Siin blogijad tegid vahepeal sellist värki, et rääkisid, mida nad kunagi teinud pole. Kuigi ma ise arvasin enne, et maailmas on väga-väga palju asju, mida ma teinud ei ole, siis teiste liste lugedes tekkis mul korduvalt tunne, et jeerum, kuidas nad nüüd  SEDA teinud pole. Kuigi ma mõistusega saan aru, et kindlasti on neil omakorda asju, mida ma teinud pole. Kõikide elud on nii erinevad, et täitsa loogiline on, et noh, me teemegi kõik erinevaid asju.

  • Ma ei ole kunagi tavalisse haiglasse sisse kirjutatud olnud. Kaks korda olin sünnitusmajas ja 1 öö olin ka erahaiglas (kui Mari ootasin, sest ma olin haige ja jäeti ööseks sisse), niiet see ei olnud ka nagu päris…haigla. Päris haigla all mõtlen ma seda rõvedust, kus ma näiteks Kardol külas käisin, kui tal operatsioon tehti. Selline, mille koridorid haisevad nagu surm ja igal pool on voolikutega kähisevad inimesed. Õõõõõõõhhhh! Ma JÄLESTAN haiglaid. Ma pigem vist sureks kodus ära, kui vabatahtlikult haiglasse läheks.
  • Ma ei ole kunagi näinud Star Warsi ja Tähesõdalasi ja Kääbikut ja muid neid filme, kus inimesed on pika halli habemega, või tripivad kosmoses.
  • Ma ei ole kunagi piimasuppi teinud. Ma kahtlustan, et ei tee ka. Söönud muidugi olen, kunagi lapsena. Mul on üldse väga raske nimetada midagi, mida ma söönud pole. Okei, päris mingeid suguelundeid jah pole, aga putukad, keeled, ajud – olen! Karpidest ja molluskitest rääkimata, sest need on mu lemmikud!
  • Ma ei ole kunagi ahju tuld teinud. Seda on siin-seal mulle ette heidetud, et kuidas saab olla, et täiskasvanud naine ei oska, aga no… Olgem ausad, kui ma ikka PEAKS ja alternatiiv oleks lastega külmetada, siis küllap ma kütaks nii et maa must. Aga ma ei pea. Ja ma ei taha. Ma vannun, et 30daks eluaastaks ma teen seda vähemalt korra!
  • Ma ei ole kunagi….Issand, ma olen siin 15 mintsa istunud ja mõelnud, mida ma siis teinud ei ole. Ma ei ole kunagi taskuraha saanud! Noh, niimoodi regulaarselt iga nädal, nagu mu klassikaaslased said.

Jumal küll, miks seda nimekirja nii keeruline teha oli? Selles suhtes, et jah, muidugi on jumala palju selliseid asju, et ala ma pole langevarjuga hüpanud või krokodilli seljas ratsutanud, aga ma mõtlen, et pigem selliseid tavalisi asju, mis kedagi üllatada võiks, et ma teinud pole. Neid ma vist olen kahjuks kõiki juba teinud :D Ütleme nii, et päris äge elu on olnud, isegi Star Warsi ja ahju kütmata.

A little while ago bloggers were making posts about things they have never done. Although I thought that there are a lot of things I haven’t done, when reading other people’s lists I repeatedly felt like – how have you not done THIS? I do understand that they in return have things they have done that I haven’t. Everyone’s lives are so different, it absolutely makes sense that we all do different things

  • I have never been admitted to a regular hospital. I have been to the maternity hospital twice and I have spent one night at a private hospital (when I was expecting Mari, because I was sick and they kept me in overnight) so that wasn’t a real hospital either. By a regular hospital I mean the the disgusting situation when I visited Kardo, when he was getting surgery. The kind, where the halls smell like death and there are coughing people attached to tubes everywhere. Iuuuuuuuuuuuuu! I DESPISE hospitals. I would rather die at home than go to a hospital.
  • I have never seen Star Wars, Starship Troopers, Hobbit or any other movie, where people have long gray beards or trip around in space.
  • I have never made milk soup. I suspect, I never will either. Of course I have had it way back when I was a child. It’s very difficult for me to name something I haven’t eaten. Ok, I haven’t had like genitalia, but bugs, tongues, brains – I have!   Not to mention shellfish and slugs, because those are my favorites.
  • I have never lit a fire in a furnace. I have gotten called out on that here and there, like how is it possible that a grown woman can’t do that, but well, lets be honest, if the alternative is to freeze to death with my babies, I would light circles around that over. But I don’t have to and I don’t want to. I swear – before my 30th B-day I will do it at least once.
  • I have never…. dear god, I have been sitting here for 15 mintues trying to figure out another thing I haven’t done. I haven’t gotten an allowance. Well, like regularly like every week, like all my classmates got.

God, why was making this list complicated? I mean, yes, of course there are loads of things I haven’t done, like a parachute jump or riding a crocodile, but I mean more like usual everyday things that someone might be surprised to hear I haven’t done. I guess I have, unfortunately, done all those things :D I guess I have had an awesome life, even if I haven’t seen Star Wars or lit a fire in the furnace.

Jaga: