LAPSED LASTEASJAD LENDE MARI JOHANNA

Enchantimalide nukumaania

1. September 2017

Mulle kirjutas üks firma, et tahaks Marile kingituseks mingid uued nukud, Enchantimalsid, tuua. Ei mina tea sellest nukumaailmast eriti midagi, sest väiksena ma väga nukkudega ei mänginud. Beebinukke olen ma pmst terve elu paaniliselt kartnud. Lapsepõlves vist siiski paar barbit mul oli, aga need suutsin ma nii ära retsida, et osad jäidki minu mäletamist mööda karbi sisse kapi otsa, sest ema neid mulle kätte ei andnud.

Enne, kui Lende sündis, ostsin ma sellegipoolest esimese beebinuku. Noh, et ta harjuks “titaga”. Mari peksis teda peaga vastu seina ja üritas vanni uputada, mis mulle tulevase õesideme kohta just palju ilusaid väljavaateid ei andnud. Mingi hetk ostsin talle ka selle eesti keeles rääkiva nuku, aga see ei pakkunud Marile eriti huvi, Lendele isegi on see nüüd põnevam tundunud.

Ühesõnaga, ma ei lootnud, et Marile need nukud üldse huvi pakuvad, aga pean nüüd oma sõnu sööma. Andsin talle karbi nukkudega kätte ja kohe tuli sealt: “Ooooooo…. vauuuuu….nuku! Linnu! Kutsu! ATAS!”

Mõnikord on sellel suslikul ikka eriti inglikese nägu ees :D Kingipakki avamas

Ohhhooo, mis siin sees on!

Üks anti Lendele, aga ülejäänud lohistati “MANI OMA” inina saatel beebist kaugemale :D

“Ei saa ahti!!” kurtis ta ja üritas pakki lahti närida :D

Nii tore, et nukul ja loomal mõlemal ikka rattaga sõitmiseks kiiver ka peas on, nagu peab!

Teeb nukule kalli-kalli

Musi ka!

Mari arusaam kenast naeratusest :D

“Ou Mari, näita mulle ka, mis sul seal on!”

Linnule ka musi

Need Enchantimalsid on tegelikult päris nunnud ja mul on vähemalt hea meel, et nad mingid koletised ei ole, nagu vahepeal moes olid. Ja olgem ausad, et ma vist ise ei ole väga õige kriitik ka, sest ega mina ei oska neid nn lapse pilguga vaadata. Küll oskan ma ette ennustada, et mängima pean ma nendega lähitulevikus väga palju, sest Mari on nendest täitsa vaimustuses.

Suuremad lapsed saavad ehk juba rohkem ka sellest taustaloost ka aru, et tegu on armsa tüdrukute sõprusringkonnaga, kellel on kõigil omad armsad lemmikud. Nende tegelastega saab lähemalt tutvuda ja vaadata eestikeelseid filmikesi tegelastest SIIT. Mari sellest veel maad ega matsu ei jaga, aga mängida meeldib sellegipoolest.

Mis mulle vanemana meeldib, on see, et nukkude kollektsioon ei ole absurselt suur, et peaks endale kogumise mõttega miljon nukku ostma. Neid vist ongi ainult mingi alla kümne erineva+ siis on nende maju ja muid selliseid lisadega komplekte ka. Ma Juku poest vaatasin, et need nukud on u 13€ tk, aga neil on seal praegu ale ka, et kõik asjad on -20% (näiteks selline). Tegelikult müüakse Enchantimalse veel Tallinna ja Tartu Kaubamajas, XS mänguasjades, Selverites ja Maksimarketites.

Kas tahaksid oma lapsele ka vahvat auhinda? Vali endale nende kodukalt kaks nukku välja SIIT ja jäta kommentaariks, kas teie lapsele meeldib nukkudega mängida? Juba uuel teisipäeval loosin võitja! Ilusat nädalavahetust teile, me nüüd lähme paneme nukud kordamööda “attaga sõitma!” :D

 

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

94 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Mari 11. September 2017 at 07:32

  Bree Bunny ja Sage Skunk oleksid väga hea valik mu plikale :)
  Käes on alles september ja juba mõtlen ma jõuludele. Kahe lapse üksikemana varun juba miskit varakult valmis, et ka minu laste jõulud oleksid ilusad.. Enamus lapsi ei saa vaid ühte kingitust jõuluvanalt ja sellepärast peangi mina varakult mõtlema jõuludele.. Laste silmist rõõmu nähes, neid pakke avades..on tõesti hindamatu.. Lastel juba soov olemas jõuludeks (ise pole ma jõule maininud :D) aga teretore, et mõlemad lapsed tahaksid seda hatchimalsi interaktiivset muna, mis maksab “päris vähe ka ju” :D Eks näis, mis saab aga nende nukude võit oleks ka väga hea, sest siis oleks juba miskit olemas, et tuleks jõuluaeg kergem :)

  Hoian põidöaid kõvasti peos ??

 • Reply Riina 10. September 2017 at 20:23

  Meie suurem tüdruk on maininud küll, et tahaks neid nukke. Aga pole eriti süvenenud neisse. Oleks tore üllatada teda Patter Peacock’iga :)

 • Reply Kiivi 6. September 2017 at 21:16

  Kaks kolmandikku meie tüdrukutest on tõelised nukkude fännid. Vanim on alati eelistanud mängida igasuguste loomafiguuridega, seega selline kingitus oleks neile kamba peale nagu rusikas silmaauku.
  Nukkudest valiksime Bree Bunny ja Sage Skunk.

  • Reply Kiivi 6. September 2017 at 21:21

   Haha, ega ma muidugi otse loomulikult suutsin ära unustada, et ma loen vanu postitusi tagant järele ja “uus teisipäev” oli juba ära :D. Aga no õnnitlused õnnelikule võitjale! :)

 • Reply mairit 5. September 2017 at 13:53

  minu 5a neiu on nukude haige,meil on kokkulepe et iga kuu saab siis 1-2 uut nukut.meil ta võtab iga päev siis ühe nuku ka lasteaeda kaasa et saab teistega mängida.tema lemmik on patter peacock aga endale meeldib lorna lamb,väheseid nukke millel selline parukas peas :D

 • Reply Triin 4. September 2017 at 09:41

  Minu neljasele meeldib nukkudega mängida küll. Üllataksin teda nuku Patter Peacocki ja Lorna Lamb nukuga.

 • Reply Kädi 3. September 2017 at 21:34

  Igasugu nukud on meie majja teretulnud aga Patter Peacock ja Lorna Lamb oleksid tõelised hitid! :)

 • Reply Mari 3. September 2017 at 20:35

  Bree bunny ja Sage skunk.
  Mulle meeldib, et mu kaheksane tütar mängib kenasti mänguasjadega ja nukud ja ponid on ta lemmikud! Eriti tore on see, et mängudesse kaasab ta ka oma väiksema venna.. Jagavad nukud/ponid/legod ära ja mängivad ilusti… :)
  Usun, et nendega oleks neil koos väga tore mängida :)

 • Reply Angela 3. September 2017 at 13:46

  Bree Bunny ja Karina Koaala on eriti nunnud :) mu 2,5 aastane plika oleks kindlasti kõigi üle õnnelik. Hetkel ta lemmikuks ongi beebinukk keda kärutab ringi ja paneb voodisse tuttu, aga vaikselt juba hakkavad pisemad ja erinevad nukud huvi pakkuma :)

 • Reply Anne E. 3. September 2017 at 13:05

  Felicity Fox ja Bree bunny on need kõige kõigemad mida soovitakse.
  Minu 8.aastane mängib endiselt nukkudega ja on neist juba vaimustuses, kuna reklaamides näitab.
  Kohe aastaseks saav tüdruk hakkab huvi üles näitama. ?

 • Reply Mari 3. September 2017 at 10:13

  Minu Mariann saab varsti 4-aastaseks ja see oleks talle väga lahedaks sünnipäevakingiks :) talle meeldib ka just õelapse pisikeste nukkudega mängida. Kõige rohkem meeldiksid Bree Bunny ja Karina Koala.

 • Reply Annika 3. September 2017 at 06:54

  Bree bunny ja karina koala valiks oma pisitütrele. Ta meil alles 1,7, aga väga fännab nukke. Kallistab ja sõidutab vankriga ning kisub neil riideid seljast?

 • Reply M-L 2. September 2017 at 23:54

  Nukkudest meeldisid lapsele Patter Peacock ja Bree Bunny. Käisime mõni aeg tagasi Jukus kingitust valima ühele vâiksele tüdrukule ja minu 3,5 aastase pilk jäi ka just nendel nukkudel pidama. Mõtlesin, et panen talle jõuludel kuuse all selle jalgrattaga komplekti. Nüüd siin seda loosimist nähes loodan , et äkki ikka veab ja saan jõulukingile veidi täiendust :)

  • Reply M-L 2. September 2017 at 23:56

   Unustasin lisada, et lapsele need suured beebinukud ei meeldi aga sellised pisemad, milledel on värvilised riided ja igast pudi padi küljes, need on lemmikud. Barbied lähevad ka väga peale…Ütleme nii, et 80% mängimisajast möödub nukkudega mängides :)

 • Reply Brigitta 2. September 2017 at 21:16

  Tüdrukule väga meeldib nukkudega mängida.Vahest isegi 2a vend käib ja mängib.
  Nukkudest valin Lorna Lamb ja Sage Skunk.

 • Reply Kristi 2. September 2017 at 21:00

  Meie kaheksakuusele meeldib väga Julia nukk, teiste nukkudega pole ta veel tutvust teinud. Aga meil on täpselt puudu Sage Skunk ja Felicity Fox, need talle varsti kindlasti väga meeldivad :)

 • Reply Katelin 2. September 2017 at 20:12

  Ei ole ka jõudnud oma kahesele väga nukke soetada. Samas üks beebinukk mis tal on, sellega möllab küll aeg ajalt. Söödab ja kärutab ja paneb magama. Nukkudest meeldiks meike Patter Peacock ja Bree Bunny.

 • Reply GT 2. September 2017 at 20:04

  Felicity Fox ja Lorna Lamb meeldiksid minu tüdrukule väga. Talle meeldivad just väiksemad nukud ja kannab neid kaenla all kaasas.

 • Reply Maris 2. September 2017 at 16:07

  Mul on kodus üks peaaegu kolmene, kes on just avastanud nukkudega mängimise võlu, aga me pole veel jõudnud eriti nukke talle soetada :)
  Nukkudest valiks talle mängimiseks Felicity Foxi ja Lorna Lambi

 • Reply Karis 2. September 2017 at 15:51

  Nii lahedad nukud- esimest korda näen selliseid.
  Endal kahjuks tütart pole, aga Felicity Fox ja Bree Bunny meeldiksid minu rühma tüdrukutele kindlasti ?

 • Reply Karis 2. September 2017 at 15:50

  Nii lahedad nukud- edimest korda näen selliseid.
  Endal kahjuks tütart pole, aga Felicity Fox ja Bree Bunny meeldiksid minu rühma tüdrukutele kindlasti ?

 • Reply Krete 2. September 2017 at 14:46

  Meie 4-aastase lemmikud on rollimängud loomadega ja legomehikestega jne.
  Nukkudest valiks Lorna Lamb ja Sage Skunk

 • Reply Triin 2. September 2017 at 14:30

  Minu tütar käib vahepeal oma beebinukke kallistamas, kuid põhiliselt käib mäng vanema venna autodega. Kuna pisike on jänkufänn, siis meeldiks talle kindlasti Bree Bunny ning seltsiliseks Felicity Fox :)

 • Reply Kristina 2. September 2017 at 13:56

  Meie lemmikud oleksid Patter Peacock ja Danessa Deer.
  4-aastasele parajad sõbrad. Meie peres ollakse Barbie usku aga need on ka uskumatult armsad oma loomakestega. Polnud varem neist kuulnudki.

 • Reply Merlin 2. September 2017 at 13:35

  Naomi Lilith on enda jaoks mõni aeg tagasi nukud avastanud ja nüüd käib ja mängib nendega hea meelega. Talle kindlasti meeldiks Sage Skunk ja Patter Peacock

 • Reply Liisi 2. September 2017 at 12:43

  Felicity Fox ja Lorna Lamb. Mu neljane plika on muidu suur nukusôber, aga beebinukusid kardab ka nagu tuld. Ainult näita ja juba tormab teise tuppa. Tea, mis värk sellega on :) Aga kôik barbielaadsed tooted on meil väga minev kaup.

 • Reply Kaia 2. September 2017 at 12:21

  Minu 6-aastane mängib kõige rohkem ponitüdrukute nukkudega.
  Enchantimaliside nukkudest meeldisid enim Bree Bunny ja Lorna Lamb.

 • Reply Erika 2. September 2017 at 12:07

  Karina Koala ja Lorna Lamb meeldiksid minu 3-aastasele piigale kindlasti. Meeldib mängida igasuguste nukkudega.

 • Reply Liis 2. September 2017 at 11:19

  Caper ja Flap. Minu neiud mängivad v2ga meelsasti nukkudega . Nende lemmikud on Monster nukid nagu nimetasid need kollid ? Nende lemmikid sellised aga usun,et kui näidata nyyd on olemas ka armsaid nukke ehk muutub maitse ka ?

 • Reply Tr 2. September 2017 at 10:52

  Sage Skunk ja Felicity Fox meeldiks mu neiule väga.
  Nii armsad nukud!

 • Reply Tuuliki 2. September 2017 at 10:20

  Mu laps tahaks poest kõik nukud ära osta, kui see võimalik oleks.
  Lemmikud on Bree Bunny ja Felicity Fox

 • Reply Jaana 2. September 2017 at 10:15

  Hei! Väga meeldib siiani nukkudega mängida;)
  Lemmikuteks oleksid Bree Bunny ja Karina Koala

 • Reply Marit 2. September 2017 at 10:05

  Minu preilile meeldiks Bree Bunny ja Patter Peacock. :)
  Mängib nukkudega küll, eriti meeldib nukke kärutada. :)

 • Reply Kadi 2. September 2017 at 09:32

  Näitasin oma kahesele ka neid tegelasi ja tema teatas: “Keitil on neid vaja” ? Keitit rõõmustaks rebase plika ja hirve neiu ?

 • Reply Annika 2. September 2017 at 09:01

  See loos toimub nii õigel ajal. Minu pisipreili on just enda jaoks nukud avastanud. Siiani sai ainult autodega ja loomadega mängitud. Saime juba poolteist aastat tagasi jõuludeks suure nukumaja, mis nüüd lähipäevil lõpuks kokku saab pandud ja sellise suurusega nukud on täpselt õiges suuruses selle maja sees mängimiseks. Seega pöidlad on peos.
  Näitasin juba lapsele neid nukke ja välja sai valitud see jänkuga ja koaalaga (Bree Bunny ja Karina Koala). ?

 • Reply Triinu 2. September 2017 at 08:54

  Mul küll poiss aga meeldib mängida ikka tegelaskujudega. Felisity fox ja Bree bunny

 • Reply Helen 2. September 2017 at 08:47

  Minu tüdrukute lemmikud on Bree Bunny ja Karina Koala. Meil on nukud ääretult popid nii 1a kui ka 4a jaoks. Jõuluvana plaanib tüdrukutele nukumaja tuua, seega sõbrad, kes seal elavad kuluksid kenasti ära.

 • Reply Anastassija 2. September 2017 at 08:42

  See aasta pole yhtegi mänguasja lastele ostnud. Mängigu nendega, mis on. No ja neid ikka on :D Ja thanks Mallu! Tegid reklaami :D nyyd mul endal lausa meeletu huvi ja soov paar nukukest siiski soetada. Thanks veelkord :D

 • Reply Helen 2. September 2017 at 08:38

  Minu Ly-Marleen oleks nende nukude üle siiralt heameel. Talle väga meeldib nukudega mängida ja ka mu 8kuusele poisiklutile meeldivad ka miski pärast nukud hetkel seega oleks mõlemal rõõmu küllaga :)
  Meile meeldiks jänku ja skunksi tüdrukud ?

 • Reply Kadri 2. September 2017 at 08:31

  Minu tüdruk enamasti mängis hobustega aga viimasel ajal on hakanud barbie nukkudega mängima. seega usun, et need nukud meeldiks talle väga. ?
  Mina sooviks oma lapsele rebasega nukku ja lambaga nukku. Kõik on nii armsad, et raske on valida ka. ?

 • Reply Kelly 2. September 2017 at 08:16

  Hirvetüdruk ja jänkutüdruk :) meie lapse lemmikud ponyd ja ponitüdrukud, loodan, et need uued tooks vähegi vaheldust ?ponimaania juba aastaid

 • Reply Liis M 2. September 2017 at 07:38

  Mul on kodus üks Marivanune plika, ja no ta on suur nukusõber :) Barbie’d kui sellised veel ei köida, aga kõik väiksemad nukud, on küll täielik hitt :)
  Ja eriti meeldisid talle sellest valikust Bree Bunny & Sage Skunk :)

 • Reply Tiona 2. September 2017 at 07:36

  Niii vahvad nukkud,suuremale piigale meeldib väga soenguid teha pikajuustelistele nukudele/barbidele:) need vahvad tegelased meeldiksid talle kindlasti ??

 • Reply keiju 2. September 2017 at 06:49

  Minu õe tütrele Pääsule meeldib väga nukkudega mängida ja ma arvan et talle meeldiks Bree Bunny ja Patter Peacock. 1 klassi mineku puhul oleks see mõnus kingitus.

 • Reply Noomi 2. September 2017 at 05:41

  Minu neiule meeldiks raudselt Patter Peacock ja Karina Koala ? meilgi neid veel pole olnud :) see eest neile uhke nukumaja koduks pakkuda! :)

 • Reply E. 2. September 2017 at 00:07

  Oeh nii õigel ajal ? Tüdrukul tuleb just esimene sünnipäev suurem. Saab juba aastaseks! Plaanis teha esimese sûnnipàeva puhul veidi uhkem
  kink ka. Nukukodu teeb nii ilusaid nukumajasid. Nii vôi naa hakkab see nukkude periood pihta ja algatuseks oleks majja kohe ka pereliikmeid vaja ? Igatahes mina hoian pöidlaid, et meie pisikesel printsessil loosiônnes veaks ! Nukud saaksid uude koju, mis tyleb igati vahva.

 • Reply Jaanika 1. September 2017 at 22:41

  Minu omal eksisteerivad vaid Anna ja Elsa nukud ning teised jätavad külmaks. Õigemini poes olles tahab, aga kodus ei mängi. Tore oleks saada muidugi uued, kuna ma ei jaksa seda Elsa draamat enam mängida. Lapsel käib mäng sama stsenaariumi järgi kui multikas.

 • Reply Maris 1. September 2017 at 22:13

  Minu peagi neljaseks saav piiga ei tundu ka nukkudest huvituvat. Mõlemad vanaemad on talle barbie- laadse nuku kinkinud, need istuvad omaette riiulis. Võib-olla pole veel seda õiget leidnud/saanud? nukkudest valiks paaris jalgrattaga sõitjad, sest tal endal ka rattasõit omandamisel :). Teise nuku kingiks sõbranna tütrele.

 • Reply Kadri 1. September 2017 at 21:59

  Minu 2 aastasele tütrele meeldib väga nukkudega mängida.
  Nukkudest meeldiksid hirvetüdruk ja rebasetüdruk.

 • Reply Kairi 1. September 2017 at 21:57

  Mu preilil oleks uue nuku üle kindlasti hea meel ?

 • Reply Liisa 1. September 2017 at 21:56

  Meie Marleen kindlasti väga sooviks neid nukke ! Polegi selliseid meil kodus veel. ?

 • Reply Janka 1. September 2017 at 21:53

  Minu tütreke mängib palju nukkudega ja talle pigem meeldivadki sellised väikesed nukud,mitte suured.Usun et teda rõõmustaks Bree Bunny ja Patter Peacock :)

 • Reply Ave 1. September 2017 at 21:41

  Mu 2.aastane plika veel väga nukke ei armasta- pigem rallib kärudega ringi nii, et nuku asemel ma kardaks elu pärast :D Aga 2kuune õde ka kasvamas, seega 2 armast nukku oleks ikka kasulikud. Lemmikud on jänesega ja rebasega nukud.

 • Reply N 1. September 2017 at 21:31

  Minu 5 aastasele meeldivad igasugused nukud :) talle meeldiks Karina Koala ja Bree Bunny

 • Reply Triin 1. September 2017 at 21:27

  Hahaa, minu suurem laps kartis ka beebina beebinukke ja siiani nendega väga mänginud ei ole. Aga sellised väiksed nukud meeldivad talle kindlasti ja nukke uudistab juba ka väiksem tütar. Eriti vahvad on Patter Peacock ja Karina Koala!

 • Reply Killu 1. September 2017 at 21:23

  Minu plika on nuku hull! Võib tunde mängida nii, et ei tule oma nukumaja juurest äragi.Nii,et igal juhul üks vahva nukk oleks igati vahva kingitus 3 aastasele neiule. Kõik varjandid seal on vahvad aga see jänkuga on kuidagi eriti nupsukas.

 • Reply birks 1. September 2017 at 21:23

  Laps sai just 3 aastaseks ja nüüd lõi täielik nukumaania alles välja :)
  Meile meeldib Felicity Fox ja Bree Bunny :)
  (Jänkud on lemmikud, igalpool jänkud, nii söögi alla kui söögi peale :D)

 • Reply Jane 1. September 2017 at 21:21

  Mu kratitar kardab samuti beebinukke :D Eelistab hoopis venna autodega “õnn, õnn” teha. Ta alles aastane ka muidugi. Äkki ühel heal päeval ei loobi oma esimest nukku minema ning ei ürita teistel omasugustel pastakaga silmi peast torkida.

 • Reply Liina 1. September 2017 at 21:04

  Minu túdrukutele meeldib vãga erinevate nukkudega mãngida ?

 • Reply Ly 1. September 2017 at 21:03

  Heihei! Endal mul lapsi veel pole, kuid olen tädi kolmele tüdrukule. Neist vanimal on sel kuul sünnipäev, 10! Usun, et talle meeldiks Bree Bunny ja Danessa Deer tundub ka äge.

 • Reply Carmen 1. September 2017 at 20:51

  Kõik nukud nii kenad, eriti lemmik on rebasega :)
  Meie pere tüdrukutele nukud väga meeldivad, 3a Carola on kindlasti õnnelik kui need saaks, kui veab jagatakse väikse õega ka

 • Reply Elis 1. September 2017 at 20:49

  Meil on hetkel vaid üks nuki, beebinukk my first doll. See printsessile meeldib küll.
  Kuna issi ratta (ja ka kõikide suvaliste inimeste tänaval rataste) vastu tunneb pliks hetkel erilist huvi siis me valisimegi välja nuku rattaga ??

 • Reply Irmelin 1. September 2017 at 20:47

  Minu 4 aastasele meeldivad kohutavalt igasugused nukud ja pisikesed loomakesed :)
  Lemmikuks osutusid: Patter Peacock ja Danessa Deer :)

 • Reply Epp 1. September 2017 at 20:43

  Patter Peacock ja Felicity Fox, lapsele meeldib vâga nukkudega mängida

 • Reply Sille 1. September 2017 at 20:35

  Minu Karmen on ka suur nuku fänn. Küll kärutab beebinukke siis juba paneb barbisid riidesse ja annab kõigile süüa.

 • Reply Mai-Liis 1. September 2017 at 20:30

  Mul kodus kaks nukufänni (5aastane ja kohe kohe 1 aastane). Ja kui peaks lapsed külla sattuma oleks ka nemad nukkudest vaimustuses. :-)
  Lemmikuks osutusid: Sage Skunk ja Felicity Fox.

 • Reply Karin 1. September 2017 at 20:15

  Minu tütar armastab hirmsasti nukke. Jõuludeks ta sai barbie ja see on alati kaisus ja peidab väikese õe eest. Talle meeldiks nukk Patter Peacock ja nukk Sage Skunk.

 • Reply Maris 1. September 2017 at 20:10

  Danessa Deer loomakesega ja Patter Peacock oleksid toredad :) Nukkudega meeldib tütrele ikka mängida, Barbie seeriast sai endale Chelsea hobusega (kiivriga! muidugi :D ), siis ei pannud käestki. Kooris kõik võimalikult paljaks ja puhtaks ja siis mängis :D

 • Reply EP 1. September 2017 at 20:01

  Bree bunny ja Lorna lamb meeldiksid. Laps on maailma suurim nukufänn :)

 • Reply Eva 1. September 2017 at 19:54

  mu väikesele 4 aastasele öele meeldivad need köik nukud väga:) (bree bunny oli köige lemmikum):)) väike öde mängib nukud ribadeks välja :) ja tihti leiab nukkude suust saia :)

 • Reply Kristelle 1. September 2017 at 19:44

  Mul on kodus üks suur nuku fänn, pidevalt lahkume poest mõne uue nukuga ? Arvan et mu preilile võiks meeldida sSage Sunk ja Bree Bunny :) Kujutan juba ette kui õnnelik laps nende üle oleks.

 • Reply Kadri 1. September 2017 at 19:43

  Mina avastasin ka need hiljuti ja laps sai eile kaks komplekti sünnipäevaks. Üks see rattaga. Väga vahvad nukud ja kindlasti sooviks veel neid. ?

 • Reply Kaire V 1. September 2017 at 19:30

  Minu varsti 4 aastane plika mängib nukkudega päris palju. On beebinukke ja Anna Liisa ja pisikesi, keda autosõidule ja lasteaeda hea kaasa vedada. Kuna varsti sünnipäev tulemas, siis oleks ilus kingitus, kui need nukud võidaks. Meeldisid kõik, aga kui peab valima ainult 2, siis Bree Bunny ja Patty Peacock

 • Reply Triin 1. September 2017 at 19:24

  Sage Skunk ja Felicity Fox. Meil poeg on nukkudest nii vaimustuses, et anna olla. Olen tulevasele tütrele pannud kappi Barbie koos riietega aga ikka käib pea 2 aastane poeg kapi juures nõudmas et tema tahab omale

 • Reply Maris 1. September 2017 at 19:14

  Bree ja felicity oleks meile, siin suur nukudefänn ?

 • Reply Siret 1. September 2017 at 18:53

  Minu lapsele meeldisid kõik nukud :) nukkudega meeldib talle väga mängida aga aegajalt avastan et nende näod on vildikatega täis soditud :)

 • Reply Merli 1. September 2017 at 18:47

  Sage ja Bree oleksid meie valik. Minu tütrele meeldivad nukud, oma beebinukku käib ja kallistab küll päris tihti, eriti kui see peaks kogemata nutma hakkama ?

 • Reply Kristina 1. September 2017 at 18:44

  Bree Bunny ja Felicity Fox sobiks väga hästi :)

 • Reply Marleen 1. September 2017 at 18:38

  Meile meeldib Felicity Fox ja Bree Bunny :) Täna just ostsin tütrele Sage Skunk ;)

 • Reply Kadi 1. September 2017 at 18:25

  Meie kodus on igas suuruses nukud väga popid. Näitasin lapsele pilte ning ta valis välja Felicity Fox ja Bree Bunny nuku.

 • Reply Carmen 1. September 2017 at 18:18

  Bree Bunny ja Lorna Lamb on nunnud ja usun et piiga oleks õnnelik. Tal neid pisemaid nukke veel ja nendega meeldib mängida. ?

 • Reply Mimps 1. September 2017 at 18:13

  Karina ja Bree, kuigi kõik on lahedad. Kuulnud pole neist küll miskit.
  Minu kohe kuuene mängib palju nukkudega – nii suurtega kui ka selliste pisikestega.

 • Reply Marina 1. September 2017 at 18:00

  Rebane ja pabulind meeldivad ?.
  Kuna meie pliksil on 3 nukku ja kõik on suuremad sorti siis väga ei mängi . Ühega mängib nii et sõidutab vankris ja siis vahel lohistab juustest ?. Aga pliks ongi alles 2, 6a.

 • Reply Tatjana 1. September 2017 at 17:54

  Nii nunnud nukud :P
  Minu 3 aastasele tütrele Lorenale meeldiks kindlasti alustaks nendest Bree Bunny™ ja Twist™ ;) Ex siis hakkame vist järjest juurte ostma ;)

 • Reply Maiu 1. September 2017 at 17:48

  Bree Bunny ja Lorna Lamb. Lapsele meeldivad kohutavalt loomad ja ka nukkudega meeldib mängida, olen 100% kindel, et ta nakatub nendest ja lõpuks tuleb kõik osta ?

 • Reply Maret 1. September 2017 at 17:44

  Sage Skunk ja Lorna Lamb on päris nunnud. Kui mängimise tuhin sisse tuleb, siis nukud on lemmikud millega mängitakse :)

 • Reply Gerli 1. September 2017 at 17:41

  Minu laps on täiesti hull nukkude järele, kuigi mina ise hoidsin nukkudest eemale, nagu mingist katkust. Mis teha, ega ma ei pääse sellest :) Patter Peacock oleks number 1 valik ja siis võtaks veel Bree Bunny. No tegelikult tuleks kogu see kombo võtta :)

 • Reply Kärt 1. September 2017 at 17:39

  Meil on kodus 3 aastane väga suur nukufänn, kusjuures beebinukud talle ei meeldi. Barbied, monsterhighid ja everafterhigh kõiki on vaja. Mängib mitmeid tunde ja alati on neid kaasa vaja tassida.
  Ende sooviks preili esimestena saada Bree Bunny ja Vanessa Deer.

 • Reply Tiina 1. September 2017 at 17:32

  Väga vahvad nukud. Ei olegi selliseid enne näinud. See rattaga komplekt on eriti äge. Kahjuks ei näe lehel hindasid ega saa nukke ( linke) kopida. Minu Teele ei ole enne väga nukkudega mänginud, rohkem nagu legodega aga viimasel ajal, kui ta sai nukumaja, siis meeldib talle aegajalt väikseid nukke ( loomi) majja magama panna ja nendega tegeleda. Sooviksin küll väga üht sellist enda pisikesele preilile :)

 • Reply Kadri 1. September 2017 at 17:27

  Bree Bunny ja Vanessa Deer ?

 • Reply Jaanika 1. September 2017 at 17:26

  Tahaks väga tütrele võita :) nii ilusad Nukkud on :) Enchantimals Skunginukk loomaga & enchantimals jänkunukk loomaga. ( tegelikult on kõik ägedad )
  Tavaliste barbiedega on niiet, 10 min mängib hiljem pole suurt huvi enam. Need nö kuidagi erilised, pole tavaline barbie ega monster high- prooviksin tütrega mängida:)

 • Reply Kerli 1. September 2017 at 17:26

  Peagi kolmeseks saav tütar on väga suuuuuuur nuku ja barbi fänn, ei möödu tundi ka kui poleks nukku näiteks tassinud kuskile. Ja sellised keerulise nimega nukud meeldivad eriti, nagu need Monsterhigh omadki. Väga meeldiksid talle nukk Bree Bunny ja Lorna Lamb :) :)

 • Reply Moonika 1. September 2017 at 17:22

  Felicity Fox ja Bree Bunny. 3-aastasele väga meeldib nukkudega mängida. Barbiedega mängib ikka iga päev. Kõige rohkem meeldib kingi jalga panna ja ära võtta ja juukseid kammida ja Barbiesid omavahel musitama panna ja kallistama ja Antsu ja Mart saavad ka oma osa.

 • Reply Kristel Joost 1. September 2017 at 17:20

  Mariliisile (3 aastat ja 8 kuud) väga meeldib nukkudega mängida. Eriti meeldib talle minu kingadega ja mini inimestega (nagu ta neid nimetab) mängida. Nukukesed emme kingadesse istuma ja siis võib võidusõit alata ? Ja siis paneb ta neid raamatute vahele magama, et nagu teki alla või niii ? Jaaa Mariliis on totaalne nukufänn ? Ja vaatas Enchantimalse ja teats tähtsalt, et talle meeldiks kõik aga kui peab kaks valima siis Felicity Fox ja Patter Peacock ?