Kuna mu jaanuarikuuks antud lubaduses seisis, et ma pean trenni minema, siis ma võin öelda, et sai see lubadus täidetud. Kohe kindlasti mitte ei jää see ka viimaseks korraks. Niipea, kui ma suudan aru saada, kuidas ennast kuskile trenni registreerida, siis panen uue aja kah kirja.

Esmaseks valikuks trenniga alustamisel sai mul olema Aquatone (link). Ja nagu kunagi ma kuulutasin, et Reval pakkus mulle võimalust kaasa võtta ka trennikompanjoon, siis kuulutan nüüd, et mina valisin endale trennisemuks ühe neiu…naise? Tüdruku? Ma ei tea, mida öeldakse 27-aastase inimese kohta. Igatahes on Katil umbes viiekuune beebi ja lisaks on tal auto ja kolmandaks on ta jumala lahe inimene, nii et üli hea valiku tegin oma meelest.

Nii läkski, et ta tuli mulle järele ja me läksime õnnelikult Revalisse pekke põletama.

Esimene mure oli mul see, et eelmises postituses mainitud trikoo oli mulle kohutavalt väike. Loomulikult proovisin ma seda esimest korda selga umbes 10 minutit enne, kui Kati mind peale korjas. Seega võtsin ma kaasa oma neoonroosad volangidega päevitusriided ja palvetasin, et Revalis ka trikoosid müüdaks. Vedas – müüdigi.

Mulle üritati selgeks teha, et ma raudselt ei ole 40 suuruses trikoomõõdus, et võtku ma 38, sest trikood on alati number suuremad. Ütleme nii, et mind see eriti ei lohutanud, sest 40 suuruses trikoo oli mulle täpselt paras, seega olen ma siis järelikult trikoomaailmas veel number suurem kui 40? Issand, ma hakkan juba varsti vihkama seda, et asjadel numbrid ja tähed sees on. Kui ma alla võtaks, siis mind need vist nii kettasse ei ajakski :D Ok, ok. Ärge nüüd arvake, et ma kuskil looteasendis nurgas nutaks ja ennast koledaks peaks, aga natsa trenni vajan ka mina, ega ma ilmaasjata Revalisse roninunud. Ma ei hakka isegi seda eelmist, 38 suurust trikood põlema panema, vaid juubeldan päeval, mil ma sinna mahun. Praegu näen ma selles NII räme välja, et ma naersin lausa pisarateni, kui selle endale selga tõmbasin. Ma oleks pilti ka teinud, aga te oleksite pimedaks jäänud, seega ei hakka jamama…

trenns

Pilt on tehtud pärast trenni ja kuigi ma väga tahtsin neid natukene tuunida, siis ma otsustasin seda mitte teha. Seega väike tsellukas kintsul ja rasvane vats on kenasti vaatamiseks letti löödud. Las ta olla pealegi, ehk on siis ka kunagi hea vaadata, kas üldse mingit tulemust kah näha on. Kaalunumber näitas 63.1 kilo.

Ühesõnaga, natukene siis trennist kah. Treeneriks oli noor naine, kes tegi vahepeal jumala naljakaid liigutusi ja näoilmeid ja kohe näha, et natsa selline pullivend. Mulle meeldivad sellised treenerid, kes ei ole kogu aeg mega tõsised, seega minule hakkas ta kohe meeldima.

Pean tunnistama, et kui alguses oli mul arvamus, et asi siis seal vees ikka vehkida, et mis TRENN see ka on, siis trenni lõpuks olime me Katiga mõlemad parasjagu võhmale aetud. Lausa nii loiud olime, et ei jõudnud kohe minekut tehagi, vaid vedelesime jupp aega mullivannis.

Ma polnud enne Revali ujumisalas üldse käinud ja ma pean seda kiitma. Suur-suuuur mullivann, mitu erinevat basseiniosa ja lahe lastebassein. Päris beebidele on veel eraldi bassein, aga kus, seda ma ei näinud. Kuna mul on plaanis Lendega sinna beebiujumisse (link) minna, siis küllap ma seda varsti teada saan. Hetkel jäi meil Katiga plaan beebisid esmaspäeval leotama minna, eks siis hiljem oskan sellest ka midagi rääkida. Ja Mariga tahaks ka sinna minna, talle kindlasti meeldiks!

Trenn aitas mind ka sellega, et kui mul viimasel ajal unerežiim kohutavalt paigast ära on, siis peale trenni oli mõnus rammestus peal, et vajusin juba kell 1 magama. Kuigi see on ka jube hiline aeg, siis tavaliselt ei tulnud mul enne kolme grammigi und. Lendel oli paar päeva mingi üleval olemise komme ja see hävitas ka minu tavapärase unegraafiku. Nüüd oleks vaja see paika saada, sest mulle ei meeldi üldse see kell 11 ärkamine. Kui ma 7 paiku ärkasin, siis oli päev palju pikem ja jõudsin palju rohkem ära teha. Praeguse unegraafikuga jooksen pidevalt ajaga võidu. Loodame siis, et regulaarne treening aitab mind ka parema unega :)

Ühesõnaga – tore oli ennast liigutada! Tahtsime tegelikult homme postitantsu minna, aga kuna mul on homme ka hambaarst, siis ei saa ma nii pikka kodust ära olemist lubada, sest üks mugul tahab ju süüa ja ega ta väga suur lutipudeli sõber ka ei ole. See 2-3h peab ta kenasti vastu, aga rohkem aega läheb juba liiale, sest ta alles nii väike. Seega võtsime plaani uuesti Revalisse minna laupäeval, sedapuhku BodyBalance tundi (link).

Trenni tegemise juures on ka see tore aspekt, et kui juba oled ennast nii palju kokku võtnud, et oled end trenni lohistanud, siis tunned ka kuidagi suuremat tahtmist tervislikumalt toituda. Kardo oli mulle eile õhtuks ahjulõhet ja bataati teinud, täna sõin vahepalaks avokaado-lehtkapsa-tomativõikusid. Mitmes päev mul cocata läheb, seda ma ei mäleta. Teine või kolmas, aga tundub nagu terve igavik! Ostsin endale asenduseks kuuspaki värska orginaali!

Kas keegi veel uut aastat treenimisega alustas? Ja kes Revalis käivad/käinud on – mis trenne soovitate proovida? Minu eesmärk oleks leida midagi, mida mulle tõesti väga teha meeldiks!

Jaga: