Mari-Leen on ikka rasket tööd üksinda teinud ja blogiauhindade teine voor on nüüd avatud – saab hääletada oma lemmikute poolt! Kuna ma tahan ka ikka oma lemmikuid auhinda saamas näha, siis asun ka mina kohe hääletama, võin siis juba samahästi ka teine rääkida, kelle poolt ma hääletan ja miks. Kõikides kategooriates häält anda ei saa, sest ma lihtsalt neid ei tea ega loe.

Arvamusblogid: Siin kategoorias kaalusin ma Ebapärlikarbi(LINK) ja Manjana (LINK) vahel, raske südamega valisin lõpuks siiski Manjana. Kuigi mulle meeldivad mõlemad blogid, kipub Triin teinekord ka suva mula ja pula postitama, kui Manjana postititused on alati eranditult mõtteid täis, arutavad ja mõnusad. Siis ma sain aru, et hääletada saab kasvõi iga päev, seega homme hääletan ma hoopis Triinu poolt, et saaks mõlemad lemmikud ikka ära märkida.

DIY blogid: Siin sai minu hääle ammune lemmik Laura (LINK). Ta meisterdused on nii toredad ja mulle meeldib, kuidas ta viitsib selliseid nunnusid kodukujunduselemente teha, muuta ja meisterdada. Super mõnus ja armas blogi, kust leiad ideid iga peo, tähtpäeva ja ürituse tähistamiseks.

Elu välismaal: Ma siit jällegi paljusid ei loe, aga ei suuda kahe vahel valida, seega kasutan sama nippi, et hääletan kahe poolt erinevatel päevadel. Esiteks muidugi Anu poolt (LINK), sest ta käis mul külas, oli igati mõnus ja lisaks tõi viinamarju ja kooki. Hääl ostetud. Teine on minu kõige uuem avastus – Kodu Otsides (LINK). Ma lugesin ta blogi vist ükspäev TERVE päeva, sest see oli nii põnev! Eriti enne rasedust läbielatud kaks haigust ja ta sünnituslugu ja…Vaene-vaene naine, ma oleks selliste katsumuste peale ammu surnud. Aga kirjutab jube hästi! Nüüd ma näen, et Eveliis (LINK) on ka siia kategooriasse pandud. Tema saab siis hääle kolmandal päeval :D

Elulised blogid: Oeh, kõige pikem kategooria, kus muuseas peidan ennast ka armuline mina isiklikult. Kuna enda poolt oleks hirmus imelik hääletada, siis seda ma muidugi ei tee (teie jällegist võite ja ma olen iga hääle eest tänulik!). Õnneks on list nii pikk, et seal pesitsevadki enamik mu lemmikuid, valikute puuduse üle kurta ei saa.

Ma praegu vaatasin seda listi selle pilguga, et kelle uus postitus mind seda kohe avama paneb – Aili (LINK), Katre, kuigi ta viimasel ajal ei blogi nii tihti (LINK), Kai blogi (LINK), Kristallkuul (LINK), Kuussidrunit (LINK), Triinu blogi (LINK). Kõige lemmikum? Ehk siis ma valiksin siit… Aili ma arvan, sest ma leian tema blogist alati midagi põnevat – lapsejuttu ja aiajuttu ja loomajuttu ja videosid jne. Hea kombo!

Fotoblogid: Valisin Efka blogi, sest tema pildid on imeilusad! (LINK).

Haridusblogid: Olen siit ainult ühte lugenud, seega saab mu hääle Gerttu.com (LINK).

Ilublogid: Siin on mul jällegi ammune lemmik olemas – Kätlin (LINK). Ta meigid, eriti silmameigid, on niiiiii ilusad!

Toidublogid: Ma küll taimetoitlane ei ole, aga peale seda, kui Sandra Vungiga Nipiraamatusse loo tegin, olen ta blogi jälginud ja korduvalt ta retsepte järele teinud. Mõnus blogi ja head söögid! Seega minu lemmikblogi on just temal (LINK).

Pere- ja beebiblogid: Minu lemmikud on Kätu (LINK) ja Henry (LINK).

Remondi- ja sisustusblogid: No kes muu siin olla saaks, kui mitte Miramii (LINK). Ma seda pean mainima, et päris minu stiili tema kodu ja asjad ei ole, aga sellised “ajakirjakodusid” on ka hea vaadata. Ainult jubeee-eee-eeee kallid on kõik asjad, mis ta seal näitab. Või olen mina ilgem rott… :D

Taludeblogid: Minu lemmik on muidugi Kristhel (LINK), kes peale imeliseks fotograafiks olemise on nii osav nopenäpp ja koduehitaja. Muuseas, tal oli kana nimega Mallukas, aga kull viis ta ära :(

Videoblogid: Lemmikuks on Trendiruum (LINK). Tihti ei loe, aga kui satun, siis vaatan ikka neid videosid. Sõbralik, armas ja tore inimene tundub olevat!

Aasta üllataja: Henry oma kaksikutega?

Aasta saurusblogija: Ehk Daki (LINK)?

Lemmikblogi: kõik need, mida siin täna mainisin!

Muidugi on palju blogisid, kes osaleda ei soovi. Mina ei tea tõesti miks, sest blogijad võiksid ju ikka kokku hoida ja tunda rõõmu, et keegi tahab ja viitsib selliseid ühiseid üritusi korraldada, kus mõned saavad ka tunnustatud. Kuigi ma seda sel aastal ei korralda, siis ma nägin seda nii eelmine aasta, kui ka see aasta on neid, kes nt alguses panid kirja ja siis ikkagi mõtlevad ümber, sest “ei soovi osa võtta”. No ma ei tea, kui seee ei ole vastik ja ebameeldiv üleolevus, et ei KÕLBA kuidagi olla üks surest toredast blogijatekommuunist, siis mis veel on? :)

Samas see aasta osaleb rohkem, kui eelmisel aastal, seega tahaks loota, et aasta-aastalt on ikka rohkem toredaid osavõitjaid, sest just niimoodi saab see ürtus edasi areneda ja muutuda suuremaks, võimsamaks ja lahedamaks!

Ühesõnaga, tahaksin ka teise blogijate lemmikutest lugeda ja kes blogi ei pea, võivad oma lemmikud kirja panna kommentaaridesse! Hääli saab anda SIIN LINGIL!

PH-615009999.jpg&ExactW=400&ExactH=260

Jaga: