JUMALAITA

piinlik veitcc

20. juuli 2020

Appi, aidake, ma suren. Käisime eile Andraga Pärnus, et Lende mu emale viia (Mari ei tahtnud minna) ja kuna meie sõber töötab Rannahotellis, läksime sinna sööma. Andra oli seal kunagi käinud ja söönud tema sõnul “maailma parimat veist”. Suur oli meie pettumus, kui avastasime, et veis on õhtusöögimenüüs (alates kuuest) ja kell oli mingi üks päeval. Ma ei tea, kuidas ja miks, kuid ühel hetkel sündis plaan, et me hakkame veini jooma ja sõber tuleb meile külla, ehk siis sõidab ise mu autoga Tallinna. Liikuma hakkasime vist mingi kell 12? Ehk siis vaene Arlek pidi terve tagasitee kuulama erinevaid nostalgilisi laule Avril Lavigne’ilt, Atomic Kittenilt, Nellilt ja Kellylt ja Spice Girlsilt ja Blink 182’elt ja Didolt. Ja mingil endale teadmata põhjusel otsustasin ma, et hea mõte on autos storysid teha, kuidas ma lauludele kaasa kriiskan (mul on kohutav lauluhääl). Mingi hetk anusin Andrat, et omg, palun keegi takistage mind juba neid storysid tegemast, mul on homme raudselt nii häbi, kui mul sai eriti lambist aku tühjaks.

Tänks jeesus, et aitasid mul enda häbistamise lõpetada.

Ma hakkasin täna mõtlema, et ma vist ei ole kunagi ühelgi peol vms purjakil peaga storysid teinud (kui ma õigesti mäletan). Ma ülipikalt ei saanud üldse storyde mõtetest aru ja ei kasutanud neid iial ja kui hakkasin kasutama, siis ma olin ilmselt juba rase, ehk siis mingil põhjusel ei olnud pidudel purjus.

Ehk siis jah, see oli esimene ja viimane kord, ma sain eile päris mitu kurja kirja, et mis eeskuju ma annan oma lugejatele, kui ma olen täis peaga roolis ja teen storysid. Ma ei tea, kuidas seda üldse arvata sai, sest videos oli minu arust selgelt näha, et ma olen tagaistmel ja teine inimene on roolis. Ma ei istuks elusees täis peaga rooli ja ei laseks iial ka seda ise kunagi teha kellelgi teisel, seega sorri kõigile, kellel selline arvamus jäi. Ühtlasi palun vabandust kõigi ees, kes eile mu lauluhäält kuulasid ja nüüd kurdid on.

Vot, sellised lood siis siinpool sood. Mul oli tegelt plaan täna lastega ratastega sõima minna, aga kahjuks ainuke asi, mis sõidus on, on mu eneseväärikus ja õrn mälestus elust, kus mul polnud süda paha.

Jah, endal ka häbi – vana inimene, aga ikka on vaja kaks pudelit veini ja limoncello shotte sisse kaanida.

Ma ei joo enam kunagi. V.a järgmine kord, kui ma seda teen. Aga muidu 100% ei.

 

Loe ka neid postitusi!

18 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta kristel 21. juuli 2020 at 22:25

  Live a little 😀

 • Avatar
  Vasta M 20. juuli 2020 at 23:13

  Täna jumalat et sa iseenda ülemus oled,muidu oleks sul ülemus ,kellele täispeaga helistada ja talle teada anda ,milline türann ta ikka tegelikult on
  #beentheredonethat

  • Mallu
   Vasta Mallu 21. juuli 2020 at 10:46

   omg, TEGELT? 😀 Mis ta kostis? 😀

 • Avatar
  Vasta Vaike 20. juuli 2020 at 22:47

  Mul on “veits” pingelised ajad olnud ja töö juures oli pidu. Jõin klaasi veini ning kukkusin ära, jäädes laua taha magama. Hommikul ei olnud vähemalt kaugele minna. 😀 Kolleegid olid pleedi ka peale pannud. 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 21. juuli 2020 at 10:46

   hahahhahahaha 😀 ebamugav polnud magada v?

   • Avatar
    Vasta Vaike 21. juuli 2020 at 12:15

    Mul oli nii mark, et ei pannud tähele. 😀

 • Avatar
  Vasta Kairi 20. juuli 2020 at 13:30

  Kõrva kuulmine täitsa korras ja storyd olid lahedad 😉

  • Mallu
   Vasta Mallu 20. juuli 2020 at 13:52

   😀

 • Avatar
  Vasta Zireen 20. juuli 2020 at 13:25

  Nii armas indulgents oli see 🙂 (nimetati vist nii patukahetsuskirja, onju?)
  Ma neid storysid küll ei juhtunud nägema aga tundub, et jäid ellu.

  • Mallu
   Vasta Mallu 20. juuli 2020 at 13:52

   elus ma olen, aga mis elu see on? (ok tegelt nüüd juba norm olla, praen kukeseeni :D)

  • Avatar
   Vasta Rents 21. juuli 2020 at 00:34

   Indulgents on patukustutuskiri – vanasti võis katoliku kirik teatud tingimustel (st kui pappi köhisid) patu registrist kustutada ja indulgents anti selle kinnituseks, et patt on kustutatud.

 • Avatar
  Vasta Liis Er 20. juuli 2020 at 13:24

  Vau kui ilus pilt!

  • Mallu
   Vasta Mallu 20. juuli 2020 at 13:52

   aitäh, ma nii kahetsesin, et mul kaamerat kaasas ei olnud 😀

 • Avatar
  Vasta Berta 20. juuli 2020 at 13:21

  Minu arust pole sa ju midagi valesti teinud ja vahel lihtsalt peab vabaks laskma ennast. Sest tegelt sul oli raudselt eile ülifun,seega savi mida keegi kaagutab☺️ Sa lahe naine ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 20. juuli 2020 at 13:52

   üli fun oli tõesti 😀

 • Avatar
  Vasta ma 20. juuli 2020 at 13:17

  I feel u.
  Jõudsin laupäeva hommikul 5.30 peolt koju. Terve laupäeva ainult oksendasin. ?‍♀️

  • Mallu
   Vasta Mallu 20. juuli 2020 at 13:51

   Oleks me 18, siis ma saaks aru, aga praegu võiks mõistus peas olla, eks :D? haha, samas jumal halastas mulle, ma ei oksendanud.