JUMALAITA NALJAKAS

kui viis sekundit on liiga pikk aeg

11. aprill 2019

Kunagi kirjutasin ma teile, et ma tegin vetsus “remonti” mille käigus suutsin ära lõhkuda seal rippunud ruloo. Eks ta vast oli mingi kümps vana ka, väetike, ei elanud minu puhastust lihtsalt üle. Lagunes kätte ära – umbes samamoodi nagu lagunes mu ema kätte ära üks rebasekrae, mida ta teadmata põhjusel mitu aastat kapi otsas kilekotis hoidis. Kui üritas seda sealt siis välja võtta, pudises rebane käte vahele laiali, ainult küünised käid kotipõhja klõbisema. Ma hakkasin ka rulood puhastama ja see lihtsalt murdus igalt pooolt katki. Nagu te mäletate, siis ma mainisin, et peaks uue tellima.

Selle peale kirjutas Rulo.ee mulle, et kle me saadaks sulle hea meelega ruloo kingituseks, aga mul kohe ahnus lõi pähe ja pisikese vetsuruloo asemel küsisin ma endale hoopis elutuppa suurele aknale rulood. Ütleme nii, et säärane arutu ahnus maksis mulle kurjalt kätte, kaua seda ootama ei pidanud. Kas te saate aru, kuhu ma sellega sõuan? Eks ikka sinna, et vetsus polnud ikka midagi akna ees, aga loo moraal on see, et kui sa just ennast elutoaaknal tühjendamas ei käi, siis oleks soovitatav eelkõige aknakatted sinna panna, kus sa käid.

Kes Henry blogi loevad, siis te raudselt mäletate seda posti, kui talle kuller tuppa astus samal ajal kui ta potil istus (LINK). Ma ütlen ausalt, et ma mõtlesin, et äkki oli see ikka pisuke ilukirjandus, sest kammoon. Kes juhtuks kulleri silme all sittuma?!

Noh. Lugu ise järgmine. Olin siin suremas eks. Kõhuviirus. Lebasin oiates pelleripõrandal, aeg-ajalt ennast üles vinnates ja öökides. Vahepeal ei olnud ma täpselt kindel, kummast otsast purskub, seega tänasin ma jeesust, et meil vetsus kraanikauss on ja olin seal kuidagi lääpas potil istumas, pea kraanikausile toetumas.

Kellel kõhugripp olnud on, teab, et see käib nagu lainetena. Nii paha, niii paha, nii paha… ja plahvatad. Siis on jälle korraks hea, kuni hakkab uuesti halb. Igatahes olin ma selle “nii paha, nii paha” lainel, kui kuulsin korraks koputust. Kuna ma arvasin, et see on surm ise, kes seal ukse taga klõbistab, siis ma ei pööranud sellele eriti tähelepanu ja lebasin edasi, kus parasjagu lebasin. Ukse taga aga polnud surm. Oli kuller. Ja see kuller otsustas, et ta proovib ka teise maja uksele koputada. Teise maja uks on aga konkreetselt vetsu ukse taga. Vets, millel pole kardinat. Vets, millel on aken. Vets, mille aknast on väljas olles konkreetselt mu pead ja õlgu näha…

Kuller oli küll esialgu seljaga, kuid siis pööras ta ennast ümber, et minekut teha (ju siis ämm ei kuulnud ka koputust) ja siis meie pilgud kohtusid. Ja…püsisid koos. Viis sekundit. Viis pikka sekundit, mille jooksul mina saan aru, et tema saab aru, et ma istun potil ja siis tema omakorda saab aru, et mina sain aru, et tema saab aru. Pikemad viis sekundit on mul vist küll ainult sünnitades olnud.

Ma konkreetselt kaalusin varianti ennast häbist üles puua, aga ma ei suutnud liigutada ja mul polnud nööri.

Järgmine päev helistas võõras number.

“Tere, olen kuller, mul oleks teile pakk.”

-“Jah, olen kodus Nelgi tänaval, see on männikul,” täpsustan ma üle, sest Nelgi tee on Viimsis ja üsna tihti on kullerid seal võõra maja ukse taga kobistamas.

“Jah ma tean…Ma käisin seal eile ka…”.

Ütleme nii, et kui pakk tuli, siis mina uksele ei läinud.

Rääkisin seda lugu oma sõbrannadegrupis ja sain teada, et nad kõik konkreetselt ootavad minu juures külas olles pigem põie lõhkemist kui vetsu lähevad, sest nii imelik on pissida, kui aken konkreetselt su kõrval on. Et siis jah, okei, ma tellin selle ruloo ära nüüd, kohe kui Kardo mulle mõõdud ütleb 😂 Enda, sõprade ja kullerite nimel.

Kuigi ma kujutan ette, et kullerid omavahel kuskil…kullerikonverentsil arutavad, et ou mai gaad, sa ei kujuta ette, hakkasin ühele blogijale kunagi pakki viima ja see vend rahumeeli sittus kui ma sisse astusin. Ja siis saab minu kuller öelda, et issand, ma olen ka ühele sitturile pakki viia üritanud. Ja nii hakkab levima müüt, et kõik blogijad on sitturid ja tänu minule ja Henryle läheb see va blogijate maine täitsa karile ja põhja. Sry ülejäänud blogijad, kellel vetsuuksed lukud ja rulood ees.

Selline on siis mu see elutoaruloo, mille nimel olin ma valmis ohverdama oma vetsuprivaatsuse. Kolm voldikkardinat, koguhinnaga umbes 200€, aga kuna neil on aeg-ajalt 20-25% soodukat, siis saab ka odavamalt. See mul päris suur aken ka muidugi, pool tuba toda täis. Ma muuseas isegi ei teadnud, et milline ruloo sobida võiks ja kodukal oli ka nii palju variante, et lasin neil endal soovitada ja olen super rahul. Et noh, imbun siin vaikselt reklaamartikli peale, aga see tõesõna pole nende poolt tellitud, sest nad olid juba rahul sellega, et ma neid esimene kord mainisin ja ära linkisin, et teoorias ei oleks ma pidanud teile enam neist kunagi rääkima.

Aga no ma ei saand ju enda teada sellist naljakat seika jätta. Ja kui Rulo.ee facebooki vaadata, siis on aru saada, et nad on piisavalt huumorivennad, et ei pane pahaks, kui ma neid säärases postituses lingin. Ma loodan. Igatahes peaks nüüd nende vetsuruloode müük hüppeliselt tõusma 😂 Võibolla ma muidugi olen viimane inimene maailmas, kes arvas, et vetsus võib olla aken ruloota ja “kes sealt ikka sisse vaatab”. Vastus on… kuller.

Ja kuna ma päris küsimata neist sellises postituses rääkida ei tihanud, siis küsisin kohe kõike. Küsisin esiteks sooduskoodi lugejatele, sest aprillis neil soodukaid plaanis muidu ei ole. Sain! Koodiks on Mallukas20 ja sellega saate 20% alet! Ja ühe kinkekaardi küsisin ka loosiks. Andsid ka. 100€ väärt. Selle eest saab umbes kaks tavalise akna mõõtu rulood muuseas, niiet kellel on vaja, siis kasutage koodi või võtke loosist osa. Loosis osalemiseks soovitan ma teil enda huvides jälgida Rulo Instat (@rulo_est), sest nad on nii naljakad ja siis saate pakkumistel ka silma peal hoida. Ja teine tingimus on üks kommentaar ka posti alla jätta, et ma ikka teaks, kelle vahel see välja loosida. Juba nädala pärast loosingi kinkeka välja, halleluuja!

 

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

390 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Riina 16. aprill 2019 at 18:58

  Võiks üks hea ruloo olla külll! Suvel on magamistoas hirmus palav ja päike paistab poolest päevast kuni õhtuni tuppa! Niiet üks ruloo päästaks öökesed.

  • Reply Triin 21. aprill 2019 at 21:38

   Nii hea lugu! 😂😂
   Äküll ilmselt hetkel polnud hea kui kuller sinuga tõtt vahib… 🤔 😁
   Aga rulood on sul seal elutoas ilus, mulle nii meeldivad just need voldik rulood. Like 👍🏻

 • Reply Maarja 16. aprill 2019 at 09:06

  Kas see ruloo sul pimendav või poolpimendav? Kui veelö hiljaks pole jäänud, siis osaleks ka loosis :) mul nimelt tervele elamisele vaja..ja no mul suured aknad, kole kulukaks läheb teine, oleks tore veidi soodsamalt saada :D

 • Reply Kyka 15. aprill 2019 at 19:12

  Magamistuppa oleks rulood vaja 🙂 rõduuksele ja aknale 🙂

 • Reply Kätz 15. aprill 2019 at 11:34

  Mina tahaks väga elutoa aknale rulood. Hetkel 4 aastat läbi ajanud õhukese läbipaistva kardinaga ja õudusega mõtlen, mida kõike vastasmaja inimesed näinud on. :D:D:D

 • Reply Elis 15. aprill 2019 at 10:05

  Hirmsasti oleks rulood vaja, mis akna raamile kinnitatav. Peale seda kui mehega kunagi kokku kolisime on kõik vanad rulood alla kukkunud just siis kui mina diivanil istun, tõmban rulood üles või lihtsalt olen toas, kus parasjagu ruloogi on 😆

 • Reply Krk 14. aprill 2019 at 22:14

  Aga plusspunktid kullerile püüdlikkuse eest. Mum on ainult kogemus sellistega, et kui ei jõua kõnet vastu võtta ja 1 min hiljem tagasi helistan, siis kas ei võta enam vastu või on pakk sorteerimiskeskuses (?) tagasi ja tuleb ise järele minna.

 • Reply Kersti 14. aprill 2019 at 21:58

  Maikuus kolime lõpuks oma majja ja kahe tütre tubadesse oleks ilusaid ruloosid väga vaja :)

 • Reply Keidy 14. aprill 2019 at 20:57

  😆😆
  Meile kuluks ka rulood väga ära, sest lapsel tolmulesta allergia ja kardind pole soovitavad. Elame küll õnneks teisel korrusel aga kõrvalmaja akendest on kindlasti elutuppa näha…ja ei imesta kui midagi on nähtud ka… jumal tänatud, et magamistubade akna taga mets on😇😂😂😂

 • Reply Karoliina 14. aprill 2019 at 17:18

  Mul oleks koju kohe mitu rulood vaja, sest Noh kolime uude koju kus maast-laeni aknad.

 • Reply Ave 14. aprill 2019 at 16:23

  Soovin ka loosis osaleda.

 • Reply Sandra G 14. aprill 2019 at 14:02

  Meil ühed Rulo rulood juba on ja vajaks teise tuppa ka! :) Seega osaleks loosis!

 • Reply Mari 14. aprill 2019 at 14:02

  Jubedalt oleks vaja kööki uut rulood kuna lihtne naisterahvas kelle puudub täielikult silmamõõt otsis ilmselgelt liiga väikse ruloo koju kunagi. Rääkimata sellest, et see väike on, on ta ka suht vana ja ei püsi enam oma soontes ning viskub vahetpidamata põrandale puhkama. Ja kui lõpuni aus olla siis meeldib mulle Eeva kostüümis kodus olla aga köögi aknast saavad kõik vastasmaja naabrid minu Eeva kostüümis showd nautida. Ja ihne nagu eestlane on siis tasuta show on kergelt ära tüüdan mind, imelik oleks ka neilt raha küsima minna ja no otseloomulikult eks riidesse on mul raske panna kui kööki asja on. Pika jutu lõpp see, et osalen ka loosis. :D

 • Reply Liisa 14. aprill 2019 at 13:54

  Osalen, kogun ennast juba pikemat aega, et kööki kaks rulood tellida..

 • Reply Maarja Jalakas 14. aprill 2019 at 13:26

  Meil vetsus küll akent pole (ÕNNEKS), kuid loosis osaleks meeleldi! :)

 • Reply Erika 14. aprill 2019 at 12:55

  Mul on ka elus igat sorti pasanalju juhtunud. Eredalt meeles, kui läksime toonase kallimaga metsavahele hullama, kirg tuli peale. Ja autost väljudes astus ta otse inimsita sisse. Hakkas oksele, mina irnusin. Seksist jäin kah ilma. Pärast haises mul autos. 😅

 • Reply Hanna 14. aprill 2019 at 12:13

  Osalen heameelega, pool aastat peale remonti pole siiamaani kööki rulood jõudnud osta :D

 • Reply Jaanika M 14. aprill 2019 at 11:47

  Osalen ka heameelega loosis, nii mõnigi aken meie kodus, kaasa arvatud vetsu aken on ilma kardinata ja peale seda postitust lugedes ei saa enam kindel olla, et sealt keegi sisse ei vaata :D

 • Reply C. 14. aprill 2019 at 10:34

  Osalen ka heameelega loosis.
  Magamistuppa vaja pimendavat rulood. Vähe sellest, et mul tüdruk nõus valges ainult süles magama. Siis need paganama hommikud algavad ka aina varem, kuna toas valge.

 • Reply Keirika 13. aprill 2019 at 22:42

  Ma blogija pole, aga võiks vist ka vetsu aknale ruloo ette panna ;)

  • Reply Leili 14. aprill 2019 at 09:02

   Meil oleks kaa väga uut rulood elutuppa vaja, praegu õhuke kardin ja kõik vahivad tuppa 😁 (elame esimesel)

 • Reply Roosi 13. aprill 2019 at 21:24

  Selleks, et meil kõigil hea oleks magada (ning mõningatel väiksematel ka magada jääda), vajaks me pimendavat rulood magamistoas paikneva veranda ukse ette.

 • Reply Liisi 13. aprill 2019 at 20:49

  Soovin väga osaleda, mu rulood on juba aastast 1900 vist

 • Reply Kaisa 13. aprill 2019 at 13:56

  Osalen loosis 😊

 • Reply Ma 13. aprill 2019 at 12:45

  Palun see kinkekas mulle! :)

 • Reply Ege 13. aprill 2019 at 12:16

  Soovin osaleda

 • Reply KRISTIINA 13. aprill 2019 at 10:40

  Soovin ka osaleda. Just on plaanis magamistuppa pimendavad rulood muretseda. Hommikud on juba liiga valged 😃

 • Reply Sille 13. aprill 2019 at 10:12

  Osalen loosis, sest rõduukse ees haigutab täielik tühjus ja ammu igatseb rulood ette!

 • Reply KP 13. aprill 2019 at 09:52

  Osaleksin ka hea meelega loosis, et mu õde omale kiiremini vetsu ruloo saaks soetatud 🙈
  Seal hädal käies oled nagu näituse eksponaat 😃

 • Reply Sandra 13. aprill 2019 at 09:40

  Kuna varsti tuleb kolimine täiesti tühja korterisse, mis asub veel ka esimesel korrusel, siis olekski hädasti just ruloosid sinna ette vaja!
  Hea meelega osalen loosis.

 • Reply Merit Eier 13. aprill 2019 at 07:21

  Osalen! Hädasti oleks rulood vaja, et tited viiest hommikuti ei ärkaks 🤦‍♀️

 • Reply Aivi 12. aprill 2019 at 23:41

  Oh, kui nüüd õnn naerataks- lapse tuppa rulood vaja 🤞🏻😃

 • Reply Dinnu 12. aprill 2019 at 23:28

  Soovin osaleda!😊

 • Reply Annika 12. aprill 2019 at 21:19

  Meil köögis pole akendel miskit ees ja iga päev mõtlen, et peab sinna midagi vaatama aga see ainult mõtteks jäänud ja võidukorral teostaks selle koheselt! Seega loodan loosiõnnele😊

 • Reply M 12. aprill 2019 at 21:01

  Soovin osaleda!

 • Reply Helena 12. aprill 2019 at 21:01

  Osalen rõõmuga loosis.

 • Reply Kadri 12. aprill 2019 at 20:35

  Oleme kohe kohe tellimas ligi 20 rulood samast firmast. See 100€ päästaks natukenegi eelarvet 🤗🤗

 • Reply Liis V 12. aprill 2019 at 20:35

  Pole nagu rohkem öelda, kui järgnevat kahte asja:
  – osalen loosimises;
  – 😂 wtf, ma just lugesin😂!

 • Reply Kaire 12. aprill 2019 at 18:46

  Mina soovin väga loosis osaleda. Sooviksin väga endale kööki rulood. Hetkel(või õigemini igaviku) on akna ees suur kaela rätt. Ja teistes tubades on sammuti. Ma nii väga ihkan endale ruloosid.

  • Reply Liisa 13. aprill 2019 at 13:52

   Hei,

   Mulle meeldivad sinu elulised postitused 😀
   Osalen loosis.
   Kunagi ammu tellisin rõdule, sellise uhke ruloo, mis maksis 64 €, kuid vaja oleks olnud hoopis suurde tuppa.
   Kevadega on päikene televiisori vaatamist segama hakanud. 🙂 Päikest

 • Reply Andra 12. aprill 2019 at 17:00

  Kuna ma elan terve päeva vältel päikesepoolses korteris, on rahuliku une tarvis (et mitte päikesetõusuga üleval olla) ruloode soetamine no niiiii vajalik! Kardinad kahjuks nii hästi enda tööd ei tee.

 • Reply D 12. aprill 2019 at 16:37

  Osalen ka loosis :)

 • Reply K 12. aprill 2019 at 15:47

  Kuna ma suutsin poja toas ruloo sedasi üles tõmmata, et see suure kolina ja ragina saatel maha kukkus ja “kilduseks” lendas, siis jah – ma võtaksin ühe uue. Laps magab nagu alasti.

 • Reply Angela 12. aprill 2019 at 14:55

  Vabandust..aga lugu oli piinlikult naljakas, ma südamest naersin, nii et Titt mu kõhus rappus :D
  elus ongi vaja selliseid Hetki vaja , siis tunned et Elad :D

  *Magamistoas võiks olla küll üks pimendav ruloo, saaks ükskord end välja magada*

  Mallukale aga Jõudu ja Tervist.
  Elus on vaja palju Huumorit, kahjuks aga juhtub see millegi Halva najal – aga mis ei tapa- teeb tugevaks :D

 • Reply Liisi Kärsin 12. aprill 2019 at 13:53

  Aprillikuu tegija,elagu vetsujutud:)

 • Reply Carina 12. aprill 2019 at 13:40

  OSALEN!! :)

  Meil oleks hädasti vaja rõdu suurele aknale voldikkardinaid. Natuke imelik õhtuti toas ringi käia :D kunagi ei tea, kes sisse võib vaadata.

  Loodan, et õnn naeratab!

 • Reply Keku 12. aprill 2019 at 13:14

  Kuna ma just ostsin uue kodu endale ja siis üks voldikruloo kuluks vägagi ära.

 • Reply Sirli 12. aprill 2019 at 11:29

  Mul on rulood vaja vannituppa. Nimelt meil seal suur aken/uks, mis avaneb verandale, mis omakorda on klaasi täis. Siis kui väljas pime juba ja toas tuled põlema panna, siis alati mõtled, et ei tea, kas mõni naaber mind paljalt ka näinud on😏

 • Reply Kats 12. aprill 2019 at 11:11

  Aitäh! Ma panin just beebsut magama! Aga no kuidas seda teha, kui oled naerust kõveras :) no nii hea kirjeldus lihtsalt :) arvan et see kuller muigas vaikselt, kui teinepäev helistades teatas, et jah, kàisin eile ka! ;)
  Ruloo kuskile akna ette ikka riputaks, kui võidaks :)

 • Reply Eliise 12. aprill 2019 at 10:46

  Ai meil ka vets kardinata, aga õnneks on akna taga mets :D

 • Reply Jaanika 12. aprill 2019 at 10:30

  Tore lugu, lust kohe lugeda. Rulood oleks vaja aga hoopis oma emale, kellel köögis tegemised on vaevu varjatud mingi väga hädise kardina-laadse tootega.

 • Reply Liina 12. aprill 2019 at 09:59

  Mul magamistoas sama jama 😂😬 Rulood kiiremas korras ette vaja! ☺️

 • Reply Signe 12. aprill 2019 at 09:46

  Elutuppa sooviks voldikkardinaid :)

 • Reply Laura 12. aprill 2019 at 09:41

  Mina ei ütleks korralikest ruloodest ära! :)

 • Reply Pille 12. aprill 2019 at 09:40

  Meie uue kodu kööki sobiks imehästi samasugune voldikkardin nagu teil. Hetkel on tänaval kõndivatele inimestele kõik kenasti näha :)

 • Reply lauren 12. aprill 2019 at 09:37

  mina olen rulost juba kolm tükki tellinud ja poleks osanud rohkem rahul olla ruloodega. nüüd oleks veel neljandat kah vaja siis kogu kupatus nende poolt olemas. kiidusõnad ainult nendele!!! :)

 • Reply Anna-Liisa 12. aprill 2019 at 09:31

  Uude koju oleks kindlasti suloosid vaja 😊

 • Reply Hedi 12. aprill 2019 at 09:21

  Jaa, ma ka soovin osaleda. Mul pole ei vannitoa ega vetsu aknal midagi ees. Me küll ei ela linnas ja akende tagant keegi enne suve saabumist suurt mööda ei käi, aga grillhooaja saabudes on just grillnurk nende akende taga ning siis on seal silmapaare küll, kes ei peaks nägema, mis nendea tubases toimub. :D Vetsuaken on küll piisavalt kõrgel, et potil istudes pole midagi näha, aga vannitoas palja tissiga olles võid omale soovimatut tähelepanu tõmmata.

 • Reply Kaja 12. aprill 2019 at 09:03

  Phahahaaa, aitäh hommikuse huumori eest! 🤣

  Mul oleks tegelikult hädasti rulood vaja. Olen enne ka seda mõtet siia-sinna mõlgutanud, aga veendusin selles ülemöödunud nädalavahetusel. Elame talumajas, millel on madalal asetsevad aknad. Nii, et akna ääres seistes oled ikka enam-vähem täispikkuses näha. Vannitoa ehitasime vana sahvri asemele nii, et sinna jõudmiseks tuleb minna läbi esiku. Ja seal esikus on muidugi aken. Ilma aknakatteta. Ja maja ainuke peegel, mis võimaldab enda täispikkuses pilti näha.
  Keerutan siis mina seal peegli ees enne dušši alla minekut. Full naked! Ja keegi koputab uksele. Ise piilub samal ajal sellest katmata aknast sisse. Kas esivanemad sellel otstarbel välisukse kõrvale akna paigutasidki? Piilumiseks? See selleks. Kes, krt satub hommikul metsa sisse võõra maja uksele koputama? Sada mõtet käis peast läbi. Minu jaoks olekski olnud parim lahendus, kui see surm oleks olnud. Aga, ei! Naabrimees oli. Ütleme nii, et me naabrimehega ilmselt ei vaata teineteist enam pikka aega “tavalise” pilguga. Üldse oleks parem, kui me enam kokku ei satu. Nii piinlik oli. Ja rulood on vaja!

 • Reply Minna 12. aprill 2019 at 09:00

  Magamistoa aknale oleks väga rulood vaja… hetkel on seinale kinnitatud mingi lambis mõõdus ja varjab kõik ära, valgust ei tule sisse. Aga kui see pole ees, siis näeb hoovist sisse ja hoov on korterimaja oma.

 • Reply Krete B. 12. aprill 2019 at 08:49

  Vetsuaken õnneks piisavalt kõrgel, et kellegi kogemata ega uudishimulikud pilgud sinna ei pääse. Aga köögis on teine lugu. Sinna oleks küll miskit katet vaja.

 • Reply Karen 12. aprill 2019 at 07:41

  Just kukkus magamistoas ruloo alla ja nii õnnetult, et tuleb välja vahetada. Niiet osalen meeleldi 😊

 • Reply Kadi 12. aprill 2019 at 06:11

  Mul on ka vetsus aken aga meie panime aknale peale kleepsu. Sellise mis ilusti valgust läbi laseb aga on sellise jäälille mustriga, et ei lase sisse/välja näha. Jääb ilus ja on praktiline 😃 Aga rulood oleks vaja lastetuppa nii, et osaleksin ka heameelega loosis 😊

 • Reply herz 12. aprill 2019 at 05:57

  Mul on vannitoas aken kenasti vanni ääres vaatega tiheda liiklusega tänavale. Et mitte külarahvale (või kullerile) showd teha igal õhtul, on aken matistava kleepsuga üle kleebitud. Ehituspoest saab. Ei mingeid ruloosid või muud porri.

 • Reply Ragne 12. aprill 2019 at 05:34

  Oii see postitus oli praegu nagu rusikas silmaauku, siin hommikil 6.20 lugeda. Kui oled mehe vanaema juures ja beebi kes kodus ärkab 10-11 ajal, aga kuna siin nii valge sis tegi 6.15 silmad lahti. Meil oleks hädasti siia rulood vaja.

 • Reply Liis 12. aprill 2019 at 05:30

  Vetsu küll rulood vaja pole, kuid kinkekaart kuluks majaks ära küll.

 • Reply Mariet 12. aprill 2019 at 01:55

  Mul on tarvis küll, mitte just nii hädasti kui sul vetsu aga siiski on. Kaks magamistuba ootavad veneajast äratamist ja naabrite silmade alt eraldamist. Ja kuna meie kolm kuud uus kodu, kuid tegelikult 40 aastat vana korter, vajab kapitaalremonti, siis kõik, mida saab võita või mõistliku hinnaga saada on minu JAHi väärt. Vali mind, ma EKREga koalitsioonis ei oleks.

 • Reply E" 12. aprill 2019 at 00:22

  Meil oleks hädasti lastetoa aknale rulood vaja. Varemat seda vajadust pole leidnud, aga kuna elame korteris ja alustati just maja fassaadi soojustamist, mis kestab mitu kuud, siis selle esimese nädalaga on need onud meie neljanda korruse akna taga jalutades juba päris tüütuks muutunud.

 • Reply Reena 12. aprill 2019 at 00:12

  Minul on hetkel ühe ruloo ootuses akna ette pandud must prügikott. Noh et sisse ei näeks ja nagu oleks pimendava ruloo efektiga 🤭😀 Ehk siis kah osalen.

 • Reply Hanna 11. aprill 2019 at 23:39

  Uuse koju oleks hädasti voldikkardinat vaja :)

 • 1 2