0
TERVISEJUTUD

Balti jaama parmu memuaarid

6. september 2022

Ma oleksin võinud ju loogiliselt mõelda, et kohe peale oppi ma ilmselt ei olegi super paistes ja sinikaid täis, aga kas mul on loogikat? Oh ei! Mul on isegi tunne, et selle eilse postituse kirjutasin ma veel narkoosi all olles, sest kui ma tunnike hiljem koju sättima asusin, hakkas kõik valutama, kiskuma ja mõte söögist ajas mind hüsteeriliselt nutma.

Praegu on selle peale naljakas mõelda (mitte et ma naeratada saaks 😁), aga konkreetselt IGA mõte söögist ajas mind ahastusse. Nõnda ma seal autos nutta röökisingi. Põhjuseks siis see, et ma kodus saan nii vähe asju Woltida, haiglas oleks nii palju rohkematest kohtadest tellida saanud, aga ma ei suutnud otsustada, jäin ilma ja… Nii ma seal pisaraid valasin. Umbes samal tasemel nagu keegi oleks just öelnud, et mul on veel kaks päeva elada jäänud.

Ja kui esimesed pildid olid eile veel suht enam-vähem, siis mida aeg edasi, hakkasin ma peeglist kedagi täiesti võõrast nägema. Huuled paistes, nina kaks korda suurem kui tavaliselt, lõug paistes…

Õnneks valuvaigisteid anti kaasa – mingi hetk hakkas tekkima see valu, kui sa oled hambaarstil käinud ja tuimestus kulub maha. Vaiiikselt hiilis ligi, aga no polnud lugu, valuvaigistid sisse ja elasin edasi. Ma võin loll olla, aga nii loll ma ei olnud, et oleksin arvanud, et mu taastumine paar tundi võtab eksole. Peeglist oli ennast imelik vaadata, aga no… Küll üle läheb, onju?

Teen siis mina täna hommikul silmad lahti ja mu esimene mõte oli, et oh shit. Mul on ohatis! Mul peab olema ohatis, sest mu huuled on lihtsalt niiii paistes. Koperdasin siis peegli ette ja sain aru, et ohatist pole, aga huule parempoolne osa näeb tõesti välja, nagu ma oleksin eile peksa saanud 😁 Kui ma eile veel mõtlesin, et ah, poleks pidanud isegi neid tervisepäevi võtma, siis täna tänan jeesust, et ma sellise näoga tööle minema ei pea. Ma hirmutaks Harku vallavalitsuse rahva puhta ära.

Ma olen samas selline vana iluprotseduuride kala valmis, et oskasin ennast juba ette valmistada selleks, et ühel hetkel võin ma mingit sorti paistes tegelane välja näha. Tissidega oli samamoodi. Umbes paar päeva peale oppi vaatasin neid ja mõtlesin küll, et issand jumal, MIDA ma teinud olen!? Siis läks aga paistetus alla ja nendest kivikõvadest tükkidest tulid kuidagi ilusad ja pehmed rinnad välja, nii et loodame, et mu nägu on sama memo saanud ja tõmbab nüüd lähiajal vaikselt tagasi. Nii kaua väldin ma peegleid 😁

Igatahes ootame nüüd põnevusega, mis sorti nägu siit morda alt välja koorub. Mart ütles, et paari päevaga peaks valuvaba olema, aga mul pole juba tänagi üldse valus. Aga seda ma ei taibanud küsida, et millal ma inimene välja näen. Ehk nädalakesega? Hoian teid igatahes kursis ja proovin nüüd millestki toredamast ka juttu teha kui mu paistes mokad 😁

Loe ka neid postitusi!

4 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Katarina 6. september 2022 at 13:08

  🤣🤣 kle kus sa neid meeme leiad? Nii naljakad alati, kas sa mingi guugeldadki “funny beauty surgery meme” kui seda postitust tegema hakkasid või..?

  • Mallu
   Vasta Mallu 6. september 2022 at 13:34

   pmst nii leian jaa 😀

 • Avatar
  Vasta Kessu 6. september 2022 at 12:39

  Paistes mokad on iseenesest väga lööv pealkiri!
  Ja ma usun, et herilaselt huulde nõelata saamine on umbes midagi sellist nagu Su pildil praegu näha on.

  • Mallu
   Vasta Mallu 6. september 2022 at 13:34

   Ma pole jah kunagi nõelata saanud, aga ilmselt on tulemus sarnane 😀