ripsmed

Mõni aeg tagasi käisin ma Nõmme Ilutoas ja lasin endale teha sellise asja, nagu lash lift. Põhimõtteliselt on see lihtsalt oma ripsmete keemiline koolutamine. Kuna mul enda ripsmed on täitsa okeid ja pikendusi enam panna ei kannata, siis on lash lift heaks lahenduseks. Minu ripsmed tunduvad küll 2x pikemad kui muidu.

Kui koolutamine tehtud sai, uuriti minu käest, et millist ripsmekat ma kasutan. Mul oli just endal tegelikult ripsmekas üsna ära kuivanud, seega olin ma hea meelega nõus proovima ökokosmeetikasarja Avril tooteid, sealhulgas ka ripsmetušši. Nimelt on Nõmme Ilutoa omanik Avrili kaupade Eestisse sissetooja.

avril2w

avril2

avril1

Tänane meik koosnebki siis järgnevatest toodetest:

Ripsmed – Avril
Põsed – Avril
Huuled – Tilk
Puuder – Lily Lolo

Nad on muuseas kõik üsna looduslikud ja ökod värgid, aga täna ma räägingi siis natukene rohkem just Avrili toodetest, sest Kadri  sõnul leidis ta selle firma vaid tänu enda õrnale näonahale, tänu millele pidi ta katsetama võimalikult puhtaid tooteid. Paraku märkas ka tema, et öko=tihtipeale väga kallis. Kui ta leidis aga Avrili, oli ta üllatus suur, sest tooted olid ökosertifikaadiga JA taskukohase hinnaga. Ma ütleks teile, et minge vaadake ise kodukalt, aga ausalt on neil jube niru kodukas, aga kes otsib, see leiab. Ma ka alguses ei saanud aru, aga vajuta tootele ja keri kuskile kaugele alla, siis seal on hinnad ja saab ostukorvi lisada.

www

Deodorant on selline asi, mis minu meelest kohe kindlasti võiks olla öko, sest kõik need FA’d ja asjad on nii keemiat täis. Iga päev endale lillelõhna kaenla alla rullida on tore küll, aga see üsna lõhnatu deodorant teeb oma töö väga kenasti ära + ei mürgita sind! Maksab vaid 4 € ja saab seda SIIT!

A

Mul on endal veel üks Lily Lolo põsepuna, aga see on täitsa fuksiaroosa, mistõttu ma seda eriti ei kasuta. See on aga mõnusalt… virsikune ja hele roosa, annab kena ja tagasihoidliku puna palgele. Maksab 8€ ja saab SIIT!

avrilikas

Hambapasta katsetamise suhtes olin ma alguses üsna skeptiline, sest ma olen enne paari ökopastat proovinud ja juba kehva maitsega olid. See aga maitseb nagu jumala tavaline hambapasta, mõnusalt mündiselt. Maksab sarnaselt deodorandile jälle 4€ ja saab SIIT.

avrilll

Mitsellaarvesi on juba pikka aega popp värk. Enne kasutasin ma Loreali oma, mille samasuur totsik maksab umbes… 7 eur? 8? Ma ei tea, kes teab, võib öelda, aga midagi sinnakanti ta oli. Avrili mitsellaarvesi maksab ka 8€, aga täistopitud keemia asemel teeb see oma koostisega näonahale palju head. Koostisosade hulgas on ka mustika ja rukkilille vett, kas ei kõla mitte hästi? Saab SIIT.

avril222

Ja lõpetuseks siis jõuame selleni, millest ma üldse siia rääkima tulin – Avrili ripsmetušš. See maksab 9 € (siin) ja on ka minu komplekti kalleim toode, kuid vaadates suvalise kosmeetikapoe riiuleid, on see täitsa tavaline ripsmeka hind, kuid meenutan veelkord, et igasugused Lorealid ja Maybellinid ei ole ökod ja suure tõenäosusega pika kasutamisega teevad hoopis kahju kui kasu. See ripsmekas aga lubab ripsmeid kaitsta ja toita. Tema koostises on erinevaid vitamiine, õlisid ja rasvhappeid, mis siis ripsmeid toidavad, samal ajal kui sina vasika kombel silmi plaksutada saad. Hea kombo, eks!

Üks lugeja saab endale täpselt selle sama ripsmeka ja selleks ei ole vaja teha muud, kui kirjutada kommentaariks, et kas sind huvitab, kui ökoshmöko on sinu kosmeetika ja igapäevatarbed? 

Ps! Reklaamin seda firmat jumala tasuta ja omast tahtest, kuigi tooted sain nn kingituseks. Mulle on puhtad asjad väga hingelähedased ja kui need veel normaalse hinnaga saab, siis minu meelest oleks lausa patt jagamata jätta!

Jaga: