Mul on elus olnud viis paari IC kingi, millest alles on mul neli. Lihtsalt seepärast, et esimesena saadud pulmakingad olid nii pool numbrit liiga väiksed ja nõnda rändasid nad kellegi väiksemasse jalga edasi. Muidu olen ma selline 37.5-38 kinga kandev inimene, IC tellides jääb 37 väikseks, 38 oli aga täpselt paras. Seda ma muidugi esimene kord tellides ei teadnud. Edaspidi olen targem olnud.

Minu armsad kingakesed

Mõnusad poolsaapad. Kontsaga, aga hästi mugavad. Värvi poolest ka sellised, et sobib paljude riietega kokku. Kuigi minu meelest on enamik IC jalatseid ise nii värvikad ja omapärased, et sobivad ideaalselt näiteks must teksa+must kamps või musta kleidi komboga. Variante on!

Eelmise aasta…. või isegi üleeelmise aasta sügiskollektsiooni saapad. Kuna lund ei olnud, kandsin neid rahumeeli ka talvel. Kuigi ma ei näe, mis mind saaks takistada neid ka praegu kandmast. Jahedal suveõhtul ka vast ok.

Need roosad nunnud, millega ma Maarja pulmas käisin (siin kirjutasin). Ma nüüd ootan, millal tuleb järgmine üritus, kuhu neid jalga panna sobilik oleks. Kuigi ma ei näe põhjust, miks ma ei võiks nendega niisama linna peale ilus olema minna.

Ja nüüd ükspäev nägin, et IC on allahindlused. Mõtlesin, et okei, luban endale kingituseks paarikese. Ja siis munesin piisavalt kaua, et ühel hetkel tuli FBis reklaam ette, et homme hommikul kell 10 hakkavad VEEL suuremad aled. Passisingi siis peale, ootasin lausa virtuaalses järjekorras ja tegin valiku nendele kollastele iludustele. Ma ei või…niii ilusad! Kuhu ma nendega minna võiks?!

Üldse vaatasin ma oma kingariiulit ja mul on seal omajagu sellised suvakaid, veits ebamugavaid kingi. Õnneks naabrinaine rääkis, et tahab septembris suure männiku kirbuka teha oma aias, viin siis sinna oma tavaari müüki. Pole vaja palju träna, kui saab omada mõnda üksikut, ägedat ja omanäolist paari.

Nüüd oleks mul IC lehelt vaja veel mingisuguseid madalaid vabaajajalatseid (näiteks neid) ja mingisuguseid flatse. Aga ega korraga osta kannata, tuleb oodata, millal mul jälle tunne on, et ma ise endale kingituse tegema peaks. Kuigi postikulu mõttes võiks ju korraga tellida. Aga nende Disney kollektsioon on küll äge!

Ja noh, nagu ma maininud olen, siis Heelstop müüb Eestis nende kingi edasi ja neil peaks ka kohe-kohe uus sügiskollektsioon välja tulema.

Öeldakse, et vana ja targana hakkad sa eelistama, et sul oleks vähem, aga kvaliteetseid ja omanäolisi asju. Vot. Nüüd vist tuligi vanus.

Absoluutselt tunnen survet öelda, et pole kellelgi poolt tellitud reklaampost, ma lihtsalt olen fänn ja reklaamin omast vabast tahtest :D Kui ei oleks, siis ma vist ei ostaks endale mitme soti eest nende kraami :D

Jaga: