Ma koukisin nüüd oma Google Analyticu lahti ja võtsin sealt TOP 10 välja. Paraku panin ma GA peale alles 10. aprill, seega ma päris täpset aasta statistikat ei tea, aga selline pooltäpne TOP 10 on siin. Endale oli ka üllatav, aga ega ma midagi muud pakkuda ka poleks osanud, et mis see top olla võiks.

  1. Lugu sellest, kuidas ma spiraali sain. Paistab, et Eesti naist huvitab ikka väga see spiraalimajandus. Ja eriti meeldib neile lugeda, kuidas ma selle paigalduse käigus surin. Kui keegi juhuslikult pole mu spiraaliteemalisi heietusi enne lugenud ja vaid seda lugema satub, siis ma ütlen kohe ära, et see esimene spiraalipaigaldus oli ka takkajärgi vaadates jube. Esiteks paigaldus oli mega valus, siis ma veritsesin mingi miljon kuud ja lõpuks kukkus see lihtsalt välja. Teine kord ei olnud valus, ei veritsenud üldse ja oli kohe norm. Ei teagi nüüd, kas esimene kord paigaldati siis valesti või mis? Igatahes, karta ei maksa, maha seal ei sure.
  2. Minu mõtted peale 2017. aasta blogiauhindade üritust. Täitsa huvitav, et just see post lausa teisel kohal on. Igatahes jäid need kriipivad tunded mulle nii sisse, et suure tõenäosusega mina 2018 aasta EBA’st osa ei võta. Ei näe sellel mingit pointi, sest mingisugust silda turundajate ja blogi vahel mul luua vaja pole, uusi lugejaid ma sealt vaevalt, et leiaks ja tegelikult ei viitsi neid “hääletage minu poolt, sest ma parim blogija!” jutte ka teha. Mis ma iga aasta selle “parim elustiili blogija” tiitliga ikka teen. Ja veel vähem viitsin ma korraldajate rõõmuks hiljem pikki eeposeid oma auhindadest kirjutada. Ma parem annan välja oma auhinna: “Malluka aasta lemmikblogi”. Mitte, et ma teaks veel, mis see on :D
  3. Blogid ja draamad ja minu kass. Nüüd loen ja mõtlen, et blogidekauge inimene ei saaks sealt küll essugi aru ja kurvaks see teema mind ka enam ei tee. Elus tulebki kaotada selliseid inimesi enda ümbert, kellega enam ei klapi ja nii see elu käibki. Tuleb lihtsalt ära tabada, et millal üle saada ja ma vist seda postitust kirjutades lõpuks sain kah.
  4. Pimedast Avost ja üleskutse teda aidata. Seda me ka koos tegime, jehhuu!
  5. Viiendat kohta ehib alles väga uus postitus sellest, kuidas üks kaval naine ostab neljaeurist Aliexpressi kraami ja müüb seda 50€ kallimana Eesti disaini pähe. Vot see on juurdehindlus!
  6. Lugu sellest, kuidas mul rämedad päevad olid ja mu ema (ja ämm) arvasid, et ma ennast täis sittusin. Lugesin praegu ja naersin kõva häälega. Mu perekond ikka arvab must hästi…
  7. Marist, tema kõnepuudest ja minu emotsioonidest emana. Ütlen ausalt, et siiani on seda raske lugeda, sest kuigi posituses kirjutatud areng on olnud praeguseks lausa hämmastavalt kiire, siis sellegipoolest ei ole ta veel päris “tavalisel tasemel” ja ikka pean ma seletama, miks ta ei oska seda või teist. Või miks ma julgen oma puudega lapse üle naerda. Võeh!
  8. Lugu sellest, kuidas üks naine mult raha lunis. Kas te kujutate ette, et ta on mulle kokku vist 20 kirja lambihetkedel saatnud, et kuule pliiis, äkki ikka kannad viieka või kümpsi või midagigi, ma ausalt maksan tagasi. Ega ise olin vist loll, et esimene kord andsin. Ja no suure tõenäosusega oli see naine veitsa kukuu ka.
  9. Lugu sellest, kuidas mu lugejad kandsid vanaisa Aleksandrile 1700€ selle 900€ asemel, mis tal tänavalt rööviti. Lugesin praegu seda üle ja mõtlesin, et kurat, te olete nii nunnud ikka.
  10. Lugu sellest korrast, kui ma tasuta asju ära andsin ja sõimu sain. Peale seda olen oma asjad kenast MTÜ Garderoobile andnud. Nad ei sõima mind vähemalt, kui ei tule näiteks nii hea kraam kui lootsid, või et ma telekat kaasa anda ei taha või miskit :D

Päris kena kokkuvõte sellest, mis teid siis huvitab. Ütlen kohe etteruttavalt, et spiraaliga pean tagasi minema alles aasta pärast ja arst just ütles, et see on kenasti seal “kinni”, nii et sellest mul vist rohkem rääkida ei oleks. EBAst vast ikka juttu teen, sest kuigi ma olen 99% kindel, et minu osalemisel seal mingit pointi pole, siis no ÄKKI on selleks aastaks üritust nii drastiliselt muudetud, et isegi oleks pointi? Ei tea…Mis te arvate?

Luban pühalikult ka see aasta vähemalt korra kassida, Mari arenguga teid kursis hoida, tabada parimaid pakkumisi ja koti pähe tõmbajaid, ennast täis veritseda ja valimatult neile raha anda, kes seda väärt pole. Ja muidugi ennast sõimata lasta, kui ma tasuta asju annan, siis peaks ka see aasta sama edukas olema, kui möödunud aastake oli. Nojah, ega ma ka inimeste aitamist ei lõpeta, seda ka karta vaja pole :)

Kas teie suudaksite meenutada, mis teil on olnud minu lemmikpostitus läbi aegade? Mina nt alati naeran, kui mulle see siili müügikuulutus silme ette tuleb. Kui lemmikut välja ei suuda mõelda, siis mis vähemalt kõige meeldejäävaim oli, või mis sellest TOP 10nest meeldis?

 

Jaga: