Uncategorized

Brixu kle, viitsid mu rahakotist välja ronida korraks v?

11. august 2023

Ma tänan armast inimest, kes mulle täna uued BSH storyd saatis. BSHl on nimelt mulle kuidagi jube palju küsimusi, aga minult ta neid otse ei küsi, ainult soiub selle 10K üle, mis me teenisime “ta peale sittumise ja tema saladuste välja rääkimisega”. Ma isiklikult selliseid sita- ja kusemänge pole iial harrastanud, ma lihtsalt kasutan oma platvormi aktuaalsetest teemadest rääkimiseks.

Blogi on siin peetud juba 18 (!!!) aastat, nii et ma ei hakkaks nüüd seda päris ütlema, et ma kogu enda blogi temast rääkimisele üles ehitanud oleks. Lihtsalt kui inimene ise meedias ja avalikult mingit juttu ajab, siis mul on vaba maa selle kohta enda arvamust avaldada. Samamoodi on teistel õigus minu kohta arvamust avaldada. Ei saa tema, ega saa mina eeldada, et meist ainult positiivseid arvamusi omama peaks.

Ometi tundub mulle, et Brigitte üritab praegu selgeks teha, et ma kirjutan temast selle pärast, et ma selle pealt uumbes iga kord kümme tonni kokku kraabiks või miskit. Pean kahetsusega netima, et kui lood sellised oleks, siis ma elaks vist juba enda unelmate majas ja jõhverdaks kahe käega kaaviari. Tegelikkuses kirjutan ma lihtsalt selle pärast, et see on mulle endale huvitav teema ja ma…tahan. Samamoodi nagu ma kunagi tahtsin kirjutada rasedusest ja sünnitustest ja abielust ja lahutusest ja naabritest ja jumal teab kellest veel. Ei ole see BSH siin nii eriline midagi.

Kõige lihtsam viis mingisugustki kriitikat vältida on elada oma elu kuskil urus ja olla hall hiir. Seda BSH ju ometigi ei ole. Ja ma saan aru, et kõik kes teda ei armasta, neil puudub hea maitse, sest ta on kõige kõvem vend Eestis, aga no ju siis ma olen kehva maitsega, mis ma sinna teha saan.

Ja see tänane nutulaul, et tema oma särkide müügiga kogus heategevuse jaoks 600€ ja mina sain gossiga 10K, siis noh, mul väike soovitus. Kas tal mitte ei olnud/tule täna(?) mingi suur koolitus/vestlusõhtu. Palju nende piletite tulu on? Jumala eest, anneta see kiusamise vastasesse MTÜsse? Mis sind tagasi hoiab?

Ja teine variant on see ka, et proovi mitte oma sõbrannasid tagaselga mitte n**griks kutsuda, siis mul poleks ka suurt midagi öelda olnud või nii….Aga no seda on ilmselt vist juba palju palutud 🥲. Ja kui see on see suur saladus, mis ma ta kohta välja rääkisin, siis no ma ei tea, sorri 😁.

Ma saan aru, et BSH üritab siin näidata, et tema kui suur heategija korjas raha heategevuseks. Okei, ma olen ka elus heategevuseks raha korjanud, mis siis nüüd saab? Peangi elu aeg ainult heategevust tegema ja supiköögi püsti panema? Ma ausalt öeldes pigem ei viitsi seda teha, sorri.

Jama ütlen ausalt, BSH, ma EI kirjuta sinust selle pärast, et suuri kopikaid kokku ajada, see on lihtsalt tore boonus selle eest, et saan oma hämmingut enda lugejatega jagada. Ma olen päris tihti hämmingus igasuguste asjade üle, sa lihtsalt juhtud üks nendest olema. Nii et ole hea, proovi oma nina korraks minu rahakotist välja võtta ja mine pese kuskil kodutute jalgu. või jookse paar kiltsa, tõmbab võib-olla pea selgemaks.

Byee❤️

Loe ka neid postitusi!

13 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Tume 12. august 2023 at 02:20

  Nii hea ja hästi öeldud. Aga kahjuks su facebooki kommenteerijad vibe tsekki ei läbi. Õnneks siinsed kommentaarid läbivad 👌.

 • Avatar
  Vasta R 11. august 2023 at 14:37

  See rööprähklejad on nii valus kuulamine I can’t 😫 “ma olen rikas rassist iciciciciciccccc” faking hellll

 • Avatar
  Vasta Vaike 11. august 2023 at 13:10

  Mul küll instagrami ei ole, aga kas tal mitte äsja probleemi polnud sellega, et teised inimesed on vaesed? Või ongi tal nüüd mure, et see kümme tuhat, mis sa väidetavalt taskusse paned, ei kata su laste vajadusi ära? 😀

  • Avatar
   Vasta murumutt 15. august 2023 at 16:18

   No “Manjana blogib” blogis on temagi rahaasjad välja uuritud…

 • Avatar
  Vasta Kurb 11. august 2023 at 13:01

  Ma olen ikkagi ülikoolis käinud ja hetkel niii heas kohas oma elus. Vaesed mehed pole minu teema ja ma joon ikkagi shampanjat. Raamatus räägin sellest lähemalt. Saate aru, ma olen 3 päeva kaine olnud ja olen nii blessed.

 • Avatar
  Vasta R. 11. august 2023 at 12:07

  Kas see oli close friends storydes ja tavainimestele mitte nähtav?

  Kas sa seda rööprähklejatega podcasti vaatasid? Appi, kui hüsteeriline Brigitte seal oli. Täitsa hirm tuleb peaale, et ajabki end kuskil kiilakaks ja lõpetab hullaris… õudne vaadata

  • Mallu
   Vasta Mallu 11. august 2023 at 12:09

   Ei need olid avalikud storyd, aga ta need nüüd maha võetud miskipärast 😀 rööprähklejaid vaatasin natsa täna ja … aPPPI 😀

   • Avatar
    Vasta Piret 11. august 2023 at 21:26

    Midagi pole maha võetud, täitsa üleval on.

 • Avatar
  Vasta K2 11. august 2023 at 12:00

  Word, Mallukas!!
  Ta ikka niiiii püüab praegu näidata, et ta on omadeg õiges kohas – tegelikult madalam kui muru ja seda on igast tema storyst kaugele välja paistmas. Mitte midagi pole muutunud, üritab ennast ikka upitada ülespoole sellega, et teisi maha teeb “Mina teen head, teised s*ituvad mu peale, mina teenin nii vähe, teised teenivad nii palju ja süüdi on ühiskond. Oeh ma loodan, et vähemalt 10 normaalset inimest on veel jäänud, kes minu koolitustel hakkaksid käima.” Ehk siis kui ta uued koolitused edukad ei ole, siis kindlasti pole asi selles, et keegi ei leia, et BSHlt oleks midagi tarka õppida vms – probleem on selles, et kõik teised inimesed on lollid ja ühiskond elab valesti ja kõik muu selline.
  Nii hea, et selle postituse kirjutasid, sain ka lõpuks natuke auru välja lasta 😀

 • Avatar
  Vasta isiiL 11. august 2023 at 11:55

  Need ta storyd vist pidid päris hilja või vara olema, sest juba pole neist enam haisugi ta kontol 😀 See oli ilmselt siis, kui ta öösel TÄIESTI KAINENA maailma asjade üle järele mõtles.

  • Mallu
   Vasta Mallu 11. august 2023 at 12:10

   tead ma ütlen, et ta tundus storydes 100% kaine, nii et ei olnd ööösel mumst 😀

   • Avatar
    Vasta isiiL 11. august 2023 at 12:40

    she just cannot not beef

 • Avatar
  Vasta K 11. august 2023 at 11:39

  Word👌