TÄNA ON MUL SELJAS/JALAS

minu Irregular Choice kollektsioon

2. august 2017

Mul on elus olnud viis paari IC kingi, millest alles on mul neli. Lihtsalt seepärast, et esimesena saadud pulmakingad olid nii pool numbrit liiga väiksed ja nõnda rändasid nad kellegi väiksemasse jalga edasi. Muidu olen ma selline 37.5-38 kinga kandev inimene, IC tellides jääb 37 väikseks, 38 oli aga täpselt paras. Seda ma muidugi esimene kord tellides ei teadnud. Edaspidi olen targem olnud.

Minu armsad kingakesed

Mõnusad poolsaapad. Kontsaga, aga hästi mugavad. Värvi poolest ka sellised, et sobib paljude riietega kokku. Kuigi minu meelest on enamik IC jalatseid ise nii värvikad ja omapärased, et sobivad ideaalselt näiteks must teksa+must kamps või musta kleidi komboga. Variante on!

Eelmise aasta…. või isegi üleeelmise aasta sügiskollektsiooni saapad. Kuna lund ei olnud, kandsin neid rahumeeli ka talvel. Kuigi ma ei näe, mis mind saaks takistada neid ka praegu kandmast. Jahedal suveõhtul ka vast ok.

Need roosad nunnud, millega ma Maarja pulmas käisin (siin kirjutasin). Ma nüüd ootan, millal tuleb järgmine üritus, kuhu neid jalga panna sobilik oleks. Kuigi ma ei näe põhjust, miks ma ei võiks nendega niisama linna peale ilus olema minna.

Ja nüüd ükspäev nägin, et IC on allahindlused. Mõtlesin, et okei, luban endale kingituseks paarikese. Ja siis munesin piisavalt kaua, et ühel hetkel tuli FBis reklaam ette, et homme hommikul kell 10 hakkavad VEEL suuremad aled. Passisingi siis peale, ootasin lausa virtuaalses järjekorras ja tegin valiku nendele kollastele iludustele. Ma ei või…niii ilusad! Kuhu ma nendega minna võiks?!

Üldse vaatasin ma oma kingariiulit ja mul on seal omajagu sellised suvakaid, veits ebamugavaid kingi. Õnneks naabrinaine rääkis, et tahab septembris suure männiku kirbuka teha oma aias, viin siis sinna oma tavaari müüki. Pole vaja palju träna, kui saab omada mõnda üksikut, ägedat ja omanäolist paari.

Nüüd oleks mul IC lehelt vaja veel mingisuguseid madalaid vabaajajalatseid (näiteks neid) ja mingisuguseid flatse. Aga ega korraga osta kannata, tuleb oodata, millal mul jälle tunne on, et ma ise endale kingituse tegema peaks. Kuigi postikulu mõttes võiks ju korraga tellida. Aga nende Disney kollektsioon on küll äge!

Ja noh, nagu ma maininud olen, siis Heelstop müüb Eestis nende kingi edasi ja neil peaks ka kohe-kohe uus sügiskollektsioon välja tulema.

Öeldakse, et vana ja targana hakkad sa eelistama, et sul oleks vähem, aga kvaliteetseid ja omanäolisi asju. Vot. Nüüd vist tuligi vanus.

Absoluutselt tunnen survet öelda, et pole kellelgi poolt tellitud reklaampost, ma lihtsalt olen fänn ja reklaamin omast vabast tahtest 😀 Kui ei oleks, siis ma vist ei ostaks endale mitme soti eest nende kraami 😀

Loe ka neid postitusi!

12 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta K 6. august 2017 at 15:47

  Kui nad päriselt ka mugavad ja vastupidavad on, siis tegelikult 80 naela polegi nii palju.
  Kord ostsin mingi soodukaga baleriinad endale. Nii mugavad nagu sussid. Üsna räbalaks olin need kandnud kui nende kodikale läksin, et siis uusi vaadata. Sain väikese südari nähes, et täishibd oli miski 120 euri. Ooolrait.
  Õnneks neil soodukad ka ja lausa 50%-60% siis kannatab tellida küll.
  http://Www.stylesnob.com
  Midagi erilist pole aga tõsiselt mugavad. Mul kõik uued jalatsid hõõruvad kannad ka veel katki 😀

 • Avatar
  Vasta Miuks 4. august 2017 at 10:50

  Super ägedad on nende asjad! Osta.ee-s jäid ühed endalegi silma, aga suured kahjuks 🙁

 • Avatar
  Vasta Kr6bin 3. august 2017 at 12:12

  http://dadamora.com/shop/grey-pullover-squirrel/ ja http://dadamora.com/shop/warm-red-hipster-pullover-with-fox/ oleks nii vahvad! Mulle nii väga meeldivad nende asjad ja on pikalt kantavad ja kvaliteetsed tõesti!

 • Avatar
  Vasta Maria 3. august 2017 at 11:21

  Mul on see kiiks, et kui ostan kingad, peavad nad olema nahast.
  Ma ei saa aru kuidas tavalised riidest kingad saavad maksta ule 100 euro, Jah nad on ilusad vaadata, aga Kas hinna suhe ja kvaliteet on paigas.
  Mul on ammu juba nii, et Odavaid ebakvaliteetseid asju ei osta, parem Olgu neid vahem.
  Minu koige suurem lemmik praegu on G- star raw. Ma ei ole ka vaga naiselik, rohkem skinny jeanside inimene :D.

 • Avatar
  Vasta Liina 3. august 2017 at 10:26

  Ma elan Inglismaal ning siin meil osades poodides nendele suured aled – skoorisin omale Tuhkatriinu konstakad 😀

 • Avatar
  Vasta Tiina 2. august 2017 at 21:37

  Ka mina olen nende fänn. Praeguseks on kaks paari fantastilisi iludusi, aga tulevikus lisandub juurde 🙂 tõeliselt mugavad ja väga naiselikud

 • Avatar
  Vasta Merily 2. august 2017 at 19:55

  Kuidas need jalanõud muidu suurustele vastavad? 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 2. august 2017 at 19:51

  No nüüd on ju täiega vaja ükssarvikukingakesi ja neid on seal ikka igas variandis! A kuna ma olen siuke tüüp, kes rahuldub tihti ka window shopinguga, siis vesistan natuke aega ja loodan, et äkki läheb üle see mapeankohesaama tunne. Natuke kahtlen, aga noh, äkki ikkagi läheb üle… Või pean hakkama külluse mantrat lugema ja manifesteerimisega sina peale saama 😀 haha

 • Avatar
  Vasta Krissu 2. august 2017 at 17:09

  Kuule, ole siis hea ja kisa enne kui Männiku mutid kirbukat teevad. Eelmine kord sain alles õhtul teada ja see polnud üldse hea teadmine.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. august 2017 at 17:17

   Minu meelest oli 2. sept, aga ma annan teada 🙂

   • Avatar
    Vasta Prx 3. august 2017 at 18:29

    Kindlasti anna, ma tuleksin küll

 • Avatar
  Vasta Kati 2. august 2017 at 16:32

  Tõelised iludused ???