Eile hakkasin Mariga vannipalle tegema. Õpetuses oli kirjas, et pritsida vett hästi vähehaaval, et kogu see kupatus reageerima ei hakkaks, aga Mari ei tahtnud nii kasinalt vett kasutada ja nõnda hakkas meie vannipallimass kohe kausis regeerima. Maril oli muidugi mega lõbus ja ta läks kohe vanni, kogu selle tavaariga loomulikult, mis sisises ja kihises ja mulises. Vannipalli ei saanud, aga päris palju mängulusti küll. Abiks ikka. Pärast keegi instas kommis, et oleks pidanud hoopis õli kasutama vee asemel.

Ostsin endale sea-band käepaelad, mis on mõeldud iivelduse vastu. Ühest küljest võiks öelda, et nad töötavad, iiveldus nagu kaob ära küll, aga mulle tundub, et ainult selle arvelt, et kuna nad randmetelt verevarustuse kinni pigistavad ja keha vaatab, et oh shit, mis iiveldus, ma sureeeen! Nii et jah, võta nüüd näpust, kas olla tootega rahul või mitte.

Sain ükspäev kirja, kus seisis, et tere, palun aita mul ära maksta üür (umbes 200€), kommud (umbes 160€) ja… midagi oli veel umbes 170€ jagu. Kui sa mind ei aita, siis mind ja mu last visatakse tänavale ja sa oled ju hea inimene ja ma olen omalt poolt teinud kõik – mul pole isegi enam volüümripsmeid ja küüsi, et mõelda vaid, mis elu peale ma langenud olen! Täna sain teise kirja võhivõõralt naisterahvalt, et kle laena 50€, ma ausalt annan sulle uue kuu alguses tagasi, oleks vaja sünnale minna! Oi, ja parim pala! Mõnda aega tagasi üks naine palus endale ja lapsele söögiabi. Koos kahe inimesega panime kokku suure laari asju, no ikka VÄGA suure. Nagu kuivained, leivad, saiad, liha, kana, piimatooted jne. Kui ta kotid söögiga kätte sai kirjutas ta mulle ainult, et kle kas sa saaksid veits raha ka kanda, et mul oleks pesuloputusvahendit ja hambapastat ka vaja, ma enne unustasin öelda, et viitsid, tee ruttu ülekas. See vist muutiski mind edaspidiste kirjade suhtes natukene seest surnuks, sest no… Tule jumal mulle appi. Ja tõesõna, ma pole vist peale seda vahejuhtumit MITTE kedagi aidanud, nagu mingi tont. Aga lihtsalt ei usu enam mitte kedagi. Teagi nüüd, kas see on hea või halb?

Aga mis on KINDLASTI halb – alles nädal tagasi paranesid ära mu kohutavad ohatised, mis ründasid mind sedapuhku huulele, ninaotsa ja nina sisse. Täna hommikul oli kohe õnn ja rõõm ärgata selle tuttava sügelustunde peale huulel…

Ja täitsa neutraalsel teemal – proovisin seda soodatesti teha, et paned sooda peale pissi. Ikka ilus pühapäevane tegevus. Ei kihisenud. Nagu… Midagi ei juhtunud. Kardo pakkus, et äkki oleks pidanud ikka esimene piss olema, nagu rasedustestidega :D


Me and Mari started making bath bombs yesterday. The instructions said to add water little by little to make sure the whole thing doesn’t react, but Mari didn’t want to use so little water and so the whole bath bomb mixture started reacting right away. Mari, of course, had a blast and she went to the bath right away taking the whole fizzing and bubbling mixture with her. We didn’t get bath bombs, but we sure got a lot of joy out of it. It helps. Afterwards someone commented on Instagram that we should’ve used oil instead of water.

I bought these sea-bands, that are meant to help with nausea. On one side I could say they are working, nausea does goes away, but it seems to me that it’s only because the bands are cutting off circulation in my wrists and my body is thinking – screw nausea, I’m dyyyyyyyying! So yes, I don’t know if I am happy with the product or not.

I got this letter the other day that asked me to pay their rent (about 200€), utilities (about 160€) and … something else worth about 170€. If you don’t help us my child and I will be thrown to the streets and you are a good person and I have done everything I could’ve on my part – I don’t even have volume lashes or manicure anymore, think what my life has become. Today I got another letter from a stranger asking to borrow 50€, that they will honestly pay me back at the beginning of the month, they need to go to a birthday party! Oh, and the best one! Some time ago this woman asked help with food for her and her child. With two other people we put together a huge pile of stuff, and I mean HUGE. Like macaroni, breads, meats, dairy etc. When she got the goods she wrote to me asking if I could transfer her some money, she needs laundry detergent and toothpaste, she forgot to tell us and she needs the money ASAP. That, I think, made ma little dead inside towards these kinds of letters because well… god help me. And honestly, I haven’t helped ANYONE since  then, like a loser. Maybe I just don’t believe anyone anymore. I don’t know if that’s a good or a bad thing?

But what is FOR SURE bad – just a week ago I got rid the awful cold sores that this time attacked me on my lips, on the tip and on the inside of my nose. This morning was such a joy to wake up to the familiar tingling on my lips.

And completely neutral – I did the baking soda test, I put pee in baking soda. A nice Sunday activity. It didn’t fizz. Like .. Nothing happened. Kardo thought that maybe I should’ve use the first pee of the morning, like with pregnancy tests :D

Jaga: