KINGILOOS LAPSED LASTEASJAD

kingiloos: imeilus beebivoodi YappyStar

18. oktoober 2016

Ma loodan, et te mõistate, et lähiajal on põhifookuses beebid, beebiasjad, beebipildid ja kõik asjad, mis on seotud beebidega. Mis teha, kui mu blogi on fokuseeritud alati sellele, mis on mu elus parasjagu aktuaalne ja no mis saaks olla veel suurem ja erilisem sündmus, kui lapse sünd. Mõistan ka neid, kellele titeteemad huvi ei paku, neile soovitan siis mõne aja pärast jälle blogisse tagasi kiigata ja üle kaeda, et ehk olen ma juba midagi põnevamat kah tegema hakanud, kellele aga lasteteemad samuti aktuaalsed on, siis olete blogisse iga päev teretulnud, sest lisaks titejuttudele võite siit pea iga päev leida mõne uue ja huvitava kingiloosi, millest valdav enamus on mõeldud just beebiemmedele!

Kuna perelisa saabumisega sajab meie majja kingitusi uksest ja aknast, siis on mul ainult hea meel, kui saan ka teid vajalike asjadega rõõmustada. Seega kui mulle kirjutas Läti ettevõte YappyKids ja pakkus mulle kingituseks nende beebivoodit, otsustasin ma, et meie beebivoodi on ju tegelikult täitsa korralik ja mis mõtet oleks seda välja vahetada. Küll aga tuli mulle pähe, et ehk on mu lugejate seas keegi, kellel tita tulekul ja üks kvaliteetne voodi veel beebinurgast puudu. Seega ei hakka ma kõike endale kahmama, vaid tahan rõõmustada hoopis mõnda toredat blogilugejat.

YappyKids toodab minu silmale väga stiilipuhtaid mööbliesemeid ja voodipesusid/madratseid lastele. Näiteks nende kummut (LINK) jäi mulle juba Beebikeskuses silma, aga kuna mul oli juba kummut olemas, siis ei hakanud ma seda toona soetama. Mõnusalt suur ja mahukas, lisaks saab hiljem selle mähkimisosa maha võtta ja lihtsalt kummutina edasi kasutada. Ka kõik nende beebivoodid (LINK) on sama mõnusad!

YappyQu_and_Owl_dresser

Kummutit ma täna välja ei loosi, küll aga loosin ma välja säärase beebivoodi nimega YappyStar, väärtusega 115€ (LINK). Kuna see voodi on palju funktsionaalsem, kui näiteks see, mis mul kodus on, saab seda kasutada lausa 2-3 aastat! Nimelt saab põhja tõsta kolme erinevasse kõrgusesse. Beebiga siis kõrgemale ja suurema lapsega madalamale. Ära saab võtta kolm pulka, et mudilane hiljem ise voodist välja saaks ja üldse saab ühe ääre täitsa maha võtta, et hiljem seda suurema lapse voodina kasutada, või vastupidi, panna niimoodi enda voodi kõrvale. Kuna madrats seal sees on lausa 120cm, tundub mulle, et kasutusiga võib olla päris pikk! Vahet ei ole siis, kas su enda voodi kõrval või eraldi lastetoas.

voodi

Voodi kõik detailid ja ääred on ümardatud, et laps ennast kuskile ära lüüa saaks ja viimistluses kasutatakse vaid vesialusel värve ja lakke, sest me kõik teame, kui maitsev võib lapsele ühel hetkel tema voodiäär tunduda. Materjaliks on voodil puidumassiiv, mis on spetsiaalselt töödeldud oksavaba mänd. See ei emiteeri vaiku ja on sõbralik nii Teie mudilase kui ka ümbritseva keskkonna vastu.

Mulle meeldib väga, et voodi on siinsamas baltimaades valmistatud, kodulähedane ja oma. Ja sellised koostööpartnerid on mu blogisse alati teretulnud, kellel ilus ja kvaliteetne toodang. Kohe lust soovitada, näidata ja no kõige rohkem – ära kinkida! Seega, kui soovid voodi loosimises osaleda, on mul sulle paar palvet:

 • Mine YappyKids kodulehele www.yappy.ee ja anna teada, milline toode sealt pakuks sulle kõige rohkem huvi. Sest kuigi seekord läheb loosi see lahe voodi, läheb ka koostöö edasi ja firmal oleks huvi teada, mis eestlastele meeldib ja mida nad järgmine kord kingiloosist leida võiksid. Jäta toote link mulle kommentaaridesse.
 • Lisaks võiksite hakata YappyKids Eesti Facebooki sõbraks, sest ka nende Facebooki lehel on palju põnevat infot nende toodete kohta – loosid, sooduspakkumised ja uued tooted. Seega kliki LIKE ja asi ants!

Voodi loosin välja kahe nädala pärast, 1. novembril. Võtjale toimetab YappyKids voodikese otse tasuta koju kätte! Head loosiõnne kõigile, ma loodan, et see voodi aitab ühel teist teha endale koju sama mõnna ja hubase beebinurga, kui meie Lendekesel on!

DSC_8496

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

384 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply MLiis 1. november 2016 at 18:47

  Kes selle ilusa voodi õnnelik võitja siis on? :)

 • Reply gerda 1. november 2016 at 15:22

  Väga väga suureks abiks mu sõbrannale, kellel sünnib varsti 4 ilmakodanik, väga kuluks ära. ☺☺☺

 • Reply Awe 31. oktoober 2016 at 20:52

  Soovin loosis osaleda. Voodi läheks minu novembri lõpus sündivale beebile, kellel veel oma pesa ei ole.
  YappyKidsil on üliilusad tooted ning lisaks ilusatele vooditele on http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html ka väga kaunis.

 • Reply Kadi 31. oktoober 2016 at 19:37

  Soovin väga loosis osaleda, voodi läheks minu kevadel sündivale beebile. :)
  Kodulehelt valiksin ka kummuti:
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html

 • Reply Kätlin 31. oktoober 2016 at 17:47

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/
  Tegelikult vahet pole mida nad järgmisena välja loosivad, kõik nende müüdav mööbel on üliilus!
  Seda voodit olen varemgi vaadanud meie alles sündivale tirtsule. Võtan loosist osa (y)

 • Reply Grete 27. oktoober 2016 at 17:12

  Tõesti pakub YappyKids lihtsaid ja praktilisi asju, mis on ka megailusad. Mulle nii meeldivad need heledad ja mahedad toonid. Minu lemmikuks osutusid kummutid.
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/

  Üks selline kuluks endalegi marjaks ära. Ma ei osanud ainult valida, kas minu koju sobiks paremini valge või helepruun (natural) kummut.

  Aga see kena beebivoodi oleks küll ideaalne minu tulevasele beebile. :)

 • Reply D 27. oktoober 2016 at 13:08

  Osalen ka loosis.
  Seal päris vahvad asjad ja minu meelest need voodikastid on väga praktilise lahendusega. Küll on hea, et keegi minusugusele võhikule kõik asjad ja lehed välja otsib. Endal jääb üle ainult ilusad asjad välja valida :)

 • Reply MLiis 26. oktoober 2016 at 12:59

  Üli ilus voodi. Ja veel valge sobiks meie magamistuppa nagu rusikas silmaauku.Oleme oma esiklapse ootel. Ja üli põnevil eelmine reede julgesime ka teistele viimaks rääkida kõik olid õnnelikud ja mu ema oli veel kõige õnnelikum kuna saab viimaks oma esimese lapselapse ja hakkas suurest õnnest nutma :) Seda oli üli armas näha, et keegi on sama õnnelik nagu ka meie elukaaslasega (tulevase abikaasaga)! Loodan, et meie tulevane pisike saab selles voodis magada :)

 • Reply A 26. oktoober 2016 at 11:22

  Voodikast tundub väga mugav. Pole märganud teistel firmadel sellist huvitavat katte lahendust. Ja mulle meeldib, et ta sobib kõigi nende pakutavate voodite alla.

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/yappysmart-kast-white.html

  Beebihäll meeldib ka väga. Tegelikult tunduvad nende tooted kõik kenad. Lihtsuse võlu :) Tavaliselt netis kolades on just vastupidi, et mõni üksik asi meeldib.

 • Reply M 26. oktoober 2016 at 10:38

  Mul küll aega veel on selle pärast muretseda, kuid kuna kulutused algavad korteri muretsemisega, siis see loos on taaskord jälle miskit, mida vaja.
  Yappy kodulehelt jäid silma kohe padi ja tekk, mis kuluks alati ära (ise uurisin näiteks just seda varianti: http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/voodipesu/baby-tekk-ja-padi/yappy-aloevera-tekk-ja-padi.html) aga ka voodipesust pole kunagi küllalt! Ja eks nende vooditega ole ka nii, et soovijaid ole alati – nii väiksematele kui suurematele.

 • Reply Sirle S 25. oktoober 2016 at 20:05

  Lemmik on ikka http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappystar-beebivoodi.html
  Peagi sündivale beebitüdrukule oleks see imeilus kingitus

 • Reply Renate 25. oktoober 2016 at 17:10

  Minu õde kes saab ka veebruaris lapsevanemaks oleks kindlasti vaja seda voodit pisi poisile ? ja muidugi sinna juurde sobiks hästi tekk ja padi ?
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/voodipesu/baby-tekk-ja-padi/yappy-aloevera-tekk-ja-padi.html

 • Reply Galina 25. oktoober 2016 at 15:55

  Vau kui ilus, see väga sobiks mu printsessile http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-natural.html

 • Reply J 25. oktoober 2016 at 14:24

  Meie jaanuaribeebile kuluks selline voodi hädasti ära. Ja, kui juba voodi on siis on sinna ka ju madratsit vaja ?
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/madratsid/yappycoco-120*60-madrats.html

 • Reply Karin 25. oktoober 2016 at 13:38

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-natural.html
  Selline kummut oleks kunagi kindlasti minu valik sellelt kodulehelt.

  Beebivoodit soovin väga väga võita! Veebruaris sünnib meile teine preili ja oleks tore küll, kui nii uhke voodi ootaks teda haiglast jõudes :)

 • Reply Kaidi 25. oktoober 2016 at 11:26

  Sooviks kohe hirmsasti seda beebi voodit oma esimezele lapselapsele kes jàrgmine aasta ilma valgust näed jään loosi õnne ootama ja lootma

 • Reply VM 25. oktoober 2016 at 10:49

  Mina soovikski seda sama voodit kõige rohkem :)
  See läheks meie veebruaris saabuvale esi-pisipojale.

 • Reply Margots 24. oktoober 2016 at 20:47

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/noortevoodid/yappygrow-noortevoodi-white.html

  Beebivoodi sobiks imehästi kingituseks minu kallile sugulasele :)

 • Reply HK 24. oktoober 2016 at 13:50

  Mu pisikesel oleks heameel sellises voodis tududa :)

 • Reply Kerli Budrikas 24. oktoober 2016 at 13:48

  Sellise imeilusa voodi vastu poleks meie tulevasel beebil ilmselt midagi http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappystar-beebivoodi.html

 • Reply Tessa 24. oktoober 2016 at 13:19

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html
  Tundub, et see oleks väga mugav kummut. :)
  Meil on aprillis tulemas esimene beebi kellele hetkel pole midagi suurt veel ostetud. Voodi oleks väga tore algus ja veel ilus valge voodi, see oli meil kohe plaanis.

 • Reply janely 24. oktoober 2016 at 12:37

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html. see kummut :)

 • Reply Kissu 24. oktoober 2016 at 12:20

  Meie ootame pikisilmi iga päev oma beebi saabumist, aga tundub, et ta on väike hilineja;)
  Suures osas kõik valmis, aga voodit pisikesele veel pole, seega väga tore oleks kvaliteetne voodi võita!
  Muidu jäid kodulehelt silma ka kastid, mis on kindlasti väga praktilised erinevate asjade hoiustamiseks http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/

 • Reply Karmen 24. oktoober 2016 at 08:24

  Minul igas vanuses beebisid ning hetkel uut tulemas pole näha, kui just sellest soost beebi tulla tahaks, keda meil veel pole. Aga kindlasti leiaksime voodile omaniku, sest paksude kõhtudega tädisid on tänavad täis….?

 • Reply Kätlin 23. oktoober 2016 at 23:26

  Minul käimas neljas raseduskuu ning olen oma pisikesele ostnud hetkel vaid neutraalsetes toonides riideid. Kuna praegu ei tea veel kumb meil sünnib, siis suuremaid asju ostnud pole. Tegemist oleks kindlast vahva üllatusega, kui meie Mõnglike (nii me teda hetkel kutsume) sellise armsa pesa omale saaks.

 • Reply Liina 23. oktoober 2016 at 22:17

  Oi, see voodi on imearmas! Lisaks muidugi kummut http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/ sest asju on ikka vaja kuhugi sisse ära peita. Meie perelisa tulebki juba nüüd ja kohe novembri algul. Hetkel peab ta leppima oma kahe õekese ja onu vana võrekaga (ehe nõukaaja klassika), nii et üks imeilus ja täitsa oma asi kuluks talle ära küll ning mis seal salata, sobituks ka ülejäänud interjööri olulilselt paremini :)

 • Reply Triinu 23. oktoober 2016 at 14:09

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html
  Meie jaanuaribeebile kuluks selline voodi hädasti ära :)

 • Reply Siret 23. oktoober 2016 at 13:35

  Meie mugul sünnib veebruaris ja on paras aeg talle pesa vaatama hakata. Lisaks meeldib see kummuti, kuhu saaks beebiriided ritta panna:)

 • Reply Kersti 23. oktoober 2016 at 13:20

  Endalegi suure üllatusena saime teada, et juba jaanuaris saavad meist kihlatuga esmakordselt lapsevanemad. Oodata on pisikest printsessi, kellele oleks vaja nüüd võimalikult ruttu tuba sisustama hakata, sest jaanuar on justkui kohe-kohe käes ning meil ei ole peale vankri veel mitte midagi preili tulekuks soetatud… Seega oleks lausa imeline, kui loosiõnn meile naerataks! :)
  YappyKidsi kodulehel ringi vaadates jäi kohe silma nende üliarmsa disainiga valge voodi ( http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html) , mis sobiks ühele tüdrukule esimeseks voodiks ju lausa ideaalselt.
  Sinna juurde soetaks võimalusel kindlasti ka voodiga sobiva mähkimislauaosaga valge kummuti ( http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/4_0_19.html ).

 • Reply Liina 23. oktoober 2016 at 11:40

  Väga sooviks vöita voodit. Endal on viies kuu käsil, esimene rasedus ja mingisugune seletamatu hirm on takistanud siiani osta lapsele asju. Aga nüüd nagu peaks vaikselt ostma hakkama.. Kuna töötan väga väikses firmas, millel ei lähe prg köige paremini, siis on ka palga kätte saamine keeruline ja lapse asjade ostmine tundub ka tulevikus suht vöimatu :( Ja täitsa uutest asjadest peab ka ilmselt ainult unistama kuna lihtsalt palk ei vöimalda hetkel. Seega oleks see voodi vöit ideaalne ja ilmselt beebsu ainuke täitsa oma ese. Hoian pöidlaid ja loodan, et loosiönn soosib meid :) Aga Sulle Mariann, soovin rahulikku ja kindlat meelt pisi Lende kasvatamisel ja, et elu kahe lapsega oleks täpselt nii helge kui sa seda unistanud oled. Palju päikest siia halli sügisesse!

 • Reply Hanna 23. oktoober 2016 at 06:48

  Enim jäi silma see ilus voodi :
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html
  Kevadel sündivale beebile oleks see idekas!

 • Reply kylli 23. oktoober 2016 at 05:31

  Voodi võiks sellepärast võita,et plaan on perelisa saada,siis see võit oleks ehtne märk,et nyyd on oige aeg.

 • Reply Kaire 22. oktoober 2016 at 22:12

  Mulle jäi kohulehel silma need ägedad kummutid, hind krõbe. Ilmselt ei saaks seda endale lubada, aga voodipesu ja madratsid tundusid juba taskukohasena ja kaalun sealt soetamis kui vajadus tekib. :)
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/voodipesu/bumper/yappy-bluesakura-bumper.html
  Voodit sooviks sellepärast võita, et on plaanis vorpida päris oma esimene beebi ja voodi võitmine oleks ju nagu selge märk, et nüüd on aeg!!! :D :)

 • Reply Kersti 22. oktoober 2016 at 22:09

  See on päris vahva: http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html
  Meile kuluks voodi ära küll, seni kahenädalasel beebil veel pole enda voodit ja magab kaisus.

 • Reply Hellika Heinpalu 22. oktoober 2016 at 20:19

  Minu armsale 3 kuusele Saara Mariale meeldiks väga endale vôita see armas voodi :) hetkel magab ta õndsat und 36 a vanas hällis mille meisterdas tema vanaonu Ning kus Olen maganud ka ise :) Aga see jääb varsti väikeseks Ja tema valge kunmuti juurde oleks see voodi väga super :) lisaks uudistasime koos kodulehte Ning üks Hea madrats meeldiks samuti :) http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/madratsid/yappylatex-120*60-madrats.html

  Loodan ,et saan sama armsa nurgakese endale kui Lendel :)

  Saara Maria ????

 • Reply Kerstin 22. oktoober 2016 at 17:52

  See kummut meeldib mulle kõige rohkem, kuna hakkas esimesest pilgust kohe meeldima.
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html
  Voodi võiksin võita sellepärast, kuna perre lisandumas uus pesamuna ja voodit oleks hädasti vaja.

 • Reply Geidi 22. oktoober 2016 at 15:48

  Ilusad, lastesõbralikud ja moodsa disainiga tooted on neil kõik, aga kummutit poleks beebivoodi kõrvale küll vaja! http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-natural.html

 • Reply Liina 22. oktoober 2016 at 15:43

  See valge võrevoodi on minu silmis täpselt unistuste voodi minu printsessile, kes sünnib detsembris. Ütlen ausalt mul on kodus olemas üks puidu värvi vana võrekas mida juba mitu last kasutanud, pole ta enam nii värske ja ilus. Tüdrukule sooviks salamisi hoopis valget voodit. Sellel voodil meeldib veel pikk kasutusiga, et hiljem võimalik üks külg ära võtta.
  Hoian oma sõrmed ja varbad peos, et fortuuna soosiks meid :)
  Kodulehelt leidsin veel imeilusa voodipesu komplekti:
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/voodipesu/voodipesu/yappy-bluesakura-voodipesu.html
  Mulle väga meeldib!

 • Reply MaKi 22. oktoober 2016 at 12:38

  Märtsini aega nagu veel oleks….aga hampsterlikult napsakas sellise YappyStar’i valge voodi tulevasele beebile küll :p

 • Reply Tiivi 22. oktoober 2016 at 11:54

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/noortevoodid/yappygrow-noortevoodi-white.html
  Selline voodi oleks hetkel puudu, aga beebivoodile leiaks kingituse näol kasutaja.

 • Reply Ellu 22. oktoober 2016 at 10:24

  See, kummut mis sinul on tundub küll väga ohutu ja funktsionaalne. :)

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html

 • Reply Eneli 22. oktoober 2016 at 08:50

  Kõige rohkem meeldisid mulle YappyOwl kummutid :). Voodikastid on ka neil ägedad.

 • Reply Kristi 22. oktoober 2016 at 07:30

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/voodipesu/baby-tekk-ja-padi/yappy-aloevera-tekk-ja-padi.html. Voodiloosist võtaksin osa selleks,et saaksin voodi kinkida sõbrannale, kellel kolmas laps tulekul. Ma tean, et see rõõmustaks teda väga ?

 • Reply A.V 22. oktoober 2016 at 07:03

  Pole pakkuda tabavat kommenaatri ,et miks just mina, sest ei ela niivõrd kitsendatud oludes. Toit on laual ja pesema saan, lausa riidedki on seljas, kuid ei valeta kui ütlen, et see lapse voodi ja igasugune muu toetus lasteasjade kohapealt kulub ära. Muidugi, kui loosiõnn ei naerata siis norgu ka ei vaju, küll kuskilt lasutatuna leian :)

 • Reply G 21. oktoober 2016 at 23:56

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html
  Sellise printsessiliku voodi valiks :D
  Aga loosi minev voodi oleks samuti super!
  Jaanuaris lisandub perre kolmas laps ja mul pole talle veel mitte midagi vaadatud. Vanemate laste(3ja4) asjad andsin kõik ära. Ja nüüd ma siin mõtlen, et aega on nende kiirete asjadega, ometi mõistus teab, et peaks hakkama mööblit-riideid-vankreid jnejne varuma. Aga no aega on ju, äkki hoopis võidan selle ägeda voodi põnnile ja ei peagi korraga nii palju ostma hakkama?! :D

 • Reply Maria 21. oktoober 2016 at 23:09

  Ei olegi enne kuulnud sellisest firmast, aga asju mis huvi pakuvad ja silmale ilu , neid on palju. Alustades erinevatest voodipesudest lõpetades kihvtide vooditega . Kõige enam aga meeldib kummut http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-dark.html

  Tegelt ei teagi…vist ikka see laheda kujundusega voodi, võimalik et hoopis voodipesu musta valge kirju. Kummut vist ikka kõige rohkem oma värvuse pärast.

  :)

 • Reply nööp 21. oktoober 2016 at 21:43

  Vaatasin just, et meie lapse voodi hakkab juba kätte ära lagunema. On ka juba mitme lapse poolt kasutatud. Yappy lehelt jäi silma veel villaga madrats: http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/madratsid/yappywool-120*60-madrats.html

 • Reply Mari 21. oktoober 2016 at 21:28

  Minust saab veebruari alguses õnnelik kaksikute TÄDI! Kuna kaksikutega on täpselt kaks korda rohkem rõõmu ja muret, siis mu õde oleks väga tänulik kui üks kvaliteetne ja ilus voodi (http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyqu-beebivoodi-white.html) ühel ilusal päeval üllatusena uksetaha tuuakse.

 • Reply Tetjana 21. oktoober 2016 at 21:27

  Sellise armsa kingi üle oleksime väga tänulikud, eriti beebipoiss ?
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html

 • Reply Rutt 21. oktoober 2016 at 21:07

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html

  Kui mina sellise voodi võidaks saaks mu printsess lisaks uuele toale ka uue voodi. Praegu magame vennvanasa .. ei kurda aga milline printsess( olgu ta kasvõi 6 kuune) ei sooviks omale uhket valget voodit!
  Ja see kummut on ka lihtsalt imeilus mille emme issilt juurde luniks ??
  Jälgime rõõmuga ?

 • Reply Katrin 21. oktoober 2016 at 20:58

  Kindlasti oleks vajalik asi kummut. Aga beebivoodi kuluks meile väga ära, sest praegu on meil plaan kasutada laste tädi 25 aastat vana võrevoodit. Perre kolmandana sündival lapsel võiks olla midagi uut ja ainult tema oma.

 • Reply Kairi Koppel 21. oktoober 2016 at 20:57

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/

 • Reply Liisu 21. oktoober 2016 at 20:21

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-natural.html

  Kuna jaanuaris tulemas meie perre pisike beebipoiss, kuluks ära igasugune mööblikraam, eriti meeldis lingitud kummut ??

  No ja see voodi! Kui loosiõnn ei naerata, siis siiski olen veendunud, et just Yappy voodi meie koju oma tee leiab ?

 • Reply Kadi 21. oktoober 2016 at 19:13

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html

  Kui võidaksin voodi, sooviksin seda kummutit sinna kõrvale, äkki näkkab!

  Minu voodilugu on selline, et kuigi beebike on juba olemas, siis voodi kohta seda sama väita on justkui palju :D.

  Meie beebi nimelt magab (loe: ei maga, tudub hoopiski mul kaenlaaugus :D) voodis, mis nagiseb-kägiseb-võdiseb ning püsib kinni plastikust gripidega.

  Voodi on meie juurde tulnud sugulastelt, kel kaks last seal sees maganud, misjärel magas seal omakorda minu vanem laps ja nüüd on sinna ausõna peal kokku püsivasse voodikesse määratud minu teine beebike.

  Päris äge on last öösel (ja päeval) imetamas käia, kui voodi nagiseb-kägiseb-võdiseb pelgalt mõttevärelusegi peale ja linnuunega beebi üles äratab.

  Nii, et fingers crossed, loosiõnn ja õnnetuuled!

 • Reply Brita 21. oktoober 2016 at 18:52

  Voodid on väga ilusad, aga ka voodikastid on ilusad ja praktilised: http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/
  Oleksin väga õnnelik, kui võidaksin uuel aastal sündivale beebile sellise voodi :)

 • Reply Siret 21. oktoober 2016 at 16:16

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/noortevoodid/yappygrow-noortevoodi-white.html
  Valisin välja sellise voodi, kuna beebi kasvab ju võrekast välja, siis on peale seda vaja suurem voodi osta. ?
  Meie beebiplika peaks ilmavalgust nägema 27.detsember ja voodit praegu veel ostetud ei ole.

 • Reply Heidi 21. oktoober 2016 at 15:37

  Meil just beebivoodit vaja õige pea, kodulehel pigem neid vaatasingi :) Seega üks ilus valge voodi oleks imeline.
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyqu-beebivoodi-white.html

 • Reply Liisi 21. oktoober 2016 at 15:12

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html Üks hea kummut kuluks lapse tulekul ära küll.

  Aga veel enam meeldib mulle loositav beebi voodi. Aga noh, ütleme siis nii, et beebit veel ei ole, beebi ootel ka veel ei ole. Aga beebi mõtted on juba aastakese peas ringi käinud ja mitte ainult minul õnneks. Äkki siis see voodi meie kodus ( meest sinna magama ilmselt ei pane) …teeb selle väikese unistuse lõpuks teoks ja aitab tal kiiremini meie sekka tulla :) !

 • Reply Maris 21. oktoober 2016 at 15:12

  Suuremale lapsele oleks vaja voodisse uut ja mõnusat madratsit http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/noortevoodid/yappygrow-madrats.html
  Pisem rõõmustaks auhinna üle :)

 • Reply Maris 21. oktoober 2016 at 14:41

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html
  Mu arust oli ka see kummut väga armas ja ilus :) aga voodi on ka muidugi väga uhke ja ühele printsessile passlik paik :)

 • Reply Annika O. 21. oktoober 2016 at 12:40

  Olin Su blogist varem kuulnud palju, kuid kuna ma väga blogisid lugema ei jõua, siis olid külastused olnud pigem juhuslikud. Nüüd aga omaenese toredal rasedusajal õnnestus mul eriti pikalt ja põhjalikult haigeks jääda (lausa lust) ning kuna jooksva ninaga voodis soigudes midagi muud väga teha ei jaksa kui aeg-ajalt telefonis skrollida, siis sattusin uuesti siia. Ja milline kasuliku info varasalv siin avanes. :D Nüüd loen isuga järgi. Loen, vahepeal naeruga ja vahepeal õudusega, et mis toredused kõik ees ootamas on. :D
  Kuna endalgi on esimene “pirukas” ahjus küpsemas, siis ühtegi titeasja veel pole ning ilus valge voodi sobiks pisikesele piigale imehästi. Teemasse haakuvalt pakkus Yappy leheküljelt huvi madrats, mida ka nagunii tarvis läheb: http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/madratsid/yappylatex-120*60-madrats.html

 • Reply Marie 21. oktoober 2016 at 12:39

  Mina leidsin selle laheda voodi: http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html
  Nii ilusa disainiga. :)
  Aga ka see voodi, mida välja loosid oleks meie detsembris tulevale beebile väga mõnsa pesa. :)

 • Reply Mariella 21. oktoober 2016 at 12:25

  Mulle meeldisid need kastid!Tunduvad ja kindlasti ka on väga kvaliteetsed ja tugevad.Ilus disain ka. http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kastid/yappysmart-kast-white.html
  Loomulikult osalen loosis ka:)))

 • Reply Elisabeth 21. oktoober 2016 at 12:24

  Minule meeldib just seesama voodi. Tundub tõesti praktiline, et saab pikalt kasutada-sellist just vaja :). Väga väga meeldib, et saab pulki eemaldada mis võimaldab lapsel ise oma pessa pugeda ja sealt välja tulla :)

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappystar-beebivoodi.html

  Loodetavasti õnn naeratab ning saame oma tulevale beebsule armsa ja praktilise voodi :)

 • Reply R. 21. oktoober 2016 at 12:22

  Päris mitu ilusat eset oli, mida oleks võinud siia postidada, kuid see kummut on ülekõige :O :P
  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html

 • Reply Karoliina 21. oktoober 2016 at 12:17

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/beebivoodid/yappyla:le-beebivoodi-white.html
  See voodi siin on küll imeliselt maitsekas, kuid praegusel hetkel pole meile oluline stiil. Pigem see, et lapsel oleks sündides voodi, mis on korralik ja ei tekita minus tunnet, et mu lapsega võib midagi juhtuda seal voodis. Ostsime endale piiratud võimaluste tõttu kasutatud voodi. Müüja rääkis, et voodi on pisikese defektiga, kuid kasutamist ei sega. Tõime koju, mitu nädalat seisis ta meil lahtivõetuna. Kui kokku panime ootas meid halb üllatus. Voodi oli ikka põhja kinnituste kohast ûhelt poolt täitsa katki! Saime ta kuidagi kokku ja esmapilgul tundus, et täita ok. Aga kui natujenegi voodile pihta minna siis vajub esipaneel alla! Ja üks päev vaatasin, et voodi põhi ka madrats hoiavad kuidagi imelikult. Ma pidin pikali kukkuma, kui nägin, et põhi ühest kohast täitsa lahti oli. Peale seda ei julgeks ma oma last sinna igatahes panna. Ehk oskab mõni kuldsete kätega mees ta korda teha, kuid minu mehel kahjuks puutöö oskusi pole. Tähtaeg on nii lähedal aga meie beebikesel pole kohta kus magada turvaliselt :(

 • Reply Merka 21. oktoober 2016 at 12:02

  http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/kummutid/yappyowl-kummut-white.html – see on super ilus kummut!

 • Reply Pirje 21. oktoober 2016 at 11:50

  Tulevane tibu rõõmustaks :)

 • Reply Tiina 21. oktoober 2016 at 11:44

  Oleme selles titemajanduses nii uued ja väike kõhupeebi aina kosub ja kasvab. Voodit oleks küll vaja sest sellele me veel mõelnud ei ole. Ja sinu blogi on ka nii põnev lugeda, sest siis on teada mis meid ees ootab.
  Alustasin su blogi lugemist siis kui pisike Mari sündis ja olen siiani igapäevaselt teie vägevale perele kaasa elanud. Üli vinged tegelased olete.
  See beebivoodi võiks küll meie uuele ilmakodanikule tulla ja sobiks ideaalselt meie magamistuppa ka.
  Kodulehel on palju asju mis huvi pakkusid ja ehk saab tulevikus sealt soetud ka see komplektike: http://www.yappy.ee/ee/tootekataloog/voodipesu/baby-tekk-ja-padi/yappycotton-tekk-ja-padi.html

 • Reply Kaire 21. oktoober 2016 at 11:43

  Mu õel pudeneb varsti beebi. Oleks rõõm sellist voodit omada. :) oleks hea kingitus. :)

 • Reply mare 21. oktoober 2016 at 11:42

  Meie pisi piigale sobiks ilusti see voodi

 • 1 2