Uncategorized

5 asja, mida ma kunagi teinud ei ole

2. veebruar 2018

Siin blogijad tegid vahepeal sellist värki, et rääkisid, mida nad kunagi teinud pole. Kuigi ma ise arvasin enne, et maailmas on väga-väga palju asju, mida ma teinud ei ole, siis teiste liste lugedes tekkis mul korduvalt tunne, et jeerum, kuidas nad nüüd  SEDA teinud pole. Kuigi ma mõistusega saan aru, et kindlasti on neil omakorda asju, mida ma teinud pole. Kõikide elud on nii erinevad, et täitsa loogiline on, et noh, me teemegi kõik erinevaid asju.

 • Ma ei ole kunagi tavalisse haiglasse sisse kirjutatud olnud. Kaks korda olin sünnitusmajas ja 1 öö olin ka erahaiglas (kui Mari ootasin, sest ma olin haige ja jäeti ööseks sisse), niiet see ei olnud ka nagu päris…haigla. Päris haigla all mõtlen ma seda rõvedust, kus ma näiteks Kardol külas käisin, kui tal operatsioon tehti. Selline, mille koridorid haisevad nagu surm ja igal pool on voolikutega kähisevad inimesed. Õõõõõõõhhhh! Ma JÄLESTAN haiglaid. Ma pigem vist sureks kodus ära, kui vabatahtlikult haiglasse läheks.
 • Ma ei ole kunagi näinud Star Warsi ja Tähesõdalasi ja Kääbikut ja muid neid filme, kus inimesed on pika halli habemega, või tripivad kosmoses.
 • Ma ei ole kunagi piimasuppi teinud. Ma kahtlustan, et ei tee ka. Söönud muidugi olen, kunagi lapsena. Mul on üldse väga raske nimetada midagi, mida ma söönud pole. Okei, päris mingeid suguelundeid jah pole, aga putukad, keeled, ajud – olen! Karpidest ja molluskitest rääkimata, sest need on mu lemmikud!
 • Ma ei ole kunagi ahju tuld teinud. Seda on siin-seal mulle ette heidetud, et kuidas saab olla, et täiskasvanud naine ei oska, aga no… Olgem ausad, kui ma ikka PEAKS ja alternatiiv oleks lastega külmetada, siis küllap ma kütaks nii et maa must. Aga ma ei pea. Ja ma ei taha. Ma vannun, et 30daks eluaastaks ma teen seda vähemalt korra!
 • Ma ei ole kunagi….Issand, ma olen siin 15 mintsa istunud ja mõelnud, mida ma siis teinud ei ole. Ma ei ole kunagi taskuraha saanud! Noh, niimoodi regulaarselt iga nädal, nagu mu klassikaaslased said.

Jumal küll, miks seda nimekirja nii keeruline teha oli? Selles suhtes, et jah, muidugi on jumala palju selliseid asju, et ala ma pole langevarjuga hüpanud või krokodilli seljas ratsutanud, aga ma mõtlen, et pigem selliseid tavalisi asju, mis kedagi üllatada võiks, et ma teinud pole. Neid ma vist olen kahjuks kõiki juba teinud 😀 Ütleme nii, et päris äge elu on olnud, isegi Star Warsi ja ahju kütmata.

A little while ago bloggers were making posts about things they have never done. Although I thought that there are a lot of things I haven’t done, when reading other people’s lists I repeatedly felt like – how have you not done THIS? I do understand that they in return have things they have done that I haven’t. Everyone’s lives are so different, it absolutely makes sense that we all do different things

 • I have never been admitted to a regular hospital. I have been to the maternity hospital twice and I have spent one night at a private hospital (when I was expecting Mari, because I was sick and they kept me in overnight) so that wasn’t a real hospital either. By a regular hospital I mean the the disgusting situation when I visited Kardo, when he was getting surgery. The kind, where the halls smell like death and there are coughing people attached to tubes everywhere. Iuuuuuuuuuuuuu! I DESPISE hospitals. I would rather die at home than go to a hospital.
 • I have never seen Star Wars, Starship Troopers, Hobbit or any other movie, where people have long gray beards or trip around in space.
 • I have never made milk soup. I suspect, I never will either. Of course I have had it way back when I was a child. It’s very difficult for me to name something I haven’t eaten. Ok, I haven’t had like genitalia, but bugs, tongues, brains – I have!   Not to mention shellfish and slugs, because those are my favorites.
 • I have never lit a fire in a furnace. I have gotten called out on that here and there, like how is it possible that a grown woman can’t do that, but well, lets be honest, if the alternative is to freeze to death with my babies, I would light circles around that over. But I don’t have to and I don’t want to. I swear – before my 30th B-day I will do it at least once.
 • I have never…. dear god, I have been sitting here for 15 mintues trying to figure out another thing I haven’t done. I haven’t gotten an allowance. Well, like regularly like every week, like all my classmates got.

God, why was making this list complicated? I mean, yes, of course there are loads of things I haven’t done, like a parachute jump or riding a crocodile, but I mean more like usual everyday things that someone might be surprised to hear I haven’t done. I guess I have, unfortunately, done all those things 😀 I guess I have had an awesome life, even if I haven’t seen Star Wars or lit a fire in the furnace.

Loe ka neid postitusi!

57 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Tyy 50+++ 6. veebruar 2018 at 23:59

  Ahaa nüüd tuleb ridamisi asju
  ma pole kunagi moosi keetnud ja hoidiseid nagu hapukurgid ja seened sisse teinud.
  bikiini piirkonna vahatusel käinud.
  kulme kitkunud.
  purjuspeaga rooli istunud
  Karaoket üksi laulnud

  ma pole kunagi ….. teate palju huvitavam ja tohutu pikk oleks nimekiri mida kõike põnevat ON tehtud. ALATES jäähokist, katlamaja korstna otsa ronimisest kuni karu eest põgenemiseni. Nullist maja ehitamisest kuni peenema näputööni välja.

 • Avatar
  Vasta Tyy 6. veebruar 2018 at 23:38

  HM huvitav teema. Esmalt tuli pähe palju asju mis tehtud ja mille üle hea meel ehk ukuski. Aga mis tegemata need võib kahte lehte jaotada. Need mida tahaksin teha või kogeda või need mis on jäänud tegemata juhuse või tahte puudusel.
  Mina pole näinud ühtki Bondi Filmi ja muidugi ka mitte seda Star Warsi ja ei pea seda millekski oluliseks. Samas olen imestunud kui ei teata eestifilmi klassikat nagu Viimne reliikvia, Mehed ei nuta, Siin me oleme jne.
  Ma pole narkot proovinud ja suitsu teinud ega vesipiipu kimunud. Pole minu teema.
  AGA MIS ON SEE mida tahaksin kogeda või teada , tunda. Ma mõtlen lihtsaid asju mis on nagu kättesaadav või teostatav. Mitte kuupeal käik ja kosmosesse lend jne.
  No vot ei tule mõtteid ideid. Ma võin loetleda palju riike kuhu pole jõudnud, ideid mida pole elluviinud aga see pole see teema mida siin silmas peetakse . Teate ma mõtlesin suisa tund aega ja välja mõtlesin aga see on kurb asi.
  Ma pole kunagi oma pere kaitset ja toetust tundnud. Mitte see pere kelle ise olen loonud vaid see milles üleskasvasin. Eks see tõttu ajab heldimus mind nutma kui tunnen oma lastelt hoolivust. Nii et teatud viisil olen ikkagi nendekaudu ka pere lojaalsust tunda saanud. Tundub et need asjad , mida teinud pole on tühised ja ei vaeva mind ja seega ei oma tähtsust elus.
  AGA ikkagi see lihtne argine kategooria asju-
  ma pole traktori ja kombaini ega teerulliga sõitnud 🙂
  ma pole kunagi talvel jääaugus käinud ujumas.
  ma pole kunagi lema lüpsnud. võeh prrrr- mul see viga et ei saa loomi puutuda.
  ikka leidsin paar asja .

 • Avatar
  Vasta K 4. veebruar 2018 at 02:10

  1. Ei ole kunagi narkootikume tarbinud.
  2. Ei ole kunagi neid molluskeid (karpe, tigusid jne) söönud.
  3. Ei ole kunagi purjus peaga autorooli istunud.
  4. Ei ole kunagi kellegagi kakelnud.
  5. Ja viiendat ei leidnud 😀

 • Avatar
  Vasta Morgie 3. veebruar 2018 at 23:13

  ” Ütleme nii, et päris äge elu on olnud, isegi Star Warsi ja ahju kütmata.”
  Või-ma-tu!
  Aga ära muretse, sa na noor veel, jõuad Gandalfiga ellujäämismatkale minna ja muud sellist.

 • Avatar
  Vasta tiina 3. veebruar 2018 at 21:52

  Ma ei ole kunagi luid murdnud, haiglas olnud, molluskeid jm rõvedusi söönud, spa-s käinud, oma mehega teatris käinud (sest ta ei läheks sinna ka lõa otsas vedades), julge tundega autorooli istunud (ehkki load käes juba aastaid 7), hirsiputru teinud (sest mu ema kunagi ei teinud ja ma pole huvigi tundnud, et misasi see on), mingeid kunstripsmeid/-küüsi/juuksepikendusi jms lasknud omale panna, solaariumis käinud, soojamaareisil pole käinud, nutitelefoni/tahvelarvutit jms nutiseadmeid omanud, kõiki noid varjundeid, star wars’e, harry pottereid ja troonide mänge näinud (ega isegi viitsinud mõelda, et vaataks). Praegu rohkem väga ei meenu selliseid tavalisemaid asju.

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 3. veebruar 2018 at 19:34

  Ma ei oska ka midagi kirjutada. Ma ei ole kunagi strap-oni külge pannud? Ma ei ole kunagi … eeee … eee … lennikuijuhi kabiinis olnud? Kas on MIDAGI enam-vähem normaalset, mida ma teinud pole?!?!

  no — päris kiilaks ei ole kunagi pead ajanud, ikka 0,5 cm siiljuust ja pikk tukk jäid.

  Mul ei ole tõesti midagi öelda.

 • Avatar
  Vasta E. 3. veebruar 2018 at 18:14

  Ma pole kunagi suitsetanud.
  Ma pole kunagi suhtes olnud.
  Ma pole kunagi lennukiga lennanud.
  Ma pole kunagi suudelnud.
  Mul pole kunagi luumurdude olnud.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. veebruar 2018 at 18:16

   sa pole kunagi suudelnud? issand, tahaks kohe suudelda sind 😀

 • Avatar
  Vasta MP 3. veebruar 2018 at 16:23

  Mis meelde tuli, et samuti pole ma oma 25 eluaasta jooksul kunagi kellegagi suhtes olnud. Kõigil minu vanadel tuttavatel ja koolikaaslastel on juba lapsed, kellel 1, kellel juba 2 ja mõni on isegi juba kihlatud ka. 😀

 • Avatar
  Vasta MP 3. veebruar 2018 at 16:19

  Mina oma 25 eluaasta jooksul pole kordagi kinos käinud. 😀 Kunagi sai korra käidud 3D kinos, aga no see oli mõttetu ja ma seda väga ei arvesta, seega jah, piinlik eksole? 😀 Aga samas, mulle meeldib filme rohkem kodus vaadata, palju mõnusam ja mugavam mu arust, ma ei näe vajadust filme kohe esimesena näha, kui välja tuleb. Nii, mis veel? Aa, keegi pole kunagi mind autoga sõitma õpetanud ja autokooli ei lähe raha puudumise tõttu, muidu heameelega sõidaks ringi, kui oskaks ja oleks load. 🙂 Kindlasti on veel asju, aga ei tule meelde.

 • Avatar
  Vasta L 3. veebruar 2018 at 14:35

  Ma pole mitte kunagi haiglas olnud. Käinud olen muidugi, aga mitte sisse kirjutatud. Sellega seoses veel – pole kunagi ühtegi luud murdnud, pikalt või tõsiselt haige olnud vms.

  Siis… pole kunagi kohvi joonud. Paar korda olen lonksu võtnud, aga teeme nii, et need ei loe, eksole 😀
  Mitte kunagi pole alkoholi joonud, suitsetanud või ükskõik midagi sellist. Aga arvestades mu vanust, siis ma pakun, et nii peakski olema.

  Pole omanud sõpru. Noh, kellega väljas käia, toredaid asju teha ja nii. Mingi aeg olid mõned klassikaaslased, aga nad olid suht suvakad. Kui sealt koolist ära läksin, olin unustatud ka. Suhtes pole samuti olnud.

  Pole rongiga, trammiga, trolliga, taksoga sõitnud. Kusjuures metrooga olen 😀

  Pole spas käinud. Samuti üksi kuskil teises linnas peale Tallinna ja oma kodulinna.

  Enda laptopi pole ka omanud.

  • Avatar
   Vasta E 3. veebruar 2018 at 20:35

   Vabandust, aga millega sa siis sõidad? Marsaga? 😀

 • Avatar
  Vasta meow 3. veebruar 2018 at 14:13

  Nr 2 on parim ja mul täpselt sama! Lisakd siia ka Sõrmuste isanda 😀

  • Avatar
   Vasta Vaike 3. veebruar 2018 at 17:32

   Mulvõib lisada Bondi-filmid. Ilmselt nii jääb ka. Mitte põhimõtte pärast, aga lihtsalt ei ole kutsunud vaatama. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mannu 3. veebruar 2018 at 12:18

  Ma ei ole kunagi oma 25 eluaasta jooksul:
  1. Suhtes olnud
  2. Abielus olnud
  3. Suitsu teinud, mitte ühtegi versiooni, isegi vesipiipu mitte
  4. Langevarjuga hüpanud, kuigi tahaks 😀 Tegelikult tahaks selle asjaga sõita, mis on langevarju moodi kaugelt vaadates, aga mootoriga. Mul ei tule nimi meelde 😀 Kui seda paar aastat tagasi oma vennale ütlesin, siis ta ütles mulle: “Sellega sa küll sõitma ei lähe!” 😀
  5. Mägedes suusatamas käinud. Ma isegi ei julgeks minna, sest kardan väiksest künkastki alla sõita 😀 Suusatamine ei meeldi ka mulle.

  • Avatar
   Vasta V 4. veebruar 2018 at 00:39

   Ma soovitan ikkagi mäesuusatamist proovida – mulle ka tavaline ei meeldi, aga mäesuusatamine on palju mõnusam! 🙂

 • Avatar
  Vasta Käe 3. veebruar 2018 at 11:55

  Mul kõik majanduslikult timm ja korralik töö. Olen 30 aastane aga pole kunagi passiga välismaal käinud st soojal maal ega kuskil. Sellest tõesti unistan. Hetkel aga panustan selle raha pigem koju asjade soetamiseks kui reisiks.. Teine asi on oma kodu, pole kunagi elanud OMA kodus. Vanemad elasid sellisel pinnal mille OV neile andis, siis sain “suureks” ja olen elanud üüripindadel. Ma väga loodan, et saame need unistused järgneva kümne aasta jooksul teostada 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 3. veebruar 2018 at 11:41

  Ma ei ole ka su nimekirjast midagi teinud 😀

 • Avatar
  Vasta Leenu 3. veebruar 2018 at 11:40

  Ma tundsin nii sarnasust asjadega, mida ka ma pole teinud, kuni ajude ja molluskiteni, sest igasugused kahtlased kehaosad ei ole mulle never ahvatlevatena tundunud ja mereande ma ei fänna, no ma arvan samas nii, sest ma pole karpe jne söönud veel. Ehk peaks (sain 30). Ahju tuld olen teinud juba lapsena, sest meil oli ahjuküte tubades ja mulle lausa meeldis teha nii, et ema tõi puud ahju ette ja siis tegin. Nüüd lükkan rohkem elukaaslase kaela, pliit on köögis, ma vist tüdind.

  Aga ma ei ole kordagi teinud:
  1. Kordagi lennukiga sõitnud, ok olen 3sena emaga, aga ei mäleta ja nüüd kardan. Meeletult. Vist.
  2. Tulenevalt eelnevast ei ole käinud soojal maal.
  3. Olnud veredoonor. Tahaks aidata, aga kardan ise pilti kotti vedada ja pärast mõtlen, et miks oli vaja minna..
  4. Ei ole kanepit teinud. Lihtsalt rääkides inimestega tuleb tihti välja et kõik on ju selle 1 korra proovinud, et teada, mis tunne on. Ma ei ole. Sõbrad kõrval tegid, ma ei tahtnud. Lihtsalt ei tahtnud (jälle vist kartsin, et viskan pildi kotti ja pärast mõtlen, et miks seda vaja oli).
  5. Ei ole kunagi mootorrattaga sõitnud. Ok rolleril taga olen, vist 1 kord. Ja külgkorvis olen. Aga ise mootorrattal mitte, ka mitte taga. Õudne tundub suurel kiirusel lihtsalt inimesest kinni hoides seal istuda. Ja ei meeldi need kaherattalised. Võibolla ka just seetõttu, et pole kogemust. Seda kirjutades meenus ka, et ei ole ratsutanud. Jälle nagu ei meeldi, kardan kukkuda vms.

  Üldiselt nähtub minu tegemata asjadest see, et kardan igasugu asju ja seepärast ei julge neid teha. Võibolla kui teeks, kaoks ka hirm? Kerge öelda, raske teha 😀

  Aa ja Soomes käisin alles hiljuti elus ESIMEST KORDA, kõik ju olid seal oksendamiseni käinud, ma mitte. Sama Rootsi kruiisiga, ka seal käisin alles hiljuti! Niiet reisimiste ja ekstreemsustega on mull sitt seis, aga see eest lugedes siin, et mõni pole spaas käinud, siis ma olen hüper spa fänn ja kriitik, olles enamik Eesti spasid läbi kappanud ja ei jõua järgmist käimist ära oodata (eelmine nv käisime jälle).

  • Avatar
   Vasta Merili 5. veebruar 2018 at 11:31

   ma käisin ka eelmine aasta novembris esimest korda Soomes 😀 ( ma 32 ) et näed ma polnudki ainuke 😀

 • Avatar
  Vasta Kiku 3. veebruar 2018 at 09:55

  Mina pole kunagi üheski spas käinud :D.
  Enda tutvuringkonnast ei tea vist küll kedagi, kes poleks käinud
  aga mina lihtsalt pole veel sattunud / jõudnud 😀

 • Avatar
  Vasta Agnes Kirsbaum 3. veebruar 2018 at 09:37

  Ma pole ka mitte kunagi piimasuppi teinud (ei tee ka) ning samuti pole ma mannaputru teinud(ning ei tee ka).
  Ma pole samuti Star Warsi filme näinud, kuid Sõrmuste Isandat olen.
  Ma pole kunagi neid molluskeid söönud, mis selle merikarbi sees serveeritakse ja siis sealt rüüpad. (Mulle ei meenugi kohe nende nimi)
  Ja konnakoibi samuti mitte. (Aga ju see pole ka igapäevane asi)
  Haiglas olen olnud palju ja midagi halba öelda selle kohta pole.
  Ahju ja pliiti olen kütnud piisavalt. Isegi suurde katlasse, mida köetakse kivisöega, olen tuld teinud. (See mulle ei meeldinud)
  Ma pole kunagi hekki püganud.
  Aga rohkem selliseid igapäevaseid asju ei meenugi, mida ma teinud ei ole. Tuleb vist pikemalt nüüd järele mõelda.

 • Avatar
  Vasta A.V. 3. veebruar 2018 at 09:01

  Juhiload aastast 2007, autoga sõidan igapäevaselt (olen tööinimene), ma ei ole mitte kunagi autot tankinud. See asi on juba nii haige ja imelik, et ise ka ei usu. Mees alati imestab, miks ma seda teha ei julge. No lihtsalt ei julge. Siiani teeb tema seda ?

  • Avatar
   Vasta Jj 3. veebruar 2018 at 18:13

   Load aastast 2010 ja pole kunagi ise autot käinud pesemas??? tundub nii hirrrrrmus! ?

 • Avatar
  Vasta Laura 3. veebruar 2018 at 06:44

  Ma ei ole mitte kunagi suitsu teinud, isegi proovinud ei ole 😀
  Vessarit olen teinud.

 • Avatar
  Vasta T. 3. veebruar 2018 at 02:10

  Haha, esimene asi kui ma selle postituse pealkirja nägin – mõtlesin kohe, et jessuke, ma pole Star Warsi näinud. Ega ühtegi muud Star Treki või kääbuseid või sõrmuseid või jumal teab veel mida. No üldse ei tõmba ka. Ja ülejäänud ümberringi saavad südamerabanduse: midaaa? Sa pole Star Warsi näinud? No jessuke! Umbes nagu mingi püha tegu, mida peab KINDLASTI teinud olema, muidu ei saa sa taevasse 😀

  • Avatar
   Vasta Mammu 3. veebruar 2018 at 10:07

   Jaa..ma ei oleka aru saanud miks need sellised “must watch” filmid kõigi jaoks on ja igakord kui keegi mingit imelikku nalja teeb ja ma naerma ei hakka, siis ma juba tean et see nali on seotud nende kahtlastefilmidega 😀
   Nagu ma päriselt olen korra üritanud mingit neist vaadata, aga see oli sama igav, kui meeste jaoks pilved all film..niiet ei saa ma nende hullusest aru 😀

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 3. veebruar 2018 at 10:08

    mapole kunagi ühteg osa pilvede all ka vaadanud 😀

    • Avatar
     Vasta Mammu 3. veebruar 2018 at 11:12

     ega sa millestki ilma pole jäänud 😀 😀

     • Avatar
      Vaike 3. veebruar 2018 at 17:35

      Midaaaa? 😀 See on ainuke asi, mida ma vaatan. 😀

 • Avatar
  Vasta kädi 3. veebruar 2018 at 02:09

  1.Ma pole kunagi talisuplust teinud.2.Pole kunagi ühtegi luud ära murdnud.3.Pole kunagi liikluskaamerast trahvi saanud.4.Pole kunagi ühelgi opil käinud.

 • Avatar
  Vasta kaisa 3. veebruar 2018 at 00:59

  ma pole kunagi alkoholi tõttu oksendanud, pole käinud “soojal maal”, pole ühtegi narkootikumi proovinud (va alkohol), pole tervet kruusitäit kohvi joonud (paar lonksu maitsemiseks ainult võtnud).

  ja see pole küll isetegemisega seotud, aga ma pole kunagi mesilaselt/herilaselt nõelata saanud kuigi elasin maal.
  ühtegi luud pole ka murdnud.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. veebruar 2018 at 09:44

   ma ei ole ka kunagi nõelata saanud 😀

   • Avatar
    Vasta Maša 3. veebruar 2018 at 18:13

    Ma sain oma 26 elatud aasta jooksul esimest korda nõelata eelmisel suvel. Kuidagi ma selle sita suve jooksul randa jõudsin ja äkki hakkas kõndimise pealt lambist varbal valus. Nii imelik. Ma liipasin rätiku juurde tagasi ja puresin tükk aega, mis sindrima asja otsa ma astusin. Raiusin nagu rauda, et see oli kindlasti jellyfish ? Sõbranna küsis kahtlase näoga vette vahtides, et ega see mesilane äkki polnud. No vot, Sherlock. Mul polnud võrdlusmaterjali lihtsalt enne. Aga enne seda intsidenti kartsin ma paaniliselt, et mul võib allergia olla. Väga hea, et selle suraka nii sain, et seda jellyfish’iks pidasin. Muidu oleks kohe EMOsse jooksnud ?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 3. veebruar 2018 at 18:16

     ma ka kardan, et a)see on RÄME valus b)suren ära 😀

 • Avatar
  Vasta M 3. veebruar 2018 at 00:33

  Üks asi veel . Ma ei ole mitte kunagi läinud magama ilma et ma kontrolliks et kellegi voodi all midagi ei oleks .
  Koll,ussid või mingi pervo ?

  • Avatar
   Vasta Krissu 3. veebruar 2018 at 10:12

   Sa psühhiaatriga oled rääkind sellest? ? nali naljaks, aga ma nt kardan pimedust ja öösel vetsus käies ka silmanurgast jälgin selja taga olevaid kummitusi 🙂

 • Avatar
  Vasta M 3. veebruar 2018 at 00:26

  1) Ma pole kunagi Vaadanud (ei tea isegi mis nupust avada) oma auto kapoti alla…( load 10 a)…lapsest saati olnud hirm et kui kapott avada siis see plahvatab ? 2 a võttis aega kui ma esimest korda tankisin ,abikaasa oli norras seega pidin tema “tegemata töö” käsile võtma .sama hirm-äkki auto plahvatab .haige inimene ,mis muud .
  2) Ma ei ole ma iial käega puudutanud (vaevalt suudan vaadatagi) kellegi teise kodus olevat nõudepesu nuustikut ?
  3) Ma ei ole kunagi käinud kasiinos . Annan pea et see on minu elus siiani tehtud parim otsus .
  4) Pole mitte kunagi käinud sügavas metsas ja ei lähe ka

  Viies and the best – ma pole mitte kunagi oma õiget vanust kellegile öelnud . Nooremana panin alati kaks aastat juurde ja nüüd võtan alati paar aastat maha .Mis siis et enamus teavad .

  Ilusat õhtut kõigile ,
  Soovib M , 22 …

  • Avatar
   Vasta Triin 3. veebruar 2018 at 13:25

   😀 😀 See viimane on nii hea. M 24? 😀

 • Avatar
  Vasta Merje 3. veebruar 2018 at 00:18

  Esimest kahte ei ole mina ka kunagi teinud, peale selle pole kunagi lugenud ka Harry Potterit ega tema filme näinud. Haiglas olen olnud ainult lapsi sünnitades ja ühe öö rasedana, ah jaa, korra vist koos emaga lapsena ka, aga seda ma ise ei mäleta. Mis veel? Kui jätta kõrvale igasugu ekstreemsused, siis ei ole mul näiteks kunagi ohatist olnud, mul ei ole kunagi olnud südamesõbrannat, kellega absoluutselt kõigest rääkida ja ma pole kunagi soojamaareisil käinud. Kindlasti on midagi veel, aga kohe ei tulegi meelde. Hästi paljusid asju olen teinud korra-kaks.

 • Avatar
  Vasta Merje 3. veebruar 2018 at 00:15

  Esimest kahte ei ole mina ka kunagi teinud, peale selle pole kunagi lugenud ka Harry Potterit ega tema filme näinud. Haiglas olen olnud ainult lapsi sünnitades ja ühe öö rasedana, ah jaa, korra vist koos emaga lapsena ka, aga seda ma ise ei mäleta. Mis veel? Kui jätta kõrvale igasugu ekstreemsused, siis ei ole mul näiteks kunagi ohatist olnud, mul ei ole kunagi olnud südamesõbrannat, kellega absoluutselt kõigest rääkida. Kindlasti on midagi veel, aga kohe ei tulegi meelde. Hästi paljusid asju olen teinud korra-kaks.

 • Avatar
  Vasta Marit Uusväli 2. veebruar 2018 at 23:55

  1. Ma pole kunagi abielus olnud.
  2.Taskuraha ka pole saanud
  3. kuskilt alla hüppanud ei ole.
  4. keevitanud pole
  5. kappi pole päris ise kokku pannud,olen aidanud,aga nii,et ise oleks otsast lõpuni kokku pannud.
  6. rullsuusatanud pole,seda tahaks kunagi proovida
  7. hobusega pole ka sõitnud
  Ahju olen elu jooksul nii palju kütnud,et ei oska neid kordi öelda kuis seda teinud olen.

 • Avatar
  Vasta Anna 2. veebruar 2018 at 23:42

  Ma pole kunagi remonti teinud. Mõtlen siin pigem siseviimistlustöid, mille puhul jääb mulje, et kõik on elus natukenegi käe valgeks saanud. Ühe kuuriseina olen ära värvinud.

  Kisselli pole kunagi ise teinud, tundub keeruline, aga tahaks osata, sest need on niiiii head. Mitmekihilised tordid samas raskust ei valmista 😀

  Mul pole kunagi ühtegi luumurdu olnud, mis sest et väiksena olin nagu pärdik, ronisin puude otsas ja kuuride katustel.

  Pole kunagi kosmeetiku juures käinud ega lasknud kulme piirata. Mulle tundub, et kõik käivad kuskil ja ma olen see ainuke loll, kes eelistab ise kodus hakkama saada. Pärast lasen teha ja on hullem kui praegu (praegu on mu arvates hea).

  Ma võiks veel jätkata, aga ei hakka rohkem risustama ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. veebruar 2018 at 23:47

   Ma olen ikka siin-seal värvinud, aga HEA ma selles ei ole 😀 Kisselli tegin kaks korda, rabarberitest ja üli hea oli. Ei teagi, miks enam teinud pole, Kardo megalemmik asi on see 😀

   Mul murdu vist pole ka olnud… Ma ei mäleta, kas oli väikse sõrme murd või mõra 😀

   • Avatar
    Vasta Maiken 3. veebruar 2018 at 08:54

    Mina tegin eelmine laupäev esimest korda rabarberikisselli ja tõesti megamega hea! Kartsin, ka, et raudselt on ulme keeruline ja mul pàrast terve köök kisselli täis, aga see oli ikka liiga lihtne. ??

 • Avatar
  Vasta Tiia 2. veebruar 2018 at 23:41

  Ma ei ole kordagi oma, 25 eluaasta jooksul, rongiga sõitnud.

  • Avatar
   Vasta Helery 3. veebruar 2018 at 00:04

   Aah, kahekümne viieselt sain ka seda õelda. Kuid 27 aastaselt sai rongiga riiast valgevenes käidud. Ja see ongi see ainus kord, kui sõitnud olen.

  • Avatar
   Vasta Mammu 3. veebruar 2018 at 09:58

   See oli varem ka minu lemmik ei ole teinud asi 😛 24selt otsustasin et kaua võib ja proovisin järele 😀

 • Avatar
  Vasta H 2. veebruar 2018 at 23:36

  Täiesti lõpp. Mitte midagi ei tule pähe 😀 No langevarjuga ma ka pole hüpanud. Aga nö. vähe tavalisematest asjadest…. 😀 Ka vist kõike teinud.

  Kuigi, karu pole minule ka peikad kinkinud 😀 Ja piimasuppi ma VIST ei ole teinud, aga pead ei anna.

 • Avatar
  Vasta Stella 2. veebruar 2018 at 23:33

  Ma ei ole kunagi oma Damagochit omanud! Teate küll see mänguasi, mis 90ndatel kõikidel oli ja mul ei olnud!!! Kõik mängisid ja hoolitsesid selle eest ja minule ei ostetud seda. 🙁 Siiani tunnen, et ma jäin millestki ilma 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. veebruar 2018 at 23:45

   ma sain ka selle minu meelest jumala hilja, teistel ammu oli 😀

 • Avatar
  Vasta K 2. veebruar 2018 at 23:23

  Mulle ei ole kunagi üski peika pehmet mängulooma kinkinud. Oinad, krt. Kõik sõbranjed ümberringi rivistasid oma “I süda You” karukesi ja mina .. mitte iial! Vanemad ka kunagi ei kinkinud. Miks mina, Jumal, miks mina? Nüüd olen üle kolmekümne ja see oli esimene asi, mis meelde tuli, nähtavasti ikka veel hinges 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. veebruar 2018 at 23:28

   Tead mida! Ma ei ole kunagi Skate jalatseid omanud! Need olid niiiiiii popid, aga mu ema ei ostnud. Ma olin ka niiii kade 😀

 • Avatar
  Vasta Janeli 2. veebruar 2018 at 23:15

  Mul on kõik täpselt samad asjad, mida ma kunagi teinud pole 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. veebruar 2018 at 23:17

   Päriselt :D? Naiss!

 • Avatar
  Vasta H3len 2. veebruar 2018 at 23:14

  Jess, ma pole ainus kes ahju ei oska kütta ? No ei õmnestu mul see ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. veebruar 2018 at 23:17

   Ma ausalt pole proovinudki 😀