PILDID reisimine

meie pisike puhkus + loos

28. veebruar 2019

Sõbranna imestas, et nii lühikesel puhkusel käisimegi või. Noh, mis ma öelda oskan. Kolm päeva, kaks ööd – minu jaoks ideaalne puhkus. Eriti veel lastega, nendega on see täiesti hea aeg, et saab kodust eemale, aga koju jõudes on selline “jeeee, kodu!!!” tunne peal. Suurematega poleks hullu kauemgi olla, aga Marta kiik ja BB tool ja pall, kõik on ju siin ja seetõttu on kodus lihtsalt mugavam.

Aga kuidas siis reis oli? No mina jäin mega rahule. Ma küll alguses pelgasin oma esimest pikemat sõitu, aga 180 km läks ülikiiresti ja ma tunnen ennast nüüd roolis kuidagi veel kindlamalt. Riiga sõiduks valmis!

Esiteks Mäetaguse mõisa hotell & spa oli hästi hubane ja armas. Just selline kodune ja mõnus. Mingit erilist luksust seal ei olnud, aga kõik oli puhas, korras ja mõisalik, seega just ideaalne. Lastega on sellistes eriti fancydes kohtades teinekord natsake ebamugav olla, aga sinna olid lapsed väga oodatud ja neile oli igal pool tegevust. Isegi toas oli mänguasjakast, mis eriti äge. Mari ja Lende mängisid nende asjadega nii tublisti ja tore oli vaadata, kuidas nad vähesega nii pikalt tegevust leidsid. Peaks vist kodus ka asjadest tuimalt loobuma!

Meie olime sviidis, mistõttu oli meil kaks tuba. Lastega eriti mõnus, sest siis saab neid tubade peale ära jaotada ja ise veel sarju vahtida või midagi säärast. Õnneks suutsime lapsed iga päev piisavalt ära väsitada, et magamisega probleeme ei olnud. Pead patjadele ja uni tuli. Kahjuks/õnneks kehtis sama ka minule – juba kell 23 oli mul iga päev selline uni, et läksin ka magama ära. Meie Martal on vist piimatellimise periood, seega ta pmst elab mu küljes ja muudkui kaanib piima. Endale ka natsa väsitav, aga elame üle :)

Esimesel päeval ei teinud me eriti midagi – jõudsime kohale, pakkisime asjad lahti, sõitsime Jõhvi poodi ja apteeki, käisime söömas ja hiljem hotelli spas ujumas. See oli ka Marta esimene spas ja basseinis käik, niiet ajalooline moment või nii 😂 Lisaks saime me tagatuppa minna, mis muidu on 18+ vanusele, aga E-T saavad pered ka sinna minna. Ma käisingi ainult Martaga, sest seal on palju saunasid, mis minu lastele nagunii huvi ei paku, aga ma sain rahus imetada ja mullivannis vedeleda.

Õhtul käisime Kardoga massaažis ka. Mõlemad võtsime peamassaaži ja ma pean ütlema, et see oli üks parimaid massaaže, mis ma saanud olen. Mul on paremas õlas mingi valulik koht, mida ükski massöör kunagi üles leidnud pole. See mees leidis! Ja mu käsi pole juba paar päeva valutanud.  Parimad 20€ ever spent!

Teisel päeval oli meil plaan minna midagi vahvat tegema ja seda me ka tegime. Esiteks käisin ma külapoes pähkleid ostmas ja kui kohalik joodik mulle: “tere blogija!” hüüdis, siis ma mõtlesin küll, et vot sulle lopsu, kui juba külaparmud ära tunnevad, järelikult olen kuulus, eheeehhee. Ühesõnaga ma ostsin pähkleid, sest mulle öeldi, et Jõhvi kontsertmaja taga pargis on mega julged oravad, keda saab sööta.

Noh, me seisime seal Mariga ja karjusime “naki-naki” ja “oraaaav!”, aga kedagi ei tulnud. Pettumus.

Edasi trippisime Tagavälja talusse – parim idee ever! Superlahe koht ja soovitan sinnakanti minejatele soojalt. Saime neljapäevaseid lambaid sülle võtta, kanu-kukkesid vaadata, hobusega sõita, saaniga sõita, lapsed sõitsid lumekarusselliga, Mari sai kingiks muna ja hiljem sõime värskeid vastlakukleid ja jõime teed. Pere peale maksime 15€, seega igati väärt värk.

Tagasi hotellis käisime muidugi veel spas ja söömas ja oligi jälle uneaeg. Eile pakkisime asjad kokku, vedelesime veel natsa ja sõitsimegi koju tagasi. Lapsed oleksid tahtnud veel spasse minna, aga kahjuks on seal kummaline süsteem, et spa avatakse alles kell 14. Seega viimasel päeval enne ära minekut spad külastada kahjuks ei saa. Pole enne sellist asja kuskil näinud, aga noh, alati on esimene kord. Lapsed olid pettunud, endal oli suht suva, olime seal tegelikult piisavalt liguneda ka saanud.

Selline oli siis meie Ida-Eesti puhkus. Täis pulli ja nalja ja õues ringi lippamist ja üldse soovitan soojalt teilgi see kant üle vaadata. Ja et uudistamine teile sama mõnusaks teha, kui meil oli, siis tahaksin ühele lugejale välja loosida samasuguse puhkusepaketi, nagu meil Mäetagusel oli. Ehk siis ööbimine kaheks ööks nende kahetoalises sviidis + külastus ka tagatuppa. Seega ideaalne lastega minekuks, aga miks mitte ka niisama kaasaga Eestit avastada. Et loosis osaleda, jäta kommentaar, kellega sa Mäetagusele läheksid ja juba esmaspäeval loosin võitja ❤️

Tegime ka väikse video meie reisist, kes tahab, siis haarake kohvi kätte ja vaadake üle:

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

788 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Mari-Liis Seegel 4. märts 2019 at 18:26

  Elukaaslasega :)

 • Reply Regina Remmelgas 4. märts 2019 at 15:06

  Läheksin puhkama koos oma abikaasa ja meie lapsega.

 • Reply Monika 4. märts 2019 at 13:32

  Läheks oma tütrega tema 15.aastaseks saamist tähistama.Tema vanavanemate juured on Kiviõli linnast,nii et avastamist jaguks.

 • Reply Janne 4. märts 2019 at 12:59

  Täna juba ongi esmaspäev! Loosis soovin osaleda ja Mäetagusele läheks koos oma mehe ja kahe lapsega :)

 • Reply Liis 4. märts 2019 at 11:40

  Mina läheksin mehe ja oma kahe tüdrukuga. Jõulude ajal käisime esimest korda perega Spas ja lastele nii meeldis. Nüüd muust ei kuulegi.

 • Reply Eleriin Asukül 4. märts 2019 at 10:43

  Minaaaaaaaa vajaksin just selllist puhkust oma perega 8kuune tirts ja 4aastane poeg ja muidugi pereisa ❤️❤️❤️

 • Reply Kätlin Siirak 4. märts 2019 at 10:36

  Läheksin oma mehe ja aastase lapsega, see vōit oleks ideaalne vaheldus meie igapäeva rutiini :)

 • Reply Sirle 4. märts 2019 at 09:31

  Ma läheks oma kalli elukaaslasega. Pole ammu argirutiinist eemale saanud ja kuna olen ise maal üles kasvanud, aga nüüdseks aastaid linnapreilina elanud, siis läheks ise ka heameelega neid lambakesi ja muid loomi linde nunnutama ja paitama. Mul on endal tervis nii kehva, et maal elada kahjuks pole võimalik, pidevate liigese ja seljavaludega maatööd ära ei tee kuigi väga tahaks maal elada. Spaasse minek Mäetagusel kindlasti leevendaks mu liigesevalusid, muidu elan igapäevaselt vaid valuvaigistitel. Lisaks on sel kuul ehk 29.märtsil mul sünnipäev tulemas ja see oleks ju ideaalne sünnipäevakink mulle. No nii väga sooviks seda võimalust puhkuseks, et ei peaks argimuresid peas leierdama ja pidevalt mõtlema, et siit valkutab ja sealt valutab…

 • Reply Jaanika 4. märts 2019 at 09:25

  Spasse làheksin koos mehe ja pojaga😊

 • Reply Elis 4. märts 2019 at 08:59

  Omg, kui mõnna see tundub! Meil elukaaslasega saab märtsi lõpus 8 aastat koos oldud ja sai mõeldud, et võiks perega kuskile spaatama minna selle puhul, niiet elukaaslase ja lapsed võtaks punti ja läheks naudiks! ❤

 • Reply Siret 4. märts 2019 at 08:53

  Läheks oma 2 pojaga kuna pole tõesti nendega üheski spas käinud 😐hotelle oleme paar korda külastanud aga ei midagi enamat.Kuna nad aga mõlemad on väga vee inimesed oleks see neile tore üllatus.Ja öö kahetoalise sviidis sobiks ideaalselt sest üks lastest 10 ja teine 3 siis magamaminekud oleks kergemad (igaüks saab oma pesa omaette toas ) 👍😉 ja kuna pole me kumbgi mehega käinud seal idapool oleks see kokkuvõttes seiklus kogu perele

 • Reply Helena Milvek 4. märts 2019 at 08:47

  ohhh kuidas vajaks puhkust kodukoristamisest, söögi tegemisest, pesu pesemisest. Võtaks ühel nädala vahetusel aja maha ning lihtsalt puhkaks koos oma pisitütre ning mehega kõigest ja kõigist :D

 • Reply Anne-Ly Kõiv 4. märts 2019 at 07:52

  Kindlasti oma kalli elukaaslasega ja pojaga ..

 • Reply Kristi 4. märts 2019 at 07:22

  Pere puhkus sellest tuleks.
  Puhkus teeks ainult head mu härrale. Teeb teine liiga palju tööd. 💓😳

 • Reply Nele 4. märts 2019 at 06:51

  Mina läheksin ka koos mehe ja lastega.
  Ausaltöeldes ei mäletagi millal viimati saime kõik koos neljakesi korralikult puhata, polegi saanud vist.. :D

 • Reply Reimo 4. märts 2019 at 05:18

  Kutsuks sõbra kaasa

 • Reply Kerli 4. märts 2019 at 05:16

  Läheksin enda perega. Ehk mehe ja kahe poisiga

 • Reply T. 4. märts 2019 at 05:15

  Läheksin enda kaasaga.

 • Reply Mari 4. märts 2019 at 05:14

  Läheksin enda mehega. Pole kunagi käind kahekesi sellises kohas, kuigi abielus olnud 25a :)

 • Reply T. 4. märts 2019 at 05:12

  Läheksin enda sõbrannaga!

 • Reply Mari Liis 4. märts 2019 at 00:41

  Abikaasaga läheksin :p

 • Reply K. 4. märts 2019 at 00:02

  Sooviksin puhata koos oma perega ☺

 • Reply elisa 3. märts 2019 at 23:44

  Läheksin oma mehe ja kahe lapsega.

 • Reply Kertu 3. märts 2019 at 22:38

  Võtaksin peika kaasa :D

 • Reply Kersti 3. märts 2019 at 21:55

  Mehe ja lastega.

 • Reply Anete 3. märts 2019 at 21:31

  Apppiii palun, tahaks niiiiiväga ka puhkama!!!

 • Reply Eda Tamsalu 3. märts 2019 at 20:16

  Abikaasa ja kahe lapsega imearmas puhkuz saaks olema 😍

 • Reply Lonni 3. märts 2019 at 17:01

  Jeerum, ma oleks loosi peaagu maha maganud. Ikka mehe ja lapseg läheks, sest seal kandis on mehe vanaema kunagine kodu ja palju lapsepôlvemälestusi, mida ta meie tütrega jagada tahaks, teda lapsepôlveradadele viia.

 • Reply Elen 3. märts 2019 at 16:46

  Võtaks oma pere kaasa ja naudiks väikest minipuhkust ;)

 • Reply Heidi 3. märts 2019 at 16:29

  Läheks oma kallimaga, see oleks me esimene pikem trip! :)

 • Reply Kadri 3. märts 2019 at 16:07

  Abikaasa + 4 last!

 • Reply Heldi 3. märts 2019 at 15:54

  Me oleme mehega ammu juba mõelnud seda kanti lastega avastama minna, kuid kuidagi ei ole leidnud seda võimalust.. Seega see võit oleks ideaalne meie perele :)

 • Reply Mari-Liis 3. märts 2019 at 15:29

  Läheksin oma itaallasest elukaaslasega, kes pole kordagi Ida-Eestis käinud. See oleks proper “discover Estonia” trip!

 • Reply Merili M 3. märts 2019 at 15:16

  läheksin elukaaslasega :)

 • Reply Mairot Kurvits 3. märts 2019 at 13:21

  Kalli abikaasaga.

 • Reply Anne 3. märts 2019 at 09:57

  Läheksin nii nagu Mallukaski, võtaks abikaasa, suurema lapse, 2-aastase ja beebi.

 • Reply Anne 3. märts 2019 at 09:47

  Läheksin täpselt nii nagu Mallukas, ehk siis abikaasa, suurem laps, 2-aastane ja beebi.

 • Reply Tiia 3. märts 2019 at 08:42

  Perega, mees ja kaksikud.

 • Reply Sigrid Klaas 3. märts 2019 at 06:30

  Oma kalli abikaasa Jaanus Klaas iga

 • Reply Anu 3. märts 2019 at 01:44

  Läheks oma väikse perega :)

 • Reply Kirke 2. märts 2019 at 22:41

  Oma kihlatu ja pisipojaga, kellel oleks ka varsti aeg oma käpp spaamaailmas valgeks saada. :)

 • Reply Kaidi 2. märts 2019 at 22:01

  Võtaksin 4 last ja mehe kaasa.

 • Reply Eva 2. märts 2019 at 20:09

  Enda poja ja elukaaslasega läheksin, kuna mõlemad on eriti suured veefännid ja no kui saaks UTE ka veel sûlle 😍🐑

 • Reply Triin 2. märts 2019 at 18:56

  Abikaasa ja kahe lapsega läheks!

 • Reply Brenda 2. märts 2019 at 18:11

  Ma läheksin oma kalli elukaaslasega. Meile kuluks privaatne puhkus ära, et vahelduseks omavahel aega veeta

 • Reply Getter 2. märts 2019 at 16:51

  Puhkama läheksin elukaaslasega 🙂
  Kuna sügisel sünnib meie perre esimene laps, siis peab kahekesi olemise ajast viimast võtma 🤗

 • Reply Viivika 2. märts 2019 at 16:15

  Super!Hea vaadata.Sooviks ka perega järgi teha.Muidu ju ei lähe/jõua,aga kui võidaks ,siis ju peab.Perega läheks.Tähidtaks sünnipäeva lausa.Ja kui lastega mugav,siis täiega tahaks.4 last.Üks veel pisi,pisi.👨‍👦‍👦👩‍👧‍👧

 • Reply Katre 2. märts 2019 at 16:13

  Tundub nagu mõnus unistuste puhkus. Läheksin oma elukaaslasega, kes igati sellise mõnusa puhkuse ära teenud. Sel aastal ta kodus kokku olnud vaid 1 nädala. Küll oleks hea üllatus, kui ta koju tuleb ja saame koos puhkama minna.

 • Reply AiriR 2. märts 2019 at 16:06

  Oma pere võtaks kampa :) vees solberdamine on alati hea mõte :)

 • Reply Marie 2. märts 2019 at 15:43

  Abikaasa ja kõhubeebiga :)

 • Reply Kati 2. märts 2019 at 15:33

  Koos elukaaslasega

 • Reply Erika Roosileht 2. märts 2019 at 15:25

  Oma perega läheks ☺️ Kõik kolm last on suured spaade fännid 🙃

 • Reply Tiina Rajand 2. märts 2019 at 14:22

  Abikaasaga

 • Reply Sirli Kiilo 2. märts 2019 at 13:47

  Abikaasa ja 2 lapsega

 • Reply Jaana 2. märts 2019 at 13:45

  Mäetagusele läheksin oma armsa perega. Seega kaasa saaksid mees, poeg ja tütreke🐣

 • Reply Marika 2. märts 2019 at 13:37

  Mina tahaks ka puhkama. Kaasa võtaksin 3 last ja mehe.

 • Reply Anna 2. märts 2019 at 13:34

  Läheksin koos perega 😊

 • Reply Liis 2. märts 2019 at 11:08

  Läheksin koos mehe ja tütardega.. oleks mõnus enne sünnitust natuke puhkust nautida 😊

 • Reply Karin 2. märts 2019 at 09:59

  Väga lahe video! Üks asi ainult mis kohe silma torkas (ehk on keegi ka juba kommenteerinud)? videoklipi 3:55 minutil – neljarealisel maanteel võib pärisuuna vööndi vasakpoolses reas sõita ainult sellisel juhul, kui parempoolne rida on hõivatud.
  Paremalt poolt möödasõit maanteel on keelatud, ehkki seda üks auto sinust teeb. (seadust rikkumata ju hetkel sinust mööduda ei saa).
  Loodan tõesti, et sa terve tee vasakus reas ei sõitnud! Maanteel alati parem rida ja möödasõiduks reastud vasakusse, peale möödasõitu taas paremasse ritta tagasi. Usun, et teadsid seda isegi.
  Need vasakus reas valesti sõitjad ja venijad ajavad maanteesõidu närvi üsna mustaks küll. :-)

 • Reply Jaanika L 2. märts 2019 at 09:22

  Läheksime koos mehe ja 5-aastase pojaga :) Ideaalne võimalus avastada uusi kohti ja nautida perega kvaliteetaega! :)

 • Reply Angelika 2. märts 2019 at 09:03

  Läheksin spasse oma väikse perega 🤗 see aasta pole veel jõudnud kusagile, nii hea oleks võita 😊

 • Reply Riin 2. märts 2019 at 07:50

  Elukaaslasega 😊😊🤗

 • Reply Kät 2. märts 2019 at 06:30

  Mees ja laps :)

 • Reply Katariina 2. märts 2019 at 01:56

  Läheksin oma väikse perega. Ehk siis elukaaslane ja 5 aastane tütar.

 • Reply Kristella 2. märts 2019 at 01:02

  Kuna paar viimast kuud mõlemale stressirohked olnud seoses kolimisega ja töö vahetamisega jms, siis suurima heameelega läheksime koos elukaaslasega mini-puhkusele! :)

 • Reply K 2. märts 2019 at 00:56

  Mina läheks koos oma pisipõnni mehega :) Käisime jõuludel Mäetaguse mõisas söömas ja nii ilus oli seal, võiks nüüd puhkama ka minna ja kohapeal avastada :)

 • Reply Tuuli 1. märts 2019 at 23:52

  Oma Musiga 😘✌🏻

 • Reply Kadi 1. märts 2019 at 23:15

  Mina haaraksin oma “hullu” armastava perekonna kaasa. Mees pluss 3 last. Paras väljakutse, arvestades laste vanuseid (8,2,1).
  Kuid ega muidu ju ei saagi kodust välja.. leiame ju 10 põhjust,miks jääda koju. Võidu korral tuleb see lihtsalt ette võtta ja nautida. Nii et loodan mugavustsoonist välja pääseda ja ka perega koos midagi toredat ette võtta!

 • Reply Mariliis 1. märts 2019 at 23:11

  Läheks mehe ja 2 pojaga.

 • Reply Kristiina 1. märts 2019 at 23:03

  Koos elukaaslasega

 • Reply Laurena 1. märts 2019 at 22:48

  Loen ja kadestan me pole mehega peale lastesündi kuskil saanud käia.
  Kuna elame teises riigis kui pere ei ole meil võimalust lapsi kellegi hoolde jätta et minna nt kasvõi ainult kinnogi rääkimata spaast vms. Nii et kui oleks võimalik et meie võidaks selle siis läheks ma sinna temaga ja kui saaks eestis lapsed jätta vanavanemate juurde me teeks seda ilmselt ja kui ei võtaks oma Printsessid kaasa sest mõlemad armastavad vett miks muidu igaõhtu meil vanni ja basseiniõhtud on 😊

 • Reply Liisa 1. märts 2019 at 22:24

  Lâheksin koos mehe ja 2,5 aastase tütrega 🙂

 • Reply Merkz 1. märts 2019 at 22:19

  Läheksin hea meelega koos kallimaga. Väga kuluks hetkel ühele rasedale väike puhkus ära.

 • Reply Kristiina 1. märts 2019 at 22:05

  Läheksin koos mehe ja aastase pojaga, kes jumaldab sulistamist :) . Otsimegi praegu, et kuhu spaasse minna ning mis oleks ka lastesõbralik. Viimati käisime Narva-Jõesuus ning see oli super ja vahva oleks võita ning rohkem uudistada Ida poolt :)

 • Reply Liina 1. märts 2019 at 22:04

  Juba ammu oleks ka mul aeg maha võtta ja minna väikesele spa-puhkusele. Läheksin hea meelega patareisid laadima koos elukaaslasega, et tööpingeid leevendada ja rohkem kvaliteetset ühist aega nautida. :)

 • Reply Maarja Marnaussov 1. märts 2019 at 22:03

  Võtaksin kaasa oma 2 väikest printsessi ja abikaasa :)

 • Reply Liisu 1. märts 2019 at 21:40

  Spaasse läheks mõnulema ikka koos elukaaslasega. Hetkel beebiootusega poole peal ja üks mõnus lõõgastus kuluks ära küll :)

 • Reply Helen 1. märts 2019 at 20:59

  Läheksin koos abikaasa ja lapsega.

 • Reply Brenda 1. märts 2019 at 20:43

  Läheksin mehega või lapsega või kõigiga koos. Võib-olla mõne sõbrannaga või hoopis oma emaga. Ei tea.. aga minna tahaks, sest Läänemaa on Idast nii kaugel, et see kant on üsna kauge ja võõras.

  Jään lootma loosiõnnele, mis pole aastaid mulle naeratanud. Vali siis mind, eks. :D

 • Reply Tibuemme 1. märts 2019 at 20:22

  Mina läheksin oma armsa tütrega kellel homme esimene sünnipäev kuid kes haiguse tõttu peab selle kodus voodis veetma :(
  Ning kalli mehega, kes minuga koos selle ideaalse mutuka valmis tegi ja esimesed 365 päeva on aidanud vastu pidada :)

 • Reply -Kaire K- 1. märts 2019 at 20:01

  Läheks oma kalli perega, kuna mees nädalast viis päeva kodust ära (rekkamees ☺️), siis pereaega jääb väga väheks, eriti veel raske leida aega kuskile spaasse minna.. JA VEEL MITMEKS päevaks. Kolme ja viie aastane poeg naudiks kindlasti seal sulistamust ja korralikust massaažist ära ei ütleks küll!

 • Reply silviaL 1. märts 2019 at 19:58

  Läheksin ikka koos perega 😊

 • Reply Synne 1. märts 2019 at 19:51

  Läheksin puhkusele elukaaslane ja kahe lapsega, puhkus kuluks meile ära!

 • Reply Karol 1. märts 2019 at 19:30

  Oma kallimaga :)

 • Reply Jennifer Rehemaa 1. märts 2019 at 17:54

  Läheksin koos mehe ja lapsega.

 • Reply Liina 1. märts 2019 at 17:33

  Läheksin abikaasa ja pisikese spaakunniga :)

 • Reply Liis 1. märts 2019 at 15:41

  Ikka oma elukaaslasega läheksin :) Pole aastaid spas käinud, oleks ülimõnus :)

 • Reply Eike 1. märts 2019 at 15:05

  Viiksin oma elukaaslase puhkama, ta on seda väärt💕

 • Reply Kärt 1. märts 2019 at 14:39

  Oiiii peikaga läheksime, pole nii ammu kusagil puhkamas käinud :)

 • Reply Kristi 1. märts 2019 at 14:17

  Prooviks terve perega puhkuse ära :) abikaasa ja viis last :)

 • Reply MR 1. märts 2019 at 14:14

  Puhkaksin koos perega (abikaasa, 2a5k laps, 3k laps).

 • Reply Gerda 1. märts 2019 at 13:27

  Kuna viimasel ajal on niii palju muresid olnud läheksin ja lõõgastuksin oma mehe ja lapsega.

 • Reply Liisi 1. märts 2019 at 13:09

  Avastamist väärt👌 Naudiksime seda koos elukaaslase ja pisikese tütrega 💕

 • Reply Kar 1. märts 2019 at 12:59

  Oiii, ma ka nii tahaks sinna minna. Mina läheksin sinna koos elukaaslase ja väikese beebiga. Seda Mäetaguse spaad on mulle soovitatud mitmeid kordi – et just hea väike ja rahuuuuliiik.

 • Reply Triin 1. märts 2019 at 12:51

  Läheksin koos abikaasa ja beebiga. Ta saab täpselt esmaspäeval 9-kuuseks, seega see oleks nii tore kingitus! :)

 • Reply Ehe 1. märts 2019 at 12:43

  Koos kahe kalli pojaga :D

 • Reply Triin 1. märts 2019 at 12:33

  Läheks oma abikaasaga ☺️😍

 • Reply Linda 1. märts 2019 at 12:08

  Kindlalt kalli elukaaslasega 😋

 • Reply Eleanor Lainjärv 1. märts 2019 at 11:49

  Oma elukaaslasega😊

 • Reply Airi 1. märts 2019 at 11:45

  Läheksin puhkama oma perega- tütar 7. aastane, kes armastab spaades käia ja mehega, kes hetkel töötab kaugel aga Eestisse tulles oleks ideaalne puhkus meile kõigile :)

 • Reply Ülle 1. märts 2019 at 11:23

  Olen käinud mingi 8 aastat tagasi, oli tõesti vahva armas koht, aga seda loomatalu siis vist sealkandis polnud,külastaks ka seda. Võtaks lapsed ja naudiks sealolemist.

 • Reply H 1. märts 2019 at 11:21

  Koos elukaaslase ja tütrega. Oleks suurepärane võimalus tähistada kümmet koos oldud aastat! ❤❤❤

 • Reply Anett 1. märts 2019 at 11:20

  Liguneks seal koos abikaasa ja lastega :)

 • Reply Maria 1. märts 2019 at 11:14

  Läheksin oma peikaga! :)

 • Reply Siret 1. märts 2019 at 11:11

  Läheksin meha ja pojaga.

 • Reply Signe 1. märts 2019 at 11:10

  Puhkama läheks koos oma kalli mehega.

 • Reply G 1. märts 2019 at 10:25

  Abikaasa ja pisipojaga

 • Reply Kati 1. märts 2019 at 09:59

  Läheksin oma armsa abikaasaga :)

 • Reply Merilin 1. märts 2019 at 09:55

  Viiksin mehe hulpima :D

 • Reply Karet 1. märts 2019 at 09:39

  Läheksin oma pere või sõbrantsidega :)

 • Reply Kadi 1. märts 2019 at 09:30

  Väga vahva video ja üldse tundub, et seal pool ikka tegevust leidub.
  Mina läheksin oma kallimaga. Meil on selline süsteem juba, et iga aasta käime kuskil Eestis, kus veel käinud pole koos ja Jõhvis me polegi käinud.
  Meilegi meeldib rängata kuskil taludes ja vaata loodust koos. Nii et see oleks väga ideaalne ❤

 • Reply Mari-Liis 1. märts 2019 at 09:25

  Spaasse läheksin koos abikaasaga tema saabuvat sünnipäeva tähistama 🤗

 • Reply Liisi 1. märts 2019 at 08:48

  Mäetagusele läheks kalli abikaasa ning imelise pojaga

 • Reply Liisa 1. märts 2019 at 08:42

  Läheksin koos mehe ja 2,5 kuuse tütrega, kelle jaoks see oleks esimene väljasõit :)

 • Reply Kessu 1. märts 2019 at 08:35

  Olen Mäetaguse spaad pikemalt jälgimisel hoidnud, sest see on minu elukohast kaugel ja mitte suur asutus. Põnev oleks vahelduseks seda sorti puhkus. Minu elukaaslasele esmapilgul oleks see suur väljakutse, sest koduukse juures on meil suured spaad ja tema meelest on sellest piisav. Kogemused näitavad, et pingutused on enamasti vilja kandnud.

 • Reply Margaret 1. märts 2019 at 08:32

  Läheksin Mäetagusele koos oma elukaaslasega.

 • Reply Regina 1. märts 2019 at 08:28

  Läheks koos 3 lapse ja mehega, puhkus kuluks väga ära.

 • Reply Neti Tamtik 1. märts 2019 at 08:04

  Mäetagusele puhkama läheksin koos peiksiga :)

 • Reply Kerli Kazone 1. märts 2019 at 07:12

  Oi kuidas sooviks puhata, tegelikult sooviks terve minu pere seda. Läheksin sinna koos oma elukaaslase ja 2 lapsega 😊😊

 • Reply Helina 1. märts 2019 at 06:55

  Väga sooviks minna oma mehe ja lapsega :)

 • Reply Triin Nõmme 1. märts 2019 at 06:48

  Läheks koos mehega ja lastega, lapsi kokku suisa kolm ja sviit kuluks vägagi marjaks ära. Sest ega me kolme lapsega muidu puhata saagi. Ja ammu pole perega kuhugi minna saanudki väga vajaks kogu pere lõõgastumist.

 • Reply annika 1. märts 2019 at 06:15

  Perega läheks :)

 • Reply Diana 1. märts 2019 at 04:00

  Mehe ja lastega :)

 • Reply K 1. märts 2019 at 02:27

  Väga äge oleks perega see Ida-Eesti üle vaadata ja spaatada, ootan loosiõnne :)
  Meie pere kõige suurem puhkuse pidur on see, et ööbimist maru keeruline sobivat leida, peretubasi kuhu vanemad 4 lapsega mahuks ei leia sobivaid…praegu juba otsingi suveks varianti, et kuhu tasuks proovile minna, nadid kogemused seni…kui keegi sellise aarde leidnud, siis palun jagada julgelt.

 • Reply Helena 1. märts 2019 at 01:54

  Läheksin minipuhkusele koos abikaasa ja tütardega. Kuna viimsed kuu aega lapsed ainult haiged ja hetkelgi pesamunaga haiglas siis kuluks see meile igati ära.

 • Reply Ylle BööDi 1. märts 2019 at 01:22

  Kogu oma nunnu vahmiili krabaks kaasa, koos miniatütrekesekandidaadiga 7 hinge :-)

 • Reply Jaanika 1. märts 2019 at 01:18

  Läheksin koos oma peikaga :)

 • Reply Marian 1. märts 2019 at 01:01

  Lähen koos lastega

 • Reply Diana 1. märts 2019 at 00:55

  Läheksin koos oma mehega, puhkaks to the max välja, kõle talv on ju korralikult väsitanud.

 • Reply Kati 1. märts 2019 at 00:51

  Veaksin elukaaslase endaga kaasa 😁

 • Reply Sirts 1. märts 2019 at 00:47

  Oh kuidas ma igatsen koos perega puhkusele minemisest. Me oleksime niiiiiii õnnelikud kui see õnn meile naerataks.. :)

 • Reply Gigi 1. märts 2019 at 00:46

  Läheks mehega kahekesi. Meile kuluks kohe väga ära väike puhkus.

 • Reply Renna 1. märts 2019 at 00:43

  Läheksin mehe ja lapsega😊
  Ise oleme idablokki päris tihti sattunud, aga Mäetagusele veel mitte, tundub igati mõnus.

 • Reply Marika 1. märts 2019 at 00:23

  Abikaasa ja lastega 😊

 • Reply Riina Ruven 1. märts 2019 at 00:15

  Tere Mallukas . Väga tore on alati sinu pere reisimuljeid kuulda . Annavad parema ülevaate . Meil peres ka kaks poissi kes kindlasti sooviks ka sellist kogemust emme ja issiga veeta . Armastavad juba väiksest peale loomadega koos olla .

 • Reply Margit 1. märts 2019 at 00:13

  Läheksin koos mehega. 1.märts saab koos oldud juba 5 aastat😊oleks selline mõnus tähistamine 😊🥂

 • Reply Giisela Sprenk 1. märts 2019 at 00:11

  Oma noormehega, pole ammu juba saanud kvaliteetaega nautida 😊

 • Reply Merilin 1. märts 2019 at 00:08

  Läheksin oma kalli elukaaslasega :)

 • Reply Liisu 1. märts 2019 at 00:06

  Läheksin mehe ja lastega

 • Reply Merilin 1. märts 2019 at 00:01

  Läheksin meeleldi oma härra ja pooleteise aastase preiliga :) Polegi ammu kuskil käia saanud, vajame seda paketti to the max, et lutivõõrutus mõnusalt seljataha jätta.

 • Reply Chrislin 28. veebruar 2019 at 23:30

  Eelmisel aastal puhkasime seal ühel mõnusal talvisel päikselisel nädalavahetusel koos perega ja tõesti oli väga mõnus. Oleme aasta jooksul veel paljudes spades käinud, aga Mäetaguse võitis meie pere südame. Just, et see hetk oli vähe rahvast ja oli väga mõnus supelda ja nautida talve hommikut. Seal on üks parimaid caesari salateid, mis viib lausa keele alla, juba sellepärast on mõtet tagasi minna. Mäetagusel on tore, hubane ja kodune. Kindlasti läheme sinna lähiajal tagasi, aga võit tooks selle mineku veelgi lähedamale. Kaasa võtaksin oma kindlasti oma armsa ema Mari, kes on viimasel ajal oma tööga nii hõivatud ja ta oleks selle puhkuse 100-ga ära teeninud. Oleks ju tore koos puhkama ja nautima. 💛💛

 • Reply Reelika 28. veebruar 2019 at 23:29

  Läheksin koos lapsega, kuna olen enamasti koguaeg tööl, siis just selline puhkus kuluks meile ära 😍😍

  Ps : Pole kunagi midagi võitnud ehk õnn naeratab ükskord 🙈🙈

 • Reply Sirli 28. veebruar 2019 at 23:23

  Vaatan, et nii palju kommentaare ja soovijaid ning ega mu loosiõnnega palju lootust pole, aga… aga ka mina ja mu väiksed vett armastavad pudinad vajame hädasti puhkust, issi võtaks ka vast kaasa ;)

 • Reply chrislin 28. veebruar 2019 at 23:22

  Eelmisel aastal puhkasime seal ühel mõnusal talvisel päikselisel nädalavahetusel koos perega ja tõesti oli väga mõnus. Oleme aasta jooksul veel paljudes spades käinud, aga Mäetaguse võitis meie pere südame. Just, et see hetk oli vähe rahvast ja oli väga mõnus supelda ja nautida talve hommikut. Seal on üks parimaid caesari salateid, mis viib lausa keele alla, juba sellepärast on mõtet tagasi minna. Mäetagusel on tore, hubane ja kodune. Kindlasti läheme sinna lähiajal tagasi, aga võit tooks selle mineku veelgi lähedamale. Kaasa võtaksin oma kindlasti oma armsa ema Mari. Oleks ju tore minna emadepäeval koos nautima. 💛💛

 • Reply K 28. veebruar 2019 at 23:20

  Läheksin enne beebi tulekut koos tütrega, kes armastastab sulistada aga kahjuks pole juba ammu käinud. Vb võtaks mehe ka kaasa 😉

 • Reply Anne-Ly 28. veebruar 2019 at 23:14

  Ikka perega :) väga mõnus sünnipäevakingitus oleks 🎉

 • Reply Katrin Pihlakas 28. veebruar 2019 at 23:10

  Vahuriga

 • Reply Katri 28. veebruar 2019 at 23:10

  Pereeeega vajan seda 😊ilmselt kōik vajavad aga imeline vōit oleks kúll 😋

 • Reply Liisa 28. veebruar 2019 at 23:06

  Peiksiga tahaks väga puhkama minna, kuluks hetkel marjaks ära 😊

 • Reply B 28. veebruar 2019 at 23:04

  Mehe, lastega ja mina + kõhubeebu.
  Puhkus kuluks ära küll.

 • Reply M-M 28. veebruar 2019 at 23:02

  Ma pole kordagi Eestit niimodi avatada saanud.Mõte on ammu peas…et nii tahaks.
  Läheks väga hea meelega abikaasa ja tütrekesega.
  Pole veel kordagi temaga spas olnud.
  Varsti saab 4a🤭

 • Reply Evelyn 28. veebruar 2019 at 22:59

  Oojaa , üks puhkus kuluks küll ära. Kaasa võtaks mehe, 2 suuremat last ning beebi.

 • Reply JJ 28. veebruar 2019 at 22:58

  Mis eelmisest loosist muidu sai?

  • Reply Mallukas 1. märts 2019 at 12:17

   millisest?

   • Reply JJ 2. märts 2019 at 23:31

    Smegi :)

 • Reply Joanna 28. veebruar 2019 at 22:55

  Ma viiks hea meelega enda kaks spa hullu (6k ja 1a9k) sulistama ja minu ja mehe kondid vajavad ka puhkust, kuna meie beebi ei maga :D

 • Reply Heleryn 28. veebruar 2019 at 22:53

  Mehegs mõlemal märtsis puhkus ja ideaalne oleks kuhugi päriselt puhkama minna. Kodus olles puhkusetunnet ei tekiks😀

 • Reply Marina 28. veebruar 2019 at 22:50

  Läheksin oma perega
  Käime iga nädal seal ujumas. Väga mõnus koht!

 • Reply Marja-Liisa 28. veebruar 2019 at 22:48

  Perega 😄

 • Reply Annika P. 28. veebruar 2019 at 22:43

  olen ammu plaaninud Mäetagusele minna, aga alati oleme siiski Narva-Jõesuu valinud… seega prooviks-vaataks nüüd ka selle koha üle kui loosiõnn naeratab. puhkama läheksin loomulikult enda perega – mina, mees ja 2 last ;)

 • Reply Ketlin 28. veebruar 2019 at 22:42

  Läheksin koos perega

 • Reply Viktoria 28. veebruar 2019 at 22:41

  Oma elukaaslasega 💕

 • Reply Helis 28. veebruar 2019 at 22:40

  Mõnusale puhkusele läheksin ikka oma perega – 3 vahvat last ja super mees ning muidugi mina!

 • Reply Anete 28. veebruar 2019 at 22:39

  Poiss-sõbraga :)

 • Reply E 28. veebruar 2019 at 22:39

  Loomulikult oma suure ja väikese Krissuga ning kõhubeebi ka :)

 • Reply Vabatahtlik 28. veebruar 2019 at 22:38

  Läheksin koos peikaga. Oleme viimased 9 kuud eri riikides elanud, vahepeal vaid nädalakese saime koos veeta. Nüüd tahaks küll lihtsalt kahekesi koos kuskil ilusas kohas olla :) aga kuna käisin maailma päästmas vabatahtlikuna siis minu rahakott ikka nii tühi mis tühi O.O

 • Reply Susann 28. veebruar 2019 at 22:36

  Puhkust naudiksin oma armsa elukaaslasega😍

 • Reply Anett 28. veebruar 2019 at 22:30

  Ikka oma kalli mehega!

 • Reply Ingela 28. veebruar 2019 at 22:25

  Täiega tore oleks oma härra korra töö ja koolirajalt maha vötta ja veits puhata 💟

 • Reply Maiu 28. veebruar 2019 at 22:24

  Läheksin perega 👨‍👩‍👧‍👦

 • Reply Jana 28. veebruar 2019 at 22:23

  Perega.

 • Reply Kaia 28. veebruar 2019 at 22:21

  Mina läheks ka oma suure ja väikese mehega :)

 • Reply Signe 28. veebruar 2019 at 22:17

  Läheksin spaasse oma elukaaslasega. Ise olen kolm kuud töötu olnud oma hooajalise töö tõttu ning elukaaslane samuti sama kaua haiguslehel olnud ja ootab operatsiooni aega. Ehk siis mitte, et puhata poleks küll juba saanud 😁, aga midagi hingele kuluks igati marjaks ära 😊

 • Reply Dagne 28. veebruar 2019 at 22:16

  Läheksin oma mehe ja tütrega.

 • Reply Eveli 28. veebruar 2019 at 22:15

  Puhkus kuluks küll marjaks ära enne kevadisi aiatöid ja suurt vannitoaremonti. Kaasa võtaks kalli abikaasa ja meie kaks tublit poega (3a ja 1.5a)

 • Reply Maarja-Liis 28. veebruar 2019 at 22:04

  Oma perega❤️-abikaasa ja koerabeebi!

 • Reply SIRILI 28. veebruar 2019 at 22:01

  Just plaanime ka perega sellist väikest puhkust. Ideealne oleks kui võidaksime hoopis selle :) Kaasa võtaksingi oma abikaasa ja kaks tütart :)

 • Reply Kerstin 28. veebruar 2019 at 21:58

  Koos abikaasa ja tütrega.

 • Reply Kadi 28. veebruar 2019 at 21:55

  Oma perega :)

 • Reply Grete 28. veebruar 2019 at 21:53

  Läheks mehega, mõnusat puhkust töörutiinist väljasaamiseks oleks tarvis…

 • Reply Elks 28. veebruar 2019 at 21:49

  Koos elukaaslasega! Üllataks teda, kui naaseb päästealaselt õppuselt Londonist. No ja ise tahaks ka puhata ja mängida!:)

 • Reply Liisu 28. veebruar 2019 at 21:49

  Mäetagusele läheksin kindlasti oma kalli abikaasa ja tütrega!

 • Reply Kata 28. veebruar 2019 at 21:48

  Läheksin koos abikaasaga. Mul kahjuks vähe vabasid hetki, et koos miskit teha aga see oleks ju suurepärane puhkus:D. Loota võib aga ei kipu mulle see loosiõnn kunagi naeratama aga hoian siis varbad ristis!

 • Reply Krista 28. veebruar 2019 at 21:46

  Ma juba eile vaatasin selle spa kodukat ja täiega tahaks minna – mehe ja oma kolme rõõmsa ja rõõsa lapsega. Sellest talvest ja haigustest nii tüdind ja väsinud, turgutus kuluks ära!

 • Reply Kätlin 28. veebruar 2019 at 21:46

  Oma kolme lapse ja abikaasaga läheksin ❤️

 • Reply Merka 28. veebruar 2019 at 21:45

  Mina soovin perega puhkama minna.

 • Reply Tiia 28. veebruar 2019 at 21:43

  Läheksin oma kolme vahva lapsega 😊

 • 1 2 3