Me oleme poole perega elektrihambaharjade peal. St minul on Philips Sonicare DiamondClean RoseGold versioon (sellest kirjutasin lähemalt siin postituses) ja Mari kasutab samuti Philipsi elektrilist hambaharja (sellest tegin juttu siin). Kardo ja Lende olid viimased, kes pidid ilma hakkama saama. Kuigi teoorias oleksin ma saanud oma harjale ka otsikuid juurde osta ja Kardoga jagada, aga no ta on ikka enda tavalisele “manuaalile” kindlaks jäänud.

Seda kuni Hammas32 talle kingituseks ka talle ühe korraliku hambaharja saatis, milleks osutus Philips Sonicare DiamondClean 2018. aasta mudel (link). Näeb ta üsna sarnane välja minu omaga ja minu meelest isegi programmid on seal samad. Ainukesed erinevused, mis ma peale vaadates tuvastasin oli see, et minu omaga tuli selline edev reisikarp kaasa ja minu oma laeb ennast spets “klaasis”. Kardo hari on lihtsalt väiksel alusel. Muus osas tundusid nad sarnased ja kuna mudel on neil pmst sama, siis ega nad väga erinevad olla ei saa. Seetõttu ma teadsingi, et Kardo oma harjaga raudselt rahule jääb, sest mina ju jäin!

Kuna mina oma esimesi kogemusi juba eelpool lingitud postituses jagasin, palusin ma ka Kardol enda arvamust uuest harjast kirja panna. Siin see on:

“Ma polnud mitte kunagi kasutanud ühtegi elektrilist hambaharja. Isegi mu vanemal tütrel on elektriline hambahari, mis on kaetud lustaka kleepsuga ja millel on näiteks bluetooth, et ta saaks ühendada oma hambaharja äpiga, mis aitab lastel paremini hambad puhtaks saada. Aga minul, minul polnud selliseid uhkeid asju. Ainult tavaline hambahari.

Nüüd hiljuti sain ma endale ühe korraliku elektrilise hambaharja. Selle mudeli nimi on Philips Sonicare DiamondClean ja see on üks uuemaid mudeleid. Pärast esimest hambapesu selle uue harjaga, tunnevad mu hambad end nagu tõelised suu kuningad! Esimene kord, kui seda hambaharja kasutasin, valisin ka kõige tavalisema režiimi, mis kestis 2 minutit ja oli jaotatud neljaks 30 sekundiliseks osaks, et suu ikka ühtlaselt pestud saaks. Kui ma pestud sain, oli mul tunne nagu ma poleks enne elusees oma hambaid korralikult puhtaks saanud! Hambad lausa kriuksusid puhtusest. Ma olin üsna kindel, et elektrilise hambaharjaga pesemine tundub nagu hoiaks hammastes vahel vana telefoni, mis on vibraalarmi peale pandud, ehk siis väga ebamugav. Nüüdseks ma nii enam ei arva, sest see vibratsioon, mida see hambahari tootis oli ühest küljest nii väike, et isegi esimesel kasutusel ei häirinud, aga samas nii tugev, et pesi hambad ikka väga puhtaks.

Kõik, mis pakendiga kaasa tuleb

Peale selle kõige tavalisema puhastus funktsiooni on sellel hambaharjal veel neli režiimi, milleks on näiteks igemehooldus, et saaks igemeid õrnalt masseerida, või siis poleerimisvariant, et saaks hambad särama poleerida. Siis on sellel veel tundlik režiim, mida ma soovitan sellistele inimestele nagu mina, kes esimest korda elektrilist hambaharja kasutavad ja kardavad, et vibratsioon liiga hull tunduda võib, või siis nendele kellel on tundlikud igemed/hambad. Lõpetuseks on sellel veel funktsioon, mis eemaldab plekid hammaste pinnalt. Peale selle, et see hambahari nii mitut erinevat moodi su hambaid pesta oskab, suudab ta ka väga hea välja näha. Peale vapustava disaini on selle hambaharja sisse pandud nii võimas aku, et ühe laadimisega peab see hambahari vastu kuni kolm nädalat**. Lisaks on selle hambaharja peal valgustatud kirjad, et näha mis funktsioon just kasutusel on ja kui palju veel akut järel on.

Lõpetuseks tahan öelda vaid seda, et olen väga rahul selle hambaharjaga ja kavatsen seda kasutada nii kaua, kuni see mul käes lihtsalt ära laguneb.”

Vot sellised lood siis. Kardo on rahul, mina olen rahul, Mari on rahul. Lende paistab enda “vanaaegse meetodiga” ka veel rahul olevat, aga küllap saab temagi mingi hetk endale korraliku elektrihambaharja. Minul näiteks on geneetiliselt VÄGA kehvad hambad, nii et nende eest tuleb ikka korralikult hoolitseda. Kardo on ainuke, kes enda tervete ja valgete hammastega uhkustada võib, nii et ma saan vaid loota, et lapsed tema hambad pärinud on.

Ahjaa, hea uudis! Kes tahavad endale sama hambaharja, mis Kardol on, siis kümne päeva jooksul saab selle endale soetada 20€ odavamalt! Osta saate SIIT LINGILT kasutades koodi “Hammas32”.

*Postitus sündis koostöös hammas32’ga.

**Minu aku kestab kuu vähemalt!

Minu ja Kardo hambaharjad kõrvuti seismas, sõbralikult

Mis hambaharja teie kasutate? 

Jaga: