaunitari veebilehte ikka aeg-ajalt uudistan. Samas tellinud pole sealt samuti veel midagi, kuigi soovilisti on asju kogunenud ?. Natukene tundub see külastamine siiski ebamugav, kuigi ju ei peaks…?!

 • Avatar
  Vasta Annely 29. november 2021 at 18:08

  Pole kunagi erootikapoes käinud,rüüpaks vist pigem veits seda püha vett?

 • Avatar
  Vasta G. K 29. november 2021 at 18:02

  Pole kunagi käinud.. Aga see tundub põnev!

 • Avatar
  Vasta Liisu 29. november 2021 at 18:01

  Meil ikka sahtlis igast nodi aga tagumine aeg oleks midagi uut ja huvitavat proovida ja soetada ??

 • Avatar
  Vasta Greta 29. november 2021 at 18:00

  Peamiselt kylastan epoode, kuid ega jalg tavapoe ees värisema ei löö, väga huvitav on ringi uudistada, olen elukaaslase ka kaasa tirinud?

 • Avatar
  Vasta Annika Dobris 29. november 2021 at 17:59

  Olen alati tahtnud minna ja uudistada, pole kahjuks jõudnud. Elan linnas, kus sellist poodi ei ole veel, niiet uudishimu on veel suurem?

 • Avatar
  Vasta Mirjam 29. november 2021 at 17:58

  Vabalt võin sisse astuda nagu toidupoodi. Ainuke vahe, et seda eelistan teha ilma lapseta. ?

 • Avatar
  Vasta Ly 29. november 2021 at 17:57

  Ütleme nii, et mind on kasvatatud vana aja reeglite järgi ja sõna seks on juba tabu. Aga sellega on tööd tehtud et neid mustreid lõhkuda, kuid erootikapoed on ja erinevad mänguasjad on mul veel täitsa avastamata. Niiet kalender oleks hea algus.

 • Avatar
  Vasta Liisu 29. november 2021 at 17:55

  Meil sahtlis ikka igast nodi aga tagumine aeg oleks midagi uut ja põnevat soetada ??

 • Avatar
  Vasta Pisike 29. november 2021 at 17:50

  Jälgin epoest 🙂 Pole kohalikus linnas neid poode 🙁 aga piinlikust küll ei tekitaks 🙂 olen korra käinud 🙂

 • Avatar
  Vasta Hedi 29. november 2021 at 17:47

  Olen käinud, soetanud nii mõndagi ka e-poest

 • Avatar
  Vasta Hedi 29. november 2021 at 17:45

  Olen käinud, soetanud nii mõndagi ka e-poest ?

 • Avatar
  Vasta Laura 29. november 2021 at 17:42

  Elukaaslasega 1 kord käinud, ostsime sinu soovitusel Lelo Sona, mis on ikka väga hea, nüüd võiks advendikalendri ka võita!

 • Avatar
  Vasta Elisa 29. november 2021 at 17:42

  Mina olen 90% epoodide inimene. Seega tellin ka erootikapoodidest ikkagi pakiautomaati. Siiani olen väga rahul olnud pesuga aga pettunud olen paaris vidinas. Oleks super lahe see kalender võita, et leida mõni põnev lemmik 🙂

 • Avatar
  Vasta D 29. november 2021 at 17:35

  Iga aastaga tekitab aina rohkem huvi ja olen soetanud ka paar “eset”. Seda kalendrit aga olen tahtnud juba mitu aastat, aga kuidagi ei ole ära ostmud. Voit oleks eriti tore siia halli aastasse ?

 • Avatar
  Vasta Kerli 29. november 2021 at 17:35

  Olen neid piilunud ja uurinud siit ja sealt ? aga pole võimalusi neid osta kuigi sooviks väga väga neid järgi proovida ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 29. november 2021 at 17:30

  Mõtted (loe: fantaasiad) on olnud kogu aeg, aga pigem on voodielu laisapoolne ja erootikapoodi pole sisse saanud, samuti kõik mänguasjad katsetamata. ?

 • Avatar
  Vasta Dagmar 29. november 2021 at 17:29

  Kahjuks või õnneks pole ise kordagi külastanud sekspoode, kuidagi ebamugav on tundunud see mõte. Internetis olen vaadanud küll, kuid ostnud pole siiani midagi. Oleks põnev avastada midagi uut enda jaoks. ?

 • Avatar
  Vasta Imbi 29. november 2021 at 17:22

  Täiesti normaalne on käia erootikapoes. Töesti sama, mis poes saia osta, ainult, et erootikapoes on igasugu vinget kraami pakkuda 😉

 • Avatar
  Vasta Katriin 29. november 2021 at 17:22

  Tegelikult on üsna ebamugav ikka sellisesse poodi minna aga pärast seda kui korra Ulakasse sattusin. Mujale oma jalga enam ei tõsta. Seal on tõesti nii meeldiv ja sa lihtsalt ei tunne end absull ebamugavalt. Tihti ei satu aga aegajalt ikka 🙂

 • Avatar
  Vasta Anet 29. november 2021 at 17:18

  Hea küsimus, alguses mõtlesin, et oleks jube piinlik küll, aga samas kui selle ära kirjutasin, siis kadus see mõte??‍♀️ Nüüd tuleb vist poe ette sõita, et teada saada?

 • Avatar
  Vasta Merilin 29. november 2021 at 17:18

  Minul sekspoes käies küll miskit häbi pole..eelmine aasta sai abikaasaga üks kord kuus käidud mingi periood ja siis valisime igakord koos 1 asja välja,mitte küll miskit kallist aga põnev oli alati 🙂

 • Avatar
  Vasta Ellen 29. november 2021 at 17:14

  Mina leidsin endas kire ja ka kaaslase kellega seda kurge jagada vahetult enne pensioniiga ja nüüd me oleme kaks korda erootikapoodi külastanud. Esimest korda eestlasliku “pilk maas” olekuga ja lahkusime tühjade kätega, aga teist korda juba julgemalt. Seega parem hilja, kui mitte kunagi.

 • Avatar
  Vasta Janne 29. november 2021 at 17:14

  Poes kohapeal ei ole küll käinud aga e-poest olen vaadanud ja tellinud nii mõnagi. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kiks 29. november 2021 at 17:12

  Mida aasta edasi, seda rohkem pakuvad igasugu vidinad ja lisad huvi, aga siiani pole raatsinud ja osanud ühtegi osta.. juut nagu ma olen. Ehk nüüd loosiõnn naeratab ja saan kohe karbitäie nänni proovimiseks ja avastamiseks.. muidu omal jääbki ostmata vast?

 • Avatar
  Vasta Johanna 29. november 2021 at 17:10

  Pole veel erootikapoe uksest sisse jôudnud, aga internetist tellinud stimulaatori ja silma peal hoidnud ka muudel põnevatel asjadel! Seda advendikalendrit küll väga sooviks!!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Tuuli 29. november 2021 at 17:10

  Pole, poodi piilunud, aga olen netileheküljel kül vaadanud ja mõelnud mida huvitavat järgmiseks proovida, sellest hetkest kui see kalender välja tuli olen vaadanud ja ohanud, et ohh ma sooviks seda nii väga, aga pole veel mahti saanud Tellida, ehk loosiõnn naeratab ka lõpuks minule ja mu soov seda kalendrit omada täitub, või pean end kokku võttma ja mõtte tegudeni viima ja selle ära tellima ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 29. november 2021 at 17:09

  Olen piilunud netipoode, kuid reaalselt kauplust külastanud ei ole ja kahjuks siin Tartus ei olegi Ulakat Kaunitari ??

 • Avatar
  Vasta Eliise 29. november 2021 at 17:06

  Pigem on ebamugav kohapeal käia, seetõttu olengi netist tellimise varianti kasutanud 🙂

 • Avatar
  Vasta Karoline 29. november 2021 at 17:04

  Väga normaalne on käia sekspoes. Mulle meeldib vaadata e-poest asi valmis, ja minna kohapeale et reaalselt näha(Desirees Tartus on tihtipeale kohapealt ostes odavam, kui e-poest tellides).

 • Avatar
  Vasta K 29. november 2021 at 17:02

  Minu ulakamad ostud on tehtud interneti teel, linnas kus elan- polegi selliseid poode ja üleüldiselt iga ostu puhul on mugavam ost sooritada e-poes ?

 • Avatar
  Vasta Silts 29. november 2021 at 16:58

  Vaadates kui palju on soovijaid, on no way, et loosiõnn mulle naeratab, aga siiski, Pärnus on üks erootikapood, kus astud sisse ja ostad, ühekorraga mehega mõtlesime, et lähme kiikame. Pood oli äkki 2x2m suurune, müüa oli vaat, et vanaema mõõtu, vaatas nii hukkamõistva pilguga, et viisakusest vaatasime siin ja seal ringi, aga samakiirelt me ka lahkusime ? piiiiinlik. Niiet eelistan pigem e-poodi, sinna mina oma jalga enam ei tõsta ??? aga selle kalendri võtaks ma heameelega endale kui loosiõnn naeratab ?

 • Avatar
  Vasta Kaisi 29. november 2021 at 16:57

  Olen käinud ikka mõned korrad. Ebamugav just ei ole, aga päris saia poodi minek ka mitte ? Üksi väga ei ole tahtmist minna ja kui abikaasaga käisin,siis ta polnud just vaimustuses ja tahtis kähku ära minna.?
  Õnneks tänapäeval saab ka internetis vajalikud ostud ära teha ? (milleni ma jõudnud pole, seega loodan loosiõnnele???)
  Ma olen vist maailma ainus inimene kellel on öökapis 1 (?????) mänguasi.

 • Avatar
  Vasta Kristel 29. november 2021 at 16:56

  Paar korda olen isegi sattunud aga ulakat kaunitari olen epoes vaadanud ja tundus maru vinge ? kahjuks proovinud pole ja kui mingi ime läbi peaks võitma
  Siis oleks paljuuu avastada?

 • Avatar
  Vasta Gerli 29. november 2021 at 16:53

  Siiani ei ole ühtegi erootikapoodi külastanud. Tundub pigem ebamugav?

 • Avatar
  Vasta Liisa 29. november 2021 at 16:53

  Ei ole tihe külastaja, kuid olen vahepeal ikka sattunud. Pigem uudistan Ulaka Kaunitari e-poes.

 • Avatar
  Vasta Teele 29. november 2021 at 16:48

  Täiesti nii ja naa. Sõltub poest- kui see on ikka pime keldripood, kus neoonroosaks võõbatud huultega memm sind kriitilise pilguga jälitab, siis tahaks küll selg ees põgeneda. Aga poes, kus nii klient kui teenindaja saavad ühtmoodi aru, mis tooteid seal müüakse (ning jahhh, need on ostmiseks ja kasutamiseks), on täitsa põnev ?

 • Avatar
  Vasta Margret 29. november 2021 at 16:46

  Olen käinud elukaaslasega paar korda ja alati midagi vahvat koju kaasa ka ostnud ? Ükskord käisin ka sõbrannale sealt kinki ostmas.

 • Avatar
  Vasta L 29. november 2021 at 16:46

  Kohapeal olen küll korra poes käinud, aga ei ostnud tol korral midagi. Pigem eelistan ikkagi veebist tellida ?

 • Avatar
  Vasta K 29. november 2021 at 16:41

  Pole kunagi käinud ? Samas e-poodides olen ringi kolanud küll ?

 • Avatar
  Vasta Triin 29. november 2021 at 16:40

  Oleme abikaasaga üsna suured katsetajad või õigem on vist öelda olime. Sekspoes oleme korduvalt käinud ja lustakaid abilisi teineteisele aegade jooksul ikka üksjagu kinkinud. Aga tuleb tunnistada, et viimasel ajal (eriti peale lapse sündi on seda kõike kahjuks palju vähemaks jäänud)…ja eks 14 aastat kooselu on ka oma töö teinud. Kaua sa ikka uusi vigureid välja jaksad mõelda ? Selline kalender aitaks kindlasti suhte vürtsitamisele kaasa…sest sisemised pervod meis pole kuskile kadunud.

 • Avatar
  Vasta Leley 29. november 2021 at 16:39

  Mis seal ikka häbeneda, pood nagu pood ikka :D. Ise pole ammu käinud aga mees vahepeal tegi kingiks vibraatori mis ostmas käis. Seal erootikapoes läheb alati silme eest kirjuks sest asju nii palju?

 • Avatar
  Vasta Merit 29. november 2021 at 16:38

  Siiani vist üsna ainuke, mida aeg-ajalt ikka külastan, ongi Ulakas Kaunitar. Pigem mulle tundub, vähemalt antud pood, pigem nagu selline Buduaar, kuhu sisse astuda ja boonuseks vibraatoreid ning muud kasulikku pahna satud nägema. Siiani veel keegi tõrvikuga hiljem taga polr ajanud! 🙂

  • Avatar
   Vasta K 29. november 2021 at 17:02

   Minu ulakamad ostud on tehtud interneti teel, linnas kus elan- polegi selliseid poode ja üleüldiselt iga ostu puhul on mugavam ost sooritada e-poes ?

  • Avatar
   Vasta Liisa 29. november 2021 at 18:44

   Ise kohapeal pole ostnud,kuid epoes olen küll 🙂 väga meeldib erinevaid ja uusi asju proovida. Praegu on igasugused asjad müügil,mida on huvitav vaadata ja proovida

 • Avatar
  Vasta Viivian 29. november 2021 at 16:33

  Alguses oli ikka jõhkralt ebamugav minna. Poodi minnes ja sealt väljudes ikka vaatasin, kui palju inimesi näeb, et ma seda keelatud tegevust teen.
  Nüüdseks on erootikapoodides käimine täiesti normaalne ja pole üldse mingit häbi.

  • Avatar
   Vasta Angela 29. november 2021 at 18:16

   Pigem tellin e-poest, sest minu kodulinnas praktiliselt sekspoodide valik puudub. Aga poe külastamine tunduks esialgu kindlasti veider ning uksest väljudes vaataks esimese asjana ümberringi, et ega ühtki tuttavat vaateväljas pole ? Samas you only live once, seega mis siis ikka häbist punetada!

  • Avatar
   Vasta Krissu 29. november 2021 at 19:34

   Rohkem olen külastanud e-poode ? kuidagi mõnusam. Ühel tüdrukuteõhtul külastasime poodi, see oli mega lahe!

 • Avatar
  Vasta Siiri 29. november 2021 at 16:32

  Ise ei ole käinud ja ega ei julgeks ka. Pigem ebamugav. Netist ikka olen piilunud aga ostnud ei ole ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 29. november 2021 at 16:30

  Olen mitmel korral abikaasaga käinud kohapeal poes ja ei tekita küll piinlikust. Pigem just värskendav ja alati lõbus käia. ?

 • Avatar
  Vasta Krista 29. november 2021 at 16:29

  Tellinud pigem e-poest ? kunagi Lõunakeskuses oli sekspood, sinna sai isegi sisse piilutud ?.

  • Avatar
   Vasta Tiia 29. november 2021 at 19:54

   Päriselt poes kohapeal pole käinud seetõttu, et ei ela Tallinnas. Aga üldiselt tunnen ennast siiski e-poes mugavamalt.

 • Avatar
  Vasta Liisa 29. november 2021 at 16:29

  Ei ole veel ühtegi erootikapoodi külastanud ega endale midagi soetanud, kuid nüüd tahaksin jubedasti kalendris olevaid üllatusi avada?

 • Avatar
  Vasta Sille 29. november 2021 at 16:29

  Meie linnas pole mitte ühtegi erootikapoodi. Käiks kohe kindlasti ja veaks peiksi ka kaasa aga tavaliselt kui on pealinna asja on lapsed ka kaasas ja noh nendega vist seda külastust ette ei võta , et teie mänguasjad vaatasime ära nüüd lähme emmele mänguasju vaatama. Et käiks tihedamini kui võimalust oleks.

 • Avatar
  Vasta Siiri 29. november 2021 at 16:27

  Ise pole ühtegi poodi külastanud. Pigem ebamugav. Netist ikka piilunud tooteid aga ostuni pole veel jõudnud ?

  • Avatar
   Vasta Triin 29. november 2021 at 16:46

   Ei ole varasemalt üheski sellises poes käinud, aga Instagramis olen Ulaka Kaunitari usin jälgija küll. Tundub justkui “keelatud õun” vb ? Pole ühtegi lelu, aga uudishimu on suur. Oleks päris vägev võit. Voodielu on üsna unarusse jäänud, see kalender tooks kindlasti pisut uut hingamist (hädasti oleks vaja) ?

 • Avatar
  Vasta Diana 29. november 2021 at 16:26

  Siuke lugu, et mulle hullult meeldib kohapeal asju vaadata ja katsuda, et saaks ikka õigesti värkidest-särkidest aru. Aaaaga eks delikaatsem ja mugavam on e-pood. Üksinda poodi jalga millegipärast tõsta ei julge, vaid käime alati koos kaasaga. Ja ma ei tea, mis värk sellega on, aga mees muutub mul nagu väikeseks lapseks. Küll on vaja kõike näppida ja itsitada ja noh, siis tahan sealt ruttu minema saada 😀 Vanasti oli põhiteema ostes, et see läheb kingituseks. Õnneks vanemaks saades proovin endale ikka sisendada, et see on normaalne, mida sa põed. Ja tegelikult võiksimegi süümevabalt erootikapoodides ringi tuhlata. Mulle väga meeldib, kuidas Ulakas Kaunitar on viimaste aastate jooksul ennast rohkem pildile toonud. Aga kui ikka poemüüja küsib, et millise maitsega libesti sulle meeldiks, siis tekib blokk ja ei ole ma ei seksist ega muust ilmaelust kuulnud.

 • Avatar
  Vasta Liisa 29. november 2021 at 16:25

  Poodi ei ole jõudnud aga e-poest midagi ikka koju jõudnud. Minu arvates sellest teemast rääkida pole tabu teema et peaks häbenema (ega me kivi ajas enam ei ela?)

 • Avatar
  Vasta Brigitta 29. november 2021 at 16:25

  Ausalt öeldes pole üheski erootikapoes kohapeal käinud, ei ole julgenud millegipärast sisse astuda? netis olen surfanud küll aga millegi ostmiseni jõudnud pole, seega polegi kunagi ühtegi mänguasja kasutanud. See kalender oleks küll väga tore moodus uusi asju koos mehega või üksi avastada.

 • Avatar
  Vasta Sirli 29. november 2021 at 16:25

  Ma tahaks küll minna Ulakasse Kaunitari,kuid kahjuks jääb see kaugeks . See pood kui reklaamitakse tundub nii tsill ja äge. Ükskord tahtsime tüdrukuteõhtut seal ka teha. Aga valehäbi see minu jaoks kindlasti pole. Elame ainult korra 😉

  • Avatar
   Vasta Merilin 29. november 2021 at 17:48

   Kindlasti oli kunagi erootikapoodide nägemine ja veel vähem seal käimin kohe kindlasti viimane koht , tekitas nii hullu ebamugavust, aga tänaseks on need poed pigem aina rohkem uudishimu tekitanud ja on kindlasti nüüdseks osa igapäeva elust. Enim külastan kindlasti Ulaka poodi.

 • Avatar
  Vasta Kerttu 29. november 2021 at 16:22

  Tänaseks on minu jaoks erootikapoe külastamine väga okei asi.
  Mitte, et ma tihti käin (mu meelest Ulakas kaunitar on Eestis ainuke normaalne ja ka tegelikult üsna pisike), aga kui sisse astun, siis ei piilu kahtlustavalt kahele poole teed.
  Esimest korda sattusin sekspoodi hi-hihii saatel sõbrannaga kolmandale sõbrannale le kinki ostma. Endal polnud sellise koha ega selliste asjadega mingit kogemust. See oli ka mingi lambine rõve urgas, kus suht kõik tundus olevat odavast plastikust jne.
  Kuskil 7 aastat tagasi astusin teadliku sooviga esimest korda erootikapoodi (Ulakasse Kaunitari). Oli vist nii, et pelgasin mingi veidra paranoia pärast veebrist tellida ja oma kaardiga maksta.
  Seal oli õhkkond teine ja julgesin isegi teenindajalt mõned küsimused küsida, üritades jätta muljet, et mu jaoks on see käik väga chill (tegelikult tänaval enne sisenemist ikka üritasin endale sisestada, et chill, see on normaalne). No teenindaja oli ilmselgelt chill ja pärast mõningast vestlust panin oma nime meililisti (kus olen siiani) ja maksin ikkagi kaardiga 😀
  Naljakas mõelda, praegu on ka lihtsalt seksist ja eneserahuldusest rääkimine minu jaoks nii normaalne ja oluline, aga siis oli see ikka julgustükk!

 • Avatar
  Vasta Ellu 29. november 2021 at 16:21

  Olen mõelnud et võiks oma jala sinna poodi tõsta aga kahjuks mõtteks on see ka jäänud??‍♀️ Pigem ennem telliks epoest, poleks niivõrd palju piinlikust.

 • Avatar
  Vasta Maria 29. november 2021 at 16:21

  Ühe korra olen käinud – täitsa ok oli ? Mitte midagi hullu, aga samas ka midagi erilist (väikelinna miinused). Pood oli üsna kesine, suurt valikut ei olnudki.

  • Avatar
   Vasta Kätlin 29. november 2021 at 16:50

   Kunagi mingisuguses poes sai kâidud, aga pigem mingi naljaviluks kink ostetud. Ausaltöeldes oli selline tunne, nagu teeks pattu ? Üleüldse varem oli seks, masturbeerimine, seksmänguasjade kasutamise jututeemad suhteliselt tabud, viimaste aastatega on sellest juba vabamalt ja teadlikumalt räägitud ka sots.meedias. Meil kodus ühtegi mänguasja pole aga katsetaks ilmselt küll, kui võiduõnn naeratab ? hetkel jääb selline summa väljakäimiseks veidi krõbedaks ja kuna see maailm teadmatu siis ei teagi kuhu poole joosta haha ?
   Juhul kui peaks võitma siis ära meiliaadressi postituses avalda, oleks päris piinlik ?

 • Avatar
  Vasta Cerli 29. november 2021 at 16:20

  Pigem tahaks päikeseprillide ja kübaraga shopata ??
  Mida küll see teenindaja mõtleb, mis hullusi toimuma hakkab ?

 • Avatar
  Vasta Laura 29. november 2021 at 16:15

  Eestis käies on tabu, välismaal on päris vinge ning siis küll ei häbene.

 • Avatar
  Vasta Grete 29. november 2021 at 16:12

  Mina nii tahan minna, aga üksi tundub imelik ja värsket peikut ei taha veel ära hirmutada ?

  • Avatar
   Vasta Triin 29. november 2021 at 16:29

   Ei ole külastanud erootikapoodi, kindlasti veidi ebamugavam kui saia ostmine, kuigi ei peaks ? e poodidel ikka olen pilku peal hoidnud

 • Avatar
  Vasta Liisa 29. november 2021 at 16:12

  Mitu korda kaalunud minna ka poodi kohale, aga sinna see mõte ka jäänud on. Kartus piinlikkusse olukorda jääda, võidab selle mõtte kohe. E-poes on nii suur valik, aga ihkaks ikka kohale ka vaatama ja katsuma minna.

 • Avatar
  Vasta lumehelves 29. november 2021 at 16:12

  Eestis olen käinud just Ulakas Kaunitaris, aga vist see ainus kord ongi, just selle eelpool mainitud valehäbi pärast. Mis siis kui keegi näeb? Uudishimu oli suur, aga hirm vahele jääda veelgi suurem. See-eest Amsterdamis käisin erinevaid poode läbi ja võtsin rahulikult aega kõige uudistamiseks. 😀 Nüüd muidugi valehäbi enam pole, aga kuhugi sisse asutunud ka ei ole, sest lihtsalt netis brausimine on sada korda mugavam. Tõsi, ostnud ei olegi midagi ja pidurdanud on pelgus, et äkki see asi, mille ma kalli raha eest ostan, ei meeldigi mulle…

 • Avatar
  Vasta Evelin 29. november 2021 at 16:12

  Olen külastanud erootikapoode küll, kunagi 15a tagasi vist sõbrannaga esimest korda. Mõlemad olime suhtes ja tahtsime piiluda, mida põnevat saaks seksielu vürtsitamiseks soetada. Abikaasaga oleme poode külastanud kui ka tellinud 🙂 Ei ole tabu teema meie jaoks.. Oleme isegi tuttavatele kingitusi ostnud sealt.

 • Avatar
  Vasta Heli 29. november 2021 at 16:10

  Pigem normaalsus, ebamugavust ei tunne 🙂

 • Avatar
  Vasta A 29. november 2021 at 16:08

  Ei ole kunagi käinud, aga ei julgeks vist minna ka 😛 Telliks ikkagi ennem veebipoest.

 • Avatar
  Vasta Gerda Lauri 29. november 2021 at 16:07

  Päris poes pole käinud kordagi aga netist olen ikka piilunud. ? Kalendrit sooviks väga ??

 • Avatar
  Vasta Liis 29. november 2021 at 15:58

  Ma reaalsesse poodi pole jõudnud – ajad ja natuke seda valehäbi ka. Olen ka mõelnud, et maskikandmiskohustus on selles osas abiks, aga pole veel seda teed ette võtnud. Läksin küll kibekiiretsi su postituse peale kalendrit tellima, aga otsas. Loodan, et kui uus partii tuleb, siis jõuan ikka jaole… või siis loosiõnn. Mõlemad variandid antud toote omastamiseks sobivad. Tean, et mees oleks sellisest advendikalendrist ka ülivaimustuses 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 29. november 2021 at 16:13

   Tuli väike laarike veel müügile 🙂

 • Avatar
  Vasta Madli 29. november 2021 at 15:56

  Olen küll 41 aastat siin ilmas elanud, aga pole külastanud ega midagi kasutanud 😀

 • Avatar
  Vasta Mannu 29. november 2021 at 15:42

  Ma olen korra mehega käinud, aga pigem käib ost läbi epoodide.
  Loosis osaleks küll. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kar 29. november 2021 at 15:35

  Täiesti normaalne tegevus ja käimine! Mida aeg edasi seda vähem tabu teema see õnneks on ka, et ei pea enam erootikapoodi sisenema krae silmini tõmmatud ja nokamüts peas ?Ma isiklikult leian, et mida küpsem ja kogenum seda normaalsem see kõik on ja no ujedamatele on ka epoed ?

 • Avatar
  Vasta Tiina 29. november 2021 at 15:30

  Mul on samal ajal huvitav ja ebamugav. Tahaks tõesti leida põnevamaid vidinaid, ja poodi sisseastumine mulle mingi probleem pole, aga müüjaga rääkida, siis läheb ikka nägu punaseks.

 • Avatar
  Vasta Mannu 29. november 2021 at 15:30

  Mees on paar korda ka füüsilisse poodi sisse astunud. Mina olen rohkem e-poes ringi vaadanud, pigem laiskusest 😀

 • Avatar
  Vasta Tahan advendikat? 29. november 2021 at 15:03

  Oleme mehega arutanud palju sinna minemisest, aga ta vist ikkagi ei taha vedu võtta, sest tema arvamus piirdub sellega, et mis ma selle dildoga teen, kui tema mul olemas on? Kuigi värskete lastevanematena oleks just lahe uusi asju avastada ja vürtsitada lapse uneajal “meie aega” ??

 • Avatar
  Vasta Sandra T 29. november 2021 at 15:02

  Ma olen korra elus ise käinud erootikapoes ja paar korda internetist tellinud omale asju ja väga pikalt juba ulaka kaunitari lehte ka aegajalt sirvinud ja vaadanud, et ohhh nii tahaks ja oodanud aega, millal rahaliselt oleks võimalik neid endale lubada. Niii niiii tahaks võita ja nutaks õnnest kui osutuksin võitjaks ?

 • Avatar
  Vasta Teele 29. november 2021 at 14:14

  Oma 21. sünnipäeval käisime ämma, äia ja mehega stripikas aga erootikapoodi pole veel jõudnud. Ämmaga oleme sellest rääkinud küll, et peaks minema? Kujutan ette, et see saaks päris lõbus olema kui minna sama kambaga erootikapooodi? Arvestades meie shoppamis stiili “rohkem on alati parem” ja “ah võtame siis need ka juba” ?

 • Avatar
  Vasta Liina 29. november 2021 at 14:12

  Olen käinud Ulakas Kaunitaris nii mehega kui üksi. Öökapi sahtlis on mõned lelud, aga aeg oleks lisada vürtsi ? Väga sooviks nüüd seda kalendrit võita ???

 • Avatar
  Vasta L. 29. november 2021 at 14:11

  ei häbene aga samas pole ka väga palju sattunud.

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 29. november 2021 at 14:03

  Korra kaks on käidud. Millegipärast on selline lugu, et kui lähed endale midagi vaatama, siis on selline häbitunne ja ebamugavus. Aga kui vaatad teistele, kingiks või nii siis paned nagu vana enesekindluse kunn poes ringi. Hetkel pigem küll e-poed. Nüüd kodus ka pisike põnn, ega naljalt temaga poodi ikka ei astu ??

 • Avatar
  Vasta Merje 29. november 2021 at 13:53

  Erootikapoes käin ladnalt, aga kunagi, kui sellised teemad olid rohkem tabu, siis mäletan et ainuüksi kondoomide ostmine oli megapiinlik moment ja kõigepealt kondoomileti ääres seistes tuli vaadata, et ühtegi inimest lähedal pole, kui ei olnud, võis kiirelt korvi visata ja maksma minna.
  Nüüdseks on suva, ja selle kalendri ma prooviks vallalise naisena küll kellegagi koos ära, kuidagi tuleb neid pimedaid talveõhtuid ju veeta.

 • Avatar
  Vasta Trinka 29. november 2021 at 13:42

  Oi issand, paluks mulle seda üllatust!
  Külastasin esimest korda sellist kohta umbes siis kui olin 18. Koos esimese peiksiga. Ja ei, meil ei olnud mõtteski midagi endale osta, ikka oli vaja sõbrale sünnipäevaks seksnukk kinkida, sest see tundus tol hetkel ülimõistlik tegu ja väga fun.
  Järgmine selline külastus leidis aset alles umbes 11 aastat hiljem, vist. Mõtlesime tollase kaaslasega minna uudistama, mis koht see SexMax on, seega saime kaks ühes – pood ja kino. Muljed.. ee, klassikaline vastus oleks “maitsed on erinevad” 😀 ja rohkem ma sealseid filmiõhtuid nautinud ei ole.
  Iseenesest peaks sekspoes käimine olema täiesti normaalne tegevus aga olen korduvalt märganud kõrvaltänavas asuva poe juures inimesi, kes vaatavad mõlemale poole enne kui ukse suunas liikuma hakkavad, et kas on ikka safe või ei. Naljakas aga samas mõistan ka.
  Hiljem olen asju tellinud ise netist, mingit basic stuffi, midagi eriskummalist proovinud ei ole aga huvipärast ju võiks.

 • Avatar
  Vasta Mariliis 29. november 2021 at 13:37

  Olen kunagi käinud, aga rohkem sinna sattunud ei ole. Ei tekita ebamugavust, aga ei ole nagu asja olnud 😀

 • Avatar
  Vasta T 29. november 2021 at 13:09

  Ma hea meelega osalen loosis. Kui üldse kuskile sellise suunaga poodi lähen, siis just Ulakasse Kaunitari. Aga jeesus, kui kallid need vidinad on! Eriti, kui tahaks mitut proovida. Pärast 8a kooselu kuluks väike särts ka lisaks ära. Nii et see kalender kõlab nagu täpselt õige asi.

 • Avatar
  Vasta K.D 29. november 2021 at 12:59

  Oh god, ma täiega vajan seda. Just 10 min tagasi halasin oma sõbrannale, et mu voodielu on nagu 80a (ja 60a abielus olnud) vanapaaril ?
  Help!
  Poodi kohale pole veel läinud, e-poest olen tellinud sinu soovituse peale lelo – parim ost ever ?

 • Avatar
  Vasta Lilleke 29. november 2021 at 12:51

  Mina tahaks päris poodi külastada. Vaadata ja katsuda. Seni olen pidanud leppima e-poega. Maakohtade rõõmud eksole? Ma oleks seal nagu laps kommipoes vist? E-poest olen paar ägedat pesu ja paar pisemat mänguasja tellinud, muud ei raatsi. Vaatan ja ilastan ainult. Samas oleks hädasti vb vaja. Oleme seni fantaasiaga mänguasjade puudumise kompinud, aga järjest keerulisemaks läheb midagi uut välja mõelda.

  • Avatar
   Vasta Grete 29. november 2021 at 16:12

   Mina nii tahan minna, aga üksi tundub imelik ja värsket peikut ei taha veel ära hirmutada ?

 • Avatar
  Vasta Carmen 29. november 2021 at 12:47

  Ei ole veel kordagi käinud puhtast kartusest, et see on üli awkward ? Tööjuures kingivad vahel mõned teineteisele dildosi aga mul pole veel õnnestunud ühtegi saada

  • Avatar
   Vasta Ummy 29. november 2021 at 15:13

   Olen erootikapoes korra käinud, võibolla isegi paar korda. Aga ühel korral käisin ise ostmas midagi. Nimelt oli tulemas sõbra sünnipäev ja nagu noortel ikka siis läheme ja ostame talle kumminaise. Poodi minnes oli imestus suur. Hinnad läksid seal ikka päris kalliks, sai valida mitme auguga soovid, milliste rindadega ja kas juustega ning milliste juustega. Lõpetuseks sai valida ka millist värvi lelu soovid. Kõik olid kapi taga ja tuli müüja käest küsida. Alguses tundus asi imelik. Mees müüja erootikapoes ja kamp mehi läheb seksnukku küsima. Siis, kui juba ära sai küsitud et mis võiks võtta ja mis neil vahe on, enam see nii imelik ei tundunud. Täiesti tavaline pood ju, müüja teeb oma igapäevaseid asju täpselt nagu läheksid elektroonika poodi soundbari ostma. Lõppude lõpuks saime hunniku kondoome ka kaasa.

   PS. nüüd hiljuti pani tuttav Google mapsi Annelinna elektroonika pood otsingusse, kohale jõudes ja sisse astudes avastas, et hoopis oli Annelinna Erootikapood ja siit ta küll külmkappi koju ei saa. Poest pidi natuke seletama ka oma 4 aastasele lapsele, kes “elektroonika” poodi kaasa tuli?

 • Avatar
  Vasta M 29. november 2021 at 12:35

  Mina ei ole veel julgenud nendesse poodidesse jalga tõsta, aga viimasel ajal olen mõelnud, et mask ees võiks selle isegi ära teha ? samas vajaks minu ja mehe voodielu vürtsitamist küllaga, kuna peale kaheksat kooselatud aastat on kõik väga üksluiseks muutunud. Elu vajab värve!

 • Avatar
  Vasta Maria 29. november 2021 at 12:08

  Päris poes pole käinud, aga netist olen tellinud küll.

 • Avatar
  Vasta Kadi 29. november 2021 at 12:07

  Mina pole kordagi reaalselt erootikapoes kohapeal käinud. Olen pigem e-poest tellija. Olen eelistanud seda, kuna lisaks piinlikkuse vältimisele on lisaks ka parem orienteeruda e-poes. Saab kohe toote juures lugeda tutvustust jms. Aga muidu mulle väga meeldivad igasugused lelud ja katsetada uusi asju üksi ja koos partneriga. 🙂

 • Avatar
  Vasta H. 29. november 2021 at 12:05

  Vägagi sooviksin osaleda loosis 🙂
  Meie käime mehega sekspoodides üsna tihti. Tihtipeale kui kahekesti välja saame, siis kohe ei teagi, mis teha. Seega üks mõnus seksiseiklus erootikapoodi on kahekesti päris hea deidiidee 🙂
  Ulakas Kaunitaris oleme vähem käinud, sest nende lahtiolekuajad pole tavapäraselt meie aegadega sobinud.
  Kui nad veel Solarises pesitsesid, siis käisin seal neid tihemini vaatamas 🙂

 • Avatar
  Vasta M 29. november 2021 at 12:03

  Olen käinud mõned korrad, pole probleemi. Aga rohkem külastan veebipoodi.

 • Avatar
  Vasta Hannaliina 29. november 2021 at 11:59

  Pole ka poes kordagi käinud, netis ikka piilunud olen aga see ka selline, et vaatad oo jube põnevad vidinad aga korvi ikka midagi ei jõua ?
  Kuigi võiks ju midagi uut ja põnevat proovida. Loodame siis loosiõnnele ja äkki siis jõuab poodi ka, või siis vähemalt e-poest korvi lisamiseni. ?

 • Avatar
  Vasta Kristiina 29. november 2021 at 11:56

  Mul on null probleemi erootikapoodi minemisega. Pigem huvitav ja koha peal hea uurida.
  Kalendrit sooviks küll väga. Läheks väga asja ette 😀

 • Avatar
  Vasta Lf 29. november 2021 at 11:41

  Mõned korrad olen külastanud aga sellest on möödunud juba aastaid. Ma kardan, et ma ei suudaks sinna minnes enam lahkuda kuna nii palju huvitavaid asju on Ulaka Kaunitar sotsiaalmeedia piltidel 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärol 29. november 2021 at 11:33

  Kohapeal pole käinud,sest kaugel on need poed?Aga epoest olen tellinud, väga mugav ?

 • Avatar
  Vasta Mellu 29. november 2021 at 11:18

  Pole kunagi isegi sees käinud 😀 aga ulaka kaunitari internetipoodi olen aeg-ajalt vaadanud küll. Pole siiski midagi ostnud, sest valikut teha on suht raske, ei tea mis endale üldse meeldiks. ? Samas on neil iga toote all abistavad kirjeldused mis aitavad valikut kindlasti lihtsustada.
  Peale advendikalendri välja tulekut, olen seda sada korda vaatamas käinud, samas tahaks mehega ka uusi asju katsetada.
  Loodan nüüd loosiõnnele ja kui see ei naerata, siis ehk on veel pakkumine jõus ja ma valmis selle ostu päriselt tegema ?

  • Avatar
   Vasta Kärol 29. november 2021 at 11:34

   Kohapeal pole käinud,sest kaugel on need poed?Aga epoest olen tellinud, väga mugav ?

 • Avatar
  Vasta Helena 29. november 2021 at 11:17

  Mina külastan pigem e-poodi?. Mees on küll tahtnud mind mitu korda päris poodi tassida aga ju ma siis ikka olen häbelik? ja ei julge minna. Nüüd saadab mees mulle enda meilile tulnud pakkumisi edasi. Meie kirjavahetus koosneb ainult arvetest ja erootikapoodide sooduspakkumistest. Ka tema on juba mitu aastat selliseid kalendreid vaadanud ja osta soovinud.

 • Avatar
  Vasta Mell. 29. november 2021 at 11:15

  Selle teekonnaga alustasin ühest tüdrukuteõhtust mis viidi läbi Ulakas Kaunitaris ja sellest ajast saati olen püsikunde olnud. Tänapäeval ju nii lihtne ka ei pea ise kohal käima e-poest saab väga lihtsalt tellida aga eks kohal käimisel ka oma võlu.

 • Avatar
  Vasta Kats 29. november 2021 at 11:11

  Füüsilises poes olen koos sõbrannaga käinud, koju sealt tookord ise midagi ei toonud. Ausalt öeldes netipoes mugavam avastada, mida võiks korvi laduda 🙂

 • Avatar
  Vasta Britt 29. november 2021 at 10:56

  Ei ole kunagi poes kohapeal käinud, tundunud alati veidi ebamugav koht? kuigi peaks olema täpselt sama normaalne, kui toidupoes käik.

 • Avatar
  Vasta LJ 29. november 2021 at 10:55

  Minu šoppamised jäävad alati e-poodidesse. Ma ei tea, kas julgusest või viitsimisest. Ma ei viitsi ka toidu- ega riidepoes käia, nii et ilmselt ikka viitsimisest. Aga ei saa öelda, et ma väga palju tellinud ka oleks, nii et selline kupatus kuluks kindlasti ära!

 • Avatar
  Vasta Kristi 29. november 2021 at 10:48

  Mitmeid kordi Ulakat Kaunitari külastanud, kuna asub kenasti kontori lähedal ning kui ikka “kuivalt nühkida” soovi ei ole siis pudelike lube’i kulub üle kuu ära küll.

 • Avatar
  Vasta Merle 29. november 2021 at 10:36

  Kuna elan sellises linnas, kus polegi erootikapoodi, siis ei satu sinna üldse. Ei arva, et see peaks kuidagi häbiasi olema. Vaatasin samuti seda kalendrit, kuid natuke käis hind siiski üle jõu. Ja kuna kolimisega on kaduma läinud muu hulgas ka ainuke mänguasi, siis hea meelega avastaks uusi asju.

 • Avatar
  Vasta S. 29. november 2021 at 10:27

  Erootikapoes sees pole käinud aga üks naljakas lugu on küll. Enne rattavõistlust soovisin pilti teha aga tänaval jäi taustaks just erootikapood aga mina seda ei teadnud. Kui mõned pildid olid tehtud, öeldi mulle, kas ma ikka tean mis pood mulle taustaks on ??

 • Avatar
  Vasta Kadi 29. november 2021 at 10:25

  Sõbranna vedas ühe korra poodi koha peale. Super äge oli ja ostsime isegi ühe vidina kaasa. Nüüd ehk julgeks üksindagi sisse astuda.?

 • Avatar
  Vasta Tuuli 29. november 2021 at 10:24

  Pole otseselt poes käinud. Tellinud enamjaolt e-poest. Aga kohapeal oleks ilmselt palju parem näed kma silmaga ja vb leiad midagi huvitavamat ?

 • Avatar
  Vasta Lagle Adler 29. november 2021 at 10:18

  Kord kaks aastas saab ikka käija seal. Enam ei ole mingit häbitunnet aga seda kalendrti tahaks küll ! Paljud lelud jätavad ka mull esmapilgul tunde, et mis imet sellega veel teha saab?

 • Avatar
  Vasta Erika 29. november 2021 at 10:09

  Päris poes ei ole käinud. No meil siin väikelinnas ei ole ka. Aga e-poest sai pensi rahade eest üks lelo ostetud küll. Kalender oleks päris tore.

  • Avatar
   Vasta Mellu 29. november 2021 at 11:17

   Pole kunagi isegi sees käinud 😀 aga ulaka kaunitari internetipoodi olen aeg-ajalt vaadanud küll. Pole siiski midagi ostnud, sest valikut teha on suht raske, ei tea mis endale üldse meeldiks. ? Samas on neil iga toote all abistavad kirjeldused mis aitavad valikut kindlasti lihtsustada.
   Peale advendikalendri välja tulekut, olen seda sada korda vaatamas käinud, samas tahaks mehega ka uusi asju katsetada.
   Loodan nüüd loosiõnnele ja kui see ei naerata, siis ehk on veel pakkumine jõus ja ma valmis selle ostu päriselt tegema ?

 • Avatar
  Vasta V. 29. november 2021 at 10:05

  Olen oma mehega koos juba 20 aastat (täna oleme 36 aastased) ja erootikapoodi külastanud täpselt kolm korda 😀 Tartu Lõunakeskuses avati mingil ajal erootika pood ja tahtsin vaadata ja uudistada 😀 vedasin ta kättpidi poodi sisse, sest ta oli äärmiselt tõrges ja ei jätnud ka mainimata, et kui keegi näeb 😀 ei lahkunud me sellest poest muidugi ka tühjade kätega. Kahjuks see pood ei pidanud väga kaua Lõunakeskuses vastu.
  Teised kaks korda oleme käinud nö nurgatagustes poodides – kus keegi ei näe ja kuule 😀

 • Avatar
  Vasta Merilin 29. november 2021 at 10:05

  Füüsilist poodi ei ole kunagi külastanud, küll olen uudistatud veebilehte ja sealt ostugi teinud ?

  • Avatar
   Vasta Kärol 29. november 2021 at 11:32

   Kohapeal pole käinud,sest kaugel on need poed?Aga epoest olen tellinud, väga mugav ?

 • Avatar
  Vasta I. 29. november 2021 at 10:03

  Kohapeal pole kunagi käia julgenud, alati olen veebipoest tellinud 😀 #thankGodForWebshops

 • Avatar
  Vasta Katariina 29. november 2021 at 09:44

  Veidi ikka on püha vee vajalikkuse tunne, aga ostetud on mänge, lelusid, pesu jne ehk täitsa “pailaps” pole. Elukaaslasega on nii mõnigi tore õhtu veedetud koos avastades alati. 😉

 • Avatar
  Vasta M. 29. november 2021 at 09:41

  Poes pole käinud, päris pühavett rüüpama ei peaks aga nii tavaline kui toidupood see mu meelest ka ei ole. Epoes olen piilunud aga kuna mul otsustamisega maru keeruline siis pole ostu teinud. Selline kalender oleks väga lahe.

 • Avatar
  Vasta M 29. november 2021 at 09:38

  Ei ole käinud. Lausa kõrvalmajas oli üks igati viisakas pood, aga kordagi sinna minna ei julgenud 😀

 • Avatar
  Vasta GR 29. november 2021 at 09:09

  Pigem veel tundub natukene ebamugav päris poes käia, olen rohkem netis shoppaja, seal on julgem?

  • Avatar
   Vasta Reet 29. november 2021 at 11:29

   Suht ebamugav? Korra elus käinud nende lehel ja suht ruttu selle kinni ka pannud? Sealne valik mega suur,et ei teagi mida vaadata või võtta ?
   Võidu korral ehk proovib ära ja tean teine kord juba mida vaadata???

   • Avatar
    Vasta Reet 29. november 2021 at 11:31

    Nojah nüüd targalt vastasin kogemata kellegi teise kommi alla?? upsii

 • Avatar
  Vasta E-L 29. november 2021 at 08:58

  Pole oma kodulinnas kohanud veel sellist poodi, aga Ulakast peaks mõnikord Tallinna sattudes läbi astuma. Netipoes olen sirvinud ja ka tellinud 😉

 • Avatar
  Vasta K 29. november 2021 at 08:54

  Olen korra käinud erootika poes, sõbrannale sünnaks roosat dildot ostmas.
  Pigem naljaga, aga no vb läks ikka asja ette ka ?
  Ebamugav polnud seal poes, kuid huvitav küll…et mida kõike saab kuhu toppida ja panna ?
  Veidi naljakas oli ka, piinlik…sest ma olen 33a ?‍♀️?
  Ise pole kunagi lisamaterjali kasutanud, aga nüüd täitsa huviga prooviks midagi ära küll.
  Ostma ilmselt ei läheks, aga kui võidan, prooviks järgi küll…vb saab siis minust nende poe püsikunde???

 • Avatar
  Vasta O 29. november 2021 at 08:53

  Füüsilises erootikapoes pole küll pea kümme aastat käinud. Aga veebivarianti on külastatud küll ja külastan veelgi.

 • Avatar
  Vasta K 29. november 2021 at 08:46

  Tüdrukute peo ajal käisime ulakas kaunitaris ja see oli nii fun! Oleme UKst seda ja teist juba tellinud ka ja megarahul, tähed pole kunagi varem nii kiiresti tulnud. Hästi tore oleks sel aastal surisev jõuluootus, saaks pärast hullumeelset aastat natuke lusti ka.

 • Avatar
  Vasta Kristel 29. november 2021 at 08:23

  Mina käin sexvidinaid soetamas e-poes. Ei ole kuskil koha peal käinud ? natuke vist häbelik ??

 • Avatar
  Vasta Kissu 29. november 2021 at 07:59

  Oleme mehega koos käinud kunagi küll,kuid poes võtab silme eest ikka nii kirjuks ,et lõpuks loll valmis ja ei teagi mida võtta.?
  Aga netist on lihtsam valikut teha ja oleme koos ka netis šopanud selles valdkonnas ja miskit ikka kodus leidub. Usun,et enamus tutvusringkonnas ei oskaks oodatagi,kui ulakad me tegelikult oleme. Seda kingitust oleks meile ikka väga vaja! Sest no jõulud ju tulevad ja rahadega on tuuga,aga tahaks ju voodis asjad põnevad hoida.?

 • Avatar
  Vasta Sandra Grossberg 29. november 2021 at 07:53

  Olen tellinud läbi neti, sest Tartus pole seda poodi,kus tellin. Kindlasti ei karda ja üks hetk tahaks ära käia, jälgin instagramis Ulakat kaunitari ja nooo nende stortyd on ka väga põnevad ja saab teadmisi. Ei tea, mida peaks kartma, see on ju üks elu osa. Nagu Epp Kärsin on öelnud: kõige hullem on rahuldamata naine??

 • Avatar
  Vasta MBR 29. november 2021 at 07:39

  Üksik naine, pointi pole. Ei ole valehäbi, lihtsalt eelistan raha mujale paigutada (mis ei tähenda, et mul selliste vidinate vastu huvi ei oleks) 🙂

 • Avatar
  Vasta Rika 29. november 2021 at 07:31

  Pigem olen alati netist tellinud, eriti viimasel ajal. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerttu 29. november 2021 at 07:09

  Ühe korra olen päris poes käinud, muidu eelistan ikka e-poodi

 • Avatar
  Vasta Lm 29. november 2021 at 04:49

  Kooli ajal olen käinud ühe korra. Häbenesin küll, aga huvitav oli. Epoest olen mitmeid tellimuseid teinud ja aeg ajalt käin niisama sirvimas ja tutvumas mis uusi vidinaid on veel välja tulnud.

 • Avatar
  Vasta Jaana 29. november 2021 at 02:30

  E-poest mugavam

 • Avatar
  Vasta Sandra 29. november 2021 at 02:16

  Eelistan e-poodi mugavuse pärast. Kohale minna poleks häbiasi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 29. november 2021 at 02:10

  Nii hea kast et juba ongi laost otsas ? ise rohkem netipoest tellija aga vahel käin ka poes kohapeal. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 29. november 2021 at 02:00

  Päris poodi olen külastanud vaid korra, sõbrannadega ühele neiule kinki ostes. Iseseivalt ei satu, liiga häbelik vist ? aga e-poodi võib aeg-ajalt uudistada küll, siis ju keegi ei näe, mis poes kolad? ja aega pingevabalt mõelda ja uurida ka rohkem

 • Avatar
  Vasta Merilin 29. november 2021 at 01:56

  Eelistan netist vaadata ja tellida vajadusel.Aastaid tagasi istusin sellise poe ees autos kuniks härra shoppas 🙂

 • Avatar
  Vasta Merilin 29. november 2021 at 01:53

  Ma eelistan netist tellida.Aastaid tagasi istusin sellise poe ees autos kuniks härra siis seal shoppamas käis 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 29. november 2021 at 01:48

  Pole kunagi erootikapoodi külastanud. E-poest olen vidinaid uurinud, ostuni asi läinud ei ole.
  Uudishimu aga on.

 • Avatar
  Vasta Kadi 29. november 2021 at 01:46

  Ei ole tundnud isegi vajadust kohale minna. Mis ma neist dildodest ikka näpin seal. Tellin ära, mis meeldib ja korras ?

 • Avatar
  Vasta Epp 29. november 2021 at 01:42

  Ei ole veel sinna poodi jõudnud kuid minu unistuseks on küll saada see vahva kalender kuna pole seda teist poolt ja pean ise end hellitama…jään õnnele lootma ?

 • Avatar
  Vasta Anett 29. november 2021 at 01:42

  Ma olen juba 4-5a vähemalt paar korda aastas erootikapoes käinud. Kusjuures mitte sugugi vaid erootikavidinaid ostmas vaid ka aksessuaare, peppy tampoone, feromoonidega lõhnaõlisid jne, kuna neid tavapoodides lihtsalt ei müüda. Ja kylastan kindlasti ka edaspidi!

 • Avatar
  Vasta Kai 29. november 2021 at 01:26

  Mina käinud vaid Maardu Hotlipsis ja paar toodet sealt ka koju soetanud.
  Olen selle advendikalenri osas nii põnevil!!! Ilmselt ükshaaval akende lahti nokkimise asemel avan nad kõik korraga ?

 • Avatar
  Vasta Mia 29. november 2021 at 01:25

  Olen paar korda sattunud, aga kuna mu kodukoha lähedal ühtegi pole, siis piilun vahel e-poodi. Kui mehe kaasa lohistasin, siis tal oli seal nii piinlik ja hädaldas salaja. Mu jaoks polnud mingit probleemi ja kelle asi see on. Poes olevad asjad on ju ostmiseks. Advendi kalender kuluks küll meile magamistuppa ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Herdis 29. november 2021 at 01:16

  Ma pole veel kordagi käinud ega tellinud ?

 • Avatar
  Vasta Piret 29. november 2021 at 01:12

  Poodi pole jõudnud aga küll netipoest on üht koma teist soetatud

 • Avatar
  Vasta M. 29. november 2021 at 01:07

  Meie jaoks täiesti vōōras teema?
  Kalender aitaks ehk meid ka hairda.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 29. november 2021 at 01:02

  Ma olen siiani see püha vee tüüp… ei ole lihtsalt veel leidnud seda julgust,et sellisesse poodi minna ? kalendrivõit aitaks kindlasti sammu sellesse põnevasse maailma astuda ?

 • Avatar
  Vasta aki 29. november 2021 at 00:52

  pole eriti käinud poodides, aga piinlikkust ei tunneks 🙂

 • Avatar
  Vasta N 29. november 2021 at 00:43

  Pole veel poodi sattunud ?

 • Avatar
  Vasta Aveli 29. november 2021 at 00:37

  Mina olen ulakas käinud tüdrukute õhtu raames ja kuigi varem olin tellimusi teinud Hotlipsist, siis edaspidi just Ulakast. Esimene koht, kust sain väga väga hea libesti (Uber lube), viimane tellimus sisaldas just seda, erootilist massaažiõli ja võrksukk-kostüümi vms. Iga paariks võiks sealt midagi tellida või koos külastada, võitu sooviks ka väga 🙂

 • Avatar
  Vasta Agnes 29. november 2021 at 00:36

  Mina eelistan tellida netist 🙂

 • Avatar
  Vasta M 29. november 2021 at 00:35

  Olen käinud mõned korrad, aga kodukohas isegi pole sellist poodi . Veebipoodi sirvin ka vahel.

  • Avatar
   Vasta Ristiinimene 29. november 2021 at 01:38

   Pole kunagi käinud ja pole ka netist tellinud. Ei teagi miks..
   aga selle blogi postituse peale tuli küll tahtmine Ulakast kaunitarist läbi käia ?

  • Avatar
   Vasta Kris 29. november 2021 at 09:31

   Rohkem olen ikka netis surfanud. Mõned korrad olen jala ukse vahelt sisse pistnud, kiire ringi teinud ja avastanud, et ma ei tea hästi mida ma seal teen ja siis sama kiiresti väljunud ? aga Ulakas on minu lemmik ka, pärast seda kui sünnipäevaks sõbrannadelt nende kinkekaardi sain suure punase vihjega et OSTA LELO. Ostsin ja unistasin kohe sellega kahekesi puhkusele sõitmisest. Kokkuvõttes, tahaks hullult veel erinevaid vidinaid avastada ?

  • Avatar
   Vasta Mann 29. november 2021 at 09:53

   Ma ei tea, millest olen ilma jäänud, aga mul pole ühtegi lelu ?
   Vahtinud olen netipoes ringi küll, aga siis ikkagi on ostukorv tühjaks jäänud, sest pole suutnud valikut teha.
   Kalendrit tahaks küll avastada ?

 • Avatar
  Vasta Margit Metsma 29. november 2021 at 00:33

  Täiesti tavaline, ehkki viimasel ajal külastan pigem veebipoode ?

  • Avatar
   Vasta Kelly 29. november 2021 at 09:22

   Kohapeal poodides käinud pole, kuid aegajalt e-poodi piilunud küll ja küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Birgit 29. november 2021 at 00:32

  Korra oleme elukaaslasega sexshopis kâinud ja leidsine nii mõnegi põneva lelu, kuid see kalender tundub ka pâris huvitav!

 • Avatar
  Vasta Kadri 29. november 2021 at 00:32

  Olen käinud paar korda, aga pigem ikka veidi ebamugav tunne ?
  No nagu et teeks midagi, mida ei peaks tegema. Kõik ju seksivad(enamus vähemalt), aga sellest rääkimine, sekspoodides käimine jne on ikka kuidagi piinlik mu jaoks ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 29. november 2021 at 00:25

  Poodi ei ole julgenud oma samme seada aga netist olen üht koma teist ikka tellinud ja uurinud.

 • Avatar
  Vasta J. 29. november 2021 at 00:24

  Pigem tahaks pühavett rüübata, aga see ilmselt nooremana külastamisest jäänud stigma.
  Aga e-poes shoppamine on nii palju mugavam ju 😀

 • Avatar
  Vasta Anu 29. november 2021 at 00:20

  ma olen käinud selles Ulaka Kaunitari poes ja kunagi ammu paaris muus ka, ma ütleks et ikka kõva areng on toimunud.
  Aga mänguasju on mul hetkel vaid 2, millest üks siis patareidega või akuga. Hädasti oleks vaja end selles vallas harida aga elu on kuidagi jube kiireks läinud, nii et jõulukink oleks hästi abiks.

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa 29. november 2021 at 00:10

  Pole sellises vahvas poes käinud kui aus olla ainult netis piilunud. Aga põhjus tegelikult selles et elan maal ja pole kunagi sattunud mõne ulaka poe juurde, uudistaks muidu vist küll seal häbenemata.
  Mänguasjad paraku mu rahakotile liiga krõbedad,et jään loosiõnne ootama.?

 • Avatar
  Vasta Dagmar 29. november 2021 at 00:09

  Ei ole oma elus kahjuks veel ühtegi erootikapoodi sattunud. Seda ilmselt põhjusel, et lähim neist asub minust 100km kaugusel. Aga poe külastamine tunduks küll nagu täiesti normaalne tegevus. Ei ole seda kunagi kuidagi piinlikuks vms pidanud.

 • Avatar
  Vasta Laura 29. november 2021 at 00:06

  Ei ole sattunud.. kord oli mõte kui mehega mööda sõitsime ühest, aga sinna see mõte vaid jäi.. üldiselt pole siin läheduses ka ühtegi.. vist.. ?? Kui oleks.. ehk satuks isegi sisse piiluma. See kalender oleks küll uhke võita ?

 • Avatar
  Vasta Anne 29. november 2021 at 00:05

  Kumbki variant pole päris see õige, igatahes vii asemel ajal on poodidesse jõudmisega üldse kesised lood… e-shopping on igatahds lihtsam:D

 • Avatar
  Vasta Birx 29. november 2021 at 00:05

  Ma vist olen ainus naine maamunal kes pole seal poes ega e-poes käinud. Aga no niiiii väga sooviks seda, et enda ja mehe suhtesse miskit vürtsikat tuua. Sest no kõik teavad, et kui on lapsed ja eriti veel kolm last siis paratamatult sex jääb tahaplaanile või ainult kiire kähkukas.

 • Avatar
  Vasta Diana 29. november 2021 at 00:04

  Ühtegi füüsilisse poodi sisse astunud pole, küll olen aga netipoodides surfanud. Aastate jooksul mõned asjad kogunenud ka, aga pigem mingisugused klassikalised ja lihtsad asjad, siiani pole lisaks midagi maailma muutvat kogenud ning pigem seisavad kapis.
  Tabuks selliseid poode ja shopinguid kindlasti ei pea, endal üsna savi, aga pigem tutvusringkonnas teemat üles ei võta, sest pole nii vabameelsete mõtetega kaasmõtlejaid ?‍♀️

 • Avatar
  Vasta Kaisa 29. november 2021 at 00:03

  Oleme mehega pikalt arutanud, et lähme sekspoodi aga hetkel see veel ainult jutuks jäänud. Ise olen kunagi vaid netist tellinud.
  Nooremana loomulikult tundus see nö piinlik aga nüüd see ikka teema, millest saan rääkida nagu ilmast. Loodan, et ka see poeskäik varsti tuleb.

 • Avatar
  Vasta Keiti 29. november 2021 at 00:01

  No mina võiks vabalt seal käia ja tuulata, aga pärast ei tohi lihtsalt kellelegi mainida, et selliste asjadega tegeled ?
  Üli kihvt kalender tundub!

 • Avatar
  Vasta Andra 29. november 2021 at 00:00

  Sama normaalne kui saia ostmine. Tihti vaatan ulaka kaunitari e poes, kui ka muidugi mujal. Koha peale kuskile pole jõudnud. Aeg-ajalt saab ikka mõne uue asja ka ostetud ja proovitud. Nagu sõltlane juba ? aga ei minuarust väga vinget kraami on ikka müügil, ma tahaks ikka veel nii paljusid asju proovida ja kui veel miskit uut müügile tuleb siis kindlasti seda ka, aga raha napib vot, muud probleemi nagu polegi ?

 • Avatar
  Vasta Anu 28. november 2021 at 23:58

  Olen netipoest 2x ostnud kaupa. Mees tegi mulle ûkskord üllatuse- käis kohapeal ja ostis meile vahva lelu

 • Avatar
  Vasta Janet 28. november 2021 at 23:53

  Kusjuures pole ühtegi jõudnud külastada, aga alati kujutlen ennast seal, et millised tunded mind valdaks ??. Kuigi alati on lihtsam tellida e-poest, siis kohapeal on elamus alati midagi muud, olenemata sellest, et oled üleni punane punastamisest ???

 • Avatar
  Vasta ANDRA 28. november 2021 at 23:52

  Ma ei tea, ma vb nii patune siis juba ?, aga mul on suva. Ulaka kaunitari e-poes vahin suht palju. Kahju ainult et miljonär pole. Kuid aeg-ajalt ikka tellib sealt miskit uut proovimiseks. Siiamaani kõigega rahule jäänud. ?

 • Avatar
  Vasta Triinu 28. november 2021 at 23:51

  E-pood on tuttav, kohal pole käinud. Vaja oleks muidugi ka kaaslast, kes kõige sellega ka kaasa oleks nõus minema, oleks lõbusam. Aga ma suur tüdruk, kõik, mis kaaslasel tegemata jään, teen ise 😉

 • Avatar
  Vasta J 28. november 2021 at 23:50

  Pole poes koha peal käinud? ainult neti poodi uudistanud ja pikalt plaaninud miskit soetada? jään lootma loosiõnnele❤️‍??❤️‍?

 • Avatar
  Vasta J. 28. november 2021 at 23:49

  Pole poes koha peal käinud? ainult neti poodi uudistanud ja pikalt plaaninud miskit soetada? jään lootma loosiõnnele❤️‍??❤️‍?

 • Avatar
  Vasta Mona 28. november 2021 at 23:47

  Ma olen varasemalt pea alati pigem neist poodidest kaarega mööda käinud, nii füüsilisel kujul poodidest kui ka netipoodidest. Klassikaline arvamus, et ah mis mul sealt ikka vaja. Aga oh tead, need vidinad võivad teha ikka nii palju ja rohkemgi veel, rutiinne voodielu saab kohe särtsu juurde. Niiet see oleks täielik go to jõuluüllatus, mille kohe magamistoa kapile sobitada saaks?

 • Avatar
  Vasta Adeele 28. november 2021 at 23:46

  E-poest olen tellinud aga mega suur kiusatus oleks ikkagi poes ka ära käia, kui hull see ikka olla saab? ?

 • Avatar
  Vasta Merike 28. november 2021 at 23:40

  Ainuüksi selle kirjutise lugemise peale kulus liitri jagu püha vett…..ei oma kogemust ei poe ei e-poega.

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 23:37

  minu meelest täiesti normaalne, külastan e-poodi.

 • Avatar
  Vasta Maarja 28. november 2021 at 23:36

  Erootikapoodide külastuse osas olen veel täiesti süütu, aga advendikalender oleks imeline algus sellele teekonnale. Huvitav oleks nende asjadega seiklema hakata 😉

 • Avatar
  Vasta Karoli 28. november 2021 at 23:35

  Oehh… ma ikka eelistan netis, kuna Tartus väga pole miskit siis seegi kus käidud sai oli päris piinlik seik. Mõtlesin hea sõbrannana, et üli tuus sealt kingitus osta ja noh läksin mehe ja teise sõbrannaga ja kohe ukse peal hakkati meile soovitama asju mis sobiks kolmekaks ? ja okei see selleks…ehmatas mind see lause, proovige ja maitske (kusjuures seisin siis seina ees mis oli dildosi täis)ja asja mu jaoks tegi veel eriti piinlikuks et klienditeenindaja oli meessoost, kes käinud see teab? aga noh advendi ajal shoksi saab nkn koguaeg siis võiks igapäev üllatusi täis seksi ka saada??

 • Avatar
  Vasta T. 28. november 2021 at 23:35

  Ei ole isiklikult külastanud.
  Vana-Narva mnt-l tundub kuidagi *keldripoena* sexshop.
  Ulakas kaunitar tundub nagu max level sellel alal ?.
  Võit oleks väga ahvatlev ja saaks proovida asju, mis kuuluksid võibolla never ever alla??

 • Avatar
  Vasta KARINA 28. november 2021 at 23:33

  Kohapeal pigem vist ei ole käinud, võibolla mingi 18 aastasena käisime nalja pärast sõbrannadega. Oleme elukaaslasega nüüdseks pea 6 aastat koos olnud ja et asja põneva a hoida oleme e-poest päris palju erinevaid vidinaid ostnud, aga enda lemmikut veel leidnud ei ole. Pigem on öökappi seisma jäänud, seega see kalender oleks päris põnev võit.

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 23:33

  Ei ole käinud erootikapoodides, aga lähiajal võiks minna. Minu jaoks on see tavaline tegevus 🙂

 • Avatar
  Vasta Annakas 28. november 2021 at 23:32

  Epoes olen käinud vaid, ikka vanaaegne inimene selles osas ??

 • Avatar
  Vasta N. 28. november 2021 at 23:30

  Abikaasaga ikka üpris tihti saab mõni vidin või geel soetatud. Tavaliselt küll läbi e-poe. Selline kalender oleks kindlasti tore avastamine mõlemale poolele.

 • Avatar
  Vasta Maarja 28. november 2021 at 23:28

  Koha peale minna pigem ei tahaks, sest mind juba väikestes poodides häirib, kui müüja kullipilguga jälgib, mis ma teen 😀 jumal tänatud, et e-poed eksisteerivad!!

 • Avatar
  Vasta Susan 28. november 2021 at 23:27

  Ulaka Kaunitari poes ega üheski teises sekspoes vist kohapeal käinud ei ole. Vähemalt ei meenu. Aga e-poes sirvin ikka korra kuus kindlasti, kas miski kõnetab ehk. Mehele ütlesin ka hiljuti, et tahaks midagi uut proovida ja ega mees endale mitu x seda öelda ei lase ja nii tuli alles loetud päevad tagasi meie perre uus lelu. Tore on katsetada, eriti kui mehel on ka huvi.

  Kalendrit olen varemgi tahtnud, aga kuidagi ei ole selleni jõudnud… Vaatame, ehk naeratab loosiõnn ja õnne jätkub kauemakski ?

 • Avatar
  Vasta H 28. november 2021 at 23:27

  Haha, kohapeal ei käi aga netist on nii mõndagi tellitud 😀 Pigem meeldib uusi asju katsetada, eriti kui juba mõnda aega suhtes olnud ja tahaks vürtsi ellu tuua.

 • Avatar
  Vasta Meelika 28. november 2021 at 23:24

  Ma polegi veel sinna poodi jõudnud.

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 23:23

  Reaalses poes olen käinud vist korra, aga olen tellinud netipoest mugavalt pakiautomaati.

 • Avatar
  Vasta Birgit 28. november 2021 at 23:18

  Olen käinud üksi ja koos teistega, nii selles tohutu suures sex shopis mistanimioligi kui ka muidugi Ulakas. Kord isegi said koos sõbrannaga käidud Tondil mingis väiksemas sexshopis (vist selle mistanimioligi suurema poe väiksem variant) kus oli mega äge teenindaja kellega me vestlesime mega avatult kõikidel teemadel mingine poolteist tundi, oli tore! Teenindajast õhkus megapostiivset vibe ja no oli näha, et ta sobib sellele töökohale nagu valatud! Endalgi tekkis tunne, et on ikka lahe töökoht küll ja noh never know what life brings… Lahkusime ka muidugi paari asjaga 😉

  Aga Ulakas käisime kaasaga viimasel korral lausa nii, et lapsed magasid autos ? meil endal beebimonitor taskus. Seal on samuti alati väga meeldiv teenindus. Ja teenindajate siiras ning soe vaba olek lihtsalt paneb mõtlema, miks ometi see kogu sexivärk enamusele tundub nii tabu!?!? Nii normaalne elu osa ju.

 • Avatar
  Vasta V. 28. november 2021 at 23:12

  Poes ei käi, jumala eest eksole. Külastan e-poodi ja tellin automaati. Hiilin automaadi juurde, veendun, et kedagi tuttavat kuskil pole ja kiirelt pakk välja ning koju.

  • Avatar
   Vasta R.H. 29. november 2021 at 00:09

   Pole kordagi poes käinud ja kunagi, ikka aastaid tagasi, mehega üks üllatuspakk sai kusagilt tellitud.

 • Avatar
  Vasta Eve 28. november 2021 at 23:12

  Koos elukaaslasega külastasime kord ja korra olen ka netopoest tellimud. Jäime mõlemad väga rahule. ?

 • Avatar
  Vasta Kerlin 28. november 2021 at 23:12

  Sooviks võita küll

 • Avatar
  Vasta Riin 28. november 2021 at 23:09

  Eelistan netist tellida, aga olen ka päris poode külastanud. Samas tellin ka oma saia ja muu toidukraami kulleriga koju, seega võib siis öelda, et erootikapoes shoppamine on tõesti sama tavaline kui toidupoes. Neti teel lihtsalt igatepidu mugavam. Päris pood punastama ei pane, aga vahel on muigama küll võtnud kui mehega koos käies müüja vibraatoreid soovitab ja mees targa näoga kõrval kuulab ja kaasa noogutab.

 • Avatar
  Vasta Tiina 28. november 2021 at 23:09

  Olen külastanud. Tunduvalt põnevam, kui toidupood. Ilmselt seetõttu, et toidupoodi on rohkem asja olnud??
  Samas viimase vidina tellisin netipoest. Seda ka seetõttu, et kahjuks (või õnneks) minu kodulinnas ühtki erootikapoodi pole.

 • Avatar
  Vasta Nell 28. november 2021 at 22:58

  Olen ainult netis tellinud. Mees tahtis poodi ka vedada, aga pole sattunud sinna kanti. Muidu suhtun vabameelselt ja tore, et sellised tooted ja poed olemas on.

 • Avatar
  Vasta Sigrid 28. november 2021 at 22:58

  Mina olen poes kohapeal käinud üksikud korrad.ä, aga netipoodides ikka surfanud. Lahe, et see teema järjest rohkem tabu sildi alt lahkumas on.

 • Avatar
  Vasta Piret 28. november 2021 at 22:56

  Mina olen see koopainimene, kellel ei ole ühtegi kogemust selliste poodidega. Ei poega kui ka e-poena, rääkimata veel mingitest vidinatest. Aastaid juba piisavalt, et mugavus tsoonist välja astuda ja uut huvitavat avastada. Lisaks on sünnipäev ka tulemas, et oleks nagu 2in1 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 28. november 2021 at 22:56

  Hehe, polegi veel jõudnud erootikapoodi. Alati on mingi vabandus, miks siiski mitte minna. Aga seda kalendrit avastaks meeleldi?

 • Avatar
  Vasta G 28. november 2021 at 22:55

  Pole vist poes kunagi kohapeal käinud, kuidagi piinlik on ikka. Ja kui endale on piinlik, siis teada on, et mõne tuttavaga põrkad ka kokku. Epoest, aga olen küll ostnud ja on kasutusel ka ?

 • Avatar
  Vasta Kristel 28. november 2021 at 22:53

  Kuna elame maal, paksu metsa ja põldude vahel siis pole veel kahjuks kordagi jõudnud erootikapoodi! Kuid.. Ulakas Kaunitar on nii head reklaami teinud, et nende poodi tahaks kindlasti minna uudistama. ?
  Suvel sai mehele tellitud prooviks eggsid ja need meeldisid talle küll väga!

 • Avatar
  Vasta G 28. november 2021 at 22:52

  Pole vist kordagi poes kohapeal käinud, kuidagi piinlik on, kuigi tegelt ei peaks olema. Samas kui endal on piinlik, siis teada tuntud tõde on, et raudselt satud kokku mõne tuttavaga ka. Epoest on küll mõned asjad ostetud ja ka kasutusel ☺️

 • Avatar
  Vasta Maris 28. november 2021 at 22:49

  Poes kohapeal pole käinud, aga netist olen just Malluka soovitusel mitmeid tooteid tellinud ja alati väga rahul olnud. Advendikalenderi võtaks hea meelega vastu ??

 • Avatar
  Vasta Suusi 28. november 2021 at 22:49

  Erootikapoodi kohale olen paar x sattunud. Piinlik ei ole, aga lihtsalt minu jaoks ebasoodne asukoht.
  Pigem luurin e-poes ringi, aga ei raatsi eriti midagi osta.
  Kalender oleks aga täiesti eluks vajalik ?. Kas armas taevaisa võiks mu peale halastada ja selle mulle kuidagi sokutada? Igaks juhuks täpsustan, et ikkagi UlakaKaunitari advendikalendri, mitte mingi suvalise, kus ainult kuupäevad ja nunnud loomapildid on!

 • Avatar
  Vasta Darja 28. november 2021 at 22:48

  E-poes ostan, aga vot kohale minna on veits piinlik. Ühe korra käisin, kui olin veel noor ja vallaline ?

 • Avatar
  Vasta Irina 28. november 2021 at 22:47

  Minu meelest on täiesti loomulik erootikapoe külastamine. Ilmselgelt saab seal emotsionaalse laengu. Saab uusi lustimise mõtteid ja ka abivahendeid. JUMAL TÄNATUD, ET OLEN TÄISKASVANU ja võin vabalt võidu puhul kõik aknakesed kasvõi korraga avada ?? Ma polegi juba pikalt endale midagi põnevat soetanud millega saaks lustida kaksi ja vahest tuleb ju ka iseendaga toime tulla.

 • Avatar
  Vasta Marju 28. november 2021 at 22:44

  Ütleme nii et on olnud selliseod aegu kus igaksjuhuks kustutad telf history ära peale epoe külastust igaks kümneks juhuks. ? Ja selliseid aegu kus tellitud paki kiiresti automaadist võtad ja käbe koju lâhed endal süüdlase nägu peas.? Nüüd õnneks mõlemad ajad möödas ja veits julgem tunne on.. Kuid sellist advendikalendrit oleks uhke omada küll ?

 • Avatar
  Vasta Kristel 28. november 2021 at 22:43

  Oleme mehega 1x erooritikapoes käinud, et särtsu lisada. Hetkel väikeste laste kõrvalt on raske olla nii energiline ning oleme sellest ka hiljuti vestelnud, kuidas saaks taasäratada meie kunagist kirglikku voodielu, mis varem meil oli. Armastus on meil endiselt suur ning lubasin endale, et voodielu peab jääma võimsaks ka peale laste saamist. See kingitus oleks praegu meile heaks edasiminekuks kuna oleme mõlemad siiski avatud meelega ja uusi üllatusi proovida oleks äge!

 • Avatar
  Vasta Yanika Eiche 28. november 2021 at 22:42

  Olen kãinud ainult ühe korra ise Ulaka Kaunitari poes, ja see kogemus antud poes oli niiii suurepärane ja teenindus andis julguse soetada esimese mänguasja aastaid tagasi. Aga kahjuks elame nüüd Eesti väikelinnas ja pole enam sinna sattunud. Ps. Kingitus meie koju antud kalendri näol oleks midagi mega vinged, kuna mees sai 6ndlaks kipsi jalale siis ei peaks need paar kuud igavuses veetma ??‍♀️

 • Avatar
  Vasta Merlin 28. november 2021 at 22:40

  Eeootikapood ja mina 0 kogemust. Oleks hea algus see kalender, pärast äkki ei saa mind sealt poest väljagi. Noor veri nagu ma olen aga silmad vist liialt häbi täis seda külastades, ja minu tobedaid küsimusi arvestades mis mind valdaks sinna minnes 😀

 • Avatar
  Vasta Siiri 28. november 2021 at 22:40

  Mis see pood siis teisiti on kui mõni muu pood 🙂 Rind kummi ette ja sirge seljaga shoppama 🙂

 • Avatar
  Vasta Käti 28. november 2021 at 22:40

  Pole silma jäänud mõni. Nüüd kui lapseva kahekesi kogu aeg siis lapsega tundub veits imelik minna sinna.

 • Avatar
  Vasta Mariliis 28. november 2021 at 22:40

  Kunagi sattusin poes oma eksiga kokku, keda ma polnud umbes 10! aastat näinud! Parim koht selliseks akward “no tsau, kuidas läheb siis ka?” kohtumiseks. Nüüd olen pigem e-poe peale lootnud

 • Avatar
  Vasta Triina 28. november 2021 at 22:38

  Polegi kunagi ühtegi erootikapoodi sattunud. Kunagi boyfaga plaanisime minna, sinnapaika see plaan jäigi ning lõpuks tellisime ikka e-poest. ?

 • Avatar
  Vasta Jonne 28. november 2021 at 22:35

  Füüsilist poodi ei ole kunagi külastanud, aga veebi poode küll. Ebamugavust ei tekita, lihtsalt ei ole sattunud õigesse kohta, kus füüsiline pood on.

 • Avatar
  Vasta Laura 28. november 2021 at 22:33

  Olen ise vist 2x poes käin, sest kodukandis ei ole neid poode, niiet shopanud olen epoodides. Minu jaoks pole probleem kohal käia, aga mees mul punnis vastu?

 • Avatar
  Vasta A 28. november 2021 at 22:32

  Pigem rüüpaks kohe pühavett 😀 aga thank god, et on olemas e- poed !

 • Avatar
  Vasta Monika 28. november 2021 at 22:29

  Olen erootikapoes käinud vaid ühe korra ja seda ka sellepärast, et oli tüdrukute õhtu. Muidu vist poleks käinud. Aga internetist olen kahel korral tellimuse teinud.

 • Avatar
  Vasta Merle 28. november 2021 at 22:28

  Pole kunagi nendes poodides käinud, ma ei teagi mis tundega ma sinna läheks ? aga midagi peab vist välja mõtlema hakkama, kuna tundub et see voodielu hakkab meil mehega kustuma kahjuks.

 • Avatar
  Vasta Merily 28. november 2021 at 22:28

  Reaalsesse poodi pole sattunud, kuid e-pood on tõesti abiks olnud 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerstin 28. november 2021 at 22:26

  Oleme mehega pigem keskmised poekülastajad ma pakun. Oleme shopanud nii kohapeal kui netipoes. Aga raudselt pigem vähe ja võiks rohkem. Üldse ei ole enam kursis, mis imevidinaid olemas on. Aga valehäbi siinkohal küll ei ole ja oi kus tahaks seda kalendrit!

 • Avatar
  Vasta H. 28. november 2021 at 22:24

  Na olen mees ja olen mitu korda käinud, üks lelu meil naisega on.
  Igapäevaselt vaatan netist mida osta aga naine ei taha nii kalleid osta siis võita võiks ikka

 • Avatar
  Vasta Elisabeth K 28. november 2021 at 22:23

  Kusjuures, sain just enda Ulaka Kaunitari sellesamuse kalendri kätte ? Ka kiskusin juba nr 1 lahti. Esimest korda ostsin erootikapoest midagi. Kui võidan siis kingiks võidukalendri enda õekesele kuna ta oli samamoodi nii huvitatud sellest ?

 • Avatar
  Vasta Pille 28. november 2021 at 22:22

  Ma olen 2x käinud erootikapoes. 1.kord, kui see veel Lõunakas oli ja me sõbrannaga ta boyfriendi eest peitu läksime siis arvasime, et just sealt poes me kokku ei trehva ja nautisime kondoomidega ehitud jõulukuuske 14.aastasena. 😀 2.kord oli juba 20+ ajastul, kui tahtsin miskit mehele üllatuseks viia. Poes käik kestis max 5 minutit ja tormasin midagi ostmata näost mega punasena sealt välja. Edasised minimaalsed ostud olen teinud netis. Ma pean mainima, et need on alati teretulnud kaup.

 • Avatar
  Vasta Marit Murunit 28. november 2021 at 22:22

  Pole miiittteee kunagiiiii külastanud ?‍♀️?
  Mu elukohas polegi sellist poodi vist??
  Advendikas ???

 • Avatar
  Vasta Triin 28. november 2021 at 22:21

  Muidu olen ülimalt vabameelne ja ladna, aga millegi pärast sex shopid nii hirmsad mu jaoks. Mehe ja lapsega reisil käies astusime ühest läbi, aga no aastane laps kaenlas tundus veel imelikum seal dildosid vaadata ?

 • Avatar
  Vasta Dagne 28. november 2021 at 22:18

  Shoppan e-poes ja käin poodides kohal ka. Mingisugust häbi enam ei tunne. Minu arvates on see väga okei ja loomulik. Seda kalendrit avastaks küll ?

 • Avatar
  Vasta Katariina 28. november 2021 at 22:16

  Pole kunagi üheski erootikapoes käinud, online poes oleks mulle endale kindlasti mugavam. Ent samas teades kui sõbralikud on Ulaka teenindajad (sealhulgas Kirki), siis pealinna sattudes võiks küll sammud Roosikrantsi seada!

 • Avatar
  Vasta Liina 28. november 2021 at 22:16

  Never ei ole käinud ega midagi tellinud, aga nüüd uue imelise partneriga oleks ülivinge maganistuppa veel enam vürtsi tuua, et põnevus ja liblikad niipea ära ei kaoks ?

 • Avatar
  Vasta KüllikeE 28. november 2021 at 22:14

  Olen külastanud ühe korra, kui heale sõbrale sünnipäevaks mänguasja vaja oli.
  See oli oma 10aastat tagasi. Kuna elan väikeses linnas, siis eriti sinna poodi ei kipu.Alles hiljuti tellisin endale netist ühe mänguasja. Kalender tundub huvitav?

 • Avatar
  Vasta Caro 28. november 2021 at 22:12

  Pole vist Eestis käinud kunagi sellistes poodides, aga netist on küll tellitud.
  Norras olen küll käinud ja pole miskit küssi, teenindus super ja kui miskit huvitab ja tahaks rohkem infi, siis pole ka probleemi küsida.
  Olen ka Hispaanias käinud poes, sest see siin kohe suures kaubanduskeskuses, mitte kuskil nurga taga. Samad sõnad, teenindus on 101% , kuigi kaubavalik on väike kohapeal, aga netipoes ikka megavalik.
  Ühesõnaga, pole miskit probleemi poes kohapeal käia ja ka 1000ndet küsimust küsida ja ausalt saab ka alati nalja ja on huvitav ?

 • Avatar
  Vasta Kristi 28. november 2021 at 22:10

  Ma olen käinud erootikapoes pm ainult eeinevate tüdrukuteõhtute kohustusliku osana. Et ise läheks ja uuriks ja endale ostaks lausa midagi, pole juhtunud! Ju ma olen selline tagasihoidlikum selliste asjadega siis. Ma kaldun arvama, et mu mees oleks sellisest võidust vb rohkemgi sillas, kui mina. Mitte, et mulle ei meeldiks- vanus juba sealmaal, et viimane aeg uusi asju proovida ?

 • Avatar
  Vasta Nele 28. november 2021 at 22:09

  Pole kunagi poes kohapeal käinud. E-poest mõne asja tellinud.
  Seda advendikalendrit uudistaks küll ?

 • Avatar
  Vasta Aure 28. november 2021 at 22:08

  Kunagi sai sisse astud ühe söbranna eksi isa poolt peetud poodi, muidu ainult neti teel osteldud. Mulle nagunii ei meeldi poes suhelda, siis jah, paratamatult on erootikapoodides veel veidram käia.

 • Avatar
  Vasta Maris 28. november 2021 at 22:07

  Veidi püha vett ikka rüüpaks ??

 • Avatar
  Vasta Liina 28. november 2021 at 22:05

  Erootikapoes ei ole kohal käinud, e-poes olen ringi vaadanud. Üldiselt ei käi toidupoes ka, vaid tellin koju. Kindlasti oleks erootikapoes veel ebamugavam ??

 • Avatar
  Vasta Ruth 28. november 2021 at 22:03

  Mina ei saa aru mis seal poes häbeneda on – mõnest poest saab mutrivõtmeid, teisest linnutoitu, mõni eriskummaline asi see dildo- ja kostyymipood siis on? Ennemuiste oli Tallinnas Tartu maanteel yks vahva sekspood kus tasuta kohvi sai, mäletan, et jube hea oli öösel Rock Cafest peolt tulles seal kohvil käia ja uudistoodetega tutvuda ?

 • Avatar
  Vasta Evelin 28. november 2021 at 22:03

  Pigem normaalne, aegaajlt tuleb ikka elu põnevamaks muuta?
  Väikese lapse kõrvalt, kus aega on niigi vähe, annaks see kindlasti mõnusat särtsu ellu juurde.

 • Avatar
  Vasta Kaia 28. november 2021 at 22:01

  Ma olen käinud sexshopis kohapeal täpselt 1 korra-ostsin sõbrale sünnipäevaks kumminaise (suhteliselt kehv maik jäi suhu sellest korrast, sisuliselt pime kelder, enne sisse astumist vaatasin paremale ja vasakule, et jumala eest keegi mind ei märkaks ?). Oma mänguasjad olen eranditult kõik tellinud e-poest. Ulaka Kaunitari tegemisi olen muidugi pikalt jälginud ning see kõnetab küll-kindlasti ühel heal päeval astun sealt füüsilisest kauplusest läbi.

 • Avatar
  Vasta K. 28. november 2021 at 22:00

  Poodi kohapeale pole nagu jõudnud, aga netist on suht põnev igast asju tellida. 😀

 • Avatar
  Vasta Sirli 28. november 2021 at 21:59

  Ise pole poes reaalselt käinud. Kuid elukaaslasega oleme arutanud, et võid midagi uut ja huvitavat katsetada ?. Kui loosiõnn naeratab siis tuleks sellest ülemalt põnev proovimine ?

 • Avatar
  Vasta Sirli 28. november 2021 at 21:52

  Ise pole poes käinud, kui e-poodidest olen vaatand. Viimasel ajal oleme elukaaslasega rääkinud, et võiks midagi uut ja huvitavat proovida ?. Kuid pole veel seda sammu astunud, et osta. Kuid kui sellise kingituse saaks siis oleks ülimalt huvitav elukaaslasega katsetada ?

 • Avatar
  Vasta Riti 28. november 2021 at 21:51

  Olen neti poodi vaadanud aa šopanud pole, alati mõelnud et oleks hoopis selle raha eest muud vaja. Mul ka vannitoa remont? seega raha kõik sinna läinud. Tore oleks sellist üllatust saada küll

 • Avatar
  Vasta Olberg 28. november 2021 at 21:51

  Ma pole kunagi erootika poodides käinud, küll aga mööda jalutanud ja korra isegi mõelnud sisse astuda. Kuna elan linnas,kus sellist poodi ei ole, siis ekstra selleks mujale pole ka viitsinud sõita. Neti poed on jäänud kahe silma vahele.

 • Avatar
  Vasta K 28. november 2021 at 21:46

  Netis chillan suht tihti, füüsiliselt poodi polegi sattunud.

 • Avatar
  Vasta Kadri 28. november 2021 at 21:44

  Paar korda elus olen käinud. Sünnipäeva kingitusi ostmas.
  Kuid endale pole siiamaani raatsinud miskit soetada. 😀 enne olen pigem ostnud lastele pigem selle raha eest riideid, mänguasju, taskuraha andnud. Kui enda peale kulutanud.

 • Avatar
  Vasta Jni 28. november 2021 at 21:44

  Poodi pole jōudnud, ikka epoest piilunud. Tellimuseni pole paraku kunagi jõudnud. Ju siis ikka miski hoiab tagasi.

 • Avatar
  Vasta Enely 28. november 2021 at 21:44

  Erootikapoes olen käinud välismaal aga Eestis mitte, no siin ei saa puuksugi rahus kodus lasta ilma, et pärast kuskilt ei kuuleks, et pasanteerisin püksid täis, mis siis veel sexspoodi minekust rääkida.
  Aga Ulaka asju olen nende kodulehelt tellinud, nüüdseks on selline tagasihoidlik kogu olemas, et raskel ajal ikka päris kuival istuma peaks ?

 • Avatar
  Vasta Marjaana 28. november 2021 at 21:44

  Poodi ei ole kahjuks jõudnud, ilmselt kergem oleks koos sõbrannaga minna. Hetkel pigem internetis surfanud 🙂

 • Avatar
  Vasta Heily 28. november 2021 at 21:36

  Külastasin viimati paar aastat tagasi ja arvan et see ikka normaalne. Ei peaks piinlikust tundma. Olen isegi seda kalendrit vaadanud, kuid rahaliselt pole saanud soetada?. Loodan õnnele! ?

 • Avatar
  Vasta Elisabeth 28. november 2021 at 21:34

  Algul tundus jube hirmus, aga kutt tegi mulle varajase jõulukingi ja viis mind Ulakasse Kaunitari, pood on väljast nii ilus, et üldse pole häbi sisse astuda! Sees oli ka nii palju huvitavat, et veetsime poes palju kauem aega kui algselt plaanis oli. Teenindaja oli ka super abivalmis. Saigi minu esimene Lelo välja valitud. Kindlasti lemmikkoht kust edaspidi hea ja parem välja valida!

 • Avatar
  Vasta Heily 28. november 2021 at 21:33

  Elu loomulik osa ?. Viimati külastasin enne covidi tulekut.
  See kalender tundub mega mõnus. Olen seda ulaka kaunitari epoest vaadanud. Loodan et õnn naeratab! ??

 • Avatar
  Vasta Heily 28. november 2021 at 21:31

  Külastasin vist viimati 2 aastat tagasi ja ei tunne piinlikust. Elu loomulik osa. See karp on mulle ammu silma jäänud, kuid ei ole rahaliselt kannatanud osta ??. Loodan õnnele! ?

 • Avatar
  Vasta Minna 28. november 2021 at 21:30

  Mu meelest täiesti normaalne on käia erootikapoes. Elasin kunagi üle tee ühest ja käisin seal ikka üsna tihti. Lelusidki omajagu kogunenud, kuid kunagi pole liiga palju ? e-poodides vaatan samuti tihti ringi, Ulaka Kaunitari valik on mu meelest üks parimaid ja toodete valik esteetiline. Mul on kahju, et paljude jaoks on sekslelud ja voodielu vürtsitamine tabu… aga usun, et ajad on muutumas ?

 • Avatar
  Vasta Mari 28. november 2021 at 21:26

  Poes pole käinud, olen vähe häbelik. Samas paar x epoodi olen külastanud.. ?

 • Avatar
  Vasta Janne 28. november 2021 at 21:23

  On küll valehäbi! Netis ikka ‘ohutum’ piiluda? loodan, et vanusega saab sellest häbist ka üle??‍♀️

 • Avatar
  Vasta Tuuli 28. november 2021 at 21:17

  Pigem tundub ebamugav

 • Avatar
  Vasta Keidi 28. november 2021 at 21:15

  Olen pigem netist tellija kuigi olen ka mõelnud päris poodi oma jala ükskord tõsta. Ulaka kalender äratas minus huvi juva mõned päevad tagasi, hetkel veel loodan, et kui mehele piisavalt vihjata siis ostab selle mulle ise 😀

 • Avatar
  Vasta Hanna-Liisa 28. november 2021 at 21:11

  Ei ole kunagi päris poodi jõudnud aga netis tellinud ja surfanud küll

  • Avatar
   Vasta Meelika 28. november 2021 at 21:34

   Ei ole poodi jõudnud. Vaid elus ühe tellimuse teinud e-poest.
   ?Võtan loosis osa.

  • Avatar
   Vasta Agnes 28. november 2021 at 21:44

   Eks algul oleks kindlasti Ebamugav.
   Ise pole kunagi veel sellisesse poodi jõudnud ?

 • Avatar
  Vasta Hanna-Liisa 28. november 2021 at 21:08

  Poodi ei ole kunagi jõudnud aga netis tellinud ja surfanud küll

  • Avatar
   Vasta Agnes 28. november 2021 at 21:44

   Eks algul oleks kindlasti Ebamugav.
   Ise pole kunagi veel sellisesse poodi jõudnud ?

 • Avatar
  Vasta Hanna-Liisa 28. november 2021 at 21:06

  Pole kordagi poodi jõudnud aga netis olen surfanud ja tellinud

 • Avatar
  Vasta Tibu 28. november 2021 at 21:06

  On käidud küll, kuid mitte viimasel ajal. Pigem tellinus kraami netist. Laisaks kätte mindud 😛

  • Avatar
   Vasta Vanakoolimemm 28. november 2021 at 21:35

   Paar korda olen päris poes käinud, aga ei ostnud midagi. Netipoest olen ikka paar asja ostnud 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrid 28. november 2021 at 21:05

  Pigem tundub ebamugav, aga see kindlasti vaid tundub. Poodi kohale minnes oleks vast nagu kala vees.?

  • Avatar
   Vasta Angelika 28. november 2021 at 22:33

   Ma olen ühe korra elus erootikapoes käinud. Tartus Annelinna paneelmaja korteris olev poeke ? Astusime uhkelt sisse- mina, mu elukaaslane ja meie kaks meessoost sõpra. Uurisime riiulite vahel ringi ja tsekkasime kõikvõimalike asju.. kaotasime end jumala ära sinna kuni kahtlustava pilguga müüja, kes meid kõiki üles-alla pööritavate silmadega hindas, küsis “kas saab teid aidata kuidagi?” ja siis tulime kõik maapeale, et jaaa! Sõbrale kingituseks poolnaljaga kumminaine palun! ??

 • Avatar
  Vasta S. 28. november 2021 at 21:04

  Korra elus olen käinud vist mehega koos. Ikka mingi valehäbi on veits vist. Aga samas online shoppingut teen sekspoodides nagu saiapoes, sest sisuliselt kõik muu ostlemine koroona ajastule kohaselt ka netipoodides. Viimasel ajal igasugu kraami kokku ostnud ja tundub, et sain hamba verele ja muudkui juurde vaja, eriti aksessuaare lisaks mänguasjadele. Lähengi kohe mehele jõuluks uut kostüümi hankima ?

  • Avatar
   Vasta Eliise 28. november 2021 at 22:16

   Ise kujutan ette küll et olen selline ladna mutt, aga tegelt olen ainult poe ukse poole piilunud ka sisse pole julgenud minna ? aga huvitavat kraami prooviks küll ?

 • Avatar
  Vasta Kadri 28. november 2021 at 21:03

  Tiim #ostanpoestsaia ?

 • Avatar
  Vasta Maria 28. november 2021 at 20:53

  Natuke mingisugune valepiinlikkustunne tekib ikka, kui poodi minna. Mul veel eriti hästi sattunud, üks pood on täpselt üle tee ühiselamust, kus elan. Sinna olen ikka mitu korda sattunud ikka, küll ainult kumme ostma. Muude mänguasjadega on nii, et neid eelistan osta pigem kas netist või kuskilt suurest kaubanduskeskusest (mitte nüüd otseselt erootikapoest), kuna enamus erootikapoode on sellised, kuidas nüüd öeldagi, veidi nagu ajahambale jalgu jäänud (või ma pole lihtsalt n-ö kaasaegsematesse sattunud) ja ei kutsu eriti. Aga muidu mulle netierootikapoodides tegelikult meeldib täitsa avastamas käia 🙂

 • Avatar
  Vasta Ma 28. november 2021 at 20:50

  Hehe, reaalselt kohal pole käinud, aga netipoodides olen sobranud küll. Kalendrit tahaks ka!

 • Avatar
  Vasta Crislyn 28. november 2021 at 20:50

  Mina ka otseselt häbi ei tunne, natuke alguses kui sisse astud siis on imelik aga see läheb mega kiiresti üle. 🙂 Üldiselt suhtun sellesse suht kergekäeliselt aga jaa alguses siiski tuleb siuke imelik tunne, ma isegi ei tea miks ? sest ma nagu ei karda sinna minna ega seal poes olla ?Ulaka kaunitari poes pole käinud aga e-poes olen shopanud küll ?

 • Avatar
  Vasta Tairi 28. november 2021 at 20:46

  Ei ole probleemi sekspoes käia 🙂
  Olen paar korda sattunud.
  Väga huvitav ja teinekord võtab ahhetama mis ja kuhu käib. Hea ju ikka oma silmaga enne ostu ära näha.

 • Avatar
  Vasta Annika 28. november 2021 at 20:45

  Korra olen käinud sõbrannaga uudistamas, aga häbi küll ei tundnud. Aga midagi ei ostnud ka, pigem kasutan netipoode ?

  • Avatar
   Vasta Maarja 28. november 2021 at 22:03

   Aastaid tagasi sain omale sünnipäevaks 50€ Hot Lipsi kinkeka ja ka Ulaka Kaunitari kinkeka (ma tõesti ei tea, miks mind selliseks lipakaks peeti). Igal juhul… pussu,nagu ma olen,ei julgend ma nendesse poodidesse minna ja lükkasin ikka viimasele minutile. Ühel hetkel avastasin,et kinkekad aegunud. Okei…mida teha… Õnneks kuupäevad olid käsitsi kirjutatud ja sai neid natuke tuunides ise pikendada. Läksin siis alandlikult Hot Lipsi. “Tere, vabandage, millise vibraatori ma omale selle 50€se kinkeka eest saaks?” “Eee,no meil on siin üks selline,millel adapter kadunud, aga saate nt arvuti usb-ga laadida vms.” “Mhmh ok ma võtan selle, nägemist!” Ja 7 a hiljem see vembo veel ikka teeb oma töö ära?.
   Ulakast Kaunitarist tahtsin üht 50€st massaaziõli osta. Valisin seal ühe välja ja virutasin oma võltsitud kinkeka letti (enesekindlus oli kasvanud,kuna Hot Lipsis sain oma ju oma asja kätte). Fakkk…kinkekal on triipkood! Tädi piiksutas läbi selle. “Vabandage, mingi jama on. Näitab,et ei eksisteeri. Ma helistan kohe juhatajale,uurin,milles asi võib olla.” “Ahah,okei (vaikselt hakkas juba piinlik)”. Juhataja ei võtnud vastu. Õnneks oli letis uus töötaja ja ei osanud muud teha,kui mulle see õli anda,sest kinkeka kuupäev oli ju õige. Jumal tänatud. Pakkis ära ja hakkasin poest välja jalutama. Samal hetkel helistas juhataja teenindajale tagasi ja kuulsin,kuidas teenindaja hüüdis “Vabandage, kas te saaksite korraks tagasi tulla?” Miskipärast mu samm muutus ainult kiiremaks ja läinud ma olingi oma kullatükikestega õliga . Enam pole oma nägu üheski erootikapoes näidanud, sest tunnen,et mu näoga pilt on tagaotsitavate seinal.

 • Avatar
  Vasta Ch 28. november 2021 at 20:43

  Füüsilises poes käin harva, aga epoodides surfan päris tihti ? kui tahan midagi konkreetsemalt teada saada, siis lähen Ulakas Kaunitari poodi, seal alati parim teenindus ?

 • Avatar
  Vasta Kristi 28. november 2021 at 20:43

  Selline advendikalender kuluks küll marjaks ära!
  Ma olen mõned korrad päris erootikapoodi sisse astunud ja iga kord on selline veidi piinlik tunne. Need kus ma käinud olen, on kuskil lilla valgusega keldris ja siis on selline veidi nilbe tunne. Aga müüjad on seal laadnad ja toredad olnud.

 • Avatar
  Vasta T E I L I 28. november 2021 at 20:42

  Ei ole veel päris poodi sattunud, kuid e-poes olen ringi vaadanud ning nüüd kui uus kaaslane elus, siis miks mitte alustada uut suhet millegi vürtsikaga ??

 • Avatar
  Vasta Liina 28. november 2021 at 20:42

  Enamasti ostan epoest, tihti on valik suurem ja ei viitsi rännata aga kui abi vaja või tuleb asju üle vaadata lähen ikka rändan. Vahel juhtub et väljun rohkemaga kui soove oli

 • Avatar
  Vasta J 28. november 2021 at 20:40

  Pigem telliks netist. ?

 • Avatar
  Vasta Birgit 28. november 2021 at 20:37

  Ma ütlen täitsa ausalt, et mitte ükski advendikalender pole mind kunagi kõnetanud, kuni nägin Ulaka Kaunitari oma ja olen lihtsalt lummatud! Yes, please!
  Näitasin mehele ka ja ütlesin, et näed üks vist see rõngas, mis sinu varustuse otsa käib ja ta oli ka kohe “We must have it!”:D

  Aga erootikapoodides olen kahekümnendate alguses ikka külastanud küll. Tavaliselt vedasin sinna oma veidi tagasihoidlike ekspeikasid. Minu jaoks nagu kommipoed, saab nii palju uut ja huvitavat avastada. Nüüd ei teagi,mis enam sealt leiab, sest tundub et koguaeg tuleb midagi uut ja põnevat välja.
  Nii, et hoian siis pöidlad pihus, et meile mehega loosiõnn naerataks!
  Hea vaheldus misjonärile. 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrid 28. november 2021 at 20:35

  Eelmisel aastal sa tegid facebookis laivi selle kohta. Kui ma ei eksi, siis vist isegi Kardoga koos avasite seda.
  Ise olen 2 korda käinud – mõlemal korral oli ebamugav seal (esimesel korral oli müüja ka mingi eriti nilbe jutuga mees, et see nagu ei aidanud kaasa).
  Aga olen tellinud pakiautomaati staffi :p

 • Avatar
  Vasta KK 28. november 2021 at 20:34

  Ma olen täiesti võhik ja suure kaarega mööda käinud, jälgin neid instas aga pole kunagi midagi taolist soetanud. ?

 • Avatar
  Vasta Hanna 28. november 2021 at 20:32

  Pole kàinud paris kaua kuna minu kodukandis pole uhtegi erootikapoodi? Kunagi sai kaia paris tihti ja ikka oma silmaga vaadata sest oma silm on kuningas kuid nuud pole pikemat aega midagi soetanud aga arvan et ukski inimene ei peaks tundma habi sellises kohas, me oleme koik inimesed? Kui nuud taitsa aus olla siis laksin isegi oma keskkooli lopetamisele pm otse erootikapoest?sobranna tootas see aeg seal ja kuna meigi ja soengu vahepeal oli aega tombasin seal kleidi ja kingad jalga ja veetsin aega asju tundma oppides ? Oleks tore vahelduseks anda natuke vürtsi oma voodielule ja mis saaks olla selleks parem kui see advendikalender?

 • Avatar
  Vasta Käts 28. november 2021 at 20:32

  Võin vabalt rääkida enda vibraatoritest( neid on mul 4 täiesti erinevat). Minu jaoks on seks täiesti tavaline osa elust ja ei varja midagi, aga samas kõike välja ka ei räägi?

 • Avatar
  Vasta Stella 28. november 2021 at 20:31

  Seni pole veel sattunud, kuid kindlasti kunagi tahaks minna 🙂 seega probleemi sellega ei oleks.

 • Avatar
  Vasta Gerli 28. november 2021 at 20:29

  Ei ole kunagi käinud ja ei ole proovinud, kuid tahaksime proovida

 • Avatar
  Vasta Reltsu 28. november 2021 at 20:28

  Minuga on selline pull lugu,et ma ei tea kuidas minusugune ulakas naine pole käinud ei sekspoes,ega netist kunagi tellinud sedasorti vidinaid.Kõik on jäänud vaid mõtlemise tasandile,et oh seda ja seda tahaks proovida.Eksmees kinkis kunagi vibraatori ja siis mingi lulla millega mõnnamõnna teha.Selle mõnnaga sai veel tunda meeletut piinlikust,kui jõuluõhtul pere oli külas meil ja kass see jubin hammaste vahel järsku meie juurde tuli.Ma ei tea kas punasem oli mu nägu,või jõuluvana müts. ???Anyway tundub ,et ma pooltest naudingutest oma elus ilma jäänud ja Mallukas sul on suurepärane võimalus mu sekselu elavdada.Ilusat imedeaega! ?

 • Avatar
  Vasta Kertu 28. november 2021 at 20:28

  Ei oma mitte ühtegi väiksematki lelu. Õnneks on olemas e-poed, sest kohapeale minek oleks minu jaoks tõeline tabu…. ?

 • Avatar
  Vasta Gerli 28. november 2021 at 20:26

  Ei ole kunagi käinud ja proovinud muid asju

 • Avatar
  Vasta Eeva 28. november 2021 at 20:25

  Olen paar korda ikka külastanud. Korra seal isegi tüdrukuteõhtul osalenud. Paar mänguasja ja tööriista olen ka nende e-poest tellinud. Ei olnud häbi, pigem ikka huvitav.

 • Avatar
  Vasta Mari 28. november 2021 at 20:24

  Appi kui tuus kalender! Seda tahaks kõikidele sõbrannadele vist kinkida. Ja endale ka!
  Ma olen avastanud, et sekspoodides on väga palju ägedat kraami, mis ei ole otseselt seksiga seotud, nt ägedaid sukki, kleite, jalanõusid, parukaid vms, seega üldse ei häbene seal ostlemas käia.
  Aga kuna niigi satun poodidesse arva, siis sekspoodidesse veelgi harvem… Mulle tegelikult see otse ja kohapeal ostlemine meeldib palju rohkem kui veebi vahendusel, seega olekski aeg uuesti kaema minna, mida uut ja põnevat pakutakse.

 • Avatar
  Vasta Janne 28. november 2021 at 20:23

  Siiani on ainult meeldivad kogemused olnud. Müüjad on asjalikud ja oskavad soovitada sobivaid asju. Just ostsin hiljuti seksika advendikalendri, mille iga akna all on siis seksikas tegevus paaridele ?

 • Avatar
  Vasta Aika 28. november 2021 at 20:23

  Käisin mingi 10a tagasi mingis erootikapoes ja suht piinlik oli. No esimest korda sellises poes ja ma isegi ei tea miks tolleaegne eõukaaslane mu sinna viis. Aga mälusopist pole suutnud unustada suurt musta nokut mis mulle seal otsa vaatas. Minu mõte oli vaid “kuhu kurat see jurakas pistetakse”.

 • Avatar
  Vasta Signe 28. november 2021 at 20:22

  Mõni aasta tagasi poleks julgenud sisse astuda. Pärast ulaka e-poe külastust, ei näe probleemi minna kui ma satuks linna käima.

 • Avatar
  Vasta Sepp 28. november 2021 at 20:22

  Korra olen käinud, oli kohmetu olla, aga mõtestasin ennast ümber. See küll tundub olevat taevane kingitus ???‍♀️?

 • Avatar
  Vasta Tiina 28. november 2021 at 20:22

  Ainult ühel korral päris poes käinud ja see kogemus oli pigem ebameeldiv, sest olin ise alles värske täisealine ja teenindaja hakkas kõike kohe soovitama ja näitama, mis tekitas tunde, et pean põgenema ?. Netipoodides olen asju vaadanud aga ühtegi asja kunagi ostnud ei ole, sest endine elukaaslane ei olnud sellist tüüpi ja nüüd värskelt üksikuks jäänuna olen silma peal hoidnud aga see valik nii suur ja sinnapaika see kõik jäänud ongi, sest eks mingi sisemine hirm on ikka, et kas meeldib või on nii ekstreemne, et saan eluaegae trauma ?

 • Avatar
  Vasta Merilys 28. november 2021 at 20:21

  Poes pole käinud! Aga epoest olen mõne asja isegi tellinud! Nii et osalen kindlasti loosis, et nende toodetega veel rohkem tutvuda!

 • Avatar
  Vasta E 28. november 2021 at 20:21

  Sekspoodi vöin vabalt ilma igasuguse häbitundeta sisse astuda. Vaadaku siis möni mutt tänaval kortsus kulmuga järgi, siis kohe aru saada kui igav tema enda intiimelu ilmselt on ? Ulaka Kaunitari e-pood reaaalselt mo täielikkk lemmik! <3

 • Avatar
  Vasta Kadri 28. november 2021 at 20:18

  Ma nii vana, et ei teagi kus sellised poed asuvad. Et see kalender avaks mu silmad uues kohas?

 • Avatar
  Vasta Kristin 28. november 2021 at 20:18

  Pole kunagi erootikapoes käinud, sest noh… tänapäeval on e-poed olemas ? kalendrit olen juba mitu aastat ihaldanud ?

 • Avatar
  Vasta HL 28. november 2021 at 20:17

  Kuna minu kodukohas enam ei ole ühtegi sellist poodi vahemalt minu teada, siis pole ammu kâinud ka. Muidu ikka sai kaia ja oma silm on kuningas selliseid asju ostes ja häbi sellise asja parast tundma ei peaks? Kui nuud aus olla siis laksin oma keskkooli lopetamisele pm otse erootikapoest, kuna sobranna seal
  tootas ja kuna soengu ja meigi vahepeale oli veits aega kaisin tombasin seal lõpukleidi selga ja vaatasin ringi ja arutasime asjade üle mida pakkuda oli? Oleks huvitav avastada ule pika aja erinevaid asju ?

 • Avatar
  Vasta Sirli 28. november 2021 at 20:15

  Füüsilises poes ei ole kordagi käinud, e-poodidest aga tellinud mitmel korral ? Advendikalender kõlab põnevalt!

 • Avatar
  Vasta Kristiina 28. november 2021 at 20:15

  Ükskord kui olin just julgust kokku võtmas, et noh, ka sinna sexpoodi sisse astuda, siis müüja just astus poest välja ja pani ukse lukku. Naeratades teatas, et lõunapaus, tulgu ma pärast tagasi. Ühesõnaga sinna mu julgus kadus ja siiani pole uuesti julgust kokku võtnud? eks internetis ikka piilunud, mis imevidinaid müüakse kah, aga no kooner nagu ma olen, pole raatsinud sexelu põnevaks muuta. Eks ma palveta siis seksijumala poole, et mulle õnn naerataks

 • Avatar
  Vasta Hannak 28. november 2021 at 20:13

  Reaalselt pole poes kohapeal küll kunagi käinud ? vist hirmus ja valehäbi.. ulaka kaunitari epoes olen siiski luuranud ja üks lelo on ka kapis olemas.

 • Avatar
  Vasta Laura 28. november 2021 at 20:13

  Minu jaoks on Ulakas Kaunitar üks toredamaid poode meie pealinnas, nii palju avastamist ja teenindajate soovitused on ka alati on point ☺️
  Ühel tüdrukuteõhtul olen ka seal käinud ja kui kunagi peaksin kellelegi korraldama, siis on see pood ja nende toodete tutvustus kindlasti do to listis ✌️

 • Avatar
  Vasta Carmen 28. november 2021 at 20:12

  Miks Ma EI peaks Ulaka kaunitari andunud klient olema ? ❤ väga võimas koht ja veel võimsamad tooted

 • Avatar
  Vasta Kristi 28. november 2021 at 20:11

  Käisin viimati sellises poes u. 15 aastat tagasi… Pole nagu probleemi sinna minemisega, kuid pole käinud. Olen mõned tilulilud netist tellinud, kuid mitte ulakast kaunitarist, tõesti tahaks proovida midagi kvaliteetset.
  Loodan loosiõnnele! Saaks hunniku uusi kvaliteetseid mänguasju, mida avastada. ?

 • Avatar
  Vasta Anna 28. november 2021 at 20:09

  Mina muutusin julgemaks alles viimase aasta jooksul koos uue kaaslasega, enne seda ei olnud midagi proovinud, ega ka midagi külastanud. Nüüd mõned korrad käinud erootikapoes, aga siis ka pigem internetist enne välja valinud mida tahan ja läinud konkreetset toodet ostma. 🙂 Väga tahaks sellist kalendrit endale, et ka ennast avastada ja koos kaaslasega erinevaid asju katsetada, aga kahjuks enda rahakott hetkel ei luba sellist asja endale osta, nii et loodan, et loosiõnn naeratab mulle.. 🙂

 • Avatar
  Vasta epp 28. november 2021 at 20:08

  täiesti suva oleks minna poodi, aga ma siiski tellisin netist paar kuud tagasi oma elu esimese vibraatori ja ma olen 28. ma ei tea, mis ma varem tegin.

 • Avatar
  Vasta Gerli 28. november 2021 at 20:07

  Poodi kohale ei lähe, tellin pigem e-poe kaudu.

 • Avatar
  Vasta doris 28. november 2021 at 20:06

  Ulakas kaunitaris olen mitu korda näinud, kui vaja on või huvi on, siis lähen valehäbita

 • Avatar
  Vasta Anny 28. november 2021 at 20:06

  Sellesse poodi füüsiliselt sattunud korra või paar. Mäletan, et esimene külastus oli tunne, et olen eriti rebel nüüd kui sinna sisenen. See pood oli (vb ikka on) Tartus Lõunakeskuses ja see oli mingi teistsuguse koridoriga. Tol korral tundus see sisenemine eriti pikk teekondkuidagi. ???
  Nüüd olen külastanud vaid epoode.

 • Avatar
  Vasta Grete 28. november 2021 at 20:05

  Reaalsesse poodi pole ise sattunud, pigem külastan e-poodi.

 • Avatar
  Vasta Maris 28. november 2021 at 20:04

  Ma olen sexpoodi sattunud rebaste ristimisel ülikooli ajal ning stripiklubis käisin luuleõhtul- Tartu!

 • Avatar
  Vasta L 28. november 2021 at 20:01

  Ma mäletan siiani , et esimest korda erootikapoes alles mõni aasta tagasi ja see oligi ainus kord. Tulin sealt välja oma esimese vibraatoriga?. Enne sisenemist vahtisin veel mitmeid kordi üle õla ega jumala eest keegi tuttav ei näe ?? nagu alaealine kes viinapoodi läheb. Kuigi täiesti normaalne asi aga no mine tea , tol hetkel tundus veidi piinlik . Advendi kalendri sisu üle , oleks avastamist kùllalt. Ongi mu vibra natuke üksik , seal sahtlis?

 • Avatar
  Vasta Siret 28. november 2021 at 20:01

  Pole siiani 22aasta jooksul jõudnud ühtegi sellist poodi külastada, aga sealt kalendris mõni leid ajendaks võibolla ka rohkem minema ??

 • Avatar
  Vasta Kelli 28. november 2021 at 19:59

  Kohapeal käinud ei ole, aga netipoest mõne asja olen ikka tellinud. See kalender oleks muidugi advendi ajaks üks eriti vahva kink.

 • Avatar
  Vasta Ingrid 28. november 2021 at 19:55

  Pigem tellin netist ? Olen küll poes käinud aga kindlat asja ostmas, nii et läheks nagu saia ostma ei ole juglgust, kuigi nagu vanust on juba?

 • Avatar
  Vasta Merilin 28. november 2021 at 19:55

  Tabuks ma erootika poe külastamist ei pea, kuid ise pole ka veel külastanud. Ulakas kaunitar poodi võiks küll piiluma minna ?

 • Avatar
  Vasta Kätlin 28. november 2021 at 19:54

  Poe külastamine tekitab ikka natuke ebamugavust/valehäbi nagu tõenäoliselt enamikele inimestele. Esimene kord olin näost punane kui peet ? järgmisel korral läks veidi leebemalt juba. ? Samas peale lapse sündi oleks vaja voodiellu särtsu küll tuua ?

 • Avatar
  Vasta KK 28. november 2021 at 19:54

  Pole probleemi külastamisel ja vähemasti kord aastas saab isegi käidud aga pigem jäävad ostud tegemata, sest lihtsalt ei oska midagi valida.. tahaks midagi uut ja põnevat aga samas kuna asjad siiski maksavad, siis ei raatsi osta, sest “äkki pole ikka see”

 • Avatar
  Vasta Kerli 28. november 2021 at 19:52

  Pigem e-peost soetanud ja lootnud et läheb mu ootustega kokku

 • Avatar
  Vasta Käts 28. november 2021 at 19:52

  Ma olen oma rahakoti huvides siiani kasutanud vaid e-poodi, sest tean, et füüsilises poes läheks silme eest niiiii kirjuks ja tekiks tahtmine nii paljusid eri asju osta ja järgi proovida, et ma ei jõuaks kõike seda lõbu kinni maksta ? seega oleks selline kalender idekas variant, eriti veel sessuhtes ka, et meespoolel järgmisel nädalal juubel ja ma pole siiamaani suutnud välja nuputada, mida talle kinkida? muidugi nüüd hakkasin mõtlema, et see advendikas oleks maru kaval kink, millest jätkuks lõbu kauemaks

 • Avatar
  Vasta Riina 28. november 2021 at 19:51

  Tänapäeval on need poed väga stiilsed. 🙂
  Külastan, siis kui tekib millegi uue vastu huvi. Täitsa tavalistel päevadel ja julgelt päevavalges ?

 • Avatar
  Vasta Katrin 28. november 2021 at 19:51

  Ei olegi kunagi sattunud, pigem alati e-poes ostelnud. Peaks vist selle retke ette võtma ?

 • Avatar
  Vasta Kaisa 28. november 2021 at 19:50

  Elan suht karupees, seega poodi ei jõua aga netist olen tellinus igasugu huvitavaid asju. Et viimased 2 aastat olen avastanud igasugi huvitavaid asju, nyyd ongi hasart, et tahaks veel ja veel põnevat kraami ?
  Kalender oleks nii lahe, mul nagunii pole kedagi, kes pàkapikku mängix ?

 • Avatar
  Vasta Marii 28. november 2021 at 19:48

  Mulle meeldib koha peal ostmas käia, ei häbene. 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 28. november 2021 at 19:47

  Mõned üksikud korrad olen isegi külastanud. Aga tekkib seal käies ikkagi tunne, nagu see oleks tabu teema ja nende soetamine imelik. Vaatad ringi, kas ikka keegi ei näe. Endale tglt pakub täiega huvi seal käia ning uudistada põnevaid asju ning ka miskit omale soetada. See karp oleks raudselt täis üllatusi, mida ma isegi ei tea ning annaks suhtesse vürtsi veelgi juurde ☺️

 • Avatar
  Vasta A. 28. november 2021 at 19:44

  Viimasel ajal ei tunne piinlikust. Ometi on pagasis ca 10 a tagune humoorikas seik, kus tundsin piinlikkust poodi kohale minna ja tellisin lelu e-poest postkontorisse. Kappasin rõõmsalt pakile jãrgi lootes jääda anonüümseks tellijaks ja kui postkontoritädi pakki ulatama hakkas jãid ta silmad pidama pakil. Ta punastas ja ma võtsin oma paki, kus oli suurelt trükitähtedega peale kirjutatud kogu paki sisu. No tore. Aga sellised hetked teevad tugevaks ja nûüd ei põe. ?

 • Avatar
  Vasta Kairit 28. november 2021 at 19:43

  Elus 2x käinud, pealinnas neid jagub, aga raplas pole neid yldse. Õnneks epoed olemas ja mugavam.
  Kohapeal kunagi ainult itsitasin ja ahetasin:D et mis asjad need veel on.

 • Avatar
  Vasta Katre 28. november 2021 at 19:41

  Heh, erootikapoodi minna pole probleem. Täiesti normaalselt tunnen ennast,kui seal käin, ei mingit häbi.Mõte käib pea iga kuu läbi,aga jõuan sinna aastas paar korda.
  Ajasid jälle mõtte pähe, et peaks taas avastusretkele minema.

 • Avatar
  Vasta Jane 28. november 2021 at 19:40

  Päris poodi olen mõned korrad sattunud, aga just Ulaka Kaunitari veebipoodi olen küll tihedamalt ära eksinud, sest nii huvitavaid asju tundub seal olevat 😀 Ja see advendikalender tundub küll väga vahva

 • Avatar
  Vasta Heleri 28. november 2021 at 19:38

  Kahjuks on Pärnus vaid üks Sexshop- kui ma ei eksi siis 30 +-5 aastat sama koha peal ja reklaamgi sama! Olin laps kui bussiga möödasõites sexpoe punast põlevat silti nägin. Teistest poodidest eristus ..nagu välismaa oma ikka ?
  Pole nüüd viimase 4 aasta jooksul käinud,kuna viimati aastaid tagasi esimesel poekülastusel tulin ära tühjade kätega ? Müüja oli selles vanuses, et kudus leti taga käpikuid ja polnud kuulnudki soovitud tootest.. tehnoloogia areng polnud veel jõudnud sinna? Retrodildod nägid üsna hirmutavad välja ja sealne valik oli amatööridele ???
  Õnneks on e-pood Ulakas Kaunitar, kus on valik ka kõige nõudlikumale paarile☺️?

  • Avatar
   Vasta Birgit 28. november 2021 at 20:39

   Häbi ei tunneks aga olen häbiväärselt vähe poodi külastanud. Rohkem e-poe usku olnud.

  • Avatar
   Vasta Hanna-Liisa 28. november 2021 at 21:09

   Poodi ei ole kunagi jõudnud aga netis tellinud ja surfanud küll

 • Avatar
  Vasta Gaia 28. november 2021 at 19:36

  Ulakas kaunitarist käinud ei ole, küll aga on plaanis üks tüdrukuteõhtu seal korraldada.. Advendikalender vürtsitaks suhet kindlasti!

 • Avatar
  Vasta KaireV 28. november 2021 at 19:35

  Kuna minu väikses depressivses linnas ei olegi ühtegi erootikapoodi , siis veebis shopates on ju ikka päris julge tunne. Ja tänase juubeli puhul oleks see mulle väga äge kingitus.

  • Avatar
   Vasta Kristiina 28. november 2021 at 19:57

   Erootikapoodi kunagi varvast pole julgenud sisse tõsta, aga veebipoodi olen julgenud piiluda küll. Midagi ostetud pole jällegi õnnestunud, aga mida aeg edasi, seda rohkem põnevust siuksed lelud tekitavad? et pliis noh, ühele koonerile, kes ise ei raatsi sexelu põnevaks muuta, võiks ju õnn ometi naeratada?

 • Avatar
  Vasta Kristina L. 28. november 2021 at 19:35

  Seks ei peaks olema tabu tänapäeval! See on täiesti okei ja normaalne elu osa ?
  ..räägib kolme lapse ema, kes pole erootikapoodi oma jalga (veel) tõstnud.

 • Avatar
  Vasta K A R O 28. november 2021 at 19:34

  Enda külastusi, nagu reaalseid koha peal käimisi saan iIlmselt vaid ühe käe sõrmedel kokku lugeda ?

  Muidugi e-poode olen uudistanud palju ja aeg-ajalt ka mõne toote, enamasti pesu tellinud, kuid minu jaoks see kohale minek just ASUKOHA pärast paneb hoogu võtma. Eks ikka olen rohkem mugav inimene ja kui autot ei ole, siis ikka annab Tallinna kõige viimasemast otsast sinna Roosikrantsi tänavale minna?

  Aga no kui kunagi juhtub sinna sattuma ja sealt uksest sisse jõuab, siis satuks justkui teise maailma ja võidki end tundideks ära unustada sinna. Vahel on isegi targem rahakott maha jätta, sest ei juhtu kunagi seda, et sealt midagi ostmata tagasi tuleksid. Vahel võib arve olla isegi ca 300€?

 • Avatar
  Vasta Kristina 28. november 2021 at 19:34

  Olen selle peale mõelnud aga kordagi reaalselt käinud ei ole 🙂

 • Avatar
  Vasta K. 28. november 2021 at 19:33

  Me pigem netist tellijad. Aga sõbranna kiitis seda kalendrit ja no ära ei ütleks ?

  • Avatar
   Vasta Mnjaa 28. november 2021 at 19:45

   Ei käi sedasi nagu toidupoes 😀 kunagi ekspeika kinkis ühe vidina ja see ikka tore asjandus,prooviks heameelega uut ja põnevat 🙂 hea ,et tänapäeval epoed,sealt julgeksin kui vaja 😀

  • Avatar
   Vasta Kätlin 28. november 2021 at 19:52

   Poe külastamine tekitab ikka natuke ebamugavust/valehäbi nagu tõenäoliselt enamikele inimestele. Esimene kord olin näost punane kui peet ? järgmisel korral läks veidi leebemalt juba. ? Samas peale lapse sündi oleks vaja voodiellu särtsu küll tuua ?

 • Avatar
  Vasta Janne 28. november 2021 at 19:32

  Mõned korrad koos elukaaslasega oleme ikka käinud mõnes sellises poekeses. Aga nüüd on meil pooleteiseaastane laps kellega koos selliseid kohti ei külasta. ? Aga e-poes ikka šoppame ?

 • Avatar
  Vasta RvF 28. november 2021 at 19:26

  Mina satun ikka aeg-ajalt ulaka kaunitari e-poodi, päris pood jääb kaugele. Ei häbene seal midagi osta ja vahel vaatame mehega koos. Oleme küll erinevaid geele ja Lelo kondoome sealt rohkem ostnud, aga paar mänguasja on ka juba. Arvan et poes kohal käia julgeks ka, eriti koos mehega.

 • Avatar
  Vasta Irina 28. november 2021 at 19:24

  Jummal tänatud on olemas e-pood?. Elan kolkas ja siin pole erootika poest jälgegi.?

 • Avatar
  Vasta Katu 28. november 2021 at 19:23

  Meil sellist korralikku poodi kohapeal ei ole, aga e-poes shoppan küll. Mõned korrad ka päris poodi sattunud, lihtsalt vaatama, mis huvitavat pakutakse. Ei tunne piinlikust uksest sisse astudes. Vb emaga ei läheks lihtsalt ?

  • Avatar
   Vasta Egeri 28. november 2021 at 20:39

   Ulakas kaunitaris käinud ei ole, kuid kunagi tahaks sinna jõuda ja püha vett rüübata pole vaja ?

 • Avatar
  Vasta Aive 28. november 2021 at 19:22

  Minu ainsad ulakad ostud on käinud interneti teel ? Ja sedagi ainult paaril korral. Oleks nii lahe enda erootilisemat poolt selle kalendri abil avastada.

 • Avatar
  Vasta V. 28. november 2021 at 19:21

  Reaalsesse poodi pole kunagi sattunud kuid e-poodides olen küll ringi shopanud ja ka tellinud.

 • Avatar
  Vasta Johanna 28. november 2021 at 19:21

  Oeh, ma väga olen tahtnud erinevaid asju katsetada aga kohapeale ei ole julgenud minna kuna tõesti, miskipärast on suur häbi sinna minna. Mees ka siiani on olnud väga vastumeelne erinevate asjade katsetamise kohapealt, kuid nüüd kui sellest kalendrist rääkisin on ta lõpuks nõus minuga meie voodielu vürtsitama ja ehk saame enda voodielu tagasi rööbastesse. Peale 6te aastat on ära tüüdanud üks ja sama, seetõttu tundub see kalender olevat hea lahendus.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 28. november 2021 at 19:20

  Ulaka Kaunitari asju olen vaadanud internetis, aga poes pole kusagil kunagi käinud…Ja ka ühtegi asja pole kodus siiani ? Seega oleks see hea algus ?

 • Avatar
  Vasta Annely 28. november 2021 at 19:20

  Ei ole veel poes käinud, olen vaid mõned korrad e-poodi sirvinud, kuid oleks aeg lõpuks päriselt ka enda maailma selle kandi pealt avardada. Avastamist jaguks. Kalender oleks step1! ?

 • Avatar
  Vasta Caisy 28. november 2021 at 19:19

  Pigem tavaline, mis siin häbeneda!? ?
  Elu tuleb elada huvitavalt ja meeldivalt, mitte kodus teki all oivikuna. ?
  Olen üliiiiiiii pikalt seda kalendrit vaadanud, aga ei suuda otsust vastu võtta.
  Võib – olla oleks õige aeg ülakorruse naabreid vastu traumeerida terve detsember. ???

  • Avatar
   Vasta Veinica Leibur 28. november 2021 at 21:04

   Netipoes saab aeg ajalt ringi vaadatud aga poodi pole jõudnud.

 • Avatar
  Vasta Janne 28. november 2021 at 19:16

  Minu jaoks tundubki ainult Ulaka kaunitari pood selline, kuhu astuks sisse nagu toidupoodi. Teised ei näe pooltki nii ilusad ja hubased välja. Küll aga asub nende pood ainult Tallinnas, seega pole sinna veel jõudnud ? ning tuleb e-poega leppida. Seda kalendrit olen juba tükk aega vaadanud, sest selles on väikse summa eest niiii palju vajaminevaid asju ??

 • Avatar
  Vasta Kristi K 28. november 2021 at 19:16

  Täpselt sama mugav kui kõike muud osta tahad lähed poodi tahad tellid poest. Mõnus ju tuju tuleb lähed vaatad lähemalt mis e-poes huvi pakkunud.

 • Avatar
  Vasta Kairi L. 28. november 2021 at 19:15

  Ma olen 25 ja ütlen ausalt, et pole kunagi ostnud ega pole ka kunagi omanud selliseid asju ?
  Seega võit oleks igati hea ?

 • Avatar
  Vasta INX 28. november 2021 at 19:13

  Olen pikalt poe külastamise peale mõelnud, kuid pole veel end kokku vōtnud, et käia. Kalender oleks hea kink tutvumiseks✨

 • Avatar
  Vasta Laura 28. november 2021 at 19:11

  Päris poes ise käinud ei ole, aga veebipoodides küll surfan. Peaks kunagi kindlalt ka kohapeale uudistama minema

 • Avatar
  Vasta Ingrid 28. november 2021 at 19:10

  Laivis kohapeal poes olen käinud 1 kord elus ja siis ostetud ei saanud midagi?, aga e-poes mõned asjad on ikka saadud tellitud. Tahaks rohkematki lubada, aga pigem jääb asi raha taha. See kingitus oleks super ?

 • Avatar
  Vasta Jaanika Ild 28. november 2021 at 19:10

  Kahjuks pole siiani oste sooritanud, kuid erinevatesse veebipoodidesse kiiganud küll. Abikaasa kinkis ühe mänguasja kunagi, mis kasutust leiab ja seega ma ei teagi, miks midagi juurde ei ole ostnud, kuigi mõttes on see tihti olnud.

 • Avatar
  Vasta Karmen? 28. november 2021 at 19:10

  Erootikapoodides kohapeal polegi käinud, kuid internetis olen nendesse poodidesse eksinud küll. Huvitavat avastamist küllaga. ?

 • Avatar
  Vasta Kristi 28. november 2021 at 19:07

  Väikses linnas raske suvalt sinna poodi minna, õnneks on e-poed

 • Avatar
  Vasta Tui 28. november 2021 at 19:06

  Põhiliselt meeldibki Ulakas Kaunitaris käia, mõnus atmosfäär ja mitte nilbe 🙂 Meeldib see, et nõu anda osatakse ka väga hästi ka valehäbisse jääma ei pea!!!

 • Avatar
  Vasta Lisett 28. november 2021 at 19:05

  Pole kunagi käinud üheski sellises poes, ehk olekski nüüd aeg

 • Avatar
  Vasta Piitsa! 28. november 2021 at 19:03

  Enamjaolt on minu kraam pärit e-poest aga täiesti rahulikult jalutan nii möödaminnes sisse ka füüsilisse poodi, mil pole sellega üldse probleemi.
  Ühel ilusal kevadisel päeval ma kepsutasin ühest sexshopist välja hunniku kraamiga, mis kenasti kilekoti sisse sai mahutatud, välja arvatud piits. Mitte see nunnu narmastega kuti-pluti vaid reaalne, nahast, lapitsaga ja pika varrega piits. No see ei mahtunud kotti aga ega mind ei heidutanud mõte sellega koju jalutada. Ma olin jalgsi, mitte autoga. Ainuke asi, et samal ajal jalutasid mulle vastu minu tolleaegse elukaaslase sõbrad. Nad millegipärast veidi kohmetusid ja kiirendasid sammu ilma, et oleks juttu tulnud ajama. Ma ei saanud üldse aru, miks?‍♀️

  • Avatar
   Vasta Liisa Park 28. november 2021 at 20:40

   Enamjaolt tellime e-poest.
   Kalender annaks õhtutel kindlasti vürtsi juurde kui lapsed magavad ??

 • Avatar
  Vasta Naine 28. november 2021 at 19:02

  Ei ole varasemalt käinud külastanud mingit sellist kauplust, kuid e-poes olen küll uudistanud kahjuks pole raatsinud osta. Ellu tuleb vürtsi lisada nii, et selline kalender kuluks marjaks ära küll. 😀

 • Avatar
  Vasta Merli 28. november 2021 at 19:00

  Nüüdseks sama normaalne kui mujal poodides käik. Küll harvem kui toidupoodi peab minema 🙂 Mul pole käinud päkapikke juba 30+aastat, vb nüüd siis 😀

 • Avatar
  Vasta Annabel 28. november 2021 at 19:00

  Pigem ebamugav?

 • Avatar
  Vasta Annika 28. november 2021 at 19:00

  Kui oleks võimalus siis läheks ja vaataks ning prooviks järgi. Aga kuna pole võimalust minna ja veel osta ka siis ongi see ainult mõtteks jäänud. Kuigi tahaks küll jõuda sellele tasemele kus on ka sellised mänguasjad seltsis. ??

 • Avatar
  Vasta Katrin 28. november 2021 at 18:57

  Olen nii netist tellinud kui ka nn päris poes käinud. Kahjuks oli viimane poeskäik päris ammu aega tagasi.. Anyway, selline kalender kuluks ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerli 28. november 2021 at 18:55

  Sama nagu saia ostmine

 • Avatar
  Vasta Ll 28. november 2021 at 18:55

  Kohale pole asja olnud? aga e-poes on küll silm päris mitmele asjale peale jäänud? aga tellimiseks pole veel jõudnud.

 • Avatar
  Vasta Karmen 28. november 2021 at 18:51

  Shoppan rohkem veebipoodides kuna elan Soomes ja no…. Eestipoolne valik on ikka kordades ägedam. Üks mis kindel–ma vean lähiajal oma kaaslase päris poodi ka ?. Ei karda minna erootikapoidi, minu silmis pole see teema tabu ja võin mänguasjadest rääkida täitsa samas vabas vormis kui nt hommikupudru keetmisest ?. Ulaka kaunitari advendikalendriga oleks kindlasti palju avastamis- ja mängurõõõmu,vanad lelud hakkavadki ära tüütama ??

 • Avatar
  Vasta Liizu 28. november 2021 at 18:51

  Olen pikalt plaaninud külastda, kuid siiamaani pole seda juhtunud. Võit annaksp hea võimaluse tutvumiseks. ?

 • Avatar
  Vasta Liizu 28. november 2021 at 18:50

  Olen pikalt plaaninud külastda, kuid siiamaani pole seda juhtunud. Võit annaks hea võimaluse tutvumiseks. ?

 • Avatar
  Vasta S 28. november 2021 at 18:49

  Noorena oli “jube vaimukas” dildosid ja kumminaisi kinkida, siis sai mõned korrad ikka käidud. Selle ajaga on muidugi mänguasjad tundmatuseni muutunud. Aga ega enam poodi ei läheks küll, telliks e-poest ?

 • Avatar
  Vasta Kristi 28. november 2021 at 18:49

  Pole kordagi käinud, samas ei saa öelda, et otseselt kardaksin külastamist. Praegu lükkan selle taha, et “kui boifriendi leian, siis lähme koos” ? Pigem otsitud vabandus, saan ise ka välja kirjutades aru ?

 • Avatar
  Vasta Anni 28. november 2021 at 18:47

  Sama normaalne kui toidupood? seksuaalselt rahuldatud olek on sama oluline kui täis kõht 😀 see kalender oleks nagu dream come true?

  • Avatar
   Vasta Maarja 28. november 2021 at 19:05

   Ei ole piinlik, seal poes on alati nii huvitav käia. Üks vidin ilusam kui teine, ei raatsi sahtlissegi panna, öökapil nagu sisustuselemendid?
   Kalender oleks äge, saaks elukaaslasega koos uusi ja huvitavaid asju avastada✨

 • Avatar
  Vasta Kai 28. november 2021 at 18:46

  Poes kohapeal ei ole käinud aga e-poodides olen ringi vaadanud ja ühe korra tellinud ka. Selline kalender on aga tõesti väga äge idee.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 28. november 2021 at 18:46

  Ma ei ole kunagi erootika poes käinud ??

 • Avatar
  Vasta Jaanika 28. november 2021 at 18:44

  Olen ainult ühe korra sattunud sellisesse poodi aga siis ostsin sõbrale sealt kingutuse. E-poes olen ringi vaadanud aga pole veel endale midagi sealt tellinud. See kalender oleks mega äge.

 • Avatar
  Vasta Inga 28. november 2021 at 18:43

  Pole kunagi käinud ? Mõnikord ikka sirvin epoes, aga ega ei oskakski midagi valida, seega advendikalender oleks ehk tõesti sobilik.

 • Avatar
  Vasta Riina 28. november 2021 at 18:42

  Ulaka kaunitari pood on erootikapoenduse hoopis teisele tasemele viinud. Seal on äge käia, ei ole see selline põranda alune tegevus. Vidinaid ja üllatusi ootan kalendrist väga! Päkapikud, uuuu, see vihje on teile!!!!!

 • Avatar
  Vasta Kristin 28. november 2021 at 18:40

  Mehega koos e-poest natuke midagi tellinud ?

 • Avatar
  Vasta S 28. november 2021 at 18:40

  Poes kohal ei ole käinud, aga e-poest olen korduvalt tellinud

 • Avatar
  Vasta Elina 28. november 2021 at 18:39

  Siiani on mees erootikapoodidest ühtteist toonud. Aga vaatame ka koos e-poodidest. Minu meelest ei ole seal midagi imelikku ega häbiväärset. Pigem on põnev uusi asju proovida ja suhtesse värskust tuua! Rahakott võiks ainult paksem olla, nii palju on avastamist ??

 • Avatar
  Vasta Maili 28. november 2021 at 18:38

  Tead ma olen maakas ja pole käinud kuskil sekslelude poes. Ühekorra sõitsime Ulakast Kaunitarist mööda, niiet poodi näinud olen aga lastega vist ei käida nendest poodides. Pärast jutt lasteaias põrisevatest rakettidest. Aga mul on kodus üks kliitorit stimuleeriv raketike. Kalendrit olen ka vaadanud ainult silma tõmblemisega. Võita oleks päris kena.
  Voodielu tuleb ikka põnevaks teha. ?

 • Avatar
  Vasta Piret 28. november 2021 at 18:36

  Olen käinud ja mingit valehäbi ei tunne, on nii endale üht-teist ostetud kui ka kingituseks. Paar soovi ongi jälle tekkinud, aga seekord vast tellin netist, mugavam ?.

 • Avatar
  Vasta Mel 28. november 2021 at 18:36

  Vau kui vahva see advendikalender tundub! Isegi abikaasa ütles, et peaks kuu alguses sellesse investeerima kui neid veel järgi on.

  Erootikapoes oleme abikaasaga mitmeid kordi käinud ja ebamugavalt ennast küll ei tunne. Vahel oleme sõpradele kingitusi käinud ostmas ning teinekord ka midagi põnevat endale ostnud. Kahjuks ei ole veel aga ulakas kaunitaris käinud, kuid prooviks hea meelega.

 • Avatar
  Vasta Enel 28. november 2021 at 18:35

  Ulakas kaunitaris ainsana käinud. Muidu väga ei kipu neisse poodidesse.

 • Avatar
  Vasta Kadi 28. november 2021 at 18:34

  Ausalt öeldes pole kunagi käinud, pole julgenud?????.Aga huvi oleks küll.

 • Avatar
  Vasta Triinu 28. november 2021 at 18:33

  Minul ja elukaaslasel ei ole küll mingisugust probleemi käia. E-pood mugavam muidugi 😀 . Aga mitmeid kordi käind ja vaatand, samas näinud seal ka inimesi kes pea maas käivad seal ringi ?‍♀️.

 • Avatar
  Vasta Kess 28. november 2021 at 18:33

  Minu ainsad ulakad ostud on käinud interneti teel ? Ja sedagi ainult paaril korral. Oleks nii lahe enda erootilisemat poolt selle kalendri abil avastada.

 • Avatar
  Vasta Mare 28. november 2021 at 18:33

  Ausalt öeldes polegi erotikapoodi oma nina jõudnud pista aga mõtted on selles suunas juba liikunud küll. Eks see jääb ka selle taha, et elan maal ja linnas mis meile kõige ligemal sellist kauplust polegi…minu teada. Aga jh väga sooviksin seda loosi võita ja oma meest pahviks lüüa seda emam, et meile kuluks selline “värskenduskuur” ära küll, oleme juba kaua koos elanud ja nii sama midagi uut proovida no…. aga siis ju oleks põnev ja tahtmis rohkem!?

 • Avatar
  Vasta Maasu 28. november 2021 at 18:33

  Kunagi noorena sai reaalses poes käidud, et sõbrannale naljakink osta, aga praeguse kallimaga oleme veebist päris mitu asja tellinud. Ja no jumal tänatud nende asjade eest, mis olemas on. So much fun ja nagu reaaaalselt. Täiesti uued kogemused. Selline kalender oleks küll üliäge kingitus ?

 • Avatar
  Vasta Kee 28. november 2021 at 18:31

  Ulakas Kaunitaris korduvalt käinud ja alati väga rahul!

 • Avatar
  Vasta Merili 28. november 2021 at 18:31

  Pole kordagi käinud ? elukaaslane kinkis ühe lelu sõbrapäevaks ja peale seda olen mõelnud küll miskit juurde soetada, aga kuna elan pärapees, siis rohkem windowshopin epoodides.. netist tellida ei taha, aga tõenäosus kuskile normaalsesse poodi sattuda on suht nulline ?

 • Avatar
  Vasta Kristin 28. november 2021 at 18:30

  Ei ole kordagi käinud, kuid tundub huvitav maailm, mida avastada?

 • Avatar
  Vasta Siret 28. november 2021 at 18:30

  Avastasime mänguasjad alles poolaastat tagasi, kui olime 7a koos olnud. ? E-poest oleme tellinud paar vidinat.
  Kalendrist oleme pikalt unustanud, aganoh.. ausaltöeldes rahakotile teeks suure augu ?

 • Avatar
  Vasta Sirli 28. november 2021 at 18:30

  Pole käinud

 • Avatar
  Vasta Merili 28. november 2021 at 18:29

  Pole kordagi käinud ? elukaaslane kinkis ühe lelu sõbrapäevaks ja peale seda olen mõelnud küll, et miskit juurde osta, aga kuna päris pärapees elan, siis pigem windowshopin, sest noh.. netist ei taha tellida, aga kohapeale ka ei satu ?

 • Avatar
  Vasta Külli Rätsep 28. november 2021 at 18:28

  Pole käinud ! Peaks minema /€

 • Avatar
  Vasta G 28. november 2021 at 18:28

  Mmm ma olen kunagi ühes erootikapoes käinud, Vabaka kõrval oli mingi. Veits oli tunne nagu oleks bordelli läinud, selline tume õhustik ja punased domineerivad toonid. Rohkem pole sattunud, need lihtsalt näevad välja max kahtlased – kuskil keldrikorrusel, mingi pool hallitama läinud silt EROOTIKAPOOD v SEX SHOP. Ma suht kindel, et kui sisse astun, siis keegi ootab ukse nurgal, nuuskpiiritus käes, valmis sind edasi müüma mingile rasvaste kätega ärikale. ?‍♀️ Õnneks on olemas veebipoed ja need veits helgema olemisega, saab ilma hirmuta ostelda. SAMAS, kes teab, sealt ostes ka jagad enda infot ju. Õnneks olen elus veel ?

 • Avatar
  Vasta Astrid 28. november 2021 at 18:28

  Ainult sõbrannadele kinke valimas käinud ja ise internetipoodi kasutanud. Kalender oleks ka hea kingitus sõbrannale 🙂

 • Avatar
  Vasta Ama 28. november 2021 at 18:27

  Pole kunagi erootikapoodi sattunud

 • Avatar
  Vasta Kaisa 28. november 2021 at 18:27

  Olen vaid netipoes käinud, mõned asjad juba kodus olemas.. kuid on veel palju mida avastada ja proovida tahaks 🙂 Eriti meeldib mulle neid koos partneriga kasutada ? Ja no olgem ausad.. olen soovitanud ka teistele miskit mis mul juba on ??

 • Avatar
  Vasta 4 28. november 2021 at 18:27

  Ai, see on magus auhind. Seda jagaks lausa sõbrannadega, sealt leiab igaüks miskit meelepärast 😀 ma tihti erootikapoodi ei satu, aga kui satun, siis häbi ei tunne. Lihtsalt tänapäeval on kraami nii palju, et ma tõesti ei oska seal orienteeruda ja kvaliteetsematel asjadel on päris krõbe hind. Lelo sona leiab mu kapist küll, paarile sõbrannale olen isegi masina juubeliks kinkind 😀 hea masin küll, aga võiks edasi liikuda!

 • Avatar
  Vasta Sirli 28. november 2021 at 18:27

  Algul ikka oli suht piinlik erootikapoodides käia, aga nüüd olen vana kala ega häbene enam midagi?

 • Avatar
  Vasta Angelika 28. november 2021 at 18:26

  Poodi pole julgenud oma jalga veel tõsta aga netipoodides olen uudistanud küll?

 • Avatar
  Vasta A 28. november 2021 at 18:26

  Poodi sattunud pole, aga e-poest oleme mehega mõned asjad ikka valinud ja ostnud. Pettuma pole pidanud. Seda kalendrit tahaks täiega ja kõik kes seda loosivad, siis igas loosis ka osalenud. Siiamaani pole vedanud 🙁 ehk nüüd veab? Aga kindlasti kunagi tahaks koha peale ka minna ja lähemalt uurida, mis mida teeb või mida kuidas kasutada. Hoian pöialt endale 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 28. november 2021 at 18:25

  Olen koos mehega käinud ja ühte/teist soetanud.
  Põnevad kohad??

 • Avatar
  Vasta Ülle 28. november 2021 at 18:24

  Mehele see võit meeldiks. Tema kohe tahaks proovida ja katsetada, ise olen tagasihoidlikum. Sex poodi pole sattunud. Meie linnas seda ei olegi, vahel uudistan e-poes, aga tellimiseni pole jõudnud.

 • Avatar
  Vasta Mary 28. november 2021 at 18:24

  Ise olen käinud enne Ulaka Eestisse loomist siis sellises klassikalises sekspoes, kuhu sisse minnes vaatad enne vasakule ja paremale, et tuttavaid kuskil näha poleks 😀 Müüja oli väga jutukas, naljatlesime seal ja ta näitas meile lisaks suurtele roosadele dildodele neid videokabiine ja ühist kinosaali, kus olid lamamistoolid- veidi räpakas tundus see koht ka (prügikastid salfakaid täis jne) pani ikka mõtlema küll, et no krt, kes seal käivad 😀 Ulakas Kaunitar ikka väga teistsugune kogemus- puhas ja vibe on ikka hoopis teine. Mõtlen muidugi, et praegu “maskiajastul” ideaalne aeg ju muidu häbelikumal inimesel ka kohapeale uudistama minna, sest müüjad oskavad niipalju lisaks rääkida võrreldes sellega , mis e-poes toote kohta kirjas 🙂 Ise olen ostnud peamiselt väiksemaid asju ja üldiselt kellelegi kingiks pigem, kuna hetkel elus selline korralik säästuperiood, seega see kalender kuluks mulle endale väga ära!!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisu.E 28. november 2021 at 18:23

  Sai kunagi HotLipsis käidud, ja ütleme ausalt, et seal poes läks kauem kui kuskil mujal poes. Kõik asjad vaja läbi vaadata ja katsuda ?. Pigem sellisesse poodi minek on suur hurraaaa ja unustad ennast sinna ?.

 • Avatar
  Vasta Silvia 28. november 2021 at 18:23

  Palun-palun mulle kalender? Erootikapoode on ju igasuguseid, ikka kipib silme ette tulema nahkvestis vunts, kes leti alt tildosi pakub. Aga jaa, järjest rohkem on sellist erootikasalongi teemat, mulle endale meeldib kui natuke kohmetuks tegevale teemale on pisut maitsekat huumorit lisatud. Ja hea teenindus ikka loeb, kui müüja on asjalik, siis see aitab kohmetusest kohe üle. Ise vast olengi selline kohmetu-aga-uudishimulik erootikapoeklient?

 • Avatar
  Vasta Reeda 28. november 2021 at 18:22

  Olen paar korda erootikapoes käinud ja siis ka tüdrukuteõhtu kingituste jaoks, samas on alati müüad üllatavalt vahetud ja meeldivad olnud. Meie magamistoa sahtlit täiendab minu tarvis aeg-ajalt meespool ja siis kasutab e-poe varianti. Selle kalendri sisu samas leiaks kasutust ilmselt oluliselt kauem kui ainult jõuluajal – andmise ja saamise aeg kestku aastaringselt ikka ?

 • Avatar
  Vasta S 28. november 2021 at 18:21

  Konkreetselt erootikapoodi kohapeale pole veel jõudnud. Aga peikaga surfame ikka aegajalt erootika netipoodides, kuid senini oleme piirdunud vaid paari ostuga. Seega see võit oleks eriti magus meile ?

 • Avatar
  Vasta Kirsika 28. november 2021 at 18:20

  Ei ole üheski erootika poes käinud.
  Aga pikemat aega mõtlen et võiks küll endale midagi osta või noh pigem tellida. Ei ole kindel et astuksin erootika poodi nagu poodi saia ostma ?
  Selles loosis osalen meeleldi .

 • Avatar
  Vasta Haike 28. november 2021 at 18:18

  Minujaoks teema millest võin vabalt rääkida ja ka oma kollektsiooni tutvustada. Pole just kõige suurem kuid sisaldab mu lemmikuid ?
  Üldjuhul tellin e-poest, väga kauplusesse kohapeale sattunud ei ole kuna, ei ela suurlinnas.

  Mina alati julgen soovitada ja sõna sekka öelda mänguasjade kohapealt ?

 • Avatar
  Vasta Stella 28. november 2021 at 18:17

  Eks esimest korda oli tõesti veider aga nüüd juba nii suva saanud, et suht ongi selline tavalise toidupoe tunne, lihtsalt peenised letil mitte leib ja sai 😀

 • Avatar
  Vasta Kata 28. november 2021 at 18:13

  Poes pole käinud kuid e-poest olen küll tellinud 🙂

 • Avatar
  Vasta A 28. november 2021 at 18:12

  Poes kohapeal pole käinud, seni on see minu jaoks ebamugav olnud. E-poest siiski mõni tellimus on tehtud.

 • Avatar
  Vasta H 28. november 2021 at 18:12

  Kaaslasega oleme paar korda koos poes käinud, aga seal olles on selline “fake it till you make it” tunne, ehk imelik on aga ei taha välja näidata 😀

 • Avatar
  Vasta Merks 28. november 2021 at 18:11

  Poodi pole jôudnud, aga netis avastan end erootika poodide lehekülgedel pidevalt küll. Kuna ma paras katsetaja ka siis selline kalender oleks meile advendiajaks perfektne väljakutse eriti sest pônevus pikaajalises suhtes kipub kaduma ja mu suurim jôulusoov oleks see kirg jälle selle kalendri abil põlema saada.

 • Avatar
  Vasta Birgit 28. november 2021 at 18:10

  Pole kunagi üheski käinud ja kuigi püha vett mõtte peale rüüpama ei hakka siis veidi ebamugavust ja valehäbi tekitab see mõte küll. Kuigi ma saan mõistusega aru et keda kotib, pluss kes mind seal siis ikka hukka mõistma tuleb, mõni teine poe klient? Ta ise ka seal ju :D. Aga kalendri tahaks võita küll, kindlasti leiab sealt palju põnevat mida katsetada.

 • Avatar
  Vasta Kristel 28. november 2021 at 18:09

  Poes kohapeal olen käinud kahel korral. Enamasti olen tellinud ikkagi veebist, sest seal on aega rahulikult ringi vaadata ning teha siis parim otsus, Aastas ikka 2-3x midagi ikka tellin. Saab veidi seksi partneriga või ka üksinda vürtsitada. 😉

 • Avatar
  Vasta Mari 28. november 2021 at 18:08

  Hea kui laste kõrvalt ulakakaunitari e-poodi jõuab 😀 aga ma olen juma ammu seda kalendrit piilunud 🙂 jube äge oleks selline endale ka saada 🙂 oleks 24 ööks avastamist küll ja veel. Lootes muidugi, et lapsed öõsel ilusti magavad 😀

 • Avatar
  Vasta Sandra Herem 28. november 2021 at 18:05

  Kui miskit soetaksin, siis ainult läbi e-poe ??

 • Avatar
  Vasta Silvia 28. november 2021 at 18:04

  Ühe korra olen käinud aga midagi ei ostnud ja kadusin sealt sama kiirelt ka. Peaks uuesti minema küll! ?

 • Avatar
  Vasta Helen 28. november 2021 at 18:03

  Olen korra tellinud e-poest. Aga poodi sattunud pole. Ilmselt algul oleks vb veider, aga kui klienditeenindajad on mõnusad siis ilmselt ei ole seda ebamugavust kauaks?.
  Aga seda kalendrit olen ma ka juba luuranud???

 • Avatar
  Vasta Willy 28. november 2021 at 18:02

  Tiinekana sai korra peikaga käidud, mõlemad näost punased 🙂 Nüüd e-pood!

 • Avatar
  Vasta Eler 28. november 2021 at 17:58

  Misasi see voodielu veel on??? Peale lapse sündi ja igasuguseid “alumise korruse” erroreid mul juba meelest läinud, et peale voodis lapse ühele ja teisele poole tõstmist ja igas asendis tisside sikutamist on veel muu voodielu ka olemas???

 • Avatar
  Vasta Maria 28. november 2021 at 17:55

  Erootikapoodi sattunud ei ole, küll aga olen e-poodides nats ringi vaadanud. Hirmsasti tahaks seda advendikalendrit võita, sest mu ustav vibraator andis otsad juba ca kuu tagasi ja uut pole veel jõudnud muretseda ja noh, annab tunda see vibra puudus :/

 • Avatar
  Vasta Sirle 28. november 2021 at 17:55

  No erootika poes käimine pole minu arvates midagi teistmoodi. Ei häbene. Pigem peale lapse sündi (laps praegu 2,5 aastane) pole olnud aega tegeleda enda ega mehe intiimeluga üldse .
  Varem käisin korduvalt ja siis olid silmad suured peas ja nägu naerul

 • Avatar
  Vasta Definitely naughty 28. november 2021 at 17:55

  Oooo meie väikelinnas nii mõnusat poodi ei ole. Pigem on siinsed sellised vanemat tüüpi erootikapoed, kus saab odavaid täispuhutuid kumminaisi nalja kingiks.
  Aga ulakat kaunitari jälgin ja tahaks sealt kõike ning järgmine kord Tln peaks abikaasa ka sinna vedama. Mu tänasele vihjele, et võiks kunagi grupikat teha, vastas ta, et me oleme nüüd lapsevanemad 😀 ehk see kalender natuke viiks mõtteid mujale 😉

 • Avatar
  Vasta Kaisa 28. november 2021 at 17:54

  Koha peale ei ole ka sattunud, kuigi koos sõbrannadega läheks hea meelega. Tellinud olen e-poest. Kalender tundub väga põnev.

 • Avatar
  Vasta Liina 28. november 2021 at 17:52

  Vaatan vaid e-poest ?

 • Avatar
  Vasta Greete 28. november 2021 at 17:51

  Olen mõned korrad sattunud aga just välismaal olles. Siis on kuidagi eriti suva, mis arvatakse ja tõenäosus, et keegi tuttav näeb kuidas poest välja astud väga minimaalne. Kodumaal olles eelistan pigem e-poe varianti.

 • Avatar
  Vasta Jaanika 28. november 2021 at 17:51

  Ca 1.5a tagasi tundus see erootikapoe värk pigem tabu, kuni sattusin Ulakasse. See poodi on lausa sõltuvust tekitav. Tüdrukud on seal nii chillid ja see õhkkond megq vaba. U know nagu mõni kogub marke ja muud kola, siis seal poes on lihtne hakata erootika stuffi kogujaks ? Põnevust seal jagub ja alati on huvi igasuguste asjade vastu. Olen ka seda kalendrit nillinud aga eks ta ole päris krõbeda hinnaga ka. ?Loodan,et ehk seekord loosiõnn satub minu õuele ?

 • Avatar
  Vasta Liz 28. november 2021 at 17:51

  Olen sattunud aga pigem ilmselt tulevikus telliks netist. ?

 • Avatar
  Vasta KellyK 28. november 2021 at 17:50

  Alaealisena ühe korra sai käidud sõbrannale naljakinki ostmas. Rohkem pole sattunud 😀

 • Avatar
  Vasta Pille 28. november 2021 at 17:50

  Ei ole kunagi käinud aga väga huvitab ?

 • Avatar
  Vasta kats 28. november 2021 at 17:49

  Naljakal kombel olen erootikapoodi sattunud vaid reisidel käies- kogu atmosfäär ja selline chill keskkond kuidagi tekitab tahtmise minna ja lustida ?

 • Avatar
  Vasta Lm 28. november 2021 at 17:48

  Oi kui väga seda vaja oleks. Meest ka töö tõttu kodus pole siis oleks eriti fun seda kalendrit koos olles avastada ja proovida. Erootikapoes käime ikka ainult koos ja vaatame ka netis tihti erinevaid uusi mänguasju. Kahekesi olemise aeg tuleb ikka huvitavaks teha.. Ega me siis elu lõpuni noored ole

 • Avatar
  Vasta Kerttu 28. november 2021 at 17:48

  No omajagu olen ikka käinud ja ma ei tea, poes saia valin ehk väiksema närviga kuid häbi küll ei tunne ??

 • Avatar
  Vasta LLLL 28. november 2021 at 17:48

  Oi kui väga seda vaja oleks. Meest ka töö tõttu kodus pole siis oleks eriti fun seda kalendrit koos olles avastada ja proovida. Erootikapoes käime ikka ainult koos ja vaatame ka netis tihti erinevaid uusi mänguasju. Kahekesi olemise aeg tuleb ikka huvitavaks teha.. Ega me siis elu lõpuni noored ole

 • Avatar
  Vasta Elizabeth 28. november 2021 at 17:46

  Olen sattunud ka poodi kohapeale, kuid eelistan siiski tellida neid e-poest. Kuidagi mugavam ja saab rahulikult lugeda ja uurida täpsemalt nende kohta. Eriti hea e-poodi kasutada kui nüüd enam linnas ka ei ela ja ei satu nii tihti linna käima.
  Sellisest kalendrist ka ei ütleks kindlasti ära, oleks tore koos kaaslasega nende aknakesi avastada. ?

 • Avatar
  Vasta MAR 28. november 2021 at 17:44

  Ma olen kunagi aastaid tagasi käinud sellises poes . Käisin sõbrannale tüdrukuteõhtuks kingitust ostmas .

 • Avatar
  Vasta Liisa 28. november 2021 at 17:43

  Erootikapoodi pole veel sattunud, aga esimese vidinakese soetasin aasta tagasi ja üldse ei kahetse. ?

 • Avatar
  Vasta Kaisa 28. november 2021 at 17:42

  Käime alati elukaaslasega koos ja pole kunagi seal olles või küsimusi esitades piinlikkust tundnud. Täitsa loomulik elu osa!

 • Avatar
  Vasta Ege 28. november 2021 at 17:40

  Poodi kahjuks jõudnud pole, sest oma kodukandis pole selliseid poode. Netipoes olen shopanud küll, jagan õele ka sooduspäevadel vihjeid ja arutanud, mida võiks soetada. Kallimaga kahekestigi poe lehel käidud ja ühtteist soetatud. Aga see kalender on juba mitu aastat pilku püüdnud, ei teagi miks seda veel endale soetanud pole, loodan hetkel heale õnnele ?

 • Avatar
  Vasta HT 28. november 2021 at 17:40

  Olen paar asja kohapealt ostnud ja paar asja epoe kaudu tellinud. Natuke imelik on äkki just see uksest sisse astumine, et äkki keegi tuttav näeb ? poes on aga müüjad alati olnud viisakad ja toredad. Ulakad kaunitaris muidugi pole veel käinud, kogemused on teiste kauplustega.

 • Avatar
  Vasta Merit 28. november 2021 at 17:40

  Kaks korda elus olen sattunud sinna ?

 • Avatar
  Vasta Maria 28. november 2021 at 17:39

  Kaks korda olen käinud mehele kinki ostmas 😀 polnud hullu midagi, ise mõtlesin üle. Vb poe uksest sisse minemine oli kõige hirmsam, ÄKKI KEEGI VEEL NÄEB ? aga õnneks saab tänapäeval väga lihstalt e-poe kaudu tellida

 • Avatar
  Vasta L 28. november 2021 at 17:39

  Netipoes olen paar korda uudistabud, aga vot füüsilisse poodi veel sisse astunud ei ole..

 • Avatar
  Vasta marit 28. november 2021 at 17:38

  ei ole kunagi käinud

 • Avatar
  Vasta Anna Lisett 28. november 2021 at 17:38

  Külastaks pigem n-ö veebis, puudub vajadus poes kohapeal käia. 🙂

 • Avatar
  Vasta Agnes 28. november 2021 at 17:38

  Mina olen tükk aega mõelnud ja piilunud internetist aga poodi astuda vist ei julgeks. Samas voodielu põnevamaks teha tahaks väga, eriti arvestades, et mõne aja pärast sünnib meil beebi kelle kõrvalt need ühised hetked (ja ka üksiolemised) võiks olla siis veel ekstra magusad 🙂

 • Avatar
  Vasta Evvukas 28. november 2021 at 17:36

  Õnneks saab koroonaajal nagu varjatud ninja poes ära käia, müts ja suur mask ja keegi ei tea, kes see “kiiksuga seksi iheleja” on ?

 • Avatar
  Vasta Ms 28. november 2021 at 17:36

  Pole julgenud üle ukse astuda. ? Tegelikult pole isegi poe lähedalt mööda läinud, et tekiks mõte uksest sisse astuda.

 • Avatar
  Vasta Dani 28. november 2021 at 17:36

  Umbes 18 aastat tagasi sai korra käidud,usun et selleks ajaks on erootikapoe sortiment kõvasti muutunud ?

 • Avatar
  Vasta K L 28. november 2021 at 17:36

  Ma ikka ka e-poe külaline. Rahulikum ise uurida ja valida ?

 • Avatar
  Vasta Annika 28. november 2021 at 17:34

  Ikka on uudishimust sisse piilutud, aga ostukorvi kandevõimet veel testinud ei ole ?

 • Avatar
  Vasta A 28. november 2021 at 17:34

  Tellin vaid netist asju, poodi ei julge minna ?

 • Avatar
  Vasta Liina 28. november 2021 at 17:32

  Mina olen korra tellinud neid tenga munasid mehele. Aga paraku füüsilisse poodi pole veel jõudnud. Kalender oleks väga äge värskendus meie igavasse argipäeva, aga enda jaoks siiski liiga kallis, et raatsiks osta.

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 17:32

  E-poodides päris palju uudistamas käinud ja ühe asja ka soetanud endale kingituseks Ulaka Kaunitari e-poest, aga üldiselt erootikapoodidesse kohapeale ei olegi sattunud. Seda lihtsalt sp, et e-poes palju mugavam uurida ja vaadata, mida põnevat leidub, saab kohe juurde ka guugeldada reviewsid jms ?

 • Avatar
  Vasta lilllll 28. november 2021 at 17:31

  Jumal, miks oli vaja seda näidata… see advendikalender tundub niiii põnevaid asju täis, et jube raske on ostmata jätta (mu pangakonto kuulõpune seis muidugi väga palub seda mitte osta ?). Ulaka Kaunitari fänn olen ammu, kohapealset poodi pole külastanud, sest pole Tallinna inimene, aga veebipoest peab aeg-ajalt siiski erinevat kraami tellima. Kindlasti ei peaks tänapäeval erootikapoe külastamine häbiasi olema, eriti seepärast, et tegemist pole enam kahtlaste nurgataguste keldripoodidega.

 • Avatar
  Vasta Kätlyn Vahtre 28. november 2021 at 17:31

  Siiani vaid e-poode kasutanud, päris poes polegi kunagi käinud, kingitus oleks küll vahva uudistamine ja avastamine ?

 • Avatar
  Vasta Anni K 28. november 2021 at 17:30

  Mu väikeses kodulinnas polegi sellist poodi, seega kiikan ikka epoodidesse aeg-ajalt ? Võimalik, et reaalset poekest külastades lööks ilmselt pulsi kiiremini tööle küll. Kuigi Ulaka kaunitari töötajad tunduvad tõesti väga chillid (jälgin nende insta lehte) ja sinna läheks küll hea meelega.?

 • Avatar
  Vasta E 28. november 2021 at 17:29

  Polegi külastanud, aga peaks ikkagi plaani võtma!

 • Avatar
  Vasta Ica 28. november 2021 at 17:28

  Pole kunagi käinud, aga vb peaks ikkagi käima nendes keldripoodides ??

 • Avatar
  Vasta E. 28. november 2021 at 17:28

  Polegi külastanud aga pakub huvi küll. Peaks ikka minema!

 • Avatar
  Vasta Mai 28. november 2021 at 17:28

  Oi mulle meeldib selliseid ulakaid poode külastada ja mehe tassin ka alati kaasa. Eesti mehele kohaselt on ta pigem vaoshoitud ja nähtamatu sellistes poodides, mina seevastu käin ja näpin kõik põnevamad vidinad läbi, topin endale külge, mida veel viisakuse piires proovida saab ning kilkan ja näitan oma elevust igal moel välja…üldse mitte eestlaslik onju ?
  Igatahes oleks mulle väga sellist kalendrit vaja kuna viimased kaks vibraatorit andsid otsad..vb pole nad mõeldud nii tihti kasutamiseks ? üks vaeseke lausa murdus?
  Ja üleülde on kõik asjad kuidagi igavaks juba muutunud ja tahaks midagi uut ?
  Aga no kuna meil käib remont, siis mees arvas, et ennem on uut riidekappi vaja ja rulood kukkusid eest….et ei mingeid lelusid ennem?
  Nii, et palun veidigi kaastunnet onju ?

 • Avatar
  Vasta Kairit 28. november 2021 at 17:27

  Aeg-ajalt külastan erootikapoode aga ammu pole midagi uut ja huvitavat soetanud.
  Patt ega imelik nende poodide külastamine aga kindlasti meie abielus ei ole ja uurisime ka selle kalendri sisu. Tundub ahvatlev ja seega soovin loosis osaleda ?

 • Avatar
  Vasta Kristin 28. november 2021 at 17:26

  Ma käinud küll ja see on okei ju, see nii suur elu osa, miks peaks see olema veider? EII! Iganenud arusaamad 😉 ma väga uudishimulik ja avatud ja prooviks kõike, siiski on see ka suht kallis lõbu ja ei saa kõiki asju endale lubada, muidu ostaks selle ulaka kaunitari tootevaliku kõik vist koju ?

 • Avatar
  Vasta Aile 28. november 2021 at 17:26

  Minujaoks on see elu tavaline osa. Olen ka ise ammu Ulaka Kaunitari avastanud, teinud seal sôbrannale üllatussünnipäeva, ostnud töökaaslasteva kolleegile isegi kinkekaardi jne.
  Minu lemmikstimulaator just lôpetas oma elu, mees ütles, et olen juba teise samasuguse aparaadi ära kulutanud ? et see kalender vôiks just olla hea vôimalus, et leida uus lemmiklelu ??

 • Avatar
  Vasta Kersti 28. november 2021 at 17:25

  Pole veel sattunud

 • Avatar
  Vasta Evelyn 28. november 2021 at 17:23

  Poode pole külastanud ,ilmselt selleks liiga arg..küll aga olen tellinud paar asja läbi e-poe ..kuigi jah need ka teistele kingiks ?.

 • Avatar
  Vasta Sirli 28. november 2021 at 17:22

  Pole käinud koha peal erootikapoes. Epoest olen küll ostnud ja ei kahetse. Teeb kohe lõbusamaks selle voodielu.

 • Avatar
  Vasta K. 28. november 2021 at 17:20

  Pole jõudnud poodi,aga e-poes ikka viskab silma peale kui kuskil trehvab.

 • Avatar
  Vasta Grete 28. november 2021 at 17:20

  Pole 2 aastat sattunud, olekski aeg taas sealt emaduse urust jälle naiseks olemise urgu kolida ? ühesõnaga väga tahaks võita seda loosi…

 • Avatar
  Vasta Kaari 28. november 2021 at 17:20

  Külastatud on vaid seoses tüdrukuteõhtu pidustuste programmiga seoses. Tundub, et see on tänapäeval õnneks vähem tabu, aga rohkem on sellist ostlemist pigem kindlasti e-kaubandust kasutades, mingil määral see päris “lähen ja nii muuseas ostan” tunnet ei tekita.

 • Avatar
  Vasta E 28. november 2021 at 17:20

  Eelistan e-poodi, aga ma üldiselt ka muude kaupade puhul eelistan e-poode füüsilistele kauplustele.

 • Avatar
  Vasta Gerli 28. november 2021 at 17:20

  See on minu jaoks täiesti tavaline, sama nagu toidupoes käimine?
  Mulle meeldib uusi asju katsetada ja proovida, see lisab nii palju põnevust asjale?

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 17:19

  Minu sõbrannad viisid mu tüdrukute õhtul just ulakasse, meil oli nii megalõbus ja lisaks mulle tulid vist kõik teised ka tildoja mingi kreem taskus ära ja no nii palju, kui seal naersime koos, polnud ammu olnud ? ülimeeldiv atmosfäär oli seal, aga me kodus vajaks küll põnevust juurde, nii et see kalender kõlab ideaalselt, eriti arvestades, et ma just selle nv-ga pm kogu rahakoti tühjaks ostsin kodumasinate uuenduse tõttu ?

 • Avatar
  Vasta Mai 28. november 2021 at 17:18

  Kuna meil on erootikapood kodust kaugel, siis ma olen tellinud lelusid ja kreeme/geele e-poest. Ja alati midagi uut. Õnneks kaaslane on ka huvitatud erinevate toodete proovimisesest. ?

 • Avatar
  Vasta Merlin 28. november 2021 at 17:18

  Olen nii häbelik, et julgen isegi kondoome vaid e-poest osta, rääkimata sexpoe külastamisest. Kuid magamistoas oma mehega tagasihoidlik pole, seega sooviks kalendri üllatusi proovida küll! ?

 • Avatar
  Vasta Kätlin K 28. november 2021 at 17:17

  Minu jaoks on erootikapood, nagu lapse jaoks kommipood. Täielik paradiis, mille ostaks tühjaks, kui raha oleks, nagu ratsahobuse s*tta. Külastan igal võimalusel erinevaid erootikapoode ja ostan kasvõi ühe uue asja, aga ma pean midagi ostma. Ma olen nagu sekslelude koguja, mida rohkem erinevaid ja vingeid valikuid, seda parem ?

 • Avatar
  Vasta Reili 28. november 2021 at 17:16

  Erootikapoodide külastamine minu jaoks pmst sama mis iga teise poe külastamine. Küll jah, kohapeal käia ei viitsi tihti, aga netis e-poodide sirvimine täiega mugav. ? Lihtsam ju kategooriate järgi vaadata asju kui kohapeal ühest poenurgast teise liikuda ja tihti pole nö pikemat kirjeldust/tooteinfot saadaval kohapeal (hea kui ise kättegi miskit saab võtta, et silmaga näha ja käega katsuda). 😀

  • Avatar
   Vasta Reili 28. november 2021 at 18:43

   Kohapeal olen ka mitmes erinevas poes käinud (Ulaka omasse veel sattunud pole) ja enamus asju kõik klaasitaga ja ainult silmadele vaatamiseks senikaua kuni ei kavatse osta suht. ?
   Esimesel korral esimesse poodi minnes oli küll imelik natuke, sest noh… Esimene kord ja ei julgenud küsida midagi seal. Mehega sosistades sai arutatud ja vaadatud. ? Järgmised korrad juba olime ise veits kavalamad ja vaatasime netipoest asjad ära mida tahaks proovida ja osta, lihtsalt kohapeale minnes sai täpsemalt üle vaadatud kas ikka päriselt toode selline nagu e-poes ja oma silmaga nt vibraatori suurust on ikka parem näha kui koju tellides pettuda, et silmamõõt sitt ja vibra liiga väike/suur ?

 • Avatar
  Vasta Triin 28. november 2021 at 17:15

  Olen uudistanud aga pole raatsinud osta. Tõenäoliselt oleks viimane aeg suhtesse vürtsi lisama hakata.

 • Avatar
  Vasta Tauno Teder 28. november 2021 at 17:15

  Olen paar korda käinud ?

 • Avatar
  Vasta Rosaana Sallo 28. november 2021 at 17:13

  Ühe korra olen sattunud, pigem ikkagi külastaks netipoodi ?.

 • Avatar
  Vasta Emili 28. november 2021 at 17:13

  Erootikapoes kohapeal olen käinud ehk 2 korda ja kumbki kord ei läinud endale vaatama, vaid hoopis sõbrannaga kaasa. ?
  Küll oleme aga elukaaslasega päris mitmeid kordi just e-poest endale tellinud erinevaid asju. Korra tellisime ka üllatusboxi, mis oli päääris põnev.?
  Ulakast kaunitarist polegi veel midagi soetanud, aga see advendikalender kindlasti võidu korral proovimata ei jääks selles külmas detsembri kuus! ?

 • Avatar
  Vasta Janne 28. november 2021 at 17:13

  Väljaspool Eestit on nagu natuke mugavam käija. Eestis ka paar korda sattunud ja üks kordadest oli Ulakas Kaunitar. Tõesti Ok kogemus oli

 • Avatar
  Vasta Triinu 28. november 2021 at 17:12

  Elasin kunagi põhimõtteliselt ühe sellise poe ees aga kunagi ei julgenud sisse minna. Usun küll, et jäin paljust ilma :((

 • Avatar
  Vasta AnneMai 28. november 2021 at 17:11

  Ei ole kunagi käinud. Polegi ühtegi lähedal, kõik kaugemates linnades. Veebipoodides olen scrollinud neid huvitavaid asju aga pole ikkagi raatsinud osta ? Katsetaks kindlasti, sest no on huvi? Võiks selle võita küll.

 • Avatar
  Vasta Mir 28. november 2021 at 17:10

  Paaril korral olen pärispoodi sattunud aga enamasti ikka internetist tellinud. Selline advendikalender kuluks ära küll!

 • Avatar
  Vasta Kaja 28. november 2021 at 17:10

  Pole isiklikult sattunud erootikapoodi, aga otseselt ei pelga ka sinna minemist. Hetkel lihtsalt elukoht selline, et linna tihti ei satu. Kuigi võiks ju täitsa elukaaslasega koos minna mõnikord uudistama, et voodielu veidi lõbusamaks muuta.

 • Avatar
  Vasta X-mas 28. november 2021 at 17:08

  Poes käinud korra neti lehtedelt vaadanud mõnigi kord. Aga selline pimesi mäng oleks eriti lahe. Mõjuks voodielule hästi. ?

 • Avatar
  Vasta Annela 28. november 2021 at 17:07

  Hey. Käime erootikapoes 🙂
  Esimesed korrad oli jah piinlik aga nüüd täiesti tavaline käimine. ?
  Kuigi viimasel ajal külastame rohken e-poode.

 • Avatar
  Vasta L 28. november 2021 at 17:07

  Ma päris päris kohal poes olen käinud kolm korda elus. Kaks esimest korda oli küll selline tunne nagu ma üritaks rööv-mõrva sooritada ja kõik teavad mis mul plaanis on. Juba poodi minek oli kilomeeter enne nagu walk-of-shame. Kolmas kord läksime koos kaaslasega meile päris konkreetset asja vaatama ja siis oli tõesti nagu poes leiva ostmine see.
  Eelistan pigem sobrada veebipoes, sest vähemalt minu arust vajab igasuguste vidinate ostmine rohkem mõtlemist ja jube mugav on kui kõik vajalik info on kohe loetav ja võrreldav teiste pakutavate asjadega. Muidugi asukoht mängib ka päris olulist rolli. Kui päris aus olla…siis ma isegi hetkel ei tea kus lähim pood on?

  • Avatar
   Vasta L 28. november 2021 at 17:11

   Vabandust! Unustasin lisada, et ma olen selliseid kalendreid juba mitu aastat kiibitsenud. See on täiesti selline asi mida ma ei suudan otsustada kas ma tahan või vajan, aga ilmselt pigem vajan seda enda ellu ?

 • Avatar
  Vasta Cärol 28. november 2021 at 17:06

  Kohapeal poes ei ole käinud, aga e-poodides shopanud küll ?.

 • Avatar
  Vasta Elisa 28. november 2021 at 17:05

  Pole kohapeal kunagi käinud, e-poodides aga küll ringi luusinud. See advendikas rõõmustaks ikka väga!

 • Avatar
  Vasta Laura Joorik 28. november 2021 at 17:05

  Olen käinud korra poes aga otseselt ostnud pole midagi, samas neti lehtedel piilunud nii mõndagi asja. Ausalt oleks lahe, kui võidaks veidi särtsu ei tee voodielule kunagi paha, peale 2 lapse saamist eriti vast. ?

 • Avatar
  Vasta Maris 28. november 2021 at 17:04

  Ei ole kunagi “päris” poodi sattunud. Epoode piilun küll tihti, aga ei oska ju midagi nii valida. ?

 • Avatar
  Vasta k-l t 28. november 2021 at 17:04

  Bulgaarias 1x sattusin elukaaslase ja ta vanematega sex shopi ja muidugi astusid samal ajal ka sinna teised eestlased sisse. Üli fain koht kus näha kaasmaalasi. ? Eestis pole sattunud.

 • Avatar
  Vasta Merit Vilu 28. november 2021 at 17:04

  Väga tihti ei satu erootikapoodi aga kui olen käinud siis pigem uudishimust vaatan ringi ja soetan tooteid. Ei tunne mingit häbi. Aga seda kalendrit olen juba ammu piilunud aga pole veel jõudnud soetada endale. Loodan nüüd väga loosi õnnele. ?

 • Avatar
  Vasta Riini 28. november 2021 at 17:03

  Isiklikult ühtegi poodi pole külastanud aga veebipoes olen ikka vaadanud, kuid siiani on kõik sinna jäänud.

 • Avatar
  Vasta Kristi 28. november 2021 at 17:01

  Eelistan e-poodi aga ei välista päris poodi kui mõnes suuremas linnas teele satub.

 • Avatar
  Vasta Olga 28. november 2021 at 17:01

  E-poes olen käinud, füüsilises poes aga mitte.

 • Avatar
  Vasta Merle 28. november 2021 at 17:00

  Kohapeal pole üheski poes käinud, sest alati lastega liikvel kui suuremasse linna satun ja meie pisikeses linnas sellist vinget poodi polegi. Epoodides olen surfanud küll ja tellinud ulakat pesu ja ka voodielu värskendavaid “vidinaid” ? selline vinge advendikalender kulub igale paarile ära ja oleks ülimalt vinge kui võidaksin

 • Avatar
  Vasta Maarja 28. november 2021 at 16:59

  Ei ole käinud erootikapoodides, aga tulevikus kindlasti lähen. See on normaalne elu osa, mida igaüks vöiks külastada. Olen tellinud interneti erootikapoodidest paar toodet

 • Avatar
  Vasta Aivi 28. november 2021 at 16:58

  Ma elus ühe korra käinud ja see toimus mingi 5a tagasi siis panin suured päikseprillid ja mütsi pähe et ega ometi naabri Maali mind äkki ära ei tunneks. Nüüdseks aga lähen sisse nagu püsiklient ja probleemi pole. Eitea isegi mis muutunud võib-ollq lihtsalt täiskasvanumaks muutunud ? yeah right ??

 • Avatar
  Vasta Kat 28. november 2021 at 16:58

  Pole kunagi käinud. Ei kujuta ette, millest olen ilma jäänud. Tahaks teada küll.

  • Avatar
   Vasta Kätlin 28. november 2021 at 17:57

   E-poest olen paar korda tellinud (vibraator ja libesti), rohkem pole avastanud, kuigi võiks ?. Kohapeal poes pole käinud, samas ka võiks ?

 • Avatar
  Vasta Ave 28. november 2021 at 16:58

  Ühe korra olen sattunud 🙂

  • Avatar
   Vasta Deisy 28. november 2021 at 17:31

   Ei ole kunagi käinud, aga huvitav tundub küll! veidi võrreldev ehk günekoloogi juures käimisega, et alguses imelik, aga kui ära käid siis saad aru et täitsa loomulik ja ok värk

 • Avatar
  Vasta Jõulukink 28. november 2021 at 16:58

  Ütleme nii, et viimased viis aastat olen ma meesterahvast näinud sama kaugelt kui loomaaias ahvi läbi klaasi. Rohkem kommentaare see seis ei vaja. ??

  • Avatar
   Vasta Karmen 28. november 2021 at 17:21

   Päris poes käinud ei ole, aga e-poes küll shopanud. See on elu osa. Kui on võimalusi antud et ennast hästi tunda, siis oleks patt seda mitte kasutada. Endal on ka üks lelu täitsa olemas ja vahel käin ja vaatan mis huvitavat müügis on aga alati jääb ost lõpuks raha taha… Aga jah endalgi võiks selline fäänsi kalender olla. Saaks ka ennast jõuluajal eriliselt tunda ??

  • Avatar
   Vasta Riina 28. november 2021 at 17:43

   Pole poodi ise sattunud aga internetist ikka paar asja tellinud . Selline kalender oleks aga parim kink üldse . Kaunist jõuluootust tervele perele 🙂

  • Avatar
   Vasta Riina 28. november 2021 at 18:44

   Ulaka kaunitari pood on erootikapoenduse hoopis teisele tasemele viinud. Seal on äge käia, ei ole see selline põranda alune tegevus. Vidinaid ja üllatusi ootan kalendrist väga! Päkapikud, uuuu, see vihje on teile!!!!!

 • Avatar
  Vasta Anete 28. november 2021 at 16:57

  Siiani vaid epoest tellinud. Pärnus vist vaid üks sexshop igivanast ajast, sinna pole jalga veel tõstnud ?

  • Avatar
   Vasta Mari-Liis Ki 28. november 2021 at 17:45

   Pigem ei kasuta selliseid asju aga äge oleks ju proovida?

 • Avatar
  Vasta Kristi 28. november 2021 at 16:57

  Kui Tartus elasin, oli suht suva aga nüüd maakohas elades on hea meel, et e-poed on olemas

  • Avatar
   Vasta Kersti 28. november 2021 at 17:39

   Paar lelu olen sealt ostnud ja ka mehele tutvustanuf aga ta on mul nii tagasihoidlik nende asjadega. Ulaka kaunitari kauplusesse hüppasin kunagi keset päeva sisse. Alguses võttis pisut punatastama ja ega palju seal vaadata ei osanud. Hiljem netist vaadetes oli kuidagi kergem. Ilmselt oleks huvitav endal ja ka mehele tutvustada seda maailma rohkem

 • Avatar
  Vasta Kristi 28. november 2021 at 16:54

  Olen käinud, aga eelistan e-poodi, veidi ebamugav on neid asju teiste pilgu all uurida -valida ?? Võit kuluks hädasti ära! ☺️

  • Avatar
   Vasta Merit 28. november 2021 at 17:27

   Eelmine aasta ma vaatasin su advendikalendi postitust youtubest või oli see Live aga koos Kardoga avadite ?
   Ma olen elus paar korda erootikapoes käinud, enamasti on need kusagil keldrites peidus ?

 • Avatar
  Vasta N 28. november 2021 at 16:54

  Ühe korra olen käinud ja ei läinud mingit püha vett vaja ? Enamasti olen ikka e-poode pidi ringi vaadanud. Ja ega kingitusest ka ära ei ütleks- avastamisrõõmu ja lõbu jätkuks pikaks ajaks ?

  • Avatar
   Vasta Kaisu 28. november 2021 at 17:34

   Ma küll e-poodides rohkem shopanud ja korra käinud füüsilises poes ka, aga mu arust seal väga ägedaid asju millega enda voodielu vürtsitada

 • Avatar
  Vasta hets 28. november 2021 at 16:53

  Me mehega oleme koos sellistel lehtedel surfanud ja uurinud mis üksteisele huvi pakuks, peamiselt kirg-ee lehel, siis head kraami saime hiljem üksteisele kinkida ikka ning aastatega “kollektsiooni” täiendanud. Mõnes kohas oleme kohapeal käinud ka paar korda mõned aastad tagasi ning täitsa okei oli, mis seal ikka vahet mida kaks täiskasvanut teevad, reaalsus on see, et seks on osa elust ja mis seal ikka endale lisaprobleeme tekitada.
  Samas, kui omal ajal teismelisena esimesele keskaaegsele peikale kuskil kesklinna keldrikorruse sexshopis mingeid karvaseid käeraudu tahtsin osta jõuludeks, siis oli terve nägu muidugi punane nagu peet ja tahtsin sealt võimalikult ruttu välja saada. :´D Peaaegu koperdasin trepil sealt välja kihutades.

 • Avatar
  Vasta Madli-Kai Tikka 28. november 2021 at 16:52

  Pole ammu sattunud,ega häbi ei tunneks pigem uudistaksin .

 • Avatar
  Vasta Kati 28. november 2021 at 16:52

  Ei ole käinud, ma olen vist kogu oma teadliku elu uusi asju kartnud ja mingit valehäbi tundnud kui nüüd mõelda ja aus olla. Epoest paar tahasihoidlikku tellimust on isegi tehtud. Tegelikult on fan ja ilmselt on vaid peas kinni mingid vanaema arusaamad.

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 16:51

  Kohapeale pole ise sattunud, olen korduvalt tahtnud Ulakat Kaunitari külastada, aga siiani on jäänud kõik vahemaa tõttu soiku. Küll on aga paar mänguasja läbi e-poe ostetud.

 • Avatar
  Vasta AM 28. november 2021 at 16:51

  Oii kuidas oleme seda advendikalendrit piilunud, aga tudengitena lihtsalt pole seda võimalust, peab ikka ju seda normaalset tegevust ka tegema ja saia kah toidupoest ostma… ?nii et seda võita oleks i-me-li-ne

  • Avatar
   Vasta Kaia 28. november 2021 at 17:03

   Ei ole poes koha peal käinud, ikka vist tagasihoidliku eestlase geen lööb välja..
   E-poest olen ühe mänguasja tellinud, aga see ei teeninud oma eesmärki, prooviks küll uusi asju

  • Avatar
   Vasta P 28. november 2021 at 17:18

   Pole käinud, ei tunneks end mugavalt kellegi pilgu all poes ringi vaadata.?
   E-poest mõne tavalisema vidina oleme ikka tellinud, aga sellest on pigem selline “meh” emotsioon jäänud.

   Aga see kalendrike ilmselt tooks meie igavavõitu voodiellu veidi särtsu juurde küll.???

 • Avatar
  Vasta Johanna 28. november 2021 at 16:50

  1x elus sattunud ja elan täiesti maal, siin siukest asja polegi. Tallinn ja Pärnu ligemal aga bussiliiklust sinna ei ole, seega mulle kuluks küll see ära.

 • Avatar
  Vasta Simona 28. november 2021 at 16:50

  Pigem ei ole suur külastaja erootikapoodides, mõned korrad on sõbrannadega sinna satutud küll, kuid mitte endale ostma vaid pigem kingitusi valima, kindlasti kuluks endale selline kalender ära, tooks magamistuppa natuke põnevust juurde✨

 • Avatar
  Vasta Enely 28. november 2021 at 16:50

  Esimest korda sexpoes käies oli seal nii põnev et enamus ajast küsitlesin müüjat “mis see on ja mis see teeb, agaaaa mis see teeeeb!?”
  nüüd kui sinna uuesti sattunud lähekski nagu poodi veini järgi?ära kuluks sealt kalendrist iga viimne kui asi

 • Avatar
  Vasta Birgit 28. november 2021 at 16:50

  Eestis poes ei ole käinud, küll aga välismaal. Olen ka mitmeid kordi surfanud e-poes, kuid ainult vaatamiseks need korrad jäänud ongi, ei raatsi eriti osta ?

 • Avatar
  Vasta Ets 28. november 2021 at 16:49

  Enda peas just mõtlesin, et mida ma ütleks sellele müüjale seal: ” Kle mul mehel suht suur emm, et tavasuuruses kondoomid jäävad poest ostes väikseks, teil mingeid eriti suuri on v,” müüja vastab: “hetkel on kahjuks otsas, aga saan juurde tellida ja teile teada anda nt meili peal,” mina:”okei, see sobib väga hästi!” Nädal hiljem meil poest: “Tere! Teil oli see suure emmiga mees? Tellisin juurde kraami, tulge poest läbi.” ??? või siis dialoog2: “Tahaks selliseid võrksukkpükse, mis oleks altpoolt lahtised, et khmm asja kallale saaks nii asuda, et sukad jalas oleks, aga selliseid, mis suure persega ka selga mahuks” ??? teeks margi maha ausaltöeldes enda väljendusoskusega, müüja jaoks arvatavasti igapäevased jutuajamised.

  • Avatar
   Vasta Agnes 28. november 2021 at 18:07

   Väga harv poe külastaja. Kingituseks oleme sõbrannadega miskit ostmas käinud küll ja püha vett vaja ei läinud. ?
   Kalender tundub põnev, mulle palun,aitäh?

 • Avatar
  Vasta H 28. november 2021 at 16:48

  Poed vajaks külastamist, siiamaani olen seda miskipärast edasi lükanud.

 • Avatar
  Vasta Saskia 28. november 2021 at 16:48

  Erootikapoes olen käinud ühe korra, üldiselt shoppan netist, kuid pole veel midagi ostnud. Lõbu on kallis? Arvan, et erootikapoes käimine ei tohiks olla absoluutselt mingi häbiasi ja mul on hea meel, et tänapäeval rohkem räägitakse sellistest teemadest.

 • Avatar
  Vasta A 28. november 2021 at 16:48

  Ei ole kunagi köinud ja ei ole ka kunagi tellinud. Tegelikult nagu võiks, aga julgusest on puudu olnud? kuigi 5 lapse emana võiks julgust selles osas juba olla ?

 • Avatar
  Vasta Kristiina 28. november 2021 at 16:48

  Kogu elu on läinud epoodidesse, nii ka olen siiani ainult erootikapoodide epoodidest ostnud. Küll aga tundub Ulaka Kaunitari pood nii meeldiv ja tüdrukud toredad, et poleks mingit häbi sinna minna ?

 • Avatar
  Vasta L 28. november 2021 at 16:47

  Paar korda on juhtunud, kui oleme nooremana sõpradega erootikapoodi sattunud. Pigem naljakas, kui ebamugav, sest nägime seal igasuguseid veidraid asju ?

 • Avatar
  Vasta K 28. november 2021 at 16:47

  Ma olen ulakasse kaunitari sattunud ühe korra tüdrukuteõhtu peol olles. Tutvustati erinevaid vidinaid ja silme ees võttis ikka suht kirjuks ? koju sel korral midagi ei ostnud ja tegelikult on öökapp täis pigem vanu sünnipäeva kaarte kui sekselu vürtsitavat ?
  Ja selline advendikalender oleks päris põnev avastusretk uuel rajal.

 • Avatar
  Vasta Mann 28. november 2021 at 16:46

  Erootikapoes kohapeal pole kunagi käinud, aga epoest ühe mänguasja olen tellinud. Tellisin küll kõige odavama ja ilmselt seetõttu pole mingit suurepärast elamust sellega olnud. Kuna Ulaka Kaunitari asjadest olen siiani ainult positiivset kuulnud, siis nillisin tegelikult seda kalendrit ka, aga kuna elukaaslane pööritas hinna peale silmi, siis jäi see ost kahjuks tegemata.

 • Avatar
  Vasta Elis 28. november 2021 at 16:46

  Mul sellega nii ja naa. Ühest küljest alati mõtlen, et ega see poe külastamine mingi patt ei ole või varjamist ei vaja. Samas alati kui Ulaka kaunitari uksest sisse hakkan minema, siis ennem ukse ees on küll selline patustaja tunne, et lonks püha vett kuluks ära ? kalender kuluks ka ära, sest viimasel ajal oleks veits vürsti ellu vaja!

 • Avatar
  Vasta Kristina 28. november 2021 at 16:46

  Pole kahjuks külastanud eriti ja ühtegi mänguasja ei oma. Nüüd partneriga juba väga tahaks midagi omada.

 • Avatar
  Vasta Kersti 28. november 2021 at 16:45

  Poes sai kunagi, nii umbes sada aastat tagasi käidud 😉
  abikaasa on aegajalt midagi tellinud

 • Avatar
  Vasta Signe 28. november 2021 at 16:45

  Kàinud korra kunagi kodulinnas olevas poes ja kàinud 2x Barcelona erootikamuuseumis ja seal kôrval asuvas erootikapoes ka. Mees on ühe üllatuskingi teinud selles valdkonnas ja viimane kord Barcas kàisime, siis vedasime endaga 7 teist inimest veel sinna muuseumisse, ja ma kujutan ette tolle noormehe “wow” nägu kui me üheksakesi sinna làksime ja soovisime muusemisse minna ? tookord oli muidugi väga väike valik seal poes, sest meil oli juba oma magamistoas välja mõeldud, mida vaja oleks, aga koha peal meeldivat polnudki

 • Avatar
  Vasta Anna 28. november 2021 at 16:45

  Poes käinud pole, meil siin neid pole. E-poode oleme aegajalt külastanud ja mõndagi ka tellinud.
  Veidi särtsu juurde lisada, tundub super mõte 😉
  See võit oleks suurepärane ??

 • Avatar
  Vasta Lotte 28. november 2021 at 16:45

  Ma olen nende asjade suhtes ikka täielik saurus. No ei ole lihtsalt ühtegi isegi mitte proovinud. Ja mitte sellepärast, et ma pelgaks vms, aga lihtsalt on nii läinud. Aga ma suurima hea meelega teeksin seda! Ja no krt, see oleks idekas asi, millega loosiõnne võiks olla ?

 • Avatar
  Vasta Kat 28. november 2021 at 16:45

  Poes ei ole kordagi käinud ja väikelinnas polegi sellist poodi olemas. Netist olen vaadanud küll, tellinud pole siiani teadmatuse pärast, kuna võhik selle koha pealt aga särtsu oleks juurde küll vaja voodielus siin ülikiires elutempos. See kalender oleks ilmselt hea algus oma teadmiste täiendamisteks. ?

 • Avatar
  Vasta K 28. november 2021 at 16:45

  Suhte alguse poole ja kui noorem olin, siis oli kuidagi “piinlik” käia erootikapoodides. Aga õnneks nüüd ikka käime uudistamas vahel ja ei mõtle enam issandjumal sinna küll imelik minna. Aga kuna internetist on kordades mugavam tellida, siis pigem tellime netist endale magamistuppa asju. Ma olen juba 5s ulaka kaunitari advendikalendri loosis osalenud, palju jumal ja mallukas halastage seekord mulle ? Also, lisan ka seda, et minu arust on just Ulakas Kaunitar kõige parem erootikapood, KÕIK tooted on niii ilusad ja kvaliteetsed!

 • Avatar
  Vasta D 28. november 2021 at 16:45

  Vahel on sattunud ja meeldib. Ebamugavust ei tunne, pigem on poodides olev valik kesine.

 • Avatar
  Vasta L 28. november 2021 at 16:44

  Paar korda on juhtunud nooremana, kui sinna sõpradega oleme sattunud. Pigem naljakas, kui ebamugav, sest oleme igasuguseid imeasju seal näinud ?

 • Avatar
  Vasta Karina 28. november 2021 at 16:44

  Päris sama normaalne elu osa kui toidupoes saia ostmine ei ole, pigem satun harva erootikapoodide lehekülgedele, aga samas mingit ebamugavust või piinlikkust küll ei tunne.

 • Avatar
  Vasta Pirjo 28. november 2021 at 16:44

  Ei ole kordagi käinud. Aga huvi on suur kõikide asjade vastu, aga netist tellidest läheb silme ees kirjuks. Vana hea kookosõli massaaž *wink-wink ja korras ?

 • Avatar
  Vasta Kristiine 28. november 2021 at 16:43

  Oleme käinud mehega paar korda sekspoes, aga pigem eelistame netipoode ja tellime sealt erinevaid põnevaid asju
  . ?

 • Avatar
  Vasta Diana 28. november 2021 at 16:43

  Poode külastanud ei ole, aga e-poest ikka üht-teist soetatud on. Internetist tellimine lihtsalt mugavam, ei pea diivanilt tõusma ja end kuskile kohale vedama. ?Advendikalendrit olen ka juba ammu piilunud, seega fingers crossed, et loosiõnn kordki naerataks. ?

 • Avatar
  Vasta Kristiine 28. november 2021 at 16:43

  Oleme käinud mehega paar korda sekspoes, aga pigem eelistame netipoode ja tellime sealt erinevaid põnevaid asju. ?

 • Avatar
  Vasta Maarja K 28. november 2021 at 16:43

  Mina soovin loosis osaleda for sure!
  Erootikapoed on vahvad kohad kus käia, Ulakas Kaunitar on koht,kus sain tuttavaks oma esimese Lelo tootega ja see ei jäänud ainukeseks..Igasuguste muude vidinate tarvis olen külastanud ka Hot Lipsi poodi,mis on huuuge,samuti häbelikumad saavad asjad kätte e-poest?

 • Avatar
  Vasta Regina 28. november 2021 at 16:42

  E-poes olen käinud, füüsilises poes aga mitte.

 • Avatar
  Vasta Laura 28. november 2021 at 16:41

  Nende erootikapoodidega kipub veidi olema jah selline häda, et tahaks sinna minna suurte päikseprillidega, kaabuga ja üldse nii, et keegi ei oleks suuteline mind ära tundma. Ja pigem ongi see kuidagi selline ühiskondlik surve, et see pole küll koht, kus sirge seljaga käia 😀 miks alkoleti taga vana semu kohata on ok, aga erootikapood tabu, jääb üpris müstiliseks, aga nii need ühiskonna normid kuidagi kaldunud on. Õnneks on aga tänapäeval olemas selliseid vahvaid poode, nagu ulakas kaunitargi, kust saad ilma igasuguse eneseületuseta endale vahvaid asju koju lihtsalt tellida! Ja sealjuures on tellitud kraam ka ülimalt ilusti ja diskreetselt pakendatud, et võta pakk või ämma nähes automaadist välja ja väida, et see on uus tupperware sibulalõikur ja on kõik õnnelikud! Seega jumal tänatud netipoodide eest, mul oleks valehäbi pärast väga palju asju avastamata jäänud muidu!

 • Avatar
  Vasta Kristiina 28. november 2021 at 16:40

  Isegi e-poe külastamise peale tahaks silmad püha veega puhtaks pesta. Ehk et üsna nadid lood on jah.. Aga kui päkapikud sellise pakikese tooks, siis ettevaatlikult ühe silmaga piiluks küll ?

 • Avatar
  Vasta KK 28. november 2021 at 16:40

  Füüsilisel kujul erootika poodi ei olegi sattunud ja asja olnud. Kuna tänapäeval saab kõike tellida e poodidest, kus väga suur valik. Sealt olen saanud kõik huvi pakkuva osta ja pole häbenenud ka sõbranna juuresolekug või kui keegi antud sahti kogemata avab. Seda advendi kalendrit olen mõnda aega piilumas käinud, aga osta pole veel raatsinud.

 • Avatar
  Vasta Maria 28. november 2021 at 16:39

  Ei ole jõudnud poodi, ilmselt ei jõua ka lähiajal. Epoed on küll tuttavad 🙂
  Kalender oleks väga põnev!
  🙂

 • Avatar
  Vasta Kats 28. november 2021 at 16:39

  Aegajalt elukaaslasega oleme käinud, kui midagi vaja on. Üksi oleks ilmselt veits piinlik ja telliks pigem e-poest, aga kaaslasega on veidi normim minna. Üldiselt vajaks enamik poode veits remodellingi küll, praegu näevad suht shady-d välja. Ulakas Kaunitar on vist ainus soliidse välimusega pood Tallinnas?

 • Avatar
  Vasta Liis 28. november 2021 at 16:39

  Poes kohapeal pole käinud aga netist olen tellinud küll. Kohapeale minnes ma tunneks ebamugavust. Olen üpris häbelik kõiges selles. See tegelt on isegi juba häiriv aga raske on muuta ennast julgemaks või lihtsalt ei oska muutuda vms.

 • Avatar
  Vasta Liis 28. november 2021 at 16:39

  ? Salaja!
  Ja siis ootan, kutsun ning näitan.. Ainult kaks sellist pesu ostnud, rohkem pole veel proovinud. Kuigi abikaasale eelmised kaks asja meeldisid, miks mitte edasi minna.. 😉

  Loosi see mulle!

 • Avatar
  Vasta Jevgenia P. 28. november 2021 at 16:38

  Erootikapoed on kahjuks täitsa tähelepanuta olnud. Kuid viimasel ajal tunnen, et see olukord on muutumises 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 28. november 2021 at 16:38

  Olen külastanud ja külastan kindlasti veel, aga viimasel ajal olen palju sirvinud e-poode ja nii mõndagi ka sealt tellinud! ?

 • Avatar
  Vasta Kätrin 28. november 2021 at 16:38

  Oii ma olin kas 17 või 18. Sõbrannal oli sünnipäev tulemas ja tahtsime veidike nalja teha ja dildo laadse asjanduse kingiks osta. Kuna meie eelarve oli piiratud siis osutus väljavalituks Kurk. Kurgilt sai pealmise kihi maha tõmmata ja all peitis end odav plastikust dildo. ? Sõbranna meie huumorist kahjuks aru ei saand ja hr Kurk läks kappi peitu. Ei teagi mis temast saanud on. Austraalias elades sai lausa külastatud sex expot. Vötame seda kui megasuur seksipood lisadega. Rohkem pole sattunud ja koju valitud asjad on tulnud ikka postiga. Viimane kord sai e-smaspäeva raames tellitud odavamad üllatuskomplektid mis kahjuks suurt üllatust ei pakkund ?. Ulakas advendikalender oleks peale seda nagu kirss tordil!!

 • Avatar
  Vasta Kristina L 28. november 2021 at 16:37

  Minul enamasti läinud nii, et teen enamus sellised ostud e-poodidest kus aega rahulikult punastamata ringi avastada, kuid minu kõige esimene vibraator sai ostetud poest kus käisin koos oma mehega seda välja valimas ??

 • Avatar
  Vasta Jevgenia 28. november 2021 at 16:37

  Erootikapoed on kahjuks täitsa tähelepanuta olnud. Kuid viimasel ajal tunnen, et see olukord on muutumises 🙂

 • Avatar
  Vasta Mew 28. november 2021 at 16:37

  Online olen brausinud et kohapääl teaks paremini mida küsida! Minu lemmar poodi enam pole, käisin suvel kodulähedasemases aga kehva teenindus oli, rohkem pole läinud sinna. Ostsin kogemata liiga suure dildo! ?

 • Avatar
  Vasta Janeli 28. november 2021 at 16:37

  Olen vaid 2 korda käind ja siis kinke ostmas . Endale on huvitavad asju netist tellitud . Minu meelest ei ole imeliku , just hea kui oled mõnda aega suhtes olnud ja suhet vüritsitada . Et ei tekiks igavust . Suhtes peab alati särtsu olema ?

 • Avatar
  Vasta Geidy Erk 28. november 2021 at 16:37

  Käisime alles suvel mehega koos Ulakas Kaunitaris. Väga mõnus ja hubane koht. Samas Tartus on sattusime sellisesse poodi, mis oli keldri korrusel ja meenutas tõesõna vanaaja erootika poodi 😀

 • Avatar
  Vasta Helina 28. november 2021 at 16:36

  Pole kordagi külastanud ühtegi poodi, ent korra olen pakiautomaati tellinud küll. Selline kingitus kuluks marjaks ära ja mine tea, ehk muudaks julgemakski 😉

 • Avatar
  Vasta Liisa 28. november 2021 at 16:36

  Oleme mõned korrad külastanud, aga rohkem nagu pila kinke ostmas. See kalender tulndub ikka meega huvitav ??

 • Avatar
  Vasta Kati 28. november 2021 at 16:36

  Paar korda käinud. Tavaliselt aliexpressist tellinud vidinaid, kuid nûüd pole ammu miskit uut soetanud. Mingi hetk vanem laps tuustis sahtlites ja tuli küsima, et mis need on . Sai seletatud, et ei ole ilus teiste asjades tuustida …… 😀

 • Avatar
  Vasta Sirle 28. november 2021 at 16:35

  Erootikapoes ammu käinud ei ole. See käimine jäi pigem sinna aega kui kunagi sõbrad-sõbrannad 18 said ja siis oli “täiskasvanute” kingitusi vaja osta ? Hiljem olen mõningaid asju e-poe kaudu tellinud, kuid Ulakast Kaunitarist ei ole veel midagi ostnud.

  Selle kalendri sisu tundub väga huvitav ning selline, mille sisuga saab oma seksuaalsuse maailma natuke rohkem avardada. Oleksin väga õnnelik, kui kordki elus see loosiõnn nüüd minule naerataks.

 • Avatar
  Vasta Merka 28. november 2021 at 16:34

  Koha peal pole käinud, päris sama tunnet erootikapoe külastus kindlasti ei tekita nagu läheks toidupoodi saia ostma, kindlasti on valehäbi minus olemas 😀
  Aga üldiselt kui midagi vaja siis tellin netist või saadan mehe poodi ostma 😀

 • Avatar
  Vasta Keily 28. november 2021 at 16:34

  Uhh .. polegi olnud võimalust 10 aasta suhte jooksul külastada sellist poodi. Kaks last ja muu elu teinud rutiinis oma töö. Aga nägin ulakakaunitari kalendrit juba paar nädalat tagasi ja mõtlesin kohe ,et KUI ainult oleks võimalik see endale soetada siis teeks seda silmapilk.. tooks kindlasti nii palju põnevust jälle suhtesse☺ ?

 • Avatar
  Vasta Riinukas 28. november 2021 at 16:34

  Külastanud ei ole. Tellinud Tuleb ette
  Ah mis seal kkka häbeneda

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 16:34

  Poodi kohale ei ole jõudnud, aga e-poest ikka vahel asju vaatan. Tellisin ükskord aliexpressist ühe suure komplekti erinevaid asju, aga noh seal see kvaliteet pole päris see ? Mehega ikka üritame uusi asju katsetada ja seda kalendrit olen ikka mitu aastat piilunud, aga pole veel mingil põhjusel ostnud. See oleks päris magus võit küll ?

 • Avatar
  Vasta Triin 28. november 2021 at 16:34

  Elus vast 2-3x olen külastanud koos elukaaslasega ja iga kord paneb see ikka veidi punastama ja tunnen end ebameeldivalt, pigem tellin netist kus ei pea müüjaga kokku puutuma ja mõtlema et mida ta kül minust/meist mõelda võib?. Elukaaslane kül mingit piinlikkust sel teemal ei tunne ?. Selline kalender aga kuluks kül igal juhul ära et veidi vürtsi lisada sellesse kiiresse ellu ☺️

 • Avatar
  Vasta Laura 28. november 2021 at 16:33

  Kõige toredam lugu, mis sellega praegu seostus oli see, kui möödusin aastaid tagasi erootikapoest, mis tol ajal jäi igapäevaselt minu kodu ja töö vahelisele teele. Ühel päeval avanes uks ja teenindaja sättis kaupluse silti tänavale. Avastasin, et see on minu kunagine pinginaaber, kellega polnud tolleks hetkeks pea kümme aastat kohtunud ega teadnud üksteise eludest midagi. Seda enam, et tegemist ei olnud nö meie kodulinnaga. Juttu jätkus kauemaks ?

 • Avatar
  Vasta Helena 28. november 2021 at 16:33

  Elus ühe korra olen ühes erootikapoes käinud ja see oli ka selleks, et ühele tuttavale kingitus osta ?

 • Avatar
  Vasta Ann 28. november 2021 at 16:32

  Hahaha, kuna ma saia ei söö ja ma tõepoolest ei suuda meenutada, millal ma viimati pätsi saia ostsin (kindlasti üle 10 aasta tagasi), siis jah, erootika e-poode olen tõesti sagedamini külastanud 😀 Hea meelega osalen ka loosis.

 • Avatar
  Vasta Laura 28. november 2021 at 16:32

  No mina olen päris võhik sel alal. Pole poes käinud ega ühtegi asja omale tellinud . Olekski aeg selle maailmaga tuttavaks saada ?

 • Avatar
  Vasta Katrin 28. november 2021 at 16:32

  Usun, et olen väga seksuaalne inimene ja fantaasiat palju , kuid kuna mees on veidi konservatiivsem ( või noh tglt talle aegajalt meeldib, kui ma voodis käitun nagu l*ts) , siis poed on jäänud käimata. Oleme rääkinud küll, et võiks mõned mänguasjad osta aga jutuks kahjuks jäänud hetkel… kalender oleks alguseks hea küll 😉 Pühaperiood oleks täis rõõmu igasmõttes… wink wink

 • Avatar
  Vasta Anna 28. november 2021 at 16:31

  Meeldib väga käia! Samas alati läheme mõttega, et ostame mingit kraami aga kunagi ei leia midagi või saavad koha peal mõtted otsa 🙁 Sellessuhtes oleks selline kalender väga vinge ❤️

 • Avatar
  Vasta Kätlin 28. november 2021 at 16:31

  Erootikapoes pole sees kunagi käinud aga püsiv e-poe klient olen küll 😀 Selline kingitus oleks ikka super küll.

 • Avatar
  Vasta Mirr 28. november 2021 at 16:29

  Ma olen tellinud nii e-poest kui ka käinud kohapeal, esimene kord oli veidi selline kentsakas tunne minna aga sai sammud seatud. Muidugi nalja oli palju kui üks härra tuli välja tagumisest videoruumist ja silmas mu valikuid mis müüa oli letile pannud ja kaalusin millise siis lõpuks kaasa haaran 😀 Aga oleks tore vaadata mis saab ja üllatust oleks rohkem kui ise valida. (Pole ausalt öeldes isegi piilunud mis seal kalendris on) 😉

 • Avatar
  Vasta Sandra 28. november 2021 at 16:29

  Olen sattunud sellistesse poodidesse, mis meenutavad vene turgu, asjad üksteise otsas. Ma arvan, et need on nii ilusad ja intiimsed asjad, et peaks panustama rohkem selliste poodide väljanägemisse mitte mõtlema, et voh, keldripoena käib küll. Ulakat kaunitari tahaks aga vaga proovida!

 • Avatar
  Vasta Katrin 28. november 2021 at 16:28

  Olen käinud ja olen ka ostnud, just Ulakast Kaunitarist. Ei häbene või tunne end imelikuna. Kohapealt on just põnevam asju vaadata, ka nõu küsida, sest nõu oskavad nad seal hästi anda. ?

 • Avatar
  Vasta Caro 28. november 2021 at 16:28

  Pole kunagi erootikapoes käinud, kuidagi lihtsalt ei ole “sattunud” aga epoes olen käinud küll uudistmaa. Varasemalt ma nende vidinate olemasolust ei hoolinud, kuid nüüd kus kodus väiksed lapsed ja voodielu ei ole enam nii tihe kui varasemalt enne lapsi, siis oleme mõelnud miskit soetada aga kuna epood ka kirju siis kohe ei ole osanud kuskilt otsast alustada ? Advendikalener oleks igati suurepärane teekonna algus ?

 • Avatar
  Vasta Mir 28. november 2021 at 16:27

  Mina käin meeleldi, kuid see julgus tekkis abikaasa kõrval. Peale abielu käisime Eestis ringsõidul, kuna koroona ajal kõik kinni oli, ja astusime mõnest mänguasjapoest (nagu me neid nimetame) ka läbi 🙂

 • Avatar
  Vasta K 28. november 2021 at 16:27

  Pole kunagi käinud erootikapoes, kuid väga tahaks. Lihtsalt pole jõudnud just siis, kui tuju on 😀 Viimasel ajal pidevalt uurin, mis vidinaid on, et proovida lõbutsemist ka abilistega.

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 16:27

  Poes pole kohapeal käinud ise, küll aga netipoest tellitud asju ? ilmselt oleks pisut veider tunne poodi sisse astuda, eiteagi miks ?
  Aga peaks vist mehe käevangu võtma ja minema kunagi, tundub mulle, et hakkab tedagi lelumaailm huvitama pisut

 • Avatar
  Vasta Kätlin 28. november 2021 at 16:27

  Pole kunagi käinud, sest elan linnas, kus puudub selline pood ja kui suuremasse linna satun, siis mul on mees, kes sinna oma jalakest ei tõsta 

 • Avatar
  Vasta K 28. november 2021 at 16:27

  1x elus käinud erootikapoes. Pärnus mu teada ainult 1 selline pood ongi. Ühtegi mänguasja pole omal kunagi olnud. Kalendrit sellist tahaks küll väga, oleks põnev 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadi 28. november 2021 at 16:27

  Kunagi nooremana olen vist korra isegi sisse astunud, aga läbi neti olen üht-teist ostnud küll 😀

 • Avatar
  Vasta Merit 28. november 2021 at 16:26

  No üldse ei ole selle shoppamisega. Ma olen saanud sammu astuda nii kaugele, et pesu tellida aga kuna valik on suuuuur ja hästi ei julge ka, siis oleks kohe tore ju, kui üllatuste näol asjad koju jõuavad.

 • Avatar
  Vasta Kaidi 28. november 2021 at 16:26

  Olen 30 ja pole elusees erootikapoodides käinud ja ka e-poest pole midagi tellinud. MITTE ÜHTEGI vidinat mul pole. Sõpradelt ikka kuulen et neil mingid asjad on aga mul siis mingi teistmoodi “häbi”, et mul pole midagi. ? Ei oska nagu midagi tellida ka sest no kuidas üks vidin saab “hea” olla. Aga kui selline kalender oleks , võibolla läheks ka siis vidinate usku ära. ?

 • Avatar
  Vasta Mari 28. november 2021 at 16:26

  Pole kordagi sattunud sinna poodi ? meeleldi prooviks ära ??

 • Avatar
  Vasta Sille 28. november 2021 at 16:25

  Korra olen käinud, koos emaga 😀 .. tellin pigem e-poest asju.

 • Avatar
  Vasta Reelika 28. november 2021 at 16:25

  Netipoodides olen küll ringi vaadanud, aga kohapeal pole külastanud. A tänapäeval see minu arust küll sama normaalne nagu kõik muud igapäevased toimetused. Pigem selline mõttetu valehäbi inimestel.

 • Avatar
  Vasta Anita 28. november 2021 at 16:25

  Sõbranna kunagi töötas erootikapoes niiet sai ikka käidud, praegu pole käinud aga häbi ka pole kuidagi ?

 • Avatar
  Vasta Kelly 28. november 2021 at 16:25

  Pühavett ilmselt ei rüüpa aga eriti poodi kohapeale ka ei kutsu. Ainuke kogemus seoses eurootikapoega on kui 15 aastaselt sõbrannale sünnipäeva kinki käisime poisssõbraga ostmas ja olgu öeldud et siiani tahaks maa alla vajuda kui tollele korrale mõtlen?? Õneks nüüd hea mugav epoest vajalikud vidinad koju tellida.

 • Avatar
  Vasta E 28. november 2021 at 16:24

  Naisena, kes kuni 20nda eluaastani häbenes poes isegi sidemeid osta, olen ma veel hullem pissu minema poodi. Aitäh jumal e-poodide ja pakiautomaatide eest. Kunagi tahaks tegelikult huvist poodi kohapeale uurima minna, aga siis mingi sõbrannaga või ma ei tea ka, anxiety tuleb juba seda kirjutades. Kui aga 24 erinevat vahvat asja mulle jõuluaega tuleks, oleks veel toredam 🙂

 • Avatar
  Vasta K. 28. november 2021 at 16:24

  Ei ole kunagi käinud, aga samas ei arva, et see midagi nii jube veidrat oleks, et ei võiks seda teha, kui on soovi.

 • Avatar
  Vasta Ets 28. november 2021 at 16:23

  Olen ainult e-poest tellinud 3 asja, tulid diskreetselt pakiautomaati mustas kastis ja timm, ei julgeks vist astuda reaalsesse poodi kuskil kesklinnas, kõik silmad oleks minu peal, isegi kui akna tagant vaatama jään, siis juba kahtlane tunne?vb sellepärast, et olen veel noor ja vanemad inimesed vaatavad, et isssandjumal küllll? mees oleks selles osas vist pohhuist? tahan väga proovida ja 2-aastase lapsega vajab veel voodielu uplifti peale pikka perioodi kuival olemist? eriti jõuluperioodiks!

 • Avatar
  Vasta Marianne 28. november 2021 at 16:21

  Erootikapoodi pole isiklikult kunagi sattunud, kuid e-poest paar tellimust voodielu põnevamaks muutmise pärast olen teinud küll. Kuid need tellimused on sellised süütud libestid, geelid, kondoomid. Midagi põnevamat prooviks hea meelega ja see kalender oleks vast selleks ideaalne 😉

 • Avatar
  Vasta Anette 28. november 2021 at 16:21

  Pole küll päris igapäevane poes saia ostmine võrdlus aga võib ikka käia. Suht huvitav?

 • Avatar
  Vasta Kristel 28. november 2021 at 16:21

  Olen käinud ainult 1korra ja ostsime ainult peeniserõngaid. Väga akward oli 🙂
  E-poest kuskilt tellisin kõige odavama komplekti, et veits vürtsi lisada, aga reaalselt kasutada saime ainult ühte asja, kuna siin pidas paika, et odav=saast. Me oleme rääkinud küll, et tahaks katsetada igasugu asju, aga need on ikka päris kirved ja ei raatsi kui pole kindel, kas nad ka oma raha väärt on, korra juba sain üle.

 • Avatar
  Vasta Piret 28. november 2021 at 16:21

  Olen vist korra sees käinud, aga midagi erilist ei olnud. Pärnus kahjuks on ka ainult üks pood. Tahaks kunagi väga minna ulakasse kaunitari kuna tundub juba, et seal töötavad inimesed, kes teavad, mida nad teevad ja tahavad, et inimesed julgeks rääkida rohkem naudingutest.
  Ühesõnaga soovin väga uut kogemust.

 • Avatar
  Vasta Maarja 28. november 2021 at 16:21

  Erootikapoodide külastuse osas olen veel täiesti “virgin”, aga see advendikalender oleks päris kelmikas algus!

 • Avatar
  Vasta Riina 28. november 2021 at 16:20

  Pole külastanud, kuid nüüdseks olen sealt juba korda tellinud, pidin hakkama just teist ostu tegema 😀 tegelikult ju ei peaks häbenema sellist asja 🙂

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 16:19

  Kuskil keldripoes oleks ilmselt endiselt ebamugav käia, aga Ulakas Kaunitar tundub kohana, kus võiks ennast vabalt tunda.

 • Avatar
  Vasta S. 28. november 2021 at 16:19

  Ausaltöeldes pole erootikapoes kunagi käinud, aga tahaks küll. Eks ma noor ka alles ja pole jõudnud nagu ? aga tegelt, kohas kus ma elan, on ainult üks sekspood ja see on nii creepys kohas, et ega ma ei julgegi minna. Samas arvan, et mingit piinlikkust küll tundma ei pea.. eluosa ju.
  E-poodides olen küll mölland ja shoppand. Väga ägedaid asju on olemas, aga tihtilugu rahakott ei kannata, niiet see advendikalender oleks üliiilahe.

 • Avatar
  Vasta M 28. november 2021 at 16:18

  Mina pole kunagi erootikapoes käinud, kuid pakiautomaati tellinud ikka üht-teist olen. Samas nüüd vajaks öökapi sahtli sisu täiendust ja see kalender kuluks vägagi marjaks ära.

  • Avatar
   Vasta Keiu 28. november 2021 at 16:25

   Poes kohapeal ei olegi käinud aga netipoode olen ikka tsekanud 😀
   Seda kalendrit tahaks küll väga 🙂

  • Avatar
   Vasta Kätlin 28. november 2021 at 16:25

   Pole kunagi käinud, sest elan linnas, kus puudub selline pood ja kui suuremasse linna satun, siis mul on mees, kes sinna oma jalakest ei tõsta ??

  • Avatar
   Vasta V. 28. november 2021 at 16:34

   Oi, mul ikka igasugust staffi, magamistoas, mis seksi natuke vürtsikamaks teeb.
   Kas siis endale või paarina koos..
   Seega, satun ikka tihti, kas poodi või vähemalt e-poodi 😀
   Nüüd need olemasolevad asjad hakkavad nö oma aega ära elama ja selle kalendri näol oleks kindlasti särtsu jälle pikemaks ajaks juures.
   Ma oleks väga õnnelik, kui see loosiõnn mulle ometi naerataks 😀

  • Avatar