Üks hetk jääb igast päevast puudu…Vanasti ei jäänud, aga mul on vist tõesõna miljon rauda tules ja mida rohkem ma teen, seda rohkem aega puudu jääb. Esiteks pildistamine –  pildistan sama palju kui enne, aga mida rohkem ma Lightroomi käppa saan, seda kauem võtab mul aega ka töötlemine. Nagu öeldakse, et ignorance is a bliss. Enne sain kiiremini hakkama, nüüd võtab ühe sessiooni töötlemine nii kaua, et esialgu hõigatud “pildid samal päeval kätte” tähendab siis seda, et ma töötlen enda uneajast või üldse järgmisel või ülejärgmisel päeval. Ja olgem ausad, ikkagi enamasti uneajast. Muud varianti väga pole ka, sest päeval ma pildistan, toimetan kodus, sahkerdan oma uue projektiga, õhtul on juba Mari kodus ja tahab mängimist. Selle pärast proovin ka trennides hakata käima just päeval, siis kui Mari aias on.

Ma varsti tahaks teha postituse, kus ma näitan, missuguseid propse ja asju ma pildistamise jaoks skoorinud olen ja üldse, mis tingimustes ja kuidas ma pildistan.

Siis ma tahaks postituse teha, kus ma räägin enda uuest projektist. Lühidalt öeldes on tegu Malluka lasteboksiga. Teate ju küll neid erinevad ilubokse? No vot, umbes selline asi tuleb ka mul, selle erinevusega, et minu karp on mõeldud lastele ja sisaldab minu laste lemmiktooteid. Ja kuna emad laristavad enamasti vaid lastele, kuid mitte endale, siis on karbis ka head-paremat emmele, et ennast ilusaks teha. Samuti leidub karbis ka midagi maiustamiseks – ka väikelastele ja noh, emadele kah. Esimese karbiga löövad kaasa lausa 22 firmat ja selle väärtus on pea 180€! Ma ei räägi siin mingist testritepudist, vaid arendavatest, põnevatest ja kasulikest asjadest.

Muidu igati tore asi, aga esiteks on mul väike jama karpidega – ma tahaks et need oleks ju ometi täiuslikud, aga ikka on paar viperust asjajamise käigus toimunud. Teine mure on mul selles, et kas ma peaksin karpi tutvustades näitama kõike, mis seal sees on, või oleks lahedam just üllatust saada? Vihjena võin öelda, et esimeses karbis leidub asju Mimi Disainilt, SebaMedilt, TILK Bio‘lt, Lelunurgast, Taibulast, Salvestilt, Karloovalt, Goshilt, Yummikommidelt, Avrililt, Linea MammaBabylt, Brittonilt ja no reaalselt nii paljudelt teistelt firmadelt veel, et ma juba kahtlen, kas need üldse karpi mahuvad.

Karbi hind on 49.90, millest 10€ läheb heategevuseks. Iga kuu siis erinevale perele. Esimese karbi rahad lähevad Pärnu Kristelile, kes kasvatab üksinda raske puudega pojakest. Neist rohkem infot saab SIIT. Juba viis karpi müügile tulevast 50nest on niimoodi eelbroneeritud, et noh, alles jääb vaid 45. Kes tunneb, et ta tahaks ka eeltellimuse sisse anda, siis saab seda teha meilitsi: marianntreimann@gmail.com. Karbid tulevad müüki uuel nädalal, eeltellijad saavad selle siis juba kätte :)*

Vot sellised lood. Aga nüüd tuli Mari, tema aeg hakkab pihta :)

Andke ka ideid, et mida teie karbist leida loodaks. Eksklusiivne karp hakkab ilmuma iga kuu, seega võib vabalt nii minna, et teie soovitud asjad ka karpi jõuavad :) Võite ka pakkuda, et mis te arvate – millised meie pere lemmikud tee karpi leidnud on :)

*Edit kaks tundi hiljem: 36 karpi on eeltellitud, seega järel on vaid mõned üksikud!
**Edit kolm tundi hiljem: KÕIK KARBID ON ÄRA TELLITUD! Sorri guys, seekord eeltellimusest päris müügini ei jõudnudki :D!

DSC_3755

DSC_3232

Jaga: