Uncategorized

Malluka TOP 10 postitused

3. jaanuar 2018

Ma koukisin nüüd oma Google Analyticu lahti ja võtsin sealt TOP 10 välja. Paraku panin ma GA peale alles 10. aprill, seega ma päris täpset aasta statistikat ei tea, aga selline pooltäpne TOP 10 on siin. Endale oli ka üllatav, aga ega ma midagi muud pakkuda ka poleks osanud, et mis see top olla võiks.

 1. Lugu sellest, kuidas ma spiraali sain. Paistab, et Eesti naist huvitab ikka väga see spiraalimajandus. Ja eriti meeldib neile lugeda, kuidas ma selle paigalduse käigus surin. Kui keegi juhuslikult pole mu spiraaliteemalisi heietusi enne lugenud ja vaid seda lugema satub, siis ma ütlen kohe ära, et see esimene spiraalipaigaldus oli ka takkajärgi vaadates jube. Esiteks paigaldus oli mega valus, siis ma veritsesin mingi miljon kuud ja lõpuks kukkus see lihtsalt välja. Teine kord ei olnud valus, ei veritsenud üldse ja oli kohe norm. Ei teagi nüüd, kas esimene kord paigaldati siis valesti või mis? Igatahes, karta ei maksa, maha seal ei sure.
 2. Minu mõtted peale 2017. aasta blogiauhindade üritust. Täitsa huvitav, et just see post lausa teisel kohal on. Igatahes jäid need kriipivad tunded mulle nii sisse, et suure tõenäosusega mina 2018 aasta EBA’st osa ei võta. Ei näe sellel mingit pointi, sest mingisugust silda turundajate ja blogi vahel mul luua vaja pole, uusi lugejaid ma sealt vaevalt, et leiaks ja tegelikult ei viitsi neid “hääletage minu poolt, sest ma parim blogija!” jutte ka teha. Mis ma iga aasta selle “parim elustiili blogija” tiitliga ikka teen. Ja veel vähem viitsin ma korraldajate rõõmuks hiljem pikki eeposeid oma auhindadest kirjutada. Ma parem annan välja oma auhinna: “Malluka aasta lemmikblogi”. Mitte, et ma teaks veel, mis see on 😀
 3. Blogid ja draamad ja minu kass. Nüüd loen ja mõtlen, et blogidekauge inimene ei saaks sealt küll essugi aru ja kurvaks see teema mind ka enam ei tee. Elus tulebki kaotada selliseid inimesi enda ümbert, kellega enam ei klapi ja nii see elu käibki. Tuleb lihtsalt ära tabada, et millal üle saada ja ma vist seda postitust kirjutades lõpuks sain kah.
 4. Pimedast Avost ja üleskutse teda aidata. Seda me ka koos tegime, jehhuu!
 5. Viiendat kohta ehib alles väga uus postitus sellest, kuidas üks kaval naine ostab neljaeurist Aliexpressi kraami ja müüb seda 50€ kallimana Eesti disaini pähe. Vot see on juurdehindlus!
 6. Lugu sellest, kuidas mul rämedad päevad olid ja mu ema (ja ämm) arvasid, et ma ennast täis sittusin. Lugesin praegu ja naersin kõva häälega. Mu perekond ikka arvab must hästi…
 7. Marist, tema kõnepuudest ja minu emotsioonidest emana. Ütlen ausalt, et siiani on seda raske lugeda, sest kuigi posituses kirjutatud areng on olnud praeguseks lausa hämmastavalt kiire, siis sellegipoolest ei ole ta veel päris “tavalisel tasemel” ja ikka pean ma seletama, miks ta ei oska seda või teist. Või miks ma julgen oma puudega lapse üle naerda. Võeh!
 8. Lugu sellest, kuidas üks naine mult raha lunis. Kas te kujutate ette, et ta on mulle kokku vist 20 kirja lambihetkedel saatnud, et kuule pliiis, äkki ikka kannad viieka või kümpsi või midagigi, ma ausalt maksan tagasi. Ega ise olin vist loll, et esimene kord andsin. Ja no suure tõenäosusega oli see naine veitsa kukuu ka.
 9. Lugu sellest, kuidas mu lugejad kandsid vanaisa Aleksandrile 1700€ selle 900€ asemel, mis tal tänavalt rööviti. Lugesin praegu seda üle ja mõtlesin, et kurat, te olete nii nunnud ikka.
 10. Lugu sellest korrast, kui ma tasuta asju ära andsin ja sõimu sain. Peale seda olen oma asjad kenast MTÜ Garderoobile andnud. Nad ei sõima mind vähemalt, kui ei tule näiteks nii hea kraam kui lootsid, või et ma telekat kaasa anda ei taha või miskit 😀

Päris kena kokkuvõte sellest, mis teid siis huvitab. Ütlen kohe etteruttavalt, et spiraaliga pean tagasi minema alles aasta pärast ja arst just ütles, et see on kenasti seal “kinni”, nii et sellest mul vist rohkem rääkida ei oleks. EBAst vast ikka juttu teen, sest kuigi ma olen 99% kindel, et minu osalemisel seal mingit pointi pole, siis no ÄKKI on selleks aastaks üritust nii drastiliselt muudetud, et isegi oleks pointi? Ei tea…Mis te arvate?

Luban pühalikult ka see aasta vähemalt korra kassida, Mari arenguga teid kursis hoida, tabada parimaid pakkumisi ja koti pähe tõmbajaid, ennast täis veritseda ja valimatult neile raha anda, kes seda väärt pole. Ja muidugi ennast sõimata lasta, kui ma tasuta asju annan, siis peaks ka see aasta sama edukas olema, kui möödunud aastake oli. Nojah, ega ma ka inimeste aitamist ei lõpeta, seda ka karta vaja pole 🙂

Kas teie suudaksite meenutada, mis teil on olnud minu lemmikpostitus läbi aegade? Mina nt alati naeran, kui mulle see siili müügikuulutus silme ette tuleb. Kui lemmikut välja ei suuda mõelda, siis mis vähemalt kõige meeldejäävaim oli, või mis sellest TOP 10nest meeldis?

 

Loe ka neid postitusi!

35 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Helen 4. jaanuar 2018 at 22:53

  Mul juba pisarad voolavad selle siili postituse tõttu. Ega see ka just abiks ole, et ma püüan mitte väga naerda magava lapse juures – ei õnnestunud noh 😀

 • Avatar
  Vasta meow 4. jaanuar 2018 at 20:40

  Sulle tundub olevat väga omane alustada pealkirja „Lugu sellest…“ 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. jaanuar 2018 at 00:41

   jep, päris pikka aega on olnud 😀

 • Avatar
  Vasta Jane 4. jaanuar 2018 at 15:28

  Ühel päeval kaevasin ringi seal aastal, kui Marikest ootama jäid. Mulle meeldisid väga need raseda postitused. No ja see solvangute postitus, korralik kõhutäis naeru!

 • Avatar
  Vasta Eveli 4. jaanuar 2018 at 12:42

  See postitus,Oliveri ema teemal,lausete sõnastus v võrdlus ajas naerma.See vist lemmik siis:))

 • Avatar
  Vasta MP 4. jaanuar 2018 at 09:34

  Tee täna Horoskoop eri. Sellest saab kindlasti number 1 postitus! 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 4. jaanuar 2018 at 09:44

   Mul pole midagi muud selle kohta enam öelda kahjuks 😀

   • Avatar
    Vasta MP 4. jaanuar 2018 at 09:46

    Eiei, ikka on. Ma mõtlesin, et kopeerid siia Mangi horoskoope selleks aastaks. 😀 Siis saame kõik lugeda 😀

 • Avatar
  Vasta Helika 4. jaanuar 2018 at 01:30

  Ma ei oska küll öelda, milline postitus oleks läbi aegade minu lemmik, sest häid kirjutisi tuleb Sinu sulest küll ja veel, aga mulle on just oma humoorikuse poolest eraldi meelde jäänud see aegade tagune postitus: https://mallukas.com/2013/03/30/kas-sina-loikad-juba-oma-mehe-varbakuusi/
  Ma naersin nii, et kõht valutas.
  Selle aasta postitustest meenub kohe see:
  https://mallukas.com/2017/12/10/have-kids-they-say/
  Sul on ka väga palju praktilisi postitusi, kust häid ideid napsata või uusi vaateid-mõttekäike saada, aga millegipärast kargasid mulle esimesena pähe just need naljakad postitused.

 • Avatar
  Vasta Andra 4. jaanuar 2018 at 00:46

  Palju postitusi meeldib, aga naerma ajas pikalt postitus “parim solvang maalimas”. Mul on elav kujutlusvõime 😀

 • Avatar
  Vasta TaKa 4. jaanuar 2018 at 00:23

  Võimatu panna kirja top 10,
  Kõik su postitused on top 1, loen mõnuga enne magama minekut. Praegugi vannun, et kell pea pool 1 ja hommikul vaja tööle minna 😀
  Ma harv komment. siin, aga tihe külaline ja kaasaelaja sulle ja su perele 🙂

 • Avatar
  Vasta Kertu 4. jaanuar 2018 at 00:11

  Postitus teemal, kui ma käituksin nagu mu lapsed, on mulle kõige enam meelde jäänud ja üks parimaid “pärle” ?. Lugesin seda postitust tookord mitu korda läbi, ise olles juba naerukrampides ?

 • Avatar
  Vasta P. 3. jaanuar 2018 at 23:37

  Olen nüüd igav ja ütlen, et ei teagi, milline lemmik oli. Aasta pikk olnud ja ei mäleta nii üksikasjaliselt. Aga see hiljaaegne tervisekindlustuse postitus oli selline, et lõkerdasin südamest naerda 😀 Kas ma mäletan valesti, et sa ei kirjuta sellest üldsegi mitte esimest korda? No igatahes, muhahahha 😀 😀 Ja muidugi kõik need postitused, kus sa mingeid seikasid lastest kirjutad. Ja see sinu eluterve enesekriitiline ja enda üle nalja viskav huumor on viis pluss. Sul see top igati korralik ja sisukas võrreldes….. ühe teise wannabe blogijaga.

 • Avatar
  Vasta Karmen 3. jaanuar 2018 at 22:28

  No ma irnusin selle siili jutu peale silmad naabrimehe magamistuppa. Hullumaja 😀

 • Avatar
  Vasta Sandra 3. jaanuar 2018 at 20:42

  Muidugi on spiraalindus lemmik, kes siis Malluka tutist lugeda ei taha. 😀 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Jaanika 3. jaanuar 2018 at 19:40

  Selle raha lunimisega seostus mulle üks tütarlaps mu tutvusringkonnas, kes end sidunud mehega, kel hämar minevik ja samamoodi valimatult küsib kōigilt söögiraha vōi raha rohtude jaoks. Tegelikult on olukord selline, et ta narkarist mees sunnib teda selleks ja ta ise ei saa aru, et on veits destruktiivses suhtes. Ei hämmastaks, kui tegemist on sama inimesega.

 • Avatar
  Vasta Kairi 3. jaanuar 2018 at 17:37

  Minu vaieldamatu lemmik oli Aliexpressi postitus. Olen ise ka pudipadi kokkuostja sellelt neetud saidilt ja kusjuures olen isegi täheldanud, et meie Eesti mõni “butiik” müüb kõrvarõngaid ja muid ehteid, mida minagi olen Alist tellinud, ja seda vaid sisuliselt sentide eest, kui eesti poekesed müüvad 5€ kaupa.. ja siis Ali feedbacki pannakse pilt mingi kilekotitäie ehetega, mis keegi tellinud. Yep, tellisid just omale kolm kilo ehteid, neist paljud samasugused? Makes sense. ?

 • Avatar
  Vasta Kk 3. jaanuar 2018 at 17:30

  Minu lemmik oli Mari peksa saamise lugu. Keset ööd naersin kõva häälega pooled pereliikmed ylesse

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. jaanuar 2018 at 17:36

   hea kommentaar 😀 Mari pärlitest rääkides, ükspäev seletas mulle pikalt, et “issi tegi aiai, Mani nuttis, issi kiskus juukseid”. Ma siis küsisin Kardolt, et miks ta heast peast oma last juukseidpidi mööda maja lohistab, aga selgus, et Kardo oli teda ainult kamminud 😀

   • Avatar
    Vasta M 3. jaanuar 2018 at 18:03

    Hahhaah 😀 mul on vahest sama tunne, kui endal juukseid pole 100a kamminud ja pusas 😀

 • Avatar
  Vasta ? 3. jaanuar 2018 at 17:27

  Oot.. palju sul blogi külastusi on?
  Teed 8 millisele sotsiaalkangelasele marimellile ära või jääd alla?
  Loodan et uuel aastal toodad ka sisu ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. jaanuar 2018 at 17:35

   võin kohe Analyticust vaadata. Ega mul aasta statistikat kahjuks jälle pole, aga kogu 2017 aasta alates 10. aprillist:

   Sessions
   3,472,881

   Users
   572,243

   Pageviews
   5,148,876

   Marimellile jään kõvasti alla 😀

   • Avatar
    Vasta Laura 3. jaanuar 2018 at 18:19

    😀 Palun iga postituse taha ka, kui palju ikka loeti. Ma mõtlen, et kui Marimellile alla jääd, siis vist üldse tuleks blogi kinni panna?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 3. jaanuar 2018 at 18:42

     haha, ma ütlen ausalt, et nii suured numbrid mul jah pole kui tal 😀

     • Avatar
      MP 3. jaanuar 2018 at 18:46

      Kuidas Marimellil saab rohkem külastusi olla, kui sinul? Sa oled ju kõige loetum blogi või kuidas? 😀

     • Mallukas
      Mallukas 3. jaanuar 2018 at 18:55

      ah, ta loeb mingeid wordpressi enda numbreid, mis näitab aiateibaid 😀

     • Avatar
      Laura 3. jaanuar 2018 at 18:47

      Ma arvan, et see ei ole lõpuks mingi näitaja ja ilmselgelt sa saad sellest ise ka aru. Viimasel ajal mulle tundus, et ta muudkui kirjutas seksist ja muust sellisest, et ometigi keegi teeks kuskil elu24 uudise nagu sinust, kui “lugeja” küsis, kas sul olid trussikud ununenud. Kuidagi nii punnitatud tundub see asi, samas kui sinul on selline voolav ja dünaamiline tekst. Kuidagi kutsub lausa lugema 🙂

    • Avatar
     Vasta Jalle mina 3. jaanuar 2018 at 19:05

     Neid lugejate numbreid ei tasu kyll tõsiselt Marimelli puhul võtta. Isegi tavalises bloggeris saad võtta blogi loenduri nii et paned kohe alustuseks kirja 10 000 vms numbri kylastajate arvuks.

     • Avatar
      P. 3. jaanuar 2018 at 23:40

      Haha, need Marimelli numbrid loevad raudselt ta enda külastusi ka 😀 Mu privaatblogis ka tiksub vaikselt külastusi, aind et need on kõik mu enda omad. 😀 😀 😀 Mind need numbrid küll ei huvita. Sisu on see, mis loeb. Neil kahjuks pole sisu ollagi. Mingi suvaline bläbläää, mida vahel labasuste ja põletavate meediateemadega üles keerutatakse. Boring.

     • Avatar
      yasss 4. jaanuar 2018 at 09:51

      + 1. Ma tean ka seda teooriat, et kui keegi ei meeldi, siis tuleb endasse vaadata ja môelda, miks see nii on/ kas ma olen sarnane/ miks mind ârritab. Vahel peab see paika. Aga vahel on see ikka täiesti mööda. Marimellid on mulle nii vastumeelsed ja kogu see püüdlus näidata justkui oleks nad retsid tegijad on nii meeleheitlik, et ajab naerma 😀 Ma tean, et ei tohiks inimeste kohta koledasti rääkida, aga mul on tunne, et nad on sisemiselt ônnetud inimesed ja see pauk-kepp-8 miljonit uhhuu number ja selline jutt on kõik fassaad, et varjata, mis nende sisemuses toimub. Niiet kui Sa küsid, kas minna EBA’le vôi mitte, siis mina isiklikult küll ei läheks. U are waaaay better than this. Ja lisaks mulle tundub, et teil pole enam omavahel ka väga head suhted. Niiet siis… milleks 🙂 Sinu blogi on aga siiani minu lemmik, aastast 2013 äkki olen lugenud, kuigi ka alati Sinuga ma ei nõustu ja kaasa ei nooguta, siis kuidagi Su selline päris-olemine kutsub lugema. Lisaks mulle meeldib kui suurel tasandil Sa abivajajaid aitad ja, et selle platvormiga mis Sul on, saad nii môndagi ühiskonnas ära teha ja selle eest müts maha. Ja lisaks on mul 90 prossa ajast naljakas Su tekste lugeda :)))

 • Avatar
  Vasta Kerli 3. jaanuar 2018 at 17:21

  Minu vaieldamatu lemmik on hoopis see Instagramis olev lõvi pilt Tenerifelt. Vahel, kui mul halb tuju on või kurb, siis lähen vaatan seda pilti ja olen jälle rõõmus edasi ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. jaanuar 2018 at 17:28

   Hahaha, omggg, see lõvi!!! 😀

  • Avatar
   Vasta P. 3. jaanuar 2018 at 23:48

   xD jagan pisarateni naeru! :’D

 • Avatar
  Vasta Tiina 3. jaanuar 2018 at 17:21

  See jõulu sota ära andmine! Tänu sellele sain ka mina pisut jõulurõõmu pakkuda!
  Tänks, et oled! Nii minu inimene… Suva, et vaid läbi ekraani!

  • Avatar
   Vasta Ty 4. jaanuar 2018 at 00:34

   +1 täitsa tore üllatus oli!