SPORDIJUTUD

esimene trenn – tehtud!

5. jaanuar 2017

Kuna mu jaanuarikuuks antud lubaduses seisis, et ma pean trenni minema, siis ma võin öelda, et sai see lubadus täidetud. Kohe kindlasti mitte ei jää see ka viimaseks korraks. Niipea, kui ma suudan aru saada, kuidas ennast kuskile trenni registreerida, siis panen uue aja kah kirja.

Esmaseks valikuks trenniga alustamisel sai mul olema Aquatone (link). Ja nagu kunagi ma kuulutasin, et Reval pakkus mulle võimalust kaasa võtta ka trennikompanjoon, siis kuulutan nüüd, et mina valisin endale trennisemuks ühe neiu…naise? Tüdruku? Ma ei tea, mida öeldakse 27-aastase inimese kohta. Igatahes on Katil umbes viiekuune beebi ja lisaks on tal auto ja kolmandaks on ta jumala lahe inimene, nii et üli hea valiku tegin oma meelest.

Nii läkski, et ta tuli mulle järele ja me läksime õnnelikult Revalisse pekke põletama.

Esimene mure oli mul see, et eelmises postituses mainitud trikoo oli mulle kohutavalt väike. Loomulikult proovisin ma seda esimest korda selga umbes 10 minutit enne, kui Kati mind peale korjas. Seega võtsin ma kaasa oma neoonroosad volangidega päevitusriided ja palvetasin, et Revalis ka trikoosid müüdaks. Vedas – müüdigi.

Mulle üritati selgeks teha, et ma raudselt ei ole 40 suuruses trikoomõõdus, et võtku ma 38, sest trikood on alati number suuremad. Ütleme nii, et mind see eriti ei lohutanud, sest 40 suuruses trikoo oli mulle täpselt paras, seega olen ma siis järelikult trikoomaailmas veel number suurem kui 40? Issand, ma hakkan juba varsti vihkama seda, et asjadel numbrid ja tähed sees on. Kui ma alla võtaks, siis mind need vist nii kettasse ei ajakski :D Ok, ok. Ärge nüüd arvake, et ma kuskil looteasendis nurgas nutaks ja ennast koledaks peaks, aga natsa trenni vajan ka mina, ega ma ilmaasjata Revalisse roninunud. Ma ei hakka isegi seda eelmist, 38 suurust trikood põlema panema, vaid juubeldan päeval, mil ma sinna mahun. Praegu näen ma selles NII räme välja, et ma naersin lausa pisarateni, kui selle endale selga tõmbasin. Ma oleks pilti ka teinud, aga te oleksite pimedaks jäänud, seega ei hakka jamama…

trenns

Pilt on tehtud pärast trenni ja kuigi ma väga tahtsin neid natukene tuunida, siis ma otsustasin seda mitte teha. Seega väike tsellukas kintsul ja rasvane vats on kenasti vaatamiseks letti löödud. Las ta olla pealegi, ehk on siis ka kunagi hea vaadata, kas üldse mingit tulemust kah näha on. Kaalunumber näitas 63.1 kilo.

Ühesõnaga, natukene siis trennist kah. Treeneriks oli noor naine, kes tegi vahepeal jumala naljakaid liigutusi ja näoilmeid ja kohe näha, et natsa selline pullivend. Mulle meeldivad sellised treenerid, kes ei ole kogu aeg mega tõsised, seega minule hakkas ta kohe meeldima.

Pean tunnistama, et kui alguses oli mul arvamus, et asi siis seal vees ikka vehkida, et mis TRENN see ka on, siis trenni lõpuks olime me Katiga mõlemad parasjagu võhmale aetud. Lausa nii loiud olime, et ei jõudnud kohe minekut tehagi, vaid vedelesime jupp aega mullivannis.

Ma polnud enne Revali ujumisalas üldse käinud ja ma pean seda kiitma. Suur-suuuur mullivann, mitu erinevat basseiniosa ja lahe lastebassein. Päris beebidele on veel eraldi bassein, aga kus, seda ma ei näinud. Kuna mul on plaanis Lendega sinna beebiujumisse (link) minna, siis küllap ma seda varsti teada saan. Hetkel jäi meil Katiga plaan beebisid esmaspäeval leotama minna, eks siis hiljem oskan sellest ka midagi rääkida. Ja Mariga tahaks ka sinna minna, talle kindlasti meeldiks!

Trenn aitas mind ka sellega, et kui mul viimasel ajal unerežiim kohutavalt paigast ära on, siis peale trenni oli mõnus rammestus peal, et vajusin juba kell 1 magama. Kuigi see on ka jube hiline aeg, siis tavaliselt ei tulnud mul enne kolme grammigi und. Lendel oli paar päeva mingi üleval olemise komme ja see hävitas ka minu tavapärase unegraafiku. Nüüd oleks vaja see paika saada, sest mulle ei meeldi üldse see kell 11 ärkamine. Kui ma 7 paiku ärkasin, siis oli päev palju pikem ja jõudsin palju rohkem ära teha. Praeguse unegraafikuga jooksen pidevalt ajaga võidu. Loodame siis, et regulaarne treening aitab mind ka parema unega :)

Ühesõnaga – tore oli ennast liigutada! Tahtsime tegelikult homme postitantsu minna, aga kuna mul on homme ka hambaarst, siis ei saa ma nii pikka kodust ära olemist lubada, sest üks mugul tahab ju süüa ja ega ta väga suur lutipudeli sõber ka ei ole. See 2-3h peab ta kenasti vastu, aga rohkem aega läheb juba liiale, sest ta alles nii väike. Seega võtsime plaani uuesti Revalisse minna laupäeval, sedapuhku BodyBalance tundi (link).

Trenni tegemise juures on ka see tore aspekt, et kui juba oled ennast nii palju kokku võtnud, et oled end trenni lohistanud, siis tunned ka kuidagi suuremat tahtmist tervislikumalt toituda. Kardo oli mulle eile õhtuks ahjulõhet ja bataati teinud, täna sõin vahepalaks avokaado-lehtkapsa-tomativõikusid. Mitmes päev mul cocata läheb, seda ma ei mäleta. Teine või kolmas, aga tundub nagu terve igavik! Ostsin endale asenduseks kuuspaki värska orginaali!

Kas keegi veel uut aastat treenimisega alustas? Ja kes Revalis käivad/käinud on – mis trenne soovitate proovida? Minu eesmärk oleks leida midagi, mida mulle tõesti väga teha meeldiks!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

98 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Maria 10. jaanuar 2017 at 23:09

  Käisin ka novembris kuu aega Revalis. Bodybalance’t ja zumbat soovitan TÄIEGA! Revaljump ka päris lahe, aga minu kui tantsija jaoks üksluine. Aga jaksu ja edu sulle! Ma üritan hetkel toitumiskavaga kõhukest ära saada.

 • Reply Kelian 10. jaanuar 2017 at 15:36

  Mul rohkem küsimus teistele lugejatele, kes käivad vesiaeroobikas ja on prillikandjad: kas on võimalik prillidega seda trenni teha? Miinus on nii suur, et prillidega ei näe ma midagi ning läätsi eelistan mitte kanda, kuid samas nii väga tahaks vesiaeroobikasse minna.

  • Reply Mallukas 10. jaanuar 2017 at 16:11

   Minu trennikaaslane oli seal poolpimedana, sai hakkama küll :D

  • Reply triin 14. jaanuar 2017 at 21:33

   Edukalt saab prillidega trennis käidud, nii vees kui mujal. Käin aastaid. Miks peaksin poolpime seal olema?

  • Reply Mallukas 10. jaanuar 2017 at 14:14

   just :D

 • Reply Inger 9. jaanuar 2017 at 13:11

  Väga hea trenn spetsiaalselt naistele, et keha oleks toonuses, kuid samas säilitaks naiselikkuse – shaping. Iga harjutust saab teha kolmes raskusastmes vastavalt enda hetkevormile, enamik harjutusi tehakse enda keharaskusega, abivalmid treenerid, trennis toimub nii rasvapõletust kui lihastreeningut.

 • Reply Triin 7. jaanuar 2017 at 08:33

  Minu lemmikud Revalis on postitants- käin seal juba päris pikalt, teine trenn kuhu ma lähen siis kui postitantsus kohta pole on striding võtab mõnusalt võhmale eriti veel siis kui on kõhtselgtuhara trenn lõpus

 • Reply Este Vain 6. jaanuar 2017 at 22:22

  Tubli tüdruk oled, õnnitlen.

 • Reply P. 6. jaanuar 2017 at 19:46

  Nii tubli algus uuele aastale! :)

  Mina käin ka Revalis ja lemmiktrennideks on BodyBalance, BodyCombat, BodyPump. Kui jooga istub, siis Vinyasa on mõnus! Ja kui õnnestub trenne sättida, siis Stretching on väga hea pärast mingit trenni juurde võtta lõpetuseks :)

  Edu ja võibolla trennis näeme! :D

 • Reply Jane 6. jaanuar 2017 at 13:11

  Mul on koju ostetud raskused ja kang. Teen trenni iseseisvalt bodypump’i kava järgi. No seda juba mingi paar aastat vähemalt. Raseduse ajal võtsin raskused vähemaks. Lõpu poole läksin aeroobsele üle ja tegin oma keharaskusega. Nüüd üritan ree peale tagasi saada ning oma raseduseelse vormi taastada. Muidu jõuaks küll, aga rinnapiima pärast päris maksimumi välja pigistada ei julge.

  • Reply Inxu 6. jaanuar 2017 at 16:24

   Kust saab bodypumpi kavasid ise vaadata?

   • Reply Jane 6. jaanuar 2017 at 20:19

    Käisin muidu trennis, aga graafiku alusel töö segas ning treener pani kava paberile. YouTubest peaks ka leidma neid. See, mida ma teen pole päris üks ühele, aga võtab täiega läbi. Kui huvitab, siis viskan pildid sulle meilile :)

 • Reply Carry 6. jaanuar 2017 at 12:00

  Jee tubli))! 63 on tegelt jumala norm kaal su kasvu jaoks, seega ära seda kaalunumbrit ja neid riiete numbreid väga jahi.. “Ülemise kihi” aitab kindlasti tuunida ilusamaks ka tervislik toitumine (captain obvious). Edu sulle, loodan, et varsti saad oma unistuste keha.
  Ise aga tahaks ka peale teise lapse sündi ennast kiiresti käsile võtta, põhiline taastumisaeg suvesse, saaks rohkem jalutada jne)).

 • Reply F 6. jaanuar 2017 at 10:36

  Väga tubli, et kohe jaanuari alguses trennidega alustasid. Nii lihtne oleks ju edasi lükata.
  Aga mulle ka need juuksepikendused üldse ei meeldi, sätitult jätavadki nii võltsi mulje, midagi on nendega valesti.
  Triinu Liisil on ju ka pikendused, aga temal küll väga loomulikud.

 • Reply Carolin Algmaa 6. jaanuar 2017 at 10:16

  Tore on kui ka talveks vormi saadakse!Käin ka trennis.

 • Reply Nimi 6. jaanuar 2017 at 10:10

  Väga väga tubli oled! ;)
  Ise teen trenni enamasti koduseinte vahel(eriti talvel) ja väga kaootiliselt, kui aga vaba aega ja tahtmist on, sageli pole kumbagi :D

 • Reply Triinu 6. jaanuar 2017 at 08:57

  Nii äge! Ma ise elan Pärnus, seega Revaliga kokkupuude puudub. Eelmisel aastal vajus trennis käimine täiesti mu elust ära, millest on tegelikult väga kahju. Lihtsalt ei leidnud sellist aega. Seda aastat alustasin lubadusega uuesti trenni minna. Kuna 1. jaanuaril oli MyFitness kinni, siis läksin kohe 2. jaanuaril. Nüüd on motivatsiooni nii palju, et tahaks kogu aeg trenni teha. Viimased paar päeva pole jälle saanud käia, aga täna olen kindlasti kohal. Kuna ma pole väga hommikuinimene, siis ma magasin joogasse mineku jaoks liiga kaua. (algab 20 minuti pärast) Seetõttu mu uus valik on tõenäoliselt kõht-selg-tuhar. See on ülimõnus lihastrenn ja isegi mina peale enam-vähem aastat trennis mitte käimist saan seal ilusasti enamik asju tehtud. Samamoodi ka toitumine muutus automaatselt tervislikumaks. Mul hakkab kahju sellest higist, mida ma trennis valan, kui ma kõik kohe tagasi söön. :D Edu sulle oma lubadusest kinni pidamisel! :) Ja ma loodan, et ka mul see õnnestub.

  • Reply Carolin Algmaa 6. jaanuar 2017 at 10:24

   Käin trennis juba teist aastat.Alustasin aasta 2015 17.jaanuaril.Mulle väga meeldib trenni teha.Oled super tubli!Ma ise hetkel trenni ei tee.

 • Reply Riin 6. jaanuar 2017 at 01:24

  Mina isiklikult arvan, et kõigil on lihtsalt harjumatu pikkade juustega Mallukat näha, pole siin midagi muud ebaloomulikku või imelikku :D kui need vingujad ei teaks, et tegemist on pikendustega, siis päris saakski aru.
  Minule nt meeldivad geelküüned ja mis siis, et nad ei näe alati naturaalsed välja ja on inimesi, kes kommenteerivad, et millllleks sulle need, võta maha jne :D absull ei koti. Mina olen õnnelik ja sooo what, mis keegi suvaline arvab :) tõmmaku perssse!

  • Reply mmmm 6. jaanuar 2017 at 11:02

   vau millise sõnavaraga noor daam :D imeline, very classy.

 • Reply Astrid 6. jaanuar 2017 at 00:51

  Ma käin ka revalis ja mulle hullult meeldib Bodyjam. Siuke tantsuline ja mõnus. Võtab päris korralikult võhmale ka aga hea trenni saab ;)

 • Reply Kreete 5. jaanuar 2017 at 23:40

  Läksin ka eile trenni esimest korda üle kuu aja. Panin pühadega ilusti paar kilo jälle juurde :D kolme kuu pärast ootab ees suurem seiklus Everesti baaslaagrisse ning oleks vaja end jälle kokku vôtta. Täna lähen body pumpi. Loodan, et homme ikka kôndida kannatan. :D

 • Reply Mari 5. jaanuar 2017 at 23:30

  Heh, tulin sulle just uksel lastega vastu, kui dušširuumist basseinide juurde läksid. :) Käin ise seal enda lastega ujumas ja täitsa mõnus koht on. Ainsaks miinuseks võib vast tuua ainult suure kloorisisalduse vees, sest pärast haisevad ujumisriided ikka mõnuga, loputa neid või mitte. Beebiga oli mul tore Pelgulinna Perekeskuses käia, seal on vesi kloorivaba ja ujumistunnid just paraja pikkusega. Aga üle aastane laps juba tahab vees kauem olla kui pool tundi, nii et tuli uus koht otsida. Jäingi Revalis käima, sest muud sellist paraja temperatuuriga ujutamisbasseinidega kohta linnas või Nõmme poole pole.
  See laste ujutamisbassein on kohe suure vesiaeroobikabasseini taga, seinal on suur sukelduva beebiga Libero reklaam. Väike nipp sulle, et kui tahad Lendet niisama ujutama minna, siis ära mine teisipäeval või neljapäeval, sest siis on väikelaste ujumistunnid ja see ujutamisbassein pidevalt reserveeritud. Kõrval on teine bassein ka, aga see on madalam ja last tunduvalt ebamugavam ujutada. Samas kui tahad Lendega just ujumistundi minna, siis pead samamoodi ette registreerima. Ja tead ju ikka, et riietusruumis on beebide riietusala koos mähkimisalustega ka olemas? :)

 • Reply Liisa 5. jaanuar 2017 at 22:36

  Soovitan siiralt sulgpalli/tennist.

 • Reply Blondiini Päevaraamat 5. jaanuar 2017 at 22:28

  Mallukas, miks trikoo mitte bikiinid :) ? Minu meelest on tänapäeval väga raske leida sobivat trikood, mis sobiks naise kehale.

  • Reply Nimi 6. jaanuar 2017 at 10:12

   Khmkhm.. oled Sa bikiinidega vesiaeroobikas käinud??
   Mul ei ole kuskilt kohast tissi liialt, aga trenni tehes pidevalt bikiine(või ka pükse) kohendada on ülimalt tüütu.

   • Reply Mallukas 6. jaanuar 2017 at 10:38

    Jah, vesiaeroobikasse ikka trikooga.

    • Reply Blondiini Päevaraamat 6. jaanuar 2017 at 10:57

     Seda pidi ma ei mõelnudki… Kui Aura Veekeskusest mööda kõndida või seda külastada, on ka treeningutes bikiinides, aga pigem see siis eputamise värk.

     • ? 7. jaanuar 2017 at 19:02

      Mina käin küll vesiaeroobikas bikiinidega ja ei ole kordagi pidanud seal neid kohendama ja tissi on ka liialt ??

 • Reply Age 5. jaanuar 2017 at 22:24

  MINA! Alustasin uut aastat trenniga. Valisin Jumpingu. Nüüd saan aru küll, miks neid lapsi batuut tõmbab…täitsa vahva on endalgi seal peal karata :D Ja peale trenni…see tunne … väsinud, aga õnnelik….ülimõnus :P

 • Reply Marit Uusväli 5. jaanuar 2017 at 21:57

  Mul on just vastupidi,et kui trennis käia,siis ei tule und.

 • Reply Kelli 5. jaanuar 2017 at 21:27

  Soovitan Striding + Selgkõhttuhar, väga hea kardiotrenn. Võtab korralikult higistama ja arendab vastupidavust kah :)

 • Reply Mina 5. jaanuar 2017 at 20:05

  Mina jätan oma jõusaalitreeningutesse alati jaanuaris pausi, käin siis jooksmas ja teen kodus trenni, sest spordisaalid on neid uusaastalubadusi täis. Veebruaris on pooled käega löönud ja olukord stabiliseerunud, siis lähen tagasi jõuksi :D

  • Reply Lilith 5. jaanuar 2017 at 22:14

   haha, geniaalne :D

 • Reply Pirgit 5. jaanuar 2017 at 19:55

  Mina olen nüüdseks revalis käinud äkki pool aastat ja trennidest bodypump, bodycombat, bodyattack, bodybalance, sauna jooga, selg-köht-tuhar, step, striding+skt. Kõik meeldivad ka siis on hea vaheldus, et kord üks ja kord teine trenn :). Vesiseid trenne pole veel proovinud, kuna kellaajad pole seni sobinud. Aga striding+skt soovitaksin küll teil proovida üsna lihtne ja tõhus. Treeneritest meeldivad nt Siim, Andres, Elliko, Keiu, Mari-Liis ja Katrin :)

 • Reply Heidi 5. jaanuar 2017 at 19:53

  Mina soovitan postitantsus ka ära käija. Sealt saab korraliku lihastrenni :P. Ei tundugi nii raske esialgu, aga järgmine päev ei ole kohta, mis ei oleks valus ?.

 • Reply E. 5. jaanuar 2017 at 19:36

  Kasul ikka seal vees juuksed kinni olid?

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 19:38

   Muidugi :D

 • Reply Väikerähn 5. jaanuar 2017 at 19:31

  Kadarbiku porgandimahl jääkülmalt on väga hea kokakoolaasendaja muide!

  • Reply Akinna 5. jaanuar 2017 at 23:02

   Granaatõuna mahl Borjomi või Värskaga petab maitselt ka üsna tublilt ja on ka kasulik koola asemel ?

 • Reply Tineke-Kätlin V 5. jaanuar 2017 at 19:19

  Minu meelest näed Sa väga hea välja mõeldes sellele, et oled kaks last sünnitanud. Keegi pole meist ju ideaalne.

 • Reply Angelika 5. jaanuar 2017 at 18:50

  Mina just arvan, et need pikendused on väga head. Kui ei teaks ei saaks arugi, et oma juus pole.

 • Reply Kadri 5. jaanuar 2017 at 18:13

  Käin juba peaaegu 10 aastat enamvähem järjekindlalt (muude trennide kõrvalt) Revalis. Balance ja jooga on väga mõnusad, kui tahan veidi kergemalt võtta. Muidu meeldivad pump, TRX, Revaljump ja palju muid asju ka. Kui päris esimest korda pumpi peaksid sattuma, siis soovitan Siimu, ta räägib tehnikast minu arvates rohkem, kui teised. Edu!

 • Reply K. 5. jaanuar 2017 at 18:00

  Mallu, sa oled väga väga tubli ja pane ikka edasi, aga …… palun mõtle oma juuksepikenduste eemaldamisele, sest hetkel on minu silmis su peas lihtsalt kunstlik puhmas parukas ja see ei ole väga ilus juba esimesest hetkest kui ma seda nägin. Samas see on ehk vaid minu arvamus. Su lühike soeng sobis sulle imeliselt!

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 18:49

   no pikendused on vaid siis ilusad, kui nad on sätitud. Peale trenni, märjana ja sorgus ei oleks ka vist niisama päris juuksedki väga kaunid :D

  • Reply Kris 5. jaanuar 2017 at 18:50

   Minu arust on ka kuidagi megaaaa ebaloomulik, ei tea kas asi on nende pikkuses vms, aga samuti juba esimesel hetkel jäi silma et ei ole päris ōige sulle :/

  • Reply S 5. jaanuar 2017 at 19:05

   Minu arvates oli ka lühike soeng kenam, need blondid pikad pikendused on kuidagi liiga ebaloomulikud isegi sätitud kujul. Samas lühema soenguga oli blond väga kena. Aga põhiline, et ise rahul :)

   • Reply M 5. jaanuar 2017 at 20:18

    Pean ka ütlema et isegi kaugeltki ja sätituna on jube ebaloomulikud . Ei tea kas see on vàrv,kvaliteet või tihedus aga ei sobi sulle minu arvates .Lühikesed juuksed ja tukk oli nii kena.samas mäletan kui mul kunagi endal olid siis vaatasin end iga jumala nurga alt ja imetlesin seda tulemust aga praegu vaatan pilte endast nende pikendustega ja naeran pihku.sama oli kaaluga et kui alla võtsin peale sünnitusi siis 65 kaaludes imetlesin ennast aga kui ma pärast oma normaalkaalus olin siis alles sain aru et see 65 oli ikka päris totsakas veel. Ise nägin vist ennast supermodelli mõõtudes sest olim viiest kilost lahti saanud ,kohe “kerge tunne ” oli ?

    • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 20:22

     No põhiline on see, et mullle endale meeldib :D

     • nj 5. jaanuar 2017 at 22:40

      On :D Aga kui mingi hetk kahtlema hakkad, kas ikka on nii ilus, siis igaks juhuks lisan ka omalt poolt, et need ei ole väga õnnestunud valik, suht nagu parukas. Võib-olla asi ka selles lõikuses või ma ei tea milles :(

     • Mallukas 5. jaanuar 2017 at 22:57

      Ma ei saa aru, mis häda on inimesele, kes väga konkreetselt ütleb, et talle meeldib ja on rahul, peale suruda, et ikka SULLE ei meeldi? Saan aru ja võtan teadmiseks, püüa olla nüüd :D

 • Reply Liisu 5. jaanuar 2017 at 17:53

  Zumba on täiega minu teema! Tegin 3a seda ja lisaks on mul veel 8a eelnevat võistlustantsupõhja ka. Nüüd olen ise zumbatreener :) Aga millega muidu pilte tuunid, kas miskit veel peale Lightroomi? :)

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 17:55

   Mkm, ainult lightroom

 • Reply Katrin 5. jaanuar 2017 at 17:51

  me lähme täna esimest korda BodyPumpi mehega :D ma juba niiniiniii väga ammu olen tahtnud minna, aga üksi ei julge. Nii et täna vean mehe kaasa :D ta lubas nagunii see aasta sportlikumaks hakata, nii et hakaku aga pihta!

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 17:55

   Minu meelest BPis käimiseks peab ikka mingi treenigbaas all olema, st kui ma 3 kuud olin jõukas käinud, siis ikka ei saanud BPis hakkama :D

   • Reply Katrin 5. jaanuar 2017 at 17:58

    ei tea, erinevat juttu räägitakse. Mõni ütleb jah, et peab alguses jõusaalis käima, teised räägivad, et algajad panevad endale lihtsalt väiksemad raskused ja saab hakkama küll. Kodukal kirjutatud, et sobib ka algajatele. Ei tea, eks tuleb ise käia ja vaadata.

    • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 17:58

     Vb ma ise nii retakas :D aga ma tõmbasin endale selise lihasevigastuse rapsimisega, et eisaand nädal aega trenni :D

     • Katrin 5. jaanuar 2017 at 18:01

      mul üks sõbrants käis BP-s ja pärast seda ei suutnud nädal aega normaalselt käia :D teine käis, tegi väikeste raskustega ja ei miskit hullu. Kumbki neist pole päevagi jõukas käinud. Ma lähen testin ennast ka :D tglt suurem mure on mehe pärast :D

  • Reply E 5. jaanuar 2017 at 18:09

   Olen korra bodypumpis käinud ja peale seda valutasid absoluutselt kõik mu lihased. Ka sellised mille olemasolust mul aimugi polnud :D

 • Reply Triinu 5. jaanuar 2017 at 17:51

  Ma võtsin end käsile. Käin kiirkõndi tegemas ja söön tervislikumalt! Wish me luck et ma oma pulmas ei veereks…

  • Reply Signe 5. jaanuar 2017 at 18:18

   I wish you luck :)

 • Reply K 5. jaanuar 2017 at 17:48

  Ma üritan ka cocast võõrduda, see on julm! Mõni aeg tagasi suutsin lausa mitu kuud cocata olla, suurim viga oli see, et mõtlesin et natuke ikka võin ju juua! Natuke cocat maailma suurimale cocahoolikule- see pole üldse hea mõte! Nii et tubli oled, pea vastu! Trenni tahaks ka minna, aga laisk olen. Ja pealegi cocavõõrutus tundub suurema ettevõtmisena nii et… las see trenn veel ootab veidi!

  • Reply Lilith 5. jaanuar 2017 at 22:18

   Jumal tänatud, et mulle coca ei maitse :D. Või noh, kui pakutakse, siis natuke võtan, aga suurem kogus, eiiiii :D.

 • Reply Laura 5. jaanuar 2017 at 17:44

  Ma käin revalis ca pool aastat ja muidu ikka jõusaalis aga ka shapingus . Shaping on hea lihtne ja saad ise valida raskusastme , tegemist on aeroobse trenniga mis mõeldud rasvapõletuseks ja peamiselt naistele ja treener on ka väga lahe ;)

 • Reply Merilyn K 5. jaanuar 2017 at 17:44

  Mul saab Märtsis juba aasta kui olen Revalis käinud ja väga rahul! Spinn ja vesiaeroobika meeldivad kõige rohkem.
  See nädal tuli uus vesiaeroobika trenn AquaInterval – soovitan! See võttis ikka nii läbi, kindlasti hakkan seal käima! Üks paremaid vesiaeroobika stiile?

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 17:56

   oo aitäh, proovin kindlasti :)

 • Reply Geiu 5. jaanuar 2017 at 17:43

  Super tubli! :)

  Kas teed sel aastal ka väljakutse blogilugejatele nagu enne rasedust :)?

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 17:56

   Kas oleks huvi :)?

   • Reply Ethel 5. jaanuar 2017 at 18:54

    Jah! :D

    • Reply Kaja 5. jaanuar 2017 at 22:47

     +1 :)

 • Reply K 5. jaanuar 2017 at 17:39

  Mina soovitan ka väga Bosu ja Svetlana Bodyvive’i :)

 • Reply Kätlin 5. jaanuar 2017 at 17:36

  Me mehega tegime lubaduse, et selle aasta jõuluks kaotame mõlemad korralikult kilosid – panime eesmärgid paika. Kuna ma lõpurase ja veel trenni ei tee, siis tegime nädala alguses tervislikuma toitumisega algust – asi seegi :) Kui sünnitusest paranenud, siis tahaks ka ennast vesiaeroobikasse vedada ja hakkan lisaks igapäevastele vankritiirudele ka hantlitega kodus trenni tegema :)

 • Reply Liis 5. jaanuar 2017 at 17:36

  Kuule ma otsin siiamaani endale trikood. Ma peaks m/l olema, aga ei läinud ka see XXL trikoo mulle selga :D Need suurused ikka täiega lampi pandud.

  • Reply Anu 5. jaanuar 2017 at 18:39

   Kusjuures ma vaatan seda ammu juba et igasugu numbrite järgi endale enam midagi osta küll ei saa, igal firmal tundub mingi oma graafik olevat nende kohta ja aina väiksemaks lähevad need vasted erinevatele tähtedele. Jalatsitest ei saa rääkidagi, hiljuti otsisin oma 38/39 jalale kingi ja enamus poodides ei läinud nr 42 ka jalga. Ma tean et hiinast tellides peab mitu numbrit suurema võtma aga kas kõik need poed müüvad siis hiinakaid? ☺

 • Reply Karolina 5. jaanuar 2017 at 17:30

  Ma ei kommenteeri kunagi Sinu postitusi, aga oma väljanägemise pärast Sa küll muretsema ei pea! Näed ikka väga hea välja ja seda ka trikoos!!

 • Reply anu 5. jaanuar 2017 at 17:30

  ma käisin 1 jaanuaril jooksmas – Pässa rabas, sh su majast mööda. Hämaraks läks ja mõistlik oli võtta ring, mis lõpuks Kraavi tänavat sisaldas.

 • Reply K 5. jaanuar 2017 at 17:19

  Aga proovi EMS treeningut! Kord nädalas ja 20 minutit. Personaaltreener suunab sind täpselt neid asju tegema, mida pead. Sulle pannakse vest ja rihmad külge saad impulsse ja lihased teeved u 600 kokkutõmmet selle 20 minuti jooksul. Peale treeningut oled nii laip kui laip. Aga õudselt lahe on. Ja seal pole treeningroideid ka vaja, sest kõik on nende poolt.

  • Reply K 5. jaanuar 2017 at 17:20

   Treeningriideid*

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 17:33

   Mulle kunagi pakuti seda, aga ma ei tea, miks ma ei läinud :D

 • Reply Diana 5. jaanuar 2017 at 17:09

  Mina just hakkan minema oma selle aasta esimesse trenni. Ka vesiaeroobika, aga mina käin Kalevis:)

 • Reply Karoliina 5. jaanuar 2017 at 17:05

  Mina olen spinningu hull,juba 3-4 a revalis. Väga mõnus?

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 17:33

   Mul hakkab spinningust kann valutama :D

   • Reply sm 6. jaanuar 2017 at 11:10

    Mallu, kann valutab alguses ainult, siis lihased harjuvad ära ja tagumik ei lase sadulal vastu konti nii väga suruda :D plus veel müüakse polstriga rattapükse, kus pepu osal on pehmendus sees. Spinning on mega hea ja põletab retsilt kaloreid :D

 • Reply Mari-Liis 5. jaanuar 2017 at 17:01

  Proovi kindlasti Stridingut! See on selline hea aeroobne trenn, võtab higi korralikult lahti :)
  Lisaks soovitan TRX ja muidugi Bodypump.

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 17:34

   BP ei ole absull minu teema!

 • Reply Signe 5. jaanuar 2017 at 17:00

  Inimeste kehad on ikka nii erinevad! Kui ma kaaluks hetkel 63 oleksin ma väga õnnelik! Kahjuks aga hetkel 73 ehk siis selle aasta eesmärk on alla saada 10kg! Tahaks ikka ju sale välja näha, siis enesetunne ka parem :) Suve alguses olin vahepeal lausa 68, siis aga tuli suvi – palju grillimist, siis algas jälle kool – palju stressi ja siis jõulud – palju süüa :D Nüüd õnneks uus aasta ja saab jälle lubadusi anda :)
  2016. aastaga kaotasin juba tegelikult 10 kg, nii et olen kindel, et saan selle teise 10-ga ka hakkama :)

 • Reply Egle 5. jaanuar 2017 at 16:58

  Alustuseks kindlasti Bosu, BodyVive (eriti Svetlanaga!), Performer Pilates. Alati võimalik enda koormust valida, treener tutvustab erinevaid astmeid, seega peaks kõigile sobima.

 • Reply iSiil 5. jaanuar 2017 at 16:58

  Oot, kuidas see võimalik on, et sul on 63 kilo ja suurus L? MULLE ei mahu pähe see. Ja ma kaalun rohkem ja olen M :D See vist on ikka rinnaümbermõõduga seotus vms…

  • Reply tiuxx 5. jaanuar 2017 at 17:02

   Ikka pikkusega seotud. :)

  • Reply Kadri 5. jaanuar 2017 at 17:02

   Ma just mõtlesin ka seda :) 63 kg kandsin ma ka m riideid :) hetkel 54 ja suurus s. Poja 9 kuune.

  • Reply Jaanika ;) 5. jaanuar 2017 at 17:28

   Sama siin.Kui kaalusin 63 kg,siis olid riided M suurus.Oleks õnnelik kui saaks selle kaalu tagasi.Hetkel kaalun 70 ja riided M/L.Oleneb tegumoest.

  • Reply Krissu 5. jaanuar 2017 at 17:33

   Mina ise kaalun pea 67kg ja kannan S ja XS suurust olles 164cm, kuid tegelen palju spordiga :)

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 17:34

   No mul kõht ka pekine :D

 • Reply Getri 5. jaanuar 2017 at 16:56

  See on mega hea tunne, kui saad väikese lapse kõrvalt end jälle liigutada. Nagu uuesti sündinud tunne on.

  Ma otsisin ka alles hiljuti uut trikood, sest mulle isiklikult need spordikad ei meeldi ning natuke võiks naiselikkust ka olla. Tellisin omale H&Mist selle ning ülirahul: http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0377289002.html

 • Reply Merit 5. jaanuar 2017 at 16:53

  Soovitan bodyjumpi, attacki ja bodypumpi

 • Reply Sandra 5. jaanuar 2017 at 16:52

  Tubli! Eks see algus olegi kõige raskem, nüüd aina reipalt edasi! Jõudu ja jaksu!

  • Reply Mallukas 5. jaanuar 2017 at 16:53

   Aitäh, eks ma üritan 2x nädalas ise trenni jõuda, lisaks siis 1x Lendega ja 1x Mariga ka :)