Mulle kirjutas üks firma, et tahaks Marile kingituseks mingid uued nukud, Enchantimalsid, tuua. Ei mina tea sellest nukumaailmast eriti midagi, sest väiksena ma väga nukkudega ei mänginud. Beebinukke olen ma pmst terve elu paaniliselt kartnud. Lapsepõlves vist siiski paar barbit mul oli, aga need suutsin ma nii ära retsida, et osad jäidki minu mäletamist mööda karbi sisse kapi otsa, sest ema neid mulle kätte ei andnud.

Enne, kui Lende sündis, ostsin ma sellegipoolest esimese beebinuku. Noh, et ta harjuks “titaga”. Mari peksis teda peaga vastu seina ja üritas vanni uputada, mis mulle tulevase õesideme kohta just palju ilusaid väljavaateid ei andnud. Mingi hetk ostsin talle ka selle eesti keeles rääkiva nuku, aga see ei pakkunud Marile eriti huvi, Lendele isegi on see nüüd põnevam tundunud.

Ühesõnaga, ma ei lootnud, et Marile need nukud üldse huvi pakuvad, aga pean nüüd oma sõnu sööma. Andsin talle karbi nukkudega kätte ja kohe tuli sealt: “Ooooooo…. vauuuuu….nuku! Linnu! Kutsu! ATAS!”

Mõnikord on sellel suslikul ikka eriti inglikese nägu ees :D Kingipakki avamas

Ohhhooo, mis siin sees on!

Üks anti Lendele, aga ülejäänud lohistati “MANI OMA” inina saatel beebist kaugemale :D

“Ei saa ahti!!” kurtis ta ja üritas pakki lahti närida :D

Nii tore, et nukul ja loomal mõlemal ikka rattaga sõitmiseks kiiver ka peas on, nagu peab!

Teeb nukule kalli-kalli

Musi ka!

Mari arusaam kenast naeratusest :D

“Ou Mari, näita mulle ka, mis sul seal on!”

Linnule ka musi

Need Enchantimalsid on tegelikult päris nunnud ja mul on vähemalt hea meel, et nad mingid koletised ei ole, nagu vahepeal moes olid. Ja olgem ausad, et ma vist ise ei ole väga õige kriitik ka, sest ega mina ei oska neid nn lapse pilguga vaadata. Küll oskan ma ette ennustada, et mängima pean ma nendega lähitulevikus väga palju, sest Mari on nendest täitsa vaimustuses.

Suuremad lapsed saavad ehk juba rohkem ka sellest taustaloost ka aru, et tegu on armsa tüdrukute sõprusringkonnaga, kellel on kõigil omad armsad lemmikud. Nende tegelastega saab lähemalt tutvuda ja vaadata eestikeelseid filmikesi tegelastest SIIT. Mari sellest veel maad ega matsu ei jaga, aga mängida meeldib sellegipoolest.

Mis mulle vanemana meeldib, on see, et nukkude kollektsioon ei ole absurselt suur, et peaks endale kogumise mõttega miljon nukku ostma. Neid vist ongi ainult mingi alla kümne erineva+ siis on nende maju ja muid selliseid lisadega komplekte ka. Ma Juku poest vaatasin, et need nukud on u 13€ tk, aga neil on seal praegu ale ka, et kõik asjad on -20% (näiteks selline). Tegelikult müüakse Enchantimalse veel Tallinna ja Tartu Kaubamajas, XS mänguasjades, Selverites ja Maksimarketites.

Kas tahaksid oma lapsele ka vahvat auhinda? Vali endale nende kodukalt kaks nukku välja SIIT ja jäta kommentaariks, kas teie lapsele meeldib nukkudega mängida? Juba uuel teisipäeval loosin võitja! Ilusat nädalavahetust teile, me nüüd lähme paneme nukud kordamööda “attaga sõitma!” :D

 

Jaga: