Kes mäletab, siis peale Joanna pildistamist Pärnus tegin ma pühaliku lubaduse pildistada eriliste laste peresid täitsa tasuta. Kuna EV100 raames oli võimalik oma kingitus ka kirja panna, siis tegin seda SIIN. Täna käisidki minu juures siis teine perekond, kellel on kuuajane pisitüdruk nimega Mia. Mia sündis siia ilma kahepoolse suulaelõhega.

Üllataval kombel olin ma Mia ema blogi lugema sattunud ja seega olin ma natukene juba nende haigusega ja eluga kursis. Blogi leiad SIIT ja seal on palju informatsiooni nendele vanematele, kes samasuguse diagnoosi arsti käest saavad. Mia ema sõnul esineb suulaelõhet lausa ühel lapsel seitsmesajast.

Aga ega ma haigusest rääkida tahtnud, hoopis tahtsin teile öelda, kui tore mul nende perekonda pildistada oli! Ausalt, ma alguses natukene pelgasin ka, et olen selle projektiga endale ehk emotsionaalselt suure taaga võtnud. Siis mõistsin, et ma olen ikka täitsa lollakas – võrreldes sellega, millega need vanemad rinda pistavad, ei ole mul siin üldse põhjust ENDALE kaasa tunda või emotsinaalne olla. Ja kui Mia oma perekonnaga siia jõudis, siis sain aru, et mul ei pea üldse Miast kahju olema, sest ta on tõesti nii ilus väike tüdruk, kellel on nii vahva suur vend, kellele enda sõnul meeldivad “konimultikad” (tegelikult ikka poni :D) ja armastavad emme-issi.

Poole pildistamise pealt kussutasin ma vahepeal Miat, et ta rahuneks, kui äkki pereema oma meespere juurde läks ja vaikselt “kallid olete!” sosistas. No nii armas!

Miaga oli pildistamine natukene selles suhtes keeruline, et haigusest tulenevalt ei saa ta väga kuskil sees pikali olla, aga seeest saime nii palju armsaid sülepilte! Mia ema loal jagan teie ka selle imeilusa pere pilte.

Miakese perekonnal on praegu natukene keeruline, sest pisikene Mia ei saa hästi pikali olla, mistõttu ööd on veel natukene keeruline aeg, seega ma palun kõiki lugejaid positiivseid mõtteid nende perekonnale saata. Ma tean, et mõni võib nüüd öelda, et blabla, mis see ikka aitaks, aga minu meelest on nad nii vahva perekond, et paar toetavat mõtet on lihtsalt ainult boonuseks ja midagi halba ei tee ta kohe kindlasti, eksole!

Vaata Mia pilte ka mu fotoblogist SIIT ja kui ka sina tead kedagi, kelle peres kasvamas eriline laps (kusjuures ei ole vahet, kui vana see laps on) siis kirjutage mulle aadressil marianntreimann@gmail.com. Mia perele – aitäh tulemast!

Jaga: